Tafeltennis UITREIKING PRIJZEN ÈN TROFEEEN REGELMATIGHEIDSKRITERIUM DE VOORPOST EREPRIJZEN FABER Overwinningen voor Jan Blancquaert, Roger Vercruysse, Maurice Baetens, Tony Hofman, Peter Dhanis en Eddy Van Geert Nieuwe individuele klassementen Motorcrosskalender Organisaties der stad Aalst Hand in Hand Moorse! Mare De Bock tafeltenniskampioen te Aalst 26 - 26.6.1981 - De Voorpost Jgt de tafettenniskompetitie 1980-81 reeds een einde achter de rug, dan belooft iet op zaterdag 27 juni niettemin een uitzonderlijk drukke dag te worden voor Je streekklubs. n het kader van de junikermis te St.-Gillis pakt TTC Herleving volgens de xadrtie urt met Open-kampioenschappen, waaraan voor de gelegenheid de jitreikïng van de prijzen en trofeeën verbonden aan het regelmatigheidskrite- ium «De Voorpost» en ereprijs «Faber» gekoppeld wordt, kis speciale attraktie aan deze Open-kampioenschappen, die trouwens ook volgens een speciale formule worden betwist, brengt Herleving een ontmoeting /an zijn dames- en heren fanionploegen tegen de Belgische selecties voor de aanstaande Olympische spelen voor gehoor- en spraakgestoorden. Het wordt lijgevolg wel een flink gevulde sportnamiddag in de St.-Gillisse sporthal, waar ie toegang gratis is. !oals reeds eerder ge- >teld zijn zowat de mee ste streekploegen van de jartij. St Niklaas, Beve- en, Melsele, Hamme, Madeion Opdorp, Elcker- yc Aalst, Mikeno Schoonaarde en Herle zing zelf. -let tornooi dat per ploe- jen van drie spelers vordt betwist krijgt in de reeks de ploegen van 3t. Niklaas A en B, Beve- en, Eleckerlyc, Patro Tï- zoli, Hamme en Herle zing A tegenover elkaar, n de B-reeks komen ver ier uit Herleving B en C, Madeion Opdorp, Mike- io Schoonaarde, St.-Ni- claas C en Melsele. 'rogramma 13.30 uur: schiftingswed- strijden A- en B reeksen ploegen: Herleving A - Beveren 3atro Tïvoli - Elckertyc B-ploegen 3t. Niklaas C - Mikeno Herleving C - Madeion 14.45 uur - Dames - Her- ling - Olympische selectie (Dames) Halve finales St. Niklaas B - winnaar match Herleving Beveren St-Niklaas A - winnaar match Patro Tïvoli - Elckerlyc Melsele - winnaar match Herleving C - Madeion 16 uur - Halve finales en troosting Herleving B - winnaar match St. Niklaas C - Madeion Verliezers wedstrijden 1 en 2 17 uur: Finales A- en B ploegen 18.30 uur: Uitreiking van de prijzen en trofeeën verbonden aan het regel- matigheidskriterium «De Voorpost» - ereprijs «Fa ber» door de bloemen- prinses 1981 Mej. Marita De Haeck. 19 uur: Ontmoeting Her leving A - Olympische Selectie (Heren) Laureaten van het regel- matigheidskriterium «De Voorpost» 1980-1981 h Provinciale: C-splers: De Cock Walter (St. Nik laas), Luc Struylaert (Kiel- drecht), Gunther Corrijn (St. Niklaa?) D-spelers: Regi De Neve (St. Nik laas) Jozef De Maeyer (Herleving) Dirk De Bos- schere (St. Niklaas) 3* Provinciale: D-spelers: Marcel Maerevoet (Tem- se), Bruno Matthijs (Be veren), Paul Van Bogaert (Beveren) Niet-geklass. Dany Van Gijssel (Beve ren), Lieven Peeters (St. Niklaas), Luc Smits (Kem- zeke) 2E Provinciale: D-spelers: Mare De Keyser (Patro Ti- voli), Erich De Clercq (Pa tro Tivoli) Mare Fleurinck (Elckerlyc) 4* Provinciale: D-spelers: Johan Schuddinck (Mike no) Jaak Boeyckens (Elckerlyc), Eric Pauwels (Elckerlyc) Niet-geklass: Luc Van Bogaert (Melse le), Robert Pauwels (Mi keno) Remi Vergauwen (Madeion) Veteranen: D-spelers: Van Langenhove Hubert (Herleving) Marcel De Bruyne (Herleving) Roger Tecqmenne (Herleving) Jeugd: Niet-geklass: Luc Van Bogaert (Melse le), Guy Van Puymbroeck (Kieldrecht), Peter Van Overtveldt (Melsele) Dames I* Provinciale C-speelsters: Linda Cordemans (St. Niklaas), Sabine Colman (St. Niklaas), Marieke Ost (Herleving) Niet-geklass: Monique Dequesne (Herleving) Annie Van Hauwermei- ren (Herleving) Gerda Van Geirt (Herleving) Dames Nationale: Kris De Boes - Myriam Muylaert - Myriam Ma- charis (allen Herleving) Heren Nationale: Carl Van Camp, Frans Messagie en Hugo Hoste (allen St. Niklaas) Het P.C. Oost-Vlaanderen .laakte de klassementen "Skand voor het seizoen 1981-82, die voor de spe lers en speelsters met een klassement lager dan B. Wie met het hem of haar toegemeten klasse ment niet kan akkoord gaan krijgt tot 1 juli 1981 gelegenheid beroep aan te tekenen. Dit uiteraard Dp het adres van het P.C. Dost-Vlaanderen, Spie gel hofstraat 60 te 9000 Gent. Heel veel verschuivingen /allen er niet op te teke nen. Heel wat jongere spelers verwierven wel sen eerste klassement, Hat ze nu ook in het ko mend seizoen zullen moeten waarmaken. Bpektakulaire doorbra- cen zijn er evenwel niet >ij te pas gekomen. In dit zerband maakte Regi De Heve nog de grootste :prong van D2 naar C4. inkele andere wachten log op de beslissing van Ie nationale commissie naar ook hier moet men ich bepaald niet aan ver assingen verwachten. Crista De Boes (Herle- ing) Carl Van Camp (St. Jiklaas) en Cyriel Van lelsland (Kieldrecht) zul- sn wel op hun vorig sei- oen verworven klasse- nent behouden blijven, erwijl ook geen niet pro- noverina tot de B-reeks in het vooruitzicht kan gesteld worden voor streekspelers. Rekening houdend dat bepaalde spelers moge lijks hun uitslagenkaart laattijdig hebben binnen gestuurd of deze onvolle dig hebben ingevuld waardoor ze dan het voorwerp zullen uitma ken van een latere klasse ring met een geldboe te als toemaatje, geven we de klasseringen zoals ze ons bereikten, maar dan per klub. Herleving Dender - OV 20 Dames C2 - Myriam Muylaert C4 - Myriam Macharis C6 - Gerda Van Langen hove, Marieke Ost, Moni que Dequesne Heren C6 - Dany Vermeulen DO - Jean Boudou, Mar cel De Bruyne, Jozef De Maeyer, Hubert Van Lan genhove D4 - Gustaaf De Proft, Roger Tecqmenne, Gui- do Ring, Mark Van Damme D6 - Krista De Baes, Paul Muylaert, Myriam Muy laert, Jo Michem, Rudy Dossche, Piet Eemans, Detlef Steiger, Constant Vermeulen. St. Niklaas OV 39 Dames C4 - Linda Cordemans C6 - Sabine Colman Heren CO - Hugo Hoste, Frans Messagie C2 - Hedwig Amelinckx, Gunther Corrijn, Walter De Cock C4 - Regi De Neve, Her man Snellings C6 - Peter Daems, Dirk De Bosschere, Johan De Niel DO - Luc De Bosschere, Bart Geusens D2 - Jaak De Niel, Hector Inze, André Schelfaut, Hendrick Van Belleghem, Pierre Wuytack D4 - Bruno De Witte, Jo Snellings D6 - Alois Colyn, Hubert Coppens, Linda Corde mans, Jozef Govaert, Luc Messagie, Kurt Moens- sens, Lieven Peeters. Kieldrecht OV 43 Dames C4 - Marina Struylaert C6 - Marina Imbrecht Heren C4 - Luc Struylaert, Gun ther Van Puymbrouck C6 - Hubert De Wilde DO - Garry Vervoort D2 - Bleyenbergh Stefan, Freddy De Pauw, Patrick De Witte, Benny Van Den Hende. D4 - Danny De Maeyer, Eric De Witte D6 - Stefaan De Groeve, Franki Gillis, Marina Struylaert, Mario Van der Kelen. Melsele OV 46 Heren C4 - Eric Verstraeten C6 - Paul Vereist DO - René Braem, Rony Braem D2 - Jean Pierre Leclercq, Hugo Verstraeten, Raf Verstraeten D4 - Eddy Fierens, Luc Van Bogaert, Erik Vereist, Guido Verstraeten, Paul Verstraeten, Marc Van den Eeckhoudt D6 - Freddy Cant, Dirk Cools, Jean Pierre De Rouck, Guy De Ryck, Michel D'Hondt Romain Staes, Peter Van Over tveldt, Dirk Vereist, Peter Weeckers, Gilbert Van Bogaert. Temse OV 56 Heren D2 - Marcel Maerevoet, Eric Van Landeghem D4 - Johnny Boel, Werner Maerevoet D6 - Jan Maerevoet, Tony Meersman Mikeno Schoonaarde OV 72 Heren D6 - Gustaaf Fonteyne, Robert Pauwels, Johan Schuddinck, Jozef Van- derplas Elckerlyc Aalst OV 83 Heren DO - Marc De Bock, Marc Fleurinck D2 - Michel Cleemput, Christian Kinck D4 - Roger De Wolf, Nu- graha Surjapoutra, Gil bert Tas, Marc Van der Schueren D6 - Jaak Boeyckens, Henri De Bock, Erik De Cordier, Victor De Smet, Paul Gijselinck, Paul Hof- felinck, Eric Pauwels, Paul Pauwels, Dirk Van den Steeb, Dirk Van der Schueren, Francois Van de Velde, Paul Van Dorpe Beveren-Waas OV 85 Heren D2 - Heyrman Walter, Bruno Matthijs, Paul Van Bogaert D4 - Rudy Felix, Dirk Ivens, Franki De Scheem- acker, Wilfried Heyrman, Danny Van Gijssel, Paul Vennens D6 - Rudy Bettens, Re- naat De Bock, Johnny Speeck, Gerrit Stoop, Jo han Van Osselaer, Pierre Cleys. Kemzeke OV 93 Heren D4 - Marc Vermeulen D6 - Marc Baes Willy De Beleyr, Luc Smits Patro Tivoli Hamme OV 96 Heren DO - Marc De Keyser D2 - Erich De Clercq, Paul De Shoesitter, Pierre De Schoesitter, Jan Van De Velde D4 - Danny Thuysbaert, Peter Van Cauteren, Jo zef Van Couwenberghe D6 - Hilaire Straetman, Chris Van Couwenberg he, Frangois Van Dender, Johan Van Hecke. Pardaf Kruibeke OV 101 Heren D6 - Marc Embrecht, Pe ter Van Vaerenberg, Jac ques Peeters Wetteren OV 103 Heren D4 - Paul De Cock, Her- wig Van Doorselaer D6 - Alain Cryns, Patrick De Cock, Hervé Matthijs, Paul Van Doorselaer Lebbeke OV 104 Heren D4 - Wim De Ruysscher, Gilbert De Smedt, Luc Heyvaert D6 - Marc Boeyckens, Emiel Van Biesen Madelon Opdorp OV 106 Heren D6 - Remi Vergauwen, Paul Van den Berghe Atom Denderhoutem OV 89 Heren 06 - Danny Matthijs, Hu go Roelants, Johnny Van Opden Bossche. In de BLB-cross te Des- telbergen won Peter Dha nis de beide reeksen bij de nieuwelingen 125 cc. Tel kens voor Constant Feyaerts en Gino Perre- man. Bij de 250 cc-ers won nen Meganck en Overbee- ke de reeksen. Overbeeke werd eindwinnaar voor Beyer en Paelman. Tony Hofman en De Smul won nen de reeksen bij de ju niores. Bij de 500-cc'ers waren de bloemen voor Bohets, die het haalde voor Bral, Packo en Eric Baeyens. Tony Hofman werd winnaar bij de 150 cc voor De Smul en Lensen. Geert De Ruysscher won de eerste reeks en Stouven- ackers de tweede, bij de seniores 125 cc. Eindlaureaat werd Stou- venackers, tweede eindigde Guido Saelens en derde werd Danckaert. Maurits Baetens en Van de Kloos ter wonnen de reeksen bij de nationalen. Maurits Baetens, die het wedstrijd ritme terug te pakken heeft na zijn wederoptreden, werd eindwinnaar voor Van de Klooster en Beau- prez bij de 500 cc-ers en bij de 250 cc-ers ging de over winning naar Gabriel, die het haalde van Verraes en Lahousse. Het duo Ra- umon-Goethals won de twee reeksen bi de zijspannen en gaan in het eindklassement Versluys-Goethals en Mare Van Langenhove-Verbo- ven vooraf. Pierre Schroyen won de beide reeksen bij de internationa len. Bij de inters A werd Corens tweede, De Winne derde, Dhaemers vierde en Ronny Van de Moortel vijfde. Roger Vercruysse, met een zesde en zevende plaats in de reeksen, werd eindwinnaar bij de inters B voor Gabriel, Raoul Wa terschoot, Dirk Temmer man en Johan Schelleman. In de MCB-cross te Zul te won Eddy Van Geert de eerste reeks en D'Haenens de tweede. Met een betere totaalchrono werd Van Geert eindwinnaar voor D'Haenens en De Smet. Jan Blancquaert won de rechtstreekse finale bij de juniores 250 cc in de BMB- cross te Lummen. Tweede werd Dirk Brulez en derde Dewael. Bij de juniores 500 cc waren Kennis en Van Eisen de reekswin naars. Met een betere to- taaltijd ging de zege naar Kennis die het haalde voor Van Eisen en Van den Eynde. Bij de nationale won Theeuwissen de eerste en Van Ham de tweede reeks. Eindwinnaar werd Godefridi voor Marien en Bortels. De Scheemaecker won de beide reeksen in de 125 cc-klasse. De Scheemaecker werd eindlaureaat bij de nationa len 125 cc voor Eddy Jans- sens en Jean-Paul Janssens. Bij de juniores 125 cc ging de zege naar Cools, tweede werd Van Geel en derde Kimpens. Harry Everts won de beide reeksen bij de inters 125 cc en verover de daarmee de «Beker van België». In de eerste reeks was de heroptredende Guy Van Gijsegem het snelst weg maar na een ronde had Everts het kommando reeds overgenomen en won de reeks voor de Nederlan der Seppenwolde en Eric Geboers, Guy Van Gijse gem werd zesde. Van Gij segem was in de tweede reeks als tweede uit de startblokken geschoten na Geboers. Everts, die een slechte start kende, bracht een mooie remonte op en nam in de voorlaatste ron de de leiding over. In de grote prijs van Amerika 500 cc waren de Amerikanen de b Chuck Sun werd eindlau reaat met een vijfde en een eerste plaats als reeksuit slagen. Noyce, die de beide reeksen kon uitrij den, met een vierde en zes de plaats als resultaat, na dert Malherbe in de stand om het wereldkampioen schap tot op 11 punten. Malherbe leidt met 136 punten. In de grote prijs van En geland 250 cc won Van de Ven de eerste reeks voor Jobé en Hudson. Hudson won de tweede reeks voor Ven en Guerra. Jobé ken de -pech toen hij aan de leiding reed. Jobé is steeds leider in het wereldkam pioenschap met 194 punten voor Hudson met 151 en Van de Ven met 102 punten. M.T. Zondag 28 juni 1981 BMB-motorcross tc Konings- hooikt, omloop van het Fort. Wedstrijden voor internationalen 500 cc, nationalen 500 cc en junio res 500 cc. De eerste start heeft plaats te 12u30. Kampioenschapsproeven voor internationalen en nationalen. Als omlijsting worden de toeschouwers een trialshow en een trialploegenwedstrijd aange boden. BMB-cross te Crupet. Aan het starthek verschijnen de inters 250 cc, nationalen 250 cc, juniores 250 cc en de 125 cc kla§se. Eerste start te 12u30. BLB-motorcross te Hofstade-Aalst. Wedstrijden voor inters A en B, nationalen 500 en 250 cc, seniores 125 cc, zijspannen, juniores 250 en 500 cc, nieuwelingen 250 en 125 cc. Kampioenschapsproe ven voor juniores, seniores en zijspannen. Eerste start te 11 uur. De BVM-ers zijn van de partij te Roborst. Wedstrij den voor inters 500 en 250 cc, nationalen 500 en 250 cc, veteranen, zijspannen, juniores 500 en 250 cc, nieuwelingen 500, 250 en 125 cc. De eerste start wordt te 10u45 gegeven. MCB-cross te Houthulst-Staden. Met aan de start de inters, zijspannen, seniores 500, 250 en 125 cc, juniores 500 en 250 cc, nieuwelingen 500. 250 en 125 cc. Eerste start te 12 uur. Hand in Hand Moorsel met Willy De Rouck, Hugo De Cock, Peter Van der Linden, Henri Baelder, Ruffin Baeyens en Eddy De Boeck mogen terugblikken op een goed seizoen, (lp) Met sukses mag de Aalsterse sportraad terugblikken op de organisatie van de superstarfi nale van de stad Aalst. Weinige steden uit het Vlaamse land spanden zich zo in om de sportliefhebbers te verwennen. Dit is ook de mening van deze mannelijke kandidaten van het afgelopen tornooi: Jan Geeroms, Aldo De Meuer, Marc Van den Brempt, Patrick Buyl, T\n Dirk Liessens, Thierry Verhoeven, Gunther Boterbergh en Bart Van Lysebeth. (lp) In het klublokaal van Elckerlyc Aalst werd het tradioneel tefeltennis kampioenschap van Aalst gehouden. Zowat alle kanshebbers op de titel waren van de partij, zodat het een uiterste spannende en boeiende strijd is geworden. Niet toevallig wisten de viec fanionspelers van Elcker lyc tot de halve finales door te dringen. Hierin maakte Mare De Bock de rekening van de zich nochtans sterk verdedi gende Mare Fleurinck, Michel Cleemput stond er tegenover Christian Kinck, die na heelkundige ingreep opnieuw de oude wordt. Michel bleef even wel aan de winnende hand zodat de uiteindelij ke finale ging tussen de karnaval specialist Michel Cleemput en Mare De Bock. De Bock bleek duidelijk in zijn beste doen en hoe Cleemput zich ook te weer stelde hij moest de overwinning aan de Rijkswachter laten. Met Mare De Bock wint trou wens ook de speler die volgend seizoen de eer ste plaats zal innemen op de sterktelijst te Aalst. Na Michel Cleemput werd Mare Fleurinck derde en Christaen Kinck vierde. Verder wisten Jaak Boeyckens, Paul Pau wels, Dirk en Marc Van der Schueren beslag te leggen op de verdere ere plaatsen. C.V. De vrouwelijke kandidaten van de superstarfinale, waar niet alles zo gesmeerd liep, Katinka Potie, Mieke Seminck, Kathleen Bascour, Brende Van den Eechout, Chantal Wauters, Cerine Simal, Carlo Van Den Meerssche en Gerda Lievens (lp)

De Voorpost | 1981 | | pagina 26