Regelmatigheidskriterium DE VOORPOST Ereprijs 't Sportllllis Sint-Gillislaan 171, DENDERMOMDE Nationale kompetitie Hedwig Amelinckx opnieuw van de partij Moeilijke opdracht voor Herleving A Madeion - Patro Tivoli C hoofdschotel in Vierde GEEN PROBLEMEN VOOR SINT-NIKLASE standen in het regelmatigheidskriterium Herleving loopt blauwtje op »r z 28 - 6.11.1981 - De Voorpost PROVINCIALE KOMPETITIE TAFELTENNIS Na een week onderbreking worden de kompetities zowel op provinciaal als nationaal vlak hernomen. Maccati heeft evenwel niet stilgelegen. Tijdens het voor bije weekend trok het naar Aywaille waar het probleem loos met forfaitcijfers aan de winst bleef. Het betrof hier een wedstrijd van de negende speelweek maar gezien op zaterdag 28 november 1981 te Kieldrecht een grote sportavond is gepland ten bate van de plaatselijke suppor- tersklub van S.K. Kieldrecht waaraan ook Maccabi zijn medewerking verleent met o.a. een demonstratiewed strijd Norbert Van De Walle - Luc Driessens, werd een dergelijke schikking getroffen. Ter inlichting van de eventuele belangstellenden. Deze sportavond heeft plaats in de sporthal met aanvang te 19.30 uur. Het komend weekend nu brengt Maccabi naar Le Lo- gis A waar Norbert Van De Walle en zijn maats uiter aard ook beslag moeten kunnen leggen op de volle inzet. De voor Maccabi ui terst belangrijke wedstrijd tegen Villette Charleroi zal worden gespeeld op 9 ja nuari 1982 maar vooraf gaandelijk moeten de twee groten Villette Charleroi A - Voor schoven A ook nog hun wedstrijd van de eerste speelweek ophalen deze zal reeds volgende week doorgang vinden nl. op 11 november en dat hiervoor bij Maccabi ruime belang stelling bestaat zal zeker niemand betwijfelen. In derde nationale krijgt St. Niklaas A het bezoek van Cobra gepaald geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Uiterst be langrijk voor de St. Niklase A-ploeg wordt de al dan niet beschikbaarheid van Gunter Corrijn. Hoe ook Carl Van Camp, blijkbaar sterker dan ooit, zal zijn ploegmaats wel weten te stimuleren tot een flinke prestatie die een nieuwe puntenoogst moet ople veren. In de tweede nationale bij de dames reist Herleving Dendermonde A naar Sfinx Ronse. Op papier moeten Kris De Boes er probleem loos aan de winst blijven. Het gaat hem evenwel over de enige Oostvlaamse derby in de 2e nationale B en zulks kan ook de zwakste ploeg groot doen uit pakken. Het is bijgevolg opletten ge blazen voor de Herlevin- cers In de hoogste provinciale afdeling mag men zich bij St. Niklaas verheugen in het wederoptreden van Hedwig Amelinckx, een van de gekwetsten bij de bomaanslag te Antwerpen, die gelukkig voor hem zelf en de klub snel is hersteld en blijkbaar geen hinder meer ondervindt van dit naar avontuur. Voor St. Niklaas B zal het bepaald een opluchting zijn nu het Eeklo A op bezoek krijgt, waarte gen zeker niet mag worden verloren wil men verder in koers blijven voor de titel. Van voorzitter Colyn vema- de A-ploeg moet worden op men we trouwens dat «Mo- gevangen door de lagere menteel alles op de B-ploeg ploegen Mocht St. Nikla- wordt gezet en dat de se B zijn titelkansen kwijt eventuele onbeschikbaar- spelen dan eerst worden an- heid van Gunter Corrijn in dere schikkingen getrof fen. Gelijktijdig met de B- ploeg mag ook St. Niklase C voor eigen volk uitkomen en dit in een vierpunten wedstrijd tegen Melsele A. Het resultaat is bijzonder belangrijk met het oog op het behoud in de reeks. Mel sele A met Eric Verstraeten kwam reeds prachtig te presteren maar slaagde er desondanks niet in een puntenoogst te doen. De spelers van meester Rosiers willen nu de eerste winst punten op hun aktief schrijven. Het wordt - aard een uiterst ma r'el opdracht voor Luc Dj schere en co zulks letten. U\n Maar ook voor Kieldn samen met St. Nikli aan de leiding van dj wacht een niet te schatten opdracht. De Wilde en zijn zen naar Small Streeti waar de plaatselijke Bj beter dan wie ook we zo er opnieuw pi lies wordt geleden titelambities kan opbe Uitkijken is het dan vooral naar de same ling waarmede de naars voor de dag komen. orde iet sl werd plaa w di wig I In tweede provinciale gaat de aandacht in de eerste j plaats naar de wedstrijd i Eeklo B - Herleving A. Een j ontmoeting die voor beide -j ploegen uiterst belangrijk is maar dan toch in de eer ste plaats voor Dany Ver meiden en zijn Herleving- ploegmaats. Komen ze zon der kleerscheuren voorbij de Eikenloklip dan zit het bepaald goed, zoniet mag achteraf geen punt meer 1 verloren worden zo Herle ving A zich echt in het titel- debat wil mengen en desbe treffende enige kans op welslagen behouden. Maar ook Melsele B staat voor een belangrijke test bij Small Street C Slagen Hugo Ver straeten en zijn jeugdige ploegmaats erin ook hier te overtuigen, dan kunnen ze nog een woordje meespre ken in de titelstrijd. St. Niklase D - Kieldrecht B en Drive C - Beveren A zouden in beide gevallen winst moeten opleveren voor de bezoekende ploegen. De Kieldrechtse B-ploeg draait op volle toeren daar waar St. Niklaas D de nul nog steeds met wist weg te ve gen. Beveren A uiteraard toch één der sterkste ploe gen uit de reeks mag even min problemen hebben met het zwakke Drive C. Blijven dan nog Patro Tivoli A en Elckerlyc A respektievelijk leider in de A en B reeks. De Hammenaars zullen zich zeker bij Pacem Maldegem A niet laten verrassen. In derde provinciale gaat men blijkbaar een kalme speeldag tegemoet. Beveren B, leider in de C reeks, mag uiteraard niet verontrust worden door Sleidinge E. Elckerlyc B moet Drive F verder van een eerste pun tenoogst weten te houden, terwijl Melsele C zijn op mars moet kunnen verder zetten bij Eeklo D. Herle ving B moet bij het even eens ongeslagen Evergem A van Roger Spittael op be zoek. De Dendermonde- naars willen Beveren B best een handje toesteken maar hoe Roger Tecqmenne en zijn maats zulks gaan kla ren zien we bepaald niet goed zitten. In derde D moeten Marcel Maerevoet en de scheeps bouwers uit Temse op be zoek bij Kemzeke A. Mare Vermeulen en co zijn er zich van overtuigd dat het een haast onmogelijke op dracht wordt, maar bij voorbaat plooien dat niet. Met Patro Tivoli B - Elcker lyc C komen we bij de wed strijd waarvoor ook te Tem se belangstelling zal be staan. Hier moet trouwens worden uitgemaakt wie rechtstreekse achtervolger wordt op de leidersploeg. Beveren C en Kieldrecht C respektievelijk op verplaat sing bij Melsele D en Herle ving C moeten het pleit in hun voordeel kunnen be slechten en kan ver wacht worden dat de thuis ploegen zich zomaar niet zullen gewonnen geven. In vierde provinciale afde ling gaat de grootste be langstelling uit naar Made- Ion - Patro Tivoli C, wed strijd met de leiding van 4e C als inzet. Of Remi Vergauwen en zijn Opdorpse tafeltennisvrien- den in staat zullen zijn het Ham se geweld te stoppen is een vraag waarop we eerst vrijdagavond het antwoord zullen kennen. Hoe ook Ma deion is vast besloten tot het uiterste te gaan om aan de winst te blijven. Hoe ook ploegen als Melsele E en St. Niklase E kunnen van voor noemde wedstrijd gebruik maken om bv. bij een drawn mee vooraan te komen. Of Kruibeke A langs zijn kant in staat zal zijn bij Temse B zijn wederopstanding in te luiden is een ander paar mouwen. Bruno Roels en zijn maats, als volwaardige seniors, zullen zich zeker niet gemakkelijk laten ringoren. Blijven dan nog Elckerlyc D en Mikeno A in de D reeks. De Aalsterse D-ploeg als uitgesproken titelkan didaat van start gegaan verloor niet alleen het be langrijke treffen tegen Wette ren B, het werd nu ook nog twee kostbare pun ten ontnomen op de groene tafel. In de wedstrijd tegen Atom A werd blijkbaar een niet gekwalificeerd speler opgesteld waardoor de uit slag 7-9 werd gewijzigd in een 16-0 in het voordeel van Atom. Een spijtige vergis sing van de Elckerlyc admi nistratie, die hen best de titel kan kosten. Mikeno Schoonaarde A eveneens tot de kanshebbers gerekend kan zijn blazoen ietswat aan kleur bijzetten door Re seda Melle A terug te slaan. In 5e A mogen er bepaald geen problemen zijn voor Denderleeuw B, terwijl de C-ploeg misschien wel het bezoek van Egmont E kan te baat nemen om naar de eerste seizoenzege te klim men. Sas Denderleeuw op bezoek bij Moerbeke C kijkt goed uit, want de C-jongens zullen zeker niet aarzelen hun B-ploeg, leider in de reeks een helpend handje toe te steken. Kruibeke B - Kemzeke B kan best zeer spannend worden, terwijl Melsele F tegen Rooigem D best zijn tweede seizoenze ge kan laten optekenen, iets wat uiteraard ook wordt verwacht van no B maar dan op vei sing bij De Pin te E. Foute berichtgeviitis in «Tafelten informatie» In het wekelijks orgai D het P.C. Oostvlaaa «Tafeltennis-informa! lc,1^a zijn andermaal fouti slopen in resultate standen. Ook in de 1 deraanpassingen. Zo geen sprake van dat] ving Dendermonde I thuiswedstrijden op derdag betwist maar B-ploeg die in derde p ciale C uitkomt. DAMES - EERSTE PROVINCIALE In de provinciale dames kompetitie ging St. Niklase probleemloos winnen bij Drive B. Simonne Brokken en Linda Cordemans klom men naar het maximum terwijl Ann Deyaert, welke de plaats van Sabine Col man kwam in te nemen en kel van Mevr. De Smet ver loor. Door deze overwin ning komt St. Niklaas post vatten op de derde plaats in de algemene rangschik king. Belangrijk is wel te weten dat Evergem B dat, op de openingsdag een punt kwam inpikken bii St. Niklase thans voor eigen volk werd geklopt door Sleidinge (4-6). De rechtstreekse tegen standers voor de titel in eer ste provinciale worden dan ook Drive A en Sleidinge. Te St. Niklaas weet men meteen wie er te kloppen valt. Volgens voorzitter Alois Colijn is Het wel de bedoeling alle dames eens te laten aan bod komen op de derde plaats. Uiteraard wordt gerekend op het duo Brokken - Cordemans om de winstpunten op het bord te brengen en wie nog iets weet bij te brokken zal ui teraard in het sukses delen. Herleving B was op bezoek bij Eeklo en daar liep het niet zo van een leien dakje. In de eerste plaats was de speelruimte van Eikenlo haast niet bespeelbaar niet tegenstaande de inzet van de plaatselijke klubleiders. De vloer lag zo glad dat o.a. Viviane Van Gucht zich in de dubbel na een schuif par tij haast niet meer drufde te verzetten. Spijtig wel voor de moedige St. Gillisse meisjes want op deze wijze ging een zeker gelijkspel verloren, in het tweede wedstrijdgedeelte zouden Gerda Van Geirt en ook Ann Vermeulen zich im mers knap hervatten. Uit eindelijk werd het 6-4. «Normaal had de wedstrijd geen doorgang mogen vin den, maar wanneer men vandaag de dag 130 km. verplaatsing maakt keert men niet graag onverrich- terzake naar huis. Men kan dan wel de punten verove ren langs de groene tafel maar zulks heeft weinig zin in deze reeds povere dames kompetitie in de provincie. Het kan voor Eeklo evenwel een ernstig probleem ko men te vormen in de heren kompetitie waar uiteraard in het geheel niets wordt toegegeven» tot daar de Herlevingvoorzitter die de Dendermond8e dames naar Eeklo begeleidde. De schrij n werpers worden thans reeds gericht op de wedstrijden van de volgen de speeldag. In de sporthal te St. Gillis Dendermonde komt Balegem op bezoek en St. Niklaas ziet uiteraard vol vertrouwen de komst van Eeklo tegemoet. Soals de twee vorige jaren wordt aan de tafeltenniskompe- itie een regelmatigheidskriterium verbonden, dat tot ioel heeft de laureaten en andere verdienstelijken uit de nationale en provinciale kompetities te belonen met tro feeën en prijzen. Omdat de bij hen aangesloten spelers en speelsters in aanmerking zouden komen voor dit regelmatigheidskri terium wordt van de klubs verwacht dat ze wekelijks de scheidsrechtersbladen van de betwiste wedstrijden zullen overmaken aan de tafeltennismedewerker van «De Voor post» Constant Vermeulen, Weggevoerdenstraat 48, 9330 Dendermonde die uiteraard ook alle inlichtingen in ver band met kriterium verstrekt. In afwachting dat alle streekklubs aan de eisen hebben voldaan, geven we alvast een eerste tussenstand. Voor dc nationale kompetitie is deze opgenomen na de 5e speel week. Wat de Oostvlaamse kompetitie betreft is het dj stand na 4 speelweken Heren: 3e Nationale 1 C. V Camp (St.-Nikl.) 18p. 2. Fr. Messagie (St.-Nikl.) lip. 3. Hugo Hoste (St.-Nikl.) 8p. 4. O Corrijn (St.-Nikl.) 7p. Ie Provinciale C-spelers 1. H. Snellings (St.- Nikl.) 15 p. 2. C. Van Helsland (Kield.) 14 p. R. De Neve (St.-Nikl.) 14 p. W. De Cock (St.- Nikl.) 14 p. 5. E. Verstraeten (Mels.) 13 p. 6. G. V. Puymbrouck (Kield.) 10 p. 7. H. Amelinckx (St.- Nikl.) 9 p. L. Struylaert (Kield.) 9p. 9. P. Vereist (Mels.) 5p. P. Daems (St.-Nikl.) 5p. H. De Wilde (Kield.) 5 P- 11. J. De Niel (St.-Nikl.) 4 p. 12. D. De Boeschere (St.- Nikl.) 1 p. D-spelers 1. Braem R. (Mels.) 6p. L. De Boeschere (St.- Nikl.) 6 p. 3. R. Braem (Mels.) 5 p. 2e Provinciale C-spelers 1. D. Vermeulen (Herl.) 11 p. D-spelers 1. H. Verstraeten (Mels.) 15 p. 2. E. De Clercq (P. Tivo li) 14 p. M. Cleemput (Elck.) 14 p. 4. G. Vervoort (Kield.) 13 p. M. De Keyser (P. Tivo li) 13 p. M. De Bock (Elck.) 13 p. 7. R. Verstraeten (Mels.) 12 p. J. De Maeyer (Herl.) 12 p. B. Matthijs (Bev.) 12 p. C. Kinck (Elck.) 12 p. 11. D. Van Gijsel (Bev.) lip. H. V. Langenhove (Herl.) lip. M. Fleurinck (Elck.) 11 p. 14. P. De Schoesitter (P. Ti voli) 10 p. 15. B. V.D. Hende (Kield.) 9 p. 16. P De Witte (Kield.) 8p. J. Boudou (Herl.) 8 p. P Van Bogaert (Bev.) 8 p. W. Heyrman (Bev.) 8 p. L. Van Bogaert (Mels.) 8 p. M. Van der Kelen (Kield.) 8 p. P. De Schoesitter (P. Ti voli) 8 p. 23. R. Baekeland(Mels.) 7p. 24. L. Peetere (St.-Nikl.) 6p. 25. P. Wuytack (St.- Nikl.) 4 p. B. De Witte (St.- Nikl.) 4 p. 27. A. Schelfaut (St.- Nikl.) 3 p. 28. S Bleyenberg (Kield) 2 p. 29. J. Leever (St.-Nikl.) 1 p. 3e Provinciale D-spelers 1M. Vermeulen (Kemz.) 15 p. E. Van Landeghem (Temse) 15 p. 3. W. Heyrman (Bev.) 14 p. R. Felix (Bev.) 14 p. W. De Ruysscher (Leb.) 14 p. 6. M. Maerevoet (Tem se) 13 p. D. V. Der Schueren (Elck.) 13 p. 8. F. De Scheemacker (Bev.) 12 p. D. Ivens (Bev.) 12 p. J. Boel (Temse) 12 p. 11. G. De Proft (Herl.) 11 p. P. V. Cauteren (P. Tivo li) lip. G.Tas (Elck.) Up. 14. P. Vennens (Bev.) 10 p. M. V.d. Schueren (Elck.) 10 p. 16. D. De Maeyer (Kield.) 9 P- R. De Wolf (Elck.) 9p. P. Pauwels (Elck.) 9 p. J. Michem (Herl.) 9 p. P. Gijselinck (Elck.) 9 P- 21. J. V.d. Velde (P. Tivo li) 8p. E. De Witte (Kield.) 8p. 23. M. Boeyckens (Leb.) 7 P- M. Baes (Kemz.) 7 p. F. V. Dender (P. Tivo li) 7P- W. Maervoet (Temse) 7p. P. Hoffelinck (Elck.) 7 P- G. De Smedt (Leb.) 7 p. 29. D. Thuysbaert (P. Tivo li) 6 p. R. Bettens (Bev.) 6 p. L. Heyvaert (Leb.) 6 p. P. Muylaert (Herl.) 6 p. 33. R. Tecqmenne (Herl.) 5 p. N. De Knibber (Elck.) 5 p. M. Muylaert (Herl.) 5 p. 36. W. De Beleyr (Kemz.) 4 p. J. Van Osselaer (Bev.) 4 p. J. Speeck(Bev.) 4p. D. Vereist (Mels.) 4 p. 40. F. Dilli8 (Kield.) 3p. G. Verstraeten (Mels.) 3 p. M. V.D. Eeckhout (Mels.) 3 p. R. Staes(Mels.) 3p. P. Weekers (Mels.) 3 p. J.P. De Roeck (Mels.) 3 P- 46. D. Steiger (Herl.) 2p. E. Vereist (Mels.) 2 p. Niet-geklasseerden 1. G. Van Puymbrouck (Kield.) 6 p. 2. J. De Man (Leb.) 3p, 4e Provinciale Dspelers 1J. Schuddinck (Mik.) 16 p. 2. J. Van Hecke (P. Tivo li) 14 p. 3. J. Boeykens (Elck.) 13 p. 4. H. Straetman (P. Tivo li) 12 p. R. Pauwels (Mik.) 12 p. 6. E. Pauwels (Elck.) Up. 7. R. Vergauwen (Mad.) 10 p. C. V. Couwenberghe (P. Tivoli) 10 p. 9. P. V.d. Berghe (Mad.) 7 p. 10. E. De Cordier (Elck.) 6p. P. V. Overtveldt (Mels.) 6p. 12. L. Messagie (St.- Nikl.) 5 p. L. Cordemans (St.- Nikl.) 5 p. K. Moenssens (St.- Nikl.) 5 p. 15. J. Maerevoet (Temse) 4 p. G. De Rijck (Mels.) 4p. R. De Bock (Elck.) 4p. 18. T. Meersman (Tem se) 3p. S. Fonteyne (Mik.) 3 p. 20. D. Cools (Mels.) 2p. Niet-geklasseerden 1. M. V. Raemdonck (Mels.) 16 p. 2. B.Smet(Mels) 13p. 3. M. Van Daele (St.- Nikl.) Up. 4. M. Van Cauteren (P, Ti voli) 8 p. 5. E. Buyens(Mad.) 7p. N De Haeck (Mad.) 7 p. B. Roels (Temse) 7 p. 8. D. Pauwels (Temse) 3 p. H. Janssens (Elck.) 3 p. G. DUollander (Mels.) 3 p. 11 E V.d. Broeck (Mad.) «n W. De Malsche (Tem se) 2 p. G. Lambrecht (Tem se) 2 p. O. De Bruyn (Elck.) 2 p. K. Cools (Mels.) 2p. F. Samson (St.-Nikl.) 2p. M. Inze (St.-Nikl.) 2p. S. Brokken (St.- Nikl.) 2 p. 19. S. Ernst (St.-Nikl.) lp. P. De Boes (St.-Nikl.) 1 p. K. Fonteyne (Mik.) lp. G. Schockaert (Elck.) 1 p. 5e Provinciale D-spelers 1A. De Kimpe (Vlierk.) 12 p. 2. C. Permentier (Vlierk.) 10 p. 3. P. Drieghe (Vlierk.) 8p. Niet-geklasseerden 1. Surdiacourt (Sm. Dleeuw) 13 p. Scheirlinck L. (Sm. Dleeuw) 13 p. 3. Saman D. (Kemz.) 12 p. 4. W. De Block (Kemz.) 11 p. Boechaert F. (Sm. Dleeuw) Up. 6. E. V. Haverrebeke (Kemz.) 9p. L. Smits (Kemz.) 9 p. 8. T. Troch(Herl.) 8p. 9. P. Haerens(Mik.) 7p. M. Macharis (Herl.) 7 p. R. Beeckman (Sm. Dleeuw) 7 p. 12. G. Ramaekers (Sm. Dleeuw) 6 p. W. Praet(Mik.) 6p. 14. R. V.d. Hauwe (Sm. Dleeuw) 5 p. F Lambrechts (Kield.) 5 p. 16. R. Belletter (Kield.) 4 p. A. De Block (Kield.) 4 p. B.V. Haute (Vlierk.) 4 p. Steinhauer (Sm. D'leeuw) 4 p. A. De Moor (Herl.) 4 p. B. Peelman (Mels.) 4 p. F. De Proft (Herl.) 4 p. L. DeRuyte(Mel8.) 4p. 24G. De Block (Kield 3 p. L. V. Boxelaer (Mik.) 3p. W. V Mol (Mik.) 3 p. P. DHondt (Vlierk.) 3 o. De tafeltennissers van Herleving Dendermonde A met Dany Vermeulen,gd Maeyer, Jean Boudou en Hubert Van Langenhove: naar Eikenlo Eeklo vi volle buit. (c) A. Baveghums (8m. Dleeuw) 3 p. H. De Backer (Sm. Dleeuw) 3 p. J. V. Holsbeek (Sm. Dleeuw) 3 p. 31. J. Abbeel (Kield.) 2p. E. Balliauw (Mels.) 2 p. I. Baveghums (Sm. Dleeuw) 2 p. 34. L. Boemans (Kield.) 1 P Lockefeit (Kield.) lp. M. Overdenborger (Mik.) 1 p. J. Cl. Mannaert (Tene- ram.) l p. P. Grijp (Herl.) 1 p. C. De Saedeleer (Tene- ram.) 1 p. D. Saerens (Tene- ram.) 1 p. M. De Wilde (Mels.) lp. P. De Maeyer (Mels.) 1 P M. V. Dorpel (Sm. Dleeuw) l p. H. V. Valckenborg (Sm. Dleeuw) 1 p. De spelers van Pardaf Krui beke en Sas Denderleeuw werden in deze klassering niet opgenomen gezien geen enkel scheidsrechte rs- blad tot op heden werd overgemaakt. Wanneer zulks in de komende dagen gebeurt, zal de klassering in die zin worden gewij zigd. Dames - 2e Nationale 1. K. De Boes (Herl.) 15 p 2. M. Muylaert (Herl.) 7p 3. M. Macharis (Herl.) 6p le Provinciale afdeling C-speelsters 1. S. Brokken (St.-Nikl.) 6 P 2. L. Cordemans (St. Nikl.) 6 p Niet-geklasseerden 1G. Van Geirt (Herl.) 2 p. 2. A. Vermeulen (Herl.) 2p. 3. A. Deyaert (St.-Nikl.) 2 P- 4. V. V. Gucht (Herl.) lp. 5. C. Veyt(Herl.) lp. Een rangschikking met be trekking op de jeugdkom- petitie werd nog niet opge maakt, gezien de scheids- rechtersbladen van de eer ste twee speeldagen tot op heden niet werden ont vangen. Heren Veteranen 1M. De Bruyne (Herl.) 3 p. 2. H. V. Langenhove (Herl.) 2 p. 3. R. Tecqmenne (Herl.) 2 p. EREPRIJS Tijdens het voorbije week end kwam het tot een ak koord tussen de nieuwe sportzaak op de St. Gillis laan 171 te St. Gillis Den dermonde «'t Sporthuis» en de spotredaktie van De Voorpost in verband met igdb md :lubs medewerking aan gelmatigheidskriteri Voorpost. Genoemde Sportzaak staan voor een prijs deling en klasse reeks. Uiteraard kunnen andere handelszake a medewerking verlen het Regelmatigheid rium De Voorpoet, van heden tot 1982 en waarvan dt uitreiking zal plaats p in de sporthal - Va f' genhovestraat te St Dendermonde op a 26 juni 1982 ter gi heid van het In terp] tornooi van TTC Herl Inlichtingen bij de verantwoordelijke stant Vermeulen, voerdenstraat 48, Dendermonde. 21.29.64. >ng nue wor frot« al n zijn Herleving Dendermonde, de titelhouders dienden het voor de wedstrijd tegen Sfinx Ronse te stellen zon der de diensten van Marcel De Bruyne en dit is hen uiteindelijk ook fataal ge worden. Hubert Van Lan genhove bleef wel aan de winnende hand tegen Le-' jeune en De Priester maar zijn ploeggenoten slaagden er niet in aan de winnende hand te blijven. Ook in de dubbel liep het even mis, zodat Ronse uiteindelijk met een vrij afgetekende overwinning wegkwam bij Herleving, dat zo het echt opnieuw titelambities koes tert, de zaken wel anders zal moeten aanpakken. Ondertussen is de vetera- nenploeg van Aalst nog niet achter fels gekomen. Het b de wedstrijd tegen werd uitgesteld, mi het provinciaal intt sekretariaat werd deeld dat ingevolge! schikbaarheid van B n Bock, ten gevolge va' kundige ingreep dez< zal genoopt worden te geven spijtig al Krii Maar misschien kunl"** alarmerende bei v eme tegengesproken als I h' Bock opnieuw achter 1 fels mag. dj krai n g ...j °p1 ijze i

De Voorpost | 1981 | | pagina 28