Nu kent iedereen otletiekklub Hamme 32 - 13.3.1981 - De Voorpost Willy Laureys op het slechtste stuk van de omloop te Leopoldsburg: voor hem zaten er zeven plaatsen winst in tegenover vorig jaar. (dm) Wim Willaert (Hamme) tegen de wind in naar een knappe tweede plaats bij de juniores, (dm) Voor de eerste maal werd een Belgisch kampioenschap gehouden in Limburg en wij moeten bekennen dat de organisatie van A.V. Toekomst een sukses mag genoemd worden. Het publiek stond dicht bij de wedstrijd met uitzondering van het stuk naar de aankomst toe, maar daartussen lag de startstrook die erg breed was en dat bleek ook nodig bij de seniores die met meer dan 400 gestart waren. Bij wijze van proef kregen keisven die de man met de de toeschouwers buiten de hamer ontmoette. Dat was aflossingstrofee der minie- niet het geval met Van -men (gewonnen door A.V. Thienen die met een kon- Toekomst) een wedstrijd te fortabele voorsprong de zien van pistiers. Toch wedstrijd won. Zij het geen komt het ons voor dat som- Belgische titel, die eerste mige pistelopers niet eens plaats is van grote beteke- wisten dat zo'n cross ge- nis voor hem met de zomer pland was. Die wedstrijd in het verschiet. Wilssens werd nochtans een sukses van Volharding Beveren met een 80tal atleten. wist zich eveneens vooraan Na één kilometer bij de seniores: een grote groep met De Vogel, verdoken, Haegelsteens, en Frangois Willems die later zou opgeven, (dm) In Haasdonk vierde de jiu jitsuklub haar vijfjarig bestaan. Hier si I de bestuursleden op een rijtje, (dw) m' dag 1- um Ne «rste iet soc oortac 'lossin ziet he t pen leurig 1 ef hc ir bek t p dc 9één Wim Willaert kaapte bij de juniores een oven/6 Mes, de tweede plaats weg achter de ongenaakbare Jvi"st seau. (dm) bedra Hoeveel maal om informatie werd gevraagd over A.C. Hamme hebben wij niet kunnen optellen. Het is een vaststaand feit dat de groen-witten zich werkelijk in de gunst van de duizende kijkers hebben gelopen. Dat strekt de atleten die een podiumplaats bemachtigden tot eer. Wij voelden het aan dat er wat te rapen was voor de streekpers en daarom heeft het ons genoegen gedaan niet voor niets naar Leopoldsburg te zijn gereisd. De vreugde was groot bij de vele supporters van A.C. Hamme en ook Marleen Beirnaert die het minder goed deed tijdens haar kampioenschap, kwam de jongens aanmoedigen. Vreugde bij de familieleden die af en toe een traantje moesten wegpinken omdat zoonlief het erepodium had gehaald. De felle wind en de regenbuien konden het Hamse feest niet storen, integendeel: wij vermoeden dat ze 's avonds nog meer wind in de zeilen» zullen gehad hebben om het sukses van een «klein streekploegje» te vieren. Van Geyte, De Keyzer en Willaert verdie nen die plaatsen en sommigen van hen misschien nog iets meer. Verder doen jongens, want de weg naar de top is nog lang. /Chris) Streeksukses in het nationaal veldloopkampioen- Gino Van Geyte luidde het Hams sukses in met een schap met Chris Van Thienen. (dm) tweede plaats bij de kadetten 1967. (dm)

De Voorpost | 1981 | | pagina 32