-t.Niklaas C - Sfinx Ronse A likvanger -irtine Van De Acker: basket Thuisploeg laat het helft plus één aanvallend afweten ho ïeke aanvallers Blunder aan de tafel Zwakke tweede helft Schudden en beven op verplaatsing Geen beterschap Kwetsuur De Clercq bepalend Monsterscore Zonder Luk Aerts De Voorpost - 9.10.1981 - 29 Knappe aanvalspoging van Kris De Pauw (Temse) (Temse Schedejeugd-BC Dendermonde 128-86) (dw) gastheer voor Eeklo B en zulks mag voor de ploeg, aangevoerd door Gilbert Tas, geen hinder zijn om de punten thuis te houdén. Elckerlyc C - Herleving C kan best gezien worden in het teken van de revanche. Vorig seizoen wisten de Herlevingers de Aalsterse klip zonder kleerscheuren te omzeilen. Dit zou dit jaar wel heel wat moeilijker kunnen worden. Kemzeke A ontvangt Lebbeke. Het betekent dat Mare Vermeu len best alle hens aan dek kan roepen wil er iets uit de brand worden gered. De scheepsbouwers uit Temse krijgen Melsele D op bezoek en dit mag voor Maerevoet en de zijnen zeker geen re den zijn tot ongerustheid. Blijft dan in de reeks nog Kieldrecht C - Patro Tivoli B en hier kan het er best zeer spannend aan toegaan. De Hammenaars willen een vooraanstaande rol spelen in de kompetitie en willen ze geen verder kontakt ver liezen met Temse A. dan mogen gewoon geen pun ten worden verloren. In vierde D zal het voor Elckerlyc D ogenschijnlijk wel loslopen op verplaat sing bij De Pinte D. Niet voor niets heeft de Aalster- se voorzitter verklaard er alles te zullen op zetten op dat zijn D-ploeg voor de tweede opeenvolgende maal kampioen zou worden in vierde provinciale een unicum wel in de kompeti tie gezien een kampioen normaal klimt naar de ho gere afdeling - Elckerlyc D werd zulks vorig jaar belet door de degradatie van de eigen C-ploeg. In de C-reeks moet Patro Tivoli C zijn opmars kun nen verderzetten tegen Mel sele E. Madeion Opdorp reist naar St. Niklaas E en moet in staat zijn iets van de inzet mee te pikken. Kruibeke A dat zeker wel niemand moet vrezen, kan nu ook Small Street F te rugwijzen. Wat de 5* provinciale be treft: in de A reeks wordt het een flinke test voor Den derleeuw B met het bezoek van Galmaarden D dat toch reeds heel wat ervaring heeft. In de B reeks moet de Denderleeuwse A ploeg te gen Ron se E bewijzen echt titelkandidaat te zijn. Met Melsele F - Kieldrecht D zit ten we in de 5" C en bij een van de zovele Waaslandse derby's die zeer spannend kan worden omdat in beide gevallen de jeugd wordt uitgespeeld. Voor Kruibeke B wordt het een moeilijke uitwedstrijd bij Rooigem D, evenals voor Kemzeke B dat bij Lobos een stap in het onbekende zet. Tot slot is er nog de Dendermondse der- waarachter we best een by, die wel iets te vroeg op groot vraagteken kunnen het seizoen komt Herle- plaatsen, ving D Teneramonde, NATIONALE DAMESKOMPETITIE In de nationale dameskompetitie is men reeds aan de tweede speelweek toe. Voor Herleving A betekent zulks een verplaatsing naar Hurri cane Wemmei A. Deze Brabantse klub wist verschillende bekende namen aan te trekken en kan best als een van de sterkste ploegen uit 2" nationale B aanzien worden. Voor Kris De Boes en haar teamgenoten kan het dan ook een moeilijke beurt worden. NATIONALE HERENKOMPETITIE St. Niklase A, in derde nationale moet het eveneens op verplaatsing waarmaken. Carl Van Camp en de zijnen reizen naar Schulen, waar de plaatselijke B-ploeg moet worden bekampt. De Limburgers zijn bepaald geen onbekenden meer - gezien St. Niklaas in Twee de Nationale tegpn de A-ploeg uitkwam. ST.-NIKLASE ONTVANGT LE LOG IS D Ook Carl Van Camp en zijn maats mogen dit weekend opnieuw in hun vertrouwd klublokaal achter de tafels. Op bezoek komt het Brusselse Le Logis D, wat uiter aard de Waaslanders niet mag afschrikken. Een nieu we zege ligt dan ook in het verschiet. Aanvang wedstrijd 19 uur. ra Zele - Robot Eine: 60-34 Cibo Zele - Erpe Mere: 59-62 mg verhoopte eerste izege is er voor de meisjes dan toch ge- Dr eenk. De vooruitzichten /erkin i niet bijster gunstig, volle 116 Graeve- tegen van *n gekwetst aan beide n mi I SP661"16 °P halve iten maar wou haar met zeker niet in de steek /an nu de omstandighe- ce Mi Juinder gunstig zijn. Ot op iefde met een hoofdlet- gec loemt men dat. Qejj, i4 na 5 minuten kon ger buisploeg langs een stoppen Martine V an de heerseres onder 1 irven, halfweg de eer- 5n q elft uitlopen tot 19-9. e pre Aurora speelde sterk in ver dediging en De Vuyst was goed bij shot, zodat bij de rust de verworven 10 pun ten voorsprong op het bord bleven (30-20). In de tweede helft trachtte Eine met afstandsworpen wat van de achterstand op te halen, maar het kwam niet verder 32-24 aan de 5" minuut. Dan ging de thuis ploeg opnieuw pivot Van Acker aanspelen en de ver dedigende rebound werd aangewend om de quick break te spelen, die werd afgerond door De Vuyst - De Lintdecker en 40-26. In de slotminuten was de thuisploeg baas in alle on derdelen en maakte er een afgetekende zege af. Punten: AURORA: Van Acker 17- 14, De Lintdecker 2-6, Bri gitte De Graeve 0-2, Mylene De Graeve 2-0, De Vuyst 9- 8, Deveirman, Van Puyen- broeck, Slabbaert, Robbe- recht, Callaert. EINE: Ch. Van Steenbrug- ge 3-6, K. Van Steenbrugge 2-0, Vermeersch 2-0, Van den Daele 3-0, Delarue 6-0, Declercq 2-6, Cnudde 22-. De bezoekers konden na een gelijkopgaande eerste 5 minuten (8-7), de leiding voor zich opeisen. Johan De Punt en Degraef lagen aan de basis van een 13-18 stand aan de 10" minuut. Johan Callebaut manifes teerde zich als een sterke rebounder en Cibo lag dui delijk overhoop met de af werking. De Loose kon zijn gewoon shotfestival niet houden en voor zijn ploeg betekent dat te weinig kor ven om met de tegenstrever te wedijveren. Werner Van Miegroet kon aan de rust de schade beperken tot 29-32, daar broer Georges aanval lend ook niet in goede doen was. 29-32. In de tweede helft kwam er voor Cibo weinig beter schap bij de afwerkers met dienst «n Erpe Mere, dat halfweg de tweede helft zijn beste rebounder Johan Cal lebaut met fouten verloor, had nu P. Callebaut, en de teruggekeerde Mare Boriau om aan de 15" minuut een maximale 47-56 voor sprong op het bord te De thuisploeg probeerde een press en naderde op 30 seconden van het einde tot 59-60 maar ging te over haastig te werk bij het ne men van de shotkansen, zo dat Erpe Mere de punten mee naar huis nam. Punten: Cibo Zele: Goeman 3-0, Wer ner Van Miegroet 6-6, Van Causbroeck 0-0, Georges Van Miegroet 4-6, De Prouw 2-3, Philips 0-0, De Loose 8-5, Van der Burgt 0- 0, Colman 2-8, Van Mieg- hem 4-2. Erpe Mere: Lieven 0-4, Deg raef 11-4, D. Callebaut 2-6, Johan De Punt 7-5, J. Calle baut 0-0, Boriau 3-5, O. De Punt 3-0, De Pauw 0-0, Lanckman 0-0, P. Callebaut 6-6. BENO eemput (steeds bij de zaak) scoort voor Bavo. n (10) kijkt toe (Bavo Moerzeke-Bazel 94-79 Moerzeke - Eenhoorn Bazel 94-79 genstaande de weers- indigheden verre van waren voor een i basketbal, was er aan rfoerzeekse Konings- och wat te zien. Bavo is een knap spelende De jongere generatie an Looi, Van Riet als graat en de terugge- (Van Hautte als spel- geven Moerzeke een imago. Het moet met rn bekwaam zijn zich m tweede provinciaal ndhaven. Het heeft >or nog nieuwkomer Van Cleemput, en n-Claessens als basis- Bertino - Sportief Temse: 86-87 Een gelijkopgaande eerste helft bracht ons aanvallend basket voor het voetlicht. Vonck kon op Thiron reke nen om voor verluchting vanop de vleugels te zor gen, terwijl Pauwels vanop de spelverdeler Sportief het vuur aan de schenen legde. Beide ploegen bleven zij aan zij 30-30 (15e min.) maar een steengoede DTIooghe kon samen met Van Bruys- sel toch voor 49-50 rustcij- fere zorgen. De spanning kwam er pas tijdens de tweede helft, want na 7 mi nuten zat het spel op de wagen. Van Steelant kreeg een uitsluiting te verwer ken en ook Thiron moest met twee vrijwillige fouten gaan rusten. Kwam dan nog een scrimmage tussen Benny DTIooghe en zijn ex- ploegmaat De Bock. DTIooghe kreeg zijn vijfde fout aangesmeerd van de scheidsrechters en moest ook naar de bank, zodat het een over en weer geloop werd dat uiteindelijk strandde in 86-86. Iedereen wachtte naar de verlenging maar bij het na tellen van het wedstrijdblad bleek een vergissing in het spel. Een velddoelpunt van Temse was maar voor één punt aangerekend zodat Temse het pleit won na wij ziging van de officiële do- Punten: Bertino: Vonck 10-11, Van Steelant 6-2, Thiron 10-2, De Bock 12-9, Pauwels 11- 10, De Beleyr 0-3. Temse: Gorrebeeck 10-5, DTIooghe 16-8, De Groep 4- 3, Vael 4-4, Van Bruyssel 16-16. WEGA Hermes - BCS 23: 67-76 De eerste periode bracht de thuisploeg, met Naudts in vedette, een gave verdedi gende prestatie voor het voetlicht. Een eerste kloof 15-9 werd door Van Thillo omgebogen naar 19-17 mo ment waarop de slechtmik- kende Van den Berghe ver vangen werd door Van Goe- them. Hermes hield de koord met 24-20 en kon verdedigend goed wedijve ren met de routinerijke Brusselaars. Even voor rust liet men dan nog de bezoekers terugkomen tot 30-28 en de gave prestatie van Naudts was hier zeker niet vreemd aan. De tweede helft bleven beide ploegen zij aan zij tot wanneer Her mes de vleugelspelers van BCS meer vrijheid schonk. Bij 38-41 kreeg Van Cau- wenberghe zijn 5e fout maar hiervan konden de Tissac Gentbrugge - Cabrita Zele 68-66 thuisspelers niet profite ren. Het ging van kwaad naar erger want zowel Van den Berghe als Rillaerts bleken niet in hun dag. Er werden gemakkelijke po gingen de nek omgewron gen en BCS met Van Thillo in vedette liep uit naar 53- 62 (15e min.). Hermes kon niet reageren en verloor op de koop toe nog De Keyzer zodat enkel Van Nuffel - Naudts voor punten kon den zorgen. Dit volstond niet tegen de routine van de bezoekers die verdiend ze gevierden. Punten: Hermes: Van Nuffel 4-12, Naudts 13-8, Rillaerts 4-9, Van den Berghe 0-1, De Keyzer 8-7, Wijckmans 1-2. BCS 23: DTIerdt 3-7, Van Thillo Jean 10-11, Sissiko 3-4, Van Vaerenbergh 4-0, Andracopoulos 2p-4, Van Cauwenberghe 2-13, De- mey 4-8, Kazakis 0-1. WEGA Deinze - Hemaco Dendermonde: 71-50 Het ziet er naar uit dat het voor Hemaco een moeilijk seizoen wordt. De nieuwe lichting is nog onvoldoende kompetitierijp om in eerste provinciaal, een rol te spe len. Tegen Deinze kon het trio Pat. Van Lembergen - Dirk Verhelst - Verstappen aan de rust de schade nog tot 10 punten beperken. In de laatste 20 minuten moest het dan definitief af haken, om de verliescijfers tot een dikke twintiger te zien oplopen. De ploeg mint, een coördinator op het ter rein om de jonge, nochtans beloftevolle krachten, ver trouwen bij te brengen en geloof in eigen mogelijk heden. Ondertussen wordt de klas sering steeds maar slech ter. Hemaco deelt de laatste plaats met Gentson, dat ook nog niet won. Erger is het dat ze reeds 4 punten ach terstand tellen op acht ploe gen. Het wordt dus van bij de aanvang knokken tegen de degradatie. Punten: Deinze: Christiaens 18, Fi- lip De Bruyne 20, Van de Vijle 10, De Gelder 10, De Muyter 8, De Baere 5. Hemaco Dendermonde: Pat. Van Lembergen 14, Pat. Verhelst 4, Luc Van Lem bergen 6, Dirk Verhelst 16, Verstappen 10. BENO IEenhoorn Bazel, zon- ters, -die het Moer- je buitenterrein schuw- i de thuisploeg zich minuten een eerste maken. (30-20). Van had er echt zin in en steun van Van Cleemput en Van Riet en aan de rust leverde dit een 50-32 voorsprong op. De bezoekende spelmaker Van Wauwe, die in de eerste helft al de beste repliek gaf, wou van geen afweten weten. Hij dwong zijn ploegmaats tot inspan ningen en samen met Toté, Verschooren en Soels, na derden ze na 10 minuten tot 64-53, maar Colman en een herboren Van Hautte na men het zo niet en via 77-63 aan de 14e minuut, liepen ze uit tot 94-79. Punten: Moerzeke: Colman 5-13, Van Riet 7-7, Van Loói 22-10, Claessen 2-0, Van Cleemput 10-2, Ost 0-2, Van Hautte 4-10. Bazel: Van Wauwe 15-' Toté 7-12, Willems 0-1, Verschooren 4-6, Ruym- beke 0-2, Borggraef 2-1, Soels 4-6. BENO Niettegenstaande bij Tissac de grootste speler De Cock, wegens verwonding langs de lijn moest blijven, hebben de Zeienaars hun lengte- overwicht niet kunnen aan wenden om de thuisploeg van zich af te houden. Op uitzondering van de laatste minuten, toen de bezoekers in een alles-of-niets press, de 13 punten achterstand goedmaakten tot 66-65, was Cabrita nooit zichzelf. De nervositeit op verplaatsing was er nog maar eens en zolang die «track» niet kan weggewerkt worden, zal er een vraagteken achter pro motie blijven. De offday van een beleke De Locht kwam voor Zele op een ongepast moment. Johny die in de voorbije wedstrijden, zich sterk in de rebound toonde en precies vanop de vleugel, worstelde met een persoonlijk pro bleem dat zijn basketbal prestatie sterk beïnvloedde. ,Deprez, die wel sterk speel de in de aanval kreeg dan te vlug fouten aangesmeerd en moest er uiteindelijk uit. De snelle tegenaanval kreeg Cabrita ook niet opgang. Er werd te veel balverlies ge leden. Aan de rust had Tissac dan ook reeds een 37-31 voorsprong. Tissac kende succes met zijn slow- taktiek. Het speelde de 30 seconden en had in De Meyer - De Clercq - Cop- pens attente afwerkers. De thuisploeg bouwde dan ook aan een veilig 13 punten voorsprong. Cabrita begon te pressen, en het dacht plots dat het baas onder de korven was. Putteman werd aange speeld, maar de remonte werd bij 66-65 in de laatste gestuit. Punten: Tissec: Van Vooren 2, De Meyer 25, De Clercq 16, Coppens 14, De Man 6, Demunnynck 5. Cabrita: Coene 10, Van Hassel 10, Van Hoey- weghen 3, Putteman 16, Deprez 20, De Locht, Van Damme7, Moens. BENO Grembergen - De Pinte 57-58 De derde ploeg van Grem bergen had al goede resulta ten behaald. Tegen De Pinte had men ook vast op winst gerekend. Maar het uitval len van afwerker Pierre De Clercq, die een voetbreuk opliep, had zijn invloed op de prestatie van de ploeg. Na 5 minuten keken de thuisspelers reeds op een 6-11 achterstand, maar ze plaatsen een 10-0 en namen aan de 9e minuut 16-11 voorsprong. Dan stokte plots de afwerking. John Caudron mistte zelfs 9 vrijworpen, zodat aan de "16e minuut de achterstand tot 18-29 was opgelopen en aan de rust nog 10 punten bedroeg 27-37. In de tweede helft kon Grembergen aan vankelijk weinig doen en 36-47 na 8 minuten. Dan kreeg Geert Van Keer een produktieve bui en vanop de post lukte hij alles en het werd 54-54 en zelfs 56-56 De Pinte mocht dan 3 vrijworpen nemen en 56-58. Grembergen ging op zoek naar een verlenging. Cau dron kreeg ook drie vrijwor pen maar zette maar één om en 57-58. Grembergen: Caudron 22, Van Keer 23, Pierre De Clercq 9, Certijn 3, Schol- liers, Van Hauwe, Waege- man, Roger Louis. Beno Scheldejeugd Temse - Dendermonde: 128-96 Panters Baasrode - Were Di: 86-74 In de nieuw ingehuldigde sporthal te Buggenhout, pas door minister Rika De Backer een dag voordien plechtig geopend, moest Were Di in het strijdperk zonder topspeler Luk Aerts. De spekgladde vloer was een bijkomende handi cap voor de bezoekers die normaliter met snel aan- valsspel htm tegenstrevers tegemoet gaan. Baasrode met heel wat ges tal terijker spelers kon het tempo aan geven en na 18-16 kwam er via Verstappen - Dierick toch een eerste kloof op het bord 30-26 (15e min.) Ma rin wierp wel een 3 op 3 maar de overige vleugelspe lers van Were Di waren minder precies. De tweede helft startte op eenzelfde traag tempo en nu was Ver- braeken de afstandswerper bij de bezoekers. Dierick zorgde echter met tip-ins voor reboundoverwicht en gelukkig was Karei De Block in een grote dag om de schade te beperken on der de borden. Ook Marin bleef binnen werpen maar Een goede start van beide ploegen, met Goossens - Gosselin als uitschieters, liet veel goed verhopen. Maar na 16-14 haakte Den dermonde reeds af. Gosse lin mikte uit alle hoeken raak en ook Van Lomber- gen vanop de postplaats scoorde aan een reuzeper centage. Na 24-14 kwam Dendermonde nog wel even terug langs Goossens die alle vrijheid kreeg maar toen bleek de Denderploeg uitgeblust. Er werd gerust met 61-51 en onmiddellijk na de hervatting kregen de bezoekers de klop van de hamer. Gosselin viel wel uit met fouten maar Kris De Pauw zorgde met techni sche nummertjes voor op luchting. De jonge Van Lombergen bleef scoren en voor Dendermonde werd het een Waterloo. Na 15 mi nuten bij een 10O-74 stand hamerde Temse verder door en begon zelfs met een press. Dendermonde kon nog terugslaan maar de thuisploeg maakte er een monsterscore van tegen een gehandicapte bezoekende ploeg die met veel verwach ting de komst van Biese- man afwacht. Punten: Scheldejeugd: De Pauw Ivo 4-10, De Pauw Kris 13-14, Van Lombergen 16-16, Gosselin 23-0, Verspecht 2- 10, Waltens 2-0, Van Ren- terghem 2-9, Muys 0-6. Dendermonde: Goossens 26-18, Van de Spiegel 6-12, Cornelia 6-0, Van Leemput 8-8, Coeckelbergh 5-1, Pi- ron 0-4, Staelens 0-2. WEGA bij de thuisploeg kwam won verdiend omdat het meersch 6-4, Moens 10-13, Moens definitief onder een denderend rebound- Stevens 4-2, De Beule 0-8. stoom en wanneer de inval- overwicht had betoond. Were Di: De Brant 4-2, Ma ler De Beule zijn wederop- Punten: rin 8-8, De Block 8-9, Aerts treden deed met een 4 op 5 Baasrode: Dierick 10-12, W. 4-4, Verbraeken 0-13, was de kous af. Baasrode Verstappen 12-5, Ver- De Pauw 4-2, Swolfs 6-2. nog maar aan de tweede speeldag toe in de rinoiale kompetitie, dan kan worden gesteld dat ontmoeting St.Niklaas C - Sfinx Ronse A van onderlijk belang is, gezien in de strijd voor het rad. Sfinx Ronse, het Louise Marie van vorig oen dat van naam veranderde, wist zich met St. lase Q ten nadele van Herleving te handhaven, mand twijfelt er aan dat beide ploegen het ook wizoen uiterst moeilijk zullen hebben om niet te raderen. Het wordt dan uiteraard ook zeer mgrijk de eerste ronde in de strijd voor het oud te winnen. Veel zal nochtans afhangen van feit of St. Niklase C in zijn sterkste opstelling achter de tafels komen. raard is de ploeg toch de moeilijkste uitwedstrij- Terkt met Johan De den voor de grensploeg. die vorig seizoen in de Rik Smitz en de Eikenlojon- oeg uitkwam. Regi De gens wensen immers hun is hem weliswaar verblijf in eerste provincia- vervangen, maar het le zo kort mogelijk te hou- dat van de Nederlan- den - zij zijn immers ge- Jacques Lever veel woon aan de nationale kom- ante 18 wordt verwach.t. St. petitie. Weten de Kieldrech- lase C mag in ieder ge- tenaars deze klip te omzei- de thuiszege niet laten len, dan zit het bepaald [lippen. St. Niklaas B goed. Voor Melsele A wacht bjn kant ontvangt Slei- een nieuwe zware opdracht. [8 C. Na de ervaringen Eric Verstraeten en zijn vorig jaar met Sleidin- maats krijgen thans Drive zullen Walter De Cock A op bezoek ploeg die Ün maats wel niets aan zich vorig seizoen met Kiel- toeval overlaten, niet al- drecht en St. Niklaas B liet om hun supporters te ringeloren door Sleidinge. teren maar vooral om Onlangs nog verklaarde itelkansen ten overstaan sport verantwoordelijke de vorige favorieten Geert Peersman dat het dit te houden. Deze favo- jaar maar moet gebeuren, m wachten ook niet on- De kans is dan ook klem [e opdrachten. Kiel- dat Melsele A iets uit de A reist naar Eeklo A brand sleept, wordt beslist een van In tweede provinciale gaat in de eerste plaats de aan dacht naar Herleving A en Melsele B die tweemaal ach ter de tafels komen. In de eerste plaats staan beide ploegen tegenover elkaar in het Melseelse klublokaal. Het wordt daar wel een moeilijke opgave voor Gui- do Verstraeten en zijn maats, gezien de Herlevin gers tot de kanshebbers op de titel moeten worden ge rekend. Een belangrijke openingswedstrijd noch tans voor Dany Vermeulen en zijn maats, die twee da gen later het bezoek krij gen van Drive 8t. Amands- berg C, ploeg die net als Herleving vorig seizoen uit eerste provinciale werd ge wipt en terug wil. Het re sultaat van deze wedstrijd kan dan ook uiterst belang rijk worden voor beide ploe gen. Vorig seizoen bleek Herleving zowel thuis als op verplaatsing aan de win nende hand, maar Drive C zou dit seizoen wel eens flink versterkt kunnen aantreden en dan kan het moeilijk worden voor de Denderzonen. Ook voor Patro Tivoli Ham- me A wordt het opnieuw een moeilijke wedstrijd met de komst van Small Street C. Wanneer Mare De Key- ser en co werkelijk een greep naar de titel willen doen, mogen ze zich alvast door de Gentenaars niet la ten verrassen. Voor St. Ni klaas D zit er bepaald winst in met het bezoek van Pa- cem Maldegem A, terwijl Melsele B zijn tweede wed strijd buur Kieldrecht B moet gaan bekampen en ook dit kan een te zware opdracht worden. De Melse- lenaars kennende verkoopt men de huid van de beer liefst niet te vroeg te Kiel drecht. Beveren A krijgt thans gelegenheid zich ook voor eigen pubhek waar te maken. Eeklo B dat op be zoek komt, zou met klep pers als Frank Van Lent wel eens sterk kunnen uit pakken maar finaal moe ten Bruno Matthys en zijn maats toch opgewassen zijn voor deze opdracht. In tweede B gaat Elckerlyc Aalst A op bezoek naar De Pinte A. Dit mag voor Mare De Bock en andere Fleu- rincks zeker geen proble men opleveren, In derde C staan Herleving B en Beve ren B tegenover elkaar. Zijn mannen als Roger Tecqmenne op dreef, dan kan het zeer spannend wor den en is de winnaar zeker niet bij voorbaat gekend. Melsele C krijgt het bezoek van Drive F en hiervan zou den de Melselenaars moe ten gebruik maken om gou den punten binnen te rij ven. Elckerlyc B speelt

De Voorpost | 1981 | | pagina 29