«porten zo I/ie wordt eerste dartskampioen te Aalst? nderonsje van Palace COMAR SPORT SK| Knapenvoetbal te Erembodegem Jeugdhuizenvoetbal lugdtomooi Okapi Aalst efhebbersbasket: De Hoorn wint tornooi van Olfit Oe pupillen van Okapi Aolst van links nao/Techts; Kurt Buytaert (6), Joeri Van dén Steen (5), D'Haese Bert (8), De Neve Wim (4), De Clerck Koenraad (10), Van Auden- hove Filip (7), Verbeiren Peter (9), Millet Michel 12) en coach Van der Spiegel, hadden ter gelegenheid van hun jaarlijks interprovinciaal jeugdtornooi «Jules Heeremans» af te rekenen met BBC Hellas Gent, Pitzemburg B B C. Mechelen, S.C Avanti Brugge, S.C. Frisa Kortrijk B.T., B.B.C. Gentson, B.B.C. Osiris Denderleeuw en Jong Edegem. (per) De finaleplaatsen voor het tomooi Krijt op Tijd in de ruime zoal het Beukenhof, werden ver deeld onder de leden van Palace. Ze slaagden in hun opzet om alle bekers en wimpels mee te nemen naar hun clubhuis. Zo won Jean- Pierre De Thaeye categorie I A, de nog jonge Peter De Backer catego rie B en het duo De Backer Frangois en zoon gingen met de derde beker lopen, (per) bet Bijlokemuseum te Gent "dt van 12 september tot en «4 oktober een tentoonstel- S georganizeerd over «He- 'gse keramiek uit •Zeeland» De tentoon- wordt georganizeerd in Menwerking met de ambas- w van Nieuw-Zeeland. De 'toonstelling is dagelijks toe- gelijk van 10.00 tot 12.30 toen van 13.30 tot 17.00 uur. jongste nummer van 'etkberichten» van de Kre- «bank wordt nagegaan of aanleggen van een postver- eeling als een degelijke al ternatieve belegging kan wor den beschouwd. Wegens zijn specifiek karakter is een verge lijking van dergelijke beleg gingsvorm met andere niet al tijd gemakkelijk. In Galerij Drieghe, F. Beer- naertsplein 54 te Wetteren heeft van 6 tot 20 september een tentoonstelling plaats ge wijd aan tekeningen, grafiek, juwelen en meubels. De ten toonstelling wordt geopend op zaterdag 5 september om 20.00 uur en is open elke dag van 14 tot 18 uur. Op zondag van 10 tot 16 uur en na afspraak. Van 12 tot 15 september heeft in Keulen de 23e Spoga plaats. Dat is de vakbeurs voor sport artikelen, kampeerbenodigd- heden en tuinmeubelen. Bij een onderzoek omtrent het ge bruik van benodigdheden en materiaal, is naar voor geko men dat men het vaak bij eer der konservatieve modellen houdt. Anderzijds dat men zeer prijsbewust koopt. American Express heeft de fu sie van haar afdelingen Card en Travelers Cheques aange kondigd. De nieuwe groep «Consumer Financial Servi ces» (CFS) zal vanaf 1 oktober funktioneren. De maatschap pij American Express en haar filialen bicden aan hun klanten tal van diensten aan op het gebied van reizen, financiën, verzekeringen, kommunikatie en kabeltelevisie en dit op een steeds grotere schaal. Elk jaar organizeert de afde ling jeugdfotografie van Agfa- Gevaert de nationale fotowed strijd voor de jeugd. Naar aan leiding van die wedstrijd brengt Agfa-Gevaert nu in alle Vlaamse provincies een Crea- ram-show. Voor Oost-Vlaan deren zal die plaatsvinden op zondag 27 september om 10.30 uur in het Sint- Vincentiuskol- lege te Eeklo. Uit een recent onderzoek naar de conjunctuur en de leefwijze van de gezinnen is gebleken dat de huisvrouwen nog steeds evenveel als voordien uitgeven aan voedingsmiddelen. Ook de aanschaf van alcoholische dranken is niet verminderd, maar wel heeft een belangrijk aantal gezinnen een aantal aankopen uitgesteld tot latere datum. De Voorpost - 11.9 1981 - 15 GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie '~~m VOETBAL Alm TENNIS Een sportzaak met ERVARING! O Schoolstraat, 54 Koolstraat. 159 9300 AALST Tel. 053/21.25 F C. Spokuon kon toch rekenen op zijn twaalfde man; al had hij dan wel de ondersteuning van twee krukken nodig, (per) Het jeugdhuizenvoetbal is ook weer flink op dreef. F.C. Spokuon en F.C Efsee gaven elkaar zondag partij op het terrein De Keizer te Hofstode nadat ze zich vruchteloos te Gijzegem aanboden om aldaar de wedstrijd te beslissen, (pier) Zaterdag ontving S.K. Erembodegem de buren uit Aalst, een reden voor de twaalfjarige Erembodegemse Jeugd hun beste beentje voor te zetten. Op de foto: de Erembodegemdoel- man misrekent zich volledig op een mooi getrapte hoekschop en klopt naast de bal, de S.K. Aalst-aanvallers kunnen van deze flater niet profiteren maar schieten de bal toch nog tegen de doelstaak. (per) De jonge doelman herstelt zich van zijn foutje en brengt hier een prachtredding door de bal uit de voeten van de Aalsterse spits te graaien. De eindstand in deze boeiende wedstrijd was 4-0 voor de thuisploeg, (per) Erpe 9 uui Aalst. straat m. tlede. het kader van de schap. Voor wie het niet tember. van Spaniën», «Eva», deelnemers, zal door- feek voor Vrijetijdsbe- zou weten en ik wist Voor meer informatie kan Grote Markt; café «Las gaan op woensdag 23 ding» die doorgaat het evenmin «dart» is men zich richten tot de Vegas», «Fairflyers», september te 19 u. aan 118 tot en met 27 sep- een soort Engelse vo- Dienst «Sport en Rekrea- Dorp, Nieuwerkerken. stand 52. nber e.k. organiseert gelpik. tie», Stadhuis, tel. 053/ De schiftingen zullen Wie tenslotte de Aalster- dienst «Sport en Rek- Deelnemen kan wanneer 77.11.11, toestel 282 of in plaats hebben in de Kei- se dartskampioen wordt aüe» in samenwerking men minimaal 16 jaar is, volgende lokalen: café zershallen op maandag zal worden beslist tijdens t Aalsterse dartsklubs aangesloten bij een Aal- «Bristol», Bristol Flying 21 september vanaf 19 u. de superfinale op vrijdag ir de eerste maal een sterse dartsklub en reeds Darts Aalst», Grote aan stand 55. 25 september aan stand listers Dartskampioen- ingeschreven vóór 4 sep- Markt; café «De Coninck De finale, met zestien 52. LH r 18, L aat 19, a ber van] naf 8 hele dJ ■ir, snderdaj et vrijdj EGEM- Vloorsel 3s Hoorn lijkt goed op weg om in de komende met een schotvaardige Leo matie zone speelde, scha- Op zondag 6 september !renApetitie van het liefhebbersbasket te Aalst de te Van der Borght en een kelde in de tweede helft organiseert Cockpit zijn ^nds ppen ploeg te worden. Met de komst van de ex- even actieve Van Gijse- over op mandekking en tomooi. Deelnemende pispeler Herman Van Keer beheerst De Hoorn gem, won vlot met 95-50. kon nog even terugkeren: ploegen zijn Borghmans, luchtruim en krijgen de tegenstanders het erg De 41 punten van Herman Olfit, De Hoorn en de orga- 'ijzegem Dg om de aanvalsgolven van De Hoorn te stuiten. Ir? de finale bleef de span- Van Keer wogen echter te niserende partij. De wed- ning te snijden tot de laat- fel door en De Wilde, strijden gaan door op de schiftingen had Olfit Sint-Antoon en Borgh- ste minuut. De Hoorn Steenhout en co kwamen Houtmarkt, 's Morgens ILDERT ftfnoeite met Sint"Arv mans" Eerstgenoemde kwam bij de rust 33-22 net iets te kort om De worden de schiftingen be- terwijl De Hoorn toch moest, niettegenstaande voor dankzij Van Keer, uit- Hoorn te verschalken, twist en na de middag is er even moest uitkijken het regelmatige scoren van stekend bijgestaan door Zelfs de 4 op 4 van De om drie uur de troosting, met verrast te worden Rubrecht en Kiekepos toch Vander Speeten en Luc De Ridder kon het tij niet doen om 17.30 u. de finale en Borghmans. De troos- met ruim verschil de dui- Schaepdrijver. Olfit, dat net keren. De Hoorn won met tussenin, om vier uur, pakt werd dus betwist door men leggen. Borghmans, als de organiserende for- 67-60. The Tower Houtland aan.

De Voorpost | 1981 | | pagina 15