pEmm ANKZIJ EDDY DESMEDT DENDERMONDE OVERTUIGEND TE HOBOKEN VANTI FEMINA OP DE VALREEP E.V. AALST KLOPT LEIDER DUFFEL WINST VOOR SK GREMBERGEN GROOTSE KRIS VERBEECK Voetbal Hij Wonderdoelman Bart Strinckx De Voorpost - 6.3.1981 - 27 Handbal 1e Nationale /ANTI LEBBEKE - EUPEN 22-16 enlijke wedstrijdverloop. It een 10-10 stand 18' De Vlieger toe uit de linkerhoek te scoren (17-13). Eupen beging toen de kapi tale fout over te schakelen naar man - op - man einduitslag 22-16 geeft verkwanseld kon een vrij vertekend beeld van het stuntelig spelend Eupen een 4-8 voorsprong nemen. Co- ach ^medt trac^tte *e verdediging. Meteen maak- het einde en de matte reageren door eerst M. De te de technisch sterke De natie van de thuisploeg Bruyne en nog later het Smedt er een n Qter onge duo Van Gucht-Ver- gult in te brengen, maar minder dan 4' voor de rust icht genomen, zag het er g naar uit dat Eupen voor verrassing kon zorgen, anti speelde totaal onder mogelijkheden en het uitsluitend aan het spersduo, tijdens de eer helft en Mertens in de ïede helft te danken dat I inti in de wedstrijd bleef, [het uiteindelijk nog een ie 22-16 zege werd voor falende thuisploeg is iuitend te danken aan ir De Smedt die tijdens laatste wedstrijd kwar- een waar recital ten ite gaf. De Smedt scoor- ielf en liet scoren. Al na per 5' spelen bleek over- delijk dat Avanti volledig iochelde. Loom en der inzet acterend wer- zij onmiddellijk op ach- stand geplaatst. Het feit zij toen reeds tweemaal balverlies werden be- ift, was tekenend. Het n ste kwartier werd nog lev loten met een 3-3 score te ar als even later de twee "3J! ite open doelkansen - in ^Jaal zeven I - werden nummer van. Langs Ver guit, Verhofstadt en H. Maes werd het uiteindelijk moest hl) dan zelf het terrein 22.16 Avanti Lebbeke: Nin_ op Hijzelf scoorde dan na cpvic en Mer(enSi H Maes 28 de tweede veldgoal voor Corn6|iSj v Van Avanti (5-8) en via een 7-m n..^ht a \/i; worp legde een «Bleke» De Bruyn de 6-8 ruststand vast. Na de rust, met De Smedt 2 en Verguit in de basisopstel ling, vlotte het wel wat beter Gucht, A. Maes, De Vlieger 2, De Batselier 8, De Smedt 5, Verhofstadt 3, De Bruyn (avh) de ite 2! 'lijk ien neshandbal agen eiijk rant mera hun verbe wemi g wa ort kwaï :e m ïispli erd ïlijk loest rust: jS[ tenvi Reserven: Avanti Lebbeke - Eupen: 17-12 bij de thuisploeg. Toch bleef via het trio Verguit - Avanti op achtervolgen aan- Moonen De Smed, |eidde gewezen (tot de 42e mi- Avanti na 22. met 1(M om nuut). Vooral het verkwan- de rust te b9reiken met een selen van enorme doelkan- 10_6 scpr9 Na de rust b|eef sen was hiervan de oorzaak. de thuisp|oeg duidelijk de Gelukkig bleef De Batselier belere pl Scoorden: uzig kalm bij het omzetten v 6i Moonen 3j De van 7-m worpen zodat in de Proft 3 De Smedt 3, Van 43e minuut Lebbeke op Gucht 1Vercammen 1 voorsprong geraakte (11-10) Vijf minuten later scoorde De Vlieger dan de derde veldgoal voor Avanti en als 10' voor het einde Verhof stadt er dan 13-11 van maakte begon het recital Eddy De Smedt. Hij die normaal op de bank van de wisselspelers plaats neemt, scoorde zelf driemaal en liet Weekeinde 7/8 maart Zat. te 15 uur Merksem - Avanti 2 Scholieren Zat. te 17 u. Sasja - Aalst EV Scholieren Handbalkalender Heren 1e Nationale Zat. 7/3 te 20.15 u. Avanti Lebbeke - Mechelen 2e Nationale Zond. 8/3 te 19.30 u. Ganshoren - EV Aalst 1e Landelijke Zond. 8/3 te 19.45 u Ajax Lebbeke - Uilenspiegel Zat. 7/3 te 20.15 u. Sparta Aalst - Rosis Aalst Zat. 7/3 te 20.15 u. Defidermonde - Antwerp 2e Landelijke Zond. 8/3 te 16.30 u. Izegem - SK Grembergen Zond. 8/3 te 18 u. Lokeren - Hakelo Zat. 7/3 te 15.30 u. Buggenhout - Menen 3e Landelijke Zat. 7/3 te 18.45 u. Grembergse 2 - Temse Zond. 8/3 te 16.30 u. Lokeren 2 - Sp. Wemmei Zond. 8/3 te 17.30 u. Denderbelle - Anderlecht 2 Dames 1e Nationale Zond. 8/3 te 15.30 u. Avanti Femina - Tongeren 1 e Landelijke Zat. 7/3 te 16.15 u. RB Dendermonde- EV Aalst Zond. 8/3 te 15 u. Aalst Sportief - Kraainem 2e Landelijke Zond. 8/3 te 16.30 u. Avanti Femina 2 - Dendermonde 2 1e Landelijke SASJA2- H.B.C. DENDERMONDE22-27 H.B.C. Dendermonde speel de tegen Sasja 2 een van zijn betere wedstrijden. De ploeg van trainer De Nil verloor nooit de greep op de wedstrijd en vooral collec tief, zowel aanvallend als verdedigend, kwam Den dermonde goed uit de verf. Nadat Sasja de score kon openen kon Dendermonde via goed aanvalsbewegin- gen langs Batselier en De Cock een 4-7 voorsprong nemen (na een kwartier spelen). Keeper Quisquater verkeerde echter niet in zijn beste dag en hiervan kon de thuisploeg gebruik maken om nog enigszins aan te klampen. Via 7-10 werd de rust bereikt met een 9-14 score. Tijdens de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Dankzij uitstekend aanvals- werk vergroot Dendermon de stelselmatig zijn voor sprong. Na 40' maakt Van Cauwenberghe er 11-18 van en 10' voor het einde zorgt De Nil voor een 14-23 voorsprong. Dendermonde voelt dat de overwinning hen nog onmogelijk kan ontglippen en gaat nu meer risico's nemen in verdedi ging. Er wordt vrij veel gespekuleerd op interceptie maar hiervan kan Sasja gebruik maken om de scha de nog enigszins te beper ken. Dendermonde: Quis quater, Segers 4, Timmer man, Van De Velde 3, Batselier 7, De Bock 4, Van Cauwenberghe 4, Gyssels 2, De Nil 3, Verleyen, Reserven: H.B.C. Dender monde - Sasja 2:22-23 Vrij gelijkopgaande wed strijd waarvan de eerste helft op een 12-11 score eindigde. Na de rust bleef Dendermonde meestal op achtervolgen aangewezen, maar langs Kerremans en Van Der Veken werd nog een zege met het kleinste verschil in de wacht gesleept. Scoorden: Kerre mans 8, Van der Veken 9, Bouteille 2, Merckx 1, Gys sels 1, Van Kerckhove 1, Verleyen 1 AJAX LEBBEKE - ZANDVLIET: 14-12 Nationale ANTI FEMINA - TSV EUPEN: 9-8 2e Nationale E.V.AALST-DUFFEL 18-17 gasten op een morele opkik- derde kwartier afgesloten ker. Duffel, volgend seizoen met een 15-13 score. Een De Eendrachtspelers zijn er praktisch zeker in 's lands in geslaagd hun zieke voor- hoogste klasse aantredend, zitter Verstraeten te ver- werd verslagen door een Aalsterse ploeg die een enorm krachtige wedstrijd speelde. De wedstrijd, die hard werkend Duffel kon opnieuw aansluiten (15-15) en met nog 3' te spelen stonden de ploegen op nieuw gelijk (17-17). Er bleven nog 15 seconden te Dat Zandvliet een moeilijk te bekampen tegenstander is, heeft leider Ajax Lebbeke zondagavond nog maar eens ondervonden. Lebbeke nam weliswaar onmiddellijk voorsprong langs een goede M. Hendrickx en de koortsi ge Dirk Huyck (2-0), maar toch werd het eerste kwar tier besloten met een 4-4 score. Ajax liet nogal wat kansen onbenut, zodat bij de rust het scorebord 9-6 aanwees. Ook na de rust bleef Zandvliet aanklampen. Eerst milderden zij tot 9-7 en het duurde tot de 42e minuut vooraleer Dirk Huyck vanop de 7-m lijn scoorde (10-7). Met nog iets meer dan 10' te spelen leidde Lebbeke met 12-8 en via 13-11 won Ajax met logische 14-12 eindcijfers. Scoorden: D. Huyck 5, Hendrickx 5, M. Huyck 2, Van Geel 1. Reserven: Ajax Lebbeke - Zandvliet 18-17 Na een gelijkopgaande eer ste helft (rust 9-8) kon Ajax tijdens de tweede helft de minieme voorsprong bewa ren. Scoorden: De Wit 1, D Vermeiren 4, Hofman 7, Holbrecht 1Vincke 5. ANTWERP - SPARTA AALST24-17 voor de thuisploeg die langs De Doncker en Van Herre- weghe onmiddellijk op 2-0 trainer De Pauw. Via 6-6 na kwam. Duffel liet echter niet anti Femina, zonder het 18'), maar aan de rust was 13' leidde Avanti Femina begaan. Hij stelde zelfs i Muylaer-Moonen, heeft het Eupen dat met 2-4 de met'8-6 7' voor het einde gelijk na een kwartier spelen bijzonder moeilijk gehad beste kansen op de over- maar 3' later stond Eupen (3-3) maar een opnieuw de zege te Lebbeke te winning maakte. De tien opnieuw op gelijke hoogte, out-standing spelende kee- üden. Vooral tijdens de eerste minuten van de twee- Het was H. Bleyaert die, per L. Moens hield zijn ste helft kwam Lebbeke de helft verliepen dan totaal met nog amper 20 seconden ploeg recht tijdens een zeer eilijk tot scoren zodat de in het voordeel van de te spelen, het doelpunt spannende eerste helft. Tien [oeksters na 10' met 0-3 thuisploeg. Langs Lissens, scoorde dat de zege op- Iden Langs Van San en Cools en Bleyaert werd het bracht. Scoorden: H. yaert kon de thuisploeg 5-4 maar daarna viel' het Bleyaert 6, Van San T toch milderen (2-3 na opnieuw stil bij de ploeg van Lissens 1, Cools 1 een zeer sportief verloop spelen als D. Bayens de kende, begon uitstekend bezoekende verdedigers tot het maken van een penalty verplichtte en een ijzig kalme R. De Donker zette de 7-m worp om waarna onmiddellijk het eindsignaal klonk. Karnaval kon begin nen. Scoorden: E.V. Aalst: De Donker 4, Van Herre- weghe 3, D. Bayens 5, W. Bayens 3, Van Der Borght 1 Steemans 2. Twee belangrijke pionnen maakten de verplaatsing niet mee, G. Mens en keeper W. Van Delsen, zodat de minieme Aalsterse kansen eigenlijk reeds voor de wedstrijd tot nul herleid waren. Sparta speelde nochtans een moedige wedstrijd en F. Bomon met 7 treffers bewees nog maar eens over voldoende klasse te beschikken om het ook in hogere reeksen waar te kunnen maken. Keeper Kieckens verrichte even eens voortreffelijk werk maar toch kon Aalst enkel de eerste 10' gelijke tred houden met de thuisploeg (3-3). Daarna liep Antwerp uit tot 6-3 om met 12-6 de rust te bereiken. H. Van Der Meersche verzette welis waar bergen werk maar tegen de overmacht van de thuisploeg viel niet op te toren. Via 15-8 en 22-14 10' voor het einde diencïè een moedig Sparta te berusten in een 24-17 nederlaag. Volgende week volgt nu het derby tegen Rosis Aalst. Het is duidelijk dat de verliezer van deze wedstrijd gedoemd is om te degrade ren. Scoorden: Van Der Meersche 2, F. Bomon 7, K. Bomon 3, J. Bomon 1, G. Corthals 1, Van Temsche 2, M. Lootens 1. EVA ïerst ersie Landelijke toen watei jen envei AALST-MELVEREN 16-8 Wellekens, ingevallen beter opgevangen worden stond de Aalsterse zege Dooifcr coach Van Eyghem, zal en 5' voor de rust kwam vast. Via 10-5 langs Ver akte 2iiaa >P van rpqnT 'out Lai minuten voor de rust was Aalst langs de gebroeders Reserven: E.V. Aalst - Duf- Bayens en de uiterst nuttige fel 13-13 Van Herreweghe zelfs op E.V. Aalst een 7-4 voorsprong geraakt maar toch kon Duffel aan de om de rust met een 7-5 rust de schade beperken stand te bereiken. Tijdens met veteraan Gillade liep eerst uit tot 5-1 2e Landelijke SK GREMBERGEN - HAKELO 26-19 (tot 9-8). het tweede wedstrijdgedeel- Ook in de tweede helft bleef te diende de thuisploeg dan bijzonder tevreden zijn. E.V. Aalst dan voor het moesen, werd het 13-6 Aalsterse meisjes, met eerst op voorsprong langs langs Bascour en uiteinde- bijzonder goede C. Simal (4-3) die tevens - lijk zorgden Devinne en tal, lieten Meiveren geen vanop de 7-m lijn - de 5-3 Simal voor de overtuigende Het begon nochtans ruststand vastlegde. Drie 16-8 eindcijfers. Scoorden: opeenvolgende treffers van Mathys 1, Simal 10, Ver- opnieuw Simal brachten meesen 2, Wauters 1, De- an0i Aalst 8-3 voor 6' in de vinne 1, Bascour 1. kar Iveren kon dan enigszins tweede helft en vanaf dan het bijzonder spannend. Eendracht speelde opval lend sterk in verdediging zodat de bezoekers nooit op voorsprong geraakte. Via 12-10 en 12-12 werd het wat gas terug te nemen. Scoorden: E.V. Aalst: R. Bayens 4, Cooreman 2, Gillade 2, Van Pottelberghe 2, Arijs 1, Cornelis2. EVA zo best voor de thuis- eg die na 6' tegen een achterstand opkeek. SK Grembergen speelde' tegen het nochtans duidelijk beter geklasseerde Hakelo een van zijn beste wedstrij den. Gedurende driekwart van de wedstrijd was het nochtans onmogelijk een favoriet voorop te stellen. Jeugdhandbal Kadetten DENDERMONDE - TECH. TURNHOUT21-6 AVANTI LEBBEKE - AJAX LEBBEKE 20-4 vlot spelende thuis- 5g ondervond niet zoveel 8nstand van hekkenslui- Turnhout. Na 10' spelen kte er reeds een 3-0 re op het bord (langs det^rns en Heirman). Toen het wel even stil bij de voor de rust). Doorns, Her mans en Coen vonden het toen welletjes en legden nog een 8-3 ruststand vast. Het werd zelfs 11-3 langs Laureys vooraleer Turnhout nog eens kon tegenscoren, zodat de Dendermondse waardoor Turn- zege reeds vaststond 7' na it tot 4-3 kon naderen (4' de rust. Via 14-5 en 16-6 werden de uiteindelijke 21-6 eindcijfers op het bord geprikt door Laureys en de snelle Hermans. RB Dender monde: De Donder, J. Heirman 3, Laureys 3, Her mans 5, Broothaerts 1, Van Der Jeught 1, Coen 4, Doorns 4, De Decker. EVA. Prachtwedstrijd van de Avanti-kadetten, die zich sportief weerwraak namen voor de nederlaag enkele weken geleden. Uitstekend gestart met snel aanvalsspel en gevatte intercepties, liep Avanti via Verbeeck en Ruysbergh uit tot 6-1 na 8'. Nadien stokte het offensief van de thuisploeg zodat met 9-1 gedraaid werd. Na rust hetzelfde spelbeeld: na 10' wees het scorebord 16-4 aan, een stand die evolueer de naar een duidelijke 20-4 overwinning voor Avanti, dat in verdediging wellicht zijn beste wedstrijd speelde. Avanti: De Donder, Ruys bergh 4, Sanders, Van Den Abbeele 2, Hertsens 2, Van Den Broeck D., Van Rans- beeck 2, Van Den Broeck K., -Van Lierop 1, Van Den Steen 3, Verbeeck 6. Ajax: De Saedeleer K., De Saedeleer D., Van Vooren, Van Biesen. "De score wisselde gestadig, maar tijdens het laatste kwartier kon G.S.K., onder impuls van een hard wer pende De Braeckeleer, de definitieve kloof slagen. Na dat Grembergen tot 2-0 voorsprong nam, kon Leu ven aanklampen. Na een kwartier spelen stonden de ploegen opnieuw gelijk (3- 3). Even zag het er maar slecht uit voor de thuis ploeg. Leuven nam tot 4-7 voorsprong maar onder im puls van Tom Van Haute werden de zaken opnieuw onder kontrole gebracht en aan de rust was het O.S.K. dat met 11-8 leidde. Via 12-9 werd het 14-10 7' na de rust en toen kende de thuisploeg opnieuw een toch wel spec taculaire inzinking. In amper 5' tijd scoorden de bezoe kers vijfmaal wat resulteer de in een 14-15 stand na 42'. SK Grembergen kon zich echter tijdig hervatten en het laatste kwartier was pas begonnen als de thuisploeg opnieuw de leiding verover de (18-17). In een voor G.S.K. voortreffelijk slot- kwartier kwam dan vooral De Braeckeleer goed uit de verf (21-18). 8' voor het einde werd het nog 26-19. SK Grembergen: Van Hecke 1 en Van Cauwenberghe, De Braeckeleer 11, T. Van Haute 3, H. Van Haute 5, Beeckman, J. Van Haute 3, Doorns, Dauwe 1, G. De Jonghe 1Broothaerts. IZEGEM - BUGGENHOUT 14-18 rack ie, 9. El 14di 9 W{" ioetljai trijd twe Diei illen- overP" chelen - Boonwijk 2-125a6 zat zondagavond in de zoekers meester van de si- bij Racing Boonwijk. tuatie. Maar op een uit- it vooral werd er ge- braak langs Peter De Win- urd om de nederlaag die ter werd Racing een tweede i ook in Wichelen als maal gecounterd. Dat men onlogisch resultaat be- met nog een klein halfuur mpelde. Een tweede wedstrijd voor de boeg in Ud stortbad kreeg men Wichelen ging denken aan ir de kop nadat verno- het veilig stellen van de werd dat Herdersem voorsprong, kon niemand eigen veld was gestrui- hen ten kwade nemen. Bo elDe kans om dichter te vendien waren ze ook ge- uiven was dus blijkbaar handicapt, in die zin dat ze hist. in deze wedstrijd drie titu- nederlaag die de Boon- larissen wegens gele kaar- kjongens in Wichelen ten dienden te vervangen, iepen is totaal tegen alle Dat wateren Dirk Hooge- ica in. Boonwijk voerde wijs, André De Nooze en rlopend de forcing, Herman Raaschaert. In ar wie doelman Bart hun plaats traden op: Peter inckx kent, weet dat die De Winter, Jo De Winter en zich niet zomaar bij de Frank De Roover. Ook aan ste de beste gelegenheid de rust moest Wichelen in verschalken. Dat heb- de vervanging voorzien van Miel Cleemput en zijn Eddy Van Puyvelde (kram- its aan den lijve onder- pen) door Floris Verstrae- den. Wichelen is hoog- ten. Die invallers hebben vier keer tot in de grote het er zeer behoorlijk vanaf ,rj htlioek doorgedrongen, gebracht. Dat kon ook wor- leverde twee doelpun- den gezegd van Johan op. Nochtans zag het er Schuddinck en Jacques iet begin niet zo slecht Steeman. In de Boonwijk voor de bezoekers. Eddy sprak men ondanks de ne- i Ransbeek had de stand derlaag van een behoorlijke [T de Racingers geopend, prestatie. De wedstrijd zelf Ir net voor de rust werd globaal als slecht be- iht Jacques Steeman schouwd en in dat opzicht een moordend schot de verweet men de laksheid id in evenwicht. van scheidsrechter Albert de kampwisseling zag Van Leuven, i nagenoeg eenzelfde Boonwijk moet nu trachten nario. Weer waren de be- tegen Rapid Lebbeke aan de winst te blijven. Het is ver- Wichelen moet naar Lutter- der uikijken naar een vol- zele. Een wedstrijd waar- gend slippertje van leider over moeilijk een prono- Herdersem. Maar dan moet stiek kan gemaakt, men zelf punten winnen. E.D.M. Gijzegem zette bijna klassering op zijn kop! S.K. Herdersem - Wilskr. Gijzegem 1-2 Miniemen AJAX-AVANTI 2:2-19 Ajax: Cooreman 2. Avanti: Costanzo, De Proft 5, Cooreman P. 1, De Batselier, Michiels, Bour geois 1De Wolf 2, Vlassen- root 2, Lissens, Walraevens 8, De Ridder. Avanti 1 - Zandvliet: 24-13 Avanti speelde een rustige, beredeneerde partij in aan val en akteerde voortreffelijk in verdediging, met een Door zijn overwinning bij lei- wat gevaar uitstraalde, Stefan QOede F. Ruysbergh die de dersploeg Herdersem. heeft De Wolf. kon nog voor de rust afwezige Vermeiren (reis) Gijzegem bijna voor een her- verdiend de leiders op gelijke verving, groepering gezorgd aan de top hoogte tillen Na de koffie Bijna, schijnt wel een goed bleef de thuisploeg domineren. woord, want zover is het met doch dacht er zelfs niet aan af Zo reeds na 5' in de tweede gekomen en gelukkig zelfs te werken of een degelijke periode, toen een slechte op- voor S.K. Herdersem. dat in- aanval op te bouwen. Gijze- stelling van de lokale verdedi- spiratieloos voetbalde, alsof gem daarentegen speelde met ging een te groot gat liet. wat het niets meer te winnen had. heel wat overtuiging. Wachtte een Gijzegemse aanvaller toe- Achtervolger Boonwijk liet de zijn tijd af. en sloeg dan toe. liet in één tijd af te ronden, volle inzet bij Wichelen, en Avanti: Ruysbergh, Dael- man 1, Van Gucht 5, Verheyden 4, De Smedt 3, Van Damme 1, De Ridder 3, Van Ransbeeck 1, De Pauw 4, Waumans2. Leider Buggenhout heeft het bijzonder moeilijk ge kregen tegen hekkensluiter Izegem. Buggenhout, welis waar zonder J. De Maes- schalck. Bas, Van Nuffel en Waterschoot, diende vooral tijdens de eerste helft hard te werken om niet op achterstand geplaatst te worden. Het werd 2-3 na 5'. Nog 5' later leidde Izegem met 3-4. De wedstrijd ver liep zeer gelijkopgaand tot aan de rust (7-7). Tijdens de tweede helft, nu met Ver- maesen i.p.v. een eveneens goede Bontinck in het doel, diende Buggenhout nog gedurende een kwartier hardnekkige weerstand te overwinnen van de thuis ploeg (11-12) vooraleer men in het eindoffensief de definitieve kloof kon slagen. P. De Smedt kon toen enkele 7-m worpen afdwin gen en een trefzekere De Proft liet deze kansen ui teraard niet teloor gaan. Via 12-14 werd het 12-17 5' voor het einde en uiteindelijk won Buggenhout met 14-18 cijfers. Scoorden: De Proft 9, De Smedt 4, Van Damme 2, Van Keer 1Brouillard 2. Een nederlaag, die hopelijk de Herdersemnaren de ogen opent, want de laatste loodjes wegen soms wel eens het zwaarst! A.V.H. Opstal blijft in de put! S.K. Erembodegem - Opstal 0-0 Opstal verloor andermaal een punt bij S.K. Erembodegem, zodat voorlopig de posities aan de top gehandhaafd blijven, tenzij Wichelen, die nu uitzicht ,^CCu^rJ!.'aa,S Voor Opstal mag het seizoen «schutters gevraagd» Alhoe- i„,;, n. 8ü/8i '1|S ™orb,i hcsch°™d <fc Buggenhout* ploeg worden. Nadat zij gedurende nog steeds de sterkste defensie ruime tijd in het leidersspoor heeft van vierde provinciale, is meedraaiden, vielen zij de zij op aanvallend vlak amper laatste weken deerlijk door de aan de middelmaat. De 28 tref- mand. zodat het seizoen als fers uit 21 wedstrijden, sprc- verloren mag beschouwd wor- ken daarom ook voor zichzelf, den. Uit zo n seizoen haalt Dit kwam nog maar eens tot men anderzijds toch één nutti- uiting bij het toch zwak aange- ge conclusie. Voor Opstal is schreven S.K. Erembodegem die voor de hand liggend: al dient er onmiddellijk aan duidelijk aan inzet. De zo ge prijsde inspiratie van het Her- dersemse middenveld en voor linie was volledis zoek. wat - laaistc wcKcii zeker met gunstig was om de mand da, concentratie van de verdedi gers hoog te houden. Bij het eerste Gijzegems doelpunt, trapten zo maar drie Herder semnaren naast de bal. De eni ge. die in de eerste, helft nog toegevoegd, dat S.K. Erembo degem. toch weer iets meer kan tegen de betere ploegen, vooral dan in eigen vertrouwde omgeving. Zij waren zelfs de evenknie van hun gereputeer de tegenstander, doch ook hun aanvallers verkeerden reeds in karnavalstemming. A.V.H. 3e Landelijke SP. WEMMEL - BUGGENHOUT2:15-15 Na een volledig gelijkop- beeld maar minder dan 5' gaande wedstrijd konden de voor het einde leidde Bug- beide ploegen vrede nemen genhout toch met 14-15. De met een logisch gelijkspel, thuisploeg zorgde echter Om beurten kwamen de nog voor de gelijkmaker ploegen aan de leiding en tijdens de slotminuten, via 7-8 na 20' werd de rust Scoorden: P. Vermeir 2, M. bereikt met een 11-9 score. Vrijders 1, Poppe 1, Brouil- Na de rust hetzelfde spel- lard 5, Bas 6. SK GREMBERGEN 2 - LOKEREN 2: 5-23 Lokeren, naar Grembergen gekomen met een kern van Lokeren reeds met 2-9. SK Grembergen: Van Cauwen- eerste ploeg spelers zoals berghe. De Ridder 1, Beeck- Trienpont, Caudron e.a. De map j Impens, Fierens 1, Swaef's, ondervond teraard weinig tegenstand van een zwakkere thuis ploeg. Bij de rust leidde Verèecken 1, De Jonghe 1-, Mertens, T. Van Haute. evA

De Voorpost | 1981 | | pagina 27