i Normale nederlaag Handbalkalender Overwinning voor E.V. Aalst Ajax Lebbeke nu reeds 4 punten voorsprong Atilla Temse naar de titel Buggenhout stevig leider Zenith liet kans ontglippen KBC Appels Korfbal Juniores op het schavotje Gelijkspel voor Avanti Femina Op de valreep 24 - 6.2.1981 - De Voorpost Ie Nationale AVANTI LEBBEKE - SASJA: 19-23 Sasja, steeds onverslagen leider in de Belgische hand balkompetitie. is er in ge slaagd Avanti zijn eerste thuisnederlaag sedert 2 sei zoenen toe te dienen. De Hobokenaars hebben de ze ge zeker niet op een presen teerblaadje aangeboden ge kregen want een degelijk Avanti, het derde kwartier uitgezonderd, speelde op vallend goed mee. Niette min kan op de zege van Sasja niets afgedongen worden, het Avanti van nu, zonder Ebel en Vermoe sen, beschikt gewoonweg over te weinig schietkracht uit de tweede lijn om zich in het titeldebat te kunnen mengen. Naar ons gevoel was de Avanti Lebbeke kon het niet bolwerken tegen Sasja en liet het met 19-23 afweten.(vh) prestatie van Avanti, tij- dens de eerste helft vooral. Verdedigend, met keeper plotse falen van de Lebbeek- ding brengen zoniet kon de dan ook voortreffelijk. De Mertens als sluitstuk, werd se defensie niet beter kon wedstrijd toch nog eenan- Sasja ploeg werd regelma- de Sasja aanval goed opge- opvangen. Ook aanvallend der verloop gekendhebben. tig in snelheid genomen via vangen en het was jammer viel het niet mee tijdens dit Een erg gemotiveerd Avan- een snel met de bal opdrij- voor Avanti dat tijdens het fatale derde kwartier. Drie- ti kende ook vende De Vlieger die weer derde kwartier een erg on- maal zag een verslagen Sas- rr,r' r heel veel werk verzette, zekere keeper Nincovic het ja keeper het doelhout red- en Avanti slaagde er toch nog in enige spankracht in de wedstrijd te brengen. Via De Vlieger, Moonen en Maes A. naderde Lebbeke zelfs tot 16-18 en 17-19 8' voor het einde maar on danks K. Verhofstadt bij zonder goed afwerkte, slaagde Avanti er niet meer in dichter te naderen. Het werd uiteindelijk nog 19-23 maar het kan wellicht een kleine troost voor de Avanti supporters zijn dat de tech nisch en taktisch mooiste doelpunten gemaakt wer den door de thuisploeg. Avanti: Mertens en Ninco vic, De Vlieger 2, De Pauw, Verhofstadt 5, Cornelis 3, De Bruyne 3, H. Maes 1, A. Maes 3, De Batselier 1, Moonen 1De Smedt. Cornelis (Avanti) scoort (Avahti-Sasja 19-23)(vh) 2e Nationale E.V. AALST - EVERE: 15-13 ■André Maes (Avanti) mikt raak, doch ook dit doelpunt mocht niet baten tegen de sterke leidersploeg (Avanti-Sasja 19-23) (vh) het wed- strijdbegin geen meeval toen worpen van Cornelis en Verhofstadt eveneens het doelhout troffen. Onder impuls van een weer erg nuttige Cornelis en M. De Bruyn was het niettemin Avanti dat het eerst aan de leiding kwam (3-2) en als A. Maes tweemaal opeenvol gend de Sasja defensie in snelheid nam, leidde de thuisploeg met 5-3 na 10'. Sasja sloeg even terug (5-6) maar opnieuw werd het in snelheid genomen en via 10-8 werd het 12-9 minder dan 2' voor de rust. Enkele seconden voor het einde kende Avanti toen dom bal verlies en in plaats van 13-9 werd de rust bereikt met een 12-10 score. Het begin van de 2de helft werd dan fataal voor Lebbe ke. Tijdens het eerste kwar tier scoorde Avanti amper één doelpunt zodat 14' voor het einde (13-18) de wed strijd gespeeld leek. Trai ner De Smedt en Moonen kwamen toen op het terrein Het ziet er naar uit dat E.V. Aalst een rustig seizoenein de tegemoet gaat. Tegen Evere werden opnieuw 2 puntjes aan het totaal toe gevoegd zodat het er niet naar uitziet dat er nog enig degradatiegevaar kan ont staan. Ook op promotie hoeft Eendracht niet te re kenen zodat E.V. Aalst ei genlijk vrij ontspannen de kompetitie kan afwerken. Tegen Evere viel niettemin weer een tegenslag te note ren toen Mare Bayens, on geveer een kwartier voor het einde, een vingerkwet suur opliep waardoor hij wellicht voor een paar wed strijden zal uitgeschakeld zijn. Van bij het wedstrijdbegin bleek dat beide ploegen aan elkaar gewaagd waren, zo dat eigenlijk nooit enige se rieuze afscheiding viel te noteren. Langs D. Bayens leidde Eendracht met 3-2 na 10' maar via 4-4 na het kwartier werd het 5-7 10' voor de rust. De laatste mi nuten van de eerste helft verliepen dan opnieuw in het voordeel van de thuis ploeg die langs M. Bayens en De Jaegher naar de kleedkamers ging met een 9-7 ruststand. Ook in de tweede helft bleef de wed strijd totaal gelijkopgaand. Eerst kon Evere met 9-10 de leiding nemen maar als het laatste kwartier inging, leidde Aalst opnieuw met 12-10. Nu zou Eendracht de leiding niet meer afstaan en ondanks Evere nog twee maal tot op een doelpunt naderde (12-11 en 14-13) liet E.V. Aalst de logische zege niet meer ontglippen. Scoorden: M. Baeyens 5, De Doncker 1. Steemans 2, J.P. De Jaegher 2, D. Bayens 4, Van Heireweghe I Reserven: E.V. Aalst 23 14 Na een gelijkopgaande eer ste helft (rust 10-9) zou i Eendracht langs het duo j Van Den Bossche - Rudy Bayens nog een afgeteken- j de overwinning boeken. Scoorden: Van Den Bossche 9, De Coster 2, J.P. De Jaeg- I her 2, R. Bayens 8, De i Doncker 1, Vinck 1. EVA 1e Landelijks STENOR WILRIJK - AJAX LEBBEKE: 17-19 3e Landelijke 2e Landelijke BRABO DENDERBELLE - ATILLA TEMSE 11-14 H.B.C. BUGGENHOUT - AP. KORTRLJK: 19-16 Brabo Denderbelle, vóór de wedstrijd 3 punten achter op leider Temse, zag zon dag zijn laatste titelpreten- ties verloren gaan. De ploeg uit het Waasland telt nu inderdaad reeds 5 punten voorsprong en wij geloven niet dat zij de titel nog kun nen verspelen. Het wed strijdbegin leek nochtans fataal voor de ploeg van trainer Cornelis. Een sterk gemotiveerd spelend Brabo nam langs een goede Van Lembergen een 5-0 voor sprong na 13' en het duur de tot de 18e minuut voor aleer Temse op 7-m worp kon scoren. Brabo ging nu heel wat minder vlot spelen maar toch geraakten de lei ders moeilijk door de stevi ge thuisverdediging Keep er Heyvaert stopte in deze eerste helft 2 penalty's zo dat met een 6-3 ruststand het er niet zo best uitzag voor Temse. Na de rust kre gen de toeschouwers echter een totaal ander spel beeld. Langs Beyckens en de snel le Erwin Buytaert werd het 6-6 5' in de tweede helft en als Van De Walle er na 40' 7-9 van maakte leek Den derbelle een verslagen ploeg. Toch werd het nog 9- 9 na driekwartier spelen maar daarna geraakte Bra bo totaal op drift. Sommige Brabo spelers concentreer den zich meer op de scheidsrechters dan op de wedstrijd en een over meer sqchietkracht beschikkend Temse maakte er 10-13 van 5' voor het einde. Al bij al won Temse nog verdiend met 11-14 cijfers maar wij geloven niet dat Atilla zondag op zijn best speelde. Vooral tijdens de eerste helft had de thuis ploeg zich inderdaad de be tere ploeg getoond. Denderbelle: Heyvaert, L. Heuvinck 2, De Lannoy, Van Goethem, Van Den Ab- beel 1Verpoest, Van Hoey- missen, De Bisschop, D. Uyttersprot 1, Uyttersprot 3, Van Lembergen 4. Temse: Meersman, D. Buy taert, Er. Buytaert 4, D. Baert, W. Van Buyten, L. Boeykens 5, A. Baeck, Van De Walle 3, Moens, Bruy- ninckx 2, Van Buyten. LOKEREN 2 ANDERLECHT 2 Anderlecht nam onmiddel lijk een 0-3 voorsprong maar dan kon Lokeren via Van Drie8sche aanklampen tot de rust (9-11). Langs Weyers werd het zelfs 10- 11 maar met een 13-18 stand net na het derde kwartier kon de thuisploeg zich geen begoochelingen meer maken Scoorden: Lokeren: Van Dries8che 9, Trienpont 1. Philips 5, Weyers 2, D'Ha- nis 1. BUGGENHOUT 2 12 GROOT-BIJGAAR DEN 18 Buggenhout 2 was prak tisch de ganse wedstrijd op achtervolgen aangewezen. Bij de rust leidden de bezoe kers met 6-8 en ondanks 2 treffers van A. Poppe ging het via 6-14 naar een 12-18 eindstand. WEMMEL 20 S.K. GREMBERGEN 2 13 Na een gelijkopgaande eer ste helft die resulteerde in een evenwichtig scorever loop kon G.S.K. 2 tijdens de tweede helft nog onvol doende weerstand bieden om de thuisploeg te kunnen bedreigen. De 20-13 ein duitslag is ook wel te wijten aan het feit dat Grember- gen zonder wisselspelers aantrad. EVA Buggenhout telt nu reeds drie punten voorsprong op 2e gerangschikte Menen en het begint er naar uit te zien dat de Buggenhoutse titelpretenties geen lucht kastelen zijn. Ter gelegen heid van het bezoek van Kortrijk heeft Buggenhout het echter niet gemakkelijk gekregen. De bezoekers tel den na 10' een 2-5 voor sprong en het duurde tot de 18e minuut vooraleer de thuisploeg langs een bij zonder goede De Maes- schalk voor het eerst aan de leiding kwam (7-6). Diezelf de De Maesschalck samen met Van Damme en Van Nuffel zorgde voor een 10-9 ruststand. Ook tijdens de tweede helft nam Buggen hout een bijzonder zwakke start (12-15) en met nog een kwartier te spelen zag het er alles behalve rooskleurig uit voor de thuisploeg (13- 15). Tien minuten voor ein de was de thuisploeg langs Van Damme tot 14-15 gena derd en plots werden de be zoekers voor voldongen fei ten gesteld door Van Nuffel en De Maesschalk (17-15). Keeper Vermaesen organi seerde goed zijn verdedi ging zodat de moeilijke maar nodige overwinning te Buggenhout bleef. Scoorden: Buggenhout: Van Damme 4, Van Nuffel 4, De Maesschalk 5, J. De Proft 4, P. De Smedt 2. H.C. LOKEREN ANDERLECHT H.C. Lokeren verloor vrij onverwacht van Anderlecht en ziet meteen zijn vierde plaats in het gedrang ko men. De thuisploeg is er nooit in geslaagd de leiding te veroveren. Via 0-1 stelde Trienpont wel gelijk in de derde minuut maar via 2-5 werd het eerste kwartier af gesloten met een 3-6 score. Langs Lenaerts en Trien pont raakte Lokeren tot 7-9 7' voor de rust maar via 7- 11 kon Caudron de 8-11 ruststand vastleggen. Ook tijdens de tweede helft bleef Lokeren op achtervolgen aangewezen meer nog via 10-12 werd het 12-21 een kwartier voor het einde en voor Lokeren was de kous toen af Doelpunten van Rombaut, Trienpont, Caud ron en Heirman konden de pil nog moeilijk ver zachten. Scoorden: Lokeren- Trien pont 9, Caudron 7, Le naerts 1, Heirman 2, Rom baut 1. EVA W. Bosteels, secretaris van Ajax, was na de gewonnen wedstrijd tegen Stenor po sitief ingesteld t.o.v. de ti- telkansen van zijn klub. Op dat ogenblik was nog niet bekend dat Uilenspiegel, de rechtstreekse konkurrent, verloor te Heusden zodat men nu Ajax willens, nil- lens als topfavoriet voor de titel moet beschouwen. Leb beke telt nu inderdaad vier punten voorsprong zodat zelfs een eenmalig «onge lukje» hen niet van de lei ding kan verdringen. Te gen Stenor werd het echt geen «makkie». Vooral tijdens de eerste helft zag het er alles behal ve schitterend uit voor de ploeg van trainer Multael. Na een gelijkopgaand be gin (2-2) nam Stenor voor sprong (5-3) en bij een 8-4 score 8' voor de rust leek Ajax op weg naar de neder laag. Even later werd het zelfs 11-6 maar dan kwam Dirk Huyck definitief op het voorplan. Vanop zijn linkerhoek speelde hij een prachtwedstrijd en aan de rust was Ajax reeds gena derd tot 11-9. Het begin van de tweede helft kon de thuisploeg echter opnieuw toeslaan (13-9) maar daar na toonde Ajax zich in zijn allerbeste gedaante. Geleid door het ervaren duo Hen- drickx- Van Geel werd het 15-15 na 41' en langs een prachtig spelende Dirk Huyck werd het 15-18 7' voor het einde. Mare Huyck, van bij het begin met een persoonlijke bewa ker bedacht, speelde verder in funktie van de ploeg, en ondanks een goed Stenor nog even kwam dreigen (17-18) legde Dirk Huyck de eindcijfers vast enkele seconden voor het einde. Scoorden: Dirk Huyck 10, Mare Huyck 2, Hendrickx 5, De Busschere 1, Quidé 1. Reserven: Stenor 8 Ajax Lebbeke 12 Ajax leidde na de eerste helft met 1-5, moest dan een offensief van de thuis ploeg weerstaan maar be hield de vier-doelpunten - voorsprong tot het einde. Scoorden: M. De Decker 7, Hofman 4, D. Vermeiren 2. 15 13 Dendermonde Zandvliet Dendermonde speelde aan vallend een zwakke eerste helft, daardoor kon Zand vliet in zijn kansen blijven geloven en mede door een zwakke wedstrijdleiding werd de wedstrijd hard, te hard betwist. Beide verdedi gingen gingen er bijzonder gemotiveerd tegenaan zo dat na 16' de score amper 3- 3 bedroeg. De bezoekers, tijdens deze periode duide lijk sneller op de bal, na men zelfs de leiding (5-6) en de eerste helft werd afgeslo ten met rrn 6-7 score. Tij dens het eerste kwartier van de tweede helft ging de Dendermondse aanval heel wat gemotiveerder spelen wat resulteerde in een 11-8. Toch kwam Zandvliet nog terug tot 12-11 minder dan 10' voor het einde maar F. Segers, zeer goed vrij ges peeld door Van De Velde scoorde vier achtereenvol gende treffers zodat de Dendermondse zege niet in het gedrang kwam. In zijn totaliteit een minder goede wedstrijd met weinig spec taculair aan valss pel. Dendermonde: Quisquater en Ed. Wuest, Van De Velde 4, Van Cauwenberghe 4, Batselier, De Nil 1, Bouteil- le, Ghy8sels 1, Verleyen 1, Segers 4, De Bock. Reserven H.B.C. Dendermonde Zandvliet 26 8 Na een 12-6 ruststand dreef Dendermonde 2 langs Van Der Veken en De Nil de score steeds hoger op. Scoorden: Van Der Veken met 11-6. 8, Bouteille 3, Verleyen 4, De Nil 6, Van Damme 3, Timmerman 2. Heist 21 Sparta Aalst 19 Na de nederlaag te Heist wordt de toestand van Spar- ta nu echt alarmerend. De Spartanen mogen nu geen j enkele mogelijkheid meer laten ontglippen om punt jes te oogsten zoniet wordt hun verblijf in eerste lande- j lijke beperkt tot dit seizoen, i Ook te Heist is Sparta onder j zijn mogelijkheden geble ven zodat via 5-4 na 10' de ruststand 12-9 bedroeg, j Tien minuten in de tweede helft was het al 16-12 en i ondanks Aalst nog tot 18- 16 naderde 10' voor het ein- 1 de kon ook deze maal de nederlaag niet vermeden J worden. Scoorden: Mens 3, Van Der Meersch 1, S. Bomon 1, W. Bomon 3, J. Bomon 2, F. i Bomon 4. G. Corthals 2, M. Lootens 2. Reserven: Heist 21 Sparta Aalst 9 Ondanks de vijf treffers 1 van S. Bomon kwamen de Sparta doublures nooit in de wedstrijd. Bij de rust I leidde de thuisploeg reeds EVA i Rugby Het zijn wel de 4A-akteurs die het minst de verwachtin gen hebben ingelast. Drie verlieswedstrijden in het be gin waren er te veel aan om nog enig gevaar te beteke nen voor de titelkandidaten. Nadat ze tegen Kontich ein delijk twee puntjes konden binnen rijven kregen ze met drie gelijke spelen de kans het behoud veilig te stellen. Opmerkelijk is wel dat een draw werd behaald (laatste match) tegen de kam pioenen. Appels had aan vijf punten genoeg om Vobako voor te blijven, dat punten volgend jaar naar 5A zakt. In tegen stelling tot de A-ploeg heeft de Appelse 5B-ploeg aange naam verrast. Met twee overwinningen, één gelijk spel en vier nederlagen be haalden ze genoeg punten om ook volgend jaar in de 5B-reeks te blijven. De beste prestatie bij Appeis was na het sluiten van de microboeken, voor het ju- nioresteam. Het haalde vijf keer winst binnen en moest enkel tegen de twee leiders de duimen leggen. De Zenithers zijn uiteindelijk geen kampioen geworden in derde nationale. En noch tans: de verwachtingen in verband met de uitgestelde wedstrijd stonden zeer hoog na de afgetekende zege te gen Kituro. Het is te Antwerpen een zeer gesloten wedstrijd gewor den. Niemand kreeg enige kans, wat dan ook de 6-4 verklaart. De Dèndermonde- naars schoten nochtans het eerst uit de startblokken en drukten Antwerpen in hun zone terug. Er werden even wel geweldig veel, zij het dan kleine fouten gemaakt, die telkens het ritme braken. Na een opening langs de driekwarten op het halfuur, wist Pol Beckers dan toch zijn laatste belagers af te schudden om het leder over de lijn te drukken. In zijn spurt was hij evenwel sterk naar de hoek moeten afwij ken, zodat het voor Jan Ver hofstadt een haast onmoge lijke taak werd de omzetting voor elkaar te brengen. Het bleef bijgevolg 0-4. Zenith ging hierop meer ontspan nen spelen, maar Antwer pen voelde aan dat het zo snel mogelijk diende gelijk te komen wilde het echt kans maken op de zege. Precies voor rust slaagden de sinjo- ren in hun opzet en daar de omzetting ook feilloos ge beurde stond Zenith bij het ingaan van de rust met 6-4 in het krijt. Na de kampwisseling kreeg niemand nog bewegingsvrij heid. Voor elke meter voor deel werd minutenlang ge streden. Zenith brak nog wel enkele malen gevat uit, maar het orgelpunt ontbrak. Ant werpen II won uiteindelijk met 6-4 en de titel ligt nu voor hen verscholen in de komende wedstrijd tegen Ki turo. Wanneer Don Bosco evenwel mocht falen komt er een rekensommetje bij te pas, en wie dan kampioen wordt is voor alles nog niet geweten, Bij Zenith heeft men evenwel deze hoop reeds opgegeven. Het wacht nu liefst de eindronde af, alvorens de schuimwijn in de koeler te zetten. C.V. DAMESHANDBAL Ie Nationale AVANTI FEMINA - SP. EVERE: 10-10 Weinig spectaculaire wed- ti aan de leiding (9-8) maar strijd waarin Avanti Femi- 3' later had Evere een se- na hard heeft moeten wer- rieuze optie op de overwin- ken om een gelijkspel in de ning genomen (9-10). wacht te kunnen slepen, Avanti kon toch nog een Nadat K. Van Damme de gelijkspel afdwingen dank score had geopend raakten zij een doelpunt van H. de bezoeksters op voor- Bleyaert tijdens de laatste sprong 1-2) en via 5-4 en 5- minuut. 6 werd de 6-6 ruststand be reikt. Ook tijdens de tweede Scoorden: Van Damme 2, helft bleef de wedstrijd by- Van Handenhove 2, Muy- zonder gelijkopgaand. Tot Inert 2, Van Den Broeck 1, 6' voor het einde bleef Avan- Bleyaert 3 1e Landelijke AALST SPORTIEF - R.B. R.B. Dendermonde heeft slechts éénmaal de leiding veroverd in dit derby en dit was één minuut voor het einde toen een weliswaar reeds gekwetste Wij nan t er 6-7 van maakte. Meteen bleek dit voldoende voor een zege waar, het score- verloop in acht genomen. Sportief evenveel voor in aanmerking kwam. De eer ste helft verliep bijzonder eentonig. Nadat Sportief tot 2-0 uitliep na 14' legde Her mans de 2-1 ruststand vast na 23'. Onmiddellijk na de rust leek de thuisploeg op weg naar de zege (5-1 en 6- 2 na 16') maar plots viel het volledig stil bij Aalst. Langs Doorns, Wijnant en Hermans naderde Dender monde tot 6-5 5' voor het einde en één minuut later stelde Hermans fie ploegen gelijk. Wijnant zou dan tij dens de laatste minuut het zware verdikt vellen voor Sportief. Jeugdhandbal AVANTI 2 - AJAX 16-4 Zeer zwak Avanti voor de rust (5-3), enkel Wim De Proft kon nadien een vuist maken en samen met Bour geois (in verdediging) voor de winst zorgen. Avanti: Costanzo, De Proft 10, Vlassenroot 3, Bour geois, Walraevens 1, De Batselier. Cooreman, Ab- beel. De Ftidder, Michiels 2, Lissens. Ajax: Verheyden 2, Coöre- man 1, Bosman 1. AVANTI 14 AJAX 19 Prachtprestatie van Ajax, die de leider een eerste ne derlaag toediende. Deze ze ge werd vooral in de hand gewerkt door het vele bal verhes van Avanti en het lakse optreden van sommi- ge spelers in verdediging. Kon Ajax via 1-4 en 5-7 een 6-10 rustvoorsprong berei ken, dan wisten de leiders (of lijders) in de 2e periode toch een paar maal terug te komen tot op één doelpunt- je (11-12, 13-14), maar Van Vooren en een snelle Van Biesen stelden de Ajax-zege veilig. Avanti: De Donder, Lissens, Van Lierop 1, Verbeeck 1, Hertsens 2, Van Ransbeeck 4, Van Den Broeck K. 1, Van Den Abbeele 2, Van Den Steen 3, Sanders, Van Den Broeck D. Ajax: Van Bosbeke, Vermei ren 3, De Saedeleer D. 3, 1 Van Vooren 6, Van Biesen 2, De Sadeleer K. 1, Heir- bout 1. Van Biesen 3. DENDERMONDE: 6-7 Scoorden: Dendermonde: Hermans 3, Dooms 2. Wij nant 2 KRAAINEM 11 E.V. AALST 12 E.V. Aalst werd tijdens het wedstrijdbegin verrast door de brutale speelwijze van de thuisploeg. Nadat Eendracht de score had geopend kon Kraainem tot 5-1 voorsprong nemen vooraleer Aalst ook hard nekkiger van zich af ging bijten. Bij de rust was Een dracht dan genaderd tot 6- 4 Ook in de tweede helft bleef de thuisploeg brutaal spelen en hiervan werd K. Bascour het slachtoffer met een kniekwetsuur. Het duurde tot 4' voor het einde vooraleer Aalst via Wauters en Simal op voorsprong raakte (10-12) en ondanks Eendracht nog onnodig balverlies leed tijdens de laatste minuut heten zij de overwinning niet meer ont snappen. DAMES le NATIONALE Zond. 8.2 te 15 u.. Flémalle - Avanti Femina' le LANDELIJKE Zond. 8.2 te 15 u.; Aalst Sportief - E.V. Aalst Zat. 7.2 te 16 u R.B. Dendermonde - Stelmar 2e LANDELIJKE Zat. 7.2 te 15 u. R.B. Dendermonde 2 - Stelmar 2 Olympia Aalst - Daza HEREN: le NATIONALE Zat. 7.2 te 20.45 u.: Grivegnée - Avanti Lebbeke 2e NATIONALE Zat. 7.2 te 20.15 u Kraainem - E.V. Aalst le LANDELIJKE Zond. 8.2 te 14.45 u.: Turnhout - Dendermonde Zat. 7.2 te 20.45 u.: Uilenspiegel - Rosis Aalst Zat 7 2 te 20.15 u Ajax Lebbeke - Heist Zat. 7.2 te 20.15 u.: Sparta Aalst - Tongeren 2e LANDELIJKE B Zat. 7.2 te 20 u S.K. Grembergen - Wevelgem Zat. 7.2 te 15.30 u.: Buggenhout - Leuven Zond. 8.2 te 17.15 u.: Jochewoa Aalst - Lokeren 3e LANDELIJKE Zond 8.2 te 19.15 u.: Groot Bijgaarden - Lokeren 2 Zat. 7.2 te 18.45 u.: S.K. Grembergen 2 - Brabo Denderbelle EVA -7—

De Voorpost | 1981 | | pagina 24