ffl HL Slechte zaak voor St. Niklaas C Regelmatigheidskriterium De Voorpost Ereprijs FABER Een lach en een traan te Melsele Mikeno houdt het been stijf Jef Van Couwenberghe: «Patro Tivoli B» blijft doorzetten Patro Tivoli A in de run voor ereplaatsen Herleving - Wenduine in het verschiet Melseelse dirigent Rosiers: «Niet wakker liggen voor degradatie van D-ploeg» Guy Van Gijsegem en Constant Feyaerts in de kijker St. Niklaas A liet kans ontglippen Motorcrosskalender Vooruitzichten fÊiïmim) waas- en Scheldelandkampioenschappen Andre Vercauteren en Anouck Van Der Haegen niet te kloppen Winst voor St. Niklaas en Herleving C W.S. Sombeke verkoopt jonge duiven 26 - 6.2.1981 - De Voorpost Eerste provinciale Derde provinciale Zonder Luc en Dirk De Bos schere behaalden de jon gens van de St. Niklase C- ploeg een behoorlijk resul taat bij Louise Marie A. Re gie De Neve was er zelfs de figuur van de wedstrijd, maar zulks volstond niet om de punten in te pikken Peter Daems geraakte niet op toeren en de invallers Bart Geusens en Jaak De Niel konden ondanks hun inzet het tij evenmin doen keren. De afwezigheid van Luc De Bosschere, ingevol ge liespijnen onbeschik- aar, en Dirk De Bosschere egens beroepsbezigheden, irmden een te zware han- cap. erleving A gaf flink partij n Drive A, maar slaagde niet in de bezoekers een mt afhandig te maken. ;n mogelijkheid die er left ingezeten, temeer iar Hubert Van Langen- ove opnieuw voor een bra- jurstukje zorgde door zo el De Wart (CO) als Peers- ïan (C2) te kloppen. In de- e eerste wedstrijdsperiode ocht Dany Vermeulen de irestigestrijd uit tegen Mestdagh die vorig seizoen bij Herleving uitkwam. Het was de Herlevingkopman, dachten in de kazerne, die achteraf ook tegen De maar liet toch nog twee Wart en Peersman zou win-matchpunten optekenen, nen, die aan de winnende Had men zich te St. Niklaas hand bleef. Jean Boudou en aan een zege verwacht dan Jef De Maeyer brachten veel keek men toch wat op van aan moed op, maar enkel de eindcijfers (2-14). Ook Boudou haalde een match- Kieldrecht A liet hoge punt. De gezamenlijke winst noteren. Nu was het prestaties van de Herlevin- wel zo dat de Kieldrechte- gers waren goed voor een 6- naars voor de gemakkelijk- 10. Jammer, want de Herle- ste opdracht van het sei- vingers hadden een punt zoen werden geplaatst. Zij verdiend. kregen het nog verzwakt Melsele A kreeg het bezoek Drive C op bezoek. Cyriel van Sleidinge B. Ook de fa- Van Helsland besloot dan nionploeg van meester Ro- ook maar zijn plaats aan siers moest zich bij het Gary Vervoort af te staan, meesterschap van de leider- Hubert De Wilde, Gunter sploeg neerleggen. (4-12) Van Puymbrouck en Luc Eric Verstraeten, Ronny en Struylaert klommen prob- René Braem en invaller Hu- leemloos naar het go Verstraeten brachten maximum Gary Vervoort het elk tot een matchpunt bleek ook op weg om het- maar verder reikten hun zelfde te realiseren, maar mogelijkheden niet. werd uiteindelijk geklopt St. Niklaas B was bij Drive door Johan Van Cauteren, B op visite en liet er verras- waardoor het 15-1 werd. send hoge winstcijfers op tekenen. Herman Snel- Na de twaalfde speeldag lings, Walter De Cock en blijft de toestand in eerste Gunter Corrijn bleken in provinciale ongewijzigd, hun beste doen en dit bete- Sleidinge B gaat verder kende het maximum. Jo- door en Drive A en Kiel- han De Niel, op de voora- drecht A volgen op enige vond van de soldatendienst, afstand, bleek reeds met zijn ge- Melsele maakte het voorbije en dit volstond om winstcij- spande zich ditmaal even weekend kennis met de fers op het bord te krijgen, eens tot het uiterste in wat twee kanten van de medail- Door deze 10-6 zege hand- hem met zijn kopman tot le. De zonnige kant werd haaft Melcele C zich in vier- winnaar promoveerde. (7- voorgesteld door Melsele C, de stelling, terwijl de Be- 9). Scherper kon de winst dat Beveren B met lege han- verse B-ploeg een flink eind niet worden uitgedrukt, den huiswaarts stuurde, is teruggezakt. maar voor Kemzeke vol- Eric Vereist schoot nog De andere kant van de me- staat zulks om te blijven eens uit zijn krammen en daille werd door Melsele D hopen op behoud, dit werd de bezoekende aangeboden, dat zich in een Voor Melsele D betekent de- ploeg fataal. Zelfs de nooit vier puntenwedstrijd met ze nederlaag het einde van aflatende Felix wist het dit- Kemzeke niet wist waar te een droom, die er in be maal niet te klaren. Het maken. Het werd wel zeer stond zich in derde provin- prachtig presteren van de spannend en Guido Ver- ciale te handhaven. Melseelse vierde man sti- straeten won voor de thuis- Met Melsele D is St. Niklaas muieerde ook zijn ploeg- ploeg drie wedstrijden en E nu in slechte papieren maats die er meteen gingen ook Romain Staes bleef bin- geraakt. De St. Niklaze- in geloven. Eddy Fierens, nen de verwachtingen, naars kwamen er bij Melse- Marc Van den Eeckhoudt Voor Kemzeke was het uit- le C gewoon niet aan te pas. en J.P. De Rouck brachten eraard Mare Vermeulen die Walter Heyrman won op het tot twee overwinningen de wedstrijd maakte. Baes stap zijn vier wedstrijden. terwijl Paul Vennens, Dirk Yvens en Cleys het bij drie op vier hielden. De enige in het bezoekende kamp die enige repliek gaf was Luc Messagie. Ook Dany Inze won één wedstrijd. Leider uit de reeks, Temse A was op bezoek te Zelzate bij Puck, waar veteraan Kep- penne de jeugd op sleep touw nam. Marcel Maere- voet liet zich niet afschrik ken. Eric Van Landeghem en Johnny Boel brachten blijkbaar wel respect op voor de routine van de Kuklmann kopman, en Werner Maerevoet gaf twee matchpuntjes prijs. Met 12- 4 als eindresultaat werd door de Scheepsbouwers toch een stap verder gezet in de richting van de titel. Beveren A blijft in het spoor van gangmaker Temse A. Het won thans zonder veel moeite van Kieldrecht C, waarbij enkel Eric De Witte en Danny De Maeyer de eer wisten te redden. Van Bo- gaert, Matthijs, Heyrman en De Scheemaeker zijn dus blijkbaar wel zinnens tot het bittere einde te strijden voor de titel. Een zeer be langrijke wedstrijd wordt in dit verband het treffen Peuk - Beveren A, dat werd uitgesteld en in de week van 8 tot 14 februari 1981 moet betwist worden. Vierde provinciale Mikeno Schoonaarde wil Cauteren enkel in Remi getekende zege te laten op- van geen opgeven weten. Vergauwen hun meerdere tekenen. Bruno Roels haal- Fonteyne en co beseffen dat dienden te erkennen. de er zelfs het maximum het niet zo makkelijk wordt Marc Van Cauteren had last uit. Dirk Pauwels en Lam- Melsele E van de leiders- met De Haeck en Buyens, breehts gaven slechts één troon te halen, maar laat maar bleef in de belle de matchpunt toe, terwijl Pe- desondanks niets aan het toestand meester. (13-3) St. ter Van der Vieren het hield g% mImaLI» ...i. toeval over om in het spoor Niklaas F was op bezoek bij bij twee gewonnen wed- ElCkerlyC C Bïl HBrlBViny U oenen Siecnie ZddK bUjven van LUC Van Bo- Kruibeke B en bracht het er strijden. Guy DUollander Na de afgetekende 13-3 ze ge tegen Lebbeke ver klaarde Jef Van Couwen berghe dat men zich zou blijven inzetten, maar in het geheel niet ontgoocheld zou zijn zo de titel, die in derde plots was komen wenken toch aan Patro Ti voli zou voorbijgaan. We stellen onze aktie in funktie van volgend seizoen om dan zowel in vierde als in derde provinciale te kunnen door breken. Iets wat mogeüjk is gezien de indruk welke de Hamse B en C-ploeg nu reeds maken. Zowel voor Elckerlyc C als voor Herleving C stonden belangrijke ontmoetingen op het programma. De Aal- ster8e C-ploeg liet het afwe ten bij Small Street Gent E. Dirk Van der Schueren gaf nochtans het goede voor beeld, maar zulks kon door zijn teamgenoten niet ge volgd worden. Paul Hoffe- linck en Gijselinck redden de eer maar hierbij bleef het dan. Herleving kreeg het bezoek van Wet teren A en dit moest de Dendermonde- naars twee nieuwe winst punten opleveren. Het liep evenwel verkeerd af. Piet Eemans, Paul Muylaert en Jo Michem waren goed voor twee matchpunten, maar sterkst tegenaan, terwijl Rudy Dossche het de kans Peter Van Cauteren met liggen om zijn ploeg aan de drie op vier en ploegkapi- zege te helpen. tein Jef Van Couwenberghe Voor Elckerlyc B was geen met twee matchpunten de zo moeilijke opdracht weg- Hamse prestatie afsloten, gelegd. Reinaert kwam er Lebbeke stelde zich heftig amper aan te pas. Marc Van teweer en doorgaans wer- Dorpe het een steekje vallen den de wedstrijden in een waardoor de bezoekers de belle beslecht. Wim De forfaitscore wisten af te Ruysscher, Gilbert De wenden. Smedt en Luc Heyvaert Te Hamme werd de derby kwamen evenwel niet ver- Patro Tivoli B - Lebbeke ge- der dan één matchpuntje, streden. Een wedstrijd die Hamme blijft meedraaien in uiterst spannend bleef al la- de kop maar dan toch zon- ten de eindcijfers zulks niet der titelambities te koes- onmiddellijk uitschijnen, teren. (13-3). Jan Van de Velde en Frans Van Dender gingen er bij de thuisploeg het Tweede provinciale gaert en co. Dit hebben de tot een verrassende, maar en Benny Smet organiseer- Kruibeekse A-spelers kun- niet onverdiende 7-9 zege. den bij de bezoekers de rep- nen ervaren. Johan Schud- Moenssens was de beste hek, waarin ze evenwel dinck en Paul Pauwels he- man en legde met zijn minder steun kregen dan ten niets op de tafels hg- maximum de basis voor de verhoopt. Een logische gen. Fonteyne en Praet gin- zege. Guy Van den Branden overwinning, maar dan gen er minder sterk tegen pakte ook sterk uit, terwijl toch met verrassend hoge aan en brachten het slechts Samson voor de overige cijfers (12-4) tot twee matchpunten. Bij twee matchpunten zorgde. Tenslotte was er nog leider de bezoekers zorgde Mare Volledigheidshalve dient Melsele E die zich niet heeft Embrecht voor de beste rep- gesteld dat Kruibeke B ge- moeten inspannen om de hek (12-4). handicapt achter de tafels volle inzet thuis te houden. Te Hamme was men aan de verscheen ingevolge de on- Herleving D werd niet ge- derby tussen Patro Tivoli C beschikbaarheid van Her- spaard. Het regende tele- en Madeion toe. De Hamme- wig Van der Reysen, het foontjes op het klubsekreta- naars die een ereplaats op zoveelste miniscus geval in riaat van spelers die in ge- het oog hebben heten niets ons Oostvlaams tafeltennis- volge ziekte, meestal griep, aan het toeval over. Johan wereldje dit seizoen. niet konden aantreden. Van Hecke liet niemand Bij Temse kwam Melsele F Van de verhoopte revanche kans, terwijl Chris Van op bezoek en de scheeps- kwam niets in huis. Cauwenberghe, Hilaire bouwers grepen met beide Straetman en Marc Van handen de kans om een af- Dames tweede nationale Sprak de Melseelse klub- sekretaris Paul Rosiers zijn spijt uit over het feit dat de D-ploeg in de vier pun ten- wed strijd tegen Kemzeke aan het kortste eind trok, waardoor het verder uit zicht op het behoud in der de provinciale kan vergeten worden, dan verklaarde hij ook dat niemand er zou van wakker liggen. We stellen van heden af alles op de promotie van de E-ploeg. Met drie punten voor sprong op Mikeno en vijf op Patro Tivoli Hamme kun nen we de toekomst hoop vol tegemoet zien. Halen we de titel dan zal er niet alleen de voldoening zijn dat de Melseelse jeugd het heeft weten te klaren, maar wordt ook de degradatie van de D-ploeg van derde naar vierde in zekere zin ongedaan gemaakt. We blij ven dan met twee ploegen in «derde». We kregen een eerder be- derlaag voor het goed aan- rebord, wat eventueel een perkt programma in twee- geschreven Kieldrecht B, zege had kunnen bewerk- de provinciale. Patro Tivoli waarbij Benny Van Den stelhgen (8-8). A het het niet aan het hart Hende en Franky Dillis on- Melsele B kreeg een ver- gingen verwachten. In de dan matchen te program- gewikkeld heel komen Op verplaatsing bij der de maat bleven. Stefaan plaatsing naar Pacem Mal- eerste plaats start dit kam- meren met telkens drie we- koncentratie Wie dit seizoen de kalender overige interklubs, moet gevolg dat bepaalde ploe- gespreide kalender komen houd, met het gevolg dat van tweede nationale dames zelfs in de Kerstperiode ge- gen, die dan niet recht- de Herlevingmeisjes eerst mag verwacht worden dat in elkaar heeft gebokst, speeld wanneer alle andere streeks bij het titeldebat of op zondag 15 februari 1981 Chan tal Lemaire en de moet zich niet aan lofbetui- kompetities stilliggen, om in de degradatiestrijd zijn opnieuw aan bod. Dit voor Wenduinse B-meisjes hun wat aan eigen volk tegen Wenduine, huid duur zullen verkopen. verlie- ploeg die tot op heden verre Het wordt hard knokken. pioenschap vroeger dan de ken verschil. Dit heeft tot zen. Als gevolg van deze van zeker is van haar be- Kieldrecht B het het dé Bleyenbergh haalde één degem A voorgeschoteld leans niet liggen om op- matchpunt en werd naast Er bleken evenwel proble- nieuw een afgetekende zege Patrick De Witte de beste men te rijzen. Volgens de te behalen. Mare De Keyser man aan het thuisfront (4- laatste berichten van het in- was opnieuw de geweldig- 12). St. Niklaas D was op terklubsekretariaat zou ste Van de plaatselijke bezoek bij Small Street D en Maldegem A zich bereid kopman Patrick De Witte pikte er na een spannende hebben verklaard de wed- kreeg hij sterke repliek wedstrijd een puntje in. strijd uit te stellen. De maar in de belle wist hij Pierre Wuytack was toon- match zou dan in de eerst- toch zijn vierde matchpunt aangevend met vier punten komende vrije speelweek te laten optekenen. Paul De maar ook Jo Snelhngs zijn beslissing krijgen Schoesitter en Erich De kwam sterk naar voren met waardoor Melsele B dan Clercq dienden zich enkel drie overwinningen. Lieven toch zijn kans op een ere- voor de Kieldrechtse kop- Peeters bracht het achtste plaats in tweede provinciale Constant Feyaerts behaalde hals waren de slokoppen bij In de BMB cross te Bolder man gewonnen te geven puntje aan, terwijl Bruno behoudt. Voor Elckerlyc A te Moerbeke-Waas een BLB de zijspannen, zij wonnen berg won Velkeneers en Vro- terwijl Pierre De Schoesit- De Witte iets te kort schoot zat aan de twaalfde speel- organisatie, zijn derde sei- beide reeksen. Lauwers - mans elk een reeks. Met ter twee wedstrijden won om ook zijn bijdrage te week een rustdag vast. Een toch wel vrij zware ne- kunnen leveren op het sco- Zondag 8 februari BMB-motorcross te Weelde, om loop van de gemeentebossen. Eerste start te 11.10 uur. Aan de start verschijnen de internationalen 500 cc, nationalen 500 cc, juniores 500 en 250 cc en de zijspannen. De BLB-ers slaan hun tenten op in het Nederlandse Axel, daar de organisatoren van Ternat de nodige vergunning niet kregen van de provincie. De inters A en B, nationalen 500 en 250 cc, de zijspannen, seniores 125 cc, juniores 500 en 250 cc, nieuwelingen 250 en 125 cc nemen er de start. De eerste reeks heeft plaats te 11 uur. (mt) zoenzege. Maerten eindigden tweede, twee seconden boni behaal- Hij won de eerste reeks en als vijfde eindigde het Klein- de een knappe Velkeneers eindigde als tweede in de Brabantse duo Apers - het van Vromans, derde tweede reeks. In de eind- Coomans. Jan Blancquaert werd Everts. Bij de nationa- stand van de nieuwelingen en Pierre Schroyen wonnen len wonnen Jan Van Ham en 125 cc ging Feyaerts Alletru, ieder een reeks bij de inter- Marien elk een reeks, doch Franky Apers en Van Cutsem nationalen. Bij de inters A een regelmatige Bortels vice-wereldkampioen Rinal- naar bij de juniores 125 cc en vooraf. Goossens en behaalde Schroyen een eer- ging met de bloemen lopen, di de tweede reeks. De twee- Van den Eynde won beide Franckaert behaalden elk ste seizoenruiker, tweede Stennier won de rechtstreek- de plaats die Guy behaalde reeksen bij de 500 cc-ers finale bij de nationalen in de slotreeks was voldoen- waar Luc Van Roeyen op een Stellen dat St. Niklaas de Brusselaars gaan immers waar te maken. Nu is St laatste kans liet ontglippen St Niklaas A met amper Niklaas A bij Alpa niet ver- een reeks overwinningen bij werd De Meyer en Ronny om zijn behoud m tweede een paar punten vooraf, zo- der gekomen dan een 8-8 de nieuwelingen 250 cc. Met Van de Moortel egde beslag 250 cc, als tweede eindigde de om eindwinnaar te wor natioile te verzekeren, dat rok ïij geen redenen gelijkspel. Een behoorlijke een betere totaalti|d werd op d. vijfde plaats. B,J de Taverne en als vierde Patrick den voor Rinaldi en Martens, zou de waarheid geweld hebben om èr gerust in te prestatie, maar niet vol- Franckaert eindwinnaar. Bij inters B werd Baetens eind- Meersschaert. Bij de interna- Geert Van G'jsegem ein hg- aandoen Wel is het zo dat zijn. Bij winst ware de af- doende om nieuwe perspec- de juniores won Jochems winnaar voor Lieven De Vijl- honalen 125 cc won Guy Van de tiende ,n de eindstand. St. Niklaas A bij eventuele stand trouwens ook tot één tieven te openen voor Carl beide reeksen. Voreux legde der en Tony De Witte. Gi|segem de eerste reeks en Vermeulen werd eindwin- winst tegen Alpa Brussel puntje geslonken en dan Van Camp en zijn maats. De beslag op de tweede plaats een waterkansje overhield zou een missertje volstaan St. Niklase kopman speelde en De Smul was derde. Mare om zich toch te redden De om het in extremis toch zich andermaal de ziel uit Van der Meerssche won de het lijf en won van zijn vier eerste reeks en Stouvena- wedstrijden. Beter kon het ckers de tweede bij de senio- niet. Ook Frans Messagie res 125 cc. Met een betere speelde opnieuw voor wat tijd werd Stouvenackers hij waard was en haalde de winnaar en Van der Meers- 50%. Hoste en Amelinckx sche was, voor de vierde wisten de voetsporen van maal dit seizoen, tweede. Bij hun teamgenoten evenwel de nationalen behaalde niet te drukken en aan één Struyf de beide reekszeges, matchpunt had St. Niklaas Benoot werd laureaat bij de niet genoeg om de balans in 250 cc-ers voor Vermeulen eigen voordeel te doen door- en Walhout, Van den Steen slaan. eindigde vijfde. De bloemen In verband met het reste- bij de 500 cc-ers waren voor rend kompetitiegebeuren is Struyf, als tweede eindigde men dan ook weinig opti- Van de Klooster en derde misti8ch. was Blyau. Ramon - Goet- mooie wedstrijd mag terug blikken. (mt) le Provinciale: Louise Marie A - Melsele A St. Niklaas C - Drive B St. Niklaas B - Herleving A Drive A - Kieldrecht A 2® Provinciale: Herleving B - Pacem Maldegem A Elckerlyc A - Small Street D St. Niklaas D - Kieldrecht B Patro Tivoli A - Eikenlo Eeklo B Small Street B - Melsele B 3* Provinciale: St. Niklase E - Kieldrecht C Pcuk - Melsele D Temse A - Beveren C Beveren A - Melsele C Beveren B - Kemzeke Elckerlyc C - Reinaert Elckerlyc B - Patro Tivoli B Drive D - Herleving C Lebbeke - Drive F 4' Provinciale Herleving D - Kruibeke B Kruibeke A - Temse B Madelon - Mikeno St. Niklaas F - Patro Tivoli C Melsele F - Melsele E 1* Provinciale dames Herleving C - Sleidinge St. Niklaas - Evergem B Evergem A - Herleving B Jeugd: St. Niklaas B - St. Niklaas A Kieldrecht - Temse Melsele - Beveren Nooit tevoren zag men zo- Christel Verbruggen ver- Vercauteren er in zijn con- veel elite-combinaties aan- staan dat het nog sneller currenten achter zich te la- treden als afgelopen zon- Ron. dag, en dit zeker bij uitstek in Ten slotte reeks III. Daar reeks III. werd met veel spanning _De opkomst van toeschou- naar uitgekeken en waar ie- Van de Klooster en derde Wers en ruiters was onge- dereen een van de vele fede- le betekenis zullen hebben en met zulk een sterk deelne- ten, o.m. een zeer goed rij- mersveld als een van de dende Amedé Weemaes en mooiste uit zijn loopbaan weerom Anouck Van Der genoteerd worden. Haegen. Zondag aanstaénde lopen Het mag gezegd dat deze de Wase en Scheldeland- Eerste provinciale dames Twee damesploegen gingen op verplaatsing. St. Niklaas naar Drive en. Herleving C De Pauw volgde in het spoor en maakte de St. Nik- zege rond op 2-8. Moni- naar HNO Gent. Normaal que Dequesne legde er de had ook Herleving B op be- basis voor een mooie zege. zoek moeten gaan bij Slei dinge, maar deze wedstrijd werd uitgesteld. St. Niklaas liet het bij Drive niet aan het hart komen. Linda Cor- demans liet niemand een hierin flink gesteund door Marijke De Saedeleer en Annie Van Hauwermeiren Het wordt uitkijken naar de revanche Herleving C - Slei dinge die op het program kans en Sabine Colman liet ma staat van de komende zich niet beetnemen. A.M speeldag. meen groot te noemen. ratieruiters als overwinnaar overwinningen voor André kampioenschappen voort in Nadat de pony's A1 hun bes- verwachtte, slaagde André Vercauteren een zeer specia- de Gouden Laars te Sinaai. te pootjes hadden voorge- jmmmm zet, kwamen de pony's A2 waarin Mark Dieleman tel kenmale ongenaakbaar was. In reeks I paarden stond er op Anouck Van Der Haegen Voetbalklubs hebben het werden door de duivenmel- duiven van de hokken van geen maat, door zowel te niet altijd gemakkelijk om kers Jozef Hoens, Oscar Poppe-Raes, René De Bock, zegevieren 'in proef 3 als in de eindjes aan elkaar te Waegeman, Gilbert De Mal- Marcel D'Hooghe en Willy proef 8, waar zij dan ook nog knopen. Om de klubkas te sche, Cesar Christiaens, Annaert. Gerard Van der de tweede prijs wegkaapte, spekken zal W.S. Sombeke Alex Notenbaert, Gregoire Heyden, Alfons Jacobs, en in het barema A door de dan ook op zondag 8 fe- Bocklandt en Henri Van Georges De Loose uit Sint- eerste maal de rappe Cindy bruari te il uur in het klu- Landeghem uit Sombeke. Gillis-Waas leverden ook met Marianne De Groote te hhuis op het terrein een Jos Ivens, Willy Peleman, hun bijdrage evenals Fran- verslaan en in proef 8 Anke grote verkoop van jonge Leon Wauters, Arthur De «pois Vereecken uit Sint- Nelis achter zich te laten. duiven organiseren. De Leenheer, Hilaire Smet, Jo- n~" Reeks II proef 4 werd eens te duiven zijn reeds vanaf zef Vincke en zoon, Willy meer gedomineerd door 9u3° te bezichtigen. Roosenboom en Alfred Van Mark Dieleman met Sultan Om White Star te steunen Hemelryck uit Waasmun- de Joki die de internationale hebben tientallen duiven- ster verlenen ook hun me- ruiter Hans Matthijs met melkers uit Sombeke en uit dewerking. De milde schen- Heron achter *zich liet. In het omliggende hun mede- kers uit Elversele zijn Al- Van Bocxlaer en zoon, Leon proef 9 zette Amedé Wee- werking verleend. bert Van den Brande, Al- Smet en Ghisleen Van maes orde op zaken en liet «et resultaat is dat zon- bert Verbeke, André Verbe de nochtans zeer snelle dag jonge duiven zullen te ke, Emiel Naudts en Roger koop zijn die geschonken Tierens. Uit Sinaai komen Paüwels en Omer Triphon uit Tielrode. Ook duiven melkers uit Sint-Niklaaa hebben jonge duiven ge schonken en wel Alfons Windey, Marcel Windey,

De Voorpost | 1981 | | pagina 26