Rudy Kerre en Chris Gabriels geel geschorst liampagne reeds in de koeler Wie scoort nog eens een goaltje? Ze kunnen toch goals maken het schietkraam Afwerkers gevraagd leder een helft Drie late doelpunten jeropstanding ingezet? ,udv Gevleid puntje Niet makkelijk wee goals in twee minuten tef», de zoon van Eddy Achter het kanon De Voorpost - 13.2.1981 - 23 Berlare 2 tidr. St.-Gillis 1 Optimisme te over in de Gillisse voetbalkrin- a de winst in Kallo, en es van achtervolger Door deze gang ;n is de voorsprong de Eendrachters tot punten opgelopen, e moet bovendien tweede plaats delen t SK Berlare. Eigenlijk liet wel nog een beetje te heg om viktorie te kraai- Er staan immers nog ren wedstrijden voor de Of in totaal achttien en die op het spel i. Toch heeft de kompe- a de voorbije speeldag i zekere wending geno- Vier punten voor tong is voor een leiders- y wel erg komfortabel. bf de overwinning nu diend is of niet laten we [het midden. In Kallo was de mening toegedaan i men zeker aanspraak had mogen maken op de halve inzet. Volgens onze zegsman aldaar waren de lokalen wel het meest in de aanval. Maar de afwerking bleef wel ondermaats. Bo vendien hadden we pech, zegt men in Kallo. Dat was na twee akties waarin Ro land Picavet was betrokken (kreeg naderhand nog geel). Eerst sloeg een po ging tegen'de staander. La ter bleef er een bal net voor de doellijn in de modder steen. Langs de andere kant vond men de uitslag vrij logisch. Speler Mare De Backer hierover: «We hebben in geen geval moeten onderdoen voor de lokalen. Begrijpelijk toch wel dat we na het doelpunt van Leo Putteman, dat half weg de eerste helft tot stand kwam, zijn gaan denken aan het veilig stellen van de voorsprong. Bovendien kregen we nog wel een paar kansen en meen ik zelfs dat we aanspraak hadden mo gen maken op een straf schop nadat Eric De Geyter in de grote rechthoek was neergelegd. Akkoord dat er bij het doelpunt van Leo Putteman wat geluk bij te pas kwam. De bal sloeg trouwens in doel nadat hij via een been van een verde diger van richting was ver anderd. Hoogstaand voet bal werd er overigens niet gepresenteerd. Op een ter rein dat best vergelijkbaar is met een aardappelveld is dat haast onmogelijk. Erg beweeglijk is er wel gevoet bald geworden. Maar van kombinatiewerk was er zel den sprake.» Alleen door het uitstrooi en van grote voorzetten kon min of meer aan opbouw werk worden gedaan. Eendracht speelt zondag aan huis tegen Red Star Haasdonk. Een onverkome- lijke hinderpaal mag dat in geen geval worden. E.D.M. SK Berlare kan zondag voor de wedstrijd op eigen veld tegen FC Wieze geen beroep doen op Chris Ga briels en doelman Rudy Kerre. Beiden hebben een zondag gele schorsing aan hun been. Dit betekent ech ter niet dat Berlare zich bij voorbaat verloren geeft. Het beschikt naast enkele doublures ook over een voortreffelijke invallers doelman, die eerder in deze kompetitie al een paar keer was opgetreden als vervan ger voor Rudy Kerre. Die Rudy Kerre was nochtans de beste speler in het Berlaarse kamp tijdens de recente wedstrijd op Ba zel. Een paar keer heeft hij een eventueel doelpunt door gepaste tussenkom sten weten' te verhinderen. Dat was trouwens al na vijf minuten het geval, en ook in de tweede helft. De twee de man die zondag de gevol gen van gele kaarten on dervindt, is Chris Gabriels. Alhoewel hij er de gevolgen van kent, haalde hij zich in Bazel opnieuw geel op de hals. Dat was op een ogen blik dat de lokalen een vrij schop toegewezen kregen en Chris niet vlug genoeg de negen meter afstand res- pekteerde. Dom eigenlijk, dergelijke fouten, en zeker dan voor een voetballer met routine zoals Gabriels. Nog een tweede Berlaarse speler kreeg geel. Het ging deze keer om het jongste lid, Serge Cornelis. Ontegensprekelijk heeft Berlare een verdiende zege geboekt. Na ruim een half uur had het reeds een 0-2 voorsprong gerealiseerd. Telkens was Willy Van Lin- ter auteur van de doelpun ten. Aan het eerste was een mooie aktie voorafgegaan. Een inzenden van André Leon binnen het bereik van Van Linter die met het hoofd de bal deed binnen- draaien. Het tweede goaltje kwam tot stand na een hoekschop, gevolgd door een geharre war voor het plaatselijke doel. In deze wirwar was het weerom Willy Van Lin ter die de beslissende stoot gaf. In de tweede helft kwam Berlare nog heel even dicht bij een nieuw doelpunt toen André Lion was uitgebroken. Het schot sloeg evenwel tegen het doelhout. In de lokale mid dens gaf men toe dat Berla re de betere ploeg was. Toch vond men de uitslag licht overdreven. Uiteindelijk speelt het allemaal weinig rol met hoeveel of met hoe weinig er verloren wordt. Feit is dat men de twee pun ten kwijt is... E.D.M. HAASDONK - WILSKRACHT MOORSEL: 0-0 inge- 1de thuisploeg heeft be- wat ze wilde: Sinaai zware nederlaag toedie- "A. Nochtans konden de l0 aslanders, na amper 5 Duten, de score openen igs Van de Wiele. On- Jks de lokale stormloop Sinaai deze vlug ver ven voorsprong vrijwa- tot het halfuur. Dan en zij echter door de ad. Merckx kon in vijf auten tijd tweemaal de ise defensie oprollen en meteen zijn ploeg aan de leiding brengen. Doch de brouwersgasten hadden hiermee niet genoeg en gin gen sterk door na de rust. Met vloeiende kombinaties omspeelden zij meermaals de versterkte Sinaai-verde- diging, doch moesten tot de 55ste minuut wachten alvo rens Van den Brempt voor 3-1 kon zorgen. Diezelfde Van den Brempt zou aan de 70ste minuut de Wieze- voorsprong nog opdrijven. Sinaai zat door de knieën, doch bezat anderzijds nog genoeg energie om op itval- len gevaarlijk voor de plaat selijke doelmond te ver schijnen. Het doelpunt viel echter aan de overkant toen ook De Batselier zijn duit in het zakje deed, en tot 5-1 opdreef Wieze bleef offen sief gericht en kon langs Vermeir na 73 minuten 6-1 voor komen. Nog tal van kansen werden de nek om gewrongen, doch met die voorsprong op het bord, keek men niet meer zo nauw, twee minuten voor het eindsignaal bracht De Boom Sinaai nog wat dich terbij. A.V.H. De rood-gele formatie van voorzitter Waterschoot zit in dit seizoen in een zeer eigenaardig parket: ze be zitten enerzijds de stevigste achterlijn van de reeks, blij kens het aantal toegestane goals, maar maken ander zijds bijzonder weinig doel punten; waaronder het groot aantal meestal sko- reloze drawns kan ver klaard worden. Zondag hadden de Stars het alweer erg moeilijk om enig gevaar te brengen tot bij de Moorselkooi, en tot over maat van ramp bleven en kele goed bedoelde pogin gen letterlijk en figuurlijk in de modder steken. Bij dit alles komt nog dat trainer Cornelis nooit met zijn sterkste team kan uit pakken in dit seizoen: eerst verloor hij op zeer ongeluk kige wijze de als witte raaf aangetrokken Eddy De Wolf- met dubbele been breuk. Vervolgens moest spelbepalende figuur Jean- Pierre Verstraeten voor niet minder dan vier maand verstek laten gaan door geelzucht (Jean Pierre deed zondag kongstleden een schuchter wederoptreden in het laatste halfuur). En sinds de eerste wedstrijd dag van '81 moest men bij Haasdonk ook doelman Re- gi Waterschoot ontberen, die uitgevallen met een schouderontwrichting ter wijl zijn doublure Rudi de Breucker voor elk optreden dient ingespoten voor een elleboogkwetsuur Niettegenstaande deze lijst van afdoende ekskuses gokken de Red Stars toch nog op een plaatsje binnen de top-vijf in de klassering, wat gezien het voorgaande niet onverdienstelijk zou zijn. Zondag moet rood-geel naar leider Sint-Gillis - Dendermonde, en zou men daar misschien geen puntje kunnen ontfutselen? MANIL SK Ter joden 0 Oudenhove 0 Dat er de laatste weken wat schort bij de afwerking in Terjoden is nu stilaan algemeen bekend. Voor een ploeg, die toch wel degelijk nog steeds titelambities heeft, komt zulks echter aan als een donderslag bij klaar weer. Gedurende de volle 90 minuten kan men het aan het wedstrijdinitia tief in handen te hebben, doch verder dan de grote rechthoek komen die aan vallen niet. Zo luidt de een tonige beschrijving van de Terjoodse sekretaris de laatste weken. Daarbij kwam nog dat in de eerste periode de Terjodenaars on- kans hadden, toen twee maal de bal te pletter sloeg op de deklat. Toen na 25' Van de Maele van Oudenho ve rood kreeg voor een zeer zware overtreding op De Kerpel, kwamen die aanval len nog in grotere getale los. Het ging echter alle maal te gemakkelijk, zodat doelkansen scheppen alleen maar tot de verbeelding be hoorde. Na de blanco-rust stand, eenzelfde vertoning. Alleen uit stilstaande fazen kwam langs Everaert enig gevaar. Toen men in het laatste kwartier dan toch enigszins dichter bij het Oudenhoofse doel kwam, was een fantastische doel man Eeckhoudt paraat om alle gevaar te keren, zodat de ruststand ook de logi sche eindscore werd. On danks alles blijft Terjoden in de run voor de titel, daar ook de konkurrenten regel matig punten te grabbel gooien. Een dringende her opstanding is echter nodig, anders is de titeldroom ver vlogen. A.V.H. Klinge 1 Grembergen 5 Voorzitter Herman Burghgraeve van SK Grem bergen had vorige week nog zijn beklag gemaakt over de onproduktiviteit van zijn ploeg. Een liedje dat trouwens al geruime tijd werd gezongen in Grembergen. Plots echter zijn de groenwitten uit hun slof geschoten. Vijf doel punten is er het resultaat van en op de koop toe nog buitenshuis. Van een ver rassing gesproken. Blijk baar moet SK zo ieder jaar een «rare» toer uithalen. We herinneren ons vorig seizoen toen een al weinig beter produktieve ploeg in Kallo met 1-8 cijfers ging winnen. Dat er zondag avond op de overwinning werd gevierd spreekt voor zichzelf. Grembergen kwam in de wedstrijd al na tien minu ten op voorsprong. Een ver re dieptepas van Raymond Van Hollewinckel belandde bij Marc Mouton die de bal op zijn beurt binnentrapte. Nog voor de rust dwong Grembergen een tweetal kansen af langs Van Hese en Leo Van Cauwenberghe. Anderzijds scheelde het net voor het ingaan van de pau ze geen haar of de lokalen kwamen op gelijke hoogte. Dat was na een hoekschop gevolgd door een kopstoot die het Grembergse doel hout deed trillen. Het dient gezegd dat Grembergen van zijn 4-3-3 systeem naar een 4-4-2 opstelling was overgeschakeld. Door een overbevolking van het mid denveld werden de plaatse lijke akties vrijwel steeds in de kiem geSmoord. In de tweede helft resulteerde dat in een duidelijk overwicht en nog vier doelpunten. Al na een kwartier werden de cijfers verdubbeld. Een aan geven van Johan Baert (erg verdienstelijk) naar Jan Van Damme die van de bal werd gehouden kwam in een wirwar van spelers ter echt. In dat geharrewar trapte uiteindelijk een plaatselijke verdediger in eigen doel. Door deze voor sprong kon Grembergen rustiger voetballen en kreeg het bovendien de ruimte. Uit vrijwel identie ke akties telkens na een doorsteekpas verhoogde Mare Mouton en Raymond Van Hollewinckel de voor sprong. Diep in de tweede helft zou Hofman die inge vallen was voor Leo Van Cauwenberghe een vijfde doelpunt lukken. Franckaert zou in de slot minuten voor de lokalen nog de eer redden. Globaal genomen een zege die voor Grembergen op tijd is geko men. Enerzijds heeft het een flinke stap gezet in de richting van het behoud. Anderzijds is het gemoti veerd voor de topper tegen Melsele van komende zondag. E.D.M. WAASMUNSTER - T.K. MELDERT: 0-0 Bfi en toe drong Sinaai eens door tot in het strafschopgebied van de brouwers, doch j ve er dan een eerreddertje stak er voor de Waaslanders niet in (Wieze-Sinaai 6-1) (nl) gen embodegem tterzele ^vat~ 'lge ige n j la 1710 ht •mp 3k itro 1 i i:t( AN;hJ (adat Doggen Erembode- n een eerder goede heen- 1e speelde, is wegens itsuren deze ploeg afge- tot een eerder middel- provincialer. De ne- lagen stapelden zich op, iet was dan ook met een van verlichting dat Ja Goetvinck ons zon avond het gelijkspel rbelde. «Eindelijk geen erlaag»waren zijn eer woorden Het zag er in beginperiode nochtans 'it uit voor de Doggen- eg, daar reeds na 10 mi- en tegen een achter- nd diende aangekeken De thuisploeg reageerde echter gepast, doch moest tot het halfuur wachten, al vorens Geert Suys met een mooie lobbal zijn ploeg kon gelijkbrengen. Doggen probeerde de zaken te force ren, en slaagde bijna in zijn opzet, doch Poep en Suys zagen de geschapen kansen in lucht opgaan. Na de kampwisseling verruwde de partij. Lutterzele kreeg van Doggen meer tegen stand dan verwacht. De harde ingrepen bleven dan ook niet onbestraft. De refe ree trok verscheidene gele kaarten, wat een Lutterze- le-speler zelfs de uitsluiting kostte wegens een tweede gele kaart. Ondanks de nu merieke minderheid kon Lutterzele een schoonheids foutje van Christiaan De Greef afstraffen, en kwam gevleid 1-2 voor aan de 75ste minuut. Doggen vocht voor wat het waard was, en zag de inspannin gen bekroond, toen het 5 minuten voor tijd een straf schop toegewezen kreeg, nadat Geert Suys onderuit gehaald was en doelman Marc Van den Berghe zijn vis-è-vis geen schijn van kans liet Doggen hoopt dat dit geüjkspel de nodige im pulsen zal geven om de ver plaatsing naar Hofstade tot een goed einde te brengen, wat meteen de definitieve heropstanding kan in luiden. A.V.H. Ondanks de dubbel blanke score is het best een aan trekkelijke wedstrijd ge worden waarbij ieder team een helft voor zijn rekening nam. Produceerde Meldert voor de rust het beste voet bal dan kwam Waasmuns ter vooral na de rust aan zijn trekken. De beste kan sen waren wel voor de gast heren maar eens te meer bleef de afwerking beneden peil. De bezoekers uit Meldert gingen wel bijzonder snel van start zodat Waasmuns ter wel moeite had om over eind te blijven. Op de 10' hadden de lokalen trou wens meeval toen een slit- send schot door de paal werd gestuit. Geleidelijk kon Waasmunster dan toch enige inspraak verwerven maar Meldert bleef het rit me aangeven. Daarbij lieten de bezoekers zich af en toe wel verleiden om offensieve risiko's te nemen zodat voor Waasmunster mogelijkhe den gekreërd werden om uit te pakken met snelle counters. Eerst Wauters en even later De Bondt kwa men daarbij in uitstekende schietpositie. Om het schot van De Bondt te neutralise ren moest de bezoekende doelman trouwens uitpak ken met een briljante save maar in deze faze werd de doelman tevens geraakt en moest vervangen worden. Die vervanging droeg er ze ker toe bij dat Meldert na de rust meer op veiligheid ging spelen zodat Waas munster nu doorlopend het hoge woord ging voeren. Geldmeier trof de paal en Van Cleemput knalde net naast. Waasmunster voelde dat er meer in zat en trok het tempo fors op zodat Meldert regelmatig met de rug tegen de muur werd geduwd. Op de 68' kon Van Cleemput trouwens alleen voor het bezoekende doel verschijnen maar in plaats van zelf te besluiten schoof hij nog de bal naar De Bondt die'wel scoorde maar de treffer werd geannu leerd voor buitenspel. On danks een verwoed slotof- fensief van Waasmunster bleef de 0-0 stand op het bord. W.V.L. Schroevers Moorsel 2 Wilskr. Gijzegem 2 Een sterkspelende thuis ploeg heeft slechts in de ultieme laatste minuten een meer dan verdiend gelijk spel kunnen behalen. Alles was nochtans uitstekend begonnen voor de Schroe- versploeg, die reeds na 3 minuten op voorsprong stond. Dirk Janssens mooi in de loop van Mare Wau ters stuurde en deze de ope ningstreffer lukte. Moorsel ging op zoek achter een grotere voorsprong, doch een sterke Gijzegemdefen- sie liet zich niet verschal ken, zodat bij de rust de 1-0 voorsprong nog ongewij zigd bleef. Na de kampwis seling ging Schroevers Moorsel met meer druk aanvallen, en drukte de be zoekers voor eigen doel mond terug. Met nog slechts 5 minuten te gaan, dacht men de wedstrijd ge speeld, doch Paul De Kegel, verwerkte ongelukkig in eigen doel, zodat Gijzegem onverwacht op gelijke hoogte kwam. Dit was het sein voor Gijzegem om alles op de aanval te zetten en in de ultieme minuten nog een onverhoopte zege te ver werven. Bijna slaagden ze in hun opdracht, want 2 minuten voor inrukken versloeg een 25 meterschot Pieters. Doch lang duurde de bezoekende vreugde niet, daar André Van der Steen uit vrijschop in die zelfde minuut zijn ploeg één punt schonk. A.V.H. HOGEROP KALKEN - STEKENE SPORTIEF: 1-1 Klein Laar Vrasene - Hoogeinde: 2-1 In een rechtstreekse kon- frontatie met het hoog aan geslagen en tot voor en kele weken titelkandidaat Kalken, hebben de Steke- toonaarde 1 onwijk 1 /anneer je uit acht wed- "jden vijftien punten mag je veronderstel - dat je enkele plaatsen boekt in de algemene thikking. Of dat je .jiminste enkele punten it op je rechtstreekse "turrenten. In het geval RC Boon wijk is dat niet cider Herdersem haalde da X) ist b d<x het maximum en het verlies van een punt in en Schoon- aarde heeft de afstand tus sen Herdersem en Boon- wijk dat twee punten be droeg, opgedreven tot drie. De Racingefs mogen al vast tevreden zijn met het gelijkspel. Na een even wichtige partij vielen er in het laatste kwartier binnen de twee minuten evenveel doelpunten. Philippe Van Eetvelde, weer hij, had na een mooie aktie met Mare Van Hauwermeiren de lo kalen op voorsprong ge bracht. Hierop werd terug afgetrapt. Het kwam tot een hoekschop en dat resul teerde onmiddellijk in het gelijkstellend doelpunt, waarvan Eddy Van Rans- beeck auteur werd. Dat was ook de enige kans die de Boon wij kjon- gens na dat lokale doelpunt hadden gekregen. Het komt ons nochtans voor dat men zich in de Boonwijk thans reeds kans loos acht voor de titel. Men is er blijkbaar de overtui ging toegedaan dat Herder sem de beste ploeg is. Dat kan best zijn. Toch zou het verkeerd zijn moest men nu reeds de armen laten zak ken. De strijd is nog niet gestreden. Spelen voor de punten en nu zondag win nen tegen Moorsel is de op dracht. E.D.M. weI p. Lebbeke 1 rdig dorP 1 'i ff Staking van spelers bij /.om ote buur S.K.. zelf een d 0 chte wedstrijd weggege- i. maar tenslotte toch vel vreugde bij Rapide om i geboorte Sekretaris slan idy Van Overstraeten liep vaai zondagavond trouwens 9 ui fier bij als een gieter. Hij e on s immers pas vader ge- rien van een flinke zoon lani i «stefii werd gedoopt. «Eigen produkue.» zegue Eddy eraan toevoegend dat ook de aansluitingskaart reeds klaar lag. Wij wensen de joviale Eddy en zijn echt genote alvast proficiat. De prestaties van de lokale voetballers lag alleszins een stukje lager dan hetgeen hun sekretaris negen maanden geleden presteer de. In de eerste helft kon het nog door de beugel. Het was trouwens in die periode dat de twee doelpunten tot stand kwamen. Eerst open de Hugo Tas de stand voor de lokalen, maar korte tijd later verwerkte doelman Jan Van Der Meersch de bal in de eigen netten. Na de hervatting werd het spel herleid tot een or deloos over en weer getrap. Hugo Tas kreeg nog wel een kans zo groot als een wolkenkrabber maar hij faalde toen hij oog in oog kwam te staan met de Bug gen hou tse doelman. In Lebbeke riep men wel verzachtende omstandighe den in voor de mindere prestatie. Dat was het ge volg zegt men, van het uit vallen van Richard Ver meulen die wegens een kwetsuur verstek diende te geven. Ten gevolge hiervan moest-de ploeg vertimmerd worden en dat is niet zo best meegevallen. Rapide moet nu op verplaatsing naar Gijzegem. Dat wordt in geen geval een makkelijke opdracht. E.D.M. naars op de welbekende val reep een puntje behaald. Gedurende de eerste 75 mi nuten waren de Stekenaars immers het lijdend voor werp van de plaatselijke aanvalsdrift, die zelden of nooit keeper Van de Wiele kon verontrusten. Alle Kal- kenaars stonden broeder lijk aan het kanon maar boekten slechts één keer succes met een zuivere hoekschop van Van Wese- mael, mooi met het hoofd overgenomen door Cours. Even na rusten beging Van Guyse een onnodige flag rante fout op een thuisspe- ler, maar deze enorme kans op standsverhoging- werd door éné Praet naar het ze vende verdiep geschopt. De Waaslanders bleken in het verlies te berusten, tot vijf minuten voor het einde, wanneer de doorwinterde Karei Ferket gevaarlijk doorbrak en warempel doel de. Nu was de thuisploeg werkelijk volledig het hoofd kwijt en reageerde zelfs niet meer om alsnog de puntjes aan het aktief toe te voegen. Een gevleid poontje voor de Stekenaars, die nu wél eens gewiekst speelden en op het jooiste ogenblik toesloegen. Volgende week moeten de messevechters in de clinch met een andere bedreigde Wase ploeg, zodat de punt jes wel eens vyi goudwaar- de zouden koonnen zijn. MANIL Het is hoogst merkwaar dig, maar bij elke wedstrijd van de Hoogeindenaars, geeft de winnaar achteraf eerlijk toe dat de Sint-Gillis- naars toch niet zo zwak zijn als de stand zou laten ver moeden. Zo ook bij de Laar- ploeg, waar de blauw-zwar- ten imponeerden met snel en beweeglijk voetbal en in Jean-Pierre Pannecoucke de gedroomde mentor vonden. Na een zwak schot van Jochmans, braken de bezoe kers uit langs André Beek, die tot aan de grote backlijn doorstootte en daar kollega Callebaut een modelvoorzet meegaf, dus 1-0 na 22'. De thuisspelers heten echter niet begaan en reageerden even later langs Patrick De Loor, die Bertoncelli gepast in het straatje joeg (30ste minuut: 1-1). Het spel ging vervolgens konstant op en neer met langs beide zijden kansen voor respektievelijk Bollaert en Beek. De gezwinde start van Klein Laar in de tweede speelperiode leverde tevens een vroeg doelpunt op: Filip Bollaert verlengde een voorzet tot bij de verraste gastkeeper, die onvoldoen de wegwerkte en Wilfried Jochmans was weer daar om zijn tweede graantje mee te pikken (2-1). Toch waren de Vraserise puntjes nog niet op het dro ge, want Callebaut bleef werkelijk een boeman voor de geel-zwarte defensie - sterk verzwakt door de voor één zondag geschorste Peersman- en ook Panne coucke dwong keeper Vriesackers tot een klasrij- ke parade. Door deze zege blijft Klein Laar in de running voor een onverhoopt goed klassement, en met de uit beurt naar het onweer staanbare Sombeke voor de boeg weet je maar nooit. MANIL BAMBRUGGE - GERAARDSBERGEN 6-1 Bambrugge heeft zich dankzij een ruime overwin ning tegen Geraardsbergen voor goed uit de staart van de rangschikking losge rukt. Met machtige cijfers werd hekkesluiter Sporting Geraardsbergen opzij gezet en springt Bambrugge in de rangschikking voorbij Eist, Herzele en Boekei. Reeds voor de rust was de partij bekeken. Klinck- 8poor opende de score na vijfentwintig minuten. Hij knalde een vrijschop vanop meer dan twintig meter rechtstreeks binnen. Zeven minuten later mocht Paque vanop de penaltystip ver dubbelen en even later zorgde Van Den Bossche voor 3-0. De bezoekers waren bij schaarse tegenaanvallen slechts sporadisch gevaar- lij k en net was Hans Van Der Eecken die twee minu ten voor de koffie nummer vier tegen de netten trapte. De match was dus gespeeld bij de rust en de lokalen mochten na de pauze wat stoom aflaten. Sporting kon op het xiur milderen vanop de penaltystip, via De Bolle, maar bij dat eer- reddend doelpunt bleef het dan ook. Het waren in tegendeel De Groot en Pa que die de score nog aan dikten in het voordeel van de thuisploeg. Bambrugge leverde kollektief een be hoorlijke prestatie en won verdiend. Weliswaar dient vermeld dat de jonge bezoe kende doelman erg zenu wachtig akteerde en enkele grove flaters beging waar uit Bambrugge gretig pro fijt kon halen. J.G.

De Voorpost | 1981 | | pagina 23