I IS11S9 4 Werk voor de groenep tafel Redding verzekerd Leider geklopt Verdiende thuiszege Doeltjeskermis Zonder veel moeite Nora De Luyck mei een 15 °e .^uyCk s 2, ultieme poging Nogmaals een centuryscore Zwaar verlies Testmatch Stap naar redding Scherprechter in titeldebat Sportief derby Ondanks harde bezoekende aanpak 24 - 20.3.1981 - De Voorpost Were Di Hemaco 67 Met een vierde opeenvol gende overwinning heeft Were Di zich definitief vei lig gespeeld in eerste pro vinciale. Opponent Hemaco wist dat het hier een vier puntenwedstrijd gold maar bleek enkel tijdens de eerste minuten een 12-18 voor sprong op te kunnen bou wen (7de minuut). Toen kwam De Pauw op de prop pen en samen met Aerts verzekerde hij de aanslui ting. Het werd 25-20 (14de minuut). Enkel de over haasting en het gebrek aan koncentratie zorgde ervoor dat Were Di niet verder uit liep dan 34-29 rustcijfers. De tweede helft bleek van beter gehalte want onmid dellijk werd Hemaco verder op achterstand gezet. Aerts bleek de grote man op het veld en wanneer ook Bon- naerens in de klassieke quick-break stijl een reeks punten bijeen wierp was het bekeken. Were Di liet naar 61-45 cijfers en ver hoogde dit verschil tot 77- 57 (15de minuut). Marin- De Brant werden waarde volle invallers voor spelver deler Ivens en topspeler Aerts zodat Hemaco enkel op het einde langs Van Nuf fel nog kon terugslaan. Vermelden wij de knappe wedstrijd van L. Van Le'm- bergen die topscorer werd in deze vierpuntenmatch. Punten: Were Di: De Pauw 13-4, Bonnaerens 7-16, Verbrae- ken 2-3, Aerts 8-10, Swolfs 4-6, Ivens 0-4, Marin 0-7, De Brant 0-1. Hemaco: Van Lembergen L. 14-12, Verstappen 2-4, Van Lembergen Pat. 5-4, Ver- has 0-0, Vereist D. 4-0, Van Nuffel 4-12, Keppens 0-6. WEGA moet nog thuis tegen Waso- cub Waasmunster. een ploeg jn puntennood en op verplaatsing bij Dole Beve- ren. Geen gemakkelijke klant! Luchtbal speelt thuis tegen het degraderende Knokke-Heist en moet op de slotdag naar Eeklo. Pun ten: Coene 2-2, Moorthamer 4-10. Van Hassel 4-0, Fran- saer 13-9. Van Damme 0-0. De Locht 20-6. Deprez 2-14. BENO Lokeren Rubac Rupelm. 0-4. Temse: Gosselin 14-14, Van Lombergen 8-6, Van Geete- ruyen 0-2, Verspecht 12-8, Aertgeerts 12-0, De Pauw Ivo 2-0, De Pauw Chris 24- 16, De Pauw Guy 2-12, WEGA Eenh. Bazel Cibo Zele Met een knap aanvalsspel langs De Nul en een duo Van de Vijver-Cornelis dat vanop afstand gevaarlijk is blijkt de Durmeploeg heel wat meer in haar mars te hebben dan de klassering laat vermoeden. Rubac ech ter na de overwinningen der laatste weken n snelle vordering was reeds bij de rust een geslagen ploeg. 44-27. Het duo Verschooren-Be- cquet bleek niet opgewas sen tegen het Lokerse ge weld maar bleef toch moe dig aanklampen. Vap de Vijver bleek in een uitste kende dag en leidde zijn ploeg naar een eerder ge makkelijke zege, terwijl het doordravend Rubac kans loos was in de tweede helft. Punten: Rubac: Jansegers 2, De Keersmaeker 4. Van Wouwe 3, Verschooren 16, Becquet 16, Spildoorn 12, Deiaet 2, De Bruycker 4. Lokeren: Dhaen 6, Van de Vijver 20, Cornelis 21, Ver dunnen 14, Gerlo 5, De Nul 19, De Meerleer 8. WEGA Dole Beveren Koekelare Tegen een eerder zwak Cibo Zele heeft Bazel zich kunnen herstellen van de opdoffer der voorbije week. Zat het verlies tegen Melle Vogelhoek nog wel in de benen dan waren nu Pie- ters-Van Broeckhoven bij de zaak. Toch kan Een hoorn Bazel moeilijk aan verdedigen denken. De beste zijde én in feite kre gen wij een ander wed strijdbeeld dat tijdens de heenronde. De thuisploeg was met Sauviller-Willaert tijdens de eerste helft de beste partij maar De Bock- Thiron zorgden voor gepast antwoord. Toch ging het scoreverloop heel traag vooruit want de rustcijfers 38-31 waren niet van aard om van een spetterend vuurwerk te spreken. Na de hervatting bracht coach Van Acker Steelant op het veld voor Thiron en onmid dellijk kregen dé Bertino Boys aansluiting. Vonck kreeg nu vrij spel vanop de vleugel en werd de man van de tweede helft. Wanneer dan ook nog Benny D'Hooghe zijn duit in het zakje deed was de kous af voor de moedige vot Windey bij het scoren. De thuisploeg viel stil en via 49-63 liep Wasocub uit tot 55-75 zonder dat Sint- Jan reageerde. De wed strijd was gespeeld en ver diend gingen de punten naar Waasmunster. Ondertussen won Sparta Laarne op eerder fortuinlij ke wijze tegen Wevelgem. De Westvlamingen die 29- 47 voorsprong hadden bij de rust werden met de klas sieke press van Laarne tij dens de tweede helft in de vernieling gespeeld. De strijd blijft dus open tot de laatste kompetitiematch. Punten: Wasocub: Hof man 0-2, Gerlo 10-9, Van den Bossche 12-12, Kinders 10-15,-De Geest 8-4, Win dey 4-15. Waterschoot 2-0. Sint-Jan: Van Meel 5-8, Ste vens 18-10, Gillis 10-12, Van den Branden 6-2, Wijckmans 2-0, De Boer 2- zo autoritair als naar ge- konden de bezoekers in de woonte. Rijckbosch kreeg laatste minuten hun ach- te veel vrijheid, zodat het terstand milderen, nodig was dat Van Leemput Punten: De Beule 9-11, een 3 op 3 scoorde om het Vermeersch 0-0, Verstap- verschil in de 12de minuut pen 8-11, Van Cauwen- tot 21-26 te beperken. Ook bergh 0-0, Colpin 5-4, vooraan klopte het niet zo Moens 15-5, Van den goed. Vermeulen-Coeckel- Broeck 0-0, Stevens 7-9. berg hadden te veel oog BENO voor de snelle tegenaanval, zodat te veel verdedigende rebounds in de "omgeving van de vrijworplijn in be zoekende handen vielen. Bieseman met een 4 op 6 en Vermeulen, die aanvallend goed de gekwetste Goossens verving, zorgde voor 36-34, en in de slotse- konden leed de thuisploeg tweemaal balverlies, zodat Vergucht, die goed door Van de Spiegel aan de klap werd gehouden een 2 op 2 scoorde. Er werd gedraaid met 36-38. Via vrij worpen kon bruggen 14 sekonden het eindsignaal voor 5! zorgen. In die prangen slotsekonden kwam ech de routine van een Nora Luyck naar boven, speelde keurig de sekont rond, en met haar ultia afstandsworp in de al] laatste sekonden bezorg zij Leonidas een verdiei -i. 10 op 16 v.w.: Rommel Meyer 6 6, Heireman 5 14 op 21 v.w.: Verbrugg 11 18, Van Rij menara 6, Persijn 0 2, Boute4 Verdonck 2 2. A.V lste Nationale Basketbal Vrouwen BBC Leonidas Amicale Gent O. WEGA Cabrita Zele Luchtbal Tegen leider Luchtbal hebben de thuisspelers be wezen tot de betere ploegen uit de reeks te behoren. Wat zeker positief overkwam was dat het zich meer aan vallend dierf uitleven. In de eerste helft werden er 44 doelpogingen ondernomen waaruit 22 korven werden gescoord. De speler die de anvalstrom roerde en er al ijn mogelijkheden in leg- 3, was zeker Johny De ocht, die in de eerste helft m 9 op 18 shotte, samen et de 6 op 10 van Fran- ier, de 2 op 4 van Moort imer en de 2 op 3 van Filip an Hassel hield dit gun- ige perspektieven in. De meer dan 500 toe houwers die deze topper jwoonden kregen een ge- etbaar vertoon te zien. De •zoekers toonden zich chnisch zeker sterker en ikten uit daar waar de ins zich voordeed met ïelle aanvallen. De fast- eak, het typisch Ant- erps wapen, kwam er re- elmatig uit. Ze brachten e thuisploeg ook regelma- ig in moeilijkheden met hun drives en hun give and go's. De eenvoudige maar toch zo effektieve basket bal-wapens. Na 10-6 waren het dan ook de bezoekers die het eerst een kloof sloe gen met 20-25 aan de 10de minuut en een maximale voorsprong van 30-41 aan de 15de minuut. Cabrita plaatste een 7-0 en kon hiermee aan de rust de schade beperken. In de tweede helft kon de thuis ploeg bij 53-54 langs Moorthamer. 4 op 7, die ook het insn ij wapen han teerde een 59-56 voor sprong nemen. Maar Sabbe, de beste bezoeker, zorgde aan de 9de minuut voor 66- 61Hij liep echter zijn vier de fout op en Deprez begon dan aan een reeks korven, die bij het ingaan van de 16de minuut aan 81-72. op leverden. Coene hield Theunis van het scoren, maar de thuis ploeg verloor in de slotmi nuten toch even het noord en en er kwam even paniek in de rangen. Luchtbal voelde de nederlaag aan en voerde een forcing, maar uiteindelijk hield Cabrita nog één puntje over. al had den ze wel even geluk toen Sabbe zijn goede shot pres tatie niet kon afronden en in de laatste 10 sekonden twee keer miste. Voor Cab rita betekent die zege niet alleen een rehabilitatie na de dubieuze nederlaag bij Lucbtbal. maar het houdt ook nog een kleine moge lijkheid in om op gelijke hoogte te komen van Lucht bal en een testmatch af te ngen In de rangschikking is er twee punten verschil. Zele 75 Dole heeft zich na de ne derlaag tegen Wasocub flink hervat. Het gold daar bij nog een thuiswedstrijd tegen Koekelare, één der konkurrenten van datzelf de Wasocub. Zodat de ploeg van Jaak Gerlo een kaars mag branden voor de Dole- ploeg. Een knappe start van Zonnekijk-De Burgh- graeve had onmiddellijk een 13-2 voorsprong voor gevolg en van dan af was de Westvlaamse ploeg op ach tervolging aangewezen. Van den Bussche kon wel van antwoord dienen maar Deyaert kwam nu ook tot scoren zodat Dole heel ge zwind naar 39-27 cijfers liep bij de rust. Na de her vatting werd de bezoekende ploeg in de vernieling ge speeld door De Burghgrae- vbe-Zonnekijn 53-29 maar toen bleek de koncentratie volledig uit de Dole-ploeg verdwenen. Koekelare deed nog loffe lijke pogingen om dichter te komen via een sekure Van den Bussche 71-63, inaar de laatste minuten waren weerom in het voor deel van Dole dat gemakke lijk de wedstrijd naar zich toehaalde. Punten: Dole: Pluym 4-5, Van Puymbroeck 6-10, De Burghgraeve 9-15, Zonne- kijn 10-14, Deyaert 8-5, Smet 2-0. Koekelare: Devrecker 0-2, Depuydt 6-7, Bossy 2-1, Hampton 0-4, Van den Bus sche 10-21, Houwen 9-12. WEGA Melsele 91 Scheldej. Temse 133 Melsele wilde de kam pioen geen roet in het eten gooien. Er werd geen slow basket opgediend maar bei de ploegen togen resoluut in de aanval. Was bij de thuisploeg Franky Van Goethem opnieuw van de partij dan kon niemand be letten dat Temse een reuze eerste helft speelde. Chris De Pauw kon met Gosselin en Aertgeerts voor een mas sa punten zorgen en ook de lange Verspecht was ver antwoordelijk voor de feno menale 44-75 rustcijfers. Heel wat ploegen slagen er inderdaad niet in gedu rende gans een match 75 punten te maken terwijl het jonge Scheldejeugd geweld dit in 20 minuten klaar speelt. Na rust kon coach De Pauw al zijn discipelen opstellen en vrijrustig ex perimenteren. De thuis ploeg moest laten begaan. Stout probeerde wel maar bracht nu ook al zijn spe lers in lijn zodat het een hoge score voor beide ploe gen werd. Punten: Melsele: Van Goe them F. 15-8, Van Goethem R. 2-2, Stout 16-12. Smet 4- 4, Van den Branden 0-8, Van de Keybus 2-0, Apers 2-0, Martens 2-10. Strobbe Het Moerzeeks blok belet de bezoekers te scoren (Bavo Moerzeke-Old Stars 89-72) vh rustcijfers lieten de thuis ploeg wel toe 55 punten bij een te werpen (rust 55-47). Maar de tegenpartij kreeg op sommige momenten ook carte blanche. De Loose kon gans de wedstrijd vrij aan leggen en zonder enige vorm van kombinatieverde- diging werd het een spel van aanvallers waaruit de bezoekende linkerwing De Looze als winnaar uit de strijd kwam. Toch verloor zijn ploeg want Eenhoorn bleef bestendig op winst te meer omdat deze keer vier spelers de dubbele cijfers haalden. Punten: Bazel: Pieters 30, Willems 6, Toté 10, Ver- schooren 18, Van Broeckhoven 37. Cibo Zele: Van Miegroet Werner 11, Van Miegroet Georges 18, De Prouw 12, Philips 8, De Loose 41Goe- mans 2, Van der Burght 4. WEGA RC Brussel 106 Hermes 79 Gezien onze woordvoer der niet bereikbaar was om nieuws te brengen van de uitwedstrijd van Hermes kunnen wij eigenlijk geen essentiële kommentaar ge ven van de match op RC Brussel. Wij herinneren ons nog de heenwedstrijd waarbij RC Brussel bij Her mes kwam winnen. Hermes dat toen nog met Oelbrandt speelde. Pivot Leemans, een aardige duhbele meter, gooide er dan helemaal niet naast. Vandaar ons ver moeden dat Hermes nu tij dens de terugronde weinig zou kunnen oogsten bij de Brusselaars. Dat het een zo ruim verschil werd was echter verrassend. Wij no teerden een goede match van vleugelspeler Van den Berghe maar deze man was niet opgewassen tegen de man van de wedstrijd die bij de Brusselaars liep. Ma rion, vroeger nog juniores- internationaal, bleek met 33 punten onhoudbaar. RC Brussel was ons inziens een klasse sterker en .haalde nog een afgetekende zege. Punten: Hermes: Van den Berghe 25, Raman 16, Ril- laerts 18, RC Brussel: Marion 33, Leemans 26, Neukermans 12. Stainier 16. WEGA Klaaskens. Bertino won verdiend voor de tweede keer het derby en behoudt zijn kansen op promove ring. Punten: SNBC: Sau viller 10-2, Willaert 14-8, Dhondt 0-8, De Cauwer 4-4, De Poortere 4-2, Van Uytfan- ghe 4-0, Govaert 2-0. Bertino: Vonck 4-14. De Bock 8-2, Thiron 8-0, D'Hooghe 2-12, Van Stee lant 1-7, Van Damme 6-1, Pauwels 2-3. WEGA Vrouwenbasket Aurora Zele 81 Juvent. Zotteg. 21 Problemen kenden de Zeelse meisjes niet om hun laatste kompetitie match tot een goed einde te brengen. De bezoek sters konden nooit voor enige weerstand zorgen. Na 6-1 aan de 5de mi nuut werd de kloof als maar grotèr en via 14-3 en 28-5 zorgden De Lint- decker, De Vuyst en Van Acker vopr een 38-9 ruststand. In de tweede helft kende Aurora evenmin problemen. De tussenstanden als 44-15, 59-59 en 72-19 spreken voor zichzelf en demonstreren de zwakte van Zottegem. Uit de laatste 20 minuten ont houden we evenwel de sterke aanvallende par tij die Brigitte De Graeve nog voor het voetlicht bracht. Die overwinning en de zege van White Star op Sgolba Aalter houdt in de Aurora nog een test match om de derde plaats, die eventueel goed is voor een plaats in bevordering bij het vormen van de reeksen met veertien ploegen. Punten: De Graeve 10- 22, Van Acker 10-5, De Lintdecker 10-10, De Vuyst 6-6, Flies 0-2. BENO Tegen Amicale Gent, aan tredend zonder topspeelster In de tweede helft begon Van Boxelaer, heeft Leoni- Staelens, 2 op 2 aanvallend das voor éénmaal in zijn goed en samen met Coeckel- basisopstelling voor een bergh zorgde hij voor 52- nieuwe verrassing ge- 46. In beide kampen sput- zorgd. Vielen de prestaties terde echter de aanvallende in de voorbije wedstrijden motor. Aan de 15de minuut tegen de topploegen uit de leidde de thuisploeg nog klassering negatief uit, met 56-50 maar Van Vossel door het verlies van de wed- mikte een 3 op 3 binnen en strijd met een paar punten, alles was te herdoen. Ner- werd nu de wedstrijd ge- vositeit en balverlies kruid- wonnen met het kleinste de de slotminuten en de 58- verschil.Niets liet noch- 58 eindstand had een ver- tans dergelijke ontknoping lenging tot gevolg. In die voorzien, bijkomende vijf minuten Leonidas, gestart met een was het Vermeulen die zijn box-and-one op Verbrug- ploeg overeind hield, maar gen, in de persoon van Hei als Haantjes uitliep tot 60- reman, kon een andere Van 65 was de kampioen in eer- Rijmenam niet stoppen. Dirk Fransaer, sterk onder de korf, scoort twee punten voor Zele tegen Luchtbal, (bvw) Derde Klasse Tijgers Halle Osiris Osiris heeft een beku rijke wedstrijd verlo die het normalerwijze meer kon verliezen. E Dherdt had immers nog twee sekonden te len voor een 74-75 gezorgd. Wat toen allen gebeurde zal voor de gn tafel moeten uitgelegd i den. Er is wel een mentsartikel, dat zegt de tijd pas mag lopen v het ogenblik dat ieman ingegeven bal aanri doch dat in twee seko tijd nog liefst drie p kunnen volgen, en daj een één-twee beweging een doelpoging als r taat, lijkt ons toch ooi aanvaardbaar, en zo c ten de Osiris-leiders er over. Osiris had nochtans puike start gekend, dan via een uitmunt Dany Dherdt, steeds in grote omstandighf en Dirk Ongenae, die derogen verbetert, naai te de kompetitie vordertj dient wel gezegd dat C de 10-14 voorsprong vo bewerkstellige door het zonderlijke goede optrfl Ion van Peter Van der W< die met zes punten en assists goed doorheen beginperiode kwam. D ook langs de overs i' werkte de thuisploeg t •sterk af, vooral langs 1 waert en Daman, die sai goed waren voor 45 ten. Desondanks kon Ot dat eveneens afwerkte gen 70 procent, de leicL behouden tot bij de rust^k 43). Na de kampwisseaB kende Osiris zijn vertro de inzinking. Dany Dhe zo uitstekend in de ee helft kreeg nu geen bal! Met haar 1.90 m. beheerste meer door de ring, Pi zij 'de rebound, en werkte man was en bleef ondei daarbij zeer goed af, zodat maat. De Koster vond Amicale op het scorebord draai niet en Halle vei ste provinciaal zo goed als gekend. Vermeulen en een driepunter van Bieseman zorgde voor 65-65. Mathijs lukte één vrijworp op 3 en steeds de leiding had met de bakens 57-48. Marc I Van Broeck scoort hier voor leider Bavo (Moerzeke- Old Stars 89-72) (vh) Sint-Jan Wasocub 83 105 Sint-Niklase Bertino De strijd om de tweede plaats in de rangschikking was de inzet van het Waas- lands derby. Zowel de Klaaskens als hun opponenten toonden zich deze keer langs hun In volle degradatiestrijd gewikkeld met Sparta Laar ne verklaarde voorzitter Jaak Gerlo dat het zeker nodig was een onverwachte uitzege te kunnen boeken. Dit is dan gebeurd op het niet zo zwakke Sint-Jan. Van bij de start was Wa socub de betere ploeg 12-16 en na 10 minuten bouwden de keukenjongens hun voorsprong op tot 20-30. Met taktisch spel bleef Wa socub aan de leiding ook al was Stevens een klepper die bij de pinken was. Er werd gerust met 47-48 cijfers en nooit had Wasocub de lei ding afgestaan. Onmiddellijk na rust kre gen Van den Bossche-Kin- dérs-Gerlo hulp van hun pi- BBC Dendermonde Haantjes Leup. 66 De thuisploeg heeft knap afgerond met een overwin ning op de kandidaat-kam pioen. Leupegem had ge noeg aan de overwinning bij Dendermonde om kam pioen te worden. Die vreug de hebben ze in de Sint- Gilli8se sporthal niet mo gen smaken. üp twee speeldagen van het einde heeft Dendermon de nog een kleine kans ge geven aan Panters Baasro de om op gelijke hoogte te komen van Leupegem. De thuisploeg kon langs Van Leemput, de beste thuisspe- ler en Bieseman, aanvanke lijk een kleine voorsprong verwerven: 12-8. De thuis- zone was onder de korf niet Bieseman shotte in de slot sekonden de winning-korf binnen Punten: Coeckelberg 2-4- 60, Staelens 0-4-0, Van Leemput 11-6-0, Vermeu len 8-2-4, Bieseman 11-4-5, Van de Spiegel 4-2-0. BENO Panters Baasrode Falco 71 7de minuut konden Geert Moens en De Beule het ver schil tot 24-10 opdrijven. Falco kwam nog eens terug tot 24-16, maar Verstappen en een sterk spelende Ste vens hadden aan de rust de rekening van de Gente naars gemaakt: 44-28. Falco, dat zich meestal bedient van een agressieve verdediging, probeerde in de tweede helft met een pressing haar achterstand op te halen. Hun systeem was wel op het randje van het toelaatbare. Een geniet bare wedstrijd was het ze ker niet, De beschermelin gen van coach Jef Piron be wezen datze wat in huis hadden om de press van de Falco te omzeilen en het verschil liep na 7 minuten op tot 20 punten (60-40). een 2 h 4 pun ten voor- nelis gokte, bracht Lagl sprong. in, en zette Peter VanI Bij de thuisploeg speelde Weeën ondanks zijn j Nora De Luyck een puike fouten terug op het 1 eerste helft door een 4 op 7 Resultaat: bij het ing shotprestatie, doch leed an- van de laatste minuut derzijds heel wat balverlies. Osiris opnieuw 68-73 ui die door Verbruggen uitge- lopen. Schijnbaar voldt buit werd om Amicale toch de voor de overwinning steeds aan de leiding te dan kwam dit ongelooi houden. Na 12 minuten slot. Bij navraag aan dt ?■'- stak Leonidas via De Meyer fel, wist de Osiris-afgevi dan toch even de kop aan digde die instond voor het venster, zodat ze even chrono te vertellen dat op voorsprong kwamen 18- signaal ging wanneer 16. Toen een blijkbaar ver- laatste man van Halle, moeide Nora De Luyck be- de doelpoging onderai gon te falen was er nie- de bal in zijn bezit kreeg 84 mand meer, die haar schut- het tumult ging echter tersrol overnam. Zelfs niet fluittoon verloren voor Marianne Rommel, die scheidsrechters Allesi E- Over het ganse verloop gteecis haar kans ging van voor één scheidsrech K van de wedstrijd heeft de Qp afstancldoch negen- daar de ene het doelp thuisploeg zich de betere maal tereke miste. Inge De goedkeurde en de an< f getoond. Na 11-8 aan de Moor ingebracht voor No- het annuleerde. Na ei ra De Luyck, kon de bakens redetwisting werd het niet verzetten. In de slotpe- slotte goedgekeurd, -j riode van de eerste helft Osiris deze belang! raakte Verbruggen even los wedstrijd verloor. Opl van haar bewaakster Heire- terrein althans, wantj man en zorgde voor een 20- kans is groot dat OsirT 27 ruststand. Onmiddellijk twee punten terug na de kampwisseling kwam voor de groene tafel!! Marianne Rommel dan toch BBC Osiris: Dherdtj los. Via een 3 op 3 en een 1 De Koster 6, Lagringl op 1 v.w. bracht zij Leoni- Schorreel 6, Puttemaf das aan de 5' langszij 29- Van der Weeën 6, Ongl 29, doch weer was het Van 20. Rijmenam die voor waar- Volgende zaterdag dige repliek zorgde en Ami- John Huysecom met zij»n< cale op lichte voorsprong Leuven op bezoek, voot Ier hield. Verbruggen deed er topper met de tweede p' nog een schepje bovenop als inzet. met een 3 op 3 en Amicale scheen op een gemakkelij ke overwinning af te steve nen. 31-37. Hilde De Meyer vond plots haar stevig af standsschot uit de eerste periode terug en met een 3 Verstappen-Stevens zorg- den er v<Z dat de kloof niet °P 3 ™r«de, zl> ™>r„ 3,9-37 kleiner werd. André De Van dan af werd het een Piet Van Impep wint Beule. met 4 fouten op de 5 Nieuweling Piet Van *rd bank kwam nog even zijn vedetten kan een hele... Piet wort Was bijdrage leveren. Hij zat T®® Y6*™*" In Wemmei startten m - - scoorden om beurt en de 101 stand evolueerde via 43-41 ,t b" naar 51-53. Doch weer was p- t b-nnl iurr> yjtj iu-uu 4u«xvoto iuj con -* waar Piet zijn twee konl 4 en bij 81-58 liep hij zijn Heireman ter plekke renten te vlug. af was i irin vijfde fout op. Noël Colpin wig Van Tittelboom ha Ver toonde zich meester in de sluitm& te bezorgen 53-53. -n Everbeek een rugn AC. rebound maar na het uitval- Verbruggen zette Amicale mer af en finishte als ^en len van Stevens-De Beule en weer voor 53-55 doch ook mer drie. Daniel Set de kwetsuur van Moens Inge De Moor mikte raak. dinck was 15de. met vier fouten op de bank, Maar aan de 16de minuut bij 73-58 lukte hij een 4 op

De Voorpost | 1981 | | pagina 24