m STADION VAN EENDRACHT 1ST WORDT PERMANENT GEWERKT [ruisweg in de Stad» Scholieren beveiligen op Wallenring ACHT SUPER STAR-FINALISTEN, ACHT SUPER STAR-KANDIDATEN •irloofdenwerking emt nieuwe start aalsterse flitsen Itadsbestuur laat voetbalploeg niet links liggen a Lentekonsert Eendracht Aalst stilaan de top bereikt van het ment in tweede nationale is het stadsbestuur elijk niet tevreden met een interview dat ver- i het weekblad «Sport 80» met Eendracht- jjiner Georges Heylens. Daarin staat vermeld dat [belangrijkste voetbalploeg van Aalst niet over de Lge infrastruktuur beschikt om in eerste nationa le spelen. «De stad, die wel miljoenen veil had l de constructie van een cultureel centrum, t ook maar één centiem toe te steken om zijn balclub leefbaar te houden,» aldus verklaarde jqes Heylens letterlijk aan de reporter van het bnvermeld weekblad. schepenkollege, dat bewuste artikel be- ik in zijn zitting van 2 1981 nam met ver- lardiging van deze kennis. Meteen be lt men aan de Aalster pers een overzicht te en van alle reeds uit werken en le ngen, met vermel- van de kostprijs er- Het schepenkollege g meteen aan Een- htvoorzitter Frans LMAN een rechtzet- van bovenvermeld vooraleer een rang te nemen met [aantal vooropgestel- irken. n en werken lijst die openbare in overmaakte blijkt ilijk dat er reeds heel n werd voor Iracht Aalst. Zo werd .3.1969 het terrein ikocht voor een van 12,5 miljoen. Op Ifde dag kocht het Iers stadsbestuur het aanvullend per- aan voor een prijs 800.000 fr. Amper 1 geledén, op „1980, werd de akte iden voor de aan- w ivan de gronden Cal- ns 1 Jt, welke nogmaals uitgave vergde van ^SJ miljoen frank. Deze aankopen gebeur- bij middel van drie voor een ter- »ntw ?lsl g< K 1 van 30 jaar met een le 115t van 10,75%. Hen dinj m of helf issie van Kristus blijft de mensheid beroeren. getroiogeerd lezen van het «lang evangelie» op Palm- tot de wereldberoemde passiespelen te Oberam- lu, spelen die verleden jaar weer maanden dag aan voor telkens 4000 toeschouwers werden gebracht, het lijdensverhaal brede lagen van de bevolking in n ge' i der- Volgens een bestek uit 1977 werd overgegaan tot het bouwen van een nieuwe staantribune. De eindafrekening van deze werken, uitgevoerd door een Brusselse firma be liep 9.327.614 fr., waarbij het verplaatsen van de verlichtingsmast inbe grepen was. Supplemen tair diende men nog 569.415 fr. ereloonkosten en 9.084 fr. publikatiekos- ten uit te geven. Twee jaar later werd een bestek opgemaakt voor het leveren van betonbal- ken voor het oprichten van een staantribune achter het doel aan de zijde van de Landbou wersstraat. De levering van de materialen kostte 181.331 fr., terwijl de plaatsing door de firma Rombaut uit Aalst 32.364 fr. vereiste De afwerking zelf gebeurde door eigen stadspersoneel. Eigen stadspersoneel Te oordelen naar de reeks kleine werken die uitgevoerd werden door het stadspersoneel, is men blijkbaar voortdu rend bezig om het Pierre Cornelisstadion te ver fraaien. Zo was er vooreerst het vervangen en verplaat sen van palen met rekla- mepanelen. Deze palen werden geleverd uit het stadsmagazijn. Aan de zijde van de Land bouwersstraat werd de afsluiting van betonpla ten vervangen door een gemetselde muur, inbe grepen de initialen van Eendracht Aalst zelf, het metselen van een kassa, het aanbrengen van twee nieuwe poorten en be tonplaten. De werken ge beurden hier deels in sa menwerking met het her scholingscentrum, maar opnieuw werden de ma terialen uit het stadsma gazijn geleverd. Op het terrein zelf werd de afsluiting herplaatst met betonplaat en stijlen aan de kanten van de zit- tribune, de staantribune en de zijde van de Leo- poldlaan. Hierbij kwam de zijde van de Landbou wersstraat voor de twee de maal aan de beurt. Het voetbalterrein werd im mers met meer dan 5 me ter verlengd. Op de zittribune werd de houten afsluiting ver nieuwd en werd de nodi ge aanpassing gedaan van de eerste rij zitplaat sen. Aan bestaande zit plaatsen werden kleine herstellingen verricht, terwijl de stad Aalst ook overging tot de nodige verfwerken. Ook de kassa's aan de Bredestraat werden door de eigenaar, in casu het stadsbestuur aangepast. De reeks werd verder ge zet door het vernieuwen van de toegangstrap van de zittribune aan de Bre destraat waarbij de hou ten treden vervangen werden alsook het ijzer werk. Aan de kant van de Land bouwersstraat werd de toegangstrap hersteld en werden de traptreden ge schilderd. De kleinere werken gaan verder met de herstelling van de deur van een pu blieke W.C. en het bijwer ken van een sluiting. In 1980 werd ook overge gaan tot het schilderen in wit-zwart kleuren van de platen van de omheining. In de stadmagazijnen werden ook een 9-tal ver plaatsbare afsluitstukken in ronde buis vervaar digd om opgesteld te worden aan de ingangen van het stadion. Wat de toegang aan de Landbou werstraat betreft werd op stadskosten nog een houten luifel gemaakt en werd het niveauverschil aangepast in beton. Het volgende werkje be trof het schilderen van een buizenstel dat dient, als een soort van «drum- afsluiting» aan de staan- tribunes. Ook achter de staantribune en voor de middendoorgang werd een verharding aange legd in dolomiet. Het laatste belangrijke werk was het aansluiten op het rioleringsnet van de nieu we staantribune. Plannen Ondanks de benarde fi nanciële toestand wenst de stad Aalst het hierbij niet te laten. Zo ligt het in de bedoeling om twee kleedkamers in te richten, samen met een kleedka mer voor de scheidsrech ters, voorzien van het no dige sanitair. Hierbij zou den nog twee zogenaam de vakken komen die zouden fungeren als sta pelplaats en schenkruim- te voor frisdranken, naast een zogenaamd klaslo kaal. Dit alles wil men inrichten onder de nieu we staantribune. De ma terialen zouden hierbij geleverd worden door de stadsmagazijnen terwijl de uitvoering zou gebeu ren door het herscho lingscentrum van de RVA. Voor deze werken werd reeds een plan op gemaakt dat klaar ligt om toegezonden te worden aan het herscholingscen trum. Nadien zal de be staande cafétaria onder de zittribune gebruikt worden als receptiezaal. Op de tweede plaats wil het stadsbestuur een nieuw voorlopig oefen- veld aanleggen en be zaaien. Dit veld zou deels op aangeworven gron den, deels op reeds vroe ger beschikbare gronden komen te liggen. Ook de nodige «ballenvangers» achter de doelen zouden opgesteld worden, en het oefenterrein zelf zou af gesloten worden. Dit werk wenst men uit te voeren met eigen stads personeel en met mate rialen ter beschikking ge steld door het stadsma gazijn. Ditzelfde stadspersoneel zou eveneens instaan voor de aanleg van een nieuwe parking van on geveer 70 wagens aan de ijde van de Landbou- /versstraat. De laatste plannen be treffen het bouwen van een voorlopige kantine op de huidige parking aan de Bredestraat, wat dan weer zou opgericht worden in samenwerking met het herscholingscen trum van de RVA. Tot slot weze vermeld dat men er ook aan denkt om hulp te verlenen bij het herstel len van de dakbedekking van de huidige zittribune. Het spreekt voor zichzelf dat indien de stadsfinan ciën het zouden toelaten de stad Aalst nog heel wat andere en grotere werken zou uitvoeren aan zijn gemeentelijk sta dion. Zo wordt reeds en kele jaren gesproken over de bouw van een nieuwe zittribune aan de Bredestraat. Hiervoor werd een ontwerper aan gesteld, wie alleen reeds een bedrag moet betaald worden van 1,2 miljoen frank als deel van zijn ereloon. VEHE De Werkgroep Leefmilieu Aalst kwam deze week in de nationale aktualiteit. Oorzaak hiervan was de inhoud van zijn jongste informatieblad, waarin een reeds eerder ge publiceerde persmededeling over het ille gaal stort van Herdersem hernomen werd. In deze persmededeling, die verscheen op dezelfde dag als raadslid Paul Stockman in de gemeenteraad over dit stort interpelleer de, werd o.a. gewezen op de giftige stoffen die de Aalsterse leefmilieugroep bij een vluchtig onderzoek ontdekt had. Daar de WLA-infokrant ook naar de plaatselijke kor- respondent van Belga gestuurd wordt, maakte deze verleden donderdag inderhaast een telex op die naar Brussel verstuurd werd. Deze telex belandde niet alleen bij de nationale kranten maar ook bij ons aller BRT, die meteen het «nieuws» bekend maakte. Hoe een dubbeltje rollen kan. In dezelfde WLA-info wordt nogmaals terug gekomen op de plannen tot aanleg van nieuwe tennisterreinen te Moorsel. De groene jongens verzetten zich met klem tegen deze privé- tennisterreinen, op de wijk Steven-Tinnen- hoek te Moorsel, waarover wij reeds eerder in dit weekblad handelden. Getroffen door de afbraak van het landelijk patrimonium deed WLA een oproep aan het adres van Burgemeester D'haeseleer, Schepen van Leefmilieu De Maght, Schepen van Open bare Werken De Neve en Minister Mare Galle. Voor zover ons bekend was het gevolg van deze oproep dat de uitbater (nog) geen vergun ning zou bekomen hebben om zijn pleinen aan te leggen. Nog een pikant détail uit de krant van de Werkgroep Leefmilieu Aalst. De groep ver zet zich ook tegen de mode van de hontsto- ven en open haarden, die ervoor zorgt dat de laatste bomen en bossen uit ons landschap verdwijnen bij gebrek aan hout. Ook de Aalsterse «Jonge Kamer» doet haar duit in het zakje bij het heet hangijzer van de centrum-, city- ofte wallenring. Vooral de beveiliging van 20.000 leerlingen die zich naar scholen in de binnenstad begeven of gebruikers zijn van de wallenring trok haar aandacht. Een speciale kommissie Hoger Instituut voor Handel werd opgericht om zich over en Administratie, het St.-Jo- de verkeersproblematiek te zefkollege, het Kon. Lyceum, buigen. Onder leiding van de basisschool van het St.- Eddy Van Goethem beperkte Jozefkollege, de Dames van ze zich bewust tot het ver- Maria met Humaniora en keersgebeuren in de Aalster- Technische afdeling, se binnenstad en op de wal- De kommissie stelt voor, lenring. waar mogelijk, een fietspad Binnen het kader van het in te richten in de omgeving bestaand patrimonium van de schoolpoorten. Als werkte ze oplossingen uit ter fietspad beschouwt ze een. bescherming van de school jeugd. Resultaten van deze studie zijn vervat in een keu rige brochure. Deze Kommissie opteert voor éénrichtingsverkeer op de ring. De fietser moet in naast het voetpad, op de rechterzijde van de rijweg gelegen afzonderlijke strook voor fietsers. Langs die zijde verdwijnt dan de parkeer- mogelijkheid. Een, naar het voorstel van de Kommissie, C. In ons eigen Klein-Brabant nam het vissersdorp e op fakkel van Rupelmonde over met het spel lus aan de Schelde». Passiespel met heel wat sukses. leei ns eigen Aalst heeft op ingeschakeld en komt men t tl uk iets te bieden. Dan dit jaar ook op gebied van wel iets énigs, iets St.-Martinus, langs de Grote Markt. ag, Goede Vrijdag 17 Een échte tocht door de stad trekt immers een «le- dus. kruisweg» door de sc" Uniek eraan zijn de sta- Deze kruisweg georgani- beelden bij de 14 sta- seerd door de «Qhesellen tlemaal in het wit. Wit- van het H. Kruis» waarbij deren, witte pruiken, honderden gelovigen aan- jezichten, lansen, hel- biddend mee opstappen van schilden. Enkel een aan de St. Jozefkerk en halt nuancering van blauw houden bij elk van de 14 ria. De kleur wordt er staties is gegroeid uit een bijgebracht via de simpele ommegang door de 'oren. stad met hier en daar, om ^krijgen de gevormde een statie uit te beelden, een n bel !n het uitzicht van re- enigszins versierd kruis- marmeren beelden in beeld. De parochiale toneel- liëf. Onbeweeglijk, groep «Langs om beter» nam dan in 1951 het initiatief de 30e magl trekt de om de kruisweg uit te brei- eg door de stad. Waar den en staties uit te beelden. v oeger eerder een pla- Klederen werden gehuurd, vo he aangelegenheid er werd geschminkt en het king 3n de parochie St.-Jo- aantal figuranten groeide, ruyn, trd verleden jaar ook Zeer verdienstelijk hierbij Veyl- teel van het H. Hart waren o.m. Emiel Backaert, Vlarii Leonard Gits en Paul De Brouwer. Ter gelegenheid van het 25- jarig bestaan, in 1977, kreeg de kruisweg een nieuwe aanpak. Dit onder impuls van de betreurde Frans De Koninck. Alles werd zoals hoger reeds vernoemd wit. Er was echter niet en al de verandering in de kledij, er kwam ook de indrukwekken de slotplechtigheid in de St. Jozefkerk. Donkerte... stilte... tromgeroffel... soldaten op stap. Soldaten dan in witte mantelsmet lange kappen over het hoofd, dragen de Kristusfiguur naar het graf aan het hoogaltaar. Uitein delijk volgt de verrijzenis, de apotheose,. Stemmig, stijl vol, ontroerend, machtig. Ook nu wordt onder de be zielende leiding van Gilbert Eelbode, aan zijn derde kruisweg toe, getracht naar verbetering. Er is de nieuwe tekst van Ghys van Rode, modern van taal en eigen tijds qua inhoud, keurig op band gebracht door Piet Velghe met de stemmen van Nicole Gits, Dirk Klinck en Hans Slagmulder. Er is ook een nieuwe bandmontage met nieuwe muziekbegelei ding. Wegwijzer: Esplanade, Kat- testraat, Grote Markt, Belfort (1e statie). Molenstraat, Ka- pellestraat (2e), Albert Lié- nartstraat. Stationsplein, Vooruitgangstraat (3e), Bau- wensplein, Veldstraat, Pieter Couckestraat (4e), Valerius De Saedeleerstraat, St.-An- nalaan (5e), Steenstraat (6e), Koolstraat, Vakschoolstraat (7e), St.-Annalaan, Meule- schettestraat, Jozef Me- ganckstraat (8e), St.-Jozef- straat (9e), Vrijheidstraat (10e), Schoolstraat (11e), Koolstraat, Astridpark (12e kruisiging), Duivekeetstraat, De Ridderstraat, Peperstraat (13e), Esplanadestraat, Esplanade, kerk. Ook het stadsbestuur ver leent zijn medewerking o.m. door het optrekken van po dia, het oprichten van krui sen en het zorgen voor poli tiebegeleiding. Met deze «Kruisweg in de Stad» wil len de Ghesellen de mensen de gelegenheid bieden hun geloof in Kristus en zijn lij densweg ook buiten de kerk te tonen. Een unieke gebeurtenis die ook de met-gelovige zal be roeren. LH het huidige stadsbeeld zijn minimaal aantal, plaats op de rijweg zoeken Tevens wenst de Kommissie tussen het voetpad of de ge- bestaande autobushaltes die parkeerde wagens en de rij- het fietspad hinderen te ver- strook voor auto's. Tegelij- leggen naar aanpalende kertijd worden de school- straten of pleinen. Voor de poorten bronnen van op- schoolpoorten stelt de Kom- stoppingen. Niet minder dan missie voor de passieve vei- 10 scholen worden hierbij ligheid van overstekende bedoeld: het Kon. Athe- voetgangers of fietsers te neum, het St.-Maarteninsti- verhogen door het aanbren- tuut, de St.-Jozefschool, de gen van brede of van twee Stadsschool Vredeplein, het naast elkaar liggende zebra paden. De Kommissie werk te een drietal punten uit: Pontstraat, Vaartstraat, Vrij heidstraat. Laatste twee op de Ring gelegen. Pontstraat: éénrichtingsver keer van Houtmarkt naar Grote Markt. Dus ook de Kerkstraat. Tussen A. Nic- helsstraat en B. De Deken straat rechts een fietsoad Uitvalswegen voor de scho len worden de Hoogstraat en de Burchtstraat. Om de Zonnestraat te ontlasten wordt voorgesteld de ver- keersrichting in de Hoog straat om te keren terwijl de Klapstraat autovrij wordt. In de Pontstraat, breder wor dend vanaf de parking, par- keermogelijkheid langs bei de zijden. Oversteekplaatsen aan schoolpoorten met brede, opvallende zebrapaden. Vaartstraat Rechts fietspad naast het voetpad. Parkeergelegen heid verdwijnt doch kan eventueel worden gerekupe- reerd aan de linkerzijde van de Vaartstraat. De bestaande autobushalte te verleggen naar Stations plein of de Werf. Zo zulks onmogelijk zou blijken toch de autobussen laten halt houden vóór de school poort. Op andere tijdstippen kan de huidige halte worden gebruikt. Brede zebrapaden aan de schoolpoort van het Kon. At heneum. Vrijheidstraat Fietspad rechts over de gan se lengte Esplanade - Vrede plein. Eventuele aanpassing autobushalte. Parkeermogelijkheid links blijft. Autobushalte te verleggen naar Esplanade- of Vrede plein. Blijkt dit onuitvoer baar dan blijft als alternatief: slechts vóór de schooluren zou de bus een tweede stop plaats moeten gebruiken. Opmerkingen De Kommissie stelt vast dat de «ring» nauwelijks gekend is door de weggebruikers. Ze dringt dan aan op aange paste bewegwijzering, bv «city ring». Anderzijds vindt de Kom missie een aanpassing van het verkeersknelpunt A. Nic- helsstraat - De Gheeststraat onontbeerlijk. LH vat aerle. ilie verliefdeen verloofde koppels, die tijdens hun Van Eisen), Molenstraat 23. FraW '"fl een stevige basis willen leggen voor hun huwe- n hf'lrt 4eze maand vanuit de dekenij Aalst een verloof- Call! <lin9' nge koppels, voor wie «verloving» en «huwelijk» In pc! ',fe woorden z'in. maar die voelen dat verliefd zijn paar, meer is dan zomaar een bevlieging, zijn er toriel kboel klendf bbyj Hofstade: Luc Claus, Leo- poldstraat 7; Eric en Kati i Meuleman-De Ridder, Eies - straat 37. 'ing is tijdens de sa usten met elkaar te om te leren samen- net elkaar. Gesteld Sat, ook al heeft elk tijn eigen unieke ma- i van elkaar te hou- groep voor mekaar an he 0,e steun kan 2Ün- I 1 gelukkig worden» in deze tijd immers moeilijker op, weet atief gaat uit van een werkgroep, die be staat uit een aantal kernkop pels. Voorlopig worden de samenkomsten nog alleen maar georganiseerd in Sint- Anna Aalst, Baardegem, Herdersem en Hofstade. Bij onderstaande personen kan je je interesse laten we ten, en dan volgt wel een uitnodigingl Baardegem: Jef De Rouck, Dorp 48, Paul en Marleen Van Langenhove-De Wit, Kalkenstraat 24b, Opwijk; Mieke De Block (en Lieven Sint-Anna Aalst: Vae^ens- Van Den Haesevelde Jo73f en Anita, Park Terlinde i 12/ 24; Nijs-Podevijn Win m Connie, Lindenstraat 22 5. Buysse Paul, Boudewij ïlaan 1; Bekaert Michel, Roklijf 1. Men kan ook steeds terecht bij Guido Debree, Begïjrhof 1, Aalst. Zo'n verloofdenwerking-sa menkomsten kunnen in elk geval heel wat zijn: een uit stap, een fietstocht, een Be rend Boudewijnkwis, een getuigenis, een groepsge sprek... Van gedachten wis selen over je toekomst, je leven, wat je reeds samen beleefde... Kansen om in de drukke mallemolen van dit leven eens te herademen... Iets te weten komen over problemen en vragen die je hebtnu je met twee bent: vrienden, uitgaan, vrij zijn, inzet voor en met anderen, jeugdbeweging, parochie, je voetbalploeg, vrijen... Vra gen als je aan trouwen denkt: wonen, voorberei ding huwelijk en trouwmis... Iedere groep bepaalt ten de le zelf het programma, de inhoud en de manier van samenkomen en werken. Niettegenstaande het aantal deelnemers aan de schiftin gen voor de derde Super Star van de stad Aalst lager lag dan bij de vorige uitgave, merkten we toch op dat de kwaliteit in ruime mate toegenomen is. Illustrerend daarbij is het feit dat Geert Roeland, vorig jaar derde in de schiftingen, nu met een negende plaats diende vrede te nemen. Gunter Boterberg was de zijn matige basketbalpresta- grote verrassing van het eer- tie bleef hij al bij al toch ste wedstrijdgedeelte. De vijfde gerangschikt. Van Ly- Eendrachtatleet won met sebeth kwam op de vierde ruime voorsprong de hin- plaats postvatten, dernissenloop en de shuttle- Aldo De Meyer, kernspeler run. Zodoende bouwde hij van Thor Kokerij Meldert, na twee proeven een voor- mocht met een voorsprong sprong op van vier punten van acht punten de voetbal- op Aldo De Meyer, en reeds proef aanvatten. Alhoewel zeven op nummer drie, Dirk hij in dit onderdeel ietwat Geeroms. Zijn grootste bela- ontgoochelde behield hij gers in de hindernissenloop met één punt voorsprong in waren respektievelijk Aldo de eindrangschikking van de De Meyer, Dirk Geeroms, schiftingen. Dirk Geeroms Marc Van Den Bremt en Pa- kwam hem nog fel bedrei- trick Buyl. De Meyer eindig- gen. Dirk, lid van voet- de ook in de shuttle-run balclub Wilskracht Hofstade tweede, gevolgd door Dirk toonde zich het sterkst met Geeroms, Dirk Liessens, Bart de bal aan de voet en klom Van Lysebeth - super star 79 in de totaalstand naar de en vorig jaar tweede - en tweede plaats. Dirk Liessens Frank De Smedt. Boterberg en Frank Van Driessche trap- stevende dus op een finale- ten zich naar de tweede plaats af al diende hij in de plaats, wat Dirk meteen een baldisciplines terrein prijs te ticket voor de finale ople geven aan voornamelijk Al- verde. do De Meyer. Deze behaalde Thiery Verhoeven, ook reeds in de basketproef opnieuw een oudgediende - niette- een tweede plaats en nestel- genstaande zijn jonge leef de zich aan het kop van het tijd - werd vierde bij het peloton in de tussenstand, voetballen en komt net als ii kandidaat super star 1981 worden. Op de loopnum mers lijkt hij onverslaan baar. Bart Van Lysebeth ein digde ex-aequo op de zeven de plaats, samen met Mare Van Den Bremt, de turner.ln een extra-proef, de kikker- sprong, verzekerde Van Ly sebeth zich een finaleplaats. Marc Van Den Bremt, noch tans een puike atleet, grijpt voor de tweede opeenvol gende maal naast een finale plaats. Finalisten zijn Aldo De Meyer, Patrick Buyl, Dirk Liessens, Gunter Boterberg, Thierry Verhoeven (in '80 zesde), Bart Van Lysebeth (in '80 tweede). Dirk Geeroms (in '80 derde) en Jan Gee roms (in '80 eerste). Voor de winnaar van vorig jaar wordt het uitkijken. Naast de steeds gevaarlijke Bart Van Lysebeth melden zich vooral voetballer De Meyer, turner Buyl en atleet Boterberg als ernstige zege kandidaten. En ook de erva ring van Thierry Verhoeven en Dirk Geeroms kan in de komende finale doorwegen. Wellicht krijgen we dit jaar een finale met acht potentië le winnaars. De spanning is meteen gewaarborgd. Eindrangschikking van de schiftingen heren '81 1. Aldo De Meyer 2. Dirk Geeroms 3. Patrick Buyl 4. Dirk Liessens 5. Thierry Verhoeven 6. Gunter Boterberg 7. Bart Van Lysebeth 8. Marc Van Den Bremt (1e reserve) 9. Geert Roeland 10. Dirk De Berlanger 11. Frank Van Driessche 12. Frank De Smedt 13. Ludwig Coessens 14. Paul Philips 15. Philippe Kiekens 16. Remi De Thaye (JAG) Bart Van Lysebeth toonde opnieuw bij de beste zich de beste basketter en acht postvatten. Patrick Buyl kwam meteen in het kop- toonde zich met een vierde, groepje plaatsnemen. De een zevende, een tweede en zeer regelmatige Patrick een vijfde plaats, de meest Buyl eindigde derde onder regelmatige van het deelne- de korf en rukte opnaar de mersveld. Hij eindigde derde derde plaats achter De in de eindstand. Meyer en Boterberg. Dirk Gunter Boterberg finishte Geeroms zal wel nooit een uiteindelijk zesde maar kan contract van Okapi Aalst met wat meer geluk bij de (otj) aangeboden krijgen. Met balproeven een ernstige Op maandag 4 mei verzorgt de Koninklijke Symfonische Kring Aalst «Door Eendracht Groot» in de feestzaal van het stadhuis, Grote Markt, een lentekonsert dat aanvangt te 20 u. Op het programma werken van von Suppé, Tschaikowsky, Grieg, Rodgers en uit «Willem Teil» van Rossini duo met soli L. Weymeis (dwarsfluit) en F. Van den Bergh (hobo). Pianobegeleiding C. Crombeen. Kreatie van twee symfonische schetsen van Duez en een bewerking voor symfonisch orkest door Oktaaf Boone van Dowels «Woodland Sketches». Toegang vrij. Het orkest staat onder de leiding van Oktaaf Boone en voor presentatie en muziektoelichting zorgt Freddy Caudron. De dag te voren, op zondag 3 mei, in de zaal «Kring», Dr. De Moorstraat, opendeurkonsert - matinee-uitvoering te 16 u. LH

De Voorpost | 1981 | | pagina 5