ïeze en Melsele een drafje? E. Nieuwerkerken knoopt aan met zege S ater van Peter van itoecke Wat een debuut van Johan De Clercq Schroyens houdt zijn ploeg overeind Bezoekers waren beter Twee keer Marcel De Cock Sportkring gelooft weer in eigen kunnen rwin >elman Waterschoot tast tweemaal mis Sportkring gelooft weer in eigen kunnen lijk Van een kale reis terug ^er( L pi«ï De Voorpost - 16.10.1981 - 21 UJK OP DERDE PROVINCIALE 'atistit Geen echte toppers, als je het ons vraagt. >/an horetisch lopen noch Wieze noch Melsele enig zoni evaar: de brouwers, koplopers in de C-reeks, we^ teken Dender en Schelde over, en gaan de dra uiten bekampen. Berlare behaalde voorals- vas I onderma^tse resultaten. Dat heeft meer te t ona iaken met tegenslagen dan met fors achter- Qs itboeren. Intussen kan niet ontkend dat het ^ni evoelig versterkte Wieze (elf punten, 14 maal Jdal escoord. drie tegengoaltjes) een zeer kwade n luit wordt voor de roodwitten die zondag ,e ochtans niet overspeeld werden door nieuw- fa omer Ede. Maar Ede met Wieze vergehjken, _sr iu tot een scheve situatie leiden. Melsele, 'nen, reneens elf op twaalf, moet naar Bassevelde. yyel !een onmogelijke opdracht voor de Waze- sars, vooral als men weet dat dit Bassevelde een kruit in de shoes heeft (zes gescoorde viltjes). Toch is het oppassen geblazen want kons "Stekend ploegje» puurde drie draws uit l/fe( ijf matchen, zodat het wel eens flink boksen nt;e j ou kunnen worden tegen een tehoopgelopen oulaft~" oest op eden aar aan m do Baasrode neemt het tegen Wilskracht Moor- 1 op. Een één, omdat de Moorselaars zondag i eigen nest met 1-3 werden afgetroefd door et bescheiden Burst. Bambrugge-Ede is een konfrontatie tussen ploegen die vlot scoren, doch even 'ntëfi mmPt doelpunten inkasseren. Opnieuw l oeltjeskermis met Bambrugge (lichtjes) als voriet? Herdersem-Terjoden wordt allesbehalve een jongJPPje voor de thuisploeg. Het is niet omdat irjoden het voor eigen fans tegen het aan M iger wal schipperend Nieuwerkerken het af eten dat de oranjen plots geen bal meer aard zijn. Toch tippen we op Herdersem. 'aarom? In voetbal steekt af en toe toch een kkeltje logica. Mere krijgt het bezoek van Grémbergen dat og steeds achter de tweede seizoenzege op ïek is. Mere vaart in hetzelfde schuitje en mgelt achteraan. Komen de papeters er weer slemaal bovenop na de terugkeer van speler- ainer Rudy Van den Haute, of zit de wortel waerts Kemzeke - Sint-Gillis (Ws): 1-0 :ncia luisploeg demarreerde [4-4-1 en onuitgegeven voor- untaBaman - Van Gulck - Z en] mersch, omdat Dirk ai ndt nog niet fit ge- De tegenstan- I konden van hun kant De Roeck heropvis- i raardoor hun midden- er heel wat steviger sentwam. mzd rate vijfenveertig mi- hielden beide teams in evenwicht met gegroepeerd spel n de I Bleni ka- van het kwaad dieper? Hoe dan ook: Grember- gen komt niet kansloos aan de kick-off. Burst vlagde zondag voor de eerste keer. Olympia startte verdomd slecht mede als ge volg van inwendige troebelen. De plooien lij ken gladgestreken en zondag werd zowaar gewonnen op Wilskracht Moorse1. Of het te gen Thor Meldert dan toch de nummer twee in de stand, zo vlot zal gaan, is een ander paar mouwen. Schellebelle verkwanselde in Bambrugge een komfortabele voorsprong en moest met een 3-3 score naar huis. Nieuwerkerken was een week geleden bhjkbaar aan de wederop standing toe, en haalde het op het terrein van Terjoden. Al na al geloven we toch dat de paarsjes uit het potjesmarktdorp de beste winstkansen maken. Bazel, en daarmee zitten we in Derde D, tuft naar Wippelgem, een ploeg die degradeerde. Tegen SLV Zelzate speelden de Waaslanders de pannen niet van het dak. Wippelgem kwam bij rode lantaarn FC Zelzate met de hakken over de sloot en blijft tweede op tweepxmten van koploper Melsele. Bazel moet een brok van de buit meegrissen wil het niet naar de midden moot wegzakken. Draw? Sombeke krijgt de hekkensluiters van FC Zelzate over de vloer. De nieuwkomers moeten deze gelegenheid met beide handen grijpen en hun aktief met twee puntjes aandikken. Klinge reist naar Assenede, nog een ex- tweede provincialer. We geloven nooit dat de grensjongens in het andere grensdorp een eerste seizoenzege boeken. Met Sint-Amands- berg krijgt Kallo een «lastige klant» in huis. Eén puntje zit er voor de Waaslanders mis schien wel in. Meulestede won zondag voor de eerste keer. Of de havenarbeiders in Vrasene de lijn doortrekken, geloven we nooit. Een losse één... Het bezoek van Haasdonk aan SLV Haas donk wordt geen lachertje. Als Red Star één puntje losweekt, kan dat een steengoed resul taat worden genoemd. M.V.H. Bazel - S.V. Zelzate: 1-1 De thuisploeg leek bij deze konfrontatie iets te zeker van puntenwinst en liet zich derhalve verrassen door de bezoekende elf die zeker onder hun waarde staan gerangschikt. Op de 5de minuut stond Eendracht reeds met een doelpunt in het krijt door dat Rudy De Roeck zich de bal liet afsnoepen en de drie losgeslagen Zelzatenaars tot tweemaal toe ondanks opvallende off-sides moch ten doorgaan, besloten door Van Acker. Een tijdje daar na viel er bij een gelijkaar dige aktie een doelpunt dat dan wèl wegens minder op vallende buitenapelstand werd afgekeurd. Bazel raakte welgeteld één keer doorheen de bezoekende li nies maar de gastkeeper was paraat. Eventjes voor de kampwisseling viel De Dycker uit met kwetsuur aan de gewrichtsbanden, voor hem viel Vercauteren verdienstelijk in. De koude douche van trai ner Ruymbeke had een grondige Eendrachtmeta- morfose tot gevolg omdat men van lokale zijde uit een heel ander voetbalvaatje tapte. Vooral middenvelder Johan De Clercq overtuigde iedereen met zijn debuut match en nadat heel wat kansen ofwel op de uitste kende gastkeeper, ofwel op doelhout strandden kon Robbie Maes naar het einde toe Martin Vercauteren goed in een vrije positie schipperen met een ge strekt schot als afronding. Meer zat er voor het thuis- elftal niet in, integendeel Guido Troch moest nog m de voeten van een uitgebro ken Zelzatenaar om het puntje thuis te houden. Door het uitvallen Van De Dycker groeit de geel-blau- we ziekenboeg aan tot drie, want eerder zijn Eddy Borgheys en Theo Ruymbe ke reeds voor de bijl f. - gaan. Voor de volgende op gave, uit bij Wippelgem, bijgevolg selektieproble- men voor Eendracht dat hier dankzij countervoetbal een puntje wil meegraaien. Sint-Amandsberg - Svelta Melsele: 0-1 Deze topmatch kreeg in het Gentse een goeie belang stelling, en het lijkt mis schien wel eigenaardig maar Svelta was over het geheel van de wedstrijd niet de betere van de plaatseüjke Stars. Gelukkig konden de Waaslanders bouwen op een klemvaste doelman Schroyens die meerdere ge maakte goals kon weg werken. De Melselenaars mochten in de eerste helft de wind als bondgenoot uitspelen met wel goeie balkombina- ties maar weinig doorge voerde kansen als resul taat. Aan de overkant was het daarentegen heel wat spannender, want de snelle thuisspitsen zaaiden voort durend paniek in de gastde- fensie. Gelukkiglijk misten zowel Fiers als Verlaecken wenkende mogelijkheden, terwijl Waem de balans nog enigszins in evenwicht hield met een fraaie kops- lag op voorzet van Rogiers. In het vijfde kwartier kreeg Luk Schroyens alle gele genheid om zich in de kij ker te spelen. Het begon met een solo van Fiers, die hij zeer zelfzeker stuitte, daarna moest de Sveltadoel- man een door de wind ge dragen dropshot uit doel punchen. Van deze lokale pressie kon Melsele ter loops profiteren om het dik wijls beproefde kounterwa- pen te hanteren. En jawel, bij één van zulke schaarse tegenakties via Van Stry- donck kon Deckers laag in schieten. Wat de lokalen daarna ook probeerden, de nu versterkte Sveltalinie begaf niet en beperkte zich vanzelfsprekend tot het be veiligen van de voorsprong. Dankzij deze ietwat over dreven overwinning be houdt 'tJoeg kvrong op naaste achtervolger Wip pelgem, en moet volgende week alweer naar de vreem de, met name Bassevelde. Dit is een ploeg die tot nu toe opvalt door zijn groot aantal drawns, kunnen zij nu ook de leidersploeg aan het lijntje houden? Manil Grembergen - Herdersem 1-1 S.K. Grembergen wacht nog altijd op een eerste thuiszege. Ook tegen Her dersem kon het die niet rea liseren. Alhoewel met de 1- 1 eindstand wellicht ieder een moet kunnen vrede ne men, mogen we de bezoe kers globaal gezien, toch als de betere ploeg beschou wen. Dat was vooral in de eerste helft het geval. Al na vijf minuten opende Her dersem de stand, maar de scheidsrechter had buiten spel gezien. Op het kwar tier was het gebeurd. Een verre voorzet en een misser van Luc De Lathouwer en meteen stonden de bezoe kers op voorsprong. Die zijn toen het hoge woord blijven voeren, niettegen staande Grembergen net voor het ingaan van de rust ei zo na op gelijke hoogte kwam langs Buydts. Dat had misschien wel tegen de logica in geweest. In de tweede helft was Grember gen meer bij het spel be trokken. Het voerde boven dien ook twee wissels door. Zo kwam de jonge Dierickx in de plaats van De Waele, terwijl Van der Cruyssen de plaats ruimde voor Geert Verschelden. Dat bracht wat meer vaart in het Grembergse elftal dat met nog zeven minuten voor de boeg op gelijke hoogte kwam na een vrijschop om gezet door Peelman en door Van Hese binnengeknipt. In de slotminuut kwam Grembergen nog dicht bij het winnende doelpunt, maar dat zou geenszins een juiste weergave geweest zijn van een wedstrijd waarin de bezoekers meren deels de beteren waren. In Grembergen roept men voor het minder presteren verzachtende omstandighe den in. Zo zijn de titularis sen Baert en Van Cauwen- berghe nog altijd onbe schikbaar, en die vervan gen is beslist geen sinecu re. S.K. moet zondag naar Mere. Een gemakkelijke opdracht wordt dat in geen geval. hern door weinig gevaar hajde beide doelmonden opgetekend worden, ir z« rnige markante in de eerste helft was het uitval len van Tony Van Gulck wegens kwetsuur. Regi De Maeyer was zijn vervanger. Het vlugge spel uit de eer ste helft werd door een sloom vijfde kwartier opge volgd, waarna Sporting de plaatselijken even uit een late Siësta haalde met een prima vrijschop van Franckaert. De Klauwaerts bleven zich al te vaak bezon digen aan weinig geïnspi reerd centrumspel en mochten dan ook boffen dat keeper Van Hoeck flaterde op een zeer slechte trap van Strobbe. Eventjes later be vestigde Van Puymbroeck dat geluk en ongeluk in voetbal dichtbij mekaar lig gen, toen hij een zuiver ge plaatste schuiver langs de Gilliskeeper afleverde. Dg. bal stuiterde echter via de staak weer in het veld. De blauw-witten gingen nu op zoek naar de gelijkstel- Ier, maar deden dit op een weinig georganiseerde ma nier. Keeper Rodrigo was bij de zaak vooraleer Beton- celli op een hoge bal kon gevaarlijk worden. Een boeking was er nog voor een gevaarlijk tacklende De Maeyer en een beetje ani mositeit rond een zenuw achtige grens- en scheids rechter. Al bij al een gevleide eerste thuiszege van de Weynjon- gens, die nu na een makke seizoenstart naar een hoop gevende middenmootposi- tie zijn opgeklommen. Sporting Sint-Gillis blijft daarentegen puntenloos na drie uitmatchen, waarbij men zoals zondag wel goed weerstand biedt maar nu door een foutje van de meestal onberispelijke Van Hoeck de zak over de kop kreeg. M.N. Kalken - Baasrode 1-2 De Klinge - Sombeke: 2-2 donk - Herleving Vrasene: 1-2 pure Beverse aan ge lid was er in de eer minuten niet meer te r-eren dan een teveel ^Pfplechte passen. Enkel Van de Vijver zaaide maal toe gevaar in Star-achterlinie met frondscherende vrij en een solo voorbij opponenten besloten vuisten van keeper schoot. De mee op- ide Stevelinck (ver voor Dirk Maes) een goed voorge- hoekschop ruim en 3 laai later had keeper Buys lichl ttente reaktie op een cka nd" In ntj. |e] -eei te schot van Verhelst na slor dig wegwerken van Mark Lardenoit. Een aktie De Jong-Catthoir werd even eens door Willy gekeerd, waarna zijn vis-è-vis met de knie redde nadat Ludo Lar denoit een te zachte terug speelbal onderschepte. Net voor de koffie kwam laatste man Van Bocxlaer goed mee opgerukt en kreeg voor een klasseval tussen drie Vrasenaars een straf schop mee, die door Kleber Maes tegen de dwarsligger werd gekanjerd (diens eer ste gemiste strafschop van het seizoen). Direkt na de herneming een overtuigende Haas- donkse start wanneer weer om Kris Stevelinck langs links oprukte en een schui ver afleverde, waarop kee per Buys niet afdoende rea geerde. De goed gevolgde Caluwé kon binnen tippen. Deze achterstand ontred derde Herleving niet, want onverstoord bleven ze druk ken op een zwakke rood gele achterhoede. Op het uur kregen ze zelfs een ge lijkstelier omdat keeper Waterschoot om een hoog- getrapte hoekschop mis kleumde. De thuisploeg verloor nu elke zin voor geordend spel, zodat de uit eindelijke beslissing in de voorlaatste minuut viel. Marcel Ongena trapte een vrijschop hard in. Water schoot ging alweer in de fout en Ludo Lardenoit vol trok het vonnis. Voor de weinig aanlokkelij ke uitmatch op SLV Zelzate zal trainer Rooms moeten voorzien in de vervanging van Benny Daemen (voet- verzwikking) en Dirk Maes (schorsing), terwijl hij al zo krap in het spelersmate riaal zit. M.N. FC. Baasrode heeft de thuisnederlaag van vorige week tegeiï leider Wieze weggeveegd, door thans bij Kalken te gaan winnen. Het speelde er een vrij goe de wedstrijd en volgens de Baasroodse klubleiders mag de overwinning ^ls verdiend worden be schouwd. Op een hobbelig terrein en mede door de sterke wind liep het in de eerste helft niet van een leien dakje. Veel kansen werden er in die periode trouwens niet geschapen. Na de hervatting zou dat wel veranderen. Eerst zette Praet de thuisploeg op voorsprong. Dat doelpunt werkte blijkbaar op de Baasroodse spelers als een rode lap op een stier. Meer en meer kreeg men vat op de wedstrijd en werd er ge regeld een dreigende vuist getoond aan het adres van de lokale doelman. Uitein delijk viel dan toch de ge lijkmaker. Een kopbaldoel- punt van Marcel De Cock die was aangespeeld gewor den door een attente Theo De Decker. Meteen was Baasrode volledig op dreef. Een haast identiek doel punt, alweer van Marcel De Cock, leverde de overwin ning op. In deze aktie was ook Wim Moens betrokken. Deze speler kwam in de slotminuten ei zo na nog bij een derde doelpunt, dat nog net door de plaatselijke doelman kon worden ver hinderd. In Baasrode was men na afloop uiteraard opgetogen over de zege. Nu zondag krijgt het Wilskracht Moor- sel op bezoek. Op papier zou dat een zege moeten wor den. In ieder geval kan Baasrode op zijn volledige kern een beroep doen en dat is in ieder geval een plus punt. E.D.M. Met gedegen voetbal strijkt men doorgaans nog niet de punten op, dat was de les dewelke de lokalen uit him thuiswedstrijd tegen Som beke konden trekken. De bezoekers waren immers heel wat doeltreffender, toen ze na enkele minuten spel via Goderis doelman Ferket konden belagen, Erik reageerde gepast maar de bal kwam via het hoofd van diezelfde Goderis nog in doel. Sportkring vocht echter knap terug met een knappe goal van Lieven de Boey na een geajusteerde vrijschop van Paul Reyns. Eventjes later kon de wedstrijd in zijn definitieve plooi gelegd zijn als Van der Linden niet van een zekere goal wordt gehouden wegens ver meend offside. Ook Vaere- wijck kopte nog eens rake lings naast op een knap vluchtschot. Ook na de koffie namen de mannen van trainer Dan- neels het heft in handen. Een terechte strafschop voor fout op Franckaert werd door De Boey verzil verd. Verder kon Erik Fer ket zijn heiligdom vrijwa ren van verder onheil met enkele klassereddingen, tot bezoeker Peelman weerga loos hard uithaalde met een magnifieke knal in linker bovenhoek, zonder dat de Klingedoelman er iets van had gemerkt. Met de zware verplaatsing naar Assenede op het pro gramma, hoopt Roger De Munck toch een puntje te sprokkelen steunende op het feit dat het zelfvertrou wen in de grensploeg elke week zichtbaar groeit. Manil De Klinge - Sombeke: 2-2 ETRAL DERDE PROVINCIALE kan zie op< znbrugge - Schellebelle: 3-3 s ni I gei Boek bij een nogal ge- openingspunt was De ,T ieerde tegenstander Grauwe, die het tot een op- r hl Schellebelle zijn vallende prestatie bracht, al 7(1 ®aktief toch met een klaar met de gelijkmaker opvoeren S.O.S. En onmiddellijk na de kam- indien het dit ei- pwisseling plukte deze zijn nog moest dat het tweede roos. Het kan niet geen meelopertje in ontkend dat in die periode kompetitie zal zijn. de eerste tien minuten 11161 te na gesproken de no °P SEel k®81® nummertjes van de "h"11®®1 waarover het bezoekers kwamen. Maar do ïkt zelfs een toch wel Racing had nog heel wat G mente rol kunnen veerkracht in huis. En na- J. Een pluspunt is dat dat Van den Bossche nog «ast degelijk en aan- Voor er een uur wedstrijd ld voetbal, gemakke- opzat tot 2-3 herleidde, be hoort. En vermits ook gon het, moreel gesterkt ,m opteerde voor het door dit tweede doelpunt, di Bef kreeg men een piota op volle toeren te ss nde partij voorgescho- draaien. Het dikteerde toen Die bovenop met zes de wet terwijl Schellebelle funten - die trouwens nu meer op de tegenstoten van de voetbalsport was afgestemd. En het werd overgoten. Kon werd 3.3. ottoy prikte de 'Uig^Z1Ch.Zek!rgeen ^en het vijandelijke startpositie dromen net. En zette met nog meer een doelpunt toen de dan vijfentwintig minuten slechts zeven minu- wedstrijd voor de boeg ook d w^ - treffer van de eindcijfers op het ^ore- den Bossche - dan bord. De beide ploegen voet- men echter m het balden in de laatste periode r aan een nederlaag nog serieus en er thuisploeg. Want n0g enige deining voor de drie minuten na het doelmonden. Maar het bleef tenslotte bij 3-3. Waarmee S.O.S. ook een goede pres- men zich toch mocht ver- tatie van Vereecken die ook zoenen. Twee wel goed ge- het tweede doelpunt voor inspireerde ploegen die zijn rekening nam. aanvallend ook wat in hun JVH mars hebben. Er was bij Met gedegen voetbal strijkt men doorgaans nog niet de punten op, dat was de les dewelke de lokalen uit hun thuiswedstrijd tegen Som beke konden trekken. De bezoekers waren immers heel wat doeltreffender, toen ze na enkele minuten spel via Goderis doelman Ferket konden belagen, Erik reageerde gepast maar de bal kwam via het hoofd van diezelfde Goderis nog in doel. Sportkring vocht echter knap terug met een knappe goal van Lieven de Boey na een geajusteerde vrijschop van Paul Reyns. Eventjes later kon de wedstrijd in zijn definitieve plooi gelegd zijn als Van der Linden niet van een zekere goal wordt gehouden wegens ver meend offside. Ook Vaere- wijck kopte nog eens rake lings naast op een knap vluchtschot. Ook na de koffie namen de mannen van trainer Dan- neels het heft in handen. Een terechte strafschop voor fout op Franckaert werd door De Boey verzil verd. Verder kon Erik Fer ket zijn heiligdom vrijwa ren van verder onheil met enkele klassereddingen, tot bezoeker Peelman weerga loos hard uithaalde met een magnifieke knal in linker bovenhoek, zonder dat de Klingedoelman er iets van had gemerkt. Met de zware verplaatsing naar Assenede op het pro gramma, hoopt Roger De Munck toch een puntje te sprokkelen steunende op het feit dat het zelfvertrou wen in de grensploeg elke week zichtbaar groeit. en x> we ig plo ,k® DUt V za irui tan figi )t rtur De zwakste uitwedstrijd van de Sportkringers in het huidige seizoen hep uit op een verdiende nederlaag. De thuisspelers waren doorlopend sneller op de bal en bleven via hun beide vleugelspelers konstant ge vaarlijk. De Kallobacks hadden dan ook de grootste last deze twee spitsen aan banden te leggen, wat Jacques Arcati een boeking opleverde en Chris Thoen zijn agressieve ijver snel bekoelde. Na een tiental minuten glipte De Schrijver doorheen de gast- defensie en mocht onbe dreigd voortrekken tot bij Coupé, die tussen drie ver dedigers in kon binnenkop- pen. In de direkte reaktie kwam Erik Totté in vrije schietpositie voor Meuleste- dedoel, had alle tijd om de bal goed te leggen en knal de onbegrijpelijk naast. Voor rusten kreeg de sterk kepende Van Hal nog enke le moeilijke karweitjes te klaren, maar werd slechts één maal gepasseerd wan neer hij een schot tegen de deklat duwde en de terug kaatsende bal voor een Meule8tedevoet viel. In de tweede periode kwa men De Hert en Van Re- moortel in voor respektie- velijk Thoen en Totté en werd Franky Rotthier als centervoor uitgespeeld wat ook geen onmiddellijk suc ces opleverde. Volgende week moeten de Kallonaars op eigen terrein tegen White Stars Sint- Amandsberg en hiervoor worden enkele inwendige ploegverschui vingen on vermijdelijk. M.N DERDE PROVINCIALE C E. Nieuwerkerken heeft vorige zondag laten doorsche meren dat de rode lantaarn binnenkort wel eens van eigenaar zou kunnen veranderen. Eendracht boekte een eerste, en dik verdiende overwinning. En dat gebeurde dan nog te Terjoden, waar men stellig had gehoopt op volle puntengewin. Dat een wedstrijd nooit bij voorbaat wordt gewonnen, ook al moet men een minder goede geklasseerde tegenstander partij geven, werd nog maar eens overduidelijk bewezen. Terjoden en inzonderheid zijn verdediging speelde te nonchalant. Daarbij liet de laatste lijn een paar steken vallen en dat werd door een ijverige tegenstander afgestraft. Misschien heeft ook het openingspunt van Van de Wiele de thuisploeg laten veronderstellen dat de match gespeeld was. Maar Eendracht legde het hoofd nooit in de schoot. En het trok zich verder op aan de gelijkmaker van de wederoptredende Paul Janssens. Terjoden werd zich pas bewust van de nederlaag toen de gasten op 1-3 voorsprong liepen. Die goals werden door De Bosschere en De Petter gescoord. Mertens zou daarna de thuisploeg nog enige hoop schenken. Maar De Petter schoot vlug alle illusies weg. Meteen boekte Eendracht een zeker hartversterkende overwinning. Het kon weer rekenen op Janssens en Danny Roelandt waardoor de formatie alleszins sterker was. Jammer genoeg moest Benny De Boeck er uit wegens blessure. Steenhout en Van der Biest, twee vaste waarden, bleven nog langs de lijn. Met hen er bij moet Nieuwerkerken zich alleszins naar de eerste helft van de klassering kunnen hijsen. Trainer Armand Spitael stipte aan dat de huidige minder gunstige klassering in hoofdzaak aan onkans is te wijten. Hadden we reeds ettelijke spelers «out» wegens kwetsuren. Momenteel nog Van der Biest en Steenhout en wat wordt het nu met De Boeck. Niet alleen met gekwetsten hadden we pech, maar dan ook in de wedstrijden zelf. Zo b.v. te Kalken waar de bal driemaal van het doelhout terugkaatste. Maar we blijven hard werken. Vorige zondag kenden we ook enige meeval. En dat mag ook wel eens.

De Voorpost | 1981 | | pagina 21