4- liefhebben /porten ze ^GOLFBILJART D( C SPORT M A R DE... GROOTSTE SPORTZAAK SETOK Heren K. MOORSELBAAN STOPT TUL SNAS EN TRIPOLI BENUT RUIMTE! K0RP0RATIEF - SCHAAL HAECK A.F. EN V.V.T.T.A. TERUGGESLAGEN! K.B.L.V.B.-M.T.S.A. K.B.L.V.B.-M.T.S.A. M.T.S.A.-Bankzitters! BEUKENHOF, DE ZWAAN EN JUVENTUS GEVEN FORFAIT SETOK Vrouwen EIZERINNEN UIT GENT ZIJN WAARDIGE ET0K-KAMPI0ENEN 16de finale beker *<- S/N !0I ihoonaarde B en Welkom B bieden vige weerstand aan hoger gerangschikten AVAEL A KLOPT TURBO CARS A EN OPNIEUW SPANNING! KARNAVAL HALVEERT KOMPETITIE! Zwemklub Neptunus SCHOO KOOLSTh. AALS'/ (053/21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN loo: verrassingen van de dag noteerde men alleszins van de itvan VK. Moorselbaan. dat Tijl Snas in eigen omgeving das omdeed. Tijl speelde ver beneden zijn normale larde en Moorselbaan akteerde duidelijk boven zijn mo- ijkheden. Voor Tijl was alles nochtans succesvol ge- wt. Jan Van Mol kon zijn ploeg op voorsprong brengen, usii cf, willy Wachtelaer benutte een voorafgaandelijk hand- ohn il, om via een strafschop de ploegen op gelijke hoogte te P® tngen. krq peii Het was Ghislain De Vuyst, die Tijl opnieuw hogerop hielp, doch opnieuw was het* Willy Wachtelaer die zijn ploeg op gelijke hoogte hees. Een nieu we doorbraak via dezelfde Wachtelaer deed bijna het spelbeeld kantelen, doch uit de daaropvolgende counter kon Ghislain De Vuyst Tijl Snas opnieuw aan de leiding brengen bij de rust. Daar waar iedereen de inzinking van VK. Moorselbaan verwachtte, wa ren zij het, die integendeel het spel naar hun hand zetten. Overspeeld op alle vlakken in die periode bleek Tijl nochtans een zeer faire tegenstander te zijn. Ook toen VK. Moorsel- Fi n 3t iieei ran stddei rige zaterdag stonden twee toppers op het programma deze boeiende Schaal Haeck. In de eerste plaats een tussen de twee ongeslagen koplopers Post Erembode- tegen V.V.T.T.A. De postiers demonstreerden een msrdonderende meerderheid, doch hadden pech bij het sluiten. V.V.T.T.A. gaf blijk van een sterke verdediging, Jirs ware de score heel wat hoger opgelopen. van S.A.F. In de eerste helft vielen geen doelpunten doch. Somati kon dan reeds bogen op een meer beredeneerd voetbal, waar alleen nog doel punten ontbraken om effektief te zijn. Na de koffie werd ook dit euvel verholpen, en kon Van der Steen in de 40' en Mare Moerenhout aan de 60' voor de overwinning zorgen. Coplac, slechts met negen spelers, kon bogen op een dat met een blanco stand raaid was, kon Roland don in de 47' Post Erembo- aan de verdiende over- ning helpen. De andere >er ging tussen het even- ongeslagen Somati en dat slechts één puntje in zijn duel tegen iw Dat Somati gerust als ïte kanshebber mag ge worden, bleek uit zijn wed- j tegen de kampioenen ie °or uitzonderlijke doelman Calle- baut, zodat de nul tot het einde op het bord bleef. Het was zelfs Coplac, die naar het ein de toe bijna aan de overwin ning kwam, doch de ultieme kopstoot van Eddy Dieleman ging nipt naast. Callebaut B kwam bij B.B.L. verrassend op voorsprong toen Eric De Wulf na amper 10' spel scoorde. Doch nog voor de rust rea geerde B.B.L. gepast langs Etienne Pauwels en een straf schop, omgezet door Camiel Van Vaerenbergh. Na deze 2- 1 ruststand was het Ben Van de Spiegel, die in de 50' de eindstand op het bord zette. Tenslotte was er de wedstrijd Honda-Bouw. De Honda-jon- gens lieten opnieuw een zeer goede indruk en konden langs Canoo na 6' op voorsprong komen. In de 10' zette Willem De Schrijver beide ploegen op gelijke hoogte en in de 18' was het andermaal Canoo, die Honda op voorsprong bracht. Meteen ook de ruststand. Bouw probeerde in de tweede helft de zaken te forceren en lukte in zijn opzet, toen Freddy De Schrijver aan, h.et uur de bordjes in evenwicht bracht. Meteen een logische uitslag. Stand: Somati 8, Post 6, SAF 5, VVTTA 4, BBL 4, Bouw 3, Coplac 3, Honda 3, Callebaut A 2, Callebaut B 0. A.V.H. baan via Pierre Van de Plas en Erwin De Gusseme de bakens verzette, die hun ploeg 3-4 voor bracht. Het was Willy Wachtelaer, die 2' voor tijd dan voor de totale verrassing zorg de door met een derde per soonlijke treffer, voor de ver rassing van de dag te zorgen. Van deze situatie maakte na tuurlijk konkurrent Tripoli ge bruik om via een duidelijke 0-4 zege bij Ocarina, de ruimte te kiezen op de rangladder doch de champagne mag allicht nog een paar weken geborgen blij ven, want in SETOK weet men nooit, en verrassingen zijn niet uit de lucht. Eén van die ver rassingen was het gelijkspel van Blauw Wit tegen O.C. Aalst. De man van de wed strijd was ongetwijfeld Roland Troch, die met twee doelpun ten, één uit persoonlijke in spanning en één vanop de witte stip, loon naar werken kreeg. Het andere Blauw Wit- doelpunt kwam van Arijs. O.C. Aalst kon gelijke voet houden langs De Vlieger uit straf schop. Cesar Van Riet en Phi lip Bruyland. Leeuwerik Lede kende geen problemen met Wembley en behaalde dan ook een logische zege die er kwam langs Paul Hunninck uit strafschop en tweemaal Hugo Corten. Tenslotte was er nog de zeer zenuwachtige wed strijd tussen P.Z.N. en Arend zonen. Door die zenuwachtig heid was het spelpeil dan ook onder-de-maats. P.Z.N. kwam op voorsprong langs De Smet, die een strafschop benutte, en aan de overkant mikte Laurent Vinck eveneens raak vanop de elfmeterstip. Arendzonen dreef de forcing en het laatste kwartier moest P.Z.N. definitief afhaken. Het waren Luc Cor ten en Daniel Dooremont, die de winstcijfers voor AZ op het bord brachten. Stand: Tripoli 36, Tijl 35, Leeuwerik 33, AZ 26, O.C. Aalst 25, Apostelken 25, Groen Wit 23, Blauw Wit 19, Ocarina 17, Moorselbaan 16, Wembley 12, PZN 12, Post 5. A.V.H. Was de vorige MTSA strafzitting eerder gunstig te noe men voor de mannen, die rood voor ogen kregen, dan heeft nu het strafkomité heel zwaar toegeslagen. Het ergst van al is D.D.T. getroffen, dat speler William Wauters voor veertien officiële speeldagen moet missen voor de rode kaart die hij kreeg in de wedstrijd tegen D'Hondt. Ook Jaca krijgt een zware handicap te verwer ken, door de schorsing van René Van Damme, die twaalf weken inaktief moet blijven, voor zijn uitsluiting tegen Rode Duivels. Jaca's kapitein Freddy Schollaert, verliest deze funktie tot het einde van het seizoen, wegens nalatigheden tijdens diezelfde wedstrijd.' De volgende in de lange rijwas Ronny Raspoet van Juventus Welle, die acht officiële speeldagen mag rusten vanaf 8.3.81Aan de basis lag zijn uitsluiting in de wedstrijd tegen De Zwaan. Geen erg echter voor de Welle-speler, daar zijn ploeg nu wegens spelersgebrek forfait geeft voor de resterende wedstrijden. In de uitgestelde wedstrijd tussen Real Familial en Star Boys keek Danny Roelandt tegen rood op. Geen malse beslissing met zeven dagen uitsluiting voor gevolg. In diezelfde wedstrijd had ook Luc Simal van Star Boys wat veel praat op, tijdens de rust. Zijn rode kaart kostte hem zes speeldagen. Het rijtje gaai verder met vier speeldagen voor Ronny Van Leuven van Leeuwerik wegens zijn slecht gedrag in de wedstrijd bij Nieuwe Wijk. In diezelfde wedstrijd ging ook Patrick De Neve van Nieuwe Wijk II zijn boekje te buiten. Dit kostte hem vijf officiële speeldagen. Tot slot kreeg Eric Daeleman rood in de wedstrijd bij Ijsboerke. De Real Familialploeg zal hem moeten missen voor twee effectieve speeldagen. Nieuwe Wijk-leden hadden wat in te brengen tegen de aangedui de grensrechters voor hun wedstrijd op Amapola. Voor hun laakbare houding kreeg bestuur en spelers een strenge blaam. Ook voorzitter Jan De Bruyn van Jaca werd bedacht met een strenge blaam, daar hij zich in de neutrale zone bevond in de wedstrijd Beukenhof-Morta. A.V.H. 3 der mjd( de wedstrijd Leberg-Keizerlnnen kon het alle kanten zodat Hardy uiterst gekoncentreerd aan zijn wedstrijd Ladies Hofstade, die slechts op 10 speelsters kon iog pep doen. Vrij gemakkelijk liep Hardy 0-2 uit, doch toen >n, c ld Pelrllnck milderde, ging men bij Hardy even het toek «daal wat dieper indrukken, zodat bij de rust een haast Fis/iststellende 1-3 op het bord stond. Ie rust was Ladies alleen scoorster bij Hardy was Rita een gemakkelijk hapje Dhaese met vijf treffers, Chris- de Hardy-kannoniersters. tiane De Cock nette er twee en nitade had nog één positief Irma Fierens zorgde met een Het vermeed zeker nog haast venijnig lobballetje voor gemaakte goals Top- de achtste treffer Spoedig kwam echter voor Hardy de koude douche. Een sterk ge motiveerd Keizerinnen had het ook op Leberg waargemaakt en was dus de nieuwe SE- TOK-kampioen. Reeds in de aanvangsfaze legden de Gentse girls de basis van hun ovenwinning. Via Thienpondt, Linda Van Damme en Van Stiggel liepen de Keizerinnen 0-3 uit, doch een reaktie van de lokalen bracht hen via twee treffers van Chris Leemans opnieuw in de wedstrijd. Doch voor éénmaal zegevierde het recht en kon Thienpondt de verdiende Gentse zege op het bord zetten. Meteen is de wed strijd van volgende week ge degradeerd tot prestigeslag, al zal Hardy deze wedstrijd graag winnen. Stand: Keizerinnen 24, Hardy 21, Ladies 15, Leberg 11. A.V.H. in de voorronde zowel Leeuwkens A als Kravael A wisten te plaatsen, via gemakkelijke overwinningen !iek i respectievelijk Krijt op Tijd A en Koszen B, is aan wkens A in de zestiende finale reeds op een gasbek n is «n bij Hand in Hand B, tenzij de Leeuwkens A nog ïjge «nde reserves in huis hebben om vandaag vrijdag de icap weg te werken. in Hand B zette onmid- de wedstrijd naar zijn O met overwinningen van Baeyens. Frans Here- Louis Monsieur en Mar- eniteenhout. Dany Van Lui de bezoekende eer. en Pierre Creygelman zorg- ze «TC zware 5-1 cijfers. Kra- :hnit A van ziin kanl haalde ,p d «rdiend gelijkspel na een hole litie. /en! Alles behalve positieve geruchten in de M.T.S.A. zondag kompetitie. De grot kloof, die de meer dan waarschijnlijke kampioen, Real Familial geslagen heeft, is daar zeker niet vreemd aan. De teerlingen zijn geworpen, tenzij dat de mannen van de familie De Gendt in de laatste vier speelda gen nog een ondenkwaardige inzinking zouden kennen. Niet minder dan drie ploegen, pioenen behaalden een eerder die toch reeds een gevestigde magere 0-2 zege, doch het waarde vormden in het kan en moet alle weken geen M.T.S.A. leggen er het bijltje maneschijn en rozegeur zijn. bij neer en gaven forfait. Daar- In de zaterdag I reeks werd de bij kwam dat de wedstrijd Ade- wedstrijd Lada Boys laars-Morta uitgesteld werd, Melckenbeeckvrienden ver- zodat alleen Nieuwe Wijk-ln- schoven naar 11.4.81. De an no, die een nipte zege voor de deren gingen wel door. Door thuisploeg vbracht. Amapola- een gemakkelijke 5-0 zege Ijsboerke, die wel de totale van Tinne Boys tege D'Hondt afgang voor Amapola bete- zijn de mannen van Haaltert, kende. Nochtans was bij de nog slechts op één puntje van rust de stand nog blank en kon de titel geraakt. De kans is dus de wedstrijd nog alle richtin- groot dat Tinne Boys op gen uit. Na 6' echter was het 21.3.81 de bloemen mag mee- Karel Thilemans die de man- nemen naar DDT. Een Hof- nen van Frans Melckenbeeck staadse ploeg, die nu maar op rozenschoot. daar diezelf- weinig kon inbrengen tegen de de Thielemans en Verhofstadt supprematie van Simca Boys, even later voor een zwaar ver- tenzij in de eerste 15' minuut diet zorgden. Er dient wel aan- toen een afstandsschot van gestipt dat Amapola met 5 re- Troch, slechts nipt in hoek- serven diende aan te trede. De schop kon verwerkt worden en dere wedstrijd die wel een uit-een schicht van Van Hauwer slag kenden, was Real Fami- meiren te pletter sloeg tegen lial die op bezoek was bij Cos- de paal. Een reactie van Sim- mos. De toekomstige kam- ca bracht Timmermans in de mogelijkheid de score te ope nen aan de 27'. DDT is op zijn eigen helft teruggedrukt, doch kan uit counter via Van Uytten- daele gelijkstellen. Na de rust zette Simca echter zijn aanval lend restival verder, en reeds na 7' kon Mare Faes Simca laten uitliepen. De doodsteek viel tussen de 17' en de 22', twee maal Timmermans en éénmaal Van Eyck zorgde voor onoverbrugbare 5-1DDT speler Troch krijgt rood voor voortdurende bekritiseren van de referee beslissingen en met het verdwijnen van hun beste speler wordt de teleurgang van DDT een feit. Het zijn Van Mol, Van Es, Faes en De Cos- ter die in de laatste 10' voor een zware 9-Muitslag zorgen. Standen Zondagreey: Real (22) 38: Sunset (20) 26; Morta (19) 25. Beukenhof (21) 24; Nieuwe Wijk (17) 24; Amapoal (22) 23: Ijsboerke (20) 21Adelaars 20; Timarcha 17; De Zwaan 16: Inno 16: Star Boys 14; J. Welle 13; Cosmos 13; Zaterdag I: Tinne Boys (23) 39: Jaca (22) 31Simca (22) 31; Rayo (21) 30; Endoka 29; Melckenbeeck 23; Heipias 23; Rode Duivels 22; Camu 20; Nieuwe Wijk II 16; D'Hondt 16; Leeuwerik 10; DDT 7, Lada 7. Op aanvraag van verschil lende klubs, hier de totaal stand in zaterdag II 1. Kruis Moorsel 19 16 1 2 59 17 34 2. Heizijde 19 14 4 1 76 17 29 3. Haltvrienden 19 13 3 3 57 18 29 4. Cobilas 19 12 5 2 64 37 26 5. Kloksken '19 11 5 3 59 36 25 6. Blauwe Vlam 19 10 7 2 58 38 22 7. Excelsior 19 6 12 1 41 43 13 8. Apostelken 19 6 12 1 27 47 13 9. Royal Sp. 19 4 11 4 41 63 12 10. Giwo 19 5 13 1 28 55 11 11. Parking 19 3 14 2 23 89 8 12. Jong Timarcha 19 1 17 1 18 94 3 A.V.H. boeiende partij biljart bij Post A Het waren de bezoekers, die langs Pierre Pieters het best van start gingen, doch met Luc De Greef en Luc Vin- devogel verzette de thuisploeg de bakens. Paul Wille zette opnieuw de ploegen gelijk, doch met Marcel Clabbos kreeg de thuisploeg uitzicht op een overwinning. Zover liet echter Willy Van de Wiele het niet komen en schonk Kravael A met het gelijkspel de beste mogelijkheid om een ronde verder te geraken. Verrassend was wel de weerstand die Schoonaarde B bood bij het geduchte Turbo Cars B. Door het gelijkspel hebben de Schoonaardeboys heel goede papieren in handen om voor eigen publiek de kwalificatie af te dwingen. Koszen A liep bij Welkom B onmiddellijk van zijn tegenstander weg, met overwinningen langs Frangois De Backer, Albert Volckaert, Mario De Paepe en Josée Lannoo. Welkom B redde wat er te redden viel en veroverde langs Kamiel Steppe en Jean- Pierre Hellinckx, twee waarde volle tegenpunten. Ook Wel kom D bood hevig verzet bij Kasseistampers A, dat wel langs Hubert Van Biesen op voorsprong kwam, doch door Eddy Hunninck en Robert Bre- wee voor een moeilijke situatie gebracht werden Gelukkig voor hen keerden de kansen en verwierf de thuisploeg via Odilon Cammerman. Albert Verleysen en Frangois De Valck toch nog de overwin ning. Ook de C ploeg van Welkom kan terugblikken op een zeer goede wedstrijd, al zal die waarschijnlijk niet vol doende zijn voor de terugron de. Via Daniel Hunnink kwa men zij op voorsprong, doch Julien en Frangois De Poorter gaven Rupa B het initiatief. Het was Alfons Stockman, die de ploegen opnieuw op gelijke hoogte bracht, maar Rupa B nam opnieuw initiatief langs Bruno Van den Hauwe. Het was tenslotte Roger Brewee die verdiend voor een gelijk spel in stond. Hand in Hand A kwam bij Korte Stokken met de hakken over de sloot. Gas ton Leemans en Theo Van den Eede zette hen immers op achterstand, doch via Frans Van der Straeten, Albert Bar- rez, Willy De Rouck en Jan De Meyst verzekerde Hand in Hand A zich toch van de over winning. Gemakkelijker ging het voor Palace A, dat Radij zen A geen schijn van kans liet en langs Willem Van der Borght. Jean-Pierre De Thaeye, Renaat Melkenbeek, Rudy Roels, Jan Van Buggen- hout en Polydor Tembuyser een forfaitoverwinning bijeen speelden. Ook Rupa A onder vond weinig tegenstand van Johny Boys B. al mag hun tegenpunt langs Robert Ver- schueren eervol genoemd worden. Herman De Gols, Jo zef Mertens, Jerome Van den Abeele, Paul Marroy en Euge ne Bisschop zorgden voor de Rupa-zege. Cosmos A kon met dezelfde cijfers Welkom A huiswaarts sturen. Hier zorgde Theo De Quick voor het eer- reddend punt, terwijl Willy Heyvaert - Jean-Pierre Steen hout. Marc Van de Spiegel. tr Turbo Cars was nochtans bij Kravael goed weggeko- langs Romain Meese en Raymond Van Liefferinghe, Wille milderde, maar Eddy Neirinck zorgde voor een Turbo-punt. Dit bleek ook nodig want via Hugo Geerts jaan Illy Van de Wiele haalde Kravael de verrassing van de >ze linnen. beloftevol was het ge!;jk- Steenhout, Roger Baeyens, *an hekkensluiter Palace Willy Heyvaert, Frits Wam- doo Welkom, dat langs Fred- bacg en Florimond Rogghé. den Bossche het best Hand in Hand verwierf een Jean-Pierre De zelfde eer als Cosmos, en liet a milderde, maar Marcel Corso puntenloos. Daarvoor tërt en Theo De Quick zorgden, Henry Baelde, Peter en voor 1-3 cijfers. Wel- Van der Linden, Hugo De rbij ichtte waarschijnlijk hun Cock, Willy De Rouck, Jan De vol' [Pies reeds op het droge, Meyst en Albert Barrez. Onge- an Van Buggenhout en wijzigde posities in de A-reeks, w Temmerman toeliet waar leider Rupa A nog maar een verrassende wen- eens met een 6-0 overwinning 'e zorgen. Cosmos liet uitpakte, Slachtoffer was Boys geen schijn van Zandmannetjes B en die zege i'n zette forfaitcijfers op kwam er langs Patrick De ![)rebord langs Wilfried Strooper, Herman De Gols, lossem, Jean-Pierre Jozef Mertens, Guido Van den Abeele, Willy Ovaere en Jero me Van den Abeele. Ondanks de eerder schamele 2-4 zege kwam Hand in Hand B nooit in gevaar bij Scotching A, daar het via Marcel Steenhout, Frans Heremans, Louis Mon sieur en Eddy De Boeck tot 0- 4 kon uitlopen. Leopold De Neef en Romain Bouckenhove milderden. Toch wel een ver rassend gelijkspel van Faber A tegen Cosmos B. De bezoe kers liepen langs Johny Troch, Geert Baeyens en Freddy Saelens 0-3 uit, doch Faber kon in extremis langs Herman Rassohaert, Hendrik Van de Wiele en William Van der Steen een punt uit de brand redden. Afgetekende overwin ning van Welkom B dat hek kensluiter Scotching B met for faitcijfers huiswaarts stuurde. Zulks gebeutde langs Febt (He Reuze, Johan De Bruyn, Pa trick De Backer, Johan Dobbe- laere, Kamiel Steppe en Jean- Pierre Hellinck. Ook Turbo Cars B ondervond geen tegen stand van Kravael B, en ging langs Geert Troch, Frank Van Leifferinghe, Eric Van Impe, Erwin Dullaerts en Jean Mat- thieu naar een onbedreigde overwinning. Xaxeer Buyl red de de bezoekende eer. In de B-reeks kwam de verrassing van Welkom C, dat in een titanenstrijd Krijt op Tijd vlot op een 3-0 achterstand speelde langs Alfons Stockman, Eli Clotherman en Willy De Ba cker Jean-Paul Moens redde de bezoekende eer, want ook Brewee en Daniel Hunninck wonnen hun partij. Duidelijke overwinningen voor Rupa B en Kasseista/qpers A Rupa B C in eigen vesting met 1-5 langs Paul Marroy, Eugene Bisschop, Burno Van den Hauwe, Fran gois Van den Bossche en Ju lien De Poorter. Het was Mar cel Van Nieuwenborgh, die de plaatselijke eer hoog hield. Kasseistampers A won met eenzelfde cijfers van de Cos- mos D ploeg, dat in de aan vangsfaze wel langs Hubert De Winter gelijke tred hield, maar dan roemloos ten onder ging. Hubert Van Biesen, Al- bert Everaert, Carlo Schou wers, Frangois De Valck en Odilon Cammerman zorgden voor de plaatselijke winst punten. Standen: Erereeks: Turbo Cars 40, Hand in Hand 36, Koszen 35, Cosmos 33, Korte stokken 24, Moorsel 23, De Post 22, Kra vael 21. Zandmannetjes 19, Welkom 16, Schoonaarde 15, Palace 8, Corso 8, Johny Boys 8 Reeks A: Rupa 44. Hand in Hand B 43, Moorsel B 32, Cosmos B 31, Turbo Cars B 29, Leeuwkens 27, Welkom B 27, Faber 24, Radijzen A 20, Scotching 20, Koszen B 19, Zandmannetjes B 14, Kravael B 10, Zandmannetjes C 6, Scotching B 2. Reeks B: Leeuwkens B 44. Corso B 41, Rupa B 39, Krijt op Tijd 38. Welkom C 32, Joh ny Boys B 31, Schoonaarde B 29, Palace B 24, Kasseistam pers 21, Cosmos D 19, Cos- mos C 18, Welkom D 16. Sportvrienden 16, Radijzen B 14, Faber B 11, Sportvrienden B 3. AV.H. Frits Wambacq en Wilfried zorgden. Van Rossem Cosmos een gunstige uitgangspositie be- Zaalvoetbal Jeugdhuizen Door de karnavalpret der laat ste dagen werd er maar een halve kompetitie afgewerkt, die daarenboven nogmaals gehalveerd werd door het ver rassend forfait van Terlinden, zodat Twentiers van die gele genheid gebruik maakte om zijn topplaats in de rangschik king te konsoliederen. De an der wedstrijd tussen de twee bedreigden, Eureka-Spokuon, kende een zeer spannend ver loop. De lokalen kregen in de aanvangsminuten een straf schop toegewezen, wegens een laakbare houding van de bezoekende doelverdediger die echter niet kon omgezet worden. Rond de 10' waren het de bezoekers die de score openden. Deze voorsprong betekende voor hen een more le steun. In het begin van de tweede periode kwam er enige druk van de thuisploeg, die er nochtans niet in slaagden de bezoekende defensie uit ver band te spelen, dit ondanks de vijf minuten straftijd die de be zoekende doelverdediger uit zat. Bij zijn terugkeer bleek dat de lichte voorsprong nog steeds op het bord stond. Bei de ploegen bleven aan elkaar gewaagd, en de 3-5 mag dan ook de juiste eindstand ge noemd worden. Stand Bosveld 22, Tijl 21, Twentiers 20, Efsee 16, Pallieter 16, Tuf 14, Zenith 14, Terlinden 12, Vgsilon 10, Spokuon 10, Tanu 9, Eureka 4, Jome 2. A.V.H. Bij Zwemklub Neptunus Aalst kunnen de deelnemers aanzit- doet men ook nog wat anders ten aan een Breugeliaanse dan zwemmen. De ganse be- maaltijd in het chalet van volking kan aan deze neven- Z.N.A.-ere-voorzitter aktiviteiten deelnemen. Op de Breckpot. Op het menu staat dagorde staat nu een wandel- boerekop en boerenbrood. De «OGht naar het Kravaelbos te deelname in de onkosten is Meldert. Liefhebbers van de zeer bescheiden gehouden, natuur kunnen er op twee ma- en kost slechts 60 fr. per per nieren geraken. Ofwel verza- soon, maaltijd inbegrepen, o. j Tfn-»0m 14u15 aan het Liefhebbers aan dit soort akti- Stedelijk Zwembad, ofwel gaat viteiten, die steeds paraat zijn men rechtstreeks naar het voor een namiddag in de vrije Kravaelbos. Na de wan- natuur, kunnen kontakt opoe deling, die loopt over 6 km, men met Z.N .A. voor 15.3 81.

De Voorpost | 1981 | | pagina 15