[HiEIMjipj Basketkalender Okapi mag er een kruis over maken! Onstuitbare Annelies Bressinck Zes cijfers Rie Putteman heerser onder de ringen De Locht in verlenging Late spanning Ruimere verdiensten Dertig minuten gelijk Tower dankt buur Lede Derde keer raak DE VOORPOST Tweede Nationale Basketbal: Kortrijk - Okapi Magnetrol 78-75 Koesterden sommige Okapi- Kortrijk weer ten «slechte» dan coach Van Hee toeren, trai waren paraat om Okapi Eerste Nationale Vrouwen: Leonidas - Spartacus 44-71 Tegen de Belgische topfor- tussen had Spartacus via men, daar de 1.88 m. lange matie, die ook op Europees een onstuitbare Annelies Spartacus topspeelster nu vlak van zich deed spreken, Bressinck reeds een acht- ook steun kreeg van Maes. hebben de Aalsterse meisjes puntenkloof geslagen. Daar Toen bij een 28-61 Meuris, kunnen inbrengen. Leonidas ook nog zonder dan toch haar verschijning aanhangers nog de hoop om gegeven heeft. Nochtans zodat Okapi weer tot 34-40 definitief O? achterstand !e welT^gföe"^ mJ^hltTen Me^r'ifaantrad .Te de"da- deed «as het kalf reeds lang van Okapibrachtde Aafste9- °Ptreden van Marianne mesveldloop te Hofstade verdronken. Haar acht- terug te keren naar Eerste had Aalst geen klagen in de kon uitlopen bij de rust. Na Nationale, dan mag na de eerste 20' toen Kortrijk bij de de kampwisseling, kwam nederlaag op Kortrijk deze minste vingerwijzing een echter een wijziging in het hoop voorgoed opgeborgen fout aangesmeerd kreeg, arbitrageduel. Kortrijk worden. Misschien is het Aalst daarentegen kreeg mocht fout op fout begaan, wel storend voor de lezer, slechts één fout een techni- en Okapi werd nu het kind dat bij een nederlaag steeds sche voor coach Frans Ver- van de rekening. Kortrijk de vinger in de richting van hulst. profiteerde hiervan om via de scheidsrechters gaat, en Van deze situatie kon Okapi Carpentier 45-44 een eerste zulks begrijpen wij ten volle, profiteren, om langs een maal aan de leiding te ko- Doch feit is dat de arbitrage globale goede prestatie 12- men. Niytrai beging zijn vier- in Nationale op een zeer laag 21 uit te lopen na amper acht de fout, doch bij een 61-60 peil beland is. Met twee minuten speeltijd. Een paar stand moest Elias voorgoed ploegen, die een paar maan- wijzigingen in de Kortrijkse naar de bank wegens fou- den terug, degradeerden uit ploeg brachten even de tenlast. Carpentier deed er eerste klasse, is het dan ook stand terug tot 34-36, vooral dan nog een schepje boven- schandalig te noemen, wat langs Verhaeghe en Niytrai, op en zorgde voor 73-69, het scheidsrechtersduo in doch die foutenlast speelde doch ook Verhaeghe en Niy- naars via Famaey en Van den Broeck nog op 78-75, doch Kortrijk kon in de laat ste minuut handig de 30 se- condenregel benutten om nipt te zegevieren. Zowel voor Okapi als Kortrijk mag optreden van Marianne mesveldloop Rommel, na het smartelijk verkoos boven het basket- punten aanbreng kon wel de verkeersongeval, waarin zij bal, was er een enorm ge- cijferverhouding eervoller betrokken was. Niet voor brek aan gestalte. Hoe De maken, doch het was te laat lang echter, want reeds na Moor en Hereman zich ook om Leonidas van de neder- een paar minuten moest de weerden in de defensie. Zij laag te vrijwaren. Tegen die yanrder,,^ae9^[1 f; DeJ.uyck Aalsterse internationale het vermochten niets tegen overmacht kon alleen De terrein verlaten, toen zij on- Bressinck. Nadat met een Luyck (10) en De Meyer (9) rangen geloven, dat Sparta cus te pakken is, wanneer men met een volledige ploeg kan aantreden. Leoni das moet nfet lang wachten om zulks te bewijzen, daar op 22.2.81 Spartacus op nieuw naar de Osiris-zaal komt, in het kader van de Beker van België. Scoorden voor Leonidas: nil V'* h_ö gelukkiglijk ten val kwam en 18-32 gekeerd was kon Spar- wat inbrengen. Desondanks ten want de achterstand op zich aan de knie kwetste. In- tacus nog verder afstand ne- blijft men in de Aalsterse Mariembourg is opgelopen tot 4 punten. BBC Okapi Magnetrol: Fa maey 16, Van den Broeck 19, Elias 6, Van den Bosch 2, Schorree! 19, Minnebo 13. A.V.H. 10, De Meyer 9, Hereman 7, Meuris 8, De Moor 6. A.V.H. Derde Nationale A Basketbal: BBC Osiris - Sgolba Aaiter 65-61 In de boeiende strijd om de deze ex-internationaal in de 53 dichtste ereplaats in de Der- ploeg, won Osiris niet alleen .4 de Nationale heeft Osiris, aan gestalte, doch hij bracht ,r_ een nipte, doch verdiende eveneens de rust terug in )U overwinning behaald tegen een soms op drift geslagen IO Sgolba Aalter. Nadat in de Osirisploeg. Reeds na 10' iy heenronde slechts met lutte- stond Osiris met de fatale n_ Ie punten verloren werd te acht fouten achter zijn naam, n Aalter, en waar de scheids- doch via Putteman, Ver- rechters de einduitslag be- cruysse en Lagring, die na hoorlijk hadden beïnvloed 16' de eerste vrijworpen -jg door verkeerde tussenkom- voor zijn ploeg mocht ne sten, die voor heel wat hei- men, kwam de thuisploeg rA bel en technische fouten 25-26 terug. Sgolba reageer- zorgden. De terugwedstrijd de nog even via Steurbaut, nu mag een heruitgave ge- doch toen deze even later noemd worden van die eer- zijn vierde overtreding be ste match. Het werd een zeer ging, brak de hel los. Hier- cruciale momenten de bal Ploe?- Men speelde balbezit, door de ring joeg. Door zijn Vernimmen wist echter nog toedoen werd het 59-57 na een balletje af te snoepen, met 17'. Steurebaut kreeg een en zor9de voor 63-61 aanvallende fout. de, en kreeg èen technische. Boone ging zijn maat bij staan voor de refs, doch kreeg ook een technische aangesmeerd. In een tumult van jewelste joeg De Koster ijzig kalm de vrijworpen door de ring, zodat Osiris 63- 59 voor kwam. De tijd liep in het voordeel van de thuis- nog amper 31 seconden te spelen. Weer was het De Koster, die ijzig kalm voor 65-61 zorgde. Meteen een verdiende zege, die Osiris nu uitzicht geeft op een dichtste ereplaats. Scoorden voor Osiris: Ver- cruysse 10, De Koster 17, Lagring 9, Schorreel 4, Put teman 23, Ongenaet 2. A.V.H. Vovka Oudenaarde - B.B.C. Dendermonde: 103-104 B.B.C. Dendermonde is op- put zorgde hij voor 46-56 nieuw aan een reeks over- aan de rust. In de tweede winningen bezig, die hen in helft bleef Dendermonde de run om de tweede plaats doorlopend de 10 punten brengen. Tegen Vovka Ou- voorsprong op het bord denaarde met ex-eerste houden langs Bieseman en klasser Jack Van Thillo aan de 19" minuut met 93- wankelde de zege in de slot- lOO scheen de zege binnen- minuut, maar uiteindelijk schot, maar toen ontbond kon men toch één puntje Van Thillo zijn duivels. Hij overhouden. In de eerste scoorde 36 punten en helft kwam er niet direct maakte er een one ma.n een verschil op het bord en show van, kreeg gemakke- aan de 6® minuut keek Gui- lijk vrijworpen toegekend do Bieseman reeds tegen en scoorde in de 22 secon- zijn derde fout, zodat ook den nog 4 punten zodat de dat weinig prettige vooruit- zege van Dendermonde in zichten waren. De 28-27 extremis hog aan een zijden tussenstand aan de 9® mi- draadje hing. nuut konden de bezoekers Punten: Coeckelberg 2-4, ombuigen in een 42-45 Piron 0-2, Van Leemput 14- voorsprong aan de 18® mi nuut. Goossens was nu wel precies en samen met Van Spiegel 10-6. den Spiegel en Van Leem- spannende zij-aan-zij, zon der echt groots basketbal. En naar het einde toe verkor terug, match-nul op het bord komt. van kon een rustige Roger De Koster profiteren om zijn ploeg naar een 29-31 rust- ven het de scheidsrechters, stand te loodsen. Werd de Cabrita Zele - Ger. Bornem: 73-71 echter nu in het nadeel van eerste helft afgesloten met de bezoekers, zodat na heen- een 12-10 foutenlast, in de een logische tweede periode waren de rollen omgekeerd. Sgolba Sgolba was nochtans zeer kreeg de een na de andere goed gestart en kon via fout aangesmeerd, al of niet Boone steeds een tweepun- verantwoord, en kreeg het tenvoorsprong behouden, meer dan eens aan de stok Aan de basis daarvan lag met de scheidsrechters. Des- Geert Moens lag mede aan de basis van de zege Baasrode-Erpe Mere 84-80) (wvc) De gebrekkige afwerking vaart in de ploeg te krijgen seconden van het einde de Zeienaars him betere pe- aan beide kanten was de Aan de rust kon Bornem maakte Jansegers er 63-65 riode voorbij zijn en men oorzaak dat er aan de 10e terugkomen tot 36-28 en van en in extremis kon De eerder is aangewezen op de minuut een minimum-sco- Cabrita mocht zich geluk- Locht nog een verlenging inzet en produktiebevlie- re werd genoteerd 10-10. kig achten dat de bezoeken- forceren. In die bijkomende gingen van een paar spe- Cabrita had op dat moment de aanvallers niet bij shot vijf minuten kwam Cabrita, Iers, dan op een vloeiend 4 op 18 geshot en Bornem 3 waren met een 10 op 40 of dat ondertussen reeds Coe- basketvertoon. In de eerste DfjnjHp Qfi OfAPUP' Hpftinpr op 18. Bij de thuisploeg anders had het er bij de rust ne, niet in zijn beste doen helft was Fransaer de bete- Ul l",l,u 1*u UluwiUi u"u aan de ene zijde de heer- ondanks kon Van de Vyle en kwam Dirk Fransaer onder al benard uitgezien. In de en Van Damme voor fouten re aanvaller en De Locht 'schappij van Rie Putteman Haeck Aalter steeds aan de onder de ringen, die met de leiding houden. 41-43 en 43- regelmaat van de klok af- 47. Oorzaak daarvan was on- werkte, en aan de andere zijde het groot balverlies van playmaker Edwin Schorreel, die nooit op zijn gewoon peil getwijfeld dat opportunist Rie Putteman gedurende ruim 4' geen bal toege speeld kreeg. Via een time de korf aan zijn trekken en tweede helft hep Zele tot 47- had verloren, langs De manifesteert zich als de be- zijn 6 op 7 in de eerste helft 37 uit maar de press van Locht - Deprez aan een 71- tere afwerker met 10 kor- lag aan de basis van een 30- Bornem leidde naar balver- 65 voorsprong met nog 1 ven uit 12 pogingen. Filip 18 aan de 16e minuut Hij lies bij Cabrita en aan de min 35 sec te gaan, maar Van Hassel was afwezig we- had de hulp gekregen van 16c minuut werd het zelfs het kon die voorsprong niet gens examens en dat doet 25e basketseizoen ook nog kon de thuisploeg zich be- Aurora Zele - Hansbeke: 92-48 Met haar 33 punten toonde De Graeve - De Lintdecker - de Zeelse aanvalster Brigit- Van Acker - De Vuyst en te De Graeve, dat ze in haar 48-20. In de tweede helft kwam. Zulks leidde natuur- out veranderde deze situatie lijk tot heel wat fouten, om en Rie kon zijn 6 op 7 uit de het verloren leder terug te eerste helft aanvullen met winnen. Reeds na 7' kon De een 5 op 5. Met een 11 op 12 Doncker daarvan gebruik werd hij in verband met pun- maken om Sgolba 6-14 voor tenaanbreng zeker wel de De Locht met 2 op 3 en 4 op 58-57 en bij het ingaan van consolideren en het werd zich flink voelen. Punten: 4 vrijworpen. De lokale de 17e minuut kwamen de 71-71 en het was nog maar Coene 4-2, Van Damme 2-0, vleugelspeler was bij de op- bezoekers voor het eerst op eens De Locht, die op fast- Moorthamer 4-3, Deprez 6- worp op de bank gebleven voorsprong 58-59. De Ca- break de redder in nood 6, Fransaer 12-5, De Locht met een knieverwonding, brita afweer kreeg het dan was. 8-13, Moens 0-0. maar moest noodgedwon- moeilijk met Kerremans, Tegen Bornem kwam het BENO gen op het terrein, om meer Jansegers, De Wit. Op 33 opnieuw aan het licht dat te plaatsen. Coach Marc Cor nells had begrepen, en bracht Roger De Koster in, voor Edwin Schorreel. Met matchwinner, doch de ei genlijke eer mag aan Roger De Koster toegeschreven worden, die op de meest Panters Baasrode - Erpe Mere: 84-80 Als ambitieuze eerste pro- produktieve bevlieging en die via 56-49 aan de 7e mi- nog op het bord zette en dit vincialer kwam de thuis- Stevens en Geert Moens wa- nuut leidde naar 65-49 en was goed voor een krappe ploeg tegen het met degra- ren de bewerkers van de 34- zelfs 65-60 aan de 1 le mi- zege. datie bedreigde Erpe-Mere 21 stand aan de 13e mi- nuut. Ravijts scoorde dan Punten: nooit aan zijn trekken. Het nuut. De Beule precies van- een reeks korven en bij het Panters: Dierick 0-8, De had niet de concentratie om op de vleugel en Verstap- ingaan van de 16e minuut Beule 13-2, Verstappen 7-4, over de volle 40 minuten op pen onder de korf zetten stonden de bezoekers voor Colpin 4-0, Geert Moens 13- hetzelfde peil te spelen. Na hun vijftal aan de rust op de het eerst in de match op 13, Van den Broeck 0-8, 14-11 aan de 6e minuut weg naar een afgetekende kop: 73-74. De Erpe Mere Stevens 10-2. kwamen De Beule - Colpin zege met een 47-29 stand. aanvallers konden echter Erpe Mere: Ravijts 6-15, aan bod en het werd 22-11, In de tweede helft ging Pan- onvoldoende gebruik ma- Van Cromphout 4-20, De maar de bezoekers reageer- ters door en aan de 4e mi- ken van de assists van Van Punt 2-2, Callebaut 6-4, den langs Ravijts - Calle- nuut maakte Dierick al 57- Crompenhout en Geert Rombaut 9-6, De Graaf 0-4 baut en aan de 11e minuut 35. Maar dan stokte het Moens kende een produk- en Lievens 2-0. met 26-21 was het verschil Baasroodse raderwerk en tieve bevlieging. Van de 17e BENO nog niet gemaakt. Panters Rombaut - Van Cromphout minuut scoorde hij 10 van kende dan opnieuw een begonnen aan een remonte, de 12 punten die Panters Rechtstaand de basketters uit Melsele. Zittend Bazel, (tv) 2" Afdeling mannen: 20.30 uur (7.2): Okapi Aalst - Andenne 3' afdeling A: 20.45 (7.2): Gilly - Osiris Denderleeuw 20.45 (7.2): Union St.-Gillis - Hermes St-Niklaas 4® Afdeling A 20.45 uur (7.2): Eikenlo Eeklo - Wasocub Waas munster 20.30 uur (7.2): Dole Beveren - Wevelgem 18 uur: Cabrita Zele - St. Jan Antwerpen 1* Afdeling vrouwen 1' provinciaal 18.30 uur: (7.2): Le Logis - Leonidas Aalst-Dender- leeuw 14 uur: Haantjes Leupegem - Aurora Zele 11 uur: Lokeren - Sgolba 2* Provinciaal 15 uur: Akron Ronse - Panters Baasrode 11 uur: Tissac - Melsele 1® Provinciaal 16 uur; Erpe Mere - Falco 20 uur: (7.2): Dendermonde - Gentson 11 uur: Bavi Gent - Hemaco Dendermonde 20.30 uur (7.2): Were Di St. Niklaas - Baasrode 2* Provinciaal A: 15 uur: Scheldejeugd Temse - Rubac 11 uur: Grembergen - Vlierzele 16 uur: St. Niklase - Melle Vogelhoek 19.30 uur: (7.2): Melsele - Cibo Zele 19 uur: Lokeren - Bertino 15.30 uur: Melle - Eenhoorn Bazel 2® Provinciaal B: 19.30 uur: (7.2): Evergem - The Tower Aalst 15.30 uur: Viane - Leeuwerik Lede 3" Provinciaal A 20.30 uur (7.2): Eksaarde - Oostakker 3* Provinciaal B 11 uur: The Donalds - Sp. Temse 10.30 uur: Bolas Dendermonde - Old Stars 11 uur: Haal te rt - De Pinte HEMACO DENDERMONDE - FALCO ST.-AMANDSBERG61-63 een centrale figuur is bij perken om het gebeuren Aurora. De Pimpernel- rustig te controleren en het meisjes hadden het tegen verschil steeds verder uit te Hansbeke niet moeilijk, bouwen via 72-33 naar 84- Reeds aan de 5e minuut 44 op vijf minuten van het was de kloof gemaakt (14- einde. Een zwakke tegen- 2). De volgende vijf minu- stander maar voor Aurora ten bleef de thuisploeg, zon- toch een gelegenheid om der De Roover, hangen 14- voluit de aanval te spelen. 10, maar dan kwam het Punten: De Lintdecker 10- aanvalsraderwerk volledig 6, De Graeve 16-17, Van los en de eerste twintig mi- Acker 10-10, De Vuyst 10- nuten noteerden we 4 speel- 10, Flies 2-1. sters in de dubbele cijfers: BENO. Panters Baasrode - Laarne: 39-59 De 20 punten verschil in de keerden tot 12-19 en kon eindstand zijn een te zwaar den aan de rust de schade verdict voor de Panters- beperken tot 21-26. In de meisjes. Tegen de leiders tweede helft kwam Spitael hebben ze een flinke repliek aanvallend aan haar trek- gegeven en op 10 minuten ken en ze hielp mee aan de van het einde met 34-38 wa- 34-38 tussenstand, maar ren ze nog altijd in de run dan knakte de lokale weer- voor de zege. Uiteindelijk stand af en moest men de sprak de grotere routine leider laten gaan. In ieder van de bezoeksters. De geval een verdienstelijke thuisploeg ving goed de wedstrijd van de thuis- eerste knock down op, toen meisjes. laarne aan de 8e minuut Punten: Spitael 2-7, Ver- uitliep tot 4-17. De Bock - heyden 0-2, De Boeck 11 De Troetsel bijgestaan door De Troetsel 4-2, Cathry 2 - Cathry en Daelemans repli- Daeleman 2-0. BE! Hermes Schelde De Collegeploeg verdiende de operatie redding in te toch aan de 15e minuut een die hen aan de 10e minuut meer dan een twee punten- zetten. 18-12 voorsprong kan uit- terugbrengt tot 46-46, maar x v i nederlaag, al kon het in de Positieve vaststellingen wa- bouwen. De thuisploeg pas- de aanval verloopt te kram- (jfOOl Kl<lSS6V6rSCilll tweede helft niet meer het- ren zeker de goede konditie te een beweeglijke matching pachtig en onprecies, met zelfde peil uit de wedstrijd- van Hedwig Verstappen en zone toe en de bezoekers een kollektief gemiddelde aanhef aanhouden. Lieven Keppens. laten zich tweemaal op een van 10 op 41 in de tweede Coach Van Miegroet moest Langs Verstappen en Pat overtreding van de 30 se- helft, hetgeen de bezoekers met een hele reeks afwezig- Van Lembergen kon de condenregel betrappen. Een aan een 55-63 helpt aan de heden rekening houden: thuisploeg aan de 8e minuut tegenvaller is de vierde fout 19e minuut. Hemaco kan Verhas, Luc Van Lembergen, uitlopen tot 15-12 maar Van van Verstappen. Aan de rust ook zijn vrijworpen niet om- "J',euira'® *'1"®!" a' Pat Vereist gekwetst, Dirk Nuffel laat een 0 op 5 opte- heeft Hemaco nog een klei- zetten, met 1 op 7 in de toekom-tia_ Vfr® c - - Vereist griep en Wijnendaele kenen en wordt vervangen ne voorsprong 35-32. Het laatste 2 minuten, zodat de s J'8 1 tS<*.e,d.e in Amerika. Anderzijds door De Deyn. Falco slaat begint niet goed aan de ultieme press bij 61-63 stokt. fe „el ISï ETZ it n T L" speelde Peter Pelicaen zijn terug 16-18. Verstappen met tweede helft en moet een 0-8 Punten: Pat Van Lembergen Zowel in Hp rPhni.nd !en'non Snff i.:- a on a k..innsccoron ar. QK-<in -.ar, Ha m.n \/an PancKroorir o-o stona. zowel in de rebound ten nog punten maar de v 70 duo in alle fazen moge fouten ontdekte kwam voor Hermes niet goed Na 5 minuten wedstrijd Achtereenvolgens Rat. kon de neutrale kijker al (9de minuut) en Rilla minuut) moesten r laatste wedstrijd en verkiest een 4 op 4 brengt een nieu- incasseren en 35-40 aan de 10-0, Van Causbroeck 0-0, 70r_H_ unnr pon mil hij tennis boven de sport van we kentering 26-20 en Kep- 4e minuut. Hemaco schermt De Decker 0-2, Verstappen 8- ""9ue voor een mas- naar was reeds lang gekend. ni Tennis Doven ae spon van we neiiieung ZO-ZU en l\ep- noiuat-u abiioiim wc ucmi, u-a., .Cio«.^.. u- m riaknntpnl aI« niia ealrimr r»a ;r,Kra„„ w V» bord en ring. Zeker geen pens is attent bij het inter- Falco heel goed af en is hun 3, Van Nuffel 5-9, De Deyn 2- heid (Baevens maaktp^ R SL? Sïïïïni h k. prettige vooruitzichten om cepteren, zodat Hemaco concentratie in verdediging, 4, Keppens 6-8, Pelicaen 4-0. eve s maakte 8 them-Verdonck bracht hPi BENO Tweede Provinciale B Basketbal: Patro Velzeke - BBC. The Tower: 60-83 BBC. The Tower Aalst, dat lijk los van hun tegenstre- wijl ook Brijs, De Troyer en overmacht neer. goed op weg is om voor de ver. Via Keerstok en de Van der Borght hun duit in Scoorden voor The Tower: eerste maal in zijn 10-jarig broers Van Rossom kon het zakje deden. Het ver- De Smet 7, Dirk De Schaep- bestaan, de titel binnen te Velzeke geruime tijd in het schil op het scorebord dryver 32, Heyvaert 4, halen, zal waarschijnlijk spoor blijven van The To- groeide zienderogen, en de Brijs 18, De Troyer 10, Van P° aan9af- Hermeswerd van karnavaldag niet moeten wer, die voornamelijk teer- mannen van Willy Sonck der Borght 8, Goossens 4. m afwachten, om definitief de de op Dirk De Schaepdryver legden zich dan ook bij die A.V.H. titel binnen te halen. Op die en Brijs. Door de afwezig- beruchte 1 maart moet het heid van de gekwetste La- immers naar Akron Ronse. bay waren de Aalstenaars Voor deze situatie heeft ge- in gestalte benadeeld, doch buur Leeuwerik Lede ge- met een weer puike Pat De zorgd Na een gelijkop- Smet op de verdeling kwam gaande wedstrijd haalde geregeld de fastbreak los, Mertens Co het van A- zodat bij de rust (26-35) kron met nipte 80-78 cij- toch enige fers. Meteen staat The To- kwam. wer 10 punten los, en kan Na de kampwisseling viel alleen tegenslag deze ruime echter alles stil bij de loka- marge nog uitwissen, want len, die alleen via De Mui- de Aalstenaars brachten der nog voor enige repliek ook de moeilijke opdracht konden zorgen. Dirk De op Velzeke tot een goed ein- Schaepdryver, goed voor MELLE VOGELHOEK - RUBAC 73-92 heid (Baeyens maakte 8 them-Verdönck bracht het doelpunten zonder missen) reboundoverwicht van waren de Gentenaars baas. Schelde nog uitdrukkelijker Een 10-18 (5de minuut) sco- naar voor zodat Schelde na re werd na 6 minuten omge- een puike eerste helft be- bogen naar 17-31 en enkel wees een waardige leider in De Keyzer was paraat om derde afdeling te'zijn. voor een degelijk verweer te Punten: Hermes: De Block zorgen. Schelde ging echter 4-12, De Keyzer 12-10, Ra door op zijn elan met Velde- man 6-4, Van den Berghe 2- man als alleenheerser in de 6, Rillaerts 7-1, Verdonck 0-5, raket en een kwikzilveren Sauviller 0-1, Van Goethem Van Marsenille die het tem- 0-4. Schelde: Van Marsenille 25-42 in de vernieling ge- 10-4, Veldeman 17-12, Mot- speeld want de harde rustcij- tet 10-8, Acke 5-1, Baeyens fers waren geenszins onver- 16-6, De Ceuninck 0-8, Bau- diend voor Schelde 31-58. wens 0-2, Goossens 0-7, De Na de hervatting startte Her- Schuytter 0-1. mes met manverdediging en WEGA waar het scheidsrechters- Met een eerste uitzege be- bije weekend herhalen en aewoon snel ontwikkelen aftekening wijst Rubac over een goede speelde een knappe partij. mentale instelling te be- Verschooren was het konin- schikken. Tegen Melle Vo- ginnestuk maar ook Spil- gelhoek ging de strijd om de doorn was bij de zaak. Wan- rode lantaarn en ook al kan neer de Scheldejongens bij qn 'npnrii'yn^n Cnrioor icn geen ven beide, teems rich de rust al tot 32-40 waren Bro^ l8n Boo™ i2n nog redden dan stond er uitgelopen resulteerde dit Rubac- Dp kppremapekar fin toch een zekere eer op het uit een puike verdediging op Verschoorpn 4?n Rpmnpt de. In de eerste 20 geraak- punten in de tweede perio- spel. Rubac wilde kost wat Verspeeten-Degrijze. De iRnQnÏÏnL ?nA q et ten de Torenjongens moei- de. bleek onstuitbaar, ter- kost zijn stunt van het voor- Gentse ploeg kon nooit zijn ^>P''uoorn zup. Rubac kon met Becquet-Ver- schooren naar een verdien de overwinning stevenen. Punten: Melle: Verspeeten Wie van alles op de hoogte wil wezen moet lezen

De Voorpost | 1981 | | pagina 25