9 ndanks voorreffelijke erste helft Handbalkalender fveede helft: ongelooflijk zwak E.V. Aalst wint ook te Aalst Ajax wint ook te Aalst stolen2 orcross logmaals jan Blancquaert lotorcrosskalender plfTïïMfïïïll Waas- en Scheldelandse winterwedstrijden te Waasmunster in Manége Paddock Lentebeurs van 28 februari tot 8 maart De Voorpost - 27 2.1981 rolled Kuuri onde or et te tanks een voortreffelij- eerste helft is Avanti ihts met de hakken over sloot geraakt bij het in itennood verkerende 'leur Lebbeke kende titans een voortreffelij- start. Bijzonder goed rltend in verdediging met weer zelfzekere en dus rtreffelijke Nincovic "*1 sen lat en palen, werden lot Waalse aanvallers voor we serkomelijke proble- iS nk1 gesteld. In aanval, te met M. De Bruyn, ver- het al even vlot bij 1 nti dat gedurende de l(=pe 20' amper één maal t waa J. Vi v( 3 zot Pl« reral de ht uidel gehi Eisdt viert Ie spt isplot rak iet i n tot in ha t krt aal ke 16-1' gd di eede Nationale lf >ek - E.V. Aalst 20-11 h ma< 5. A strijd k> Lebl de bun 1). idegt ïsplo not Nationale Angleur - Avanti Lebbeke: 19-20 op balbezit werd betrapt. Deze eerste voortreffelijke 20' resulteerden dan ook in een duidelijke 3-11 score. De laatste 10' van de eerste helft boette Avanti dan dui delijk in aan concentratie en hiervan kon Angleur ge bruik maken om tot 7-12 te naderen. De tweede helft liep veel minder gesmeerd voor Avanti. Er werd plots vrij slordig gespeeld en bijzon der slecht afgewerkt. De bal werd niet of onvoldoende rondgespeeld in aanval en in verdediging werden te veel doelkansen toegestaan via de hoeken. Angleur bleef dan ook hardnekkig aanklampen en naderde ge- lijdelijk aan. Twee minuten voor het einde" waren de Walen er zelfs in geslaagd gelijk te komen en geluk kig voor Avanti kon Koen Verhofstadt in totaal 5 treffer het beslissende doelpunt aantekenen 20 se conden voor het einde. Avanti: Nincovic en Mer- tens. De Vlieger 3, Verhof stadt 5, Cornelis 3, A Maes, 2, De Bruyn 3, Verguit 1, ML. De Proft, Eddy De Smedt, De Batselier 3, H. Maes. EVA e€ iveds se g eki en de'.eerste helft afgeslo- werd met een 8-9 score niemand voorzien dat Aalst tijdens het twee- Istrijdgedeelte er he niet meer aan te pas komen. Het vlotte we- allemaal niet zo bij de ploeg van trainer :ens want ook tijdens erste speelhelft waren paar maal op achter- geraakt. Een tiental uten voor de rust slaag zij er niettemin in de slopen achterstand 1 te maken en via een 7- lorp kwamen zij zelfs op voorsprong net het rustsignaal. Het le wedstrijdgedeelte echter een totale af- Eendracht scoorde amper 2 treffers terwijl thuisploeg twaalfmaal raak trof! E.V. Aalst leek fysisch volledig leegges- peeld en niemand kon een verklaarbare uitleg geven voor deze totale ineenstor ting. Het begon toch alle maal niet zo slecht voor Eendracht. Ka pek had we liswaar het eerst gescoord. Van Der Borght-stelde ge lijk en via 3-2 en 4-3 werd het 6-6 10' voor het einde van de eerste helft. M. Bayens bracht even later Eendracht voor het eerst op voorsprong (6-7) en via 7-8 werd de 8-9 ruststand be reikt. De tweede helft volg de dan de katastrofe. Kapek maakte er 13-9 van voora leer E.V. Aalst kon tegen- scoren. Er waren toen reeds 10' gespeeld in de tweede helft. Het werd echter nog slech ter voor het niet meer her kenbare E.V, Aalst dat tot 4' voor het einde moest wachten vooraleer het twee de en tevens laatste doel punt tijdens de tweede helft werd aangetekend. Kapek had er ondertussen reeds 19-10 van gemaakt! Vol gende zaterdag, met leider Duffel op bezoek is Een dracht beslist een revanche verschuldigd. Reserven: Kapek - E.V. Aalst 21-4 Via een 10-2 ruststand werd een zwak Eendracht ook tijdens de 2e helft in de vernieling gespeeld. Scoor den: R. Bayens 3, Cornelis 1e Landelijke Ondertussen was ook D als later Verleyen uitvic met een spierverrekking Sparta Aalst - Ajax Lebbeke 14-16 leek de Dendermondse Na de week voordien 2e ge- de tweede helft bleek duide- bank wel op een klein hos- rangschikte Dendermonde lijk dat Sparta Aalst steeds pitaal. Een intelligent spe- een zeer goede repliek te een moeilijke tegenstander lende Batselier hield Den-' hebben gegeven kreeg zal blijven voor de dermonde echter in de goe- Sparta nu leider Ajax Leb- Ajaxieden. be baan zodat 10 voor de beke op bezoek. Opnieuw Ajax kon via de met een rust een 10-6 voorsprong zorgden de Aalstenaars persoonlijke bewaker be- °P bet J*>rd prijkte. Deze voor een bijzonder sterke dachte M. Huyck weliswaar v*61" tegenstand maar opnieuw tot 7-9 voorsprong nemei dienden zij tijdens het laat- 6' na de rust maar via 9-L ste wedstrijdgedeelte de rol werd het laatste kwartier (13-9). Na de rust opteerden te lossen. toch begonnen met een 10- be bezoekers voor mandek- Meteen gingen weer eens 10 score. Voor de zoveelste king op Van Cauwenberghe kostbare punten verloren keer dit seizoen kon Sparta en bit desorganiseerde toch zodat de toestand er voor geen vuist meer maken tij- be thuisploeg. Aangezien Sparta alles behalve dens de eindfase en via 12- Dendermonde tevens heel rooskleurig begint uit te 14 werd het uiteindelijk wat boelkansen de nek om zien. Ajax, weliswaar nog een 14-16 overwinning wrong, bleef Heusden aan- enigszins gehandicapt we- voor de leider, gens een verstoorde voorbe- Scoorden: reiding te wijten aan zieke Ajax Lebbeke: D. Huyck 3 doelpunten voor sprong kon Dendermonde behouden tot aan de rust klampen en via 13-12 werd het zelfs 14-14 een kwartier voor het einde. Langs H.B.C. opnieuw voor sprong (16-14) maar 10' voor het einde waren het de en door examens geplaagde M. Huyck 5, Van Medegael ghers en Van De Velde nam spelers, diende gedurende 3, Hendrickx 2, P. Vermei- bijna de ganse eerste helft ren 1, De Busschere 2. te werken om de Aalsterse Sparta Aalst: Mens 2. Van voorsprong ongedaan te Der Meersche 1, K. Bomon Limburgers die met 16-17 maken. 5. W. Bomon 4, F. Bomon 2. een optie op de zege pakten. Via het duo Koen en W. Bomon leidde de thuisploeg Reserven: Sparta Aalst - met 5-3 na 19' en een weer uitstekende keeper W. Van Ajax Lebbeke 5-27 Batselier bleef echter het brein bij de thuisploeg en via 2 penalty's omgezet door Van Cauwenberghe en hij stopte o.a. 3 pc. Ben piepjong Sparta werd toffere van De NU en Ghye- VnJcia a W T selfi werd het. 21-18 vnor- sels werd het 21-18 voor- a aleer Heusden enkele scon- degehjk Ajax dat bil de rust nuten voor de rust kon Leb- j^g mgt i-io leidde. den voor het emde de eind" Tom Van Haute (SK Grembergen) speelde tegen Buggenhout een opgemerkte wedstrijd, (eva) 2e Landelijke Buggenhout - S.K. Grembergen 18-13 EVA ieshandbal .krar- Aalst 13-13 ier-coach Van Eyghem niet te spreken over de it ging van het .Antwerpse pdsrechtersduo. Hij zich totaal bekocht de volgens hem volle- i] home-getinte arbitrage rond dat de omstandig- in in acht genomen zijn ploeg zich nog gelukkig mocht acten met dit eigen lijk^ verloren puntje. De Merksemse meisjes opteer den voor een persoonlijke bewaking van het duo Wau- ters - Simal maar toch telde E.V. Aalst vlug een 0-2 voorsprong. Via 3 penalty's kon de thuisploeg 5-4 voor geraken na 16' en bij de. rust stonden de ploegen ge lijk (8-8). Ook na de rust nam Een dracht onmiddellijk een 8- 10 voorsprong maar op nieuw grepen de scheids rechters in en meteen ston den de ploegen weer gelijk. Dit spelletje duurde verder gedurende de ganse tweede helft en steeds zag Een dracht zijn voorsprong te loor gaan. Toch zag Een dracht nog een verdiende zege teloorgaan toen bij een 13-13 score de bal via de lat en de palen terug in het veld botste. Scoorden: Wauters 1, Simal 6, Devinne 2, Mathys 1, Ba- scour 2. Lievens 1. EVA S.K. Grembergen hield ge durende driekwart van de wedstrijd goed stand tegen leider Buggenhout. Het is dus bijzonder jammer dat speler-trainer De Braceleer na een achttiental minuten reeds over zijn toeren ge raakte en zich woédend ging aankleden! Buggen hout nam onmiddellijk voorsprong (2-0) maar na 10' was G.S.K. tot 3-3 geraakt. De wedstrijd verliep vrij ge- lij kopgaand (6-4) maar als De Braceleer even later zijn ploeg in de steek liet, kon Buggenhout van de Grem- bergse verwarring gebruik maken om aan de rust tot 10-5 uit te lopen. Dat G.S.K. nog naderde tot 10-8 na 38' bewijst dat de leiders het lang niet ge makkelijk kregen. Via 11-9 werd het 15-9 10' voor het einde. De overwinning van de thuisploeg stond toen na tuurlijk vast maar toch bleef G.S.K. nog moedig aanklampen. Scoorden: Buggenhout: Brouillard 3, Van Damme 3, J. De Proft 4, De S.edt 2, Van Nuffel 3, Van Keer 1, De Maesschalk 2. S.K. Grembergen: H. Van Haute 2, Dooms 1, Dauwe 2, Broothaerts 3, De Jong- he 1, T. Van Haute 3, De Braceleer 1. BLB-motorcross te ■selede heeft Jan lacquaert beide reeksen ponnen bij de internatio- jen. In de eindstand bij inters A ging fccquaert Etienne De ighe en Martin De Win- yooraf. Hugo D'Haemers rd laureaat bij de inters poor Dirk Temmerman, ter Vercruvsse en Lie- f De Vijlder. De reeks- jjrwinningen bij de natio- |en. waren voor Lahousse «leydens. De bloemen bij J500 cc ers waren voor tau, die won voor Hey- 08, Struyf en Freddy Van f Stoelen. In de 250 cc ging de zege naar ^meulen die het haalde r Valentijn en Verraes. uvenackers won beide tsen bij de seniores 125 De Beuckelaere legde be- op de tweede plaats en M-rijder Marc Van der erssche eindigde als der- de eindstand. De Ge le en De Clercq waren de kswinnaars bij de junio- Jochems werd eindlau- at in de 250 cc klasse W Provoost en Tonv Hof man, Mare Vlassenroot werd vijfde. Bij de 500 cc ers was de overwinning voor ClaeyB, De Clercq werd tweede en Eric Baeyens der de. Bij de zijspannen werd het spannende wedstrijd tussen Ramon-Goethals, Versluys-De Witte en het duo Sagaert-Sagaert. Waar bij eerstgenoemde met de zegebloemen ging lopen. In de BMB-cro88 te Koersel behaalde een regelmatige Brad Lackey de eindzege bij de inters 500 cc. Wereld kampioen And ré Malherbe won de eerste reeks voor de Amerikaan Lackey en Vro mans, Guy Van Gysegem behaalde een eervolle tiende plaats. De jonge Eric Ge- boers nam bij de start in de tweede reeks de leiding in handen en stond deze niet meer af. Lackey eindigde als tweede en Albert als der de. In de start van deze reeks deed zich een massale valpartij voor waarbij enke le kanshebbers op een ere plaats betrokken waren, o.a. Malherbe, Boven, Vel- keneers en Guy Van Gijse- gem. In de eindstand ging Lackey Malherbe en Erwm Albert vooraf. Bij de natio- nalen waren Van Ham en Bortels de reekswinnaars. Van Ham werd eveneens eindlaureaat voor Van Herck en Eksaardenaar Dirk Van de Walle eindigde als derde. In de 250 cc klas se zegevierde Ivan Taveir- ne, in een rechtstreekse fi nale, voor Rik Ghijsels, Bourlet, Stennier en Pa trick Meersschaert De reek80verwinningen bij de juniores 500 cc waren voor Proost en Van den Eynde. Laatsgenoemde werd eind winnaar voor Verheyden en Proost. De rechtstreekse fi nale bij de juniores 250 cc werd gewonnen door Le brun voor Sannen en Dirk Brulez. Bij de B juniores ging de zege naar Van Ei sen, tweede werd Coomans en derde Janssens. Het duo Apers-Coomans be haalde de overwinning bij de zijspannen in de BVM- cros8 te Ellezelles. In de eer ste reeks legden ze beslag op de derde plaats en in de tweede reeks traden ze als winnaars naar voor. (mt.i Lokeren - Ap. Kortrijk 28-23 Na enkele weken mindere prestaties kon Lokeren op nieuw de smaak van de overwinning te pakken krijgen, tegen het nochtans sterke Ap. Kortrijk. Op geen enkel ogenblik werd de ploeg van coach De Mol op achterstand geplaatst. Nadat Caudron de score had geopend werd het 4-2 en na het eerste kwartier leidde Lokeren met 7-4. Even konden de bezoekers een vuist maken (8-8) maar via doelpunten van Schal- kens, Trienpont en Cau dron werd de rust bereikt met een 14-9 score. Onmid dellijk na de rust sloeg een vlot spelende thuisploeg de definitieve kloof. Er waren 40' gespeeld als Rosseel de score op 21-13 bracht, en bij het ingaan van het derde kwartier leidde Lokeren zelfs met 23-13. De thuis ploeg ging toen de teugels wat vieren en hiervan kon Kortrijk gebruik maken om tot 25-22 te naderen 5' voor het einde. Lokeren reageerde echter gepast en via Rombaut, Weyers en Caudron werd het eindelijk 28-23. Scoorden: Caudron 9, Trienpont 6, Lenaerts 2, Rosseel 2, Rombaut 2, nalty's hield de Ajax aan- de pan gehakt door vallers op afstand. Twee beke dan toch gelijkstellen Scoorden: Ajax: De Wit 3, (5-5) en met een 6-6 rust- D Vermeiren 1, De Bus stand kon de wedstrijd nog schere 2, Vincke 7. M. De alle kanten uit. Ook tijdens Decker 8, Bosteels 1. H.B.C. Dendermonde - Heusden 21-19 Dendermonde is er na een vrij moeilijke wedstrijd in score kon vastleggen. Dendermonde: Quisquate en Eddy Wuest, Timmei man, Batselier 4, Van Cai wenberghe 8, Seghers Van De Velde 3, Verleyei Ghyssels 2, De Nil 1, I Bock 2. Schalkens 3, Heirman Weyers 1. Mechelse - Jochewoa Aalst 20-22 Reserven: H.B.C. geslaagd het sterke Heus- Dendermonde - den te verslagen. De Lim- Heusden 20-16 burgers die over heel wat schietkracht beschikken n w^^ri vanuit de tweede lijn, heb- Mechelse mag na de neder- 5011 20118 '«-wacht de zege laag tegen Jochewoa Aalst nu wel voorgoed de moge- op gelijke hoogte kwam. lijke overgebleven titelam- leidde Heusden met 2-4 bities opbergen. Weliswaar het duurde tot de 15e nu- verzwakt door de afwezig- nuut vooraleer d« "luw heid van enkele basisspe- Ploef ^S8 lm8t ""f' lers heten de Maneblussers maar een zwakke indruk. Een goed sluitende Aalster- se verdediging ving de eer ste aanvalsgolf van de thuisploeg goed op en na 15' leidde Van Der Stappen en C° met 3-5 de wedstrijd verliep toen wel gelijkop- gaand maar Aalst boette aan de rust (9-12) helemaal niets in van zijn voor sprong, integendeel. Joche woa bleef ook tijdens de tweede helft de betere ploeg en via 11-16 na 40' werden de laatste 10' aangevangen met een 14-19 score. De thuisploeg slaagde er dan nog wel in de pil enigs zins te verzachten maar de zege van Jochewoa kwam nooit meer in het gedrang. Scoorden: De Vuyst 8, Ec- keman 2, Moens 1, Verhae- ven 3, Van Der Stappen 3, Huybrechts 1, Quintein 2, Verheyen 2. EVA die via een 11-10 ruststai slechts tijdens het laats kwartier werd beslecht. V 15-15 werd het uiteindeli nog 20-16. Scoorden: Vi leyen 2, De Nil 2, De Pri nuut vooraleer "de'"thuis- B Wuest 3, Van Der ken 5, Timmerman niet op een presenteer blaadje aangeboden. Na 10' Merckx 2, Kerremans 2. EVA 3e Landelijke Wemmei - Brabo Denderbelle 14-17 Voorzitter Impens was uit eraard tevreden met de zege van zijn Brabo ploeg maar noemde de prestatie van Denderbelle toch niet zo schitterend. Te Wemmei werd het inderdaad een vrij gelijkopgaande wedstrijd. Denderbelle stond wel ge durende de ganse tijd aan de leiding maar het was ei genlijk maar tijdens de laatste wedstrijdminuten dat Denderbelle zijn zege definitief veilig kon stellen. Nadat Van Lembergen Bra bo tot 3-5 had voorge bracht, kon Wemmei aan de rust naderen tot op een doelpuntje (5-6). Ook na de rust slaagde Brabo er maar niet in een definitieve kloof te slagen. Via 9-11 na 36' werd het zelfs 12-12 na 42' en ondanks Brabo steeds opnieuw voorsprong nam (12-14 en 13-15) naderde Wemmei steeds tot op een doelpunt (14-15). Geduren de de laatste wedstrijdmi nuten slaagde Denderbelle er dan toch in een 14-17 zege op het scorebord te brengen. Scoorden: Van Lembergen 7, Van Goethem 2, Verpoest 1, D. Uytter- sprot 4, D. Uyttersprot 3. Buggenhout 2 - S.K. Grembergen 2 22-16 Na een gelijkopgaande eer ste 10' (2-1) kon Buggen hout tot 6-3 uitlopen na een kwartier. Langs Tom Van Haute slaagde Grembergen er in tot 8-6 te naderen. De eerste helft werd afgesloten met een 10-7 score. Na de rust kreeg de Buggenhout- se zege gestalte via treffers van De Smedt en Van Nuf fel zodat het laatste kwar tier begonnen werd met een 16-12 stand. Scoorden Buggenhout: Vrijders 1. Sekhouri 2, Van Nuffel 6, De Smedt 7. J. De Proft 1, J. Vermeir 3, P. Vermeir 2. Grembergen: Hans Van Haute 4, Dooms 4, Mertens 2, Tom Van Haute 6. Groot Bijgaarden - Temse 18-35 Temse, nu al zeker van vol gend seizoen in tweede lan delijke te zullen aantreden, vond in Groot-Bijgaarden een hardnekkige maar on voldoende sterke tegenstre ver. Na 10' leidde Temse met 1-3. De thuisploeg bleef' nog een tiental minuten aanklampen (5-9) maar toen beging een thuisspeler een erg onsportieve over treding wat resulteerde in een definitieve uitsluiting Meteen was de weg vrij voor Temse om naar een afgetekende zege t,e steve nen. Bij de rust leidde Tem se dan ook reeds met 8-16. Er waren 10' gespeeld in de tweede helft als Temse leid de met 9-21 en langs Van De Walle en Bruyninckx werd de score steeds hoger opgedreven. Scoorden: Van De Walle 15, Buytaert 3, Boeykens 3, Bruyninckx 10 A. Baeck 1, W. Van Buyten 1, Mets 1, D. Baeck 1. EVA Heren le Nationale Zat. 28.2 te 20 u. 15 Avanti Lebbeke - Eupen 2e Nationale Zat. 28.2 te 20.45 u. E.V. Aalst - Duffel le Landelijke Zond. 1.3 te 19.45 u. Ajax Lebbeke - Zandvliet Zondag 1.3 te 19.45 u. Sasja 2 - Dendermonde Zat 28,2 te 18.45 u. El. Tongeren - Rosis Aalst Zond. 1.3. te 16 uur Antwerp - Sparta Aalst 2e Landelijke Zond. 1.3 te 16.30 u. Izegem - Buggenhout Zat. 28.2 te 19.30 u. S.K, Grembergen - Hakelo Zond. 1.3 te 15.15 u. H.C. Leuven - Lokeren 3e Landelijke Zond. 1.3 te 15 u. Temse - HC Leuven 2 Zat 28.2 te 16.15 u. S.K. Grembergen 2 - Lokeren 2 Zond 1.3 te 13 u. Wemmei - Buggenhout 2 le Nationale Zat. 28.2 te 18 u. Avanti Femina - Eupen le Landelijke Zond. 1.3 te 19 u. Houthalen - Aalst Sportief Zat. 28.2 te 18.15 u. E.V. Aalst - Juv. Meiveren Zat. 28.2 te 16.15 u. R.B. Dendermonde - Turnhout 2e Landelijke Zond. 1.3 te 16.30 u. Avanti Femina 2 - Brahand Jeugdhandbal Miniemen Ajax - Avanti 14-18 Rust: 1-7 Avanti: Van Hove. Meert 2, Van Der Jeught 2, Keppens J. 1, De Visscher 2. Van Biessen 3, De Donder 3. Keppens K. 4. Semekens, Borms. E.V. Aalst - Avanti 2 3-14 Rust: 2-8 Avanti: Costanzo, De Proft 7, Vlassenroot 3. Cooreman 1, De Ridder 1, Van Biesen 2, Walraevens, Bourgeois, Debatselier, Lissens, Abbeel. Aalst: Van Temsche 2, De Roeck 1. Inhaalwedstrijd: Scaldia - Avanti 2 9-10 Rust: 4-7. Avanti: De Proft 5. Vlassen root 3, De Ridder 1Walrae vens 1. Weekeinde 28.2: Zat. te 16 uur Avanti 1 - Zandvliet. EVA "J Iffi. •motorcross te Bornem, omloop van het Non- snbos. Eerste start te 12.15 uur. Wedstrijden voor Iternationalen 500 cc, nationalen 500 cc, juniores '00 en 250 cc, de klasse 125 cc (nationalen en 'i aiores samen). De organisatoren van AMC Klein- rabant hebben de eer de eerste wedstrijd voor het elgisch kampioenschap der inters 500 cc te mogen rogrammeren. Huidig Belgische kampioen Vro- t&ns zal aan Malherbe een kwade klant hebben om titel te verlengen. i-cross te Stekene. Op het programma staan Bdstrijden voor inters A en B, nationalen 500 en cc, seniores 125 cc, juniores 500 en 250 cc, iwelingen 250 cc, zijspannen en nieuwelingen !5 cc. De eerste start wordt om 11 uur gegeven. I-cross te Baardegem-Aalst. Wedstrijden voor •8 500 en 250 cc (3 reeksen), seniores 500 en 50 cc, zijspannen, juniores 500 en 250 cc, nieuwe- ;en 500, 250 en 125 cc. B-cross te Lichtervelde. Met reeksen voor inters, ijspannen, seniores, juniores en nieuwelingen. (mt) de ta 1 prl' tdst mme !lwe leut H ™-c tor» ,m SO c, len «ge, ,erso EB. Pony's Al: Barema A op chrono en pro gressief: zeer geslaagd voor Sonja Meersman en Peter Pauwels die beiden foutloos 2 maal liepen. Pony's A2: Martine De Bock met Violet was blijkbaar in supercon ditie, ze wist zich 2 maal als eerste te klasseren. Een combinatie waar we nog van horen. Reeks I: Barema A op chrono. Leek meer op een jachtparcours De tijden werden maar af gereden. Filip De Francq wist op den duur met Jeu- nesse een zeer korte tijd te rijden, die niet meer werd verbeterd. Ook Mare Dielë- man met Grace mag zijn paardje «dank U» zeggen voor de 2de plaats. Grace is Initiatief van BOC Oost-Vlaanderen een superpaard. Je moet er alleen maar op blijven zit ten en af en toe eens sturen. De rest doet Grace Brigitte De Bock met King Fury had eveneens een vlot parcours dat haar meteen een 3de plaats opbracht. Danny Stappaerts met Lol lipop had vorige week reeds gezegd dat hij voor vuur werk zou zorgen. Het pub liek komt toch om iets te zien, zegde hij. Zo gezegd zo gedaan.. Vorige week had het reeds zijn uitwer king maar zeker in Waas munster. Hij zette al op al. In de Barema A jammer slechts goed genoeg voor een 4de plaats maar in de progressief een zeer ver diende 2de plaats. De eerste plaats kon hij moeilijk ha len gezien hij met Neptune (een pony) had af te reke nen en het is een feit dat een paard het niet kan halen tegen een pony wat de snel heid en wendbaarheid betreft. Reeks II: De familie De Bock bleef maar prijzen oogsten. Ook hier had Martine De Bock met Concorde het gekund tegen Stefaan Dieleman met Grace. Progressief was goed voor Jozef Colman met Rabi. Hij reed zijn wekelijkse tegen strever Danny Vertongen met Vodka af. Reeks III: Barema A Een uitsteken de Carine Duerinck met Uvaldi wist Michel De Beule (Respect) en Valkenaar (Pappillon) af te rijden. In het progressief waren de rollen omgekeerd en werd Michel De Beule le met Pappillon en 2de met Valke naar, 3. Carine Duerinck met Nicolas. Een familie onderonsje. Jumping te Sin aai Op zondag 1 maart heeft een grote oefenjumping plaats in het kader van het Waas- en Schelde- landverbond te Sinaai in de manége De gouden laars, Burmstraat. Aan vang vanaf 10.30 uur. Iedereen is welkom. In het sportpaleis te Gent loopt van 28 februari tot 8 maart de klassieke lente- beurs. Daarrond zijn een aantal sportieve aktivitei- ten geweven. Een en ander werd ten huize van provin ciaal BOC-voorzitter Fer- nand Hanet uit de doeken gedaanOndervoorzitter Emiel De Clercq vertelde dat heel wat te beleven is. judo, zaalvoetbal, trampoli nespringen, atletiek, vol leybal, worstelen. Relangrijk is het interna tionaal cyclobaltornooi waaraan ook duo's uit Duitsland deelnemen en een basketinterland voor minder-validen tussen Bel gië en de Westduitsers. Aan de ingang van het sportpaleis staat een stand met dokumentatie over een aantal sportdisciplines en tijdens de week-ends kun nen mooie prijzen worden gewonnen met de express tombola waarvan de op brengst het fonds voor eli te-atleten voor Los Angeles ten goede komt. Alle spor- taktiviteiten worden op vi deo vastgelegd en de trai ners en andere geïnteres seerden kunnen nadien de beelden bekijken. Voor de jaarlijkse super star, waaraan mannen en vrouwen kunnen deelne men, kan ingeschreven worden bij het Olympisch Komitee, Sportpaleis, 9000 Gent.

De Voorpost | 1981 | | pagina 31