liefhebben /porten zo t VOETBAL JEUGDHUIZEN DE...GROOTST$ SPORTZAAK GELIJKSPELEND TUL LOOPT NOG PUNT VERDER UIT! K.B.L.V.B.-M.T.S.A. Teerlingen zijn geworpen! Gezien VVTTA, POST EN S0MATI NOG ALLEEN LEIDERS! Schaal Haeck SPORT AALST 18 - 27.2.1981 - De Voorpost (053/21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN Enigszins buiten de verwachtingen is het doek voortijdig gevallen over de toekenning van de kampioenstitel in jeugdhuizenvoetbal. Al waren de vier opeenvolgende ver- liespunten van Tanu nu ook weer geen reden, om nog in hun kansen te gaan geloven. Het verdikt is zondag definitief gevallen. Tijl is zeker van de titel, ondanks een eerste gelijkspel bij Bosveld. Doch achtervolger Tanu, heeft van hekkensluiter Terlinden, weer met de punten gegooid, zodat van achtervolgen geen sprake meer is. Nochtans zou den zij een gemakkelijke tegenstrever krijgen aan Tuf Tuf, dat slechts met tien man kwam opdagen. Tanu was doorlopend de betere ploeg, doch verkwanselde in de eer ste periode zo eenpak doel kansen, dat normaal bij de rust de wedstrijd reeds moest ge speeld zijn. Nu was de stand 2-2, maar 5-2 was zeker nor maler geweest, gezien de om standigheden. Doch het ging, allemaal te gemakkelijk voor de Tanu-aanvallers. Rondjes lopen met de bal, twee-drie maal dezelfde tegenstrever voorbijgaan, de doelman om spelen en diens meer Tuf Tuf van zijn kant kreeg twee kan sen, en benutte deze. 2-2 aan de rust. Na de kampwisseling verbeterde de situatie niet voor Tanu, dat zichzelf steeds verder in de afgrond stortte, Tuf kreeg twee nieuwe kansen en een wel gevleide 2-4 zege was binnen schot. Voortreffe lijke leiding van Ronny Van Belle. In het duel onderaan nam Zenith duidelijk de maat dat meteen tot de werkelijk heid teruggeroepen werd. Ef- see won de vierpunten wed strijd tegen Twentiers, en Pal lieter had veel last om een opdringerig Ypsilon af te hou den. Sint Joris geraakte bij Eureka aan de volle inzet, ter wijl Spokuon en Niidrop broe derlijk de inzet deelden. Stand: Tijl 43, Tanu 34, Pallieter 30, Bosveld 28, Nijdrop 24, Tuf Tuf 24, Sint Joris 23, Efsee 23, Twentiers 20, Ypsilon 17, Eu reka 17, Spokuon 15, Zenith 14, Terlinden 11. A.V.H. Ook al wordt het nog een drietal weken wachten, alvorens de wiskundige zekerheid bestaat omtrent de toekenning van de kampioenstitels lijkt het voor de huidige leiders in kannen en kruiken. Real Familial telt nu liefst elf punten voorsprong, doch heeft tussen de twee en zes wedstrijden meer gespeeld als zijn achtervolgers, doch uit het rester end programma kan men niets anders dan een eerste Real Familial-titel begroeten. Dat Tinneboys meer klasse in huis heeft is geweten, doch Nieuwe Wijk kan daar tegenover inzet de plaats stellen. (Per) Ook Tinne Boys is virtueel ze ker van de titel, vooral daar achtervolger Jaca te grazen genomen werd door Rayo Es- panol. Voor Kruis Moorsel geldt zowat een zelfde situatie. Door het nieuwe verlies van Heizijde, is de Moorselse ploeg op vier wedstrijden van het einde zes punten voorop geraakt, zodat al heel wat moet gebeuren om Kruis van een nieuwe titel te houden. Vermeldenswaardig in de zon dagreeks was de nieuwe su per-prestatie van Timarcha. dat een andere grootheid Amapola, een punt ontfut selde. Het werd een gelijkopgaande partij in de eerste helft, gekruid met twee fraaie doelpunten. Guy De Backer kon op voorzet van Corthals Timarcha op voorsprong schieten, doch Pe dro zou na 28' de bordjes gelijkhangen met een zeer fraaie omhaal van buiten het strafschopgebied. Na de koffie ging Timarcha meer de nadruk Stel je voor deze lieve lodies komen bij Kamillekes A een partijtje voetbal spelen en krijgen hou je hart vast 20 doelpunten binnen! Volgende maal zullen ze het met een forfaitscore 15 doelpunten beter doen! (Per) tr*; leggen op zijn aanval. Zulks werd nog meer in de hand gewerkt door een aarzelende Amapoladefensie, dat op de koop toe, nog een strafschop toestond na 23'. Cornand zette deze keurig om. In de slotfaze ging Amapola redden wat te redden viel. Twee minuten voor het eindsignaal slaagde Corthals erin, de logische gelij ke stand op het bord te bren gen in deze sportief betwiste wedstrijd. Parking dat twee achtereenvolgende overwin ningen had laten optekenen, waaronder een zege - tegen Haltvrienden, was naar de iei- dersploeg van Kruis Moorsel afgezakt met de bedoeling hun huid duur te verkopen. Zulks bleek alras in het openings kwartier toen Kruis meer op zijn speelhelft doorbracht dan in het aanvallend vlak. Doch dan gebeurde het onverwach te. Op het randje van buiten spel, vertrok Hubert De Mevy, en versloeg zonder moeite doelman Baeyens. Drie minu ten later een haast identiek doelpunt maar nu langs De Braeckeleer. Na 24' opnieuw De Braekeleer, die de buiten- spelval omspeelde. Na 27' was het weer Hubert de Mevy die uit buitenspelstand 4-0 kon maken. Zulke ontknoping was zeker niet goed voor de ge moedsgesteldheid van ver schillende Parkingspelers. Voor De Vuyst ging het werke lijk te ver. Deze laakte de scheidrechter, doch kwam er met geel van af Aan de 30e kon Callebaut 5-0 maken en even later zette Hubert De Me vy de 6-0 ruststand op het bord. In de tweede helft wou een zwak leidende ref, de za ken nog lijmen, doch het kwaad was reeds geschied. Langs Van Goethem en op nieuw De Braekeleer werd het nog 8-0. Standen: Zondagreeks: Real 36, Morta 25, Sunset 24, Beu kenhof 24, Amapola 23, Nieu we Wijk 20, Adelaars 20, IJs- boerke 19, De Zwaan 16, Inno 16. Timarcha 15, J Welle 13, Cosmos 13, Star Boys 12. Zaterdag I reeks: Tinne Boys 37, "Jaca 29, Simca Boys 29. joi v Nieuwe wijk kon een paar maal, op hoekschop, de Tinneboys' doelman belagen (Per) Het zag er lang naar uit dat de leiders de 2 punten zouden wegkapen, doch Nieuwe Wijk kon, niet onverdiend trouwens, de brilscore op het bord houden, (Per) M.T.S.A. Zondagreeks Beukenh. - Adelaars Inno - De Zwaan Morta - Cosmos StarB. - Real Fam. I Jsboerke - Sunset Timarcha - Amapola J. Welle - N. Wijk Zaterdag 1 reeks Endoka - L. Lede Melckenbeekvr - Heipias Lada B. - Dhondt R. Duivels - DDT N. Wijk - Tinne B. Camu - Simca B. Jaca - R. Espanoi Zaterdag 2 reeks Kruis - Parking Royal - Giwo Apostelken - Excel. J. Timarcha - BI. Vlam Kloksken - Cobila's Heizijde - Haltvr. Jeugdhuizen Tanu - Tuf Zenith-Terlinden Efsee-Twentiers Pallieter - Ypsilon Eureka - St. Joris Spokuon - Nijdrop Bosveld - Tijl Korporatief - Schaal Haei Coplac - Post 0- Simati - Callebaut B Honda - VVTTA Bouw - SAF BBL - Callebaut A S.E.T.O.K. Heren Leeuwerik - Post PZN 6 - Apostelken Groen Wit - Wembley Blauw Wit - Arendz. Moorselbaan - OC Aalst Tijl - Tripoli S.E.T.O.K. Vrouwen Hardy - Leberg Keizerin. - L. Hofstade Zenith - Jome Spokuon - Bosveld Zenith - Tijl Eureka 1 - Ypsilon Endoka 27. Rayo 26. Melcken- Zaterdag II reeks: Kruis 33, 11, Parking 8 en Jonq Ti- beeckvrienden 23. Rode Dui- Heizijde 27, Haltvrienden 27, marcha 3. veis 22. Heipias 21Camu 20. Kloksken 23. Cobilas 22. Blau- a V H N. Wijk I116, Dhondt 14. Leeu- we Vlam 21, Excelsior 13. werik 10. DDT 7. Lada Bovs 7. Apostelken 13. Giwo 11Royal Kamillekes A was 20 maal te sterk. De bezoekers kwamen slechts 20 maal over de middellijn om de aftrap te geven, (Per) Een scheidsrechter, slurpend aan zijn soepke tijdens de half-time. Bespot, verguisd, met alle zonden van Israël overladen bij verlies, en génen slechten bij winst. Doch zonder hem wordt er niet gevoetbald. (Per) Olfit-Terlinden Hoorn - Paviljoen Klok - Charlies Hugh's - St.-Antoon Beiaard - Cockpit Olympia - Ricoh Welkom - Zandman K. Stokken - Cosmos Moorsel - Palace Johny B. - Hand in Hand Schoonaarde - Koszen Corso - Kravael Turbo C. - De Post ovei akt r kdat Bgei nom trick eppe ch tf lery Somati heeft zich in de kop van de rangschikking kunnen handhaven via een zware 6-0 overwinning tegen Callebaut B. Bij de rust liet nochtans niets zo n grote score voorzien. Callebaut B speelde mee, doch moest zich toch neerleg gen, toen na 15' De Pues, met het hoofd een mooie voorzet van Van de Steen, tegen de touwen joeg, en na 32' toen Willockx voor 2-0 rustcijfers zorgde. Na de kampwisseling echter viel Callebaut B., door de mand. Reeks A Scotching B - Tirbo C. B Cosmos B - Rupa A Hand in Hand B - Faber A Zandman. B - Moorsel B Koszen B - Welkom B Kravael B - Scotching A Radijz. A - Leeuwkens A In de 43' kon Willockx zijn kunstje nog eens overdoen, en één minuut later zorgde Moe renhout voor 4-0 Het zat dan nog niet mee voor de moedige bezoekers, daar Thoen de bal in eigen netten verwerkte en 1 voor het eindsignaal zette Van den Steen drie man in de wind en legde de zware eindcijfers vast. Ook VVTTA kan zich handhaven. Tegen een met negen man gestart Honda, na 5' aangevuld tot 10 had de VVTTA heel wat moeilijkheden om in de goede plooi te gera ken. Numeriek nochtans in de meerderheid moesten zij ge durende één uur Honda naast zich dulden. In twee minuten tijd viel dan de zware beslis sing. Tweemaal Derop en één maal Van Lierde zorgden voor een 0-3 zege. Voor Post Erembodegem was het niet moeilijk zich te handhaven bij voornoemd duo daar Coplac aan geen 7 strijders geraakte, zodat de 5-0 ff. zege werd opgeschreven. Uit de kop groep is kampioen SAF ver dwenen, dat gedurende de eerste helft nochtans de beste partij was via een weer knap spelende Wim Saeys, doch de tweede helft was duidelijk in het voordeel van VV. Bouw. dat langs Persoons toch niet de nodige inspiratie vond om SAF ten onder te brengen. Het was een sportieve en goed geleide wedstrijd. BBL heeft het schoonheidsfoutje van vo rige week kunnen uitwissen, zij het via een eerder karige 1 - 0 zege tegen Callebaut A. De eindstand was reeds bij de rust bereikt, daar in de 20' Alfons Baetens de Callebaut A-doelman te grazen nam. Densondanks een verdiende BBL-overwinning Stand na twee speeldagen: VVTTA 4, Somati 4. Post 4, SAG 3, Coplac 2, BBL 2, Bouw 2, Callebaut A 1, Honda 0, Callebaut B 0. A.V.H. Reeks B Cosmos C - Sportvr. A SportvrB- Radijz. B Krijt op Tijd A - Kasseist. A Welkom D - Schoonaarde B Palace B - Welkom C Leeuwkens B - Johny B. B Rupa B - Cosmos D Faber B - Corso B Bekeruitslagen Krijt op Tijd A - Leeuwki Kravael A - Koszen B Leeuwkens A en Kravael geplaatst voor de volger ronde. C SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159

De Voorpost | 1981 | | pagina 18