«porten to «j iïè !$4 Si va m V.C. KUKLOS AALST MET SUCCESVOL TORNOOI Spelen en liefhebberssporten BLAUW-WIT IN GROTE DOEN COMAR SPORT TUF tuft voorbij Dido Geert Pas loopt nieuwe besttijd DAMESVOLLEYBAL LUCIEN VAN IMPE GEHULDIGD 14 - 4.9.1981 - De Voorpost' liefhebben GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat, 54 Koolstraat, 159 9300 AALST Tel. 053/21.25.56 Tuf, volgend seizoen mogelijks één van de hoofd rolspelers in de jeugdhuizencompetitie, startte in de oefenpartij tegen Dido uit Erpe met een onvolledig elftal. Enkele vaste waarden als Jan De Vijlder, Jan De Waele, Lieven Van Den Eynde, Geert Dufour en Patrick Van Landuyt waren er niet bij maar toch rekende Tuf vrij makkelijk af met de rood-witten uit Erpe. Gastspeler Geert Heireman, pas van Twen- tiers naar kampioen Tijl overgestapt, bezorgde Tuf de nodige stuwkracht in het middenveld, gesteund door ouwe getrouwe Jan De Decker. Tot de rust kon Dido gelijke tred houden maar vooral na de inbreng van Jo en Wim Dewilde moest Dido plooien. (J.G.) Op 22 en 23 augustus organiseerde VC Kuklos Aalst een jaarlijks volleybaltornooi in de sportzalen van VTI Aalst. Zaterdag traden de recreatieploegen tus sen de lijnen en liefst negen ploegen bekampten mekaar 's morgens in de schiftingen en na de middag in de finalereeksen. De Eendrachter Geert Pas, wonende te Londer- zeel, heeft in de Europese kampioenschappen te Utrecht een nieuwe persoonlijke besttijd op de 2000 meter steeple neergezet. Deze tijd liep hij in een formidabele schiftingsreeks waarin hij op een 400 meter van de aankomst resoluut ten aanval trok en iedereen loswierp. De laatste honderd meter liet Geert zich uitbollen maar haalde toch nog een tijd van 5 minuten 44 seconden en een ietsje. De verwachtingen waren dan ook vrij hoog gespan nen voor de finale. In de finale liep Pas echter nooit op zijn normale waarde en had vermoedelijk de race van twee dagen voordien slecht verteerd. Hij liep zes seconden meer dan in de schiftingen en kon zodoende niet in aanmerking komen voor een podiumplaats. Al met al leverde Geert Pas toch het bewijs dat hij in de nabije toekomst de klip van de 5.40 zal kunnen omzeilen. Erwin Van Nieuwenhove met onnoemelijk pech De andere Eendrachtatleet die op de Europese junioreskampioenschappen mocht aanzetten was Erwin Van Nieuwenhove. Deze Aalsterse tienkam per kende echter grote pech bij het polstoksprin- gen. Zodoende haalde hij slechts 6166 punten, wat heel wat minder is dan de rijzige knaap aankan. (J.G.) Winnaar werd de eerste ploeg van Club 25-100, een formatie die naast het volleybal ook nog aardig wat kilometers loopt en we kelijks minstens één activi teit op het programma staan heeft. De dichtste ereplaats was voor KWB- H. Hart, zodat het lokale succes meteen rond was. Hamme was de eerste niet-Aalsterse ploeg op de derde plaats. Uitslag recreatieploegen: 1. Club 25-100 I 2. KWB-H. Hart 3. VK Hamme 4. Zottegem 5. Club 25-100 II 6. VK Affligem 7. Lovendegem 8. RITO-Liedekerke 9. MFP Brussel Zondag kwamen de inge schreven kompetitieploe- gen aan de beurt. Zij moch- Het damesvolleybal van Hofstade wordt nieuw leven ingeblazen. Vier jaar geleden startte, samen met de jongens, een ploeg die een jaar speelde in recreatief verband en daarna twee seizoenen in competitie. Thans wordt er van start gegaan met een afzonder lijke damesploeg. Paul Galle wordt voorzitter en Christina Van Steen is secretaris. De trainingen vyorden gehouden op woensdagavond van 19 tot 21 uur in het HRITO. De wedstrijden worden gespeeld de zondagmorgen tussen 9 en 12 uur, eveneens in het HRITO. Juffrouwen en dames, hetzij van Hofstade hetzij van elders die zich zouden geroepen voelen de rangen van de nieuwe volleybalploeg te vervoegen, kunnen contact opnemen met PauFGalle, Wegvoe ringsstraat 33 te Hofstade, tel. 70.44.53 of met Chr. Van Steen, Scheutlage 33 te Mespelare, tel. 21.78.17. A.D.B. ten strijden om de wissel beker Denis Boel. De twaalf ploegen werden in vier reeksen van drie ploe gen ingedeeld waarvan de eerste twee doorgingen naar de kwartfinales. Vol gende reeksen werden sa mengesteld: Destelbergen, Idegem en Kangoeroes. Lovendegem, Herent en Steendorp. Beveren, Zellik en Liedekerke. Merchtem, Denderleeuw en het lokale Kuklos. Kangoeroes, Zellik, Den derleeuw en Lovendegem gingen er in de schiftingen uit en speelden zodoende om de negende plaats. Het waren Herent, Steendorp, Beveren en Liedekerke die de halve finales haalden en beide laatstgenoemde for maties wisten zich te plaat sen voor de definitieve eindstrijd. Nadat Steen dorp de kleine finale won uur inte o van inderd toen in waarbij Boone -*■ -- ing toe twee c De hengelwedstrijd in het stadspark. (K.D.C. en c haalde Beveren het in de finale. De Waaslanders wonnen de eerste set, en kwamen ook in de tweede set snel op voorsprong. Liedekerke keerde nog één keer terug tot 10-10 maar werd dan terug losgegooid (14-12). Beveren kreeg het nochtans niet makkelijk in de eindfase en had ettelijke matchballen nodig om de beslissing af te dwingen. Uitslag: 1. Beveren, 2. Liedekerke, 3, Steendorp, 4. Heren! I6^' Bitter Kuklos, 6. Merchtem, Destelbergen, 8. Ide#"' me 9. Kangoeroes, 10. Z ve^° 11. Denderleeuw, 12. vendegem nnidda< sfeestz In het kader van de «Week van de Vrijetijdsbesteding» die uitgroeit tot een evenement van nooit vermoede dimensie kan u heel wat meemaken. Zo bvb. oude volksspelen op 19 en 20 september en oude caféspelen op 26 en 27 september. Steeds in de voormiddag. De Dienst «Sport en Rekreatie Aalst» zorgde voor tafeltennis op 21.9, Indiaca op 22.9, Frisbee op 23.9 en badminton op 24.9. Expressiegroep Vredon brengt op 26.9 een totaalspektakel en op 27.9 is er 's namiddags karate door de Karateklub Aalst en roltorbal door de Denderklub. den wezig» het S «mtti ie vai Akad Avonds is er de Akyama Jui-Jitsuklub uit Wellejmbeen 18.9, de Judoklub uit Moorsel en karateklub uit Aali 19.9, de bodybuidling door Rudy's Gym op 20.9, nam Welle op 21.9, voetbaltennis op 22.9, Daeï pioenschap op 23.9, Rudy's Gym op 24.9, voetbalt* op 25.9, Aikidoklub uit Liedekerke op 26.9 en als sloti sportkwis op 27.9. De verschillende aktiviteiten variëren van initiatie demonstratie, animatie, wedstrijd, les of tomooi. ibee n af ine 1 Achil sstmee met mde klokk vai tte ge .Zek «Teate Het tornooi van VK Moorselbaan heeft een nieuwe strafschoppen zijn meerdere erkennen in Blauw-Wit. overwinning voor de formatie van Blauw-Wit opgele- j_jet organiserende VK droge 5-0 cijfers. OC Aalst verd. In de schiftingen had men het nochtans niet Modelbaan had 9een versPerde echter de weg breed gehad. Panorama plooide met het miniemste moejte met het wanhopige naar de finale. Net als verschil en Coblillas, een MTSA-ploeg, moest na de wanhoop en won met Blauw-Wit echter haalde OC slechts nipt de eind strijd. In de schiftingen diende men te wachten tot de tweede reeks straf schoppen om OC uiteinde lijk te zien winnen met 9-10 van Wembley. Het werd dus een finale Blauw-Wit contra OC Aalst De beide Setokformaties bleven de eerste helft fel aan mekaar gewaagd. De 24' minuut wees scheidsrechter Van de Velde een eerste keer naar de middenstip en mocht de OC-doelman de bal uit zijn netten vissen. Na een geharrewar voor doel belandde de bal bij Johan De Moor, een opge rukte Blauw-Witverdediger en die nam in één tijd over. Een ongrijpbare bal in de winkelhaak en OC keek te gen een grotere achter stand aan. Na de koffie kwam D'Herde milderen maar Erwin Coen verdub belde de score voor Blauw- Wit. OC stormde nog met man en macht in de aanval en drukte de tegenpartij volledig in maar een gelijk stellend doelpunt kwam er niet meer. Uitslagen: Schiftingen: Blauw-Wit - Panorama 1 -0 Queen - Coblillas 1 -1 (3-4 strafsch.) Wembley - OC Aalst 0-0 (9-10 strafsch.) Moorselbaan - FC Wan hoop 5-0 Queen - Panorama 5-0 Blauw-Wit - Coblillas 1-1 (3-1 strafsch.) Wembley - FC Wanhoop 7-1 Moorselbaan OC Aalst 0-1 7e - 8e Panorama hoop 5e 6e Queen - Wembley 3e - 4e Coblillas-Moorselbaan 1-0 Vrijdag II. werd Lucien Van Impe, Bergkoning en tweede in de algemene klassering in de pjnale: laatste Ronde van Frankrijk, door het gemeentebestuur van Lede gehuldigd. Groepsfo- g|auw-Wit - OC Aalst 2-1 to van de qenodigden en zicht in de zaal (K.D.C.) (J.G.) Bek v Den Hoorn - BBC Borghmans: 52-46 Spijshuis Sint-Antoon -BBC Olfit: 50-85 In de beginfaze van deze wedstrijd kon Den Hoorn, mede onder Olfit kon deze motch rustig afwerken en zi|n krachten sp mpuls van de ex-Okapispeler Herman'Van Keer, rustig uitlopen, voor de finale inde namiddag, (lp) Wan- Spijshuis Sint-Antoon - BBC Olfit; 50-85 Sint-Antoon, vorig jaar verrassend winnaar van het BorghitW tóe stond nergens, (lp) Spijshuis Sint-Antoon - BBC Olfit; 50-85 Naar het einde van de match toe stond er maar 1 ploeg meer op het veld; Olfit. Sint-Antoon was mede door een zware foutenlost zodanig verzwakt dat ze slechts een paar punten meer scoorden in de tweede helft, (lp) tornooi vond zijn draai niet e

De Voorpost | 1981 | | pagina 14