Mïm igg Logisch overwicht ss isabeuc-vs f Atletiek Na 20 jaar opnieuw cross te Sint-Niklaas! Roggeman wint. Van den Moortel is tweede te Hofstade Baasrode laat zich opmerken «BEKER VAN DE ROZENSTREEK» VOOR REKREATIEPLOEGEN Sorry Basketball Rebound I) Laatste vijf minuten Zwak Dole De Voorpost - 6.2.1981 - 27 Veldloop van Scheldewindeke Hier waren het Glorieux van Vlierzele en Brussel mans van AC Dender land die de meest vooruitge schoven posities innamen bij de seniores. Zij eindig den op de 9de en 10de plaats. Annaert en Van Vreckem van Vlierzele waren knap bij de juniores, Bruylandt van Vlierzele was eerste bij de scholieren. Van Damme knap te Kontich De Lebbeekse atleet Van Damme kan met een knap pe prestatie in de veldloop te Kontich gekrediteerd. Na een paar schitterende uitslagen in de voorbije wedstrijden mocht hij als derde op het podium klimmen. Zijn ploegmaats Lelong en Philips eindig den bij de eerste tien. De Coster was 19de. Bij de juniores werd De Feyter van Lebbeke ook derde en ploegmaat Van den Bossche eindigde op een behoor lijke 7de plaats. Anne-Marie Van Nuffel in Duitsland Op een indoor-meeting heeft de Alsterse atlete Anne- Marie Van Nuffel een knappe prestatie voor het voetlicht gebracht die haar met 2.05.9 in de aktuali- teit plaatste voor haar 800 m. Willy Van Huylebroeck van ZO VA aanwezig zijn. Met een wordt dat een echt spannende wedstrijd over 11 km. Bij de veteranen staat Waasland, ondanks het uitvallen van Rik Ver- vaert, toch nog sterk ge noeg voor een podium plaats met Guido Colpaert. Streekatleten maken wedstrijd te Smeerhebbe De cross van Smeerhebbe - Vloerzegem is een van die wedstrijden waar onze streekatleten zich steeds willen tonen en dan ook in grote getale aan de start komen. Van bij de start waren het De Vogel en Dam ian die mee in de aanval gingen. Moest de Baasrodenaar Ian Damian naar het einde toe even de rol lossen, De Vogel daarentegen heeft tot het einde de spanning erin gehouden en moest nipt de zege laten aan De Pauw. Damian finishte als vierde en blijft dus in goede doen. We kijken uit naar het kampioenschap waarin hij zeker iets te bieden heeft. Op de 8ste plaats kregen we Maesschalk van Vlierze le, 10de Callebaut van AC Aalst en 11de Buyst van Baasrode. Zaterdag 7 februari wordt door A.C. Waasland de eer ste herenveldloop van Groot Sint-Niklaas georga niseerd Deze heeft plaats op de terreinen van de Nor maalschool aan de Heimo lenstraat, niet ver van de op- en afrit Sint-Niklaas - West aan de E3. Het is lang geleden dat men nog zo iets meegemaakt heeft in Sint- Niklaas en wij zijn de archieven gaan inkijken. Het was destijds de St. Ni- klaasse SK, nu A.C. Waas land, die op 19 februari 1961 aan de Prins Alexanderlaan met het pro vinciaal kriterium of veld loopkampioenschap uit pakte. Dus 20 jaar geleden. Als wij de deelnemerslijst bekijken van die dag vin den wij slechts twee namen terug van deelnemers die nu nog aktief zijn op atle- tiekgebied, of als trainer: Ghislain Steenweghen en Willy Van Hove. Laatstgenoemde zal ook de ze maal van de partij zijn, maar dan als speaker. Met Willy Van Hove doken wij even twintig jaar terug «Dat provinciaal kampioen schap had destijds voor de St. Niklaasse SK iets te be tekenen. Wij hadden een sterke scholierenploeg met Freddy Vander Cruyssen, André Fierens, Boudewijn De Wachter, André Van Goethem, Romain en Nor- bert De Roos, Freddy Van Boxelaer, Gilbert Van A- cker, Van Lysebethen, Dul- laert, De Wilde, Bruwiere en mezelf. Elke wedstrijd die wij hepen kon men reeds de beker in die kate- gorie opzijzetten voor onze jongens Maar voor mij per soonlijk was dat provin ciaal kampioenschap van groot belang. Ik was in uit stekende konditie, had de week voordien in het Ant- )se nog een wedstrijd gewonnen en voor eigen publiek zat er misschien een kansje in maar daar voor moest ik Mamix Coc- quyt overwinnen Trou wens, die is enkele weken later kampioen van België jeworden Aan de start, nu le rechterstrook aan het twembad in de richting koopcentrumstonden wij ongeduldig en starter Piet Smet kon de atleten niet jedwingen, want wij ston den zo'n 30m vóór de eigen lijke startlijn. Piet kwam naar mij en vroeg of ik als atleet van de organiserende klub zelf geen initiatief zou nemen en achter de start lijn zou gaan staan. Hij zou niet schieten, verklaarde hij.. Ik deed het, samen met nog twee andere klub- jongens, maar al boter aan de galg, Piet schoot en wij hadden een achterstand van 30 meter. Bij het inha len vielen enkele atleten waaronder mijn klubmak- ker Van Goethem. Ik kon die niet ontwijken, viel zelf, kreeg een spike in de rug en langs het smalle padje naast de kasseien in de Ka pelstraat was het onbegon nen werk een deel van de 175 gestarten in te lopen. Uiteindelijk kwam ik slechts 16de aan DVP: Hoe was de sfeer vóór 20 jaar in het veldlopen? WVH: Die was anders dan nu het geval is. Er was meer kameraadschap onder de jongens maar ook wan neer er toevallig iets mis liep was de vijandschap ook groter en er werd dan fi guur lijk meer geknokt voor de prijzen want voor die bende van de 175 scho lieren waren er 50 prijzen. Ik herinner mij nog altijd goed dat een André Fierens en Freddy Vandercruyssen zeker geen vrienden waren en de onmiddelijke omge ving van die twee jongens deed er natuurlijk nog en schepje bij. Nu kan men er wel eens om lachen maar destijds stond ik tussen bei den en dat is ook niet alles. DVP: Zaterdag terug een herenwedstrijd geen spijt dat je niet mee kunt lopen? WVH: Niet bepaald spijt, ik loop nog voor het plezier en heb wel mijn bondsnummer maar ik vind het fijn dat ik als speaker mag optreden en dan volg je eveneens elke wedstrijd tot het einde en weet ik hoe die jongens zich voelen wanneer de aan komst in zicht is. Ik wil het publiek evenveel laten mee genieten van de strijd voor de 1ste plaats als voor de 10de plaats De sfeer van een veldloop hangt ook af van het pubhek en is die goed, dan komen de atleten graag terug. Ik hoop dat wij met Waasland daarin gelukken zaterdagnamid dag. want zo'n wedstrijd Na twintig jaar onderbreking eindelijk nog eens een mannenveldloop te Sint-Niklaas (dm) hadden wij reeds veel vroe ger moeten krijgen. Tot daar Willy Van Hove. Terugkomend op die heren veldloop van zaterdag die heeft als eerste start 14u30 en daarin krijgen wij: 2 reeksen pupillen die elk ÏOOO m zullen lopen; ook de twee reeksen miniemen krijgen dezelfde afstand te verwerken. Voor kadetten is er 2250 m voorzien en de scholieren lopen 4000 m. De juniores mogen er 6250 m doen en hetzelfde de vete ranen, maar even voordien worden de seniores losgela ten over 11.000 m. Sekretariaat, kleedkamers en prijsuitreiking in de on middelijke nabijheid van de aankomst. En wat met de eventuele kanshebbers? A.C. Hamme heeft een ster ke jeugd en bewees dat vori ge week nog voqr eigen pu bliek. De groen-witten zul len alleszins een goede test krijgen want de West- vlaamse klub Houtland is van de partij. De gebroe ders Massart kunnen voor eigen klub. Waasland, weerom uitblinken en wie weet terug het podium be stijgen. Bij de juniores zal Dirk Vervaet van Lokeren zijn mindere prestatie van Deume willen uitwissen. De konditie van Willy Lau- reys gaat crescendo en de Waas lander wil het onder ste uit de kan halen om voor eigen supporters, wie weet, een zege te verwer ven. Gemakkelijk zal dat niet gaan, want de Hollan ders zijn daar met een ster ke afvaardiging en volgens de laatste berichten zou ook Alleszins moeten de echte sportmensen uit het Waas land aanwezig zijn aan de Heimolenstraat. Dat kan ook betekenen dat na 20 jaar afwezigheid, de heren- veldloop van Groot Sint- Niklaas op zijn plaats is en weerom telkenjare kan plaatsvinden. (Chris) In het Aalsterse Hofstade VS; 2. V.D. Jeugt Veerle, Ann, Hekelgem; 5. werd de Zeelse Karine Van AVL; 3. Ghijssens Anouch- Bocklandt Nicole, AC Ham den Moortel door seniore ka, ZOVA; 4. De Hertog me; 6. Van Cauwenberghe Marleen Meuris vooraf ge- Kathleen, AC Opwijk; 5. Chri., EA; 7. Denie Jacque- gaan. Marie-Jeanne De Rid- Baert Els, KASVO. line, ACG; 8. Pletinckx Ca- Mininmmi i960 Tia&> vs> 9 00 Beule Lieve, Zele. der en Marleen Beimaert waren derde en vierde. Voor Inerid Van Maxcke Buysse Nadine, VS; Godelieve Beker van België 1/16 Finales i- Kadert ten 1966 ren Els, CSF; 4. De Schou- 1. De Corte Chan tal, VS; 2. wer Conny, RCM; 5. Boey- Merlin Katja, Zele; 3. Van kens Ariane, ACG. Winghe Sonia, AC Opwijk; Miniemen 1968 4- Wijns Katleen, AC Lebbe- 1. Baeyens Ira, ZOVA; 2. kei 5- Bauwens Hilde, AC Annerel Joke, Opwijk; 3. Baasrode; 6. De Decker In- V.D. Slijpt Hilde, VS; 4. geborg, EA; 7. Boeykens dra, ACO Opwijk; 2. Meers- Ceuppens Christel, Baasro- Nadine, ACG; 8. Van Impe man Sofie, AV Lokeren; 3. de; 5. Neuckermans Greet, Fabienne, VS. Opwijk. Scholieren 1965 Kadetten 1967 1- Pletinckx Carine, ACG; 1. Van Hillegem Ingrid, 2 Van der Straeten Kat- Bomem; 2. Vereecken leen- vs= 3 00 Pauw Anne, Heidi ACG; 3. Wijns Carine, AC Opwijk; 4. De Spiegeleer AC Lebbeke; 4. De Roeck Gerda, ACG; 5. De Groot Vera, VS; 6. Van Holsbeeck Els, EA; 7. Verhelst Agnes, AC Hamme; 8. Van der Snickt Mireille; 9. De Vuyst Greet, EA; 10. Van Lysebet- tens Greet, Zele. bleek de beste bij de vete ranen. De uitslagen Pupillen 1971 Van Buggenhout Muyshondt Ilse, Sp. Bor- nem; 4. Oosterlnck Annie, V.S.; 5. Neuckermans Leen, AC Opwijk. Pupillen 1970 1Oosterlinck Scholieren 1964 1. Vervaet Leen, AV Loke ren; 2. Rottiers Hilde, VS; 3. Peiren Inez, CSF; 4. De Ridder Linda, AC Opwijk; 5. Verbeeken Marie-Josée, AC Opwijk; 6. Van Hols beeck Ann, EA; 7. Van Eeckhout Lieve, VS; 8. Cop- pens Hilde, VS; 9. Tailde- man Ingrid, VS; 10. Bergh- man Linda, AC Lebbeke. Juniores 1. Berghman Greta, AC Opwijk; 2. Debaets Corine, ACG; 3. Bauwens Carine, VS; 4. Geeroms Griet, AC Lebbeke; 5. Smet Marleen, AC Zele; 6. Eemans Inge, EA; 7. De Soete Christel, KAA Gent; 8. Hutssebout Connie, ACG; 9. Seminck Mieke, EA; 10. Geeroms Els, AC Lebbeke. Seniores 1. Meuris Marleen DCL; 2. Van De Moortel Karine, AC Zele; 3. De Ridder Marie- Jeanne, EA: 4. Beimaert Marleen, AC Hamme; 5,, Van Marcke Ingrid, EA; 6.' Hannes Ingrid, Looise AV; 7. Van den Bossche Marli ne, ZOVA; 8. Steppe M., ZO VA; 9. De Ridder Gerda, AC Opwijk; 10. Van Buggen hout Viviane, AC Opwijk; 11. Bauwens Lieve, AC Baasrode; 12. Van den Bos sche Ginette, AC Zele; 13. Naegels Marleen, Boom AC; 14. D'Hertefelt Martine, ZOVA; 15. De Bruycker Ria, KAA Gent; 16. Beeckman Mireille, AV Dendermonde; 17. Arijs Hilde, EA; 18. De Lauw L. ACG; 19. Miserez Lieve, ACG; 20. Fieremans Lucie, AC Opwijk. Veteranen 1 Roggeman Lieve, EA; 2. Van den Bost Andrea, AK ZO, 3. Ghijsmans Maria, Duffel, 4. Schelfthout Ag nes, Opwijk; 5. Van Liede- kerke J.. ACG. Rapid St.-Niklaas -1. Kortrijk: 0-3 Soms waren de smashes van Sigivoc onhoudbaar, doch niet steeds regelmatig, zoals hier waar Dirk Van Hoeyweghen iets te laat komt. (Pardaf Kruibeke-Sigivoc 3-1)(dw) I De wedstrijd tussen Baas rode en tweede nationaler Deinze voor de 1/8ste finale van de beker van Oost- Vlaanderen is, zoals aange kondigd, een topper gewor den. Het werd een vertoon van hoger niveau waarbij de lokalen nooit werden over speeld en voor het talrijk op gekomen publiek het bewijs leverden van hun kunnen. Toen zij er in slaagden de derde set te winnen kwam er spanning. Er werd hardnek kig gestreden en, onder de luide aanmoedigingen van het publiek, nam Baasrode een voorsprong van 12-8 in de vierde set. Toen men be gon te geloven in het onmo gelijke, kenden ze evenwel wat tegenslag, enkele mis- De meest fervente aanhan ger of optimist had van «zijn» Rapid zeker niet meer verwacht dan een krachtige vuist. Deze voorspelling is ook zo uitgekomen en de krachtige vuist kwam er voornamelijk in set twee. Echter niet krachtig genoeg om de kandidaat- kampioe nen Ibis een pad in de korf te zetten en een set af te dwingen. Voor het overige kon Rapid weinig inbren gen; toch zijn de Klaasjes niet volledig ten onder gegaan: ondereen bevredi gende belangstelling ver trok Rapid met een verras sende opstelling. Niet en kel Luk Speleman, reeds vorige week gekwetst en in het vooruitzicht van de kapitale ontmoeting tegen Elsene wijselijk gespaard, ontbrak maar ook Ian Flies, naar eigen zeggen onwe tend over de te speleh partij, wat heel wat wrevel verwerkte onder de mede spelers en bij het bestuur zeker niet in goede aarde viel, werd om disciplinaire redenen voorlopig op de bank gehouden. Noodge dwongen deed R. De Gendt zijn heroptreden, wat best meeviel. Set één verliep aanvankelijk gelijk op tot 6-6 maar daarna trok Ibis het wedstrijdverloop naar zich toe en meteen zat Rapid op de grond (8-15). Ondanks zijn basisopstel ling kreeg Ibis het niet voor mekaar en speelde Rapid op zijn volle waarde (7-6, 9-13). Vooral Staelens ver richtte hier reuzewerk. De lokale tandem Milants- Maes bezorgde de bezoe kers kippevel (12-13) maar de routine was doorslagge vend (12-15). Rapid streed in de slotset voor een verloren zaak; het werd 4-11 en zelfs 7-15. Globaal bekeken had de thuisploeg het meeste last met blok vorming. Ibis nam deze ont moeting als gezellige oefenwedstrijd op in het vooruitzicht van de beslis sende weken. H.B. Door de fraaie resultaten van het nationale volleybal, maar ook omwille van de aantrekkelijkheid van deze balsport, bloeide deze steeds meer open bij het grote publiek. Rekreatieploe- gen schoten als paddestoe len uit de grond en her en der ontstonden zelfs echte kompetities. Zulke rekreatie- kompetities zijn voor vele ploegen een springplank ge- sertjes en de kous was af. Toch een zeer genietbaar vertoon waarover door het publiek met lof werd ge sproken. De setstanden: 10-15, 11- 15, 16-14, 12-15. Programma voor de kom petitiewedstrijden van zater dag 7 februari: te 16 uur nemen de dames het in de Sporthut op tegen Gent en te 19u30 is het de beurt aan de heren tegen Sint-Niklaas. Telkens één uur voor deze wedstrijden worden reserve wedstrijden gespeeld. Dus opnieuw een ganse namid dag sportvertoon waarbij de dames, die thans op kop staan van het klassement, er alles zullen op zetten om de ze plaats te behouden. Melsele Eenh. Bazel De afwezigheid van Lau- reys (kwetsuur) en Franky Van Goethem (binnen enke le weken weer paraat) was een te grote handicap voor de thuisploeg om van dit derby een spannend kijkstuk te maken. Stout leidde zijn troepen op voorbeeldige wijze maar toch was Bazel met Pieters in een grote dag die bovendien steun kreeg van Van Broeckhoven te sterk. Bij een 28-42 ruststand kon Melsele al niet meer ho pen maar toch verdedigde de thuisploeg zich meer dan behoorlijk. Martens schoot met scherp en kon samen met Stout nog een eervol resultaat bereiken. Voor Ba zel was deze zege waar schijnlijk de start naar een mooi seizoeneinde. Punten: Melsele: Vercau- teren 2, Smet 11, Apers 6, Martens 20, Stout 23, Van de Keybus 3, Van Goethem R. 10. Bazel: Pieters 29, Willems 16, Toté 8, Smet 6, Ver- schooren 4, Van Broeckho ven 20, Bolssens 10. WEGA Were Di Bavi Gent Met een stugge mandek king bood Were Di de eerste minuten felle tegenstand aan schutters als Van der Haeghen-Vernimmen. Een 6-10 stand werd door Swolfs omgebogen naar 18-16 (10de minuut) en van dan af zat er lijn in het spel van de thuisploeg, ledereen geloof de in zijn mogelijkheden en enkel Bonnaerens kwam nooit tot normaal peil. On danks zijn missers bleef We re Di toch aan de leiding en met een sekure De Pauw werden de bordjes van 30-26 tot 40-34 verhangen bij de rust. Na de hervatting bleef de thuisploeg baas tot 48-38 maar kreeg toen een klop van de hamer. Niemand kwam nog tot scoren en Bavi kon zonder te bekoren na 10 minuten tot 54-49 terugko men. Het bleef bij een zoe ken en tasten en Were Di kon nooit terug de goede kadans te pakken krijgen. Vijf minu ten voor tijd kwamen de be zoekers voor het eerst aan de leiding 58-59 en wanneer niemand het tempo kon op drijven bleef Bavi de betere ploeg. Het werd 64-69 en de ultieme press van Were Di Wegens technische rede nen bleek het onmogelijk in ons vorig nummer een aantal verslagen over vol leybalwedstrijden te publi ceren. Waarvoor onze ver ontschuldigingen. was nooit overtuigend om voor de zege in aanmerking te komen. 20 sekonden voor tijd werd een mopperende Swolfs nog van het terrein verwezen zodat er voor We re Di nog een staartje aan deze wedstrijd vasthangt. "Punten: Were Di: Swolfs 10-6, Verbraecken 6-2, Bon naerens 6-9, Aerts 4-4, De Pauw 12-6, Marin 2-2, De Brant 0-0. Bavi: Van der Haeghen 14- 9, Vernimmen 16-14, De Caestecker 2-6, De Maerte- laere 2-10, Stocké 0-2, Van Holen 0-0, Haemelinck 0-0. WEGA Knokke Heist Dole Beveren Zonder De Burgghraeve (ziek) en met Deyaert die niet over al zijn krachten beschik te, werd na een initiale 10-10 stand de wedstrijd in een beslissen'de vorm gegoten. Georges zette zijn ploeg al na 15 minuten op 26-17 en het was vanaf dat ogenblik achtervolgen geblazen voor Dole. Pluym probeerde wel even de ploeg op gang te brengen maar de andere Do- le-spelers waren niet in hun dagje. De 31-26 rustcijfers lieten de minst slechte ploeg de leiding houden. Na 5 mi nuten kwam er dan toch hoop bij de Waaslanders 35- 36 maar dit bleek slechts spervuur. Pluym-Van Loo vonden niemand om over te nemen en wanneer de Knok ke vleugels Casier en Van Eenooghe na 12 minuten 51- 47 op het bord jetten kon Dole niet reageren. Het werd 60-49 en Dole moest tegen hekkensluiter Knokke een verdiende nederlaag inkas- seren. Punten: Dole: Deyaert 6-3, Zonnekijn 4-4, Pluym 7-14, Van Puymbroeck 0-2, Van Loo 7-9, Smet 2-5. Knokke: De Bruyne 2-7, Van Eenooghe 4-4, Casier 2- 12, Van Paemel 6-6, Georges 12-4, Denoyelle 5-8. WEGA weest naar de provinciale reeksen. Zo startte ook het huidige VC Schellebelle een kompetitie, georganiseerd door W Rhode Oosterzele. Het werd meteen een schot in de roos en één jaar later verspeelde de Schellebelse ploeg pas op de laatste kom petitiedag te kampioenstitel in Vierde Provinciale. Momenteel zit Schellebelle nog in de vierde provinciale, maar blijft zich inzetten voor het rekreatieve volleybal! In 1979 startte het tornooi «Be ker van de Rozenstreek», en in oktober van vorig jaar stak de tweede editie van wal. Dé grote doelstelling van dit tornooi is de deelnemende ploegen zo veel mogelijk te laten spelen. Daarom werkt men niet volgens het sys teem van rechtstreekse uit schakeling, waar de pret na één ronde reeds ten einde kan zijn. De «Beker van de Rozenstreek» is: alle ploe gen worden ingedeeld in een aantal reeksen en in on geveer zes maand wordt per reeks een minikompetilie af gewerkt. Nadien gaan de reekswinnaars over tot de eindronde. Men streeft er naar om steeds reeksen van 4 ploe gen te vormen. Dit betekent dat elke ploeg dan minimum 6 voorrondewedstrijden kan spelen. Belangrijk is ook dat de ploegverantwoordelijken zélf met hun tegenstanders een datum uitkiezen voor het spelen van één van de schiftingen. De tornooilei- ding stelt een vaste speelka- lender op voor de zes wed strijden maar voor elke wed strijd heeft men een periode van 8 dagen. Zodoende kan men deze wedstrijden ook tijdens de week spelen. In oktober 1981 is de start van het derde rekreatietor- nooi gepland. Deze editie zal op een paar punten een grondige verandering on dergaan. De belangrijkste wijziging is het feit dat spe lers die aangesloten zijn bij de Belgische Volleybalbond niet langer meer toegelaten worden. Het wordt een 're- kreatie'-tomooi in de echte zin van het woord. Een twee de wijziging is eveneens niet oninteressant: de ploegver antwoordelijken zullen tij dens de derde editie zelf standig de kalender kunnen samenstellen. De enige voorwaarde is, dat de helft van de schiftings wedstrijden vóór nieuwjaar gespeeld worden. Welke wedstrijden dit zijn, bepalen de verantwoordelijken on derling. Ten derde staat voor volgend jaar ook een «Beker van de Rozenstreek» voor dames op het programma. Ten slotte wordt voor de derde editie de prijzenpot fors omhoog getrokken. In de loop van 1981 staan im mers een drietal volleybalor ganisaties op het getouw (de reeks wordt ingezet met de" «Jeugdhuizentrofee 1981» op 1 maart) waarvan de tota le opbrengst naar de prijzen pot van de editie 1981-'82 gaat. Momenteel zijn de schif tingswedstrijden voor meer dan de helft afgewerkt. Ploe gen als KWB Schellebelle, Vovog Wetteren (verliezend finalist in 1980), BBL SL Ni klaas, SV Lobos Lbchristi 1, Flash Aalst en UFO 78 Aalst (winnaar in 1980 met een 3-2 zege tegen Wetteren) maken de meeste kans om de twee de editie op hun naam te schrijven. Wie het wordt is een vraag die pas op zondag 26 april kan worden beantwoord. Dan staan de halve finales, de troosting en de finale op het programma. In deze «Beker van de Ro zenstreek» is voor een aantal ploegen «winnen» belang rijk. Misschien hoort het zo. Voor andere ploegen echter primeert het «deelnemen». Zeker is dat én voor de eer ste groep, én voor de twee de groep plaats genoeg is in de volgende uitgave(n) «Be ker van de Rozenstreek». Informatie betreffende dit tornooi is wordt vrijblijvend verstrekt door Geert Baeyens Hekkergemstraat 7 te 9208 Schellebelle.

De Voorpost | 1981 | | pagina 27