m 9 Taktisch voortreffelijk Avanti i Basketball Zonder enige moeite Gebrek aan shotkracht I Handbal Basketkalender Overdonderend Verrassing De Roover gekwetst Kraainem sterker dan verwacht Succes voor Aalsterse ploegen Jochewoa Aalst wint tegen Lokeren Handbalkalender ng E.V. Aalst wint derby 26 - 13.2.1981 - De Voorpost St.-Niklase Melle Vogelh. 111 65 De Klaaskens hebben er tegen de laatste in de klas sering weer een aanvallend spektakel van gemaakt. Kwam Willaert tijdens de eerste helft met kop en schouders boven iedereen uit, dan brachten de andere thuisspelers ook hun steentje bij om 59-34 rust- cijfers op het bord te prik ken. Na rust kon Sint-Nik- laas al zijn spelers in het veld werpen. Sauviller vond in Govaert een jonge opko mende rebounder en De Poortere mikte op zijn ge kende manier raak. De 5- mansploeg van Melle moest er dan ook met zware cij fers aan geloven. De Klaas kens staan nu met Bertino op de tweede plaats en kun nen zich nu reeds klaarma ken voor het komend derby die de sterkste van de twee zal aanduiden. Punten: SNBC: Vander- linden 4-6, Sauviller 8-10, Willaert 18-0, Dhondt 8-8, De Poortere 8-16, Decauwer 9-6, Van Uytfanghe 2-0, Govaert Chris 0-8, Govaert L. 2-0. Melle Vogelhoek: Ver- speeten 8-8, Boone 8-3, Doubels 6-4, Gorleer 8-5, De Corte 4-9. WEGA Melsele Cibo Zele 81 118 Zele, dat met de gebroe ders Van Miegroet uit alle hoeken I-aak schoot toonde zich al tijdens de eerste helft de betere ploeg. De wederoptredende Franky Van Goethem was nog hele maal niet bij de zaak maar Deloose vond keer op keer de weg naar de ring. Stout probeerde wel leven in de ploeg te blazen maar de 39- 50 achterstand aan de rust bleek hopeloos. Na de rust werd het nog erger want niemand kon nog op een normale shotprestatie te rugblikken. Het trio Van Miegroet W. en G. samen met Deloose gingen op hun elan verder. Melsele kon slechts reageren langs Martens maar tegen een ontketend Zele met ook Van Mieghem-Deprouw in hun dagje, werden het overdon derende cijfers. Voor Melse le een zeer zwak vertoon maar voor het vinnig Cibo Zele een meer dan gave knalprestatie. Punten: Melsele: Van Goethem F. 4-0, Van Goet hem R. 6-9, Stout 8-4, Apers 4-0, Van de Keybus 0-6. Martens 14-10, Smet 3- 9, Van den Brande 0-4. Zele: Van Miegroet W. 10- 13, Van Miegroet G. 16-18, Deloose 15-20, De Prouw 8- 7, Van Mieghem 6-8. Goe man 4-0, Van Lysebetten 3- 2. WEGA 2de Afdeling Mannen 20ul5: (14.2) Bus Lier-Okapi Aalst 3de Afdeling A 20u30 (14.2): Osiris Denderleeuw-Racing Brussel 17ul5: Hermes Sint-Niklaas-Maccabi 4de Afdeling A 16ul5: Jong Edegem-Cabrita Zele 18ul5: Wasocub Waasmunster-Sparta Laarne 19 u.: Tissac Gentbrugge-Dole Beveren lste Afdeling Vrouwen 15u30: Leonidas Aalst-Denderleeuw-Kortrijk lste Provinciaal 10 u.: Pfaff Beveren-Hansbeke 10u30: Juventus-Lokeren 15 u.: Aurora Zele-Legia Gent 2de Provinciaal 15 u.: Hoger Op-Robac Grembergen lste Provinciaal Mannen 20u30 (14.2): Panters Baasrode-Vovka Oudenaarde 11 u.: Gentson-Erpe Mere 11 u.: Deinze-Were Di Sint-Niklaas 20 u.: Silaba Zelzate-Dendermonde 20u30: (14.2) Hemaco Dendermonde-R. Eine 2de Provinciaal A 20u30 (14.2): Eenhoorn Bazel-Grembergen 10u30: Rubac Rupelmonde-Batavo 15u30: Bertino Sint-Niklaas-Melsele 18u30: Cibo Zele-Sint-Ni klaas 18u30: Vlierzele-Lokeren 11 uur: Hoger Op Gent-Scheldejeugd Temse 2de Provinciaal B 20 uur: The Tower Aalst-C.S. Michel 16 uur: Leeuwerik Lede-Sphinx Ronse 3de Provinciaal A 20u30: (14.2) Slèidinge-Eksaarde Dole Beveren 101 Wevelgem 58 Met een 5 op 5 zette De Burghgraeve zijn wedstrijd in en meteen was de thuis ploeg gelanceerd naar een meer dan gave prestatie. De bordjes 14-2 werden ver hangen naar 24-8 moment waarop Wevelgem orde op zaken wilde stellen. Een box and one op de Dole top schutter bracht echter zijn medemaats in gunstige, stelling. Hiervan profiteer den vooral Van Loo en de aalvlugge Pluym, zodat de rust al met 45-28 cijfers werd bereikt. Met tempo versnellingen bleef Pluym de man van de match maar ook Zonnekijn-Deyaert brachten ons een knappe tweede helft voor het voet licht. Wevelgem werd in de vernieling gespeeld en even voor tijd lukte Dole nog de 100 punten. Met 5 spelers in de dubbe le cijfers was Dole voor el keen onstuitbaar en hi misschien spijtig dat elke week op dergelijk gespeeld wordt. Punten: Dole: Zonne roevejs 0-10, Van Puymbroeck Pluym 15-14, Van Loo 1 8, De Burghgraeve 1 &ms Smet 2-0, Deyaert 4 inch Van Bogaert 0-2, Dujai!m van 0-2. Wevelgem: Wagnein Delaere 8-4, Segers Raes 6-6, Tandt 0-6. Melle Eenh. Bazel Waar Melle voor menige ploeg een struikelsteen be- tekkent, heeft Bazel hier voor een welkome verras sing gezorgd. Reeds tijdens de eerste helft bleek het dat Melle niet in een grote dag was en de vele vervangin gen konden hieraan niets verhelpen. Pieters bleek nog eens een gave prestatie te zullen weggeven want half wedstrijd stond al 30- 37 op het bord. Na rust kwam ook Toté uit zijn schelp en wanneer Smet op knappe wijze assist rond deelde en achtereenvolgens Pieters-Bolssens geschen ken uitdeelde was het pleit beslecht. Bazel lukte de steunt van het weekend en de afwezigheid van Willems werd met een zege be kroond. teinde ng na 1 e te mtal f Wrfit uits gings' ae en 1 rigeer tgevot jocke. Punten. Bazel: Pieters esc^°l Toté 20, Smet 4, Bols,or 10, Verschooren 5, Ru^ beke 7, De Breuker 2. Melle: Van den Bergh Cornelis 3, Vervaet 2, B 14, Van den Eeckhouc aasro Derocker 4, Van de i Yvan 4, Van de Sijpt Iho< 9, Van de Sijpt Dan; ,ntse j Issele 2. on s egei Vrouwenbasket 1' Nationale Haant. Leupegem Aurora Zele 54 53 Tweede Nationale GRIVEGNEE - AVANTI LEBBEKE: 20-29 Zoals tijdens de heenronde sprokkelde Avanti Lebbeke zijn eerste overwinning van de terugronde eveneens ^egen het Grivegnée van Ebel. De ploeg van trainer-coach De Smedt stond voor de wedstrijd nochtans gekonfronteerd met het feit dat een rieke M. De Bruyn op het appel ontbrak. Van de -chietkracht uit de tweede lijn bleef er dus niet zo heel reel over maar juist daardoor heeft Avanti bewezen dat .iet taktisch een heel trapje hoger staat dan de tegenstan der van zaterdag. M. Mertens bewees in het Lebbeekse doel zijn huidige goede konditie en verdedigend met A. Maes ver uitstappend op Ebel, de vijf overigen in een beweeglijke zoneverdediging sloot het rekensommetje als een bus. Aanvallend werd vooral geopteerd voor een takti- sche wedstrijd Het groot ste aantal Avanti doelpun ten werd dan ook gescoord uit automatismen waarbij dan de ene, dan de andere Avanti speler in scoreposi tie werd gebracht. Wie in dit type spel opvallend ren deert is de zich steeds ver der ontbolsterende Corne lis, die. gekend als een meester-verdediger, zich mèer en meer ontpopt als een uitstekend aanvaller. Liet de Temsenaar zich tij dens de voorbije weken niet onbetuigd als af werker, te gen Grivegnée werd hij met 8 treffers onbetwistbaar de eerste Lebbeekse schutter. Mare De Proft toonde zich bijzonder knap vanop de pe naltystip en het duo De Bat- selier - De Vlieger kwam eveneens aanvallend goed uit de verf. Trainer De Smedt bleek echter vooral tevreden over het ploegspel al maakte hij onmiddellijk de bedenking dat Griveg née zeker geen sterke ploeg kan genoemd worden. Na een gelijkopgaand wed- strijdbegin 2-2, viel er ge durende een tiental minu ten maar weinig te beleven. In deze periode bleven de verdedigingen duidelijk baas wat resulteerde in een 4-6 score na 17'. Avanti ging dan door tot 4-9 9' voor de rust en de eerste helft werd afgesloten met 7- 13 cijfers.Grivegnée bleef dan nog even aanklampen (10-16) maar toen het laat ste kwartier aanving moest een goed Lebbeke zoch hele maal geen zorgen meer ma ken (12-21). Ebel werd toen wat meer vrijheid gelaten zodat hij tijdens de laatste 10' de Waalse nederlaag nog enigszins kon ver bloemen. Scoorden: Cornelmis 8, M. De Proft 4, De Batselier 4, K. Vérhofstadt 2, De Vlie ger 5, A. Maes 2, Moonen 2, H. Maes 2. RESERVEN: GRIVEGNEE 11 AVANTI LEBBEKE 14 Avanti toch met een bijzon der jonge ploeg, leidde aan de rust met 4-7 Deze drie doelpunten voorsprong werden tot het einde behouden Scoorden M. De Proft 2, Moyersoon 3, Moonen 1, De Smedt 1, H. De Smedt 3, Van Gucht 3, Van Onsem l EVA Kraainem bleek zaterdag sterker dan verwacht. Een dracht wist wel dat deze verplaatsing geen gemak kelijke taak zou worden maar dat zij eigenlijk nooit aanspraak konden maken op de overwinning was wel een verrassing. Voor de Aalstenaars betekende de onbeschikbaarheid van de gekwetste Mare Bayens weliswaar een grote handi cap en nog maar eené bleek dat alleen de aanwezigheid van de oudste der gebroe ders Bayens de ploeg een andere dimensie geeft. De studieronde duurde be paald lang want het duurde tot de 7e minuut vooraleer de thuisploeg de score opende. In de daaropvol gende spelfase stelde Een dracht weliswaar gelijk langs D. Bayens. de laatste weken meer en meer op het voorplan, maar na 13' leid de Kraainem met 3-1 Een dracht leek dan toch het wedstrijdverloop te kunnen oriénteren want met tref fers van Steemans, De Jae- gher en Van Herreweghe werd het 3-4 na 18'. Deze Aalsterse supprematie was echter een kortstondig be staan beschoren. De Kraai- nemse tweede lijn bleek in derdaad over heel wat meer werpkracht te beschikken zodat 6' voor de rust het scorebord 9-4 aanwees. Met een 11-6 ruststand kon Eendracht zich nog weinig begoochelingen maken. Onmiddellijk na de rust werd het weüswaar 11-8 langs D. Bayens maar op nieuw toonde de thuisploeg zich de meerdere en na 41' was het pleit definitief be slecht (15-8). Het laatste kwartier kon de thuisploeg de voorsprong niet verder opdrijven aangezien Aalst nu langs D. Bayens, Van Der Borght en Steemans re gelmatiger kon tegen- scoren. Scoorden D. Bayens 6, Steemans 3, Van Herrewe ghe 3, De Doncker 1, Van Der Borght 1, De Jaegher Een overwinning tegen Haantjes betekende voor de Zeelse meisjes een optie op de derde plaats. In de eerste 20 minuten waren de be zoeksters de baas in alle onderdelen en onder im puls van De Lintdecker, De Roover, Van Acker hadden ze aan de rust de wedstrijd in hun voordeel georiën teerd. De 24-40 tussenscore was een mooie uitgangspo sitie. Aurora, beperkt in speelsters, verloor op 10 minuten van het einde re boundspeelster Lieve De Roover met kwetsuur en het uitvallen van de j werkte nefast op de t speloriëntatie, zodat ïnf" tremis de overwinning w verloren ging. F w( Punten: De Lintde^ 19, De Graeve 6. De Roieserv 14, Van Acker 10. Flies^mfta 1' Landelijke Het voorbije weekeinde is succesvol verlopen voor de twee Aalsterse ploegen die nochtans volop in het de gradatiedebat zijn gemengd. Rosis Aalst slaagde er in derdaad in een 17-17 gelijk spel af te dwingen te Bor- gerhout wat meteen ook in de kaart speelt van leider Ajax Lebbeke dat nu reeds 5 punten voorsprong telt op Uilenspiegel. Rosis blijkt te beschikken over een Duit ser die studeert te Gent en deze Duitser doet velen te rugdenken aan het plotse verschijnen van Ebel bij Avanti enkele jaren gele den. Wij willen de jongste Duitse aanwinst van Rosis nog niet naast Ebel gaan plaatsen maar voor Rosis in elk geval een uitstekende hulp om aan het degrada tiedebat te ontsnappen. Sparta Aalst deed ook een goede zaak met de 23-16 overwinning tegen Tonge ren. Keeper W. Van Delsen 8 peelde een prachtwed- strijd en de jonge Frank Bomon bleek nog maar eens de nuttigste Sparta- speler De strijd tegen de degradatie er kunnen 5 ploegen naar 2e landelijke degraderen zal onge meen hard worden maar beide Aalsterse klubs lijken op weg zich te gaan redden. H.B.C. Dendermonde won bij hekkensluiter Turnhout met 20-24 cijfers na een gelijkopgaande wed- strijd waarin speler-trainer De Nil zich aan de knie kwetste AJAX LEBBEKE 17 HEIST 13 De wedstrijd Ajax Lebbeke - Heist is beslist geen groots kijkstuk geworden. Voor eenmaal kunnen wij de ploegen niet met de vinger hiervoor aanwijzen maar wel een van de beide scheidsrechters die ge woonweg handbalspelen onmogelijk maakte. Voor de kleinste, onbelangrijk ste reden werd de wedstrijd stilgelegd zodat naarge lang de wedstrijd vorderde, de spelers totaal uit kon- centratie geraakten Ajax startte nochtans voortreffe lijk tegen een Heist dat zijn minder goede rangschik king toch in vraag stelde. Heist beschikt inderdaad over een aantal goede schutters en technisch zijn zij beslist geen debutanten. Niettemin kon een voortref felijk startend Ajax tot 4-0 voorsprong nemen vooral eer de bezoekers, na 10', voor de eerste maal konden scoren. Langs een weer out-stan ding spelende Dirk Huyck werd het zelfs 8-1 na 19' maar tijdens het vervolg van de eerste helft vlotte het plots niet meer bij de thuis ploeg. De bezoekers konden inderdaad nog voor de rust de stand milderen zodat een 8-5 score nog zekere belof ten inhield voor een span nende tweede helft. Dirk Huyck zorgde onmiddellijk voor 9-5 na de rust maar toch raakte Ajax niet meer op het niveau van de eerste 20'. Heist kwam nu bijzon der gemotiveerd aandrin gen. De Bruyn stopte een penalty zodat het scorebord 11-7 aanwees na 43' Dirk Huyck. weer hij. werd toen tweemaal goed aangespeeld op de cirkel en bij het in gaan van het laatste kwar tier leek Ajax op rozen te zitten (13-7). De bezoekers bleven echter aandringen en met nog 8' te spelen was Heist tot 14-12 genaderd. Vijf minuten voor het einde gingen de bezoekers echter fysisch door de knieën en hiervan konden Mare Huyck en de bijzonder vlot spelende Dirk Huyck ge bruik maken om de Ajax- zege veilig te stellen (17- 12). Tijdens de allerlaatste minuut kon Heist de eind- score vastleggen. Scoorden: llendrickx 2, Vermeiren 1. Dirk Huyck 11. Mare Huyck 3. RESERVEN: KRAAINEM E.V. AALST 16 Ros Beiaard Dendermonde liet het bezoekende Stelmar geen schijn van kans. (eva) Lucien Beeckman (SK Grembergen) scoorde in de handbalmatch tegen Menen, (eva) RESERVEN: AJAX LEBBEKE 20 HEIST 9 Via een 10-2 ruststand boekte een technisch zeer degelijk Ajax een ruime 20- Rust: 10-9. Scoorden: Van Den Bossche 4f De Coster 3, Arijs 1, R. Bayens 4 EVA 3' Landelijke S.K. GREMBERGEN B - BRABO DENDERBEL LE 11-30 Brabo Denderbelle, met Van Goethem als bijzonder ste seoorder, ondervond weinig tegenstand van een vrij zwak G.S.K. 2. Na een studieronde die 6' zou du ren, opende Van Goethem de score en via 1-8 na 16' werd de 3-14 ruststand be reikt. Tijdens de tweede helft geraakte de thuis ploeg wat meer in de wed strijd en langs o.a. Tom Van Haute slaagde zij erin toch in de dubbele cijfers te geraken. Brabo dreef ech ter de score steeds hoger op en nadat het laatste kwar tier was begonnen met een 8-21 score werd het uitein delijk nog 11-30. S.K. Grembergen II: Dau- we. De Ridder 1Beeckman 1, Impens 1, Fierens 1, Mertens 2, Vereecken 1, Tom Van Haute 4. EVA Scoorden: Vincke 7, De Wit 2, D Vermeiren 3, Keppens 1, De Busschere 1, De Sae- deleer 2, Hofman 1, Bos- teels 2, Jacobs 1. 8.K. GREMBERGEN 22 S.P.W. '77 27 S.K Grembergen speelde tegen het bijzonder sterke Menen een uitstekende wedstrijd. De G.S.K.-ers bleven inderdaad tot 7' voor het einde in het spoor van de West-Vlamingen (21-21) vooraleer zij moesten afha ken en de fysisch sterkere bezoekers stevenden nog naar een 22-27 eindresul taat. Het begon nochtans niet zo best voor de thuis ploeg die na 10' reeds met 2-5 in het krijt stond. De Braeckeleer en H. Van Hau te konden echter terug slaan zodat, ook dank zij een degelijk verdedigingspatroon G.S.K. op 5-5 geraakt, 10' voor de rust Opnieuw na men de bezoekers voor sprong (6-9) maar met drie opeenvolgende doelpunten zorgde R. Broothaerts voor een zeer verdienstelijke 12- 12 ruststand. Na de rust eigenlijk hetzelf de spelbeeld Menen nam voorsprong (14-17) maar Grembergen kwam steeds terug (18-18). Zeven minu ten voor het einde (21-21) moest de thuisploeg dan toch begeven na een ver dienstelijke wedstrijd tegen een bepaald sterke tegen strever. S.K. Grembergen: Van Hec- ke, De Braeckeleer 8, H. Van Haute 6, Mertens, R. Broothaerts 4, Dauwe 2, Beeckman 1, J. Van Hout 1, T. Van Haute. EVA JOCHEWOA AALST - H.C. LOKEREN: 19-18 Jochewoa Aalst speelde te gen Lokeren een van zijn beste wedstrijden van het seizoen. Het werd een bij zonder spannende wed strijd met een opvallend wisselend scoreverloop. In derdaad, enkele malen leek het erop dat een der ploe gen definitief het wedstrijd verloop in handen had ge nomen maar telkens volgde een totale ommekeer in het wedstrijdverloop en dit duurde tot het eindsignaal Nadat De Vuyst op penalty de score had geopend werd het 3-1 na 5'. Langs Trien pont en Caudron bleef Lo keren echter aanklampen en via 5-4 en 7-7 werd het 10-10 8' voor de rust. De thuisploeg viel dan kom pleet stil en langs opnieuw Trienpont en P. De Swaef, stevende Lokeren naar een blijkbaar vrij komfortabele 10-14 ruststand. Schalkens maakte er zelfs 10-15 van onmiddellijk na de rust maar bij 12-16 na 34' was het de beurt aan Lokeren om in het sukkelstraatje te belanden. Een nu vlot spe lende thuisploeg begon aan een offensief dat resulteer de in een 16-16 score een kwartier voor het einde en HEREN le LNationale Zat. 14.2 te 20.15 u.: Avanti Lebbeke - Charleroi 2e Nationale Zat. 14.2 te 20 45 u.: E.V. Aalst - J.S. Herstal le Landelijke Zond. 15.2 te 16 u.: Antwerp - Ajax Lebbeke Zat 14.2 te 20.15 u.: Dendermonde - Sparta Aalst Zond 15.2 te 17.30 u.: Rosis Aalst - Sasja 2 2e Landelijke Zond. 15.2 te 14.30 u.: Haachtse - S.K. Grembergen 3e Landelijke Zond. 15.2 te 18 u.: Temse - Anderlecht 2 DAMES le Nationale Zond. 15.2 te 15.30 u.: Avanti Femina - Vopsa le Landelijke Zat. 14.2 te 18.1ö u.: E.V. Aalst - Haachtse 2e Landelijke Zond. 15.2 te 16.30 u. Avanti Femina 2 - Vopsa 2 Zat. 14.2 te 16*30 u.: Brahand - R.B. Dendermonde 2 EVA met nog 6' te spelen, leidde Jochewoa langs De Vuyst met 19-16. De Aalstenaars misten toen een penalty en nu kwam Lokeren plots op nieuw aandringen. Drie mi nuten voor het einde maak te Trienpont er vanaf de penaltystip 19-18 van maar toch laat Jochewoa de niet onverdiende zege niet meer ontglippen. Het Aalsterse keepersduo Coppens - R. Van Snick had een groot aandeel in het Aalsterse succes. Scoorden: Jochewoa Aalst: De Vuyst 10. Eckeman 2, Huybrechts 2, Quintein 4, Verheyen 1. H.C Lokeren. Trienpont 10, P. De Swaef 2, Caudron 4, Schalkens 2 H.B.C. BUGGEN- HOUT 19 H.C. LEUVEN 14 Leider Buggenhout heeft wellicht aan zelfoverschat ting gedaan tegen degrada tiekandidaat Leuven. Hoe anders verklaren dat de be zoekers die gedurende het eerste kwartier zelfs met een man minder speelden, zolang bleven aanklampen? Tijdens die eerste 15' leek Buggenhout nochtans op weg naar een afgetekende zege (6-2). Ondanks het duidelijk gebrek aan con centratie leidde de thuis ploeg na 5' reeds met 3-1. (ziek Tijdens de daaropvolge n c 5' wijzigde de score eel niet en toen Leuven t _enc voltallig geraakte werd ,laag zelfs 6-4 10' voor de n j^e' Een korte inspanning moes de thuisploeg bleek nc tans voldoende om de i te bereiken met een 1 iser\ score. In de tweede h< i- met Bontinckx in het in de plaats van J. Verm sen, beterde het er niet **6 bij de leidersploeg. k bleef weinig gecono treerd spelen en ondai Jok duidelijke blijken van g 1 de wil, slaagde Bugg hout er maar niet in normaal niveau te bena ren. H.C. Leuven bleef ^g| ook de ganse tweede h 1 Qn aanklampen zonder ech de thuisploeg echt in mi lijkheden te kunnen br p gen. Via 12-8 werd het 10 na 40' en 10' voor einde was het zelfs 16 i geworden. Buggenhil kon dan toch nog eens tj' slaan en de 19-14 eindl fers kunnen onmogelijk! een goed resultaat tempeld worden. Geluk^ verkeerde leider BuggT hout in een off-day in d wedstrijd met een z' tegenstander Scoorden: De Proft 6, P terschoot 1, Van DammA Bas 3, Van Nuffel a Broeuillard 2, P. De SmA 3, De Maesschalk 1. Dameshandbal AALST SPORTIEF - E.V. AALST: 6-10 E.V. Aalst heeft dit derby gewonnen dank zij een bij zonder vlotte start. Het was inderdaad zo dat na amper 13' E.V. Aalst reeds een 0-5 voorsprong telde vooraleer Sportief zich van de verrassing had hersteld. Sportief kon toen de Een- drachtaanval opvangen zo dat voor de rust niet meer werd gescoord. Maar ook Sportief geraakte niet door de stevige Eendrachtverde- diging. geruggesteund door een voortreffelijke keeper Van Wesemael, zo dat de eerste helft afsloot met een veelzeggende score. Na de rust kwam thuisploeg meer in de strijd maar hoewel dracht het zonder de kwetste Bascour doen en C. Simal geen ei le maal scoorde, sl: Van Delsen en C± er nii de aandachtige Eendrac^] verdediging te verrs Via 7-m worpen, om| door Linda Van Dell raakte Sportief toch nog 5-7 10' voor het einde aangezien zij amper veldgoal lukten konden moeilijk aanspraak mak op de overwinning. Scoorden: E.V. Aalst: thys 4. Wauters 4, Verm< sen 1, Leivens 1 w ijpe Ene: iill( lC init a dj iht •ass rter g'te ide Inne it m roj edsl

De Voorpost | 1981 | | pagina 26