1
r.V. PROGRAMMA'S
van zaterdag 21 maart tot vrijdag 27 maart
ZATERDAG
ZONDAG
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
De Voorpost - 20.3.1981 - 31
BRT
ir werken? - 17.00 Dag
adag -18.00 Doctor Snuggles -
05 Waar heb je vrienden voor?
8.50 Wie schrijft, die blijft -
Trekking van de Lotto-ge-
- 19.35 Morgen - 19.45
Riws - 20 ÏO Laverne en Shir-
-20.35 Terloops - 21.20 Op
I naar de top: weekendfilm -
55 Nieuws
NED. I
20Open school - 10.45 Teleac -
Nieuws - 14.OO Tennis -
30 Nieuws - 15.35 Een onmo-
jjke vogel - 16.OO De dieren
het Groene Woud - 16.25 Ren
ot -17.10 Tros penalty bokaal
120 Surfen - een kwestie van
18.25 Nieuws - 18.36
•matraat - 18.50 Paspoort -
00 Heidi - 19.25 Avro's sport-
orama - 20.OO Mork en Mindy
Ton 525 Avro's Wie-kent-Kwis -
37 Nieuws - 21.55 «Toots» -
40 Avro's sport panorama -
65 - 23.00 Nieuws
NED. II
00 Nieuws - 18.27 Teleac -
57 Nieuws - 18 59 Sinbad de
man - 19.25 De Muppet show -
DO Nieuws - 20.27 Churchill
de Generaals - 21.30 Brand-
1 - 22.05 Sport op zaterdag -
SS Huisbezoek - 23.OO Vasten-
rweging - 23.10 -23.15
uws - 23.20 Biljart tot OO.OO
RTB. I
Portrait Wallon:
nntches - 16. ÏO Follow-me -
10 Un peu de terre. un peu de
e, beaucoup de joie - 17.10
usion scenique - 17.40 Doc-
Önuggles - 17.45 Folllies -
5 Génération '80 - 19.25
dong van de Lotto-getallen -
0 Nieuws - 19.55 Le jardin
•ordinaire - 20.30 Le Baron
•-.oorlogsfilm - 22.05 Inédits
45 Nieuws
titels I
lat<
j nie Wielrennen:
1st!',.
n all
RTB. II
FR. I
La traque aux gasp is -
0 Regionaal programma -
D Cuisine légère - 12.45 Fo-
score education - 13.OO Nieuws -
li me o Le monde de l'acoordeon -
ïl h< 0 Au plaisir du samedi -
h la 15 Trento millions d'amis -
let 5 Magazine auto-moto 1 -
;n 0_ 0 Six minutes pour vous dé-
re - 19.20 Gewestelijke ak-
u fcteiten - 19.45 Les Paris de TF
O.OO Nieuws - 20.30 Numéro
1.30 Dallas - 22.30 Télé-foot
.30 Nieuws
FR. II
P Dagprogramma's - 18.50
'ffres et des lettres - 19.20
itelijke aktualitciten - 19.45
|dub - 20 00 Nieuws - 20.35
des insectes - 22 05
lecoq - 23.00 Les fronti-
l'inconnu - 23 30 Nieuws
DTSL. I
Voormiddagprogramma's
Programma-overzicht
Nieuws - 14 15 Sesam
- 14.45 ARD-ratgeber
ipartie (1) - 16.15 Ber
szene - 17.00 Blickfeld
'Hier und heute unterwegs
WWF - 18.OO Nieuws
Die Sportschau - 19.00
punkt Düsseldorf 19.22
Mterblichen methoden des
'anninger - 20.00 Nieuws -
Astro show - 21.45 Nieuws
ÖSFróeche - 23.35 Nieuws
zuil
lubbe
hel
in dl
>e n
jp 23
irnooi
DTSL. II
Programma-overzicht -
Nachbarn in Europa
Nieuws - 14.47 Captain fu-
15 10 Heidi kehrt heim -
1001 Schau vu - mach mit - 17.05
i - 17 10 Landerspiegel -
Voreicht. falie! - 19.00
19.30 Ringstrassenpa-
15 Lustige musikanten -
LresfNlcuws 21 50 Das aktuel-
nif.l W-studio - 23.05 Stadt der
Hm ten (western) 0.25
Van I
Vuyst
iktief.
RTL
Chewing rock - 12.40
I- 12.50 Tonncrre - 12.50
touw - 13.15 Weerbericht -
Inarrie 11600 - 16.00 A ventures des
rbecü 68 16 30 Super jukc-box -
Leo contre tous - 19 OO
- 19.30 Switch - 20 30
ge5,1! -
he amour.
Tennis - 22.30 Weerbericht
roekoop - 22 35 L'homme
1 - sociale studie) - tot OO .05
BRT
9 15 Ken uw recht - 9 45 Telegym
10.00 Eucharistieviering
11.00 Konfrontatie 12.00
Nieuwsoverzicht - 12.30 Israëliti
sche dienst - 14.30 Voor boer en
tuinder - 15.00 Sesamstraat -
15.25 Een reuzeverhaal - 17.00
Sportuitslagen - 17.45 Toerisme -
18.30 Doctor Snuggles - 18.35
Leven en laten leven - 19.40
Mededelingen - 19.45 Nieuws -
20.00 Sportweekend - 20.30 Pa
radijsvogels - 21.10 Hun stad -
22.00 Lied van mijn land - 22.30
Nieuws
NED. I
13.OO Nieuws - 15.45 Teleac -
17.00 Kerkdienst NI. gerefor
meerde kerk - 17.45 Bericht van
de wilde ganzen - 18.00 Het Jood
se huwelijk - 18.25 Nieuws -
18.30 Teleac - 19.00 Nieuws -
19.05 Kortjakje is weer beter -
19.10 Hollywood - 20.05 De ver
van mijn bed show - 20.50 Het
huis aan de St.-Aldegondiskaai -
22.20 Heel de mens - 22.50 -
22.55 Nieuws
NED. II:
13.00 Nieuws - 14.30 Open
schooL/Teleac - 15.30 Nieuws -
15.32 Sprookjes uit verre landen
- 15.45 Strijd der planeten -16.10
Jonge mensen op het koncert po
dium - 17.05 Studio sport 1 -
17.35 Groningen - 18 30 Sesam
straat - 18.45 Sprekershoek -
19.00 Studio sport H - 20.00
Nieuws - 2010 Oten hoe zit het
nou met Sien? - 20.40 Humanis
tisch Verbind - 20.45 Extra -
20.55 Pim - 21.15 The Westbank
Story - 21.50 Het tweede ontwa
ken van Christa Klages - 23.20 -
23.25 Nieuws
RTB.
8.55 Schooltelevisie - 9.30 Inter-
wallonie - 10.OO Landbouwinfor-
matie - 10.30 Ulysse - 11.00 Isra-
ëlitisiche eredienst - 12.00 Faire
le point - 13.00 Nieuws - 13 05
Concertissimo - 14.00 Arts-maga
zine - 15.00 Visa pour le monde -
16. ÏO Timide et s^ns complexe -
17.00 Portraits de revolutionnai-
res - 17 30 La chasse au tresor -
18.25 Dr Snuggles - 18 30 A
chacun son tour - 18.45 Sport
weekeinde - 19.24 Toto - 19.30
Nieuws - 19.55 A la Beige époque
p 21.05 Les Brus - 22.25 Nieuws
FR. I
9.15 Religieuze programma's -
12.00 La sequence du spectateur -
12.30 TF 1 - TF 1 - 13.00 Nieuws -
13.20 Cest pas aérieux - 14 15
Les nouveaux rendez-vous -
15 30 Sloane. agent secret -16.35
Sport première - 18.20 La conqu-
ète de l'ouest - 19.25 Les animaux
du monde - 20.00 Nieuws - 20.30
Hold-up extraordinaire (gang
sterkomedie) - 22.15 Paul de
Flem ou cent ans de musique -
23.15 Nieuws
FR. II
10.55 Dagprogramma's - 18.00
La chasse au tresor - 18.55 Stade
2 - 20.00 Nieuws - 20.35 Nana -
22.10 Les esquimaux - 23.05 Vi
deo 81 - 23.30 Nieuws
DTSL. I
9.30 Voormiddagprogramma's -
13.15 Zwischenspiel - 13.45 Ma-
gazin der woche - 14.30 Matt und
Jenny - 14.55 Das ratsel von
Monte Cristo - 16.45 Ms Franzis-
ka - 17.45 DDR-literatur 81 -
18.30 Nieuws - 18.33 Die Sport
schau - 19.15 Wir über uns
19.20 Weltspiegel - 20.00 Nieuws
- 20.15 Optimistische tragédie
(toneelstuk) - 22.35 Der 7 sinn -
22.40 Nieuws - 22.45 Andor Fo-
les speelt Bela Bartok - 23.45
Nieuws
DTSL. n
10 OO Programmaoverzicht
10.30 ZDF-matinee - 12.00 Das
sonntagskonzert - 12 45 Freizeit
- 13.15 Chronik der woche fragen
zur zeit - 13.40 Sich sein leben
nehmen - 14.10 Anderland -
14.40 Nieuws - 14.45 Danke
schön - 14.55 Tatsachen - 15.25
Achtung aufnahme! (komedie) -
17 00 Nieuws - 17 02 Die Sport-
rcportage - 18.00 Tagebuch -
18 15 Die Waltons - 19.00 Nieuws
- 19.10 Bonner perspektiven -
19.30 Ringstrassenpalais - 20.15
Die Neubürger - 22.00 Nieuws -
22.15 Litera-tour XX - 23.15
Nieuws
RTL
12 00 Buona domenica - 13.15
Hei elei. kuck elei - 16.00 Portrait
d'artiste - 16.30 La potite maison
dans la prairib - 17 30 La chasse
au tresor - 18.30 Flash-back -
19.00 Télé-Lux hebdo - 19 30 Ci-
né-remo - 20.00 Kojak - 21.00 La
mort remonte 'a hier soir (thriller)
- 22.40 Les sentiers de l'aventure
- 23.10 Tennis - 23.25 Weerbe
richt en horoskoop
BRT
14.00 Schooltelevisie - 18.00 Doc
tor Snuggles - 18.05 Maja de bij -
18.30 Open school - 19.00 La
chertjes - 19.05 Gezondheid -
19.35 Morgen - 19.45 Nieuws -
20.10 De weerman - 20.15 Het
geslacht Rius - 21.10 Sportshow -
21.55 Wikken en wegen - 22.35
Nieuws
NED. I
11.00 Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamstraat - 18 50
Klem - 19.00 De KRO komt langs
in... Barneveld - 19.55 Voor een
briefkaart op de eerste rang -
20.45 Gunsmoke - 21.37 Nieuws -
21.55 Huisbezoek - 22.20 Portret
van een Oosters - Ortodoks teo-
loog' Olivier Clément - 23.10 Eu
ropese topkonferentie in Maas
tricht - 23.30 - 23.35 Nieuws
NED. n
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac
18.57 Nieuws - 18.59 Star club
20.00 Nieuws - 20.27 De Fabriek
21.20 Wordt al geholpen9
21.50 Aktua TV - 22.25 Soap
22.50 Tros sport extra - 23 45
23.50 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.00 On-
em -17.10 Le bon choix -17 40 La
boite aux images - 18.15 Zigzag -
18.30 Semorama - 19.00 Lundi-
sports - 19.24 Toto - 19.30
Nieuws - 19.55 La legion saute
sur Kolwezi (avonturenfilm) -
23.00 Nieuws
RTB. n
17 40 Teletekst perceval - 18 30
The Muppet show - 19.55 Que
binde di foufouyes (toneelstuk) -
20.50 Civilisation - 21.40 Follow-
me - 22.10 Basketbal tot 23.00
FR. I
12 05 Réponse a tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.35 Regionaal programma -
13.50 D'hier et d'aujourd'hui -
17.25 Croque-vacances - 18.00
C'est k vous - 18.20 L'ile aux
enfants - 18.45 Avis de recherche
- 19.10 Une minute pour les fem
mes - 19.20 Gewestelijke aktuali-
teiten - 19.45 Les Paris de TF 1 -
20.00 Nieuws - 20.30 Génération
Protheu8 - 22.10 Indications -
23.10 Nieuws
FR. II
12.05 Dagprogramma's - 18.30
Cest la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.45 Top club -
20.00 Nieuws - 20.35 Question de
temps - 21.55 Archives, mémoi
res de l'homme - 22.25 Introduc
tion a la musique contemporaine
- 23.30 Nieuws
DTSL. I
8.10 Voormiddagprogramma's -
16.10 Nieuws - 16.15 Schaukel-
stuhl - 17 OO Spass am Montag -
17.50 Nieuws - 18.00 St. Pauli
landungsbrücken - 18.30 Halb 7 -
18.40 Achtung zoll - 19.15 Hier
und heute - 19 45 4 tel vor 8 -
20.00 Nieuws - 20.15 Das glück
der familie - 21.15 Wo das glück
verordnet wird - 22.05 Gute lau-
ne mit mus ik - 22.30 Tagesthe-
men - 23.00 Elisa. me in leben
(dramatische film) - 1.05 Nieuws
DTSL. II
10.00 Gezamenlijke program
ma's - 16 30 Einführung in das
arbeitsrecht - 17.00 Nieuws -
17.10 Kompass - 17.40 Die dreh-
scheibe - 18.20 L.O.B. Spezialauf-
trag - 19.00 Nieuws - 19.30 Disco
'81 - 20.15 eine gewisse wèr-
me. ein gewisser rückhalt - 21.00
Heute-journal - 21.20 Das gefro-
renc Hcrz - 23 10 Musik-litera-
tour - 0.05 Nieuws
RTL
11 45 La bonne franquette
17 00 RTL-flash - 17.05 Défense
d'interdire - 17.20 Avant-premi-
ère 17 45 Je te prends. tu me
prends en photo - 17 55 Le cof-
fre-fort - 17 57 RTL-flash - 18 00
Patchwork - 18.15 Ram-dames -
18.35 Le coffre-fort - 18.40 Le
parti d'en rire - 19.00 Nieuws -
19.26 Le coffre-fort - 19.30 Le
parti d'en rire - 19.45 Entre
chiens et chats - 19.55 RTL-flash
- 20 00 Family Hours - 21 00
Mords pas. on t'aime (dramati
sche film) - 22.30 Weerbericht en
horoskoop
BRT. I
14.00 Schooltelevisie - 18.00 Doc-
tos Snuggles - 18.05 Sesamstraat
- 18.35 Ik lees, jij leest, zij (nog)
niet... - 19.05 Achter de scher
men van een moderne Zoo - 19.37
Morgen - 19.45 Nieuws - 20.10
Kijk uit! -' 20.15 Simply Simon -
21.05 Kijk mensen: verkrachting
- 21.55 I Q. Kwis - 22.25 Tenuto -
23.00 Nieuws
BRT. n
20.10 De Walvisvaart - 20.55 Or-
feu Negro (dramatische film) -
22.40 Bónjour la France
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamstraat - 18.50
Paspoort - 19.00 Kop en staart -
19 10 EO Kinderkrant - 19.30
Grizzly Adams - 20.20 Ronduit -
21.00 God wil wonen bij de men
sen - 21.25 EO-aktief - 21.37
Nieuws - 21.55 Den Haag van
daag - 22.10 Europese topkonfe
rentie in Maastricht - 22.25 100
jaar Bela Bartok - 23.30 - 23.35
Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 Hotel «De
Witte Raaf» - 19.25 Kerkbuurt -
20.00 Nieuws - 20.27 Onvoltooid
verleden - 21.35 Wat 'n kunst -
22 .45 Hier en nu - 23.25 Leven en
sterven - 23.40 - 23.45 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17 45 La
boite aux images - 18.15 Zigzag -
18.30 Tribunes economiques et
sociales - 19.00 Antenne-soir -
19.30 Nieuws - 19.55 Toto-be
richten - 19.56 Salut Champion! -
20.50 Elementaire, mon cher
Einstein - 22.10 Mudra Afrique -
23.05 Nieuws
RTB. II
17 45 Teletekst perceval - 18 30
The Muppet show - 19.55 Visa
pour le monde - 22 00 Clap, la féte
aux images tot 22.55.
FR. I
12.05 Réponse k tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.45 Feminin présent - 17.25
Croque-vacances - 17.55 C'est a
vous - 18.20 L'ile aux enfants -
18.45 Avis de recherche - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten - 19.40
Les Paris de TF 1 - 20.00 Nieuws -
20.30 Aktualiteitenmagazine -
21.35 Cles pour demain - 22.35
Dokumentaire
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18 30
C'est la vie en nieuws - 18.50 Des
chiffres et des lettres - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten - 19.45
Top club - 20.00 Nieuws - 20 40
Adieu ma Jolie (politiefilm) -
23.30 Nieuws
DTSL. I
8.10 Voormiddagprogramma's -
16.10 Nieuws - 16.15 Napoleon -
17.00 Komm zurück, Lucy -
17.35 Abenteuer und streichc mit
flap, dem Riesenhund - 17.50
Nieuws - 18.00 Welt der Tiere -
18.30 Halb 7 18.40 Cafe Werni
cke -19.15 Hier und heute -19.45
4 tel vor 8 - 20.00 Nieuws - 20.15
Bananas - 21.00 Report - 21.45
Quincy - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Arena - 0.00 Nieuws
DTSL. II
10.00 Gezamenlijke program
ma's -16.15 Die kinder - studiore-
daktion stellt sich vor - 16.30
Mosaik - 17.00 Kinderen - Studio-
redaktie - 17.10 Lowenzahn -
18.00 Kinderen - stuidioredaktie
- 18.10 Spiel mit klassik und pop
- 18.40 Kinderen - studioredaktie
- 19.00 Nieuws - 19.30 Elisabeths
kind 21.00 Heute-journal -
21.20 Direkt-kontrovers - 23 30
Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
17 00 Bonsoir - RTL-flash - 17 05
Défense d'interdire 17.20
Avant,-première - 17.45 RTL c'est
vous - 17.55 Le ooffre-fort - 17,57
RTL-flash - 18.00 Patchwork -
18.15 Ram-dames - 18.35 Le cof
fre-fort - 18.40 Le parti d'en rire -
19.00 Nieuws - 19.26 Le coffre-
fort - 19.30 Le parti d'en rire -
19.45 Entre chiens et chats -
19.55 RTL-flash - 20.00 Dallas -
21.00 Le tournant fatal - 22.30
Weerbericht en horoskoop
BRT. I
15 .30 Open school - 17.00 Op het
Schildpadplein - 18.00 Klein,
klein kleutertje - 18.15 Doctor
Snuggles - 18.20 Lachertjes -
18.25 Battlestar Galactica - 19.17
Uitzending door derden - 19.37
Morgen - 19.45 Nieuws - 20.10
De weerman - 20.15 Nationale
loterij - 20.20 Arnold - 20.45 De
zuiverste nacht - 21.50 Funda
menten - 22.40 Nieuws
Voetbal: Belgié - Ierland (onder
voorbehoud)
BRT. II
20.15 Die goeie ouwe tijd - 20.55
De taal is gansch het volk - 21.55
Van wiel tot wagen :tot 22.35.
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13.00
Nieuws - 14.30 Open school/Tele-
ac - 15.30 Vara's filmklub - 15.55
De gestolen mummie - 16.55 In
de dierentuin - 17.03 Smeerkees -
17.08 De film van Ome Willem -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamstraat - 18.50
Toeristische tips - 19.00 Van ge
west tot gewest - 19.50 Politieke
partijen - 20.00 Zorg eerst maar
dat je je diploma haalt (Franse
film) - 21.37 Nieuws - 21.55 Den
Haag vandaag - 22.10 Panora-
miek - 22.40 Studio sport - 23.30 -
23.35 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 De Hauler-
wijkstervaart «Iepen of tiecht?» -
19 25 Kenmerk - 20.00 Nieuws -
20.27 Socutera - 20.32 Count
down - 21.05 Verdwaald op het
Binnenhof - 21.30 Tens peed and
Brownshoe - 22.20 Info TV -
23 02 Teleac - 23.37 - 23.42
Nieuws
RTB. I
14.15 Schooltelevisie - 15.30 Lol
lipop - 17.00 Carrefour J - 18.30
Un autre regard - 19.00 Antenne-
soir - 19.30 Nieuws - 19.55 Con
tacts - 20.00 Point de mire - 21 40
Trekking vande Nationale Lote
rij - 21 45 The Rutles - 22.55
Nieuws
RTB. II
18 30 The Muppet show - 19.55
Sports 2: Voetbal België - Ierland
((onder voorbehoud)
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.35 Portes ouvertes - 13.55 Les
visiteurs du mercredi - 18.00 Au-
tomag - 18.20 L'ile aux enfants -
18.45 Avis de recherche - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten - 19.40
Les Paris de TF 1 - 19.50 Trek
king Lotto - 20.00 Nieuws - 20.30
La voie Jackson - 22.00 La rage
de lire - 23.10 Nieuws
FR. II
10 30 Dagprogramma's - 18.10
English spoken - 18.30 C'est la
vie - 18.50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.45 Top club -
20 00 Nieuws - 20.35 Voetbal:
Nederland - Frankrijk - 22.20
Alain Decaux raconte - 23.20
Nieuws
DTSL. I
8.10 Voormiddagprogramma's -
16.10 Nieuws - 16.15 Grock und
seine erben - 17 00 Komm zu
rück, Lucy - 17.35 Abenteuer
und streiche mit flap. dem riesen
hund - 17.50 Nieuws - 18.00 Die
eingeweihten von Eleusis (1) -
18.30 Tip urn halb 7 - 18.40 Die
eingeweihten von Eleusis (2) -
19.15 Hier und heute - 19.45 4 tel
vor 8 - 20.00 Nieuws - 20.15 Ich
raöchte fliehen - 21 55 Leben im
alter - 22.30 Tagesthemen - 23.00
- Voetbal - 0.00 Nieuws
DTSL. II
10.00 Gezamenlijke program
ma's - 16.15 Trickbonbons - 16.30
Anderland - 17.00 Nieuws - 17.10
Kompass - 17 40 Die drehscheibe
- 18 20 Früh übt sich - 19.00
Nieuws - 19 30 Der sport-spiegel
- 20.15 ZDF-magazin - 21.00 Heu
te-journal - 21.20 Die füchse -
22.10 Das geht sie an - 22.15 ich
meine dich, du bist wichtig -
22.45 Einzelzimmer - 0.30
Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
15.OO Citron - grenadine - 17.00
RTL-flash - 17.05 L'homme de
l'Atlantide - 17.55 RTL-flash et le
coffre-fort - 18.00 Patchwork -
18.15 Ram-dames - 18 35 Le'cof
fre-fort - 18.40 Le parti d'en rire -
19 00 Nieuws - 19 26 Le coffre-
fort - 19 30 Le parti d'en rire -
19 45 Entre chiens et chats -
19.55 RTL-flash - 19.57 L'argent
pratique - 20.00 Hit-parade -
21.00 La planete sauvage - 22.40
Weerbericht en horoskoop
BRT. I
14.00 Schooltelevisie - 18.00 Doc
tor Snuggles -18.05 Huckleberry
Finn - 18 .30 Een vinger in de pap
- 18.57 Uitzending door derden -.
19.37 Morgen - 19.45 Nieuws -
20.10 Dubbel Dobbel - 20.55 Pa
norama - 21.45 Dallas - 22.30
Sport tribune - 23.00 Nieuws
BRT. II
20.10 Loon naar werken? - 20.40
Vechten tegen de zwaartekracht -
21.05 Première - 21.55 Basketbal
tot 22.40
NED. I
10.30 Open school NOS - 13.00
Nieuws - 14.OO Schooltelevisie -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamstraat - 18.50
Paspoort - 19.00 Woody Wood
pecker - 19.07 Op volle Toeren -
20.00 Derrick - 21.00 Kieskeurig
- 21.37 Nieuws - 21.55 Den Haag
vandaag - 22.10 Vega, reis om de
Noord - 23.00 Op zicht - extra:
afscheid van een uitgever - 23.30
- 23.35 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 Don Qui-
chot - 19.25 Jan J. De Bom v/h de
kindervriend - 20.00 Nieuws -
20.27 De Lemmings (Nederland
se reeks) - 21.20 Ombudsman -
21.50 Edelvrouw - Bedelvrouw -
22.20 Achter het nieuws - 23.15 -
23.20 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.00 O-
nem - 17.15 Schooltelevisie -
17 40 La boite aux images - 18.15
Zigzag - 18.30 Les Chretiens dan
sla vie sociale - 19 00 Antenne-
soir - 19.30 Nieuws - 19.55 Au-
tant savoir - 20.20 Le Gang: poli
tiefilm) - 22 00 Le carrousel aux
images - 23.00 Nieuws
RTB. II
18 30 The Muppet show - 19.55
Contacts - 20.00 Concert prome
nade: Musique et danse
FR. I
12.05 Réponse a tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi prenjière - 13.00 Nieuws -
20 30 La voie Jackson - 21.30
L'enjeu - 22 45 Les médecins de
l'art - 23.40 Nieuws
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.30
C'est la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.45 Politieke
partijen - 20.00 Nieuws - 20.35 Le
grand échiquier - 23.15 Nieuws
DTSL. I
8.10 Voormiddagprogramma's -
16.10 Nieuws - 16.15 Valie Ex
port - 17.00 Das haus der Kroko-
dile - 17.30 Zoogeschichten -
17.50 Nieuws - 18.00 Erlesene
vebrechen und makellose morde -
18 15 Eine Amerikanische fami
lie - 19 15 Hier und heute - 19.45
4 tel vor 8 - 20.00 Nieuws - 20.15
Schwarz - weiss: zwei gesichter
preussens - 21.15 Verstehen sie
spass9 - 21.45 Cafe in Takt -
22.30 Tagesthemen - 23.00 Ver-
treibung aus de
23.55 Nieuws
DTSL. II
10.00 Gezamenlijke program
ma's - 16.30 Einführung in das
arbeits recht - 17,00 Nieuws -
17 10 Don Quixote - 17.40 Die
drehscheibe - 18.20 Kreuzfahrten
ernes Globetrotters - 19.00
Nieuws - 19.30 Der grosse pre is -
20.50 Die grosse hilfe - 21.00
Heute-journal - 21.20 Eine woche
mit Helmut Kohl - 22.05 Zeit der
langen Nachte - 23.55 Nieuws
RTL
1145 La bonne franquette -
17.00 RTL-flash - 17.05 Défense
d'interdire - 17.20 Candy-candy -
17.45 RTL c'est vous - 17.55 Le
coffre fort - 18.00 Patchwork
18 15 Ram-dames - 18.35 Le cof
fre-fort - 18.40 Le parti d'en rire
19.00 Nieuws - 19.26 Le coffre
fort - 19 30 Le parti d'en rire
19.45 Entre chiens et chats
19 55 RTL-flash - 20.00 Super
jaimie - 21.00 Le Terrosite (weer
standsdrama) - 22.25 Portrait
d'artiste - 22 55 Weerbericht en
horoskoop
BRT. I
14.00 Schooltelevisie - 18.00
Oum, de witte dolfijn - 18.15
Klein, kleip kleutertje - 18.30 Op
zoek naar werk - 19.00 Lacher
tjes - 19.05 Uitzending door der
den - 19.35 Morgen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 Meesterlijke doder (politiek
getinte aktiefilm - 22.05 Premi
ère -magazine - 22.55 Nieuws
BRT. II
20.15 De zes vrouwen van Hen
drik Vlii - 21.45 Dag aan dag -
22.15 Liedjes voor Dublin tot
NED. I
10.45 Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamstraat - 18.50
Paspoort - 19.00 Scooby doo -
19.25 Sport '80 - 19.50 Sonja's
goed nieuws show - 20.49 Twee
voor twaalf - 21.37 Nieuws -
21.55 Humanistisch Verbond -
22.25 Man over de vloer - 22.50
De BV Nederland - 23.55 -00.00
Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 Doctor
Snuggles - 19.05 Avro's Toppop -
20.00 Nieuws - 20.27 Tjongejon-
ge - 20.55 Aktueel en informatief
- 21.45 Dallas - 23.15 - 23.20
Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.00 On-
em - 17.15 Schooltelevisie - 17.45
La boite aux images - 18.15 Zig
zag - 18.30 Le temps d'un livre -
19.00 Antenne-soir - 19.30
Nieuws - 19.55 A suivre - 21.15
Le Royaume de Naples - 23.15
Nieuws
RTB. II
18.30 The Muppet show - 19.55
Maitres et valets - 20.45 Vendre-
di-sports - 21.55 Interwallonie -
22.25 Arts-magazine
FR. I
12 .05 Réponse tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.35 Regionaal programma -
16.30 Waldo Kitty - 16 55 Cro
que-vacances - 18.00 C'est a vous
- 18.20 L'ile aux enfants - 18.45
Avis de recherche - 19 20 Gewes
telijke aktualiteiten - 19 40 Les
Paris de TF 1 - 20.00 Nieuws -
20.30 La voie Jackson - 22.00
Opera Première - 23.00 Nieuws
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.30
C'est la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.45 Top club -
20.00 Nieuws - 20.35 La guerre
des insectes - 21.35 Apostrophes -
22.55 Nieuws - 23 05 L'habit vert
(dramatische film)
DTSL. I
8.10 Voormiddagprogramma's -
16.15 Nieuws - 16.20 Menschen,
die ihr leben meistern - 17.05
Joker 81 - 17.51 Nieuws - 18.OO
WWF-clmub (1) - 18.30 Trick um
halb 7 - 18.40 WWF-club (2) -
19.15 Hier und heute - 20.00
Nieuws - 20.15 Ein ideales Paar
(huwelijkskomedie) - 21 45 Adler
und A poll - der Preusische stil (1)
- 22.45 Tagesthemen - 23.15 Ge-
teil te freude - 1.00 Nieuws
DTSL. II
9.15 Anderland - 10.00 Gezamen
lijke programma's - 16,20 Ener
gie - 16.45 Nieuws - 16.55 Ein
affe im Haus - 17.10 Kompass -
17.40 Die drehscheibe - 18,20
Manner ohne nerven - 18.40
Meisterszenen der Klamotte
19.00 Nieuws - 19.30 Auslands-
journal - 20.15 Derrick - 2115 lm
Dschungel des Lówenkonigs -
22 00 Heute-journal - 22.20 As-
pekte - 22 50 Sport am Freitag -
23.20 Die Göttin - 1.00 Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -'
17.00 Bonsoir - RTL-flash - 17 05
Tekenfilms - 17.15 Les secrets du
chef - 17.30 Télé-Lux-weekend -
17.40 De clocher en clocher -
17 55 Le coffre-fort - 17.57 RTL-
flash - 18.OO Visite guidee - 18.35
Le coffre-fort - 18.40 Le parti d'en
rire - 19 00 Nieuws - 19.26 Le
coffre-fort - 19.30 Le parti d'en
rire - 19 45 Entre chiens et chats -
19 55 RTL-flash - 19.57 L'argent
pratique - 20.00 Hunter - 21.00
Les mercenaires - (avonturen-'"
film) - 22 40 Essais - 22.55 Chro
no - 23.10 Weerbericht en horo
skoop