.eiders liepen tegen St. Niklase lamp m MTBïïM Patro Tivoli Hamme A wachtte tevergeefs... mpioenschap van mme wenkt Lebbeke laat Small Street geen kans Melsele Kampioen Melsele gaat recht op de titel af in Vierde B I Van Camp enig lichtpunt Verdienstelijke Monique Dequesne EU IU1H3J vrv Jumping te zeie De Frcmck en Van Iiighelgem wonnen Ponyseizoen te Liedekerke ES n siu unsti r Sleidinge B was g in St. Niklaas B op .a ik Johan Cornells en sirijf naats waren blijkbaar met te veel zelfvertrou- ■ad naar het Waasland af- arlee rt. Freddy Wegge, die jos niet te spelen en ziek was zoals werd ird, werd gewoon niet ooldhsen- De ongeslagen welk s zouden het met drie vier wel klaren. Slei- stootte op een St. ie B dat zich had voor- Witnen in deze prestige- fdstu trijd iets te laten zien. Waaslanders hielden Gunter Corrijn ar h, e Johan Cornells, stekende voor de Slei- Chris kopman zijn tweede smeder laag De eerste rerd hij geklopt door Van Helsland. Ook ian Snellings en Wal- s Cock waren op hun best om dan nog te zwijgen over veteraan Hector Inze. die Ludwig Van de Veire, Oostvlaams kampioen van de D reeks, evenmin een kans gunde. Door deze even verrassende als verdiende overwinning (12-4) maakt St. Niklaas B nu wel de beste kans om derde te worden. Ook Kieldrecht A werd op nieuw twee punten rijker en dit ten nadele van St. Niklaas C (5-11). Hierdoor schuift de grensploeg op nieuw wat dichter naar Sleidinge toe, maar daar zal het ogenschijnlijk bij blij ven. Cyriel Van Helsland won zijn vier wedstrijden, maar Luc Struylaert leider in het regelmatigheidskri- terium C-spelers eerste pro vinciale, diende een puntje prijs te geven aan de weder- optredende Regie De Neve, die trouwens ook Gunter Van Puymbrouck en Gary Vervoort klopte. De overige St. Niklazenaars deden het heel wat bescheidener. Pe ter Daems won enkel van Gunter Van Puymbrouck en Dirk De Bosschere klop te Gary Vervoort. Luc De Bossschere stond er met le ge handen bij Melsele A was op bezoek bij Drive B dat Van Geersom in de ploeg had gebracht voor Martiny. Veel aarde heeft zulks niet aan de St. Amandsbergse dijk ge bracht .want Erik Verstrae- ten kegelde iedereen van achter de tafel. In zijn ijver werd hij gevolgd door de wederoptredende Paul Ver eist, die blijkbaar niets van zijn vroegere mogelijkhe den heeft ingeboet Voor Rony en René Braem ver liep het minder vlot. Aan deze 7-9 heeft Melsele A ge noeg om definitief op de vijfde plaats beslag te leggen. Herleving A reisde naar Louise Marie Ronse, waar ditmaal niemand op het appèl ontbrak. Net zoals in de heenronde namen de Herlevingers aanvankelijk ruime voorsprong. Het werd zelfs 1-5. Toen kwam Louise Marie tot 3-5 terug. Het werd nog 4-7 waarop De Pluverez in een ruk het evenwicht kwam herstellen bij een 7-7 stand. Jean Bou- dou verloor hierop tegen De Pluverez. Meteen moest Da ny Vermeulen zelfs zijn vierde wedstrijd winnen om toch nog een punt uit de brand te redden, iets waar in hij slaagde. Na afloop was men bij Herleving niet bijster gelukkig met het re sultaat. Zowel in de heen als terugronde hebben de Herlevingers het gebeuren beheerst. Men liet zich evenwel telkens van de kook brengen door de wei nig sportieve houding van Arthur Bourdeaud'Hui en zijn ploegmaats. Dit kostte Herleving over beide wed strijden drie punten, waar mee het zich thans veilig zou hebben gevoeld. Thans wordt het knokken tot het bittere einde. «Hopelijk krijgen we in de nog rester ende wedstrijden de meeval welke we in al de vorige wedstrijden gemist heb ben», aldus de Her leving- kopman Dany Vermeulen die er nog aan toevoegde dat Hubert Van Langenho- ve ingevolge een rugkwet suur fel beperkt was, waar door een zeker punt verlo ren ging. het komend weekend wordt te Hamme verzame- eblazen voor alle tafeltennisfans of ze al dan niet bij federatie zijn aangesloten. Op zaterdag 7 maart en de kampioenschappen op gang gebracht die ig 8 maart omstreeks het middaguur hun finales kennen. sard heeft dit treffen plaats in de zaal Tivoli, Kerk te Hamme. Bchrijvingen dienen gericht aan Jozef Van Couwen- e, Spinnerstraat 24 te Hamme. Tel. 47.98 53 waar erlijk op vrijdag 6 maart te 19 uur moeten binnenlo- Vanaf 19u30 worden de tabellen opgemaakt in de l8! Ivoli. de jeugdspelers betreft deze kunnen tot een tier voor de aanvang van hun leeftijdsreeks in- eelnemingsrecht is vastgesteld op 10 fr voor de J -15 fr voor twee reeksen. Op 15 fr voor de seniores fr voor twee reeksen. De leeftijdsreeksen worden uilen8t b'J rechtstreekse uitschakeling. In de reeksen 1 - Open en «Open kampioenschap van Hamme» -n de verliezers nog een tweede kans. nogen de eerste vier gerangschikten van de Open- 1 deelnemen aan het kampioenschap van Hamme. ureaten ontvangen een speciaal aandenken van de en te Hamme roster en reeksen: dag 7 maart - te 9u30 miniemen (geen 11 jaar op 1 (geen 14 jaar op 1 juli 1980) juniors (geen 17 jaar op 1 juli 1980) - Open jeugdreeks - Open jeugd verderzetting dames uur seniors (vanaf 17 tot 40 jaar) ir veteranen (40 jaar op 1 juli 1980) 8 maart: D - Open reeks kampioenschap van Hamme lur - Open reeks 1/8 finale finale kampioenschap van Hamme gevolgd door fijsuitreiking. :haP re KerJ, i Sic e; 3. gen i. Mi iu K( Buss In derde C boekte Lebbeke een opvallende zege tegen tweede gerangschikte Small Street E (14-2). Van Geyt, Waegeman noch De Wilde brachten er iets van terecht. Enkel Coudijzer wist voor gepaste repliek te zorgen tegen Luc Heyvaert en Wim De Ruysscher. Het werden de enige verlies matchen voor Lebbeke dat Gilbert De Smedt en Mare Boeyckens zonder veel moeite naar het maximum zag klimmen. Elckerlyc C - Patro Tivoli B werd een ui terst boeiende wedstrijd waarin Dany Thysbaert verrassend zijn vier wed strijden won voor de bezoe kers, waarbij Jozef Van Couwenberghe en Peter Van Cauteren onder de ver wachtingen bleven. Met het matchpunt van Jan Water schoot had Patro Tivoli B evenwel genoeg om de volle inzet in te pikken (7-9). Voor de thuisploeg wonnen Paul Van Dorpe twee en Paul Gijselinck drie wed strijden. Ook Van den Steen bracht twee match- punten aan maar Paul Hof- felinck liet het ditmaal af weten. Meer meeval kende Elckerlyc B bij Herleving waar Jo Michem voor een knappe verrichting zorgde. Piet Eemans liet zich niet onbetuigd maar Paul Muy- laert en vooral Staf De Pro ft lieten het ditmaal afweten. (7-9) Zo gingen uiterst kostbare punten verloren voor Herleving. Bij Elcker lyc B toonde Dirk Van Der Schueren zich de sterkste, terwijl Roger De Wolf, Paul Pauwels en Marc Van der Schueren ieder twee wed strijden voor hun rekening namen. Ongewijzigde toestand in der de A Leider Temse A heeft wei nig moeite gehad om Melse le C met 15-1 te kloppen. Eddy Fierens redde de eer. Marcel Maerevoet, Eric Van Landeghem en Johnny Boel houden zich aan hun woord Niets zal worden on verlet gelaten om de promo tie te bewerkstelligen. Wer ner Maerevoet was de enige die iets op de tafels liet lig gen voor de nochtans moe dige bezoekers. Kemzeke dat zich bij St. Niklaas E naar het behoud hoopte te spelen, kwam bedrogen uit. Mare Vermeulen spande zich nochtans tot het uiter ste in en ook Luc Smits het zich niet onbetuigd. Dit vol stond niet om St. Niklaas E er echt onder te krijgen. Coppens en Lieven Peeters tapten immers uit hun bes te vaatje en ook Luc Messa- gie en Linda Cordemans weerden zich tot het uiter ste. Dit was te veel voor Baes en De Beleyr waardoor de inspanningen van hun kopman en Luc Smits voor de zoveelste maal dit sei zoen verloren gingen (10- 6). Kemzeke zal nog moeten knokken om buiten schot te blijven. Te Beveren stonden A en B ploegen tegenover elkaar. Bettens snoepte kopman Van Bogaert een matchpunt af. Bruno Mat- thijs bleef de enige ongesla gene in dit treffen waarin Wilfried Heyrman en Stoop ook de duimen moesten leg gen voor Dany Van Gijsel. De Beverse C ploeg kreeg het bezoek van een fel geha vend Melsele D (14-2). Yvens, Vennens en Walter Heyrman geven gewoon weg niets toe. Van Mele bood Engels en Weeckers de kans om de eer te red den. Guido Verstraeten was ditmaal nergens en de vier de Melseels-man Dirk Ver eist bleef afwezig. De 15de speeldag heeft wei nig of niets aan het uitzicht van de algemene rang schikking gewijzigd. Tem se A en Beveren A blijven het kommando voeren. Achteraan toch één wijzi ging: Melsele D nam de ro de lantaarn over van St. Niklaas E. De topper in de tweede pro- voor Small Street B blijft vinciale afdeling vond geen inzitten. Alles zal nu afhan- doorgang. Jammer, want gen van de beslissing van heel wat tafeltennisliefheb- het P.C, Oost-Vlaanderen, bers waren naar het Ham se Moeten alle wedstrijden Tivoli-lokaal getogen om er voor het einde van de Patro Tivoli A aan het werk maand maart gespeeld zijn, te zien tegen de ongeslagen dan zit het bepaald mis en en reeds zekere kampioe- zal het forfait toch worden nen van Small Street Gent. gevraagd. Staat de bond toe Op tijd maakte Claude Flo- dat Patro Tivoli A - Small rin zijn opwachting, maar Street B het eerste weekend Kris Marichal en de andere van april wordt betwist, Gentenaars kwamen ge- dan krijgen de Gentenaars woon niet opdagen. Koorts- een supplementaire kans. achtig getelefoneer kon Elckerlyc A won van Eiken- niet baten, Kris Marichal lo Eeklo B (9-7) en ook dit was zoek en zijn ploeg- was niet voorzien. De Aal- maats zaten geduldig in het stenaars mochten zich ver- Small Street-lokaal te wach- heugen in het wederoptre- ten. Forfait dus maar? den van Christiaen Kinck, Neen zegde de Patro Tivoli terwijl anderzijds Michel kopman en klubsekretaris Cleemput ingevolge het Mare De Keyser: «We willen kamavalgebeuren forfait de wedstrijd tegen Small gaf. Kinck deed het schit- Street B spelen en sportief terend en gezien Mare Fleu- onze kans gaan; natuurlijk rinck, Mare De Bock en Gil- op een voor ons geschikte bert Tas in het spoor volgen dag.» Door deze stelling in waren Pros Smitz, die noch- te nemen liet Marc De Key- tans vier wedstrijden won. ser uiteraard de kans lig- en zijn Meetjeslanders er gen om op te rukken naar aan voor hun duiten. Waar de tweede plaats in de alge- heidshalve moet wel wor- mene rangschikking, ge- den gezegd dat Etienne De zien Eikenlo B de duimen Deyne noch René De Clercq diende te leggen. Te Gent bij Eikenlo van de partij zal men hopelijk wel geluk- waren. Te St Niklaas ston- kig zijn met de beslissing den St. Niklaas D en Melse- van Hamme, zodat de kans le B tegenover elkaar. Toe- om ongeslagen uit de kom- val of niet, maar St. Niklaas petitie 1980-81 te treden er als voorlaatste in de alge mene rangschikking had weinig of geen uitzicht meer op behoud. Melsele B heeft een schitterende heenronde achter de rug waarin het elf punten ver gaarde. Daarna viel alles stil. In de terugronde werd nog geen enkel punt geoogst en ook bij het be dreigde St Niklaas D pakte Melsele B naast de punten. Het heet wel dat de St. Ni klase D-ploeg versterking had gekregen in de persoon van Bart Geusens, terwijl Melsele de diensten van Jean-Pierre Leclercq moest missen. Bart Geusens won zijn vier wedstrijden en dit is niet zo verwonderlijk als men deze talentvolle jonge re aan het werk ziet. Pierre Wuytack en Bruno De Witte pakten ook zeer sterk uit, terwijl Jo Snellings even eens zijn duit in het klassie ke zakje deed. Het Melseels antwoord werd samengevat door Raf Verstraeten. Hugo Verstraeten kan blijkbaar in «Lagere» niet aarden en Paul bleek evenmin in zijn dagje (12-4). Dit heeft nu tot gevolg dat St. Niklaas D op één puntje van Small Street D is gekomen en op nieuw uitzicht krijgt op be houd. Verder dat Melsele B met elf punten best nog een paar punten kan gebruiken om zich echt buiten schot te voelen. J eu gdkompe ti tie De Melseelse jeugd moet de laatste speeldag niet af wachten om tot de kampioe nenviering over te gaan. Luc Van Bogaert en zijn maats blijft thans nog de opdracht de kompetitie zon der nederlaag af te sluiten, dit in konkurrentie met de E-ploeg, ongeslagen leider in vierde B. In hun jongste wedstrijd te gen Kieldrecht liet Luc Van Bogaert opnieuw het maximum optekenen. Peter Van Overtveldt en Benny Smet dienden allen voor een flink spelende Guy Van Puymbrouck de duimen te leggen. Voor Dauwe en De Koning viel bij Kieldrecht niets te oogsten (2-8). St. Niklaas A wil graag nog tweede worden. Peter De Boes en de broers Stefan en Thomas Ernst waren ieder goed voor twee matchpun- ten. Dit volstond om de vol le inzet naar zich toe te trekken. Niemand wist evenwel het antwoord op vraag van Dany Van Gijs die de Beverse ploeg alv£ heel wat gestalte is kom te geven, maar van de n< piepjonge Vennens en Ti kens niet de zo noodzakel ke steun mocht verwacht (6-4). Ook St. Niklaas maakte een goede beurt, op verplaatsing bij Ten dat nogal gehandicapt at ter de tafels verschet Kristien Van Hese en V Daele zorgden er voor noodzakelijke punten (3- le nationale heren Dameskompetitie klinkende 15-1 zege anderveken Antwer- b St. Niklaas A op- teruggevallen. Te- D Kapellen wist enkel 'an Camp raad. De St. se lijstaanvoerder het tot drie overwin- en daarmee was het klase liedje gezongen. Messagie noch Ame- wisten hun inspan- n in match punten te ireren werpse lauwe- voor Melseels ^^Han Bogaert en Peter ^^fcvertveldt waren tij- ^^|het voorbije weekend slag in de provincia- impioenschappen van erpen dubbelspel van ath. Sport verbond. De •p ilenaars die ook in in- ïb met Antwerpen uit- waren er de enige jrp Hofs liend in in )lle vi 1 IC 1' Ml is in rug •orloj ag te elvul •den ;gedr >rp I de i en d met i tre s wil manége Van Damme te Zele waar zaterdag de ng doorging waren Filip De Franck en Van Inghelgem erwinnaars. Ben kwam tot de vaststelling dat het wederom een s werd. scfai int >el jndei vieljs het De f uur Iruyn Ma lukt< iass< ;oekeA>{ (J Oostvlamingen. Groot was dan, ook de verrassing in het Antwerpse kamp toen bleek dat het Melseelse duo zowel inè de jeugdreeks als bij de niet-geklasseerden de sterkste bleek. Veteranen op nieuw aan de slag Voor de kompetitie van de veteranen belooft het een bijzonder interessant wee kend te worden Herleving, de enige ploeg die Eikenlo nog kan bedreigen, gaat op bezoek bij Wetteren Een niet ongevaarlijke uitstap. Te Eeklo staan Eikenlo en Small Street tegenover el kaar. terwijl Elckerlyc Aalst het bezoek krijgt van Drive Blijft Herleving aan de winnende hand en mocht Small Street het bij Eikenlo weten te klaren, dan heeft Herleving aan een gelijkspel in de slot wedstrijd tegen Eeklo ge noeg om kampioen te worden. Elckerlyc D kan dit weekend kam pioen worden Het P.C. Oost-Vlaanderen heeft beslist dat de wed strijd Reseda B - Elckerlyc D mag worden overge speeld Iedereen zal zich nog wel de verwikkelingen rond de kalendervergissing herinneren. Nadat Elcker lyc D had afgerekend met Wetteren B en Reseda A, zocht laatstgenoemde klub het gezicht te redden en verklaarde zich akkoord de wedstrijd te herspelen. Dit houdt in dat zo Elckerlyc D de wedstrijd wint, het pleit definitief is beslecht en de Aalstenaars de titel in vier de F op zak hebben. St. Niklaas kreeg Herle ving C op bezoek en gezien vorige week nog met 10-0 werd gewonnen van de Dendermondse B-ploeg, mocht dat zeker geen pro blemen stellen. St. Niklaas kwam in zijn sterkste sa menstelling achter de ta fels. Dit belette evenwel niet dat Monique Dequesne op nieuw een uiterst verdien stelijk resultaat liet opteke nen. Ze klopte Deyaert en ook Sabine Colman, hier door dan ook een fraaie per formatie lukkend. Marijke De Saedeleer en Ann Ver meulen maakten evenwel geen kans, zeker niet tegen Linda Cordemans die mo menteel op haar beste kon- ditie drijft, ten bewijze ook haar prestaties bij de heren. De wedstrijd Louise Marie - Herleving B werd naar vol gend weekend verschoven. Wie dacht dat Patro Tivoli Hamme C er zou in slagen Melsele C, de ongeslagen leider in vierde B, zij het niet van zijn voetstuk te halen, dan toch zijn eerste seizoennederlaag toe te die nen is bedrogen uit gekomen. Meester Rosiers was zich trouwens de woorden van klubleider Mare De Keyser indachtig «Wij komen om te winnen». Daarom had de Melseelse sekretaris dan ook zijn sterkste ploeg in lijn gebracht. Freddy Cant in volle forme en Luc Van Bogaert, de regelmaat zelf, zorgden onder hun beidjes voor de halve inzet. Guy De Ryck, die o.a. tegen Chris Van Couwenberghe een on mogelijke toestand recht zette. De Patro Tivoli-speler leidde in de belle met 20-13, set die finaal door De Ryck met 22-20 werd gewonnen. Hierdoor wist Patro Tivoli C net de breuk niet te maken, welke wel voor zenuwach tigheid kon hebben ge zorgd in het Melseelse kamp. Ook Jean-Pierre De Rouck bracht nog een matchpuntje aan. Alles re sulteerde in een 11-5 zege en meteen ligt de weg naar de titel voor Melsele wijd open. Bij Patro Tivoli C bleven Johan Van Hecke en Chris Van Couwenberghe wel een flink eind beneden de ver wachtingen. «Wanneer de laatste twee mannen in dit geval Hilaire Straetman en Mare Vercauteren elk twee matchen winnen dan mag er niet verloren worden», besloot Mare De Keyser zijn commentaar. Hekkensluiter Melsele F kreeg het bezoek van Krui- beke B. De bezoekers trok ken wel even de neus op toen ze de Melseelse F-ploeg achter de tafels zagen ver schijnen. In deze opstelling had men de rode lantaarn nog nooit gezien. Peter Van Overtveldt en Marc Van Raemdonck, die ook reeds in de E-ploeg verdienstelij ke prestaties brachten lie ten met een schittereni Benny Smet geen kan Ook Guy - DUollandi bracht nog een bescheide aandeel maar zulks vo stond voor 10-6 en de twe< de seizoenzege. Bij Kruitx ke B toonde Egmond Vai. Mieghem zichx langs zijn beste zijde, maar vond al leen steun bij Eric Van der Reysen. De Kruibeekse A-ploeg deed het heel wat overtui gender dan de B-ploeg. Madeion dat er op bezoek kwam ging langs Vergau- wen en De Haeck sterk van start maar Embrecht en co brachten halfweg wedstrijd orde op zaken. In de eindfa- ze van de wedstrijd drukten Peeters de Opdorpenaars opnieuw (10-6). Kruibeke A blijft bijgevolg in de spits van de rangschikking. De wedstrijd Mikeno-Herle- ving werd naar volgende week verschoven. Voor de jongens uit Schoonaarde wordt zulks dan een aan loop naar de wedstrijd van de waarheid met Mikeno - Melsele E. Beperkt programma Naast het kampioenschap van Hamme is er een eerder beperkt programma dit weekeinde. In derde C - Patro Tivoli B - Reinaert In vierde B - Mikeno Herle ving D In vierde F - Reseda B - Elckerlyc C Dames Ie provinciale Louise Marie - Herleving B Louise Marie - Herleving C Veteranen Wetteren - Herleving Elckerlyc - Drive Federatie zoekt kandidaten Hubert Windels, voorzitter nederlandstalige vleugel van de beheerraad van de toe te treden. Nederlandstalige vleugel Voor de hierna vermelde van de K.B.T.T.B., zoekt subkomitees worden kandi- kandidaten voor de functie daturen gevraagd voor vol- van adjunkt-sekretaris. De gende vacatures: kandidaten dienen, zo no- Nationaal sportkomitee - 1 dig bereid te zijn tot het lid uitvoerend komitee van de Technische commissie - 3 leden Jeugdcommissie - 3 leden De kandidaturen dienen schriftelijk ingediend tor uiterlijk op 10 maart 1981 bij Hubert Windels, Spie- gelhofstraat 60, 9000 Gent. ponny's schijnt Jouri Br een abonnement te n op de eerste prijs. Na Fabienne Beguin te in met Gipsy deed zij namiddag nog beter en ilde een 1ste en 2de len p proef 3 reeks I haal- irianne De Grootte met het net voor Danny taerts met Lolypop. '•pelfde reeks maar proef Filip De Francq (met vesse) die Marianne De op afstand wist te efeze r reeks komen alvast billende kandidaten voor voor de finale o.a. gelui y Stappaert, Marianne roote, Martine De Bock ideren. II proef 4 8 in de ejniddag was er weer lans nodig om Danny laert van de eerste prijs M mai af te houden. Tevens in de reeks een be loftevol heroptreden van Na- dia Bulteel en Sabrina Maes. In de namiddag was het de stal Meersman die de lakens uitdeelde o.a. Rita Meers man met (Luitenant) die stal- genote Sonja Maes met (Cartouche) van de leiding hield. Reeks III proef 5 10 stond er voor op beide reeksen geen maat op. Michel De Beule die in de eerste proef maar eventjes beslag legde op de drie eerste plaatsen en wist verschillende goede combi naties achter zich te laten. In proef 10 legde hij op nieuw beslag op de twee eerste plaatsen. Proef 1 pony's A1 progres sief parcour barrage niet op tijd Cauwenbergh Franky, Little Fury Stefaan Dieleman Frieda Luc Roosemont, Orky Boy Sonja Meersman, Silver Quick Proef 2 pony's A2 progres sief pare. barrage op tijd 1. Jouri Dochez, Polly 2. Jouri Dochez, Royal Cliff Proef 3 Reeks I progressief pare. barrage op tijd 1. Marianne De Groote, Cindy 2. Danny Stappaert, Lolly Pop 3. Martine De Bock, Sunrise 4. Pierre Van Assche, Gaston 5. Danny Bollé, Postillion 6. Eddy De Clerck, Pascha 7. Brigitte De Bock, King Fury 8. Sabine Maes, Wirbel Proef 4 Reeks II progressief pare. barrage op tijd 1. Stefaan Dielman, Graece 2. Danny Stappaert, Higland Flight 3. Sonja Raes, Cartouche 4. Sabrina Maes, Prinses 5. Nadia Bulteel, Woodfeet 6. Roger Maes, Old Faschion Proef 5 Reeks II progressief pare. barrage op tijd 1. Michel De Beule, Storm wind 2. Michel De Beule, Volt 3. Michel De Beule, Valke naar 4. Danny Stappaert, Tabino Proef 6 pony's A1 Barema A barrage niet op tijd 1. EC Luc Roosemont, Orkey Boy Stefaan Dieleman, Frieda Franky Cauwenbergh, Little Fury Martine De Poock, Roostrid Proef 7 pony's A2 barema A barrage op tijd 1. Jouri Dochez, Polly 2. Fabienne Beguin,"Gipsy Proef 8 Reeks I barema A op chrono 1. Filip De Francq, Jeunnese 2. Marianne De Groote, Cindy 3. Jozef Joos, Sora 4. Jean-Paul Van Campen- hout. Tempo 5. Bruno Lefèvre, Orchidé 6. Paul Vereecken, Wilson x7. Martine De Bock, Sunrise 8. Sabrina Maes, Wirbel 9. Jerry Van Damme, Quick Step Proef 9 Reeks II barema A op chrono 1. Rita Meersman, Luitenant Sonja Raes, Cartouche 3. Martine De Bock, Concorde 4. Marianne De Groote, Klaroen Proef 10 Reeks II barema A op chrono 1. Michel De Beule, Valke naar 2. Michel De Beule, Volt 3. Karine Duerinckx, Uvaldi 4. André Sillis, Julio Voor de eerste meeting van het seizoen 81 was de be langstelling zeer groot te Liedekerke. Met de premie- re kregen de liefhebbers waarvoor ze gekomen wa ren: genietbare wedstrijden met heel wat spanning en sfeer, Daarvoor zorgde het Oostvlaamse Ponyverbond dat alle liefhebbers van om het even welke verbond dankbaar was voor de rui me opkomst. Rendez-vous dan maar voor zondag 8 maart. Hopeüjk opnieuw veel paarden dus want in bepaalde katego- riën kwamen meer dan 15 pony's uit de startboxen. Van Biesen en Poppe Uitblinkers Het sukses van de dag was voor Hubert Van Biesen uit Gijzegem die tweemaal mocht vlaggen. Sa van en Lady-Boy bewezen al vroeg in het seizoen klaar te zijn met de voorbereiding en dat belooft voor de volgende meetings van zondagen 8, 15, 22 en 29 maart te Liede kerke. Qua renbrain bewees joc key Wim Malfroot dat hij veel vorderingen heeft gemaakt. Ook de stal Poppe uit Oude- gem deed het niet onaardig. Drie zeges. Charlo en Gina waren zeker in hun beste doen. Uitslagen te Liedekerke Vlucht 1,10 m: 1. Petit-Bill (De Petter. Liedekerke), 2. Microb (Neckeboeck), 3. Ringe (De Rijcke), 4. Little- Vic (De Petter), 5. Jempy (De Decker). Draf 1,10 m: 1. Manolito (De Wulf, Herdersem). 2. Venus (Maesfranck), 3 Ru- fus (Tuypens), 4. Kentucky (De Wulf) Vlucht 1,20 m: 1. Rapido (De Taeye, Galmaarden), 2. Elsie d'or (Haegeman), 3 Jaboune (Coens, 4. Zuuper (Aalbrecht), 5. Chico (Galle). Draf 1,20 m: 1Fideel (Ver- massen, Kerksken), 2. Miss-Boy (De Wulf). 3. Fi deel (De Wulf), 4 Joeri Draf 1,30 m: 1 Savan (Van Biesen, Gijzegem), 2. Elfie (De Poorter), 3. Lady-Boy (Van Biesen), 4. Sandra (De Wulf), 5. Glory-Duck (De Wulf) Vlucht 1,40 m: 1. Moon light (Coens, Oosterzele), 2. Ronny (Florijn), 3. Black Beauty (Ankaert), 4. Anja (Ringoot), 5. Tulipe (Coens) Draf 1,40 m: 1Charlo (Pop pe, Oudegem), 2. Profiel (De Man). 3. Jefke (Van Herreweghe) Tweejarigen: 1. Cindy-Boy (De Bodt, Aspelare). 2. Qui- ni (Boone). 3. Fibro (Mie vis), 4. Petit-Dauphin (De Wulf), 5. Daimler (Joos) Renpaarden (snelheid): 1 Irlande (Van Exterghem, Berlare), 2. Cayan (Cornu), 3. Nelson (Wellington) 4. Cabar (Joos). 5. Kazan (Van der Straeten). Driejarigen: 1 Lady-Boy (Van Biesen, Oudegem), 2. Lesley (Mievis), 3. Beauty (Van Melkebeke), 4. Klip per (De Keyzer), 5 Petit- Dauphin (De Wulf) Vlucht Sulky: 1Ricky (Wouters, Nieuwerkerken), 2, Acky (Débo), 3. Pedro (De Decker), 4. Windy (De Rijc ke), 5. Sissi (Neckebroeck)

De Voorpost | 1981 | | pagina 29