Bestolen door Westvlaamse refs Sylvain Deprez: 80 procent r IJ LENGTE BEPALEND Zware nederlaag NA VERLENGINGEN KOLLEKTIEF STERKER DE RLOCK MAAKT HET VERSCH Van II o ut te onhoudbaar Leonidas verdiende meer Refs beslissen Basketkalender 24- 6.11.1981 -DeVoo Voor BASKET Derde nationale Osiris - Mercurius (84-84) 93-96 Het zou erg zijn, moesten wij de nederlaag aan de onsportiviteit van de bezoekers toeschrijven. Want Mer curius is een faire ploeg, een sterke ploeg, en zij vocht voor de overwinning. De scheidsrechters, de heren Defe- ver en Dermulle daarentegen, waren niet voor hun taak opgewassen, en zulks bewezen zij in de prangende secon den, die over winst en verlies beslisten. De eerste helft was gelij Jopgaand het scorebord, want nadat Mercurius langs Xhaet en K. Van Steyvoort 0-8 was uitgelopen, kon na 10' Ongenaet de ploegen 18-18 gelijkzetten. Toen werd de wedstrijd een ware topper. Geen van bei den gaf nog een vin toe. Werden langs één zijde eens een zestal punten ge nomen, dan was amper één minuut later deze hand i kap terug ingewonnen. Aan lo kale kant was het Paul De Geest die voor de afwerking instond. Aan de overkant was het zijn opponent Ver linde, die Mercurius in de strijd hield. Doch dan reeds waren de poppen aan het dansen, doch niemand voel de het. Osiris had 6 overtre dingen begaan. Mercurius zat er al aan 16. Een ver schil, dat coach Cornells zo danig op de heupen gaf, dat hij niet naliet het scheids- rechtersduo daar op te wij zen'. De Westvlaamse reac tie was; dat komt wel in orde en warempel: het kwam in orde. Na amper 2' spelen, had Osiris reeds drie overtredingen. Over tredingen, die echter door wegen, want de schuldigen waren Paul De Geest, Roerer De Koster en Dirk Temmer man. Ondertussen was de stand via 42-41 na 2' naar 42-45 geëvolueerd, daar Xhaet 4 op 5 vrij worpen binnenmikte. Een attente en zeer sterk spelende On genaet bracht daar in de kortste tijd verandering in. Onder zijn impuls ging het naar 56-49, mede door de steun van De Koster. Tem merman had zijn vierde fout begaan, en werd ver vangen. Met De Koster op de playmaker kon Osiris nog even standhouden, tot Ongenaet een bal door zijn eigen ring tipte 60-60. Van dan af nam Mercurius meer en meer bovenhand. Langs 68-72 bereikte het na 16' 70-77, doch langs La- gring, De Koster en Onge naet werd het op de 19' 84- 82. Met nog 15 seconden te spelen kon Xhaet gelijkstel len vanop de vrijworplijn en Temmerman zag zich haast gelyncht bij zijn ul tieme poging, zonder fout evenwel. Ook reeds toen Ongenaet Osiris 84-82 voor zette werd de dubbele meter van de voet gelopen door Verlinde, doch ook daar za gen Defever en Dermulle geen graten in. Resultaat: Mercurius kon gelijkstel len en verlengingen af dwingen, met Verlinde, toprebounder, in de ploeg. Osiris daarentegen had reeds 3' voordien De Geest verloren met fouten. In de verlengingen dan, was Osi ris een vogel voor de kat, want het verloor achtereen volgens Temmerman en De Koster voor foutenlast, wat Xhaet toeliet voor zijn ploeg een 93-96 overwinning op het bord te zetten. Osiris: Ceuppens 3, La- gring 14, Temmerman 19, De Geest 16, Ongenaet 24, De Koster 17. Cabrita Zele - Sijsele: 77-68 iSK Panters Baasrode - Scheldejeugd Temse 90-66 Een normale thuiszege met de eindstand als uitgangs punt, maar na een minder goede eerste helft een ge lukkig einde voor de thuis ploeg, die ei zo na, haar laatste greintje promotie- hoop zag teloor gaan. In de eerste 3 minuten bezondig de Cabrita zich zesmaal aan balverlies en kon maar drie shots plaatsen, dat Sijsele dan uitliep tot 2-10 was er het logisch uitvloeisel van. De thuisploeg liet zich ver rassen door de press van de bezoekers, die dan knap te rugvielen in een beweeglij ke zone, waartegen Cabrita nooit zijn setplay kon tegen uitspelen. Sijsele speelde een enthousiast basketbal, dat echter gebaseerd was op veel fysieke inspanningen. In de Leu, 6 op 6 en Dany Buysse, 4 op 4, in de aan- vangsperiode, hadden ze veerkrachtige en preciese afwerkers, die tegen de grotere Cabrita verdedigers ook nog de rebound pluk ten. De thuisploeg werd het eerste kwartier dan ook overdonderd door de betere Westvlamingen en de 18-33 aan het kwartier was zeker niet overdreven. Dat Sijsele dat helse tempo niet zou kunnen volhouden bleek achteraf. De Locht kon en kele punten scoren, Coene was precies op de vrijworp lijn en aan de rust werd, gezien'-de omstandigheden, de schade tot het minimum beperkt. 33-41. Sijsele had aan zijn agressief maar toch attraktief basketbal heel wat fouten overgehou den en hun pivot Kerck- hove en De Leu, telden 4 In de tweede helft hanteer de Cabrita het wapen waar de bezoekers succes mee kenden. De zonepress werd de niet meer zo frisse bezoe kers fataal en aan de 8e minuut 49-49 kon de match opnieuw beginnen. Coach Versmessen verdeelde de inspanningen van zijn ploeg en de regelmatige vervangingen lieten hem toe met een zo combatief mogelijk vijftal te spelen. Putteman, werd onder de korf goed aangespeeld, en had succes met de rebound. Alhoewel hij maar tot 7 op 15 kwam in de tweede helft drukte hij zwaar op de ver dediging. Aanvallend kwam de beste prestatie van Sylvain Deprez, die in de tweede helft een 9 op 11 uit zijn zekere handen wierp. Ook in verdediging was hij sluitstuk. In de tweede helft had Cabrita af wisselend Van Hassel - Moens en Putteman om bij de rebound him man te staan. Coene sloofde zich tot het uiterste uit. Van Damme speelde effektief en Van Hoeyweghen liet op titel sommige momenta uitsl; aanval goed draaien. stati« Sijsele kreeg zware kt i 61-53 aan de 13e n dat of een spectaculaire g keer ten gunste va i b thuisploeg, die een jcen metamorfose onder fct<? Het meest verheugen cente is dat ze na de rus karakter en de konden opbrengen ojlda verloren gewaande jden recht te zetten. Punten: Cabrita: 32 k shots en 13 op 21 cw Van Hassel 2-2, Van Coene 5-0, J Hoeyweghen 0-4, Ma 2, De Locht 6-1. Put! nac< 6-14, Deprez 10-20 Sijsele: 32 op 74 shotüsen op 7 vw. Kerckhove 5-4, Buysse 14-13, De Leu Batsleer 4-0, Delille bgen 64 I rden. F heeft o za ■arci Rik Buysse 2-4. nede St. Jan - BBC Beveren 75-47 De konfrontatie aan de kop in eerste provinciaal is zon der discussie in het voor deel van de lokale ploeg uit gevallen. De thuisploeg was overtuigender en als- dusdanig beter gemoti veerd dan de bezoekers. Scheldejeugd zonder Gosse- lin en Ivo De Pauw, maar ook coach Luk De Pauw, aktief bij Docherie, was er niet, zodat ze voor de op- worp een beetje kansloos achten. Panters opteerde voor een manverdediging met een korte bewaking van Rudy Vermeersch op de beste be zoekende aanvaller Kris De Pauw. Coach Piron's tak- tiek klopte want zijn ploeg liep direct uit tot 16-8 aan de 8* minuut. De thuisploeg gebruikte haar sterk wapen als grote troef: het lengte overwicht. Klasseman Geert Moens en de steeds sterker ak terende Guido Verstappen gebruikten him centimeters om de be zoekers onder de korf kans loos te maken en via 20-8 ging het naar 31-20 aan het kwartier. Hein Van Renter- ghem kon dan toch enkele keren rond Moens draaien en Kris De Pauw kreeg een produktieve bevlieging zo dat via 35-28 en 39-36 aan de 19® minuut, de wedstrijd bij de rust nog niet bespeeld was 42-38. In de tweede helft begint Dierick, vanop zijn geliefde postpositie, de Schelde jeugd zone verdediging te teisteren en aan de 6® mi nuut 57-44. Van Homber gen, de regelmatig8te Tem se afwerker, mikt een 2 op 2 binnen maar de rest van zijn ploeg shot slecht O op 9. Vermeersch heeft er echt zin in en waren het in de eerste helft Moens - Ver stappen, die zich bij de af werking inzetten, dan werd hun taak in de laatste 20 minuten overgenomen door Dierick - Vermeersch en halfweg 65-60. Scheldejeugd viel hij de af werking hun sterk wapen volledig uit de toon, zodat Panters goed gedirigeerd door spelmaker Jan Ste vens via 73-75 naar een af getekende zege stevende. In de tweede helft kwam Scheldejeugd maar tot een kollektief gemiddelde van 11 op 36. Door de stugge Panters manverdediging werd hun aantal shotkan sen beperkt. Panters bewees dat ze een sterk geheel vormen en ze zeker als titelkandidaat nummer één mag worden worden aangeschreven. Scheldejeugd zal zeker thuis nog voor knappe prestaties zorgen, maar mist op verplaatsing nog de routine om haar thuis peil te bereiken. Punten: PANTERS BAASRODE: 36/ 90 shots, 18 op 29 vw: Dierick 7-15, De Beule 0-0, Vermeersch 7-20, Guido Verstappen 11-4, Geert Moens 17-9, Stevens 0-0, Dirk Moens 0-0, Peelman 0- SCHET,DE JEUGD TEMSE: 29/78 shots 8 op 17 vrij- worpen. Kris De Pauw 12-4, Van Renterghem 10-9, Guy De Pauw O-O, Muys 2-5, Wal-' tens 4-2, Verspecht 4-2, Van Lombergen 6-6. BENO Bij BBC Beveren draait ei genlijk alles rond de slechte vorm van sommige basis spelers. Joost De Burgh- graeve (afwezig) vindt nooit zijn gewenste draai en nu vervalt iedereen in een ma laise waartegen geen won dermiddel te vinden is. Bij St. Jan was naast topspeler De Burghgraeve ook Ver- donck niet paraat zodat een gehalveerde bezoekende ploeg reeds aan de rust naar 31-22 cijfers moest op kijken. De jonge Van Dos- selaer was de enige die goed uit de verf kwam maar na rust ging het van kwaad tot erger. St. Jan voelde de mo gelijkheden en de zwakte van de tegenstander aan, speelde snel en vinnig en na enkele minuten was het Ie nedei sno pleit beslecht 44-26. Beve ren kon niet reageren en wachtte geduldig het von nis af. Dat dit zwaar door woog in de eindafrekening hoeft geen betoog. Sekreta- ris Stoop schetste de vier zware zwedstrijden tegen Bornem, Sijsele, Eeklo en Cabrita die nu op het ge touw staan zodat het voor Beveren een superzware november [tief maand worden. Punten: BBC Bevers Loo 2-5, Deyaert 2-8 2-2, Van Dosselaer de jardin 2-4, Zonnekijn St. Jan: Van Meel 4-!t® Rillaer 6-8, Van Avt dt v 4-8, Villion 0-4, Var& 6-5, Van den Brand r De Cleene 0-4, Lagrill t ii Btsve Grembergen - CIBO Zele 84-71 De thuisploeg wist dat de aanvalskracht bij de buren uit Zele uitging van het duo De Loose - Georges Van Miegroet. Coach Segers stelde zijn verdediging dan ook in die funktie op. De Clercq moest Georges Van Miegroet lam leggen en Goossens kreeg de zware taak om De Looze aan ban den te leggen. Alhoewel Goossens sterretjes zag om De Loose van zijn dertiger te houden, haalde Grember gen toch resultaat met zijn kombinatie-verdediging, want de andere Cibo aanval lers rendeerden onvoldoen de tegen de Grembergse verdedigingsdriehoek. De Loose - G. Van Miegroet konden Cibo tot de 10* mi nuut voorop houden met 13-14, maar 1 minuut later was het 22-19. Colpin, een sterke eerste helft, kreeg dan steun van Straetman en aan de rust was het ver schil opgelopen tot 43-34. Grembergen kende succes met de grote jongens onder de korf aan te spelen en ze hadden een renderend sys teem in huis tegen de bezoe kende manverdediging. In de 2® minuut van de tweede time kon Cibo Zele nog tot 43-39 terugkomen, maar langs Mij 8 kende de thuis ploeg een produktieve be vlieging en 57-45 aan de 6® minuut. De thuisploeg be wees dan aanvallend kol lektief sterker te zijn dan Cibo en als Wellekens - Ru dy De Cock een produktieve bevlieging kenden was aan de 14® minuut de winnaar gekend met 74-59. Cuypers - De Clercq - Goossens ble ven hun verdedigende taak nauwgezet vervullen, zodat er van een bezoekende te rugkeer geen sprake meer was. Punten: GREMBERGEN: Goossens O-O, Mijs 7-/4, Straetman 10-3, Wellekens 8-14, Cuypers 0-0, De Cock 2-10, Colpin 14-0, De Clercq 2-0. CIBO ZELE: Goeman 0-4, Van Causbroeck 4-O, Wer ner Van Miegroet 2-6, De Prouw 1-4, Philips 2-2, De Loose 15-13, Georges Van Miegroet 8-6, Colman 2-0, Van Damme. BENO Eeklo - Wasocub 63-65 Wasocub, zonder de geope reerde Windey, kwam ge handicapt maar toch gemo tiveerd op het veld. Trainer De Coninck, heel wat jaren Eikenlo trainer, wilde to nen wat zijn mannen in hun mars hadden. Wasocub maakt er dus een verdedi gende wedstrijd van waar bij niemand aan zijn trek ken kwam van de thuis ploeg. Eikenlo kon wel voor 16-9 cijfers zorgen maar Meire zette orde op zaken en bracht zijn ploeg bij tot 20-15 moment waarop ook Acke ging raak werpen. De 26-27 rustcijfers toonden wel degelijk aan dat de ver dedigingen de bovenhand hadden op de aanvallers. Na rust bleven zowel Moer man als Van den Bossche hun ploeg in de wedstrijd houden want verder dan 48-42 kon de thuisploeg niet uitlopen. Wasocub ging op zijn wilskracht door en kon even voor het einde uitlopen tot 52-54 maar een dom balverlies noopte de beide ploegen tot verlengingen. Eikenlo bleek het hier te zullen ha len 62-56 maar één minuut voor het einde was Wasocub weer daar 61-60. Van den Bossche zette orde op zaken en het was Eric Gerlo die op 5 seconden voor het einde de verlossende korf van de overwinning scoorde. Punten: WASOCUB: Acke 9-3-0, Kinders 0-8-0, Van den Bossche 4-8-6, Gerlo 2- 0-5, Meire 8-6-0, Hofman 4- O-O, Waterschoot 0-2-O. EIKENLO: Rijckaert 2-2-0, Moerman 4-8-6, De Puydt 12-4-0, Beirnaert 6-4-2, Van Nieuwenburgh 2-3-2-. WEGA js E Bavo Moerzeke - Bertino St. Niklaas: 105-73 Were Di - Gentson 115-82 Nog steeds zonder Marin- Swolfs-Luk Aerts moest de thuisploeg deze vierpun tenwedstrijd naar zijn hand zetten. Ze deed daarom weer beroep op takticus Willy Ivens, en na een 10-8 kon de raakmikkende Bea te niet verhelpen dat de thuisploeg via een onhoud bare De Block op voor sprong kwam 23-18 (9® min). De thuisploeg ging door op zijn elan en Ivens zorgde met De Pauw en ko ninginnestuk De Block voor een ware doelpunten lawine 53-36 (19® min.). Even voor rust kon Bon- tinck na een 5 op 5 zijn ploeg wel even terugbren gen maar de 57-44 rustcij fera gaven de thuisploeg ook na de hervatting vleu gels. Het werd na 6 minu ten al 73-51 en toen begon Verbraeken aan een recital dat de pressende Gen- ai DTti€ de tenaars van de wijs t Ivens orkestreerde thuisploeg op meesti 'l* wijze en na 13 minee zorgde De Pauw voor cijfers. Willy Ivens dan in een minimui tijd drie fouten oj jL naam zodat met bij van Karei De Block applausvervangingen beginnen. De jonge van de thuisploeg tobde ook nu hun ware ge want zowel De Bra Vercauteren bleken wat in hun mars Punten: De Brant 0-6, 4-2, Verbraeken 2- Pauw 10-16, Vercaieer 0-4, Ivens 13-4, 28-11. Gentson: Bondeel 0 cobs 8-0, Van Lomm '1®S Morgensen 4-10, DeJ 4-8, Baete 14-4, Verh^te 0, Bontick 10-4. Dam es basket eerste klasse BBC Leonidas Aalst - Koksijde 56-60 De dames-basketploeg van Leonidas, heeft voor een magnifieke wedstrijd ge zorgd in het duel met lands kampioen BBC. Koksijde, bij wie Werner Rotsaert als coach vervangen werd door Claessens. Vooral Marian ne Rommel speelde fantas tisch. Zij bewees, door haar balvaardigheid, intercep ties, punten en niet te ver geten, de talrijke assists, dat zij in België bij de num mers één mag gekwoteerd worden. Vooral die assists, die in het verleden zo dik wijls achterwege bleven, want Marianne was een te individualistisch ingestelde speelster, geven haar nu enorme klasse. In de beginfaze zorgde zij ervoor dat de landskam pioenen steeds op achter volgen aangewezen waren. Eerst 10-2, later 21-16, want ja, Koksijde sloeg te rug, doch met een onver wachte hoek, wat meteen de kompleetheid van de kam- pioenenploeg weergeeft. Ie dereen, ook coach FYans Verhulst, keek zich rot op namen als «tank» Van Mas- senhove schutsers Suppe- ley en Tanckrey, doch het grote gevaar was De Wulf, die met een 6 op 7 in de eerste periode Koksiide od korte afstand hield van de Aal8tenaars. Toen Hilde De Meyer, Greet Heireman ver ving, ging de score op nieuw naar 34-24, doch bij de rust had De Wulf haar ploeg naar 35-26 terugge bracht. Toen Mitsy Stockx in de beginfaze van de tweede helft achtereenvolgens een derde en vierde streepje achter haar naam kreeg, werd het opletten voor Leo nidas. Mitsy werd vervan gen door Pat Van Dooren. Stand 47-39. Langs De Meyer werd het even later zelf8 opnieuw 51-41, doch dan begon de Aalsterse af takeling. Suppeley benutte de vrijheid, en ook Van Massenhove kreeg meer ruimte in de racket, en na 16' kwam Koksijde voor de eerste maal na het begin- signaal op gelijke hoogte. De vermoeidheid woog door bij de Aalstenaars en daar van kon Suppeley gebruik maken, om samen met Tanckerey tot 56-60 uit te lopen. In de slotfaze pro beerden de Leonidas-girls het nog met een pressing, doch niets mocht baten. Leonidas: Rommel 28, De Meyer 6, Van Doren 4, Mar tens 8, Stockx 4, Heireman Van een gepromoveerde derde provincialer, is Bavo Moerzeke uitgegroeid tot een volwaardige provincia ler, die momenteel goed meedraait aan de opt van de klassering. Het bezoekende Bertino kon de eerste 10 minuten van dc match langs Thiron en De Beleyer gelijke tred houden 18-15, maar het kreeg geen vat op Gerrit Van Houtte, die ge start in de basisvijf er de stimulans in vond om voor een sterke prestatie te zor gen en samen met Van Riet via 35-29 voor een 48-37 ruststand te zorgen. In de tweede helft moesten de be zoekers definitief de rol los sen. Met zes spelers voor twee wedstrijden liet zich fysisch gevoelen en tegen een snelle ploeg als Moerze ke vangt men dit niet zon der kleerscheuren op. Van Looi liet zich niet pramen om opportune korven te korven en Van Houtte bleef vriend en tegenstander ver bazen. Via 72-51 werd het 86-63 en de eer van het honderdste punt ging naar Van Cleemput, die hiermee bewees ziin aanpassingspe riode bij Moerzeke achter de rug te hebben en tot een waardevolle pion is uitge groeid. Vonck, Van Steen- landt, De Bock en Van Ac ker, de getrouwen bij Berti no konden nog weinig in brengen tegen de thuis ploeg. Moerzeke kan dit seizoen nog voor verrassingen zor gen. Het heeft shotkracht, techniek en een stevige ilma igÉ Van kern als basis voor d pe uitslagen. Punten: Moerzeke: Colman (H m' Riet 12-6, Van Looi Van Cleemput Munck 0-2, Raemdcsffedk 1Claessens 0-0. Bertino: Thiron Vonck 5-4, Van Stee IM. 2-8, De Bock 6-4, leyer 8-4, Van Acker St. Joost - Hermes 87-82 In de vierpuntenwed8trij d tegen Sint-Joost heeft Her mes aan de lijve moeten on dervinden dat in basket dikwijls de uiteindelijke be slissing bij de scheidsrech ters ligt. Onze woordvoer der haalde nog maar eens een staaltje boven van een home-arbitrage. De eerste helft kwam Hermes het best uit de verf want na een ini tiale 18-21 voorsprong kon den de Waaslanders 'verder uitbreken tot 27-37 (15e min.). Deze dolle minuten bleven duren tot de 18e min. (31-51) waarna St. Joost even voor rust kon terugkeren tot 39-53. Hoofdbewerkers van dit verschil waren alleszins Van Nuffel en Wijckmans die het merendeel van de punten voor hun rekening namen. Onmiddellijk na de hervatting startte St. Joost met een zware press. Her mes kreeg de eerste minu ten fouten aangesmeerd op de le, 2e, 4e, 7e en 10e minuut zonder dat de thuis ploeg werd bestraft voor de full-court press. De bezoe kers zetten de bordjes van 49-62 om naar 65-66 (10e min.) en van dan af ging het zij aan zij naar het ein de. St. Joost kreeg zijn eer ste fout na 12 minuten bij een 72-68 stand en op de koop toe kregen Wijckmans - De Keyzer toen him 5e fout. Hermes kon nog terugkeren tot 80- 80 (17e min.) maar tegen het geweld was geen kruid gewassen De wederoptre- dende Naudts ging bij 85- 82 nog een inloper lukken maar de korf werd afge keurd voor een dubieuze 3 seconden fout zodat Her mes alles kreeg wat men maar kan dromen van het scheidsrechterlijke duo. Onverdiende nederlaag van de groenwitten die tegen Juventus een nieuwe zege kunnen bijeen werpen. Fhinten: Hermes: De Keyzer 3-6, Wijckmans 17-2, Van Nuffel 18-2, Van den der Vaeren 15-18, Doublet Berghe 6-7, Naudts 0-4, 8-14, Dessoy 2-4, Denie 6-0, Rillaerts 6-8. Muyldermans 0-6, Thonon St. Joost: Pelegrini 4-1, Van 2-4. WEGA VROUWENBASKET Verlies in verlenging Haantjes Leupegem - Aurora Zele: 59-55 De Zeelse meisjes moeten pas in de bijkomende vijf minuten, die er nodig wa ren om een winnaar aan te duiden, de duimen leggen voor de thuisploeg, die fel belaagd werd Aurora blijft vooruitgang boeken en was kollektief de betere van de thuisploeg, in een wedstrijd waarin de faktor spanning zeker niet ontbrak Geen van beide vijftallen kon een verschil op het scorebord bewerk stelligen. Aan de rust 22-22 en na het eindsignaal 51- 51. De extra vijf minuten werk te in het nadeel van Aurora dat maar over 5 speelsters beschikt en de beste fysi sche pijlen waren dan ook verschoten, zodat de thuis ploeg in extremis de match- punten kon thuishouden, maar^tegen een verdienste lijk Aurora ging het niet makkelijk. Punten: Haantjes: Van der Meiren 21, Van den Broeck 19, De Cock 7, Loom an 4, Dopchie 4, Buyle 4. Aurora. Van Acker 14, De Lintdecker 15, De Vuyst 12, De Graeve 12, Flies 2. BENO Van Haute (Bavo) springt het hoogst en scoort. (Bavo Moerzeke - Bertino St.-Niklaas 105-73) (vh) •1 beg te ginc sch ri Ö.C lep 2e Afdeling: 20.30 u (7.11): Okapi Aalst - Andenne 3e Afdeling A: 17.15 u.: Hermes St. Niklaas - Juventus Zottegt 11.15 u.: Luchtbal - Osiris Denderleeuw 4e Afdeling A: 18 u: Wasocub Waasmunster - Haantjes Leupej 16.15 u.: Sparta Laarne - Cabrita Zele 20.30 u. (7.11): Beveren - Ger. Bornem le Afdeling Vrouwen: 16.30 u.: Stars Gent - Leonidas Aalst le Provinciaal Vrouwen: 15.30 u.: Aurora Zele - Melle 10.30 u.: Eine - Beveren 11 u.. Lokeren - Laarne 2e Provinciaal: 19.30 u (7.11): Melsele - Juventus 16 u: Baasrode - Robac Grembergen 18 u Leeuwerik Lede - Erembodegem le FYovinciaal Mannen: 11 u: Deinze - Baasrode 20 u: The Tower - Gentson 15.30 u: Scheldejeugd Temse - Silaba 11 u: Dendermonde - Hemaco Dendermonde 20 u (7.11): Akron Ronse - Were Di 2e Provinciaal A: 15.30 u.: Bertino - Grembergen 16 u: Leeuwerik - Melsele 20.30 u. :7.11): Eenhoorn Bazel - Erembodegem 18.30 u.: Cibo Zele - Moerzeke 20 u: Erpe-Mere - Sp. Temse 20.30 u (7.11): Batavo - Eksaarde uitgesteld: Lokeren - St. Niklaas 3e Provinciaal A. U u.: Bolas Dendermonde - Ninove 3e Provinciaal B. 10.30 u.: Vogelhoek - Rubac Rupelmonde Speciale reeks: 10.30 u: Haantjes Leupegem - Grembergen

De Voorpost | 1981 | | pagina 24