Eerste prijshokken iet jonge duiven uit Quiévrain Drie overwinningen voor Frans De Smedt [alve fond uitblinkers ozef Buys, Albert Coopman, Adolf De Beule, Vergeylen en Zoon, Noël Rasschaert, Francois Schelfaut, Plscador: Pauwels, Verbraecken-Pauwels, Gustaaf Vermeulen: Te Berlare noteerden we iustaaf Arbijn als winnaar bij jonge duiven voor Eugeen Vos. Godfried Steeman t de 3de en 4de prijs kwam weer goed uit, verder kop ijzen voor Germain Bracke Dhooghe-Helaert. Bij de ie-duiven werd het een bu- :n onderonsje. De 1ste prijs >r Eugeen Baert en de 2de Spaerkeer-De Rop. :ge prijzen voor Modes in Hauwe, Gaston Colman Cesar Dauwe. Bij de jaar- igen de 1ste en 4de prijs voor ^an Malderen-Merckx. Vroe- p duiven voor Luc Van Mal- Jeren en Spaerkeer-De Rop. Te Schoonaarde stond er pen maat op de jonge duiven ran Frangois Schelfaut met de een Iste, 2de en 6de prijs. Vroege ver" luiven voor Frans Govaert, eken ebroeders Govaert, Laurent Salle (5de en 6de), Frans edenMuysewinkel, Maurits larckx, Christiaens. Maurits n zoon De Dijcker waren de 'j trimussen zowel bij de oude ■Is de jaarduiven. Vroege ou- le duiven voor Jan elko- -eckhoudt, Gaston Coen, een Wolf Van den Abbeele, Jean de Christiaens, Frans Muysewin- |jj is el, Jozef Vlaeminck en Mau- its en zoon Van Swalm. Na rinnaar De Dijcker volgden tiij de jaarlingen Jan Luyckx. 2de, 4de en 5de en verdei Frans Muysewinkel, Alois Van nier- jer Borght, Domien Verleyen. hun Maurits De Palmenaere, Jozel Van Hauwermeiren en Paul Cool. pro- Te Lebbeke - Buggenhout 't.-Gillis mikte Pierre Var lout in de roos bij de jonge I duiven voor Theo Callaert, J. Van der Vreken, L. Meskens, sport jacobs, Charly Wouters, P. toels, C. Van der Vreken, A. Bosteels. Cyriei Ameryckx IEN() Uokte b'i de oude d"iven de lste en 4de prijs. Vroege dui ten voor A. Rochtus, Amedé ie Vogelaer, Judook en Jef tebbaut, Emiel Jacobs, P. 'erhassclt, J. Claus, gebroe- ers Aeyels, Freddy Coore- lan. Jozef De Nul werd als innaar bij de jaarlingen geci- :erd voor Jozef De Nul, L. irms, L. Legroux, Amedé Vogelaer, Emiel Jacobs, Van Kerckhove (6de en ite), J. en J. Debbaut, L. Van iveren en René en zoon De Te Wanzele klokte Frans Pi cador de lste en 10de prijs, laurits Van Leuven de 2de en de en verder Georges Van Kteendam, Frans Van Hauwer- peiren, Sigin-Spaerkeer, Cha pel Smekens en Alfons Fiers Sste en 9de). Bij de oude taiven de hoofdvogel voor rans Van Hauwermeiren >or Leo Melckebeeck, Adolf |JVan den Abbeele, Veldeman 0 zn., Frangois Schelfaut, Jo- 1 Daeleman, De Gusseme, Lallemant, M. en zoon Van Swalm en Alfons Fiers. Frans Van Hauwermeiren was ook bij de jaarlingen de uitblinker met de lste en 10de prijs. Vroege meldingen voor Do nald Veldeman, Maurits Uyt- tendaele. Jozef Christiaens, Si gin-Spaerkeer, Wilfried Del gat, Kamiel en zn. Veldeman (7de en 8ste), M. en zn. Van Swalm. Te Buggenhout Den Belg haalde Louis Hermans met zijn jonge duiven de zege bin nen voor F. en zn. De Proft, Etienne Kennis, Albert Her mans, Jozef Van Nieuwenho- ve, H. Moyson, Jean Van den Eynde, Frans De Plecker, D. Van Ransbeeck en Jean Rin- goot. Bij de oude en jaardui ven waren het Fernand en zoon De Proft, die de snelste duif klokten. Vroege oude dui ven voor Gustaaf Van Belle, Judook Joos, Roger Van Doorslaer (4de en 6de), Au gust Van Ingelghem, Willem Vermeesen, Gerard Broekho ven, gebroeders Verschueren en Cesar Peelman. Na winnaar Fernand en zn. De Proft volg den bij de jaarlingen Etienne De Proft, André Vereecke, Petrus De Backer, Karei Brug- geman, Patrick Tempels, Jan Ringoot, Roger De Decker, Gustaaf Robijns en mevrouw De Bondt. Te Overmere mikte Albert De Mesmaecker in de roos voor René Van Roy, Luc Van Hecke, Jules Christiaens en Gilbert De Block. Bij de oude waren Frans Pieters, Maurits Arbijn, De Schoenmaecker en zonen. Roger De Baere en Gilbert De Vijlder de melkers met de vroegste prijzen. Bij de jaarlingen was Van Roy de beste voor Baziel Fierens, Paul Seymortier met de 3de en 5de en Alois Seymortier als 4de. Te Oudegem maakte Adolf De Beule een goede beurt met de oude duiven met de lste en 10de, ook Peelman-Van Her- reweghe met de 2de en 4de, Hector Grysolle, André Van Damme, Marcel De Petter, Fi- lip De Saeger (7de en 9de), Marcel Cool blonken uit. Mare Costers klokte de snelste oude duif voor Emilienne Dierickx, Cyriel Abbeloos, Gaspard De Waele, André Van Damme (5de en 7de), Raymond Van Boven, Alfons Van den Ab beele, Gaston en Kurt Philips. Bij de jaarlingen de eerste prijs voor Emilienne Dierickx, voor Cyriel Abbeloos, Theo- fiel Segers, Raymond Van Bo ven, Robert Ringoot, Kurt Philips (6de en 7de), Marc Co sters, Edmond Segers en Ely De Vriendt. Te Baasrode haalden Ver- heyden en zoon de palm bij de jonge duiven met de 2de en 4de voor Armand Rochtus en bles Callaert: een eerste prijs op Noyon te Buggen- - Lebbeke - Opdorp. (c) verder vroege prijzen voor Luc De Bleser en Albert Van der Vurst. Bij de oude duiven won Van Landeghem-Jacobs voor Van Schoor-Dierickx (2de en 3de), Verheye en zn. en Ar mand Rochtus, die de vlucht bij de jaarduiven naar zich trok voor Van Schoor-Die rickx (2de en 4de), Van Lan- deghem-Jacobs en Frans Spies- sens. Te Opdorp waren het Willy Van den Eede, Eric De Sae ger, Pol De Mayer, Robert Vermeiren, Jos Van Keer, die de snelste jonge duiven klok ten. Bij oude duiven noteer den we Henri Laurent, Louis Hermans, Jos Van den Bosch, gebroeders De Meyer, en Al- bert Van Riet als uitblinkers en goede prestaties met de jaarduiven voor Louis Her mans (lste en 4de), Robert Mannaert, Albert Van Riet en Frans Goossens. Te Appels een zege voor Vergeylen en zn. en een knap resultaat voor Theo Mannaert met de 2de en 8ste en 9de prijs. Vroege duiven voor Jean Verhaeghen, John en zn. Goossens (4de en 5de), Frans en zn. De Smet (6de en 7de), Georges Vereecken. Bij de ou de duiven en jaarlingen was het Albert Cool die tweemaal bovenaan de uitslag prijkte. Vroege oude voor Louis Van de Wielle, Jean Verhaegen, Alberic Pieters (4de en 5de), Frangois Kinders, René Duym (7de en 10de), Ely Van Dam me, R. Cammerman. Bij de jaarlingen waren het Alfons Cool (2de en 5de), Vinck en zn., Rudy Van den Broeck, Jean Verhaegen, Louis Van de Wielle, Remi Cammerman, Robert De Ridder en Frans De Smet, die in het spoor van burgemeester Cool zaten. Te Grembergen waren het Van Laere-Vereecken die op kop stonden bij de jonge dui ven. André Van Acker met drie prijzen in de eerste tien was weer de uitblinker van de vlucht. Robert Segers begon met de 4de prijs, maar won de eerste serie van drie aangeduid en dit was goed voor een frigo, We werden door lokaalbazin Josephine op de vingers getikt en terecht ook nog. De natura- prijzen voor de serie van drie aangeduid is niet gratis maar 30 fr. per duif. Ik zou de kas te vlug leeggehaald hebben, maar van dat varken met kermis, dat is wel juist. Vroege jonge dui ven voor Robert Segers, Gui- do Dierickx, Jozef Baeck (6de en 9de), gebroeders De Bra bander (7de en 8ste). Bij de oude duiven die lste en 2de prijs voor André Van Uytfang he en goede resultaten voor Cesar Boon, André Van Ac ker (4de en 5de), Wim Van Acker, Jozef Inzé, Cesar De Saedeleer (8ste en 9de), Hu- bert De Mey. De jaarse wer den beheerd door Guido Die rickx, Theo Seghers, Octaaf Claessens, Jozef De Munck, Wim Van Acker, (5de en 6de), Cesar Boon, Florent Dierick André Van Acker en Basiei Van Acker. Te Moerzeke-Centrum een overwinning bij de jonge dui ven voor Petrus Aubroeck en kopprijzen voor Etienne Dhol- lander, Norbert, Hubert Ost (4de en 8ste), Theofiel De Maere, Van de Vreken-De Donder. Thierens Wilgenhof, André Van der Kelen, Remi Verhelst. Bij de oude duiven de eerste prijs voor Alois Van Geyte voor André Van Haut- te, Godfried Willaert, Van der Vreken-De Donder. Jozef Colman (5de en 10de), Theo fiel Wuytack (6de en 9de), Van Riet-De Ridder en Ge rard Van Wesemael. Bij de jaarlingen klokte Do mien Huylebroeck de eerste duif voor Theofiel Wuytack (2de, 5de en 9de), Jozef Corn- man, Van der Vreken-De Donder, Oscar De Schrijver, Adolf Van Doorslaer en An dré Van Hautte. Te Serskamp haalde Noël Rasschaert het voor Alfons Piers, Henri Brijs (3de en 10de), Theofiel De Vleeschou- wer, Victor Bonnaerens, Cha- rel Van de Keer, Omer zn zoon Van Gendt, Henri Van Malderen, Oscar De Vlieger. Bij de oude duiven de lste en 3de prijs voor Louis Uytten- daele en vroege konstataties voor Alfons De Wilde, August Buyl, Lucien Frangois, Mare Droessaert, Frans De Lame- naere, Etienne Van den Broeck (8ste en 10de), André Vercauteren. Louis Uytten- daele deed het bij de jaarlin gen nog beter met de lste en 2de prijs en vroege duiven voor Etienne Van den Broeck, Lucien Frangois, Frans Van Leuven (5de en 6de), Gerard De Gendt, Jozef Bosschaert (8ste en 9de), en Leon Balduck. Te Schellebelle was de ker- misprijs en een herinnering aan de potjesmarkt voor Ed- gard Cattoir die het haalde op Albert Van Hecke, Praet-De Rocker, Frans Van Leuven, Florent De Gendt, Roels- Baeyens, Roger Rogiers, Hu- go Bontinck, Florent De Keu- ckelaere. Bij de oude duiven ging de hoofdprijs naar Marcel Smekens voor Julien De Win ter, Albert Van Hecke, Praet- De Rocker (4de en 6de), Jules Van Laere, Hugo Bontinck, Prosper De Pauw, Roger De Langhe en Marcel Cattoir. Bij de jaarlingen zorgde Albert Elegeert voor een mooi kermi- scadeau met de lste, 2de en 10de prijs. Goede resultaten voor Raymond Temmerman, Theofiel De Vleeschouwer (4de en 6de), Robert Van der Stricht, Edgard Cattoir, Frans Van Leuven en Maurice Uyt- tendaele. Te Uitbergen zat Remi Op dorp op rozen bij de jonge duiven. Hij haalde het op An- toine De Brabander (2de en 6de), Raf Versypt, Frans Van Cauteren (4de en 10de), Frans Clemminck, Eddy Van Hau wermeiren, Sylvain Ras schaert, Baziel Burm. Bij de oude duiven noteerden we een zeer knap resultaat voor Frans Dhaes met de lste, 2de en 6de prijs. Goede resultaten voor Jules Christiaens, Alfred Bo- terbergh, Frans Van Cauteren, Sylvain Rasschaert, Jaklien Van den Broeck, André De Vriese, en G. en zn. De Gendt. Bij de jaarlingen de lste en 7de prijs voor Madelei ne Piscador. Goede prestaties voor Frans Dhaese, Baziel Burm, Alfons Boterbergh, Theo Van Elsuweghe, Jean Nelis, Leo Cattoir (8ste en 10de), André De Vriese. Te Denderbelle schoot Willy Van den Broeck in de roos bij de jonge duiven (lste en 5de) voor Wilfried Van Vossel, Ce- sar Vernimmen, Eugeen Van Malderen. Bij de oude duiven won Louis Van den Abbeele de vlucht voor Leon Matthijs, Leon Van Hoof, Maurits Bos teels en Edward Boon. Dezelf de uitblinker bij de jaarlingen met de lste en e5de en vroege duiven voor Wilfried Van Vos sel, Hendrik Pots en Arthur Hofman. Te Lebbeke Centrum een lste prijs voor Jozef Buys en in zijn spoor noteerden we P. Cooreman, Jozef De Boothe, Omer Van Geertrui (4de en 7de), Jozef De Leeuw, Jean- Marie Van Peteghem, Da- miaan, Pissens, P. Van Bisens (9de en 10de). Bij de oude duiven de lste en 6de prijs voor Jules en zn. Callaert, de 2de, 4de, 10de voor Jozef Ve- meir, Van den Abbele Frans, Frans Van Langehove (5de en 9de), Adolf Legroux, Oscar Van Biesen. Bijde jaarlingen zegevierde Frans Heuvinck voor Petrus Tilley (2de en 3de), Jozef Vermeiren, Petrus Goossens (5de en 6de), Jean- Marie Van Peteghem, Adolf Legroux, Jan Van Stichel en Frans Van Langenhove. Te Wichelen stond er geen maat op de piepers van Albert Coopman met de lste, 2de en 3de prijs. Vroege duiven voor Karei Smekens en Leo Melckebeeck. Bij de oude dui ven de lste en 3de prijs voor Arthur Beeckman en vroege meldingen voor Marcel Van der Linden en Frans Govaert. In de reeks jaarlingen een goe de uitslag voor Emiel Van Leuven, Michel Eeckhoudt, Leo Melckebeeck en Norbert Van der Linden. Te Lebbeke Verbroedering klokten Van Langenhove en zoon de lste en 8ste prijs en goede prestaties gingen naar Theo Van Rhode, J. Eeckhoudt, A. Luypaert, Ro ger Meskens, Cleemput, A. De Leeuw, Cooreman. Bij de oude maakte Van Nieuwen- huyze de beste uitslag met de lste, 2de en 7de. J. Huygens de 3de en 10de en vroege dui ven voor H. Verdoodt, Van Tilburgh en zn., Buys. Bij de jaarlingen won Jozef Uytter- sprot de vlucht voor A. Luy paert, R. Cooreman, Broot- haerts, D. Eeckhoudt, R. Mes kens, Verdoodt en Van de Velde. Te Zele De Snelvliegers ging de eerste prijs bij de jonge duiven naar Maurits De Maes- schalck, voor Gustaaf Baert met de 2de en 6de, Jules Chris tiaens, Serge Van Assche, Luc De Maesschalck, Frans Baeck, Gerard Mettepenningen, Paul Dierickx, Vissers en Schiette- catte-Van Laere. Bij de oude duiven won Luc De Maesschalck de vlucht voor Vercauteren. Bij de jaarlingen de lste en 5de voor Jules Christiaens, de 2de en 6de voor Serge Van Assche en vroege prijzen voor Robert De Brabander en Vercauteren- Moerenhout. Bij de duivinnen triomfeerde Jozef Christiaens voor Christiaens-De Coninck, Serge Van Assche (3de en 6de) en Gustaaf Baert. Te Zele Huivelde won Frans Idens de vlucht met de jogne duiven voor Jozef en zoon Roels (2de en 8ste). Geerinck- Van Malderen (3de, 10de, 11de), eerste serie van 3000 fr. Vroege duiven voor André Van Avermaet, Adolf Heir- weg (5de en 7de), Hippoliet Haentjens, Marcel Van Uyt- fanghe, bij de oude duiven de lste en 2de prijs voor Alois Temmerman en verder vroege duiven voor Adolf Heirweg, (3de en 8ste), Leon Seymortier (4de en 10de), Lievin en zn. Van Miegroet (6de en 7de), Georges Van de Wielle. Bij de jaarlingen de lste en 5de prijs voor Adolf Heirweg en verder goede resultaten voor Alois Temmerman (2de en 8ste), Philemon Staes, Mar cel Van Uytfanghe, Pol Van Lembergen (6de en 7de), Gus taaf Baert (9de en 10de), Bij de duivinnen de lste en 4de voor Adolf Heirweg, verder kopprijzen voor Philemon Staes, Marcel Van Uytfanghe, Pol Van Lembergen (5de en 6de), Gregoire Bocklandt, Gustaaf Baert (8ste en 9de), Georges Van de Wielle. In het Verbond Berlare- 'anzele werd de Corbeil- :ht gewonnen door Gustaaf [ermeulcn, die ook nog de prijs klokte bij de oude iven. In die kategorie vroe- prijzen voor Georges Roe- 't, Henri Van Kerckhove, ment Hertecant, Urbain irmeircn, Gilbert Galle, itaaf Van Herreweghe, Os- Bosseman en C. Baeyens. de jaarlingen vertolkte itaaf Van Herreweghe de tlinkersrol met de lste en prijs. Vroege aanmeldin- ïn voor Urbain Vermeiren, itaaf Vermeulen (4de en Frans Sichien, Florent tigraeve, Paul Van den ïrghc, (8de en 9de), Henri inckspoor. Bij de jonge duiven de lste, 6de voor Albert eckhoudt en goede uitslagen s öflf)or D. en zn. De Pauw (2de 5de), Henri Van Kerck hove, Albert Coopman, Cha- rcl Van de Keer, Laurent De Maesschalck en F. Uytten- daele. In De Ware Dendervallei was Frans Pauwels de uitblin ker met een dubbele overwin ning. Naast de overwinning bij de oude duiven klokte hij ook nog de lste en 3de prijs bij de jaarlingen. Goede resultaten bij de oude duiven voor Frans De Pelter (2de en 10de), Frans De Visscher (3de en 5de), Ju lien Cool (4de en 9de), Jozef Philips, Maurice Luyckx en Marcel Van Haesendonck. Na uitblinker Frans Pauwels volg den bij de jaarlingen Gabriel Van Lembergen met de 2de en 9de prijs, Louis Van Vossel, Frans Caluwaerts, Jozef Phi lips (6de en 7de), Maurice Luyckx en R. De Laet. Bij de duivinnen de lste en 7de voor Theo De Brandt, de 2de en 10de voor Brondeel en zn. en vroege duivinnekens voor Julien Dubois, Jean De Clercq, Romain Joos, Frans De Visscher, Gaston De Vis scher en Piet Van Cleempoel. In het Nieuw Verbond der Denderstreek deed Frans Van Dorpe het met de lste en 6de als vroegste prijzen met de oude duiven knap uit Dour- dan. H. Van der Gucht werd tweede en Paul De Meerleer met de 3de, 7de en 8ste van vier duiven was zeker de blik vanger. Goede prestaties voor Emiel Pletinck, Roger Thie rens, Petrus De Smet, Miel Dhollander. Bij de jaarlingen won de tandem Verbraecken- Bauwens uit Waasmunster de vlucht voor Van Hauwe en zoon, Petrus De Smet, Willy De Pauw, Jules en zoon De Waele (5de en 10de), J. en zn. De Vuyst, Frans Van Dorpe, Jozef Verbruggen, Gilbert Van Hassel. De Dourdanvlucht in het land van Aalst werd gewonnen door Bambruggenaar Frans Eeckhout, gebuur Paul De Meerleer uit Burst, Jozef Cal- lebaut, Florent Walgraeve en de Gebroeders Vijverman klokten de andere vroege dui ven bij de oude terwijl Roe- landt-Metheussen, Remy De Wilde, Herman Rutsaert, Cy riel Poppe en Julien Van He cke de toonaangevers waren met de jaarse. In ditzelfde lo kaal werden 1.866 jonge dui ven ingekorfd door Noyon waarvan Kamiel De Koninck uit Aalst als eerste over de meet kwam met ereplaatsen voor Albert Bellan. Gustaaf Van Hauwe, Etienne De Ko ninck en Rene Van Impe. De globale uitslagen van Albert Bellon, Octaaf De Bruyn en Roger De Geyter verdienen er evenwel de volle aandacht. Bij oude en jaarlingen werd het een onderonsje Aimé De Cuy- per, Edmond Steenhout, Etienne De Kegel en René Cami. De St.-Denisvlucht in de Drie Koningen werd gedomineerd door Raoul De Jonckheere 1 en 4 en Petrus Rasschaert 3 en 5. Hugo De Wolf trok er zich ook goed uit de slag. Bij oude en jaarlingen onthouden we vier namen die te sterk waren voor de rest van het deelne mersveld nl. Remi De Wilde, Herman Rutsaert, Adolf Van Impe en Frans Wesemael. Op de Noyonvlucht te Mere kwam Dom. Van Impe als eer ste uit de bus bij de jonge duiven. Gino Rottiers, Eric Van Impe, Jozef Nijs en Willy Vandereecken werden er eveneens een puike verrichting en bij oude en jaarlingen wa ren het Frans De Jaeger, Eric Van Impe, Roger De Graeve, Paul Bogaert, Gustaaf Leus en in het bijzonder Richard Sterck en Gebroeders Vijver man die alle eer voor zich opeisten. In Kerksken een ware triomf voor het kampioenenhok Vij verman uit Mere 1, 2, 3 bij de oude en 1, 2 en 4 bij de jaarlin gen of wat eenvoudig betekent dat er voor de rest van de 160 deelnemers weinig of niets meer overbleef. Bij de jonge duiven een vlucht- zege voor Gustaaf Lauwereys uit Mere maar ook Richard Kemps, Marcel Ballius, Noyonspecialist Paul D'Haese- leer leverden er knap werk. In Lede mocht Achiel Leus victorie kraaien al zaten de Gebr. Geeraert en Maur. Uyt- tendale hem zeer dicht op de hielen. Ook Alfons Cool, Van Malderen Merckx en het hok Brondeel leverden er een zeer puike verrichting terwijl bij oude en jaarlingen Frans Pis- cadoor en Jean Vandenbosche de meest opvallende figuren waren. Op de Quiévrainvlucht te Lede een succes over gans de lijn voor Frans Vanderstraeten le bij de oude en 1 en 2 met de jaarlingen. G. Heysse en zoon 2, 5 Frans Piscadoor, André Vandevelde en Raymond De Wolf waren de andere vroege prijswinnaars terwijl bij de jonge Gerard Beerens alle eer voor zich opeiste met André Van de Velde, Lucien Van Zeebroeck en Frans Tombeur en zoon als zeer goede meelo pers. In Kerksken ging alle eer nog maar eens naar het hok in topkonditie Denis Muylaert, eerste met oude en eerste met de jaarlingen. Verder werd uit Dourdan te Ophasselt een zes op zes behaald 2, 5, 14, 22, 41 en een bom geld en als klap op de vuurpijl behaalde dit feno meen te Denderhoutem uit Noyon nog een eerste, derde en vijfde plaats op Noyon uit de branding. Uitslagen die tot de verbeelding spreken of is dit soms de nieuwe Merckx van de duivensport aan het worden? In Wieze een driedubbele zege van Frans De Smedt uit Her- dersem. Frans Vandevelde 4 en Karei De Smedt 5 waren er meteen aan voor hun moeite. Bij de jaarlingen beklom Frans Vandevelde het ereschavot en werd tevens vijfde. Richard Bosman, Pierre Aelbrecht en A. Hendrickx verdeelden het resterende grof geld. Bij de jonge duiven trok Louis Bug genhout aan het langste eind en verdienen Remi De Pauw, Paul Bosteels, Désiré Verbeke en Frans De Smedt een eervol le vermelding. In de Kleine Melker te Erem- bodegem waar de jaarlijkse kermisvluchten een buitenge woon succes kenden onthou den we de namen Jozef Ee- mans, Alfons Droessaert, wed. Scheerlinck, Gustaaf Thien- pondt en in het bijzonder de gevreesde kaskrakers uit Haal- tert Jos en Mare De Vadder die zowel bij oude, jaarlingen als jonge alle eer voor zich opeisten. In Ede Haaltert primeerde Paul Bosteels bij de oude dui ven en wisten Frans Vanden- brempt, Edward Schoofs, Al- bert Van Neck en Jozef Beeckman zich in de eerste gelederen te handhaven. Paul Bosteels toonde bij de jaarlin gen zich eveneens de beste met Albert Van Neck 2, 3, Frans Vandenbrempt en Robert Uyt- tersprot op de ereplaatsen. Bij de jonge duiven ging de zege naar de plaatselijke ve dette Omer De Swaef terwijl Lucien Van Londersele, terug van weggeweest, Van Nuffel en zoon, Robert Uyttersprot en Henri De Cooman er even eens nog zeer goed uit kwamen. SCHUTTY Julien Van Landeghem, winnaar te Baasrode, (c) De gebroeders Smet behaalden goede resultaten te Sint-Gillis Waas. c De Wit-Van Bunderen: Ereprijs uit Noyon te St.-Gillis-Waas De jonge duivenvlucht te St.-Gillis-Waas uit Noyon was een succes voor De Wit-Van Bunderen voor Hulstaert- Van Raemdonck, gebroeders De Cauwer (3e en 8e), Leonard De Rechter, Van Laere-De Roeck, Leonard Overmeiren, Karei De Potter, Georges Van Vlierberghe, Georges Tulkens. Bij de oude de le en 7e prijs voor Willy De Maeyer en goede resultaten voor Robert Stevens, Armand Cappaert, Van der Poorten en zn (4e, 5e, 6e), Marin-Dillaert, Roger De Witte en Albert Van Daele. Bij de jaarlingen de le en 3e prijs voor Hulstaert-Van Raemdonck en vroege prijzen voor Robert Stevens, Van der Poorten en zn, Marin-Dullaert (5e en 10e), Karei De Potter, Omer Van Puyvelde, Willy De Potter, De Munck- Van Achter. BENO Georges Rogiers: Noyonwinnaar te Lo- keren-Zeveneken De jonge duiven vlucht uit Noyon ging naar Georges Rogiers die ook nog de 8e prijs won. Verder Emiel Scheire, Marcel Van Poucke (3e en 5e), Geers-De Pauw, Eric Van de Putte, Prosper Baetens, Aimé Consérière, Roger Consérière. Bij de oude duiven de le en 2e prijs voor Weduwe en zonen Braem voor Maurice Aper, Leon De Landtsheer, Jos Van Peteghem, Andre De Wilde, Roger De Pauw, Geers De Pauw (8e en 10e), Georges Rogiers. Bij de jaarlingen was het overwicht van Weduwe en zonen Braem nog groter met de le, 2e en 3e. Goede resultaten ook voor Andre De Wilde, Geers De Pauw (5e en 8e), Jos Van Peteghem (6e en 7e), De Smedt Bracke en Leon De Landtsheer. BENO Theo Dhaese wint Dourdan in Lokeren- Zeveneken Bij de oude duiven klokte Theo Dhaese de le en 10e prijs en daartussen noteerden we de namen van Dumez en zn, Robert Van Haute, Emiel Van der Slijcken, Desire Acke, Fred Gijselinck, Achiel Van Loo, Julien Poelman, gebroe ders De Visscher. Bij de jaarlingen de le prijs voor Dumez en zn en verder vroege prijzen voor Robert Van Haute, Desire Acke, Hellemans-Verschueren, De Huy- vetter-De Clercq (5e en 6e), Emiel De Vos, De Kegel- Wieme, Romain Baetens, Roger De Vriese. Bij de duivinnen won Emiel De Vos voor Dehuyvetter-De Clercq, Willy Waegemans, Adhemar Lerno (4e, 5e, 6e). BENO Camiel De Zutter Chateauroux lau reaat te Lokeren Camiel De Zutter korfde 8 duiven in op Chateauroux en klokte 8 op 8. Hij had 's zaterdagavonds 7 duiven thuis of de le, 2e, 7e, 11e, 13e, 17e en 26e. Vroege duiven voor Frans Verniers, De Kegel-Wieme, Roger Van Quicken- borne, Adhemar Lerno, Matthijs en zn en Romain Baetens. Bij de jaarlingen ging de le prijs naar Roger Van Quickenborne, die ook nog de 6e. 7e, 12e prijs achter zijn naam zette. Een knap resultaat voor Adhemar Lerno (2e, 3e, 4e, 10e), A. De Vriendt, Georges Missegers, Eric Van de Putte. BENO Mare Lemahieu wint Cahors te St.- Gillis-Waas De zware Cahors werd een succes voor Mare Lemahieu die eerste werd te St.-Gillis-Waas voor De Clercq-Van Keer, Edward Van de Vijver, Verhaegen en zoon, die tot 1.000 wonnen, Kamiel Van den Bossche, Roger Van Gulck (6e en 7e), Felix Smits, Gustaaf Martens en Henri Weemans. BENO Eddy en zoon Smet: Quiévrainwin- naars te Lokeren De vlucht met jonge duiven in Eerlijk moet niemand Vrezen te Lokeren werd gewonnen door Eddy en zoon Smet voor Roger Van de Velde. Pol Veldeman. Rudy Consérière begon met de 4e prijs en dat was goed voor een varken en nog een hesp als toemaatje. Roger Verschueren deed een goede zaak met de 5e, 8e, 9e, 10e. Vroege duiven voor G. Van Canenberghen, Cyriel De Bruyne. Andre Cornelis. Bij de oude duiven schreef G. Van Canenbergh de le prijs op zijn rekening voor August Smet, Alois Burgelman (3e en 12e), Poppe-Raes (4e en 9e), Piet Mariman (5e en 7e), Huyghe en zn, Clement Baert en Gaston De Waele. De jaarlingenvlucht ging naar Andre Braeckman, die ook nog de 10e prijs klokte. Goede prestaties voor August Smet, Cyriel De Bruyne, G. Van Canenberghe, Alois Burgelman, Leon De Rooze en een hoofdrol voor Piet Mariman met de 4e, 5e, 6e. Bij de duivinnen de le prijs voor Andre Poppe en verder Julien Caluwaert, Willy Van de Velde, Emiel Scheire en Remi Van de Putte. BENO Jozef De" Roos: Quiévrainwinnaar te St.-Gillis-Waas Bij de jonge duiven was de hoofdprijs voor Jozef De Roos voor Marin Verbuyst, Verbraecken en zn, gebroeders De Block, gebroeders De Cauwer, Karei De Potter, Smet gebroeders, Gilbert Windey, W. Van der Heyden en Marcel De Block. Bij de oude duiven kwam de tandem Van Laere-De Roeck goed uit de verf met de le, 3e en 10e prijs. Vroege duiven voor Roger De Witte (2e en 4e), Andre Van Goethem, Marin Verbuyst, Van der Poorten en zn, Omer Van Puyvelde, Leonard Derechter. In de kategorie jaarlingen een nieuwe overwinning voor Jozef De Roos en goede uitslagen voor A. Cornelis, Achiel Maes, Van Laere-De Roeck (4e en 6e), Hulstaert-Van Raemdonck, Albert Dullaert, G. Franckaert en Van der Poorten en zoon. BENO

De Voorpost | 1981 | | pagina 23