rf O Tafeltennis Kieldrecht C en Kemzeke roeren zich Regelmatigheidskriterium De Voorpost Ereprijs FABER St. Niklaas C zet toestand recht Madeion Opdorp verrassend sterk Elckerlyc A probleemloos Patro Tivoli B blijft jagen ckerlyc D schudt ook /etteren af Flinke weerstand van Herleving C Herleving kan ereplaats stellen Kamillekes in konditie De Voorpost - 13.2.1981 - 29 Derde provinciale kemzeke, dat vorige week eeds aan de reddingsopera- :ie was begonnen, heeft nu >ok bij Beveren B de lijn Woorgetrokken. De inzet van larc Vermeulen en zijn -naats leverde niet de volle izet op, maar met de 8-8 uras men te Kemzeke echt evreden. Bij Kemzeke treeg Mare Vermeulen dit- irmejfiaa' een ruggesteun van en van De Beleyr. :e ont'recies op tijd blijkt laatst- ïizers jenoemde fn konditie te omen. Beide ploegen wa- en na afloop tevreden met et resultaat, want voor leiden komt het er thans ipaan zich buiten de ge- 20' aarlijke zone te werken en te blijven. "7 (3'in hetzelfde licht kan de vedstrijd St. Niklaas E - .ieldrecht C worden be- choüwd. St. Niklaas E r6~(4;j>ekleedt de laatste plaats 5 (3 laar door een zege tegen 471 ieldrecht C zou het toch priieuw er toch nog hoop p redding zijn. Linda Cor- emans spoorde haar man- elijke ploegmaats tot een 3EN( inke prestatie aan door zelf imaal aan de winst te lijven. Enkel Hubert Cop- ens en Lieven Peeters «sten haar te volgen. Guy den Branden bleef venwel zonder zege en dit ras voor Kieldrecht genoeg m via een vier op vier van any De Maeyer, een drie p vier van Eric De Witte, m knappe Guy Van Puym- rouck en Mario Van der elen naar een 6-10 over- finning te klimmen. Voor 5 (3 Kieldrecht C zit het nu snor. Voor de Melseelse derde provincialers werd het dit maal geen feest. De C-ploeg was op bezoek bij Beveren A dat liefst niets aan het toeval overliet. Van Bogaert en ook Matthijs lieten niets aan het toeval over, terwijl De Scheemacker en Wil- fried Heyrman terrein dien den prijs te geven aan de voor de tweede maal vader geworden Eddy Fierens, die ondanks de geboorte van zijn dochtertje Cindy, een zusje voor Kurt, dit rendez vous niet wilde missen en dan nog de beste prestatie voor Melsele C lukte. Van den Eeckhoudt kwam niet verder dan één matchpunt en voor Eric Vereist en Romain Staes viel er niets te rapen. Melsele reisde naar de kanaalzone waar een versterkt Puck onder leiding van veteraan Keppenne aantrad. Guido Verstraeten, Dirk Vereist en Peter Wee- ckers, die zijn wederoptre- den vierde, kwamen niet verder dan een eerreddend puntje, wat in de gegeven omstandigheden als eervol mag worden aanzien. (13-3) Als laatste in derde A was er de wedstrijd Temse A - Beveren C. We reppen ons om te zeggen dat Beveren C zich flink heeft verdedigd tegen de leiders, waarbij Marcel Maerevoet niet te kloppen bleek. Eric Van Landeghem was minder overtuigend en met hem op Werner Maerevoet. Johnny Boel kreeg het ook moeilijk met het geheim wapen van Beveren, de jonge en belof tevolle Dany Van Geysel, die zowel Van Landeghem en Maerevoet Werner klop te. Walter Heyrman en Dirk Yvens brachten ook hun steentje bij maar Cleys kwam niet aan zijn trekken. (11-5). Tijdens het komend weekend wordt er ruimte gemaakt voor inhaalwed strijden en zo staat ook Peuk - Beveren A op het programma. Een wedstrijd die uiterst belangrijk kan worden in het verder ver loop van de kompetitie, gezien de uitlatingen van veteraan Keppenne». De resterende wedstrijden van het seizoen zullen we in onze sterkste samenstelling kunnen spelen» en wat dit betekent heeft Melsele D reeds kunnen ervaren, al zouden we de waarheid wel onrecht aandoen door Mel sele D te vergelijken met Beveren A. Eerste provinciale Vierde provinciale B weede provinciale e Aalsterse A-ploeg kreeg it bezoek van Small Street Mare Fleurinck maakte n de gelegenheid gebruik n nog maar eens het Bximum te laten opte- nen. Mare De Bock, Ibert Tas en Cleemput aren goed voor drie op Miel Van de Ven en zijn sg had bijgevolg weinig niets in de pap te okken. Elckerlyc A is nu ikbaar goed op weg naar n ereplaats. Bldrecht B reisde naar St klaas C. Jo Snellings aide drie op vier maar de lim van de wedstrijd >est hij toch aan Patrick Witte uit het bezoeken- kamp laten. Naast De itte spande Benny Van n Hende zich trouwens k fel in. Bleyenberg en lis waren heel wat be- ïeidener met één op vier. es samen volstond zulks aan de winst te blijven 9). Naast Jo Snellings 'gde Pierre Wuytack in St. Niklase kamp voor sterkste repliek. Luc sagie en Bruno De tte wisten zich niet te sn gelden Voor Kiel- icht B betekent deze byzege zoveel als het loud, daarwaar door St. :laas D nog hard zal nen geknokt te worden de degradatie af te ren. Patro Tivoli A kreeg enlo B op bezoek, een dstrijd die door Patro Tivoli diende gewonnen te worden wil het tweede 'worden in de reeks. Maar ook Eikenlo B heeft zijn zinnen op deze tweede plaats gezet. Mare De Key- ser en Eric De Clercq hebben niettemin alles op alles gezet en door het feit dat zij elk drie wedstrijden wonnen, zat de kans er in om de punten thuis te houden. Pierre en Paul De Schoesitter geraakten dit maal niet over de sloot en zo gingen Pros Smitz en co met de punten en de tweede plaats aan de haal. Het wordt nu knokken tegen Elckerlyc om de derde te wordenin de algemene rangschikking. Voor Melsele B was nog een moeilijkere opdracht weggelegd tijdens de voorbije week nl. een uitwedstrijd bij het ongesla gen Small Street B. Jean Pierre Leclercq stak zijn stoute schoenen en pakte uiterst sterk uit in de Gentse tafeltennistempel. Enkel te gen Kris Marichal liep het mis, maar zulks zal zeker niemand hem ten kwade duiden. Voor Raf en Paul Verstraeten en JP De Rouck verliep het niet zo vlot. Zij wisten enkel de eer te redden, maar hun ambities zullen te Gent ogenschijnlijk wel niet verder hebben gereikt. Uiteindelijk toch nog een zeer behoorlijk resultaat (10-6). Men kan zich de vraag stellen waar men het geluk kigst zal zijn geweest - te Melsele of te Opdorp na afloop van de wedstrijd Madeion - Mikeno. De Opdorpenaren tapten tegen Staf Fonteyne en zijn maats immers uit het beste vaatje en hielden de gelijke stand op het bord. De bezoekers uit Schoonaarde die nog altijd hoopten kampioen te worden via de rechtstreekse konfrontatie met Melsele E, gingen langs Johan Schud- dinck eerder moeizaam van start. Meer zelfs, toen Fon teyne, Praet en Pauwels hun eerste wedstrijd verlo ren zag het er zelfs belab berd uit voor de Mikeno's. Het werd een sportieve maar tot het uiterst betwiste wedstrijd waarin de thuis ploeg halfweg met 5-3 de leiding in handen had, om hierop zelfs naar een 7-3 te klimmen. Weinigen geven Mikeno nog een kans om terug te komen, maar dit gebeurde dan toch dankzij de algehele inzet van o.a. Johan Schuddinck en het feit dat Staf Fonteyne in extremis de Madelon-kop- man Guy Buyens klopte. Madeion was tevreden over de prestaties van o.a. Guy Buyens, Nico De Haeck en Van Ingelgem. Van Remi Vergauwen had men iets meer verwacht en dit had dan winstcijfers op het bord kunnen brengen. Mikeno was er niet zo gelukkig om. De kloof is nu drie punten en dit betekent dat Staf Fonteyne en zijn maats wel een rugsteuntje zullen nodig hebben van andere ploegen om opnieuw dichterbij te komen. Patro Tivoli C kan zulks misschien bewerkstel ligen, maar Mikeno moet ook zelf nog tegen de Hammenaars achter de ta fel. Ondertussen gingen de Patro Tivoli jongens op een drafje winnen bij St. Niklaas F. Hilaire Straetman won er vier wedstrijden, terwijl zijn ploegmaats Van Hecke, Marc Van Cauteren en Pelegrim elk drie wedstrij den voor hun rekening namen. Bij de thuisploeg zorgde Danny Inze voor de beste repliek. Een andere ploeg die zich nog in het debat kan mengen is Krui- beke A. Van Strydonck en co kregen Temse B op bezoek een niet zo gemak kelijke opdracht. Patrick Van der Vieren haalde flink uit en ook Pauwels, Geo Lambrecht en Bruno Roels lieten zich niet van de tafel spelen. Voor Anné en zijn maats werd het toch een 10-6 zege. Te Dendermonde stonden Herleving B en Kruibeke B tegenover elkaar. Myriam Muylaert en Detlef Steiger beantwoord den volledig aan de ver wachtingen bij de thuis ploeg, waarbij Jos De Jonghe en Frangois De Profttoch iets beneden peil bleven. Hiervan maakte Eric Van der Reysen, flink ge steund door Eric en Egmond Nadat St. Niklaas C vorige week verlies had geleden in de vierpunten wedstrijd bij Louise Marie, wisten de St. Niklazenaars tijdens het jongste weekend orde op zaken te stellen tegen Drive B. Met verras send gemak zijn Dirk De Bosschere en zijn maats voorbij Drive B geschoven. Bij St. Niklaas C, waarbij Luc De Bosschere ontbrak en vervangen werd door Bart Geusens, draaide het als nooit voorheen. De bezoekers kwamen er ge woon niet aan te pas. De Bosschere zelf gaf het goe de voorbeeld en zijn team genoten Peter Daems, Re gie De Neve en Bart Geu sens wilden gewoon voor elkaar niet onderdoen. Zij verloren elk éénmaal. (13-3). Door deze zege wordt de opgelopen schade hersteld en kan St. Niklaas C rustig afwachten. Dit is niet het geval voor Herleving dat het niet haalde tegen St. Ni klaas B, dat zich in dienst van zijn eigen C-ploeg nog wat sterker ging doorzetten. Herman Snellings won zijn vier wedstrijden terwijl Wal ter De Cock en Gunther Corrijn zich enkel tegen Dany Vermeulen dienden gewonnen te geven. De vierde St. Niklazenaar Hec tor Inze, gewezen Herleving er en veteraan is de basis legger geweest van deze afgetekende zege. Met de wilskracht hem eigen en die ons deed terugdenken aan zijn beste periode, heeft hij in grote mate bijgedragen tot de nederlaag van zijn gewezen klubgenoten. En kel Hubert Van Langenho- ve, die vorige week ook voor enkele verrassingen zorgde had een antwoord op het spel van Inze. Bij Herleving bleven de presta ties van De Maeyer en Jean Bóudou eerder beneden de verwachtingen. Melsele A deed heel wat beter, en de uitslag die Eric Verstraeten en zijn maats op het bord prikten, houdt de deur op een kier voor de bedreigde streekgenoten. De 4-12 werd gerealiseerd vooral dankzij de nieuwe prachtprestatie van Rony Braem en de al even schitterende inbreng van Hugo Verstraeten. Éénmaal moest hij zich slechts ge wonnen geven: tegen Op- somer Hugo nam op waar dige wijze afscheid van eerste provinciale, voorlopig althans, want als invaller voor Paul Vereist ruimt hij thans opnieuw de plaats voor de basispion die blijk baar opnieuw speelvaardig zou zijn. Naast voornoemden had den immers ook Eric Ver straeten en René Braem met drie en twee overwin ningen ruim aandeel in de Melseelse zege. En dan was er de topper of de prestige kamp tussen de geklopten uit eerste provin ciale: Drive A - Kieldrecht A. Een wedstrijd die een uiterst spannend verloop kende en verdiend door Kieldrecht A werd gewonnen met 6-10. Een wedstrijd waarin Cyriel Van Helsland opnieuw naar zijn beste vorm is geklom men. Een schitterende pres tatie waaraan de ploeg zich optrok. Naast Cynel Van Helsland waren ook Luc Struylaert en Gunther Van Puymbrouck bijzonder slag vaardig. Luc diende zich enkel voor Dewart gewon nen te geven, terwijl Gun ther twee wedstrijden dien de prijs te geven. Dit verlies werd evenwel goed ge maakt door invaller Gary Vervoort, die zich nooit van de wijs liet brengen en won van de eergierige Karei Mestdagh, die in dit treffen, evenals Geert Peersman en Dely niet verder dan één matchpunt kwam. De wedstrijd werd gewon-, nen door Kieldrecht dat thans opnieuw tweede wordt in de rangschikking, evenwel op vijf punten van leider Sleidinge B. Drive A is na de wedstrijd tegen Kiel drecht derde geworden op zes punten van de koploper. Kieldrecht A en Drive A, de twee grote favorieten zullen ogenschijnlijk is volgorde tweede en derde worden, maar de titel zal voor volgend jaar zijn. Eigenaar dig, toch het verloop van deze kompetitie. Van Mieghem, gebruik om zelfs de leiding in de wed strijd te nemen. De wed strijd kende een spannend slot waarin Myriam Muy laert en Detlef Steiger een 6-8 achterstand in een 8-8 gelijkspel ombogen. Het laatste woord is blijk baar nog niet gezegd in het titeldebat in derde C. Leider Drive D won wel vrij gemak kelijk van Herleving C, waar bij enkel Jo Michem voor Ten slotte was er Melsele F- repliek zorgde. Ru- Melsele E, een probleemloze d^ Dossche en Gustaaf De wedstrijd voor de ongesla- Proft redden de eer maar gen leidersploeg. Dit bete- daarbij bleef het. Herleving kent niet dat o.a. Marc Van za' meters moeten Raemdonck en Smet zich aanpakken om uit de ge niet tot het uiterste hebben vaarüjke zone weg te ko- verdedigd, daar kunnen on- men Ondertussen profi- derscheidelijk Guy De Ryck, teerde Elckerlyc C van het Kris Cools en Guy D'Hollan- der van meepraten. Voor de minder ervaren De Ruyte en De Maeyer bleek de op dracht wat te zwaar. Luc bezoek van hekkensluiter Reinaert om twee kostbare punten rijker te worden. Dirk Van der Schueren, Paul Geyselinck en Paul Hoffe- verheugde de ganse Elcker- punt van Paul Pauwels werd lycgemeenschap. Lebbeke het een nul voor Paul Van nam schitterend revanche Dorpe. Bij Patro Tivoli B gaf voor de nederlaag van vori- het opnieuw Peter Van ge week op Hamme. Luc Cauteren de toon aan. Jef Heyvaert zorgde voor het Van Couwenberghe bleef maximum en Wim De Ruys- slechts één toontje achter, scher en Gilbert De Smedt terwijl Frans Van Dender brachten elk drie overwin- halfweg bleef steken. Dany ningen aan. Mare Boey- Thys blijkbaar haalde ekens hield het bij twee slechts één matchpunt maar overwinningen. Patro Tivoli dit volstond om meer zeker- Hamme B was eveneens te heid te krijgen. Hamme C is Aalst op bezoek waar Roger blijkbaar nog niet verslagen De Wolf zich sterk inzette, en evenmin Small Street Ook Mare Van der Schue- Gent E dat met de Patro ren liet zich niet onbetuigd Tivoli-ploeg nu de tweede maar over het ene match- plaats deelt. Van Bogaert won zijn vier ''nck gingen er zeer sterk wedstrijden, Guy De Ryck tegenaan. Laatstgenoemde en Kris Cools elk drie. Guy m°est niettemin één wed- D'Hollander sloot het rijtje str'Jd Pr')s geven. Guido met twee waardoor de Schockaert bracht het tot einduitslag 4-12 luidde. twee overwinningen en dit ïrde provinciale F Provinciale dameskompetitie Het gaat de provinciale beschikbaar bleek, werd damesploegen van Herle- gepoogd het met een onvol- ving op het ogenblik niet ledige ploeg te doen tegen voor de wind. De B-ploeg Sleidinge. Het heeft echt veil ia St6ll6n k3leel< V00r verPlaatsin9 niet veel gescheeld of Mo- naar Evergem A uitgeran- nique Dequesne en Marijke Dames Tweede Nationale geerd. Viviane Van Gucht De Saedeleer wisten het te en Gerda Van Geirt dienden klaren. Monique won vlot Na een paar weken onder- ving bij winst zeker is van forfait te geven voor studie- twee enkel nadat ze met breking wordt de kompetitie een ereplaats en Wenduine ongelegenheden. Marieke Marijke ook de dubbel had in tweede nationale dames de punten kan gebruiken 0st en Ann Vermeulen gewonnen. Deze laatste verder gezet. Voor Herle- om zich van degradatie te stonden op het ziekenrap- kwam evenwel iets te kort in ving Dendermonde staat (edden. Verder heeft Kris P°rt Er stond dan ook niets de enkels. Het werd 4-6 het niet onbelangrijk treffen De Boes een sportieve oders te doen dan om daarwaar een 5-5 gelijkspel tegen Wenduine op het rekening te vereffenen met uitstel te verzoeken. De zeker tot de mogelijkheden programma. In de heenron- Chantal Lemaire. Het kan de reeds hadden Kris De bijgevolg zondag 15 februari Boes en haar teamgenoten 1981 tot een uiterst span- het uiterst moeilijk om er nende wedstrijd komen, volle inzet weg te halen. Herleving rekent alvast op Thans is de toestand derwij- de supporters: aanvang van ze geevolueerd dat Herle- de wedstrijd 10 uur. Beker van België Elckerlyc laat Palaestra kansloos vraag werd gesteld maar heeft behoord. St. Niklaas Evergem A, leider in de kreeg het bezoek van Ever reeks, gaf de voorkeur aan gem B. Linda Cordemans en de goedkoopste oplossing: Sabine Colman lieten zich forfait. Ook De Herleving niet pramen en klommen C-ploeg kwam dit weekend gemakkelijk naar het maxi- in moeilijkheden wegens de mum. Ook Deyaert trok zich onbeschikbaarheid van An- behoorlijk uit de slag, zodat nie Van Hauwermeiren, en Evergem B, met 8-2 werd daar geen invalster meer geklopt. cerlyc Aalst D heeft -hts twee speeldagen lig gehad om orde op en te stellen. De Aalste- rs lieten zich :een paar ken terug van de leiding dringen ingevolge een sertje van de klubsekre- s - een schoonheidsfou- Er ontstond wel wat iel rond de ontstane stand omdat Reseda Ie B, dat qJe misopvat- van Aalst bewust be te om zijn eigen A-ploeg de leiding te brengen, ige week reeds kreeg tèrlyc D de gelegenheid hief weerwraak te ne- op hetzelfde Reseda A leed het dan ook in een fst geladen wedstrijd, rmede was de kogel iwel nog niet door de i. want Wetteren B was mede aan de leiding urnen en met deze ploeg m Rik De- Bock tijdens het voorbije weekend oog in oog te staan. Voor alle zekerheid had de Aalsterse voorzitter Surja- putra opgeroepen, wat van die aard was dat gans Elckerlyc D meer ontspan nen ging spelen. Het moet nochtans gezegd dat Wet teren B zich niet bij voor baat gewonnen gaf Het Aalsterse geheim wapen zorgde evenwel voor de Cyriel Van Helsland, de kopman van Kieldrecht A basislegger van de zege tegen Drive A. (dw) Na heel wat verwikkelingen rond de bekerwedstrijd Pa laestra - Elckerlyc in de 32e finale, kreeg deze ontmoe ting toch haar beslag. Surjaputra en Mare Fleu ring gingen er zo harcf tegenaan dat het duo La- mont er gewoon niet bij te pas kwam, ondanks de handicapvoorgift. Het werd 0-5 waardoor de Aalstenaars na heel wat onnodige maneuvers van Palaestra toch, en uiteraard zonder kommentaar, hun plaats in de 16e finale hebben verworven. afscheiding en toen ook voorzitter en veteraan Rik De Bock drie wedstrijden won, was het pleit zo goed als beslecht. Eric Pauwels en Boeyckens namen elk twee wedstrijden voor hun rekening en zo werd het 11-5. Elckerlyc D is opnieuw alleen leider geworden. Vooruitzichten Tweede nationale Heren: Tweede nationale Dames: Eerste provinciale dames: Veteranen. Inhaalwedstrijden: St. Niklaas A - Schulen 2 Herleving A - Wenduine 1 St. Niklaas-Small Street 1 De Pinte - Herleving B 1 Evergem A-Herleving C 1 Herleving-Small Street 2 Small Street B-Kieldr. B 1 Pacem Maldegem A - Melsele B x Peuk A - Beveren A 2 C.V. Tweede klasse V rouwen voetbal Kamilleljens B heeft bij hekkensluiter Evergem een verdiende overwinning be haald Het waren nochtans de gastvrouwen die na 5 minuten spel een misver stand tussen de Aalsterse doelwachtster en Els Van de Sijpe konden uitbuiten om op voorsprong te ko men. Brenda Van den Eeckhout, de doel verde digster van de A-ploeg, die zaterdag als midvoor op trad bij de B-ploeg, kon na het halfuur de bordjes in evenwicht brengen. Amper 2 minuten later kenden de B's tegenslag toen ze een strafschop onbenut lieten. Maar één minuut voor het eindsignaal was Els Van de Sijpe paraat om haar schoonheidsfoutje van het wedstrijdbegin uit te wis sen, door de overwinnings goal om te tekenen met een prachtige lobbal. Zondag, waren in het Os- broekstadion de A's aan de beurt. Met de komst van Kontich, één van de groot ste titelpretendenten, was •'ook de grote massa naar het sportstadion afgezakt. Zij kwamen uit Assenede, Gent, Kontich en het eigen Aalst om de Kamillekens te zien verslinden. Alzo was immers de algemene opi nie. Kontich deed in de be- ginfaze deze pronostiek alle eer aan, en voerde de for cing. Dit overwicht leverde na amper 5 mintiten de ope ningstreffer op. Een mis verstand van de Aalsterse defensie werd afgestraft en Cools kon voor O-l zorgen, Na het kwartier kwamen de Aalsterse girls uit hun schelp. Kontich werd op zijn eigen helft terugge drukt. Aan de 20ste minuut mocht Greta Van Hauwer meiren een vrijschop ne men. Deze bediende Veerle De Wint. Die omspeelde op haar beurt de bezoekende doelwachtster, raakte hier bij onbewust de portier en schoof binnen. Heibel alom om dat het doelpunt goed gekeurd werd. De scheids rechter maakte echter deze «misstap» haast onmiddel lijk goed. Greta Van Hau wermeiren trapte een- hoek schop rechtstreeks in doel, maar de bal werd door een verdedigster met de hand uit het doelvlak geslagen. De referee gebaarde van niets zodat men doorspeel de, ondanks alle kommen taar aan Aalsterse zijde. Amper 5 minuten na de Motorcrosskalender BMB-motoroross te Lummen, omloop van de Witte Mannekens, op zondag 15 februari 1981. De inter nationalen 500 cc, nationalen 500 en 250 cc, junio res 500 cc en de 125 cc rijders zijn van de partij. De eerste start wordt gegeven te 12.30 uur. BLB-cross te Sleidinge. Op het programma zijn wedstrijden voorzien voor internationalen A en B, nationalen 500 en 250 cc, seniores 125 cc, juniores 250 en 500 cc, zijspannen en nieuwelingen 250 en 125 cc. Eerste start te 11 uur. MCB-cross te Deerlijk. Wedstrijden voor inters, zij spannen, seniores 500 en 250 cc en 125 cc, juniores en nieuwelingen 500, 250 en 125 cc. BVM-openingscross te Zulzeke. Met reeksen voor inters 500 en 250 cc, seniores 500 en 250 cc, zijspannen, juniores 5Ó0 en 250 cc kampwisseling was er op nieuw miserie. Doelvrouw Brenda Van den Eeckhoudt lost de bal, die over de lijn bolt, doch in een laatste in spanning. haalt zij deze te rug naar zich toe. Alhoewel de bal duidelijk de lijn over schreden had, liet de vrou welijke ref doorspelen. Doch zulks nam. Kontich niet. Kritiek alom. en de bezoekende afgevaardigde op het veld. Na veel heen en weer gepraat en heel wat scheldwoorden aan het a- dres van de ref, kon het spel hervatten Brenda Van den Eeckhout ontzet slecht in vreemde voeten en Kontich komt 1-2 voor. Kamillekens A is duidelijk onder de in druk van deze toestand, trapt af, verliest het leder en de 1-3 hangt op het bord. Kamillekens legt zich ech ter niet bij deze toestand néér en schakelt over naar een 4-2-4 opstelling, die na tuurlijk heel wat risiko's oplevert, doch hun poging slaagt. Met een loeier vanop 30 meter kan Nicole Ver- hofstadt milderen en even later scoort René De Lan- noy uit een haast onmoge lijke hoek de gelijkmaker. Het laatste kwartier ver loopt heel ruw, doch de eindstand stond op het bordKontich verliest waarschijnlijk hier door zijn laatste kans op de titel, terwijl voor de Kamillekens A zich gunstige horizonten openen. Zaterdag a.s. ont vangt Kamillekens B de lei dersploeg van VK Tijl. te 16 uur aan het Osbroeksta- dion. A.V.H.

De Voorpost | 1981 | | pagina 29