jporten zo«É COCKPIT-ZORBA IN BOVENSTE VERSNELLING TEGEN BORGHMANS-RICOH! LIEFHEBBERSBASKETBALL JEUGDHUIZEN SETOK Heren INTERCOM WIL DIT JAAR GEEN MEELOPER ZIJN COMAR SPORT COLIBA'S - VC GIWO Tijl maakt er een kermis van Doelman Meersman houdt Tripoli overeind 053/21.25.5 kgoed tapen: liefhebben MTSA Reeks I Endoka - Rayo Leeuwerik - Simca Camu - Tinneboys Jaca - Haltvr. Onder de toren - Heipfl Kruis - Rode Duivels Meckenbeeck - Heiz Reeks II Kloksken - Royal Excelsior - Musica Breugel - Parking Lada - Gmic Cobilas - Giwo Queen - Jong Timat Blauwe vlam - ken Zondag Star Boys - IJsboerken^omenc Nieuwe wijk - Comer De zwaan - Amapola Sunset - Inno Sportief 81 - Adelaars oedan< Dch gr lateria Timarcha - Real Famil togun Kozen - Rode roos Corporatief Callebaut A - Honda merik Dmini Post Erembodegem socub WTTA - Saf Somati - Callebaut B Intercom - Beu SETOK Tripoli - Leeuwerik AZ 77 - Wembley Moorselbaan - De Plui m"len Blauw-wit - Tijlsnas Ocarina - Groenwit OC Aalst - Drezel en dist bioeh et ver ipan. «arbij ingen. open i imelij ollanc bctho ne m itetrt Ha en en orde eert Borghmans - Den aard Olfit - Opel Stof? Terlinden - De Hoorn f*™; Hugh's - Sint Antoon Den Beiaard - De klok knipt 18.A Inte k bene müin) Cockpit zorba mans Osiris - White Star Dames) Akron Ronse - Okapi heren) hr&cY Okapi - The tower (k orgen heren) II pmis Osiris - Mere (kad. Ifbesiv ren) Okapi - Sgolba (ben. ren) Osiris - White star heren) Sphinx - Okapi (pup. ren) Juventus - Erembodi (dames) Ifihn idee he evige rtjes innen drijf, doekt Dat Cockplt-Zorba zich ongetwijfeld zou mengen in het tlteldebat dit seizoen, lieten wij reeds uitschijnen, bij de reportage, die wij over die ploeg publiceerden. Dat zij echter Borghmans-Ricoh een zware neder laag zouden toedienen, verwachtte niemand, ook de Cockpitters niet. En het had nog erger kun nen zijn, als men ziet dat Cockpit na amper 12' spel reeds 34-8 aan de leiding stond. Overschakelend naar manverdediging, kon Borghmans wel iets van zijn achterstand goedma ken bij de rust 40-22. Na de herneming bleef de kloof op het bord, en kon de Cockpit-coach zich vervan gingen veroorloven. Dit bracht Borghmans nog wel even op 10 punten. Doch het terug inbrengen van de basisploeg was voldoende om een 73-60 uitslag te laten noteren. Cockpit-Zorba: Ferre Van den Hauwe 21Wim Possé 19; Guy Van den Hauwe 11Jacques Rasschaert 13; Mare De Wuffel 7 Borghmans-Ricoh: Gust Van Ghijsegem 21; Léo Van der Borght 11; Benny Sterck 8; Teerlinck 6; Coen 8; De Meyer 6 Hugh's-Toff-Sheakespeare heeft zich geweldig moeten reppen om de punten te halen tegen een niet afge vend Sint Antoon. Langs Luc Van den Borre en Hu- bert Troch nam Hugh's wel de beste start, doch Blac- kaert en Stuerebaut zorg den er voor dat aan de rust alles nog mogelijk was. 36- 32. Na de herneming was het zelfs Sint Antoon die het initiatief kreeg, doch Luc Van den Borre, en nu ook Tony Van den Dries- sche verzekerden de loka le overwinning. Hugh's: H. Troch 17, D. De Wolf 12, M. Cornelis 7, L.V.D. Borre 21, J.V. Eeckhaudt 2, T.V.D. Dries- sche 13. Sint Antoon: M. De Smet 9, H. Kiekepoos 6, Stuere baut 14, P. Rubbrecht 6, Van Nieuwenborgh 2, Ph. Renders 9, D. Blanckaert 15. Via Van Aken en De Mol kon Terlinden gedurende een viertal minuten De Hoorn van zich afhouden 16-12. Doch de uiteindelij ke reboundkracht van De Hoorn zou de doorslag ge ven, zodat bij de rust de wedstrijd reeds gespeeld was 31 -54. Ook in de twee de helft konden de Teriin- den-boys niet voorkomen, dat Van Keer, Van der Speeten en Veillefon hoge scores achter hun naam kregen. Terlinden: De Mol 12, De Cleer 6, Schellinck 7, De Cleer 2, Van Aken 14, Van Geert 4. De Hoorn: Huylebroeck 6, Van der Speeten 22, Thy- baert 6, Veillefon 29, De Schaepdrijver 2, Van Keer Etorghmans heeft zijn ach terstallige wedstrijd tegen Den Beiaard met ruim ver schil gewonnen, dit on danks het feit dat zij moes ten aantreden zonder pivot Sterck. Den Beiaard nam een zeer goede start en kon langs Muylaert 0-6 voorkomen. Na 7' maakte Borghmans gelijk en via een 3 op 3 van Van Ghijse gem werd het 22-16. Borghmans had meteen het initiatief en zou zulks nooit meer afstaan. Vooral Frans Verhulst en Léo Van der Borght werkten af aan een zeer hoog percentage Intercom-Bouw: 0-4 Naar het einde van de match toe kwam Intercom (dat drie basisspelers moest missen) adem tekort om de eer te redden tegen een magistraal Bouw dat nu samen met Post Erembodegem de eerste plaats deelt, (per) en bij de rust was de wed strijd reeds gespeeld 51- 30, wat Gerrit Troch in de tweede helft ook nog pro beerde. Borghmans-Ricog: Ver hulst 27, Van der Borght 22, De Meyer 4, Van Ghij segem R. 4, Van Ghijse gem G. 18 Den Beiaard-Diversy: De Paepe 8, J. De Vleeshou wer 14, Muylaert 8, Ph. De Vleeshouwer 6, Stassijns 12, Troch 18. Een zeer opgemerkte zege ook van de kampioenen- ploeg van Olfit, dat Opel geen schijn van kans liet. Na een gelijkopgaand be gin nam Olfit stilaan het initiatief. Dank zij de trefkracht van L. Lefevre bij Opel was de stand bij de rust nog eervol 37-26. Bij het begin van de tweede helft werden de Opel-jon- gens als het ware van het terrein gespeeld en na 5' noteerde men 51-26. Via een collectief sterke pres tatie (38 op 77) liepen de Olfitters nog verder uit, om te eindigen bij een 87-52 eindstand. Olfit: De Wilde 16, V.K. Spiegel 16, De Saedeleer 11, V.D. Ghylen 19, Steen hout 21 Opel: L. Lefevre 12, Stad- feld 10, Impens 8, V.D. Bosch 8, Borms 6, Tem- buyser 6, Roosen 2. KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Esn sportzaak met ERVARING! Schoolstraat, 54 Koolstraat, 159 9300 AALST Tel- 14 - 9.10.1981 - De. Voorpost vol. Het was Dooremont die eens te meer de basis legde voor een zege met een klei ne verhouding uitgedrukt. Deze spits die zich nooit om een doelpunt laat pramen scoorde tweemaal en Ver- leysen knalde de nummer drie in. Van Goethem en Lievens zorgden voor het tegengewicht. Maar de ba lans helde toch licht in het voordeel van de thuisploeg qua verdiensten. Blauw wit maakte een goede beurt te gen Tijl Snas Tweemaal langs D'Herde en eenmaal langs Peynsaert werd de be zoekende doelman ge vloerd. Daarna kende de In 1965 kwamen arbeiders en bedienden van het toenmalige bestuur intercom op de gedachte om een liefhebbersvoetbal ploeg op te richten. Er werd ge start in competitieverband bij Setok. De stuwende kracht was Victor Herssens, die de funktie van voorzitter 16 jaar geleden op zich nam, en heden ten dage nog steeds uitoefend. In Setok rangen was intercom een middelmatig meeloper, al laten hun 2e en 3e plaat sen in '72 en '73 wel beter vermoeden. Het laatste jaar zat er voor Setok zelfs een titel in, doch deze werd hen jammerlijk ontstolen op Breugel. Scheidsrechter was daar Setok-voorzitter Roger Van Goethem. In 1975 besloot Intercom over te gaan naar het cor poratief voetbal. Dit fa- brieksvoetbal was veel in teressanter, bood minder risico en was verzekerd door het werk. De bedoe ling was en is nog steeds iedereen te laten spelen. Met een kern van 15 man zijn ze nu aan het 6e jaar bedrijfsvoetbal bezig. De eerste 2 seizoenen verlie pen in haast ideale sfeer. De twee volgende eindigde Intercom middenin, en vo rig seizoen werd het diep tepunt bereikt uit hun 16- jarig liefhebbersvoetbal. Toch probeerden zij op de minimale zeven spelers beroep te doen. Tweemaal lukte hun dat niet, wat een fikse boete opleverde (2 x 1.000 fr.). Daar zij die dui zend frank liever opdron ken gingen zij dan ook de mannen huis aan huis op halen. Het huidig seizoen werd heel goed ingezet. Na een uitstekende start van zeven op acht punten kwam zaterdag laatstleden een overdreven 0-4 verlies tegen Bouw, dat aan de rust reeds 0-2 vóór stond, beide malen uit strafschop. Desondanks zijn Victor Herssens (voorzitter), Jo zef Van Medegael (secre taris) en kapitein Emiel Van De Voorde (43 j.) gesteund door D'Haese (49 j.), Van De Steen (41 j.), Cattoir en andere De Gendt's zinnens van eind dit seizoen deel uit te maken van het koptrio. Callebaut A haalde de volle winst binnen tegen Honda. Na een eerste doelpunt van André Van Den Steen kopte Rudy Van Biesen op een hoekschop de veilige 2-0 voorsprong op het bord. Na de rust bevestig de Van Den Steen met een derde doelpunt het over wicht van Callebaut. De Post-ploeg uit Erembo degem blijft een sterke for matie. Slechts tot aan de rust kon Resocun de score beperken tot 2-0. Reeds de eerste minuut werden zij verrast door Luc Geyssens en vlak voor de rust deed Geyssens Mare er nog een goal bovenop. In de twee de helft moest Resocub op de knieën door doelpunten van Johan De Veylder - Hedwig Callebaut - Mare Gheyssens en Frans De Pauw. Een 6-0 overwin ning die er niet om liegt. VVTT - Saf werd een nipte overwinning voor Saf want na een doelpunt van Van Damme Patrick in de 21e minuut trachtte WTT met alle macht het tij te doen keren. Cornelis schoot ra kelings over op de 35e min en diezelfde speler liet op de 41e min. nogmaals de gelijkmaker liggen bij een open kans voor doel. Al bij al spannend tot het laatst. Het gelijkspel van Calle baut B op Somoti hoeft weinig kommentaar, al kende Callebaut B wel een betere tweede helft. Intercom-Bouw: 0-4 De mannen van Intercom voelden zich bestolen door de twee penalty s die volgens hen een schoolvoorbeeld van «kunstgreepjes» was, doch moesten naar het einde toe ervaren dat Bouw toch een klasse te sterk was. (per) In het voetbal tornooi voor jeugdhuizen maakte er op Terlinden een echte doeltjeskennis van; Terlin den, tot op dat moment acht op acht met een goal average van 10-2 werd gewoon weggespeeld en bleef met een kater van jewelste zitten: O-IO werd het. Spokuon blijft, dankzij een 2-0 zege tegen Twentiers op de tweede plaats. Tanu, dat nog geen enkel puntje bemachtigde, houdt de rode lantaarn. Uitslagen van zondag 4 oktober Terlinden - Tijl O-IO Bosveld - Tien Twen 2- O Nijdrop - St. Joris 1- 1 Ypsilon - Tuf tuf 3- 2 Eureka - Pallieter werd uitgesteld - te spelen op vrijdag 9 oktober te 20 u. op terrein «de doggen» te Erembodegem. Tanu-Efsee 1- 5 Spokuon - Twentiers 2- 0 Pilaartje - Zenith O- 4 Algemeen klassement De Giwo-doelmon hod last zich op het moeilijk bespeelbare veld recht te houden en moest na e modderpartijtje meermaals achter de bal aanhollen, (per) 1. Tijl 5 4 0 1 29 3 9 2. Spokuon 5 4 0 1 8 2 9 3. Tuf Tuf 5 4 1 0 23 5 8 4. Efsee 5 1 0 2 18 6 8 5. Terlinden 5 4 1 0 10 12 8 6. Tien Twen 5 3 2 0 19 0 8 7. Bosveld 5 2 2 1 7 8 5 8. Pallieter 4 2 2 0 9 10 4 9. Eureka 4 2 2 0 8 18 4 10. Nijdrop 5 1 2 2 7 10 4 11. Zenith 5 2 3 0 11 18 4 12. St.-Joris 5 1 3 1 8 10 3 13. Ypsilon 5 1 3 1 8 12 3 14. Twentiers 5 1 4 0 8 15 2 15. Pilaartje 5 0 4 1 4 14 1 10. Tanu 5 0 5 0 4 32 0 Cobilö's-VC Giwo: 4-1 Wie speelt waar nu zondag 11 oktober Tijl - Spokuon (Osbroek c 14.30 u.) Tien Twen - Zenith (Ninove 15 u.) Twentiers - Tuf Tuf (Zandberg 14.30 u.) Efsee - Pallieter (Osbroek a 14.30 u.) Bosveld - Tanu (Osbroek b 14.30 u.) Nijdrop - Eureka (Van Hooff 14.30 u.) Terlinden - Ypsilon (Beukenhof 14.30 u.) Pilaartje - St. Joris (Lebbeke 15 u.) Soheidsrechtersvergoeding De ploegen (op één na) zijn akkoord om de scheidsrech ters die wedstrijden leiden te Lebbeke. Ninove en Dender- Dot t «r veel valpartijen waren door de oerslechte stoot van het veld is notmaal, en ols de Giwo- de 400 fr J p, bennen. Deze regeling gaat in verdediging nog een handje toestak was het hek van de dam. (per) zondag 11 oktober 1981. De figuur uit de wedstrijd Tripoli-Leeuwerik was ont egensprekelijk de Tripoli doelman Jan Meersman. Hij hield trouwens de roffe lende Leeuwerikenaanval van minstens een paar doel punten En was er de hoofd oorzaak van dat de kandi daat kampioen nummer een al een eerste kompeti- tiepunt moest prijsgeven. De vesting Meersman bleek inderdaad niet in te nemen. Vaak tot wanhoop van de bezoekende spitsen die met hun beste kruit vlamden. Ondanks het feit dat het bij de brilacore bleef werd het een stevige en vrij hoog staande wedstrijd waarin de beide ploegen zeer goede invallen hadden. Leeuwe rik voetbalde alles bij me kaar toch meest overtui gend. Het speelde offensief maar zonder sukeee. Doel man Meersman stond de eerste zege in de weg. V.K. Moorselbaan - De Pluim werd geen denderende wed strijd. Zonder veel hoog staande momenten, maar werd toch met vier doelpun ten overgoten. De Pluim kwam tweemaal aan de lei ding. Eerst door een own goal van De Wael, die dan door Moeyersoen werd ge nivelleerd, en daarna langs Van Geert. De Bundel zette tenslotte een rechtvaardige uitslag op de lei. Want gelet op de matte vertoning ver dienden geen van beiden de volle inzet. Wembley worm- de een stevige opponent voor A.Z. 77. En het sneu velde uiteindelijk ook eer- *ijzei thuisploeg een minder ider c de periode. Maar toch S.A Tijl Snas een straf scha dig om tot 3-1 terug t men. De spanning naarmate het einde de. Maar Tripoli toch e voorsprong met schermen. I Joca-Haltvrienden: 1-2 Jaca kwam na een pracht van een vluchtschot van G. voorsprong, doch kon jammerlijk genoeg geen puntje thuishouden, (per)

De Voorpost | 1981 | | pagina 14