Eddy De Vlieger trad wederop.. Buggenhout dwingt gelijkspel af! e en Nederlagen Avanti wint scholierentornooi te Hechtel S.K. Grembergen steeds met het maximum Handbal kalender Scheidsrechters beslissen Vijf minuten op peil 26- 13.11.1981 - De Voorpost HANDBAL EERSTE LANDELIJKE I' NATIONALE Buggenhout - Rosis Aalst: 20-20 Avanti Lebbeke - Charleroi: 31-10 Dat Avanti Lebbeke met Eddy De Vlieger in de ploeg een heel ander vertoon brengt schreven wij, wellicht tot vervelens toe, reeds verschillende we ken. Zaterdag was De Vlieger dan inderdaad na vele weken afwezigheid opnieuw fit en meteen zagen de toch nog steeds talrijke toeschouwers een heel ander Avanti. De Vlieger speelde in totaal een kleine 35' en scoorde tien doelpunten, maar naar ons gevoel was dat minder belangrijk dan het feit dat er opnieuw een leider op het terrein stond die de ploeg collectief tot een opvallend goede prestatie bracht. En Avanti speelde inderdaad collectief sterk. Alle spelers kwamen tot scoren en zo wel in aanval als in verdedi- "~ging werd er enorm hard gewerkt. Trainer De Smedt moet zich gelukkig gevoeld hebben want zijn taktische richtlijnen werden nu wel collectief bijna perfect uit gevoerd Een ander feit bracht de Avanti spelers mogelijk tot deze uitsteken de prestatie. Het is inder daad zo dat met de beschik baarheid van de ganse spe lerskern de plaatsjes in de ploeg duur geworden zijn. Ook de aanwerving van de jonge Duitser Titel die bij de reserven al het goede bevestigde dat over hem verteld wordt, maakt deze problematiek nog aktueler zodat men gerust mag zeg gen dat op dit ogenblik twee Avanti ploegen kun nen opgesteld worden die hun plaats in eerste natio nale waardig zijn. Maar nu naar de wedstrijd. Charle roi, weliswaar opvallend zwak, werd vanaf de eerste minuten in de vernieling gespeeld door een balhon- gerige De Vlieger die na 3' reeds voor 2-0 had gezorgd. Verguit, die met De Vliege* tot enkele zeer mooie com binaties kwam, maakte er 2' later 3-0 van en via A. Maes en De Bruyn leidde Avanti met 5-1 na 10'. Nin- covic lanceerde steeds ge past de snelle Avanti spit sen en via 7-1 (nog maar eens 2 treffers van De Vlie ger) werd het èè-3 10' voor de rust. Ondertussen had coach De Smedt enkele ver vangingen doorgevoerd waardoor Charleroi nog enigszins in de mogelijk heid kwam aan te klampen. Rust 14-6. Onmiddellijk na de rust maakten De Vlie ger, Verhofstadt en Ver guit er 18-7 van en met treffers van De Bruyn en Vermoesen werd het zelfs 23-7 na 41' spelen. Onder tussen kwam Mertens in het doel en het Avantifesti va! ging verder. Na drie kwart wedstrijd wees het scorebord 26-8 aan. Schaers, samen met Ver- guit, de oplossing voor de rechtervleugel van Lebbe ke, dreef de score verder op en met nog enkele seconden te spelen maakte De Vlie ger, opnieuw op het terrein tijdens de slotminuten, de 31-10 score rond. Mogelijk ging het nu wel te gemak kelijk tegen het zwakke Charleroi maar Avanti Leb beke bewees toch dat het opnieuw klaar staat voor een seizoen dat nog meer Verguit, nog een jongere van Avanti Lebbeke degelijke handbal-happe nings kan brengen. Avanti: Nincovic en Mer tens, Verhofstadt 2, Schaers 6, De Ridder 2, Verguit 3, De Bruyn 3, De Vlieger 10, A. Maes 2, H. Maes 1, Vermoesen 1, Cor nelia 1. Reserven: Avanti Lebbe ke - Charleroi: 22-14 Deze wedstrijd werd door de Avanti supporters met meer dan normale belang stelling gevolgd. Het eerste optreden van de 21 jarige Duitser Titel mag gerust als een meevaller be schouwd worden. Na een eerder aarzelend begin scoorde de nieuwe Avanti aanwinst 9 doelpunten tij dens de 40' die hij opgesteld werd. Zonder twijfel een aanwinst voor het eerste team hoorden wij de sup porters monkelen. EVA Buggenhout blijft vriend en tegenstander verbazen. Nu lukten de Buggenhou- tenaren erin het sterke en ervaringrijke Rosis Aalst tot een gelijkspel te dwin gen en trainer W. Coen (Ro sis) verklaarde na de wed strijd dat Buggenhout de beste ploeg is waartegen de Aalsterse leiders dit seizoen speelden! Ondanks de thuisploeg opteerde voor een persoonlijke bewaking van het duo M. Bayens-Bo- mon üep Rosis uit tot 0-2. Via 1-3 en 2-4 kon Rosis de voorsprong bewaren tot de 14" minuut, maar Buggen hout onder impuls van een sterk spelende De Maer- schalk kon het eerste kwar tier afsluiten met een ver rassende 6-5 voorsprong. Acht minuten voor de rust leidde de thuisploeg zelfs met 8-6 maar een sterk Ro sis sloeg toch terug zodat via 8-8 de 9-8 ruststand werd bereikt. Onmiddellijk na de rust sloeg Buggen hout hard toe en plaatste de verraste bezoekers op 11-8. Toen begon Rosis echter aan een opgemerkte remon te en ook dankzij de uitste kende prestatie van hun doelwachter Mertens werd het 13-15 een kwartier voor het einde. Met nog 7' te spelen leek de Rosis zege veilig (15-18) maar een on gelooflijk hardnekkig spe lende thuisploeg lukte de stunt in een ruk tot 20-18 voorsprong te nemen. Aalst, onder impuls van een onverslijtbare Meert, slaag de er toch nog in een ver diend gelijkspel te behalen tijdens de laatste minuut. Een goede keeper Vermae- sèn had geen verhaal tegen de 7-m worp van Meert. Bei de ploegen toonden zich bij zonder fair zodat het seheidsrechtersduo Thier ry - De Vleminck nooit in moeilijkheden kwam. Buggenhout: Van Nuffel 4, J. De Proft 3, M- De Proft 4, Brouillard 2, De Maar schalk 4, Van Damme 3. Rosis Aalst: Meert 6, Ver- haeven 2, Corthals 4, De Man 2, Bomon 2, Bayens 1, Eckardt 3. Reserven: Buggenhout Rosis Aalst: 11-9 Na een eerste speelhelft waarbij beide ploegen moei lijk tot scoren kwamen (4- 4) haalde de thuisploeg het met 11-9 cijfers. Buggenhout: P. Vermeir 3, P. Van Keer 2, J. Vermeir 1, Vercammen 2, Vermoe sen 2, Vrijders 2. H.B.C. Dendermonde - Stenor Wilrijk: 17-20 Bij Dendermonde wil het duidelijk niet vlotten. De ploeg van trainercoach Trienpondt haalt zeker de resultaten niet die met de voorhanden zijnde spelers kern verwacht werd en ook zaterdag bleek dat het vier kant draait. Weliswaar zon der het keepersduo Man- naert-Quisquater, maar met een vooral tijdens de eerste helft secure Eddy Wuest tussen lat en palen zag het er toen nog naar uit dat de overwinning erin zat maar eens de tweede helft enkele minuten bezig, üep het verkeerd voor de thuis ploeg. Een groot aantal open doelkansen werden gemist en ook kende men opvallend veel tegenslag bij de afwerking maar toch viel het op dat nog maar eens het «heilig vuur» ont brak bij H.B.C. Eens het iets of wat tegenzit legt de ploeg zich bij de toestand neer zodat men zich toch wel zorgen begint te maken over de mentale ingesteld heid. Voor trainer-coach Trienpondt komt het er nu op aan vlug, zeer vlug, de ploeg opnieuw vertrouwen te geven door a.o. alle spe lers daar op te stellen waar zij het maximale rendement opbrengen. De tijd van ex perimenteren moet nu in derdaad voorbij zijn. Tij dens de eerste helft kon Dendermonde, na het ope ningsdoelpunt van L. Van Cauwenberghe, gelijke tred houden met de bezoekers. Via 2-2 na 5' en 3-3 na het eerste kwartier, zorgden Van Cauwenberghe en B. Wuest voor een 5-3 voor sprong na 18'. Stenor het echter niet begaan en 8' voor de rust waren zij 5-6 vóór geraakt. Opnieuw langs Cauwenberghe en Wuest kon Dendermonde nog voor de rust orde op zaken stellen zodat de eer ste helft afgesloten werd met 7-6 cijfers. De snelle Gyssels maakte er onmid dellijk na de rust 8-6 van maar dan incasseerde Den dermonde een eerste upper cut. Stenor scoorde 4 rijke e jaar opeenvolgende doelpu (8-10) en deze achtera maakte de thuisploeg i >rv«ld meer echt goed. Via Vajlrt WE Velde werd het nog wé zwa 12 en na 46' kwam Dei jmete monde toch nog eva gelijke hoogte (14-14). a wa kele malen tegenslag ij ke v besluiten wierp hen wder opnieuw terug en 7' va r-B-1 rust was het pleit besi 8611 (14-17). H.B.C. slaagdjgdige niet meer in een echte' te maken en via 15-19 vende Stenor naar een k- Ni de thuisploeg ontga to Vr lende 17-20 zege. H.B.C. Dendermonde: Wuest, Timmerman S Cauwenberghe 4, De B IW.F De Nil 3, Gyssels 2, Vai nbegi Velde 4, B. Wuest 2, B ijd bi, her, D. Lenaerts. H.B.C. dermonde - 13 Het onverslagen De monde telde na de 1* een toch wel onverw w 6-10 achterstand. N rust kon orde op zake LUC steld worden en via 1 werd het uiteindelijk JY1 een 15-13 overwinninj ny V Is ee H.B.C. Dendermonde: bet merman Ed. Wuest, die l tens 1, Vernii apois DUooghe, Trienpon ny i* Van Der Veken 1, Eifthij 2, Van Damme 2, Del Hoorelbeke, Lenaei rvan hebb 2' LANDELIJKE Sparta Aalst speelt gelijk DAMESHANDBAL I* NATIONALE R.B. Dendermonde - Sp. Evere: 9-13 Dendermonde, dat nog maar eens 4 penalty's miste speelde tegen Evere een bij zonder zwakke wedstrijd. De thuisploeg kan welis waar aio verontschuldiging voor dit zwak presteren de onbeschikhaarheid van M. Wijnants en het uitvallen van Y. Dooms (24* minuut) aanhalen maar toch bleek duidelijk dat er bijzonder weinig geïnspireerd ge speeld werd. Ook Evere bleef sterk onder de maat zodat het een van die wed strijden werd die men liefst zo spoedig mogelijk ver geet. Het begon al slecht voor de thuisploeg die on middellijk naar een 0-2 ach terstand opkeek en on danks M. Coen de beste speelster op het terrein bergen werk verzette slaag de Dendermonde er nooit in Evere echt te bedreigen. Tot de 2 Os te minuut (3-5) leek het er nog op dat Ros Bei aard nog een kansje op de zege behield rriaar het uit vallen van Doorns bracht met zich mee dat na de rust (5-7) de tweede lijn volledig onmondig bleef. De enkele kansen werden dan nog verkwanseld door de thuis ploeg en via 6-9 raakte Den dermonde 9-11 achter 8' voor het einde. Uiteindelijk werd het voor Dendermon de dan een 9-13 nederlaag na een bijzonder zwakke wedstrijd van beide ploe gen. Scoorden: Dooms 2, Heir- mans 4, Symoens 2, Van Der Jeught 1 Avanti Femina Lebbeke - Tongeren: 11-24 Een bijzonder zwak spelen de thuisploeg leed tegen lei der Tongeren een bescha mende nederlaag. Avanti startte deze wedstrijd met een vrij experimentel op stelling en werd onmiddel lijk hiervoor afgestraft. Na 20' leidde Tongeren met 1-8 want een volledig van de kook zijnde Lebbeke speel de ontstellend zwak. Langs S. Van Den Broeck, de beste Lebbeekse pion ondanks haar beperkte speeltijd, milderde Avanti tot 5-13 bij de rust. Ook na de rust bleef de thuisploeg krasse- len en via 8-19 werden zij uiteindelijk afgestraft met de ongelooflijke 11-24 cijfers. Scoorden: H. Bleyaert 4, Van Den Broeck 2, Van Damme 2, De Clippel 1, Lis- 2' LANDELIJKE Buggenhout - Groot-Bij gaarden: 8-9 Buggenhout hield bijzon der goed stand tegen het meer ervaren Groot-Bij gaarden en by de rust wees het scorebord 3-3 aan. Via 4-4 en 6-6 werd het 8-8 2' voor het einde. De bezoek sters lukten echte* het be slissende doelpunt even voor het einde. Sooorden: Borms 2, Van De Velde 4, Veret 1, Roman 1 EVA Sparta Aalst hield verdiend een punt over in het treffen met Stenor 2 maar vooral de prestatie van Jochewoa Aalst, dat het sterke Ap. Kortrijk met 24-24 cijfers in bedwang hield, is uitste kend. Temse kon het tegen leider Mechelse niet waar maken (9-15) en ook Den derbelle werd zwaar versla gen door Zandvliet. Sparta Aalst - Stenor 2: 16-16 Gewoontegetrouw nam Sparta een vlugge start en met treffers van F. Bomon en Mens leidde de thuis ploeg met 4-1 na 10* spelen. Stenor kon echter replike ren en via 6-5 werd de rust bereikt met een vrij logi sche 9-9 stand. Na de rust verliep de wedstrijd vrij ge- lijkopgaand (11-10) en 10' voor het einde wees het sco rebord 14-13 aan. Sparta leek dan op weg naar de zege (/16-14) maar ondanks keeper W. Van Delsen een opvallend goede wedstrijd speelde, diende hij zich toch nog gewonnen te geven tij dens de slotminuten. Scoorden: F. Bomon 6, K. Bomon 1, Van Temsche 1, Mens 6, Corthals 1, J. Bo mon 1. Brabo Denderbelle Zandvliet: 16-26 Een zwak verdedigend Bra bo kon, ondanks de wed strijdbal geschonken werd. door schepen G. De Ridder, niet in de wedstrijd komen tegen het meer homogeen spelende Zandvliet. Dirk Uyttersprot opende welis waar de score maar na 10' leidden de bezoekers reeds met 2-5. Langs doelpunten van Uyttersprot en Ver- heyen trachtte Brabo nog de schade te beperken maar aan de rust stonden er toch reeds voor zichzelf spreken de 7-13 cijfers op het bord. Ook tijdens de tweede helft verüep de wedstrijd totaal in het voordeel van de ster kere bezoekers. Brabo slaagde er nooit nog in iets van de opgelopen achter stand goed te maken en via 10-15 werd het zelfs 13-20 na driekwart wedstrijd. Zandvliet toonde zich ook de betere ploeg tijdens het laatste wedstrijdgedeelte zodat een toch onder zijn werkelijke mogelijkheden spelend Brabo moest vrede nemen met een 16-26 ne derlaag. Sooorden: Uyttersprot 6, Van Goethem 3, Van Lim-» bergen 1, Verheyen 5, Van Den Abbeel 1. Lokeren - Sasja 3: 21-32 Lokeren heeft bijzonder goed weerstand geboden aan het sterke Sasja 3. Jam mer voor de ploeg vlotte het weer niet in verdediging zo- - - el bij dat de bezoekers tijde jg W( helft nog naar ee „jog. afgetekende overwii ncit stevenden. Sasja open gruy score maar een vlot sa ia Lokeren kon langs baut en Caudron repli en via 5-5 na 8' i eerste kwartier afga met 10-7 cijfers. Ld Hig, bleef de betere ploeg i 13-9 werd de rust 1 met een 13-11 standKer(j dens de tweede helft B a he thuisploeg nog een minuten stand houde mg 14) maar dan stortte kerse verdediging in l en na 40' leidde Sagji 15-20. Lokeren kwam nog weinig aan te pas Sasja nog een overd41 21-32 zege kon bijee |iIr hl Tl veldr volg als ighei kkin lotte Scoorden: Rombaut Brouwer 1, Caudro D'Hanis 1, Jacobs 4. ai li de ilge JELGDHANDBAL 3' LANDELIJKE De Scholierenploeg van Avanti Lebbeke won op overtuigende wijze het scholierentornooi te Hech tel. Op zichzelf kunnen wij deze zege moeilijk een ver rassing .oemen aangezien de Lebtx ekse jeugdspelers reeds meermaals bewezen tot de elite van het Belgi sche Jeugdhandbal te beho ren. Met enkele spelers in hun rangen die regelmatig in het fanion-team aantre den en enkele anderen die ook in de spelerskern opge nomen zijn sinds het sei- zoenbegin beschikt Avanti inderdaad over een pleiade jongeren die klaar staan om binnen afzienbare tijd de opvolging te verzekeren. Na in de schiftingen achter eenvolgens Overpelt en In. Hasselt te hebben verslagen wonnen zij met 14-13 cij fers een spannende finale tegen Neerpelt. UITSLAGEN Avanti - Overpelt: 16-11 Van Gucht 3, De Ridder 1, De Pauw 3, Verguit 3, Van Mol 2, Parijs 1De Feyter 2. Avanti - Hasselt: 11-8 De Ridder 1, De Pauw 1, Verguit 2, Van Mol 7. FINALE Avanti - Neerpelt: 14-13 Van Gucht 2, De Ridder 2, Verguit 1, Van Mol 2, Pa rijs 6, De Feyter 1. Eindrangschikking 1. Avanti Lebbeke 2. 8p. Neerpelt 3. Ar. Hechtel 4. In. Hasselt 5. Overpelt 6. Stenor Wilrijk 1* Nationale Zat. 14/11 te 20 15 uur Avanti Lebbeke - T.S.V. Eupen 2* Nationale Zond. 15/11 te 19 uur Evere - Ajax Lebbeke Zat. 14/1 te 20.45 uur E. V. Aalst - Beyne I* l^ndslljka Zond. 15/11 te 15.15 uur Stenor - Rosis Aalst Zat. 14/11 te 20 uur Heus- den - Buggenhout Zat. 14/11 te 20 uur Uilen spiegel - Dendermonde 2* Landelijke Zond. 15/11 te 16.45 uur Denderbelle - Menen Zond. 15/11 te 15.15 uur Zandvliet - Sparta Aalst Zond. 15/11 Jochewoa Aalst - Temse Zat. 14/11 te 20 uur Ap. Kortrijk - Lokeren 3." Landelijke Zat. 14/11 te 19.45 uur Grembergse - Grihan Zond. 15/11 te 15.45 uur H.C. Leuven - Grembergse Zond. 15/11 te 15.30 uur Waasmunster - Sp. Wemmei Zondag. 15/11 te 13.45 uur Haachtse - Avanti 3 S.K. Grembergen - H.C. Leuven: 26-21. Na zes wedstrijden telt S.K. werd de rust bereikt met Grembergen nog steeds het een 12-10 voorsprong. De maximum en het ziet er thuisploeg ging de zaken naar uit dat de G.S.K.-ers dan ernstiger opnemen en weinig aan toeval zullen langs een weer raak wer- overlaten in verband met de pende Segers werd het 15- titel. Tenzij zij zich aan 11 na 37'. Bij een 16-13 overmoed bezondigen zoals score werd er dan vervan- tijdens het wedstrijdbegin gen en eens Krogstrup van tegen H.C. Leuven. De be- het terrein verviel G.S.K. in zoekers namen onmiddel- het euvel van de eerste lijk een 0-2 voorsprong en helft. Een niet afgevend een erg ongeconcentreerd Leuven maakte hiervan ge- spelende thuisploeg diende bruik om tot 18-17 te nade- tot de 22* minuut te wach- ren 12' voor het einde, ten vooraleer op voor- Grembergen, het gevaar op sprong te komen. Via 1-3 tijd aanvoelend, bracht zijn langs Doorns werd het 5-6 Deen opnieuw op het ter- na een kwartier en na 21 rein en samen met Segers stonden de ploegen nog en J. Van Hout werden de steeds gelijk (7-7). Geluk- Bezoekers voor een voldon- kig voor G.8.K. ging men gen feit gesteld. Via 19-18 dan toch iets beter spelen werd het 21-18 en met nog en via 9-8 langs Dauwe een viertal minuten te spe len had Grembergen de ze ge definitief in veiligheid (25-19). H.C. Leuven heeft niettemin een bijzonder goede indruk gelaten en er was soms een goede W. De Jonghe in het Grembergse doel nodig om het onheil te weren. S.K. Grembergen: W. De Jonghe en Van Hecke, Dau we 2, J. Van Hout 3, Heir- man 1, St. De Swaef 1, De Braeckeleer 4, H. Van Hau te 1, Krogstrup 4, Doorns 2, liet zijn een gelijkopgaand strijd begin (4-4 m konden de bezoekers sprong nemen zodat d |jen aanbrak met een 7-1 re. Tot 5' voor het bleef G.S.K. 2 op acht n gen aangewezen (13-1 18 en 18-19) maar uit lijk slaagden zij erin naar de zege te dingt t dat De Jonghe gelijk (21-21). Jammer va e" verdienstelijke thuit slaagden zij er dan a Lebl het send meer in de overwin: treffer te scoren. S.K. Grembergen 2 - An- derlecht 2: 21-21 S.K. Grembergen 2 ge coacht door de Deen Krog strup heeft na een verdien stelijke wedstrijd een ge lijkspel afgedwongen. Na S.K. Grembergen 2: Jonghe, P. Beeckman 2, V< Van Haute 2, P. Dauwe 7, De Jonghe Akron Ronse - Were Di 83-76 I* Nationale Zond. 15/11 te 19 uur Ui lenspiegel - Avanti Femina Lebbeke Zond. 15/11 te 13.30 uur Sasja Vopea - Dendermonde I* Lijdelijke Zond. 15/11 te 19.45 uur Stelmar - Aalst Sportief Zat. 14/11 te 18.15 uur E.V. Aalst - Tongeren 2 2* landelijke Zat. 14/11 te 15 uur R.B. Dendermonde - Olympia Aalst Zond. 15/11 te 16.30 uur Avanti Femina 2 - Menen EVA Na een hoopgevende start langs De Pauw - De Block 3- 8 moesten de bezoekers een 23-14 inkaaseren (10* min). De thuisspelers vonden in derdaad in de jonge Spi- leers een afwerker van for maat en eer Were Di die T"»n aan banden had ge legd stond een groot ver schil op -het bord. Toch speelden de bezoekers een knappe eerste helft en 5 mi nuten voor rust werden de bordjes op 36-31 gebracht. De goede verdediging van vooral Swolfs-De Block werd gekoppeld aan de schotkracht van De Pauw. Na 46-40 rustcijfers ging Were Di resoluut zijn kans maar wanneer de Waaslan- ders op 4 punten kwamen 52-48 begon een fluitrecital van de scheidsrechters en Swolfs kreeg vanwege de fluiteniers vier fouten aan zijn been. De jonge Vercau- teren kwam hem vervan gen maar dan sprak de rou tine van Akron dat weerom uitliep tot 64-54. Een laat ste offensief van Were Di 66-62 en 74-70 scheen vruchten af te werpen maar de thuisploeg kreeg carte- blanche van de scheidsrech ters. Swolfs moest naar de bank en Podevijn kon met drie opeenvolgende aanval lende fouten zijn ploeg naar 81-76 cijfers werpen zonder dat iemand hier graten in vond. Een doelpunt van De Block werd afgekeurd voor twijfelachtig springen en wanneer De Pauw alleen op het doel afging van Akron werd hij eveneens op een loopfout bestraft. De thuis- Bavi Gent - Cabrita Zele: 79-82 Als titelkandidaat is de 79- 82 uitslag zeker geen grote prestatie voor de Zeienaars. Het dient evenwel gezegd, en dat werd door de lokale ploeg won dus wel onver diend tegen een fel verbe terde Waaslandse ploeg. Punten: Were Di: De Block 16-8, De Pauw 13-12, Swolfs 5-2, Aertzs 6-0, Verbraeken O- 10, De Brant 0-4, Vercaute- ren O-O. Akron: Pinteion 4-0, Spi- leers 14-10, Rombaut 8-8, Podevijn 10-7, Balcaen 10- 10, Hantson ü-2. WEGA ploeg bevestigd, dat Bavi zijn beste match van het seizoen speelde. Cabrita werkte af tegen een hoog percentage. De 36 korven uit 64 pogingen betekenen ruim 56%. Buitenhuis zul len daar verschillende wed strijden mee gewonnen worden. Tegen een door Dirk Fransaer, gestimu leerde ploeg, kreeg Cabrita het aanvankelijk moeilijk. De Dendermondenaar, die vorig seizoen bij Zele speel de wilde zich overtreffen, tegen zijn ex-ploegmaats. Hij scoorde de eerste zes punten voor zijn ploeg en meteen 11-4 aan de 4* mi nuut. Langs Van Has Bel. die een zieke Deprez ver ving, konden de bezoekers terugkomen tot 15-16 na 7 minuten. Toen ook De Locht begon te scoren, werd het 20-26 na 10 minu ten, maar aan de rust was alles te herdoen. In de tweede helft stokte het aanvalsspel van de Zeie naars en Bavi maakte daar gebruik van om via 55-49 aan de 12* minuut uit te lopen tot 67-57. Een precai re situatie voor Zele. Op dat moment schoort Jan Van Hoeyweghen in aktie. Van- op de spelverdelersplaats lukte hij een enige shot- Drestatie (11 op 13) en sa men met Rudy Putte: J®1 op 10) zag hij aan de van de heropstandin 75 aan de 17* minuu prez kon dan in de ei de zege veilig stellen. Punten: Bavi: Van Holen 0-4, saer 14-6, Van der 2-8, Vernimmen 10- Martelaere 8-2, De cker 6-9. all* :dde iaal -dar j eit t het ular anw< ief: PIJ] alle rerp zul 0186 bek: plex dnf 6-Gfcld Cabrita: Coene Hoeyweghen 8-17 Locht 10-0, Putte: Deprez 2-5, Van Has! r Moens 2-2, Van Dan k

De Voorpost | 1981 | | pagina 26