«porten zo «6 JÊl GOLFBILJART VOETBAL HAND IN HAND B ZO GOED ALS UITGESCHAKELD NA VERLIES BIJ TURBO CARS B JEUGDHUIZEN SPORT AALST Hl t> DE...GROOTSTE.. TANU GEEFT OPNIEUW PUNT PRIJS! Real Familial benut de ruimte en Nieuwe Wijk I en II via verlengingen naar halve finales! De leden van Palace. (per) De Kasseistampers waren hier niet voltallig, (per) liefhebben De kans is groot, dat Rupa A onbedreigd kampioen zal worden in de A-reeks. Na een spannende zij-aan-zij met Hand in Hand B, dat nu reeds 20 wedstrijden duurt, en die de achtervolgers reeds ver teruggewezen heeft, heeft nu ook de Moorselse ploeg, de rol moeten lossen. Aan de basis van deze plotse ommekeer ligt Turbo Cars B. dat zaterdagavond de vice-kampioenen met zware 5-1 cijfers huiswaarts stuurde. Reeds na drie van de zes partijen was Hand in Hand B een geslagen ploeg. Turbo Cars B had langs Eric Van Impe, Gerrit Liebrecht en Frank Van Liefferinghe een 3- 0 voorsprong uitgebouwd. Al leen Louis Monsieur bezat nog de kracht om terug te slaan Via Geert Troch en Erwin Dul- laerts brachten de Merenaars de verrassing van de speel dag. Achtervolger Moorsel B, heeft van deze situatie niet ten volle kunnen gebruik maken. Tegen Radijzen A liepen zij met Romain Saeys en Freddy De Winter 2-0 uit, doch Nor- bert Vermeulen en Jean-Pier- re Van der Eist brachten de bezoekers terug. André Van Goethem hield de lokale kan sen gaaf doch André Van Lae- them reef een verdiend punt binnen voor de Radijzenploeg. Het werd zeker geen gunstige dag voor de «kop» van de klassering, daar ook Cosmos B een punt te rapen gooide. Nochtans kenden zij langs Pascal De Sterck een goede start, doch met Achiel Serlip- pens en Ronny Moyersoen nam Scotching A het roer over. Freddy Saelens zette de ploegen gelijk, doch met Emiel Cleemput kreeg het beschei den Scotching A zelfs uitzicht op de overwinning. Zover liet echter Johny Troch het niet komen. Ook vijfde gerang schikte, Welkom B kreeg de kous over de kop Faber A liep langs Emiel Van de Sijpe het best van stapel, doch met Pa trick De Backer en Johan Dob- belaere nam Welkom B het initiatief. Faber A was tenslotte de sterkste in een adembene mend slot. Hendrik Van de Wiele, William Van den Steen en Jacques Galle, bezorgden de Ledenaars een mooie over winning. In de B-reeks ook een paar opzienbarende uitslagen. Runner-up Rupa B botste op een stevig Krijt op Tijd en Cor so B liet een puntje achter bij Welkom D. Rupa B kon noch tans langs Paul Marroy Krijt op Tijd op achterstand spelen, doch Remi Van de Sijpe, Jean-Paul Moens, Eddy De Baets en Henri Dierickx verze kerden de lokale overwinning. Petrus De Meersman kon al leen de cijfers aanschouwelij ker maken Corso B liep bij Welkom D bijna zijn vierde seizoennederlaag op. Marcel Cobbaert, Geert De Nul en Danny Baeyens zetten hen op een 3-0 achterstand. Doch langs Jean-Pierre Keymolen, Sylvain Van de Velde en Pier re Van Damme werd het in extremis nog een gelijkspel. Ook leider Leeuwkens B had met veel over tegen Welkom C, dat langs Alfons Stockman onmiddellijk de lokalen in het verweer drukte. Danny Renne- boog reageerde, doch Paul De Backer liet Welkom opnieuw uitlopen. Dan vond de leiders- ploeg zijn goede stap terug en kon met Alfons Van der Stockt, Aimé Van Impe en Luc De Neve een verdiende ovenwin ning binnenhalen, die hen meteen een stap dichter bij de titel brengt. Schoonaarde B was te sterk voor Faber B Het moest lijdzaam toezien, hoe Benedictus Van Onderbergen, Georges Vervaecke en Hugo Van Audenhove voor een 0-3 voorsprong zorgden. Hans De Schutter reageerde, doch ook Laurent Dienck en Dirk De Troyer waren paraat om Faber B een afstraffing te geven Cosmos C nam langs Lemri- niaux Hugo, Richard Dierick, Johny De Smet en Johny Dhaens onmiddellijk de maat van Sportvrienden B. dat via Willy Rydant wel de eer redde, doch door William Wauters verder in het verlies gedom peld werden Een versterkt Cosmos D, heeft weinig kun nen inbrengen bij Johny Boys B. dat langs Michel Heck ook het vlugst startte. Walter Carijn zette gelijk, maar Gilbert Van Brantegem en Freddy Boe- ckenhove zorgden voor een onoverbrugbare kloof. Mare Van der Spiegel milderde nog, doch Jean Kindermans was weer eens te sterk. Standen: A-reeks: Rupa A 39, Hand in Hand B 38. Moorsel B 28, Cosmos B 28, Welkom B 24. Leeuwkens A 23, Turbo Cars B 23, Faber A 20, Koszen B 18, Radijzen A 18, Scotching A 16, Zandmannetjes B 14, Kravael B 9, Zandmannetjes C 6, Scotching B 2. B-reeks: Leeuwkens B 39, Krijt op Tijd A 35. Corso B 35, Rupa B 35, Johny Boys B 27, Welkom C 26, Schoonaarde B 26, Palace B 20, Cosmos D 19, Cosmos C 18, Kasseis- tampers A 17, Welkom D 15, Radijzen B 13, Faber B 11, Sportvrienden A 10, Sport vrienden B 2. A.V.H. M.T.S.A. Achterstallige wedstrijden Camu - Jaca Dhont - DDT Beukenhof - Morta De Zwaan - Timarcha Real Famial - Strboys Juventus - Cosmos ff. 1/4 finales beker Melckenbeeck - Amapola Adelaars - Rayo N. Wijk I - Endoka(3/2) Heipias - N. Wijk II (3/4) Jeugdhuizen Tuf - Nijdrop Terlinden - Bosveld Twentiers -Tijl Spokuon - Pallieter Tanu - Sint Joris Eureka - Zenith Efsee - Ypsilon S.E.T.O.K. Vrouwen Hardy - Leberg S.E.T.O.K. Heren P.Z.N. - Leeuwerik Groen Wit - VK. Post Blauw Wit - Apostelken Ocarina - Wembley Moorselb. - Arendz. Tijl - O.C. Aalst ZAALVOETBAL: GOLFBILJART BASKETBAL 14 - 13,2.1981 - De Voorpost C SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 M (053/21.25.56) GROOTHANDEL A SPORTARTIKELEN 300003 SPORTZAAK PL Jeugdhuizen Pallieter - Spokuon 4j Terlinden-Tuf ff 0-1 Bosveld - Eureka 12j Daar waar het vorige week praktisch vaststond dat Tijl op een nieuwe titel afstevende, door het gelijkspel van Tanu bij Efsee, is nu alle twijfel daaromtrent voorgoed de lucht uit. Tanu gaf opnieuw een punt prijs tegen Sint-Joris, terwijl leider Tijl een ruime 1-5 zege binnenhaalde bij Twentiers. Bosveld kon zich op zijn huidi ge positie handhaven, via een 1-3 zege bij Terlinden. Pallie ter kon zulks ook, doch moest hard knokken om die zege te verwerven, bij een nooit afge vend Spokuon. Het werd ove rigens een harde partij voet bal, waarin referee Jef Borms tweemaal geel en éénmaal blauw diende boven te halen om de gemoederen te beda ren. Er is wel een rechtzetting. ten voordele van Spokuon. Wegens het haast onleesbaar maken van het scheidsrech- tersblad bij de wedstrijd: Ze- nith-Spokuon, werd verkeer delijk 3-0 genoteerd in plaats van 0-3. Ere aan wie ere toe komt, zodat de punten naar Spokuon verhuizen. Ditzelfde Zenith geraakte nu ook niet voorbij Eureka, dat met een oneven doelpunt verschil de zege binnenhaalde. Tot slot was er Efsee-Ypsilon, die na een hard duel broederlijk de punten deelden. Dinsdag is er verzoenings- en tuchtraad, waarop voorzitter Van Dessel niet zo gemakkelijke karwei tjes krijgt, in verband met de uitspraak nopens de wedstrijd Ypsilon-Zenith, door gelegen- heidsref Francois De Smedt stilgelegd bij 0-0, daar Ypsilon het terrein verliet; en daarbij ook nog Spokuon en Pallieter dat op het matje komt, wegens het aanhoudend hard spelen van sommige van huh leden. Dit brutale spel gaat de laatste weken crescendo in het jeugd- huizenvoetbal. Het bestuur zoekt er dringend naar, om deze zware overtredingen in tens te behandelen, zodat het gezicht van Jeugdliefhebbers- voetbal ongewijzigd blijft in zijn oude vorm. Stand: Tijl 40, Tanu 34, Bosveld 27, Pallieter 26, Tuf 22, Nijdrop 21, St. Joris 21, Efsee 19, Twentiers 18, Eureka 17, Ypsi lon 15, Spokuon 14, Zenith 13, Terlinden 9. A.V.H. Reeks A Zandm. B - Zandm. C Radijzen A - Moorsel B H.inH.B-TürboB Scotching B - Koszen B Cosmos B - Scotching A Kravael B - Leeuwkens A Welkom B - Fabaer A Reeks B Radijzen B - Sportvr. A Welkom C - Leeuwkens B Faber B - Schoonaarde B Sportvr. B - Cosmos C J. Boys B - Cosmos D Welkom D - Corso B Krijt op Tijd - Rupa B Kasseistampers A - B Het M.T.S.A. was verleden weekend aktief op twee vlakken. Enerzijds dienden een aantal achterstallige wedstrijden afgehaspeld en anderzijds stonden de 1/4 finales van de beker op het programma. In de zaterdagreeks versloeg Jaca, Camu met duidelijke 5-0 cijfers, en kwam D'Hondt tot een logische 3-1 ovenwinning tegen DDT, In de zondagkom petitie stonden een paar inter essante wedstrijden op het programma in verband met de top van de klassering. Morta, liet verrassend beide punten bij Beukenhof, terwijl leider Real Familial een ongewone 7-0 score haalde in zijn replay tegen Star Boys. De eerste wedstrijd was beëindigd bij 2- 2, maar tal van vergissingen leidden tot herspelen van deze wedstrijd, die dan ook beloof de. Star Boys kon echter nooit deze beloften bevestigen. Het werd integendeel zelfs een snertwedstrijd. Daarbij eindig de Star Boys met slechts 8 spelers, ten gevolge van twee rode kaarten en kwetsuren Reeds na 10' nam Real voor sprong, toen De Vlieger een voorzet van Moeyersoen met het hoofd in een doelpunt kon ombuigen. Twee minuten later vergrootte deze voorsprong via een own-doelpunt, en weer FC Nijdrop (per) drie minuten later kon De Vlie ger tot 3-0 verhogen, toen ie dereen geloofde in buitenspel, maar de ref liet doorgaan. Aan het halfuur kon Van Gijse- ghem uit strafschop voor een 4-0 ruststand zorgen. Real kwam nog het dichtst bij een nieuwe treffer, doch de lob van Moeyersoen ging nipt over. Enige deining op weg naar de kleedkamers, en Star Boys vatte de tweede helft aan met slechts 8 spelers Met de ru ziestokers langs de lijn. ging het beter, al vermochten de 8 vermoeide Star Boys-spelers er niets tegen dat Caudron, De Vlieger en Van Gijseghem voor hoge 7-0 eindcijfers zorg den. In de 1/4 finales van de M.T.S.A. beker toch een paar varrassingen. Amapola dat een zware 4-0 opdoffer krijgt bij Melckenbeeckvrienden. en Nieuwe Wijk I en II, dat via strafschoppen zich plaatsen voor de halve finales, respec tievelijk door Endoka (0-0) en Heipias (1-1) uit te schakelen. Alleen Rayo Espanol haalde een enigszins verwachte klei ne 1-0 zege tegen Adelaars? Melckenbeeck kwam na am per één minuut reeds op voor sprong in zijn wedstrijd tegen Amapola. Eric Belaert krijgt de bal toegespeeld ter hoogte van de strafschopstip. Ver lengt in één tijd naar doel. René Arijs ontzet slecht en de Borghmans-Terlinden 55- De Hoorn - Sint Antoon 54- Opel - De Klok 68- Charlie's - Hugh's 43- Cockpit - Olfit 61 A.V bal wijkt af in eigen doel. Nai ongelukkig begin gaat Ami la moedig op zoek naar aansluitingstreffer, doch bi op een zeer goede doeli Van den Bossche. Na ee halfuur schijnt de zaak dl toch in kannen en kruiken, Amapola een strafschop to gewezen krijgt, doch doelmi Van den Bossche kiest goede hoek, zodat de 1 stan'd ook de ruststand is M< speelde amper één minu van de tweede periode toi De Sutter de Leedse voc sprong kon verdubbele Amapola gaf zich echter no niet gewonnen, en dwong vf doverwicht af, doch zij kendi werkelijk geen meeval Aam 11' zag Van de Perre z schot te pletter vliegen op doelstaak. De reactie aan i overzijde kent meer gel want Melckenbeeck kan nu mer drie netten. Die tegensl kwamen de Aalstenaars n meer te boven. Integendeel voor het eindsignaal verslo Welleman nog zijn eigen do man, zodat de 4-0 score v verdiend, doch overdrev moet genoemd-worden Gi de leiding van het trio V Belle - Cooman - Van Eeckhout. A.V De Eureka-ploeg. (per) De Nieuwe Wijk (per)

De Voorpost | 1981 | | pagina 14