grooMede erembodegem •SI 05 JIU-JITSU KLUB G0SHINDI VIERT 2-JARIG BESTAAN! F Oppositie roert zich A CAPELLAK00R TERMUREN VIERT FEEST... Ook Erembodegem zit geplaagd met karnavalkriebels CCOD-LEDEN GEVIERD [fj Gemeenteraad Lede BLOEIENDE HOPPERANKIES k«j 6 - 13.2.1981 - ue voorpost Wie op de hoogte is van het politieke gebeuren in Lede kon voorzien dat het er bont zou aan toe gaan op de gemeente raad van 27 januari 1981. Elementen die in die richting waren: de vroegtijdig afgebroken zitting van 16/12/80; de kort daarop verspreide CVP-post waarin de meerderheid en vooral burgemeester Grepdon op de korrel werd genomen; de door meester Ruyssinck bij de dagorde van de zitting van 27 jan. '81 toegevoegde punten en last but not least, de twijfel over het al dan niet voltallig zijn van de meerder- heidsgroep. En die was niet voltallig: Raadslid Cobbaut was afwezig. De oppositie liet er geen gras over groeien en ging al dadelijk in de aanval bij de behandeling van punt 1: Vaststelling voorlopige twaalfden 1981. Dit punt werd door de oppositie met beide handen aangegrepen om de meerderheid met de neus te duwen op het ach terwege blijven van de be groting 81. Op aandringen van de CVP-fraktieleider meester Ruyssinck moest schepen Noel openlijk toe geven wat publiekelijk ge weten is dat de begroting niet kan voorgedragen wor den omdat de meerderheid niet voldoende in aantal is. Meteen voegde hij eraan toe, dat de meerderheid er niet op rekende dat de oppo sitie enige toeschikkelijkheid zou betonen om die begro ting goed te keuren. Een punt dat raadslid Van Achter in twijfel trok. Volgens hem is de oppositiegroep niet zo'n hechte groep en be stond de mogelijkheid wel dat leden van de oppositie de begroting goed zouden keuren of altans zich zouden onthouden. Terug naar de voorlopige twaalfden. Do.or het vroegtij dig afbreken van de vorige zitting werd dat punt op die zitting niet behandeld. Daar door kwam het gemeentebe stuur in moeilijkheden om het personeel uit te betalen. Het zat de oppositie lelijk dwars dat ondertussen het gemeentepersoneel op ei gen verantwoordelijkheid van de gemeente-ontvanger werd betaald. Na enig ge harrewar tussen schepen Noël en raadslid Galle en tussen burgemeester Grep don en raadslid De Pauw werd het punt ter stemming gelegd. De oppositie stemde positief. Raadslid Frans Roe land waarschuwde echter de meerderheid dat zij in de toekomst niet meer zou moeten rekenen op de in- schrikkelijkheid van de CVP- oppositie. Punt 2 op de agenda: Ken nisname van het jaarverslag 1980 was slechts een forma liteit. Punt 3: Opheffing van de tijdelijke verkeersverorde- ning voor de straat K'uize (eks-Oordegem) bracht nog al wat deining teweeg. Tijdens de vorige zitting werd de politieverordening goedgekeurd om de tonne- maat voor het verkeer in de straat Kluize, die niet ge schikt is voor zwaar verkeer, terug te brengen op 7 ton. Vooral de talrijke zware vuil niswagens met o.a. vuilnis van Brussel die gebruik maakten van de straat Kluize om het berucht geworden stort van Vlierzele te berei ken waren een doorn in het oog van de omringende be woners. De straat werd ka pot gereden en de omrin gende bewoners hadden daarbij nog de last van het drukke verkeer en van de stank en de andere onge makken van de vuilnis. Om daar paal en perk aan te stellen werd op de vorige zitting de tonnemaat voor vrachtwagens die gebruik wouden maken van de Klui ze teruggebracht tot 7 ton. Burgemeester Grepdon hield eraan om persoonlijk dat punt 3 voor te brengen: Hij gaf drie redenen waarom die tonnemaat-beperking nu moest afgeschaft worden. Vooreerst was er een brief van de brandweerkomman- dant, schepen Gravez waar in die stelde dat de tonne- maatbeperking opgeheven moest worden omdat bij een eventuele ramp in de Kluize de brandweerwagens in die straat niet zouden kunnen opereren en schepen Gravez in zijn.funktie van brand- weerkommandant zou zijn manschappen nooit de toe lating geven om bij een eventuele ramp het ver keersreglement te overtre den. Dit punt wekte hilariteit bij de oppositie en raadslid Ruyssinck, zelf een advokaat stelde voor dat de brand weerlui bij een eventuele tussenkomst in de Kluize, het verkeersreglement maar aan hun laars moesten lap pen en het verkeersteken- van de beperkte tonnemaat moesten negeren. Dit voor stel van meester Ruyssinck deed nogal wat wenkbrau wen fronsen en lokte nog heviger reakties uit van vooral schepen Grayez. Als tweede reden waarom de beperking opgeheven kon worden haalde burgemees ter Crepdon het feit aan dat ondertussen de straat ver sterkt werd zodat zij aange past werd voor verkeer van zwaar gewicht en als derde punt haalde hij aan dat de stortplaats in Vlierzele on dertussen gesloten werd zo dat het drukke en zware ver keer automatisch afnam. De oppositie vond de aange haalde punten echter niet overtuigend en een valabele redenen om de tonnemaats- beperking op te heffen en stemde dus tegen, niet na dat raadslid Van Achter geëist had om de verkeers borden die de toegelaten tonnemaat 7 ton) moeten aanduiden te plaatsen. Hij ergerde er zich immers over dat, alhoewel op de vorige zitting besloten werd om de tonnemaatsbeperking in te voeren, op deze datum (27 jan. '81) de borden nog niet waren geplaatst. De twee volgende punten: Aanpassing watervoorzie- ningsnet Essestraat; kennis name besluit Kollege 31/12 80 en aanvaarding legaat kerkfabriek Lede (advies) werden zonder moeilijkhe den aanvaard. Agendapunt 6: Partikuliere gevelovername, goedkeu ring, gaf aanleiding tot een kort steekspel tussen de op positie en de meerderheid. Het betrof hier een huis in de Kerkevijverstraat, gelegen naast de brandweerkazerne. De oppositie verweet de meerderheid hierbij te wer ken volgens het sisteem van twee maten en twee gewich ten. Het punt belangde meester Ruyssinck aan zo dat hij aan de stemming niet mocht deelnemen. Het voor stel werd goedgekeurd. Een stempelkontrole in Papegem? Raadslid De Bruyne had al op de agenda van de vorige zitting laten zetten: Stempel kontrole wijk Papegem, we gens werken aan Essestraat. Door het vroegtijdig afbre ken van die zitting werd het punt niet behandeld. Tijdens deze zitting kwam het dan toch aan de beurt. Bij dit punt hoort enige uitleg. Sinds de fusies moeten de stempelaars (zowat 15) uit de wijk Papegem naar de stempelkontrole in Impe, een afstand van zowat 1,5 km die gaat via de Esse straat. Vroeger waren de stempelaars van Papegem verplicht te gaan stempelen in Vlierzele Dorp, zowat 4 km van Papegem. Op dit mo ment ligt de Essestraat, dus de verbindingsweg tussen Papegem en Impe/Lede we gens werken volledig open en bij langdurige regen kan men met de auto geen ge bruik maken van die verbin dingsweg en moet men via Gentsesteenweg, Eronde- gem Barreel, Erondegem- straat en Molenstraat naar Impe of verder naar Lede. Dit is met de auto een om weg van zowat 3 minuten. En nu de Essestraat openligt moeten bij langdurig slecht weer de stempelaars van Pa pegem met hun auto ge bruik maken van die weg- omlegging met het gevolg dat zij, pakweg 3 minuten langer onder weg zijn. En hierover gaat het voorstel van raadslid De Bruyne. Om de stempelaars van Pape gem voor dit euvel te vrijwa ren wil hij dat de gemeente Lede in Papegem een tijde lijk stempelkantoor zou ope nen. Zijn voorstel wekte nogal wat hilariteit bij het publiek en opmerkingen als «Ik ga werken en ben per dag 3 uur onderweg door regen en wind» waren niet uit de lucht. Ook de mee rderheid, ën vooral schepen De Paepe (Openbare Wer ken) zette zich af tegen dit voorstel. Schepen De Paepe vond dat een stempelaar toch enkele minuten "in petto mocht hebben om te gaan stempelen en hij vond het een te dure zaak om voor die enkele stempelaars een bij komend bureau op te rich ten. Schepen Henderickx die zelf van Papegem is, vond de zaal overtrokken. De weg ligt wel open maar is nog bruikbaar, vond hij. Hij be weerde immers er zelf elke dag door te rijden om naar het gemeentehuis in Lede te komen. Schepen de Paepe Tejater '80 brengt «Zwijg Kleine» Davidsfondsafdeling Erembodegem Centrum verwent ons allemaal nog eens met een prima toneelavond. Wie het debuut van Tejater '80 nog niet heeft meegemaakt moet beslist eens overkomen naar de parochiezaal van Erembo degem. «Zwijg Kleine» is een tragi-komisch stuk, waarin wij getuige zijn van een kommuniefeest in een arbeidersgezin. Het feest is een prestigekwestie voor de moeder, maar het duurt niet lang of de maskers van fatsoen glijden naar beneden, en wij worden gekonfronteerd met afgunst, jalou- zie, echtelijke ruzies, hypokrisie en kleinmenselijkheid. En de kleine Eddie mag op zijn eigen feest alleen maar braaf zijn en zwijgen. Twee weken geleden werd dit stuk in Aalst opgevoerd en de zaal liep drie maal enthousiast vol voor deze langgeslaagde produktie. Toneelliefhebbers afspraak om 20 uur op vrijdag 13 februari in het parochhuis van Erembodegem. A.C.V.-C.M. Feestavond De bestuursleden van A.C.V. en C.M. afdeling Erembode gem Terjoden nodigen allen uit naar de A.C.V.-C.M. feesta vond op zaterdag 31 februari. 18 uur: In de parochiekerk-Terjoden Plechtige Eucharistie viering. 19 uur: In de parochiezaal - Terjoden Feestavond met welgevuld programma: Welkom door D. D'Haese, voorzitster ACV Toespraak door B. Boeykens, sekretaris gewest C.M, Gezellige maaltijd: kip, kampernoeliesaus, kroketten, koffie, gebak. Uitreiken van ACV-eretekens, door P. Van Tittelboom, verbondssekretaris. Tombola Gezellig samenzijn met ontspannings- en dansmuziek. Deelname in de onkosten: 225 fr./persoon. ledereen van harte welkom. V.K.S.J. Alle meisjes worden verwacht in de Gaston De Schepper straat op zondag 15 februari vanaf 14 uur. K.S.A. Voor alle knapen en jong-hernieuwers worden er voetrally en binnenspelen in het Heem georganiseerd. Afspraak op zondag 15 februari om 14 uur (stipt). K.A.V.-K.W.B. Op dinsdag 17 februari richten K.A.V.-K.W.B.-afdelingen Erembodegem Centrum een interessante en boeiende avond in rond het thema: «Hoe een rijbewijs behalen?» Afspraak in de crypte om 20 Ouderavond tweede jaar catechese Op vrijdag 20 en 27 februari, wordt elke ouder verwacht, die een zoon of dochter heeft die hun plechtige communie doen en hun H. Vormsel ontvangen. Deze avonden worden speciaal ingericht opdat je meer informatie zou vernemen over de inhoud van de zeven weken, maar ook over de praktische gegevens. De catechisten verwachten je ten stelligste op één van deze avonden. Tijdens het voorbije week-einde was het voltallige A Capellakoor Termuren van Erembodegem-Centrum in feeststemming. Deze jaarlijkse feestviering voor de O.-L. Vrouw Hemel- werd zaterdag te 18 u. inge- vaartparochie Nadien ver zet met een plechtige eucha ristieviering in de O.-L.- broederden de koorleden en koor-vrienden samen, in de Vrouw Hemelvaartkerk crypte waar het verdere waarop alle vrienden en koorfeest doorging. Koorlei- simpatizanten van het koor, der is reeds een achttal jaren hartelijk uitgenodigd wer- Alfons Bourlon. Zijn inzet den. Tijdens dit misoffer voerde het koor de vierstem mige Deutsche Messe uit van Fr. Schubert. In een kor- leidde het 33 leden tellend koor naar een grote bloei. En hierdoor is het A Capella koor Termuren nu reeds te maar passende homilie goed bekend binnen en bui apprecieerde pastoor De Pe- ten de grenzen van het Land lecyn F. de inzet van het koor van Aalst. Onze felicitaties - die licht uitstaalt als een brandende lichtmiskaars hiervoor en... horen! Alhoewel de deelgemeenten van Aalst nu niet speciaal door de Karnavalmicrobe zijn aangetast, schijnt zich in Erembodegem toch een zekere karnavalgeest te ontwikke len. En maar best ook... Onder impuls van de aktieve Dekenij Dorp wordt er sedert jaren ernstig gewerkt aan een grootse karnavalviering en langzaam maar zeker krijgt de karnavalmentaliteit vaste voet. Karnavalgroepen rijzen als paddestoelenhuis jes uit de Erembodegemse grond en de laatstejaren mag ook een Erembode- gemnaar met de karnaval- skepter over Aalst zwaaien. Op 14.2.81 (zaterdag) zullen de Erembodegemnaars weer eens hun masker kun nen opzetten (of afzetten! en hen van hun beste zijde la ten zien in het jaarlijks «Ver kleed Karnavalbal». Voor de animatie en muzikale omlijs ting zorgt «Gylliams Music Explosion Disco Show» en deze kerel kent de klappen van de muzikale zweep en de laatste daverende karna- valtoppers. Met assistentie van een Europese, een Vlaamse en een Aalsterse Karnavalprins zal het bij Frans Dupont in de zaal «Volkskring», Denderstraat niet moeilijk zijn om er een echteKarnavalhoogdag van te maken. Tijdens het bal heeft de verkiezing van het origineelst verkleed koppel plaats. De dekenij waarborgt een prachtige en waardevol le prijs voor de overwin naars. Afspraak dus op zaterdag 14 februari vanaf 21 uur in zaal «Volkskring». viel hem hierin bij en zei ook dagelijks gebruik te maken van deze weg. Schepen Hen derickx kon wel begrip op brengen voor de wens van de Pepegemnaars om zoals al de andere^leelgemeenten een stempelkantoor te krij gen, maar hij vond het voor stel van raadslid De Bruyne fout geformuleerd en dema gogisch van karakter. Raads lid De Bruyne geeft immers op als reden voor het opene nen van een stempelkantoor de onbruikbare toestand van de Essestraat, wat dus een tijdelijk ongemak is en vol gens zijn voorstel dus het stempelkantoor slechts een tijdelijke oplossing zou zijn. Schepen Henderickx kon hiermee niet akkoord gaan. Hij vond dat Papegem best een definitief stempelkan toor mag hebben net zoals de andere deelgemeenten. Dit punt gaf ook nog aanlei ding tot een scherpe per soonlijke woordenwisseling tussen schepen De Paepe en raadslid De Pauw. Raadslid de Pauw pakte dit punt aan om de ongemakken, verwekt door het lange,aanslepen van de werken in de Esse straat aan de kaak te stellen en de schuld invde nek van schepen De Paepe te gooien. Schepen De Paepe verdedig de zich echter hardnekkig en raadde raadslid De Pauw aan de dossiers te raadple gen vooraleer ongegronde beschuldigingen te uiten en hij raadde raadslid De Pauw eveneens aan zijn roddel- kampagne in de Impse hui zen te stoppen in verband met de werken aan de Esse straat. Volgens schepen De Paepe verspreidt raadslid De Pauw allerlei roddels in ver band met de trage gang van zaken in de Essestraat en geeft hij daarbij het sche penkollege en vooral sche pen De Paepe de schuld. Schepen De Paepe verduide lijkte in dit verband dat de gemeente helemaal niet bij machte is om op te treden en de verantwoordelijkheid ligt volledig bij de aanne mer. Uiteindelijk werd het voorstel van raadslid De Bruyne verworpen. Na dè rust kwamen de twee door meester Ruyssinck aan de dagorde toegevoegde punten aan de beurt. Met het eerste punt: wijziging straat namen, scoorde de CVP- fraktieleider punten in het voordeel van de oppositie. Meester Ruyssinck viel sterk uit tegen de meerderheid en beschuldigde ze van woord breuk en machtsmisbruik. Hij verweet de meerderheid de gemeenteraad en de Leedse bevolking voor vol dongen feiten te stellen. Met zijn betoog, gestaafd door persartikels, zette hij sche pen Gravez die «Straat naamwijzigingen» onder zijn bevoegdheid heeft, voor schut. In mei vorig jaar stond dit punt immers ook al op de agenda en na een verwarde diskussie werden toen delen van het voorstel goedgekeurd en andere wer den afgevoerd met de belof te van de meerderheid om de betwiste onderdelen later voor een open diskussie op nieuw op de rol te piaatsen. En dat werd niet gedaan. Ondertussen werden de voorstellen naar de provin ciale kommissie doorge stuurd ön de meeste werden definitief goedgekeurd. En die handelswijze verweet meester Ruyssinck de meer derheid. Enkelrichtingsverkeer Meester Ruyssinck wou van het eventueel afwezig zijn van één of meer leden van de meerderheidsgroep pro fiteren om alsnog in extre mis het geplande eenrich tingsverkeer in het centrum van Lede dat in voege zou komen begin februari onge daan te maken. Zijn tweede toegevoegde punt luidde dan ook «Voorstel tot af schaffing van de enkele rich ting Nieuwstraat - Olmen- dreef - Kasteeldreef». Terwijl hij met zijn vorige tussen komst punten scoorde, kon hij bij dit voorstel met zijn lang uitgesponnen verdedi ging niet overtuigen. Zijn be toog steunde op veronder stellingen en gissingen en zijn uiteindelijke oproep om het demokratisch spel van de inspraak te laten spelen (in dit geval de wens van de middenstanders om het bij het oude te houden), kon de reden waarom de verkeers- kommissie (politie, rijks wacht, parket, schooldirek- ties, gemeentelijke techni sche dienst, schepenkollege, enz) uiteindelijk tot het een richtingsverkeer heeft beslo ten, namelijk de veiligheid van de honderden school gaande kinderen en de vei ligheid van de bejaarden uit het ouderengesticht, niet in de schaduw stellen. Zijn voorstel werd verworpen. Als laatste, toegevoegde, punt op de agenda van de openbare vergadering werd de Davidsfondsmotie i.v.m. de nationale voogdij over Ronse door de meerderheid naar voor gebracht en una niem goedgekeurd. De motie Het gemeentebestuur van Lede, in zitting van 27 janua ri 1981: stelt vast dat de nieuwe regering zich voorneemt de stad Ronse onder de natio nale voogdij te handhaven en haar aldus te blijven ont trekken aan de administra tieve voogdij van de Vlaam se Executieve; verwerpt met klem de be doeling aan Ronse een sta tuut te geven dat geenszins beantwoord aan de wil van haar bevolking noch aan een redelijke en gezonde ge westvorming in ons lar.d; betreurt de wijze waarop op nationaal vlak zogenaam de akkoorden worden geslo ten zonder enige inspraak van de betrokken besturen; weigert te aanvaarden dat Ronse geïsoleerd wordt uit het Vlaamse Gewest en zowel economisch, sociaal, cultureel als 'administratief afgezonderd wordt van de Vlaamse gemeenschap, het arrondissement Oudenaar de en de Provincie Oi Vlaanderen; vraagt een daadwer! ke integratie van de Ronse in het Vlaamse west onder de administn ve voogdij van de Vlaai Executieve. Onderhavige motie zal den overgemaakt aan: 1. De heer Minister van nenlandse Zaken; 2. de Executieve van Vlaamse Raad; 3. het stadsbestuur Ronse 4. Davidsfonds Oost-Vla< deren, Vlaanderenstraat 9000 Gent. I 'oen v en spe werd e dat he uitgavi e vol dan n loor r !o vee liame' \chter ichou\ jen te ie'cv 'en h loorlc nen t Zaterdagavond werd in de kelder von het Groen Kruis het CCOD-feest gehouden. Naar jaarlijkse gewoonte werden er heel wat eretekens uitgedeeld: goud ontving René Vinck, Gustaaf Corten, Robert De Poorter, Frans Van Eetvelde, Karei Christiaens. Zilver kwam toe oon Jan Quintelier, Petrus Petit, Hubert Jonssens, Roland De Cock, Frons Dhavé en postuum kreeg Adolf Verieyen het zilver. Brons ging naar Francois De Neef, Gaston Van Daele, Mark Gillade, Pierre Uvin en René Van den Brempt. Frans Becque werd als 75 jaar lid ACV en stichter CCOD extra in de bloemetjes gezet, (per) en k< iet pa 'eel li oeve aanst aten, l ven i lelijk Jiu-Jitsu Klub Goshindo Gakko Oordegem viert dit wee kend haar twee-jarig bestaan en voor deze speciale gele genheid wil ze haar massa sympatisanten eens ekstra verwennen met een waaier van aktiviteiten, die ongetwij feld zullen inslaan bij de bevolking. Zij verzekeren dat jullie tenminste op één aktiviteit jullie gading zullen vinden en daarom zijn jullie ook van harte uitgenodigd. Even een korte historiek van de klub Patrick Dullaers stichtte op 7 februari 1979 samen met zijn zuster Anita een nieuwe klub, onder de toen nog en- bekende naam Goshindo Gakko Oordegem. Omdat zij ervan overtuigd waren dat ze voor een moeilijke op dracht stonden, gingen zij steun zoeken bij Benoni Van den Steen, V.A.B.-vertegen- woordiger. Deze creatieve persoon zorgde er onmid dellijk voor dat twee lokalen ter beschikking werden ge steld in de oud-gemeente school te Oordegem. Dit ver klaart ook waarom deze ver eniging een tijdje onderafde ling is geweest van de plaat selijke V.A.B.-afdeling. In de ze lokalen werden de dojo en de kleedkamers ingericht. Kort daarna werd er overge gaan tot de samenstelling van een bestuur en reeds na enkele weken werking kon de bloeiende klub al een 70- tal vaste en aktieve leden Jiu-Jitsu laten beoefenen. Dankzij de onblusbare inzet van deze leden werden dra gele én oranje gordels toe gekend. De klub bleef maar verder open bloeien; ze ging op stage bij andere vereni gingen en grootmeesters in deze sport in binnen- en bui tenland. (Diverse stages in Duitsland bij Dhr. E. Fack, 6e Dan) In jiu-Jitsu kringen en bij het Bloso-Hoofdbestuur kreeg de klub een goede naam en kon zij rekenen op de nodige materiele steun. Het dynamische bestuur had ondertussen al opgemerkt dat hen naast het aanleren van jiu-jitsu, in Oordegem nog een andere (zware) taak was weggelegd. Het ontbrak de jeugd in Oordegem im mers aan de nodige anima tie en jeugdwerking. Aan dit schrijnend gebrek werd met diverse nevenaktiviteiten een mouw gepast en de ver enigingen kende steeds meer bijval en steun in Oor degem. Kortom, in dit twee jarig bestaan heeft de klub reeds zijn sporen verdiend in het sociaal en kultureel le ven. Oordegem kermis in de warme zomermaand augus tus bracht in 1979 en 1980 telkens het hoogtepunt van de klubaktiviteiten. De groot se jiu-jitsu demonstraties kenden ook een enorm suk- ses en werden bijgewoond door honderden belangstel lenden. Verder liggen nog fris in het geheugen aktiviteiten als het zeer geslaagd St.- Maarten feest met jeugdtoneel, de ren je rot quiz, de poppen kast, de fietstochten naar de Vlaamse Ardenne, jeugdïn- stuiven en wandelingen. Het bestuur ziet er als volgt uit: Erevoorzitter: Ruddy Van der Vurst, voorzitter: Pa trick Dullaers, ondervoorzit ter: Mare De Poorter, Secre taresse: Anita Dullaers, se cretaris: Norbert De Vuyst, schatbewaarder: Marina Vercruyssen, materiaal- meester: André De Kegel redaktie: Vera Keppens. Wat valt er allemaal beleven? Zaterdag 14 februari 20 ui Voordracht door de h£ Pierre De Smedt over Japl Pierre De Smedt uit Dentfl monde is een man diel vele middens wordt gewaT deerd. Naast stadsbeiaarc te Aalst en te DendermonI gewaardeerd persoon in 1 perantomiddens en geduf Japan kenner zal hij zei het publiek boeien! 21.30 UUR Opening tentoonstelli «Japan», vroeger en nu, g volgd door de verjaardai receptie. In samenwerki met de familie Van de Vijv 1 en de neef van de voorzit Patrick Dullaers wor( waardevolle antieke en dendaagse gebruiksvoi werpen tentoongesteld. V der toont deze tentoonsl ling een diversiteit aan panse curiositeiten. De Nationale Toeristisc dienst voor toerisme van pan heeft in de mate van mogelijke zijii medewerki verleend onder de vorm propagandameteriaal versierselen. Zondag 15 februari 10 uur: Plechtige Euchar tieviering ter gelegenhi van de verjaardag in de rochiale St.-Martinuskerk Oordegem 10.45 uur Aperitiefbar en doorlopen tentoonstelling «Jap! vroeger en nu» in de Pa chiale zaal, Speurstraat Oordegem. ledereen is van harte w kom op deze aktiviteiten toegang is gratis. (idf

De Voorpost | 1981 | | pagina 6