a K Waseige niet onverdeeld gelukkig met formule Voorzitter Muylaert: «S.K. Aalst wil goed voetbal verkopen» Logica zoek Eerste pimt(en)verlfes voor Oudegem? S.K. Lebbeke een klus voor K.A.V.D. Sint-Pauwels schiet met scherp BEKER VAN DE DENDERSTREEK ""li BEKER VAN VLAANDEREN Robert Coremans REKER VAN HET WAASLAND Nu ook miniemen en kadetten in Beker van de Denderstreek - 21.8.1981 - De Voorpost De beker van de Denderstreek mag zeker niet als een maatstaf voor de komende competitie gebruikt worden. Dat is althans onze visie na de tweede speeldag in dit groots tornooi. Teveel (grotere clubs) tre den immers met een ver sterkte B-ploeg aan terwijl er ook al heel wat derde en vierde provincialers de wedstrijden als voorberei ding op de komende compe titie zien en van deze beker wedstrijden geen doel op zichzelf maken. S.K. Aalst blijft winnen Terjoden oefent zwaar tilt aan de nederlaag tegen vierde provincialer Edixvelde. De club, die zich versterkte met de gebroe ders Van de Wiele en Peter Van Melckebeecke, zorgde echter toch voor een klin kende revanche tegen Id- dergem. Houben scoorde vaop de penaltystip 1-0. Meteen de ruststand. Na derhand kon Iddergem tegenscoren maar via Mer- tens en Gino De Kerpel leg de Terjoden een verdiende zege vast. Hofstade met eigen jeugd De Sportkringers blijven Uit oranje-witte bron vema- winnen. Nu werd ook DC men we dat Terjoden niet Wellicht bleef Wilskracht Denderleeuw ingemaakt al dient gesteld dat ook blauw-zwart niet op zijn sterkst stond. S.K. Aalst stelt door deze zege een vijfde wedstrijd met winst op rij. Het wordt nu afwachten of de komen de competitie dit vroege succes bevestigt. Hofstade van alle streek- ploegen het passiefst op de transfermarkt. De ploeg wil het proberen met eigen spelers. Op Standaard Den derleeuw, tegen een ver- sterke b-ploeg, nam blauw wit een te snelle start en trapte op de eigen adem. Hierdoor kon het lokale Standaard zelfs geruime tijd erg gevaarlijk uithalen, maar keeper Jan Van Si- nay, een grote belofte bij Hofstade, hield zijn doel- vlak ongeschonden. Na de pauze versterkte trainer Aerts het middenveld en bracht de juniores Johny De Man en Danny Keymeu- len in. Standard kraakte nu en het waren de beide inge komen Wilskrachters die elk een doelpunt voor hom rekening namen en de 0-2 eindcijfers op het bord trap ten. Bij Hofstade speelde aanvaller Dirk De Muynck uitstekend en hij lukte en kele gevaarlijke raids in het vijandelijke strafschopge bied. Wieze neemt gas terug Na Opdorp met zware cij fers te hebben ingemaakt, moest Wieze het tegen Gij- zegem met heel wat minder doen. De jongens van trai- ner Frans Roeland dwon gen bij FC Wieze een 2-2 gelijk spel af. SK Erembodegem plooide bij Kerksken terwijl Her- der8em zich wonderwel herstelde door het bezoe kende Doggen met forfait- score huiswaarts te sturen. Eendracht Nieuwerkerken won opnieuw. Nu te Haal- tert. De ploeg draait vlot en is mogelijks op weg om de neergang van de voorbije jaren uit te wissen. Edixvel de bevestigde nu bij TK Meldert. Vlugge Jongeren Baardegem drawden tegen Denderhoutem, dat natuur lijk niet op zijn sterkst tus sen de krijtlijnen kwam. Smetlede haalde nog een opgemerkte overwinning bij Overmere en Schroevers Moorsel verloop nipt van Heldergem. Ook het komende seizoen zal Schroevers. wellicht een ploeg uit de middenmoot blijven. Buur Wilskracht moest slechts met het mi- niemste verschil de duimen leggen bij tweede provin cialer Eendracht Meldert. (J.G.) Uitslagen RE Lebbeke - Lutterzele 3- 0, Oudegem - Appels 2-0, Buggenhout - Grembergen 0-2, Boonwijk - Berlare 2-0, SK Lebbeke - Dendermonde 1-10, Baasrode - Opdorp 4- 1, Wieze - Gijzegem 2-2, Op stal -p Schoonaarde 2-0, Wichelen - St.-Gillis D 3-3, Herdersem - Doggen 5-0, Maria ke FC Denderleeuw - 0-4, St. Denderleei stade 0-2, Nieuwerl Haaltert 2-0, Helde S. Moorsel 2-1 - Denderhoutem 1 Meldert - EdixveldQ Terjoden - KB Idd( 1, Welle - Ede 2-1,1 Meerbeke 1-0, Idegem 1-2, KSVG Moerbeke 0-2, Oke Viane 1-1, Sp Gt* Overboelare 1-0, Ba Winnik 2-0, Ophasse ter 0-2, Scheldelle Voorde 2-1, RC vlierzele 2-1, Borsl Houtem 0-3, Ouc Erwetegem 4-2, mere - Oordegem L.-Houtem - Strijpei Smetlede - Val O, Bavegem - 'k storm i dat J In. Se81™ cd, Belangrijk voor Oudegem is de konfrontatie van volgende zondag met E. St. Gillis. Om zijn kansen op de eindbeurt gaaf te houden moet Blauw-wit immers winnen. Het wordt dus een vrij interessant duel dat op spanning moet drijven. Eendracht zal zich zeker niet als een «underdog» voelen maar zijn tegenstander van een doeltreffende repliek bedie nen. F.C. Baasrode drukte in deze kompetitie liefst zevenmaal met sukses af. En daar schuilt voor S.K. Berlare het gevaar. Berlare mag het wel rrn zijn toch. Twee ploegen die tot omgeving doen, maar of dit nogtoe niet teveel scherven veldvoordeel het nodige maakten komen zondag tegengewicht in de schaal tegenover elkaar. Zo W. Gij- zal leggen betwijfelen we zegem als S.K. Wichelen gaan tuk op een eerste over winning. Wieze dat na de uitschieter van de eerste speeldag is teruggevallen krijgt naar ons gevoelen de moeilijkste opdracht voor de voeten. Met een uitwed strijd bij K.A.V.D. In de B reeks rijst de vraag wie zijn eerste nederlaag zal inkas- seren. Dit gevaar is zeker niet denkbeeldig voor E. Nieuwerkerken dat een sterk spelend S.K. Aalst, op eigen bodem dan nog partij moet geven. Dit wordt vast een aantrekkelijke wed strijd. Aan F.C. Kerksken zal V.C. Ede alvast een har de dobber hebben, terwijl van de klubs met het maksi- mnm Edixvelde ogen schijnlijk voor de minst zware opgave staat. Er wordt ook uitgekeken naar het duel W. Moorsel - S.K. Herdersem, terwijl van het nummer Haaltert - Dender houtem ook wel een zekere aantrekkingskracht uit gaat. In de C reeks kwam S.V. Outer totnogtoe ver rassend goed voor de dag. De wedstrijd tegen E. Ap- pelterre is nu een maatstaf. In de D reeks zal S.K. Vüer- zele er alles opzetten om de recente nederlaag in de ver geethoek te duwen. Het wordt dus wel oppassen ge blazen voor E. Oudenhove. Er is ook F.C. Oordegem - F.C. Smetlede. Is Oordegem de eerste struikelsteen voor het andere F.C. Of de nieu weling E. Houtem in de wedstrijd met S.K. Overme re de lijn verder kan door trekken zullen we zondaga vond weten. even; e no« de rev< Toi om toch i Bogaf wer ;Wet !be Iers wii ide^senaar jd om 2 aarna de ko: de r De «Beker van Vlaanderen», uitgave 1981, zit er weer op. Na het sluitstuk op de Freethiel met een grote en een kleine finale is men alweer aan de start van de kompetitie toe. Over de bekerformule is men nochtans niet uitge praat. Wellicht omdat er zoveel as pekten aan zijn wordt het voor de diverse klubs nu een op rij zetten van pro's en contra's. liegen er al evenmin om. De Lokerse trainer Verder zijn een groot Waseige is niet onver- aantal wedstrijden juist deeld gelukkig, al ne- een mogelijkheid om een geert hij evenmin de po- revue te maken van de sitieve kanten. spelers die in aanmer- «Uiteraard zitten aan king kunnen komen iedere formule goede en voor een plaats binnen minder goede kanten, de uiteindelijke groep. Wij kunnen als eind- Zo passeerden de voor- konkluzie stellen niet helemaal teleurgesteld uit deze beker te treden. Er zijn echter wel een paar «maars» bij. Voor eerst is er het oneven wichtig programma. Zo speelden wij onmiddel lijk, zonder enige voor bereiding, tegen eer steklassers, met dan toch als tweede wed strijd die tegen Beveren. Iedereen weet dat daar een flink stuk prestige en emotionaliteit achter- zit. Ik geloof dat Loke ren een beter uitgeba lanceerd programma zou hebben door te voet ballen afwisselend tegen amateurs en tegen ster kere tegenstanders. Op hun niveau, zonder daar dan enige pretentie te willen aan verbinden, zijn internationale kon takten toch een zaak die de aandacht verdient. De wedstrijden zoals ze nu zijn verlopen zijn mijns inziens te hard gespeeld. Iedere ploeg, vooral dan de tweede klassers en neem daar ook maar Sint-Niklaas bij, zijn steeds bijzonder gemoti veerd om tegen een topklasser te spelen. Dat is begrijpelijk, maar men gaat er, om toch maar een goed resultaat te boeken, nogal eens te hard in. Dat mag niet als een systeem gebruikt worden door sommige ploegen. Het hoog aan tal wedstrijden op harde gronden heeft ons ook nogal wat gekwetsten bezorgd. Zo telden wij er op een gegeven moment zelfs zeven en dat nog voor de kompetitie begint. Daartegenover wil ik wel onmiddellijk voor de vuist weg een aantal welkome elementen op sommen. Zo is er de sfeer van een kompetitie wat toch altijd een zekere motiva tie inhoudt, die je bij voorbeeld niet hebt als je zo maar willekeurig proefdraait. Ook voor de supporters is zoiets uit eraard interessant en de inkomsten voor de klubs bije weken niet minder dan twintig spelers. Zoiets levert heel wat studiestof op. En dan zijn er ook nog de korte verplaatsingen. Zo vroeg in het jaar zijn vermoeiende lange ver plaatsingen ook niet al tijd aangewezen.» Twaalf wedstrijden achter de rug. Hoe zou je nu het huidige peil van de ploeg kunnen om schrijven? «Ik moet zeggen dat we enkele keren een zeer goed niveau gehaald hebben. Dan denk ik in de eerste plaats aan de wedstrijd die we op Be- veren speelden. Er lag echter niet genoeg ra- gelmatigheid in ons op treden. We zijn wel tech nisch bedreven in het rondspelen van de bal, maar ik ben wat ont goocheld over het bal verlies. Vooral in de opbouw werd maar al te vaak balverlies geleden. Ik had soms zelfs de in druk dat men noncha lant, ja zelfs té zelfzeker, was. Zo verlies je goed kope ballen, waar je dan achteraf hard moet voor werken. Détails mis schien nu nog, maar al leszins een zaak om in het oog te houden. Ek heb evenwel erg veel ver trouwen in de groep. Er zit werkelijk veel talent in. Wanneer dat door een échte ploeg samen gebundeld wordt, zullen de resultaten zeker niet uitblijven.» De blikvangers van de tweede speeldag in dit bekertornooi waren de knalrezultaten die K.A.V.D. en St. Lievens-Houtem neerzetten. Bij Lebbeke zal men echter niet wakker liggen van het feit dat men tien doelpunten moest slikken van K.A.V.D. Men kwam immers met een gelegenheidsformatie tus sen de lijnen. S.K. Aalst, zoals van een ploeg die tuk gaat op een finaleplaats kon worden verwacht, maakte ook vorige zaterdagavond een beste beurt. Het haalde F.C. Denderleeuw onderuit en met cijfers die aan duidelijkheid in niets te wensen overlieten. Het is wel zo dat F.C. uiter- vestigde Eendracht een iard niet met zijn geijkt toch wel onbesproken zege. elftal tussen de lijnen Voor de rust scoorde De stond. Maar er dient toch Saedeleer en de nieuwko- aangestipt dat S.K. er een mer De Petter zorgde voor gave verrichting afleverde de geruststelling. Al met al die met liefst vier doelpun- een goede wedstrijd waarin ten in de verf werd gezet, de thuisploeg bewees reeds Vier treffers van een vreem- ver gevorderd te zijn voor de voet. De nieuweling de grote start. S.K. Terjo- Hashfi die zich al uitste- den was aan zijn eerste kend heeft ingepast liet de overwinning toe. S.K. klop- F.C. doelman driemaal te- te Key boys Iddergem. Maar vergeefs graaien en Bel Al- die zekerheid kreeg men lal vorig seizoen nog lid pas toen er meer dan een van Blauw-Zwart maakte uur wedstrijd opzat. De de zaak volledig rond. thuisploeg klom wel naar Hoopgevend die prestatie de leiding, toen Houben zelfs in acht genomen dat vanop de elfmeterstip raak het rezultaat van een voor- trof. Maar daarna zorgde seizoenmatch betrekkelijk Keyboys voor evenwicht, kan zijn. E. Nieuwerkerken Mertens zette dan Terjoden bevestigde insgelijks zijn aan de leiding en De Kerpel goede aanhef in dit beker- nam alle twijfels weg. In tornooi. Het stuurde het deze B reeks maakte ook weliswaar «gemengde» R. een verbluffend sterk spe- Haaltert de boot in. Met een lend F.C. Edixvelde een bes treffer in iedere speelhelft te beurt en totalizeert net als V.C. Ede, dat e hoj min t eitje rijen c al de eig< een e d. In eld tans flink spelend S.ï pa de tw hij le in de nederlaag d het maksim um. In 1 reeks zette R. Lebbei E op zaken door van Li 'e oraJ le te winnen en had I ij zich de niet veel last mi knalli Opdorp. Voor Baasniert 8 er nog een niet <je Ee daan kans in om tot de bes art had u de wedstrijden door tl gen. En dat is hetl voor E. Opstal dat Schoonaarde won. Wichelen herzette zit t3je in de nederlaag op d( r op ningsdag opgelopen kon hield E. St.-Gillis v havei zege. In de C reeks g per aandacht vooral na pgtbo' duel Pollare - Me< Het werd een fel b partij. En de thui a~ had aan een doelpui ®Qten doende om te winnen >rof i D reeks mocht R. Wi zwaar zijn eerste overwmni ut», teren. S.K. Vlierzei nmm nochtans flink was in deze bekerkon W{. bleek niet opgewasse Smetlede laat de sco chine op volle tcx 'in draaien. Nadat het «doe eerste speeldag een h itour zijn doelpunten lukt &tor< het nu viermaal Houtem zorgde voc verrassing door een|i winning bij Borsbekm De voorzitter van S.K. Aalst Dr juris Edward Muylaert praat met een zekere hartstocht over voetbal, en inzonderheid over de klub die hij, gedurende meerdere jaren reeds, leidt en hem zeer nauw aan het hart ligt. Hij r,am vóór zes jaar het roer over van zijn voorganger Pierre Van Mossevelde, die eerst bij Volharden en daarna bij S.K. Aalst een samen smelting van Volharden en Adelaars gedurende geruime tijd de teugels strak hield. Voorzitter Muylaert, ke middenvelder Johan steeds vriendelijk en in- Schuppe behoort niet nemend, houdt zeker meer tot S.K. En natuur- niet van krasse uitspra- lijk kan men dergelijke ken bij het seizoenbegin. steeds hard werkende Toch wil hij de minder middenvelder niet zo- gunstige overpeinzin- maar in een handom- gen van het verleden draai vervangen. Toch doen wijken voor een ge- verwacht ik dat Alain matigd optimisme over Kestemont die taak naar de toekomst. Het was in- behoren kan overne- derdaad zo dat men bij men. Kestemont lijkt S.K. Aalst vóór de aan- mij immers een goede hef van de kompetitie spelmaker. In de spits is 1980-1981 nogal zwaar j.p. Heyvaert er niet had geïnvesteerdmaar meer bij. De eisen van die spelersgroep waarin deze konden we niet vol- nochtans kwaliteit en doen. Ik heb vertrouwen kwantiteit stak, pres- in onze huidige spelers- teerde niet tot die ver- kern. Die me toch wel houding. Men had er, en net zo sterk lijkt, zelfs zeker niet ten onrechte, iets sterker dan vorig heel wat meer van ver- seizoen. Want er staan wacht, dan de figuran- meerdere jongere spe- tenrol waarin men vaak Iers te trappelen van on- werd gedrongen. Voor- geduld om in het fanion- zitter Muylaert ver- elftal gedropt te worden, wacht dat er nu toch wel Vooral Peter Roelandt een vast concept komt. meldt zich aan. Ook Gio- En wat dat betreft blijft vanni Meert, Hugo Ver- trainer Staf Blanckaert bestel en Steven Carael het vertrouwen genie- zijn paraat. Wat Peter ten. Zijn trainerskapaci- Roelandt betreft deze zal teiten werden niet in de rol van Michotte spe- twijfel getrokken, noch len. Opmerkelijk is dat verkeerd ingeschat. Rufin Van den Eynde «Ik heb kunnen vaststel- die aan zijn twaalfde sei- len dat er van bij het zoen bij S.K. gaat begin- begin van de trainingen nen, een uitstekende in- zeer hard is gewerkt en druk maakt. Rufin is er is ook animo in de zoals de wijn. Naar mijn groep. Ik meen dan ook gevoelen, wat de naken- dat ik toch wel een beetje de kompetitie betreft, optimistisch mag zijn komt het er vooral op voor het komende sei- aan van de eerste duels zoen. Het is wel zo dat te kunnen winnen. Dat enkele spelers zijn af ge- is zeer belangrijk. Het vloeid. Doelman De Sa- brengt de ploeg direkt deleer zag het in de loop een grote dosis zelfver van de kompetitie al niet trouwen bij en bevordert meer zitten. Ook de ster- in niet geringe mate de ijver. Een van onze ob- jektieven is naast posi tieve rezultaten ook voetbal van degelijke kwaliteit te verkopen. En aldus aan klanten binding te doen. Want ondanks het feit dat we ons vorig seizoen grote financiële offers hadden getroost liep de belang stelling even terug. We moeten nu opnieuw voetbal aantrekkelijk en terzelfdertij d produktief maken om de voetballief hebbers aan te trekken. Een grote faktor is na tuurlijk het geluk. Het komt er in de loop van een kompetitie ook op aan van blessures en van tegenslagen gespaard te blijven. Het teleurstel lende seizoen moeten we alleszins vergeten en met een schone lei be ginnen. De titel is zeker geen «must». We zullen gewoon naar iedere wed strijd toeleven. Al is de promovering iets waar iedereen toch naar toe leeft en voor streeft. Ik durf tippen op een ere plaats. Tot slot wil ik er nog aan toevoegen dat we zopas een Tunesiër op de kop konden tik ken. En uit de eerste kontakten, die trouwens positief waren, is geble ken dat Hashfi het doel weet staan. Heeft men weinig houvast aan de wedstrijden die in het kader van de «Bkeer van de Denderstreek» zijn gespeeld dan wan toch meerdere poel punten te lichten ui ze konfrontaties. E zonderheid dat doelman Luk D'Hei knap speelde». Aalst gaat dus b nieuwe wegen op. vaagde de spons ov« verleden. In de derde ronde van de «Beker van het Waasland» haalde Sint-Pauwels zwaar uit. Waasmunster ging voor eigen fans met 1-7 de boot in. In de eerste time bleef de thuisploeg nog een beetje overeind: het was mm de rust «slechts» 0-2. Wauters verkleinde na dien de kloof tot 1-2, maar scherpschutters als Bamaert en Barthier knalden nadien de hoge score bijeen. Heikant Zele was geen tegenstander voor Sint- Gillis Waas dat de geelblauwen met 6-0 wegspeelde. Herleving Vrasene won nipt (3-2) tegen Kemzeke. Rudy Goemaere schoot een penalty naast en toen Kem zeke na een own-goal op voorsprong geraakte, zag het er bleekjes uit voor Vra sene. Luc Janssens zette na de pauze orde op zaken en toen Cool een strafschop omzette, keken de Klau- waerts meteen tegen een 2- 1 achterstand aan. - Er kwam weer spanning toen Van Daele met een goeie kopstoot zijn ploeg naar een minieme 3-2 achter stand bracht. Eerder had Luc Janssens immers zijn opportunistische bui met een nieuwe voltreffer in de verf gezet. Meerdonk liet het tegen Sombeke met 0-2 afweten. Mare Pringels en Staf Pie- ters waren de goalgetters. White Boys bleef tegen Kieldrecht niet overeind. Bij de pauze stond de 0-0 nog op het bord en de ster- remannetjes pakten nadien met een verwoed offensief uit. White Boys werd even wel door Goossens en Van Camp gecounterd. Stekene Sportief veegde Hoogeinde met 5-1 van het terrein. Van Puymbroeck scoorde drie keer en Kris Ferket mikte twee maal raak. Straatje Stekene van zijn kant geraakte wel drie keer voorbij de keeper van Lokerse, doch moest even veel goaltjes toestaan. Sinaai kon het ook op Klin- ge niet rooien. De bezoekers inkasseerden doelpunten van Van der Linden en Coeck, sloegen even terug, maar werden door Cockuyt de das omgedaan (3-1). Eendracht Bazel kreeg de invallers van derde natio- naler Eendracht Zele op be zoek en mocht met 0-1 in binden. Klein Laar Vrasene kreeg het deksel op de neus. De thuisploeg verkwanselde een penalty en hep daarna vruchteloos storm. In de slotfaze sloeg Verrebroek twee keer raak terug langs de bijdehandse Rogit-rs. Op Excelsior had Rupel- monde weinig of niets in te brengen. Het werd kort en goed 3-0 langs Vereecken, Van Roeyen en Bressinck. Gerda kreeg het bezoek van Haasdonk. Van Bergen scoorde voor groenwit, maar Red Starboy Cathoir Dracht zijn team langszij. Het werd zelfs 1-2 maar Van Steelandt slaagde erin de helft van de buit te redden. Kruibeke maakte in" Moer beke een slippertje. Samen tilde de thuisploeg op voor sprong, maar Kruibeke dichtte de kloof. Het werd langs Apers 2-1. Kruibeke het de kans van de match hggen toen een penalty niet voorbij keeper De Braban der geraakte. Kallo - Eksaarde eindigde op een drawn (2-2). MVH Beker van het Waasland Meerdonk - Sombeke 0-2 Klinge - Sinaai 3-1 Bazel-E. Zele 0-1 Excelsior - Rupelmonde 3-0 KI Vrasene - Verrebroek 0-2 St. Gillis-W. - Heikant 6-0 Lokerse - Str. Stekene 3-3 He hikt Stekene Sp. - Hoogeinde Gerda - Haasdonk Moerbeke - Kruibeke H. Vrasene - Kemzeke Wb St. Niklaas - KieldroctL^ a Kallo - Eksaarde Waasmunster - St. Pauwe (en. Beker van Erpe-Mei ruw na Bambrugge - Aaigem lmwi Mere - Erpe Beker van de Bloe 1 route Schellebelle - Serakamp Nu de Beker van de Dender streek zo een succes kent bij de senioresploegen heeft de Gewestelijke Vereniging van clubs uit de streek be sloten ook een beker voor miniemen en knapenelftal- len in te lassen. De miniemen gaan van 8tart op zaterdag 22 augus tus te 14.30 uur. De kadet ten spelen om 16 uur. De terugwedstrijden worden op zaterdag 29 augustus betwist (zelfde aanvangs- uren als 22-8). Miniemen Reeks A 1. FC Oordegem - SK Oudegem 2. Red Star Opd. - Rap. Lebbeke 3. SK Grembergen Eendr. Houtem 4. KVCT Borsbeke - FC Smetlede 5. Oraj. Bavegem - RC Bambrugge 6. SK Vlierzele - St. Wette ren 7. Val. Overmere - KAV Dendermonde 8. Sp. Appels - SK Wichelen Reeks B 9. KRC Haaltert - SK Welle 10. FC Bonanza - Verbr. Denderh. 11. VK Pollare - KÖV Ge- raar dsb. B 12. FC Kerksken - Stand. Denderl. 13. FC Maria-Lierde - VK Ninove 14. Eendr Nieuwerk. - FC Panters Okeg. 15. Sport. Heldergem - SV Voorde idkj mé, ent< 16. KSV Geraard8b. t KSC E. Aalst De terugwedstrijd, r KSC E. Aalst - KSt t raardsbergen zal ges worden op het terreil KSV Geraardsbergen Kam aer Kadetten Reeks A 1. Red Star Opd. -|&n Denderm. 2. SK Gremb. Oudegem 3. FC Oordegem -1 Aalst 4. SK Herdersem - Wetteren 5. SK Aaigem - SKJ 8or 6. Eendr. NieuweifUj i Val. Overmere 7. Sp. Appels Wichelen 8. FC Lutterzele Edixvelde trui lit. tof V Ma; iNin

De Voorpost | 1981 | | pagina 18