Temse knakt Roeselare Wet van de sterkste Hauw-witte scoremachine Niet alle hoop verloren aar de derde plaats Zonder geschiedenis Loon naar werk de kijker Baasroodse juniores en kadetten kampioen! Weerstand gebroken ahi-Kwai Zele klopt landskampioen St. Gillis Superieure thuisploeg Beste ploeg won Verrast De Voorpost - 20.3.1981 27 V.C. Temse - Roeselare: 3-1 7 1 i rijt Ook Roeselare heeft zich za- home coach had dat be- vlot. Met oogstrelende ac- erdagavond aan Temse merkt en schakelde voor de ties en een geestdriftige aispakt. Als favoriet ge- rest van de wedstrijd over aanpak konden de afwer- 5 n itart heeft Roeselare de tan- op een ander spelpatroon. kers Luc Van De Velde, Pa len stukgebeten trick Aerts en Van Eynde let was een hele tijd gele- Het idee om het met twee zich aanvallend naar wens |en dat Temse nog opge- spelverdelers te rooien uitleven. Met een 12-7 voor- nept werd door een flinke werd een ontgoocheling tij- sprong nam men het plaat- Hfl chare supporters. In de dens de eerste set In de selijk slippertje waardoor iatste ontmoeting beleef- tweede set werd enkel Ben- de Knack boys tot 14-12 S F; len we terug de sfeer van ny Heyninck nog als pas- konden terugkeren hele- e G e«grote dagen». Ook Roe- seur opgesteld. Dit meer maal niet kwalijk. Met 15- :'ht(flare was vergezeld van vertrouwd beeld wierp 12 (3-1) zorgde Temse voor uis zodat de opkomst van vruchten af Temse won de verrassing en gaf het et publiek terug meer dan met 15-8 (1-1). Begrijpelijk bewijs dat hun jongste goe- '-hoorlijk was. De aanwezi- hield men deze speelwijze de verrichtingen niet toe- j__i zullen zich deze partij ook in de derde set aan. Ook vallig waren. Trainer Vic u ast niet beklagen, een pui- nu bleef Temse de betere. Ernon loodst Temse naar 1.1 i wedstrijd met een onver- De thuisploeg bleef steeds een veilige haven. Ofschoon t F achte maar niet onver- op voorsprong 8-3, 10-6. het nog geen wiskundige iende overwinnaar. Toen werd het terug even zekerheid is, acht men in warm want Roeselare Temse de degradatie on- bezoekers kwamen het kwam naast de Temsenaren waarschijnlijk, rst aan bod en schenen 10-10. Dit was het laatste Zaterdag reist VC Temse lar een vlotte zege af te wapenfeit van de bezoekers naar Torhout. Op dat ter evenen. Wie gaf Temse in deze set. Hun scoorma- rein boekte Temse nog ig enige kans na een 3-15 chine werd door Temse on- nooit een overwinning, 1) verlies. Het was duide- klaargemaakt. Met 15-10 maar misschien komt daar k dat bij Temse er tak- kwam Temse op 2-1. Ook in zaterdag wel verandering 'era ch wat mank liep. Ook de de vierde set begon Temse in9 Heren: 4° Nationale C Schelle - Juvenes: 1-3 setst. Hades Temse stelde zich flink teweer tegen Kortrijk, doch verloor met 2-3. (dw) De lokalen hebben deze keer de wet van de sterkste moeten ondergaan, al is dit niet zonder moeite gegaan. De thuiswedstrijd werd nipt verloren, maar deze keer werd met man en macht gewerkt om de over winning naar Zele te krij gen, en het is gelukt na een spannende en fantastisch mooie wedstrijd. In de eerste set kon Schelle uitlopen tot 3-1 maar de bezoekers speelden het voor mekaar om terug aanslui ting te krijgen. Het tempo werd opgedreven, en wel zodanig dat de scheidsrech ters moeite hadden om het tempo te volgen. Juvenes nam de leiding op 5-7, en stond ze niet meer af tot aan de eindmeet, al kwamen de jongens uit het Antwerpse nog even dreigen tot 13-14. Een goede opslag en een goed gevormd blok, bracht het einde van deze spannen de set. Bij de tweede herneming gaf Juvenes van bij het be gin vol gas en liepen uit tot 3-6. Maar Schelle dat niet voor niets aan de leiding staat drukte het gas nog dieper in, zodat de score draaide naar 8-10, langs 9- 12 naar 13-12. Langs een snel gevarieerd volleybal persten zij er op het einde nog eens alles uit, zodat de bordjes 1-1 hingen. De volgende spelbeurt werd door beide ploegen keihard gestart en het was Juvenes dat een kloof sloeg (2-5). Schelle kon weer in achter volging gaan en de eerste tekenen van vermoeidheid waren bij beide ploegen zichtbaar. Schelle klampte aan en volgde steeds op en kele puntjes van de bezoe kers (4-8, 6-9, 11-12). Toch was het Juvenes die de eerste setbal mocht slaan, maar deze kwam niet tot zijn recht. De lokalen gin gen toen zo heftig te keer dat Zele efkens moest bui gen maar niet knakte. De Zeelse coach gebruikte zijn- rijke ervaring om dit moei lijk moment te keren, zodat met 15-17 cijfers kon beslo ten worden. Toch was het in de vierde herneming weer Schelle die de forcing voerde en een voorsprong opbouwde tot 7-1De Zeelse spionkop riep alle hens aan dek, en deze zevende man was de oor zaak dat Juvenes zijn ver moeidheid vergat om er weer met alle macht tegen in te gaan. Het werd 7-7, en door deze felle terugkomst, van Zele aangetast, ging de thuisploeg de nederlaag te gemoet. De Zeienaars kre gen vleugeltjes en serveer den volleybal van de boven ste plank. Nog even pro beerde de thuisploeg iets, maar verder dan 11-15 ge raakte zij niet. Reserven: Schelle - Juvenes: 2-1 setst. 4-15Ü5-13, 15-6 ationaal herenvolleybal ic L-Gillis-Waas - Vosselare 3-0 Nationaal her en volley bal giant-killers van tweede rangschikte Gent, heb- ii in het Waasland geen hijn van kans gekregen een ontketend en for- idabel Sigivok. De stoom- genaamd St.-Gillis- nam in snelle vaart nakkelijk afstand van i tegenstander, die onder lokaal overwicht zwichten en die de iade kon beperken tot schamel aantal punten in totaal). lokalen kwamen bijzon- r goed voorbereid aan de rt: coach Van Buynder i vorige week de speel- van zijn opponent kunnen bestuderen wat niet zonder gevolg bleef! «Scouten» wordt zelfs in vierde nationale gedaan! Toch wel verantwoord als u merkt hoe schitterend de thuisploeg zich de laatste weken door de moeilijke partijen slalomt! De laatste loodjes wegen blijkbaar niet zwaar, zij geraken nu pas in uitstekende vorm! Keihard en snel! Zo ging de partij van start! Met de thuisploeg aanvankelijk het commando in handen, stelden de bezoekers zich gevaarlijk aan (6-6). Dat was slechts schijn want in één ruk maakte Sigivok uit (15-6). Zelfde spelbeeld in set twee met Vosselare even aan de leiding (2-4) maar daar bleef het bij. Een bijwijlen magistraal combinerende thuisploeg veegde de vloer met zijn tegenstander (15- 6). De gasten werden in de slotset nog dieper in de ver nieling gedrongen (10-0). Het werd een ware afslach ting (15-4). Een echte Wa terloo voor Vosselare, wel licht in een mindere dag! Euforie bij blauw-wit, in een begenadigde dag en outstandig! De reis naar Zwevegem wordt met even veel ernst aangepakt! Een 0-3 uitslag ligt zo in 't ver schiet. hb Achel - R. St.-Niklaas 1-3 Rapid is erin geslaagd om de dolle carnavalsvreugde nog een graad te verhogen Eerlijk gezegd, we hadden er schrik van en gaven wei nig kans op succes na de laatste ontgoochelde par tijen! Wij waren van oor deel dat de spelers in het overmijdelijke berustten! Niets van dat alles! De laat ste kans om zich te redden heeft Rapid met beide han den gegrepen. We moeten teruggaan tot de wedstrijd tegen Temse om nog eens een overwinning te note ren. Redenen genoeg om gezien het belang van de partij, alle complexen van zich af te schudden en z'n ware gedaante te tonen. Een geladen en zenuwach tige sfeer, waar de span ning te snijden was en de zenuwen zwaar op de proef werden gesteld. Geen mooi volleybal, wel kracht en in zet! Beide teams mochten niet verhezen: dan was de tweede kandidaat-daler ge kend! Wat Rapid over een gans seizoen niet vermocht, lukte nu wel: een goed sa menspel waar iedereen me kaar blindelings vond en waar elke speler zich hon derd procent inzette voor de ploeg. In de begin set moest Achel afhaken bij een 7-8 stand wat Rapid benutte om uit te maken (9-15). Zelfde scenario in set twee en Ra pid zat bijna op rozen (8- 15). In set drie, waar de spanning wat de punten be trof naar een toppunt draai de, kreeg de bezoekende ploeg zelfs twee matchbal- len! Maar een anti-Waasge- zinde scheidsrechter sloeg een duidelijk «getoucheer de» bal over en schonk Achel de setzege (16-14). Rapid was niet uit z'n lood geslagen: het drukte z'n stempel op de wedstrijd en manifesteerde dit op het scorebord (9-15), Rapid heeft het deze maal waarge maakt: alles verüep niet al tijd van een leien dakje maar de meer vaardige stielkennis, routine en kalmte waren doorslagge vend tegen de al te vaak jeugdige overmoed en inzet van de lokalen. Daarmee wordt het nu be paald spannend en ernstig. Nog drie wedstrijden op het programma, te beginnen morgen zaterdag waar Ra pid hekkesluiter Obaerts Gent ontvangt en NIET MAG FALEN. Achel trekt naar Leuven dat nog in de run zit voor de titel, on danks de zware verhesscore tegen Opglabbeek! Houdt Rapid er tot het einde de spanning in? hb mesvolleybal ikeroever Temse Dames 2-3 a A teui le ontmoeting tegen Lin- het tweemaal. In de eerste n 1 oever heeft Temse de set begaf Temse met 15-12 e T ipense één uur en zeven- en in de tweede set was het eertig minuten in de verlies nog miniemer 15-13 k Tj irthal gehouden. Het (2-0). Dit alles gaf een zeer tenslotte een overwin- mooie uitgangspositie aan voor de bezoekers, die de signoritas. In de derde imee een goede zaak de- set echter werd de thuis- Niet alleen verloren de ploeg van het terrein ge- Qmers één en twee uit de veegd Een verklaring voor gschikking. maar ruk- het 0-15 verlies, na 11 mi- zij zelf op naar de derde nuten spel, kon ons na de its. wedstrijd niemand geven wedstrijd verliep zeer (2-1). De vierde set startte wichtig in de eerste gelijk 5-5. Het spannende ogii e sets Maar hoe Temse begin verwaterde en een agd het spektakel hielp ma- beukend Temse team stond >t te i, zij bleven tegenover na 18 minuten met 6-15 keroever in het verhes naast het home team (2-2). pon» in. De thuisploeg haalde Een oorzaak van het weg- Nationaal damesvolleybal Nationaal herenvolleybal ate: P. Mechelen - S. St.-Niklaas 3-2 deemsteren van Linkeroe ver lag aan de geringe speelsterskern. Het basis zestal ging fysisch tenon- der tegenover Temse, dat volwaardige wisselspeel sters ten gepaste tijden tus sen de lijnen kon brengen. Bij Linkeroever stond een vervanging gelijk met een verzwakking en het basis team miste de adem om het vijf sets vol te houden. In de beslissende set werd met 4- 8 van speelhelft gewisseld. Temse kwam niet meer in gevaar en won met 10-15 Hermes komt Zaterdagavond kondigt zich in de sporthal Tilroda weer een topontmoeting aan. Hermes Oostende, ja ren de toonaangever in het damesvolleybal en momen teel tweede in de rangschik king, komt. In de heenron de gaf Temse aan de kust een flinke verrichting weg maar kon niet beletten dat een 0-2 voorsprong in rook verging. Hermes haalde het met 3-2. Temse doet het steeds erg goed tegen die dames Men hoopt nu de confrontatie ook eens met een overwinning te kunnen afronden. •ong anks estel tiei l ge tovinciaal: Dames Baasrode - Merelbeke: 3-1 bic* u QQge tige maar zeker geen werkt. Toch gaf Merelbeke Wj derwaardige wedstrijd zich niet gewonnen en kon irbij de lokalen de in- tegen het rustig draaiend k gaven niet tot het ui- Baasrode toch de derde set moeten gaan. nemen met 9-15. Onmiddel- ijkopgaande eerste set lijk replikeerde Baasrode 11-11 waarna Baasrode en wist na 5-0 en 10-5 de doordrukte en het met eindzege vast te leggen met 13 wist te halen De een 15-7 stand, ide set kwamen de be ters er niet bij te pas en De reserven moesten de B-3 werd met 15-7 af ge- duimen leggen met 2-1 Pitzemburg is en blijft een boeman voor de Waaslan- ders. Sinda kan er niet te gen zegevieren en ook nu werd deze minder gunstige tradities niet gebroken al hoewel de kans er dik inzat ha de derde set bij een 1-2 voorsprong! Geen hoog staand en mooi volleybal, dat de stempel «eindesei zoen» droeg! Beide teams akteerden vrij loom en sta tisch, met weinig inzet en begeestering. Een aantal faktoren verklaren dit ma tig tot slecht presteren bij de bezoekers: zij misten nog steeds R. Verlackt en H. Pincé; traden aan op een zondagmorgen en boven dien is de accomodatie er zeer slecht, laat staan op het randje van de toelaat baarheid. Mechelen startte het best (15-12) maar St.- Niklaas kon in een wip ge lijkmaken (9-15) en zelfs voorsprong nemen (12-15)! De geringe motivatie deed tenslotte de deur dicht! Met 15-11 en 15-7 cijfers werd een wedstrijd zonder veel geschiedenis afgesloten! Om vlug te vergeten. Ook dit weekend moet Sinda het «buitenhuizig» doen: naar de fruitkwekers St.-Trui- den. Kan er nog een kracht inspanning af of ziet men verlangend uit naar de ko mende dode periode? hb Deze week werd de kompe titie voor de jeugd afgeslo ten en de Baasroodse jon- gens-juniores en kadetten, die reeds zeker waren van de titel, hebben andermaal bewezen dat zij de besten waren. De cijfers zeggen alles: de kadetten, die nog geen en kele set verloren, speelden het klaar om hun tegen strever, Aalst, slechts één •enkel tegenpuntje toe te staan en met de rekordcij- fers en 0-15, 1-15 en 0-15 het seizoen te beéindigen. De juniores, die geen enke le wedstrijd verloren, deden het te Kalken bijna even goed en wisten met de niet minder sprekende cijfers 0- 15, 1-15 en 8-15 te zege- Kommentaar is overbodig en het is voor Adec Baasro de een buitengewone pres tatie om in de paar jaartjes dat aan jeugdpolitiek wordt gedaan, dergelijke resulta ten te behalen. De dames-juniores speelden hun laatste wedstrijd tegen Michelbeke en behaalden in de Sporthut een even schit terende 3-0 overwinning Kallo Gilvoc 3 Rj s nationale trofee van het Gemeentekrediet, zowat de H< teche beker in het judo, klopte Asahi-Kwai, lands- msti pioen St. Gillis. Tul; Sillis, dat in de kompetitie op de tweede plaats was ndigd, na «Ippon Namur», behaalde nadien toch de voor de groene tafel. Hun klacht tegen J.C. Seraing Dé I ®s het opstellen van een buiten de transferperiode lesloten judoka werd aangenomen. Hierdoor behaal- zij nog twee punten meer en werden toch kampioen. &n samen met het reeds gevierde Ippon Namur. of» loegen mochten nog De grotere maturiteit en lemen aan de finale. In ondervinding van deze urde van hun uitslag ploeg is er nog te veel aan inaal waren dit voor voor onze jonge Zeienaars. imse gedeelte Overwinningen voor Said onse, 2. Zele, 3. Heren- Bouharrak (Ippon 10) en 3. Herzele de Waalse liga: 1. es. 2 Namur. 3. St. en Montignies. Leo Christiaens (Ippon 10 P) iBillis-Zele: 2-4 (10- Herentals-Zele: 3-3 (22- 25) Na de twee eerste zenuwslo pende wedstrijden kwam i-Kwai kwam reeds in Herentals aan de beurt. Zij "Bte ronde uit tegen St. werden evenals in de regio- en troefde de lands- nale opnieuw geklopt, zij ioen af Overwinnin- het minder afgetekend Na x>r Daniël Ott (YUKO de eerste 4 kampen was de Luk De Beule (Ippon stand 3-0 (22-0) voor He- Mario Bouwens (lp- rentals, enkel Daniël Ott p tegen Gilbert had onbeslist gekampt. Leo 50 dan en Marcel Christiaens, Mario Bouw- is (Ippon 10). ens en Marcel Meskens de- iristiaens kampte on- den het dan toch nog. Leo overwon Ludo Van Looy met Chui (5 p'Mario '-Zele: 5-2 (33-20) overwon De Peuter met Ip- de medelandskam- pon (10 p.) en Marcel over- club van Robert Van won ex-kampioen van Bel- 'alle het zich niet ver- gië Frans Van Looy even- Oen won overtuigend. eens met Ippon. Gelijke stand, doch meer techni sche punten, de overwin ning was voor ons. Ronse-Zele: 4-1 (26-3) Ronse dat reeds in de eerste ronde verloren had van Jambes diende voor de der de plaats nogmaals tegen Asahi-Kwai. Het werd dit keer geen afslachting zoals op het regionaal tornooi, al hoewel de uitslag op het eerste zicht toch nog zwaar is. Said Bouharrak begon nochtans met een overwin ning (koka 3 p.). Daniël Ott kampte onbeslist tegen Marnix Cnudde (Belgisch kampioen 65 kg). Nico De Maesschalck ver loor in de laatste 30 sec. met een veel te licht toege kende koka tegen Wey- meels Erik (ex-Belgisch kampioen 71 kg). Luk De Beule verloor tegen Stefaan Himpe met ippon. Leo Christiaens verloor met 1 koka tegen Bernard Tam bour Belgisch kampioen - 71 kg. Mario Bo 'wens ver loor met ippon tegen Geert Verseyck en Marcel Mes kens kampte onbeslist te gen Lesley Mc Phail ex-Eu ropees kampioen Einduitslag 1. Jambes 2. Namur 3. Ronse 3. Zele Ploeg - - 60 Bouharrak Said - 65 Ott Daniël - 71 De Maesschalck Nico - 78 De Beule Luk - 86 Christiaens Leo - 95 Bouwens Mario 95 Meskens Marcel Hiermede is het nogmaals bewezen dat Asahi-Kwai volgend jaar in eerste natio nale geen vrees meer moet hebben. Deze jonge ploeg zal nog verbeteren. Beloften Deze keer geen overwin ning voor de beloften, die opnieuw maar met zes judo ka's konden aantreden. Twee maal moesten ze in de Waalse ploegen hun meer dere herkennen Uitslagen Sclessin - Zele: 1-4 (3-33) Mons - Zele: 4-3 (27-26) Brasschaat - Zele: 1-4 (7-28) Schaarbeek - Zele: 4-2 (33- 17) Einduitslag 1 Mons 2. Koersel 3. Schaarbeek 3. Zele Krachtbal Av. Lissewege Osiris Aalst 20 12 Tot de rust hield Osiris vrij goed stand (7-4) maar dan zorgde de thuisploeg voor een veilige voorsprong. Oranje-blauw miste weüswaar Joris Hanssens. Jan De Vriendt, Xavier De Nutte, Chris Eel- bode en Peter De Bruyn, zodat voor het B-team be roep werd gedaan op de ta lentrijke scholieren Hans en Maarten Boghaert. In het eerste viertal speelde Luc Schouppe op zijn ver trouwde barrageplaats, Luc Herdewijn op de linkervleu gel en Bart Van Lysebeth op rechts. Dankzij een ster ke homogene prestatie in verdediging kon Osoris lange tijd stand houden maar het tekort aan werp- kracht tegenover de lokale aanval kwam uiteindelijk toch tot uiting in het eind resultaat (20-12). De reserveploeg kon slechts vijf minuten stand houden en werd dan volle dig overspeeld. Met Fred Dockers, de gebroeders Boghaert en Raf Coppens als achterman, kwam oran je-blauw voor rust nog tot scoren maar in de tweede helft geraakte Aalst niet meer weg uit het eigen doelgebied. Een zeer sterk begin van beide partijen resulteerde in een gelijkopgaande eer ste set (4-4, 8-3, 12-12). De bezoekers haalden het uit eindelijk met 14-16. In de tweede set bouwde Gilvoc een 2-9 voorsprong op. Daar bleef het bijKallo wam met snel aanvalsspel srug (10-9). De bezoekers Jampten nog eventjes aan 10-10). Maar Kallo maakte n één keer uit 15-10. Gilvoc liet Heyndrickx op le bank en brak opnieuw lit tot 3-9. Weer kwam Kal- o terug. De bezoekers noesten toezien hoe snel de bordjes van 3-9 naar 14 9 werden gebracht. Kallo miste zijn setbal en Gilvoc kon beginnen knagen aan de voorsprong. Punt per punt kwam het dichterbij en alhoewel de plaatselij ken nog 5 setballen af dwongen was het Gilvoc dat uitmaakte 15-17. Kallo, duidelijk aangesla gen, kon in de vierde set nog nauwelijks weerstand bieden. Gilvoc maakte de partij uit met 8-15. Volgende wedstrijd: Gil- voc-Eeklo in de sporthal Sint-Gillis om 19 uur. Dames: 2' Provinciale A Juvenes - Moerbeke- Waas: 1-3 Koploper Spectrum Moer- beke heeft uiteindelijk één set in de brand- moeten la ten tegen Juvenes Zele. Bei de ploegen kenden een ze nuwachtige start, wat zich manifesteerde in de slordi ge recepties en een falend blok langs beide kanten. De thuisploeg kon tijdens de R.T. Lokeren - Menen 3-1 Testa zet zijn rush rustig verder: nu werd Menen kansloos huiswaarts ge stuurd en mag zijn ambitie op de derde plaats opgeven. Het wordt dan een geduw en getrek om die plaats te bemachtigen nu Bissegem leider Chièvres in het zand deed bijten! De Westvlamin gen hadden zich eerder aan een zacht gekookt eitje ver wacht; dat gaven ze na de wedstrijd te kennen! Maar al wie met Testa de laatste wedstrijden in de clinch is gegaan, weet best welk vlees men in de kuip heeft want de Lokeraars draaien op volle toeren! Zij zullen dit kunnen bewijzen te Diksmuide waar zij morgen te gast zijn! Een Diksmuide dat nog in de running zit voor de titel en zich geen misstap mag veroorloven. De ambitieuze thuisploeg kreeg vlug de domper op de neus (3-7) maar redde zich meesterlijk uit de benarde situatie door het werk van enerzijds Loyez en Raem- donck in verdediging en anderzijds Meersman en De Cae in de aaval (15-9). Een op zijn hoede zijnde bezoe kend team riep alle hens aan dek! En Testa houdt wel eens van een verras sing. In een drie kwartuur durende set kreeg Testa zes setballen toegewezen maar was nergens in het beslui1 ten. Met de hulp van de scheidsrechter stelde Me nen de bordjes in evenwicht (19-21). Lokeren was op zoek naar zijn tweede adem (4-11). Coach Thienpont gaf z'n richtlijnen mee wat zijn effekt niet miste daar Me nen er niet meer aan te pas kwam! Zij scoorden geen enkel punt meer (15-11). De kadans bij de thuisploeg was er terug en Menen zat de dieperik in. Dat leverde dan ook een 15-4 score op! De partij, spectaculair en fraai, kreeg alzo een over- verdiende lokale zege waar het teamwerk primeerde! hb 1* Provinciaal Heren: Baasrode - Heurne: 0-3 Op een plaats waar aan het einde van de competitie praktisch niets meer te winnen of te verliezen was heeft Baasrode zich laten verrassen door het bezoe kende Heurne dat het afda- lingsspook voor ogen heeft. Heurne gooide zich met vol le inzet in de strijd en voor aleer de lokalen het goed beseften zagen ze de eerste set met 7-15 ontsnappen Kwam het in de tweede set tot 11-11 gelijk, dan was het opnieuw Heurne dat het haalde. Na een nieuwe ach terstand van 4-10 kwam dan toch eindelijk Baasrode aan bod en toen alles er op begon te wijzen dat Adec erdoor kwam. viel het te zwaar verdikt. De setstanden: 7-15, 11-15 en 13-15. Een wedstrijd om zo spoedig mogelijk 'te ver geten. De reserven haalden het hier met 2-1. eerste set een kleine voor sprong opbouwen (3-1) en deze voorsprong behouden tot 7-6, naar 12-11. maar toen stagneerde de zaak echter, doordat het plaatse lijk blok onprecies ging acteren. Bij de tweede herneming was het dan de bezoekende ploeg die sterk aanvallend de Juvenes-meisjes onder druk zette. De Zeelse coach trachtte de kadans te bre* ken, wat resulteerde in een tussenstand van 7-7, We kregen volleybal te zien van de bovenste plank, waarin Moerbeke zich diende te reppen om in hun voordeel te beslechten. In de derde set was Zele de betere ploeg met een snel een aanvallend spel, waar door de bezoeksters even het noorden verloren. Ju venes sloeg een kloof tot 8- 2, en bleef bestendig de aan- valstrom roeren. Spectrum herpakte zich volkomen en onder impuls van Bonnae- rens werd stelselmatig aan de achterstand geknaagd. Toch waren het de gast vrouwen die deze set in hun voordeel konden besluiten Tijdens de vierde spelbeurt verliep alles in het voordeel van Moerbeke, en werd het voor hen een formaliteit, zodat de puntjes er uitein delijk nog gemakkelijk kwamen Een mooie partij volleybal van beide"ploegen, verdiend gewonnen door Spectrum. Reserven. Juvenes - Moer beke. 1-2 setst. 5-15. 15-6. 7-15 Jeugdwedstrijden Heren juniores: Juvenes - St. Niklaas B: 3-1 setst. 14-16, 15-13, 15-12, 16-14 Beide ploegen brachten de gelijk spel waarbij Juvenes tijdens de eerste twee sets voorsprong nam tot zeven punten, maar toen moest toezien hoe de St. Niklase ploeg steeds dichter nader de. maar waarbij zij uitein delijk toch de punten ver overde. De twee laatste sets waren" de bezoekers aan de leiding.

De Voorpost | 1981 | | pagina 27