Doen Chou De Bleeckere^] en zijn «boys» er wat aanF Moeilijk feestzaal 1 Zonder veel glans amm - um-eibeke: 2-1 Danny Depage en de «Mental Training» bij S.K. Lebbeke JJJ Nipt maar verdiend Punt te weinig Coen tweemaal op vinkenslag at ie Gejaagd door de wind 11 20 - 16.10.1981 - De Voorpost K.S.V. Temse - Meldert: 2-2 Op eigen veld heeft K.S.V. Temse het bijzonder lastig om de overwinningen in de wacht te slepen. Ook tegen Meldert kwam dit tot uiting. Met een ruststand van 2-2 had Temse nog 45 minuten om met windvoordeel het duel in hun voordeel te beslechten. Maar de bestendige druk van de thuis ploeg leverde geen doelpunten op. Meldert beleefde bange minuten maar bleef overeind. De wedstrijd startte vlot en na 15 minuten hadden bei de teams reeds een bal te gen het net getrapt. De be zoekers, die in de eerste speelhelft met de wind in de rug speelden, openden in de 10e minuut de score langs Van De Winckel (0-1). Maar amper drie minuten later bracht Temse de ba lans in evenwicht. Van Spittael bracht de bal voor doel, een goed gevolgde Ed win Bynoe kopte het leder tegen de dwarsligger. De terugspringende bal werd door Kris De Cock met suc ces herwerkt (1-1). Het spelverloop bleef aange naam om volgen. Beide par tijen kwamen aan bod. Voor Temse nam Franky Van Buynder enkele doel- schoten voor zijn rekening, maar zijn pogingen scheer den rakelings naast. Aan de overzijde kopte Van Mol tegen het doelhout en Van De Winckel maakte dat de Temse verdediging be stendig werk in de winkel had. In de 22e minuut schoof hij voorbij Edwin Bynoe en lobde dan de bal over doelman Verberck- moes (1-2). Het laatste kwartier van deze time was nog voor de blauwe shirts. Het werd goed ingeluid. even uit him defensie langs Beeckman. In deze eerste periode had Temse vijf hoekschoppen afgedwon gen tegen nul voor Meldert. Na de koffie ontketende Temse een non stop offen sief, dat wel hoekschoppen opleverde maar geen doel- Spittael maar zijn loeier van op 25 m strandde op het doelhout en op een schot van Van De Vel was een sublieme safe van doel man Buyle nodig om in hoekschop te verwerken. Vijf minuten voor tijd werd Geert Rooms ingebracht voor Walter Van Haver. Hierdoor verhuisde Edwin Bynoe naar de voorhoede. Maar hoe Temse tijdens de Temse duwde in het laatste kwartier keihard door, maar geraakte niet aan de winning-goal (Temse-E. Meldert 2-2) (dw) Een hoekschop door Fran ky Van Buynder werd door Kris De Cock keurig over genomen (2-2). Bezoekende doelman Buyle leverde een goede verrichting en hield zijn team in deze moeilijke ogenblikken overeind. De bezoekers kwamen nog punten. Minutenlang bleef de bal in de kleine back area dwarrelen, het werd sme ken op een laatste en beslis sende toets maar vergeefs. De bezoekers kwamen 3lechts drie maal over de middenlinie. Het dichtst bij een doelpunt kwam Van laatste minuut nog aan drong, de ruststand werd tevens het eindresultaat. Zondag reist Temse naar Buggenhout, een niet te on derschatten verplaatsing en een weerzien met ex- K.S.V. Frangois Ver stappen. V.E-.F.A.'S E. Aalst - R. Harelbeke 2-1 Kon Eendracht wel aan spraak maken op die «krap pe» zege dank zij een betere tweede speelhelft, dan straalde die overwinning toch niet zo heel veel glans af. De week voordien ver loor Wit Zwart te Beveren maar dan had men alleszins meer redenen tot tevreden heid dan vrijdagavond na dfe partij met R. Harelbeke. Dat ook al niet teveel liet zien. De hoge verwachtin gen, die na de goede prestatie in het Waasland werden gekoesterd werden dus zeker niet ingelost. Althans niet voor de rust. Want in die eerste periode viel er eigenlijk weinig te beleven. De beide ploegen misten de nodige inspiratie en infiltratiekracht om te scoren. En de verdedigingen werden zelden voor grote problemen gezet.. De kom- binaties kwamen nooit goed van de grond en zelden liep een aanval over vier voeten. De 0-Q ruststand was dan ook de logika zelf. Want gelet op wat toen op nochtans op een in uitste kende staat verkerende grasmat werd gelegd ver dienden geen van beiden een doelpunt. Trainer Bert Michiels had alle redenen om ontevreden te zijn. In de tweede periode draaide Aalst dan toch iets beter. Het kwam daarbij tot betere handelingen, die dan ook tussen de palen werden besloten. Het openingspunt van de thuisploeg mocht trouwens gezien zijn. De aanval werd ingeleid in de laatste lijn, liep over. De Bolle die een paar tegen standers afschudde en dan een voorzet naar maat afleverde aan De Cooman die raak trof. Wie meende dat de bezoekende neder laag toen reeds in de regenachtige lucht hing had het mis voor. Want even later zette Racing het score bord in evenwicht. En meteen kon de match op nieuw beginnen. Gelukkig was Aalst niet onder de indruk van deze opdoffer, maar nam vlug opnieuw het heft van de match in handen, dank zij vooral een stevig middenveld. Dat de aanval fel steunde. De meer agressieve thuisploeg had dan ook sukses langs De Cooman. En dat was ook rechtvaardig resultaat. Om dat de rust Eendracht toch de betere was. Het totali- zeert nu vijf- punten. «De verrichting die we tegen Harelbeke weggaven vorm de een schril kontrast met deze van vorige week die we te Beveren afleverden. Ik was toen, ondanks de ne derlaag meer tevreden dan nu. Onze eerste speelhelft vooral was niet om op te boffen. 'Daarna liep het beter. Er werd toch meer vloeiend samengespeeld en onze doelpunten kwamen er telkens na een goede aktie. Maar globaal genomen kan de ploeg veel beter dan wat ze liet zien. Alleen De Cooman bereikte over de ganse duur het gewone peil. Deze is inmiddels naar de Heizel geroepen. Ook onze doelman Elaut had een paar goede saves. Ik vraag me af of onze spelers niet gehin derd worden door het kunstlicht. We speelden trouwens totnogtoe 's avonds minder goede wedstrijden». Tot daar trai ner Bert Michiels. - J.V.H. UW WOORD Tijdens mijn reis van een maand naar de States om Nachtvlucht naar Brussel aan de pers, radio en T.V. voor te stellen, van kust tot kust, van Noord tot Zuid in Amerika, van Boston tot Denver, San Francisco, Los Angeles, Tulsa, New Orleans, Philadelphia en New York, telefoneerde ik viermaal naar het Club-lokaal van S.K. Lebbeke, om de uitslag van S.K. te kennen. De eerste maal vanuit Denver, waar ik 18 jaar geleden de 1-2 nederlaag tegen Momalle vernam, werd het nu een hoopvolle over winning 1-2 tegen Racing Gent. Maar dan, vanuit Los Angeles, vernam ik de 1-2 ontnuchtering tegen Boelare, vanuit New Orleans de 3-0 nederlaag te Lovendegem en tenslotte vanuit New York het 1-1 gelijkspel tegen Haal- tert. Bij mijn terugkomst vond ik een ietwat ontmoedigde ploeg na de successen op Boelare eft Zwevegem in de Beker had men inderdaad beter verhoopt. In de States woonde ik 2 voetbalmatchen bij: de ene, het Amerikaanse type, in Baton Rouge, voor een nok- vol stadion met 75.000 toe schouwers waar de -ploeg van Oregon (meer dan 2.000 km verwijderd van Baton Rouge) op bezoek was. Nu wat zeg je aan je spelers die van zover ko men en het veld op moeten en hooguit een twintigtal supporters in het vliegtuig hebben meegebracht. Je moet het maar eens horen als de thuisploeg het ter rein opstormt, ik heb het meegemaakt. En voor de 2e match, het Europees voetbal type, reed ik met de wagen 360 km. ver, 720 km heen en terug, 10 uur rijden en daartus sen één match op mijn ge liefde ploeg van Princeton University aan te moedigen tegen Hartwick, U.S. Uni versitair kampioen 1977. En het werd een gelijkspel, na 30 minuten extra-times, want de Amerikanen (en ik ben er één!) spelen niet voor «één puntje» en elke draw krijgt 30 minuten extra- time. Hier echter was het een maat voor niets. En wat doe je als trainer wanneer je het terrein moet opstormen waar 5.000 (amper 5 000. maar het is toch iets) sup porters van Hartwick aan wezig zijn en als slechts een tiental Princeton fans de ploeg vergezelden. Antwoordt Bill Muse, de trainer van Princeton, die in december a.s. S.K. Lebbe ke komt scouten voor een vriendenmatch met S.K. te Princeton: «Je moet het hebben van de mental trai ning». Mental training. Ik heb het in de States geleerd, maar wij zijn er hier nog niet rijp voor. Toen ik afgelopen zo mer met A.A. Gent en Wa- regem onderhandelde, wa ren de beide club-besturen er zeer ontvankelijk voor. Maar de trainers, Popovic en Goethals, dat was een andere zaak. Die mannen dachten on middellijk dat ik achter hun baan zat. En het bestuur van S.K. Lebbeke gaf me ook een ja,... maar. En weinig be grip van de trainer. Dus heb ik niet aangedrongen. Begrijpelijkerwijze was ik na de match op Denderhou- tem de put in. Verleden jaar, met het noodploegje, was er inderdaad een ande re «spirit». En dit brengt me tot Danny Depage. Wie is Danny De- page? Misschien de meest miskende speler van S.K. Lebbeke. En nochtans hield die man. tijdens de 10 matchen lange staking van verleden seizoen, zes keer de nul op het bord. Zijn sublieme keeping op Latem en Ronse, twee bedreigde ploegen die geen geschen ken uitdeelden, tweemaal 0-0, hield S.K. in le provin ciaal. Te Ronse wees de scheidsrechter reeds naar de middenstip, de bal zat, maar in een nooit geziene save duikelde Danny de bal uit de verste hoek. Nu zou je mogen verwach ten dat, hoffelijkheidsshal- ve die man onder de lat behouden blijft bij de aan vang van het nieuwe sei zoen, uit dankbaarheid. Neen, hij moet de plaats ruinen voor een uiterst sympathieke speler waar ik enorm van houd. En Rudy is een goed doelwachter. Maar Danny is geen goed doelwachter, hij is een bui tengewóón goed doelwach ter. Ik heb het land aan die supporters die Danny voor tdurend in het haar zitten, zijn zelfvertrouwen onder mijnen, en hem verant woordelijk stellen voor fou ten van anderen. Nu spreek ik hier als iemand die jaren de 12e beste speler was bij S.K. Eerste of tweede reser ve was geen schande voor mij. Ik was blij als ik kon invallen, en ik speelde zoals Jean-Pierre Hals nu. Nu ben ik gewoon een kat een kat te noemen (zie mijn boek). In elke ploeg zijn er vedetten, er zijn Rumenig- ges, Hansi Mullers, Be- ckenbauers en er zijn vele goede spelers zonder dewel ke die vedetten niet tot volle rendement zouden komen. S.K. Lebbeke heeft vier «meest waardevolle», om het op zijn Amerikaans te zeggen, en slechts vier es sentiële spelers zonder de welke de ploeg enorm ver zwakt wordt: Danny De Pa ge, Leo Verhulst, Franky Van Den Broeck en Cois Van Rossem. Er zijn een tweetal technisch beter be gaafde spelers in de ploeg, maar, forget it, slechts de vier bovengenoemde spe- KIJK OP TWEEDE PROVINCIALE UJK Topmatch op het terrein van Standaard Wette ren. Chou De Bleeckere and his boys zijn er op bezoek. De geelgroenen van big boss Marcel De Kerpel houden het roer in handen. Kan ook moeilijk anders: Standaard «pakte» elf op twaalf, dat is één puntje meer dan Robur Moer- zeke dat dit seizoen evenmin reeds verloor. De Dendermondse Eendrachters van hun kant be ten één keer in het zand. Al meten we logischer wijze Standaard Wetteren de meeste kansen toe, toch staat die zege niet bij voorbaat op papier. Robur Moerzeke, de nummer twee, graaide nu ook op het terrein van Excelsior Sint-Ni klaas de volle buit mee. «Gevleid», klinkt het uit de Wase hoek, maar daar heeft niemand een boodschap aan. Blauwwit krijgt het zondag niet voor een pan eieren: Kemzeke waait naar het «patatten dorp» over. Een knaller in de maak, vooral omdat de Klauwzers na een eerder ontgooche lende start plots uit hun krammen schoten. Eendracht Meldert handhaaft zich in de scha duw van de koplopers. De forse nederlaag tegen Eendracht Sint-Gillis liet blijkbaar geen te diepe sporen na, en met een 2-2 in Temse is het geschonden blazoen een beetje opgekalefaterd. De volgende klanten komen uit Sint Lievens- Houtem. «Houtem» moest de jongste weken aan de defensie sleutelen en dat bleek geen meevaller. Het werd een striemende 1-4 neder laag tegen een al na al slechts middelmatig Appelterre. Meldert wint, dat staat zo goed als buiten kijf. Buggenhout-Temse is een dubbeltje op zijn kant. Sparta scoort vrij vlot, doch achteraan staat de poort soms open als de muil van een nijlpaard. De goal-average? 10-13. Kommentaar moet daar niet bij. Vier punten op twaalf is niet om van de daken te schreeuwen. Temse van zijn kant staat met zeven punten in de eerste helft Geen Ieoretis van de rangschikking. Niettegenstaande dt voor Sparta Buggenhout ongunstige statist tippen we op Crets en zijn maats. Waarom zou het een voorgevoel kunnen noemen. Oudegem - Excelsior Sint Niklaas is belangt voor beide teams. De filosofen wonnen zond voor het eerst in dit dan toch reeds zes wek oude seizoen. De Klaaskes haalden drie dra m ^r uit zes matchen. Voor het overige was I noppes, ook al voetbalde groenzwart niet om dig tegen Robur dat slechts met de hakken 01 1 de sloot geraakte. Wie het laat afweten, vent nu reeds bij de kandidaten voor de degradsl Een duimbreed toegeven is er dus van bet kanten niet bij. Een draw of een nipte thuiszeg De Waaslanders uit Sint-Gillis werden do buur Kemzeke met 1-0 gestrikt. Geen oneer geen onlogisch resultaat. Of ze revanche nem tegen het voorgoed losgebroken Racing Wet ren, blijft een open vraag. Wordt het én voor m Wetteraars én voor de Wazenaars de allereen draw van dit seizoen? l, Sint-Pauwels wil de rode lantaarn in de kort$l^n keren kwijt. Als de sterke defensie in Appelte overeind blijft, zit er misschien een puntje* Alhoewel: blijven verliezen doen de poulei van schepen Roggeman niet, zelfs al moest eerste overwinning behaald worden op terrein van een ploeg die een week geleden Sint Lievens-Houtem fors uithaalde. Bij SK Aalst liep het de jongste weken kwaad tot erger. Ditmaal gingen de ajuinen Racing Wetteren de boot in. Komt de kenteri er zondag te Pollare? Niet onmogelijk, maar* moet dringend wat gedaan worden aan organisatie van een verdediging die negen dol punten inkasseerde in de loop van de jong W twee matchen. m eten raard aars, een k. o&ltjei Oudegem - Pollare 1-0 voldoende onder kontrole worden gehouden. De goed ingevolgde DUoey kreeg de bal in zijn bezit en scoor de in één tijd. S.K. Oudegem heeft op ei- Nadien is Oudegem nog gen terrein een verdiende zelfden in de omgeving van zege geboekt. Het was voor- het Pollaredoel verschenen, al in de eerste helft de bete- Laat ons globaal genomen re ploeg, en genoot in die stellen dat de cijfers de juis- periode van een stevige te weergave vormen van bries in de rug. Nochtans een wedstrijd die zelden uit was het niet in die periode stak boven de middelmaat, dat de thuisploeg op voor- maar waarbij het winderige sprong kwam. Alhoewel weer, het de akteurs beslist Oudegem meestal domi- niet makkellijk maakte, neerde, kon het moeilijk Oudegem geniet nu zondag kansen afdwingen. Dat kon .alweer het voordeel van aan al evenmin van de bezoe- huis te mogen spelen. Deze kers worden gezegd, die keer komt Excelsior uit St ook in de tweede helft, dan Niklaas op bezoek. Op pa- met windvoordeel, zelden pier gezien zouden de filo- een vust toonden. Na tien sofen weer twee punten rij minuten in die tweede helft ker moeten worden. Maar kwam de thuisploeg op tussen hoop en werkelijk- voorsprong. Een ver schot heid ligt soms een hemels van Van Cauteren kon door breed verschil, de bezoekende doelman on- - E. DM. Iers zijn essentieel, onont beerlijk zoals sommige ami nozuren in het menselijk lichaam. Neem nu 2 spelers als Le< (kwetsuur) en Danny (onbe grip) weg uit S.K., en jt hebt een zwakke ploeg. Donderdag voor de matei tegen Dendermonde zei ik tot Danny: «Ik zal aan dt trainer vrafeen je op te stel len zondag a.s. zo niet kap ik met S.K. «En ik herhaal de die bedreiging voor voor zitter Parmentier en hel was verdomd gemeend. Nu hebben wij gelukkig een goed en verstandig trai ner gevonden in de persoon van Fons Dresen, zelf eens een uitstekende doelwach ter die ik nog in mijn jeugd zag sp>elen. En die gaf Dan ny een kans. En was Danny gemotiveerd, was hij gevoe lig voor die ene zin van «mental training» die ik hem opdroeg, die blijken van waardering die hij van mij kreeg? Jullie hebben hem zien spelen en vraagt het hem maar. Fons Dresen maakt van Danny een eersteklas-keep er en brengt Lebbeke hogerop. En wat die reis naar de Sta tes betreft. Bill Muse komt in december op bezoek en dan, ja dan, leggen we de datum vast voor de match te Princeton en te Hartwick in september 1982. We ver trekken 's zondags in Za- ventem, na de match, spe- len op dinsdag tegen Prin ceton en op donderdag te gen Hartwick en op vrijdag keren we weer. Voor de boys een onvergetelijke reis, ja, om niet te vergeten. Een utopie volgens sommi ge pessimisten in het S.K.- bestuur Belachelijk om zo iets te zeggen aan iemand die 130 keer de oceaan over stak en al pendelend over de oceaan geneesheer werd. En die man dan maar ver gelijken met Jef de Visser. Brave man. S.K. Sint-Pauwels - Robur: 1-2 Ook zondag kon de ploeg van praeses Roggeman geen einde stellen aan de periode van puntenverlies. Afgaande op de prestatie zelf, mag men achter aan de Vossedreef niet mopperen, want het hechte bezoekende elftal werd gedurende het ganse eerste uur op eigen vesting gedrukt. Dit meesterschap werd slechts met één enkel goal- tje uitgedrukt door Pros Barthier, die een knappe pass van Herremans in de netten omboog. Eventjes nadien werd diezelfde Bar thier van de voet gelopen in het penaltygebied maar de arbiter beoordeelde de fout te licht voor de zwaarste sanktie In de tweede helft ging Robur iets feller zijn kans. Vanuit het midden veld werd Eddy Raemdonck gelanceerd en deze werd een hardhandig halt toege roepen door Fons Bosman. De hieruit toegekende vrij schop was natuurlijk een kolfje naar de hand van Coen, die langs de muur heen keeper Ronny Herre- Excelsior - Standaard Wetteren: 1-2 Wanneer men ziet dat de groen-zwarten zondag ge durende de hele eerste helft met windvoordeel een gans pak goeie kansen creëer den, waarvan geen enkele kon worden omgezet en aan de overkant de gasten aan één schamele gelegenheid genoeg hadden om op voor sprong te komen, is het toch wel duidelijk dat er bij Excelsior ietwat mis loopt. Bij dit doelpunt werd kee per De Ruysscher die verdienstelijk Mark Bos man verving verrast door de glibberigheid van de bal. In de tweede helft tornde de thuisploeg bekwaam tegen de wind in, en mocht na een tiental minuten reeds jui chen voor een vrijschop van Dirk Meul, rechtstreeks tot in doel verlengd. Hierna viel het alweer stil bij de ploeg van trainer sinck, waardoor de jagende bezoekers gelegenheid te over kregen de winning goal te lukken wanneer een slordig balverlies Janssens tkel% Mere og st ek ii ten tweedenmale opfcngei; cesweg zette. Bij het overlopen klassering valt nat gedeelde laatst op, welke de Heisti gens momenteel De verwachting is gewettigd dat traini sinck (verplicht of enkele ploegwijzi zal overgaan, het spelsysteem thuismatchen (4-4- en on de gewenste puntaSamai vert en toch nog en) mersc schikte elementen hand gehouden Voor dit laatste sterke forme van siorreserven die reeks de kop spelen dag nog de reserviwam Klauwaert8 Kemzdpste 3-0 versloegen. De vierpuntenwedstlar gen Oudegem kaï iJ op. eige. Ti ritje! vone Herd krjode elema vinei waer luispl acjndt was I kondi d< 1 De icaarc er h Bres- schien een hem door start betekenen, ha weg daartoe voor tri spelersgroep zeer z« snij zijn. de b opgf mans kansloos liet. Daarna volgde een tien minuten du rende omknelling van de lokalen, met niettemin wei nig uitgesproken Moer- zeekse dreiging. Gerry Ver- cauteren verplichtte de Ro- burdoelman nog tot een fraaie save en luttele minu ten voor het einde besliste een onoverzichtelijke situa tie over de puntjes. Een hoekschop kwam bij Coen, die enkele keren mocht trappen en de rebound ne men, met een uiteindelijk onverdiende ove: treffer als besluit Wel nog meegeven di ly Van de Velde ving heroptrad, neK^" Fons Bosman. Zond» lmir Herleving een puntje j^j. ren te halen bij Apf met dezelfde kern, ya het met de woorde trainer Samson te 2 j g_ «Zal het toch ooit w lukken na drie nede en en drie drawns drie winningen?) 'erwir donl Var em Sb opp< den een overtreding op Rik De Geyter. Vermits dit binnen de grote rechthoek gebeurde, besloot de scheidsrechter een straf schop toe te kennen. Van Beveren belastte zich met rschi nde St.-Gillis - Buggenhout: 3-2 De derby tussen Eendracht St.-Gillis en Sparta Buggenhout is uitgelopen op een zege voor de thuisploeg. Verdiend mag die overwinning alvast worden genoemd, alhoewel het toch dient onderstreept dat de bezoekende ploeg in de slotminuten nog dicht bij de gelijkmaker is die opdracht, die bij overi gens tot in de perfektie uitvoerde. Tot het ingaan van de rust is die stand behouden gebleven. Het gekomen. Dat had dan wel een aanfluiting van de logika geweest. Maar met die logika wordt in voetbal niet altijd rekening gehouden. Buggenhout kwam het overigens heel wat eerst op voorsprong en dan kapriolen. Een sterke wind, na am per zeven minuten die dwars over het veld dient daarbij gezegd dat het wedstrijd Auteur van die waaide, maakte het de St.-Gillis was dat in die opoeningstreffer was Ver- akteurs moeilijk. Lang heeft eerste periode globaal het stappen. Hij schoot de bal Buggenhout niet kunnen hoge woord bleef voeren, buiten het bereik van de genieten van zijn voor- Onmiddellijk na de hervat- St.-Gillisse doelm an in d( sprong Amper vijf minuten ting resulteerde dat in twee winkelhaak. Die bal maakte later beging Patrick Verhev- doelpunten. Eerst was het ET Tijdens de laatste minuten moesten de Eendrachters uit het Dendermondse Sint- Gillis nog flink uit de doppen kijken om de 3-2 score op het bord te houden (E. Sint-Gillis-Sparta Buggenhout 3-2) (ks) De Geyter die de plaai later aanhang deed juicht tten nadien De Bleeckei met één van zijn be afstandsschoten de genhoutse doelman minste schijn van kar Buggenhout heeft zie ter, na die twee opi gende opstoppers ni een verloren ploeg geie Het bleef strijden rr middelen waarover h ;naj schikte. Rudy Crets z( ad kunnen milderen, en eerder gezegd zat er jk i nog de lijkmaker m. tegenover mogen w weer niet vergeten St.-Gillis voordien m aten tweemaal toe het do ikt op zijn weg vond. G mei genomen een zege van de thuisplo- Jd thans acht punten verzameld uit zes wefcg den Een resultaat dt tief paald goed mag w genoemd voor een plo voor het eerst uitki een hogere reeks, zondag bekwaam 21 mi| om bij leider Staff 8 Wetteren een punt nen is wel een open Buggenhout daaren dë: lijkt geen al te best fi< slaan Het haalde tot slechts vier punten. Dit ;a out 0-w si ud n lur de

De Voorpost | 1981 | | pagina 20