iores Baasrode Kampioen Oost-Vlaanderen evestiging Lokeren - Beveren 3-1 ter der Jongeren voor meisjes afgewerkt Jeugdtornooien Van Overloop-Vijverman: leden van verdienste Fmsiv ttC-SPOffl W ÏUSROOl MJSROBt HWH De Voorpost - 15.5.1981 - 29 hoogstaand zijn die het Oost- leybalkampioen- vrijdag laatst te jespeeld, samen- jen startten bij- motiveerd deze retegem had de (beker kam- in zijn bereik e was aan zich- ranche schuldig rlaag voor de be- elfde ploeg, it spreidde Baas- grfij dn spel ten bul teerde na 13- enstand in een I setzege. identiek spel- weede set; Baas- eer vlot tot 5-0 loor toedoen van e opslagen van telaers. Hoewel doorduwen (9-4 verscheen voor ipanning in de •lintje na puntje Meteors de ach- na een 13-13 ;te het als eerste 13-14. Baasro- iter koelbloedig einde en sleepte de set uit de mde derde set Van Hese over- f in alle domei- gesteund door (aanval) en «lag en aanval) Baasrode naar I abele 10-5 voor- jenblik dat de ipporters over- n van een 3-0 ilde het spel- tegem zette al en overklaste le inzet van Ivo spijt. Time-out vallerswerk van i Mare Bertin baten (10-15). herneming kon aiming snijden tot einde. Tus- 4-1, 6-7 en aan dat beide als ploegen beurtelings de lei ding namen. Eric Moens, bijzonder getalenteerd nochtans, kende vooral in receptie, minder goede pe rioden. Erwetegem her haalde de stunt uit de derde set en nadat 6 punten in rij werden gescoord hing het de bordjes in evenwicht (13- 15). De korte rustpauze vóór de «belle» had Baasrode blijk baar deugd gedaan. Via 4-0 werd met 8-1 van speelhelft gewisseld. Een fantastische remonte van Meteors (10- 10) mocht niet baten. E. Van Hese, Willy De Decker en E. Moens stelden orde op zaken. Na 12-10 behaalde Adec met 15-10 de verdien de 3-2 eindzege. Setstanden: 15-6, 16-14, 10-15, 13-15 en 15-10. Speelden voor Baasrode: M. Bertin, L. Breuckelaers, Jan De Decker, Willy De Decker, Jan Dooms, M. Laureys, E. Moens, Ivo Meskens en E. Van Hese, Trainer Dirk Nobels heeft ook wel een groot aandeel in dit succes. Aldus behaalden de Baasro de juniors de tweede titel van kampioen van Oost- Vlaanderen aangezien ook de kadetten enkele weken geleden zelfde titel in de wacht sleepten. Werkelijk een uitzonderlijke prestatie van Baasrode volleybal. Beide ploegen zullen nu verder meedingen naar de titel van België op zondag 17 mei vanaf 9 uur te Kort- rijk waar zij het dienen op te nemen tegen de onder scheiden kampioenen van de andere provincies. Beide teams barsten van entoe- siasme en zijn vast besloten hun vel duur te verkopen. De verplaatsing wordt ge daan per autocar en wel licht zijn er nog enkele plaatsjes beschikbaar voor hen die deze zeldzame vol- leybalstrijd willen meema ken. maar dan moet men onmiddellijk inschrijven. De juniores van Adec-Baasrode: volleybalkampioen van Oost-Vlaanderen (ef) _e volleyballende kadetten van Adec Baasrode: kampioen van Oost-Vlaanderen. (ef) Ier der jongeren, door atle- Iracht Aalst, s de vorige ja- Duiveltje- I Coppens mocht ïden zijn, niet e de vlotte or- ook omdat Eendrachtat- I prestaties be- j> won Annelies haar 100 I bij de scholie- md. Een tijd die Klere reeks niet Ann Van ron de 800 me- tae voorsprong, in een tijd van 2'26"6. Christel Vermeire kon we liswaar niet wedijveren met de winnares Holidis bij het discuswerpen maar wist de overige deelneemsters toch knap achter zich te laten. Veerle Pas had het moeilijk met het Oostendse meisje Pillu en moest tot het einde doorgaan om met een chro no van 64" te zegevieren. Op de 4 x 100 meter pakten de Aalsterse meisjes (Pas, Scheerlinckx, Van Haveren Van Den Broeck) de derde plaats wat hen in de eind uitslag een tweede plaats opleverde, in het spoor van Hermes Oostende. De kadetten meisjes moesten met minder tevre den zijn. Olivia De Vos greep net naast de overwin ning in het discuswerpen. Met een worp van 22.34 me ter kwam ze tien centimeter tekort om eerste te eindi gen. Van Melckebeke, Van Impe; De Decker en Mallef- roy hepen zwart-wit naar een derde plaats in de 4 x 100 meter. Bij de eindklas sering rangschikte Een dracht Aalst zich zesde bij de kadetten. J.Q. thuiswedstrijd En met daar- its twee wed spelen, wordt weer een helse Is het ware een ik-race tussen en Cercle andermaal m een goede jaar de zoveel- ir zich toe te trainerswissel an nieuwe eer- ,ar6 ek een succes- Ie te zijn. Loke- Mnenteel aan de eel de rangschik- 9" i punt gevolgd leb i Brugge. Dit OOV echter nog een ivel te goed. TUtl binnen twee de beide titel- met hetzelfde al zouden eindi- Lokeren het it het meer ge- dstrijden heeft ü^jlvaal. Tot deze and in de rang- heeft de wed- "on strijd van vorige zondag aardig toe bijgedragen. De Wase derby Lokeren - Beveren, die in het voordeel van de thuisploeg beslecht werd. Een wedstrijd die in het verleden reeds voor be- slissinde wendingen zorg de, was er ook nu een met allire. In de eerste wedstrijdhelft zag het er naar uit dat de bezoekende ploeg voor een waar doelfestijn zou zor gen. Ook al domineerde Be veren over de ganse lijn, toch het het de openings treffer lang op zich wach ten. Deze kwam er op de 35' minuut langs Beeraert. Be veren kwam aldus 5' voor tijd verdiend op voor sprong. De tweede helft gaf ons een heel ander beeld. Lokeren had nu de dominerende rol overgenomen. Na 7' kwam men langszij door een doel punt van Neyskens (1-1). Slechts 2' later was het op nieuw Lokeren dat scoorde, ditmaal langs Algoet (2-1) Neyskens zorgde daarna voor de eindscore 3-1. Deze wedstrijd bewijst dat Lokeren klaargestoomd is voor de eindstrijd en dat het een aardige kans maakt om ook dit jaar de titel te beha len. Wij geven u allen ren dezvous voor de laatste thuiswedstrijd op 19 mei aanstaande. Ploegen: S.C. Lokeren: D'Hondt, De Vos, Elewaut, Van Gaver, Janssoone, De Wachter (41' Kalander), Geldhof, Neyskens, Anaf (41' Van Veirdeghem), Algoet. 8.K. Beveren: De Wilde, Verschehe, Bettens, Maes, Beek, Loré, Toté, Laureys- sen (72' De Jonghe), Dobbe- laer, Beeraert, Christiaens. Doelpunten: 35' 0-1 Bee raert; 47' 1-1 Neyskens, 49' 2-1 Algoet, 64' 3-1 Neyskens Scheidsrechter: Ver- (BDV) Scholieren Lokerse SV 23.5.81 15u30: Voor de 5de en 6de plaats Van Droogen- broeck Eric, Fiers Albert, Roelandt Maurice. 24.5.81 9 uur: voor de 3de en 4de plaats, Roelandt Maurice, Van Droogenbroeck Eric, De Sutter Kamiel. 16 uur: voor de lste en 2de plaats, finale. De Wilde Etienne, Vai^Hoof Henri en Fiers Albert. Knapen Lokerse SV 23.5.81 9 uur: voor de 7de en 8ste plaats. De Nutte Robert, Van Droogenbroeck Eric, Van Nieulande Alois 14 uur: voor de 5de en 6de plaats Van Hoey Willy, Van Nieulande Alois, De Champs Etienne. 24.5.81 10u30: voer de 3de en 4de plaats Steels Christiaan, De Champs Etienne, Fiers Albert. 17u30: voor de lste en 2de plaats. Van Nieulande Alois, Van Droogenbroeck Eric, Steels Christiaan. FC Lutterzele 28.5.81 14 uur: Lutterzele-Oudegem, Heestermans Jan 15u30: E. Sint-Gillis-D. - Sp. Appels, De Decker Johan Lokerse SV 23.5.81 10u30: voor de 7de en 8ste plaats, De Wilde Etienne, De Sutter Kamiel en Van Hoof Henri 16u45: voor de 5de en 6de plaats, Heir man Roger, Van Roy Rony en Roelandt Maurice. 14.5.81 10 uur: voor de 3de en 4de plaats, Van Hoof Henri, De Wilde Etienne en Van Hoey Willy 14u30: voor de lste en 2de plaats, Finale, Van Hoey Willy, De Sutter Kamiel, De Champs Etienne. Miniemen Sparta Buggenhout 16.5.81 14 uur: RS Opdorp-E. Opstal, De Decker Jo' m 15 uur: Sp. Buggennout-E. Opstal, Gorus Lric 16 uur: Sp. Buggenhout, R.S. Opdorp, De Decker Johan. 17.5.81 14 uur: Sp. Buggenhout-R.S. Opdorp, Gorus Eric. 15 uur: RS Opdorp-E. Opstal, Ete Decker Johan 16 uur: Sp. Buggenhout-E. Opstal, Gorus Eric. De heren Alfons Van Overloop, eerste onder voorzitter van de onderzoekskommissie, en Jo zef Vijverman, lid van de provinciale scheids rechterkommissie van Oost-Vlaanderen, wor den lid van verdienste van de Koninklijke Belgi sche Voetbalbond. Beiden hebben ze er een dienststaat van 30 jaar opzitten. Eddy De Witte, de Wazenaar dip als «man in het zwart» de voetballerij dient, ontvangt de bonds- erepenning. Hij loopt reeds 20 jaar op de groene grasmatten rond. niores A en B reeksen: - Erwetegem 3-2 De juniores van SK Beveren zijn kampioen en werden gehuldigd, (vw) Dit zijn de Hamse waterpolomeisjes die de derby tegen Sint-Niklaas speelden en verloren, (dm) Dit zijn de gewestelijke scholieren van SK Beveren die de kampioenstitel behaalden in hun reeks, (dw) SK Beveren onderscheidde negen jeugdspelers vanwege hun voorbeeldii gedrag, (dw) Deze flink uit de kluiten gewassen Sint-Niklase meisjes bleken te sterk voor hun Hamse konkurrenten en wonnen de waterpoloderby. (dm) Enkele zwemmers en zwemsters van de zwemschool «Klein Bad» die onder de leiding van Roger Van Kerschaever de gepaste opleiding krijgen (milou)

De Voorpost | 1981 | | pagina 29