Liefhebbers sporten zo COMAR SPORT 1250 vogels in Chiroheem RENE DE BRUCKER, REUS VAN AALST BIJ LIEFHEBBERS MELCKENBEECKVRIENDEN, 'T KLOKSKEN EN TIMARCHA UITGEBEKERD! MAAR OOK TOPPER NAAR DE VAANTJES!!! FANTAST BIESEMAN FLUIT WERELDRECORDS, 14 - 4.12.1981 - ue voorpost Het bestuur van de Vogelvrienden Moorsel en de medewerkers aan de tentoonstelling. (CDJ) inspanningen naar het klubt &'s vrienden»,! >ndse Stee GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat, 54 Koolstraat, 159 9300 AALST Tel. LIEFHEBBERSBASKETBAL AALST De nieuwe speeldag begon onmiddellijk met een topper, namelijk het duel tussen de nummers twee en drie, BBC O If It en BBC Cockpit Zorba. Olfit, trad volledig aan op die zondagmorgen. Cockpit Zorba daarentegen was gehandi capt door de afwezigheid van Johan Saeys, bezet op dit zondagmorgenuur en Freddy Van Pottelbergh, die gezien werkzaamheden, niet naar Aalst kon overkomen. Olfit beschikte dus over 9 spe- hier toonde Bieseman zijn fluit- lers. Cockpit Zorba over 7. ziekte. In zes minuten ver- Deze details, opdat elke lezer dween de lange Kerkvliet ook het vervolg zou kunnen voorgoed naar de bank. On- volgen. Olfit startte het best dertussen had Olfit van de ver- langs De Wilde en verwierf warring bij Cockpit Zorba ge- een 6-2 voorsprong. En on- bruik gemaakt om 28-13 langs danks puike afwerking van Paul Steenhaut uit te lopen. Mare De Wuffel kon deze niet Doch toen begon bij Cockpit verhinderen dat Cockpit na 6' Zorba Ferre Van den Hauwe steeds 11-9 in het krijt stond, aan zijn recital. In amper 3' Ondertussen had Bieseman slaagde hij er in zijn ploeg tot de referee in kwestie, reeds 28-23 terug te brengen mede zijn naam gemaakt. In een door de hulp van Bieseman, periode van drie minuten, die nu plots Cockpit-gezind slaagde hij er in vier persoon- was. De foutenlast ging van 1 - lijke fouten van rebounder Ja- 8 naar 9-8, doch dan was het cques Rasschaert te zien bij weer de beurt aan Cockpit om Cockpit Zorba. Dat dit een bij- alle sterre te zien zodat de komende handicap betekende lokalen langs De Wilde, Van voor de bezoekers hoeft nau- Callenberghe en Steenhout welijks betoog. Als verzach- vanop de vrijworplijn, opnieuw tende omstandigheid kan hij 32-23 konden uitlopen. Doch wel aanvoeren dat hij deze de bezoekers bleven er in ge- topwedstrijd alleen diende te loven, ondanks hun fouten- blazen. Wat zeker een blaam stand en langs Guy en vooma- mag zijn voor de inrichters van melijk Ferre Van den Hauwe het kampioenschap dat zij kwam Cockpit 1' voor rusten voor dergelijke wedstrijden gelijk 37-37. Met zijn enige niet iets meer bewuste veldgoal zette Arne Kerkvliet scheidsrechters aanduiden, zijn ploeg zelfs op een 38-39 Rasschaert werd vervangen voorsprong, doch bij het rust- door Arne Kerkvliet, en ook signaal kon Steenhaut op nieuw vanaan de vrijworplijn, gelijkstellen. Een tussen-scou- ting leerde ons dat de stand 39-39 luidde. Dat Cockpit de leiding had in de foutenlast 11 - 17. Dat Olfit 33 maal aan de vrijworplijn kwam, en Cockpit slechts 11 keer. Dat Olfit nog over zijn 9 man beschikte en dat Cockpit met slechts 6 ver der moest. In de beginperiode van de tweede helft, slaagden de bezoekers er in langs Ferre Van den Hauwe voorsprong te nemen doch Van der Ghijlen, De Wilde en De Saedeleer replikeerden tot 49-45. Ferre Van den Hauwe, nu losgebro ken in de fastbreak zorgde met een 4 op 4 voor 49-53. Tot de 12' kon Olfit stand houden, doch dan kwam opnieuw Bie seman op de proppen Cockpit had gegokt, door Jacques Rasschaert in de beginperiode op de bank te laten, en die gok was geslaagd. Toen zij echter de doodsteek wilden geven, en Rasschaert terug opzetten, floot Bieseman haast onmid dellijk Jacques naar de bank. Meteen was Cockpit herleid tot 5 man, waarvan Wim Possé alleen de reboundkracht moest dragen. Doch Dany De Boitselier, Guy Van den Hau we, Ferre Van den Hauwe en Mare De Wuffel weerden zich als duivels, en konden hun kleine voorsprong bewaren 61-64 na 14'. Toen één minuut later ook Ferre Van den Hau we naar de bank gefloten rende 10 in het vaarwater werd, dacht men het Cockpit- houden, van Den Hoorn 20- kalf verdronken. Doch men 18. Dit was het resultaat van sloeg de bal mis. Wel was voortreffelijk werk van Gerrit Cockpit zijn sterkste aanvaller Troch, die zich tegen Herman verloren, en dit laat onvermij- Van Keer nog eens wou over- delijk wonden na, doch ook treffen. Doch de fysiek speel- met vier slaagden de Cockpit- de Den Beiaard parten, en ters erin, om Olfit steeds op langs Veillefon en Van der een drie a vierpunten achter- Speeten werd stilaan een kloof stand te houden vooral dan geslagen 29-22 en 35-42 aan door de werkkracht van Mare de rust. In de tweede helft De Wuffel, maar het mocht domineerde Van Keer zijn niet zijn, want twee minuten tegenstander volledig en de nadien ging ook Dany De score ging dan ook snel om- Boitselier naar de bank voor hoog 52-34 en langs Van der een totaal ingebeelde fout en Speeten werd het zelfs 63-39. dit bij een 66-70 stand. Met Naar het einde toe nam De zijn driën kregen Wim Possé, Hoorn wat gas terug, zodat De formatie van F.C. De Zwaan liet van zich spreken tijdens de kwartfinales: een 0-3 uitzege bij 't Kloksken. (per) Klubkampioen Roger Van Herenthals samen met Bruno Van den Steene, Johnny Van Gucht en Omer Noél. (CDJ) De Vogelvrienden uit Moorsel stelden deze week zomaar eventjes 1250 vogels tentoon Exoten, Europese, kruisingen, kanaries en parkieten waren in alle bonte kleuren te bewonderen. Voorzitter Omer Noël en zijn manschappen Eric Buys (sekretoris), Johnny Von Gucht, Willy Van Eeckhoorn, Roger Van Herenthals en Wilfried Caudron hadden werkelijk hun best gedaan om deze expo zo net mogelijk op te vatten. Men mag wel schrijven een kroon op 10 jaar tentoonstellen Guy Van den Hauwe en Mare De Wuffel vriend en tegenstre ver op hun hand, en bleven leiden. 72-76 bij het ingaan van de laatste minuut doch dan kwam Bieseman opnieuw de leidersploeg een handje toesteken, want ook Posse moest er af. Met 2 tegen 5 de scheidsrechter) kon Cockpit alleen nog zijn inzet tonen. Olfit, ondertussen ook zowat gehalveerd door de fou tenlast, kwam gelijk via Van der Ghijlen en Van Callen berghe. Nam zelfs voorsprong langs Steenhout vanop de vrij worplijn, voor fout van Guy Van den Hauwe. Met nog een kleine minuut te spelen, drong De Wuffel onder de ring door. Fout van Steenhout, ook zijn vijfde. De Wuffel mikt een'2 voor 3 en Cockpit leidt op nieuw met 77-78. Nieuwe doelpoging van Olfit, nieuwe fout voor Cockpit, en Van Cal lenberghe shot 1 voor 3. 78- 78. Nog 6 seconden te spelen. Balbezit voor Cockpit Zorba, langs Mare De Wuffel deze dringt door langs de lijn. Wordt doodeenvoudig van het veld gelopen doch Bieseman stond waarschijnlijk te ver van het gebeurde om deze flagrante fout te blazen, zodat er verlen gingen dienden gespeeld Na enig over en weer gepraat, sloten Guy Van den Hauwe en Mare De Wuffel de handen in elkaar, de wedstrijd te staken Met 2 tegen 5 nog vijf supple mentaire minuten spelen, was onbegonnen werk, vooral daar beiden ook zwaar in de fouten stonden, en de wedstrijd dus waarschijnlijk toch zou stilge legd worden Cockpit Zorba kwam als morele overwinnaar uit de wedstrijd, doch verliest de punten door staking van de match. Bieseman van zijn kant, trachtte een gooi te doen, om zijn naam in het guiness-book of records te krij gen, door liefst 68 fouten te fluiten en liefst 107 vrijworpen te laten optekenen Een record alleszins, die niet zo vlug van de liefhebberstabellen zal ge veegd worden, zelfs al blazen er twee scheidsrechters. BBC Olfit Jeans Shop: De Wilde 15, Steenhout 29. Van Callenberghe 16, Van der Ghijlen 8. De Saedeleer 6. Dhaese 4 BBC Cockpit Zorba: F Van den Hauwe 33; De Wuffel 17, Possé 3, Ras schaert 8, G. Van den Hauwe 11Kerkvliet 2, De Boitselier 4 een leeggespeeld Den Bei aard het verschil kon beperken tot 72-45. BBC De Hoorn: Van Keer 32, Veillefon 14. Van Stichel 6, Thybaert 0, Van der Speeten 18 en Huylebroeck 4. Den Beiaard: Troch 22, Ph. De Vleeshouwer 7, J. De Vleeshouwer 4, H. Stassijns 4 en Muylaert 8. Dank zij een nieuwe overwin- René De Brucker met op de achtergrond een slogan die boekdelen spreekt: «Van Meesterschap», (per) Op 21 november jl. werd op het Wljngaardveld te Aalst, naar dat René als jaarlijkse gewoonte een mossel- en kippeslag ingericht ten ker niet bevoordeeld is ning heeft Hugh's zich in de voordele van de wielerliefhebber René De Brucker. over al de semi-profs top van de rangschikking aan- Het bestuur, bestaande uit: der de tweede plaats in de kategorie kunnen we gemeld. Het slachtoffer was Frangois De Wolf (ere-voorzit- algemene rangschikking van door te zeggen dat 1981 De Nachtwacht. Tot bij de rust ter), Paul Seminck (voorzitter), de Franco- Beige werden on- en vast geen verloren kon De Nachtwacht vooral dan Gaston Mathijs (penning- der zijn naam ingeschreven, weest is! Samen met via De Lil stand houden met de meester) en de leden Mathijs Van een geslaagd voorsei- stuur, waarop René lokalen. De score was dan 34- Julien, Frans De Brucker en zoen gesproken! kan rekenen 26. In de tweede periode trok jan Hunninck stonden in voor Door ziekte en materiële a,len een s*erk seizoen Van den Borre al zijn aanval- de organisatie van deze ge- tegenslagen zag René tijdens René en zijn sportieve lende registers open. De Lil slaagde avond. de twee boogmaanden van vin9 willen langs deze kreeg geen steun terwijl Cor- Meer dan 950 supporters en het wielersiezoen vele ere- hun vrienden danken nelis, Troch en Van den Dries- sympathisanten kwamen hun plaatsen verloren gaan. Doch geleverde sche de Hugh's topschutter morele en financiële steun René kwam terug zijn plaats verwijzen bijsprongen. Eindstand 71-52. brengen aan deze Aalstenaar aan de top innemen met een "De René's BBC Hugh's Toff Sheake- en zijn bestuur. Bij de start van paar knalprestaties, denken Dendermondse speare: het seizoen leek het erop dat we maar terug aan de prachti- 211, Aalst, waar nog Troch 14, Van den Driessche René De Brucker in 1981 wer- ge overwinning te Nieuwerker- nieuwe supporters lid 14, Cornèlis 14, Eeckhaut 2, kelijk zou doorbreken; hij be- ken en de drie palmen die worden van de haalde immers palmen in René nog mee naar huis vrienden. Gent-Gent en te Harelbeke, en mocht nemen, nog vele ereplaatsen, waaron- Rekening houdend met het feit De Wolf 3, Van den Borre 24. BBC De Nachtwacht: De Lil 28, Lescrauwaet 8, G Goubert 6, Claessens 6, Flips Zoals de cijfers het duidelijk aantonen, behaalde Opel te gen Terlinden een probleemlo ze zege Het klasseverschil was van meet af erg duidelijk. Na 6' leidde Opel reeds met 20-0, wat zeker wel als een record zal geboekt worden. Pas in de 7' kwam Gerrit Da Mol even los uit de omknelling en scoorde de eerste Terlin- denpunten. Hij was trouwens de enige bezoekende speler, die inzake shotvaardigheid met de gastheren kon wedijve ren. Na de rust 51-17 liet Opel de touwen wat losser zodat Terlinden ook wat tegenpun- ten kon scoren. Via Jaak Lefe- vre bereikte Opel de century- score. BBC Opel: Tembuyser 32, Borms 25, L. Lefevre 15, Impens 11, Gee- rinckx 9, Stadfeld 6, J. Lefevre Het dynamische bestuur van René De Brucker, bijgenaamd de reus van Aalst, (per) 2, Teerlinck 2. BBC Terlinden: Vidts 4, Heyvaert 3, Schellinck S0MATI HERVAT ZICH, Si, oe Hoorn oPe, EN OOK VVTTA DOELTREFFEND! Hughs en Cockpit 10, Borgh- nrrtni ICCWflFTRAI la,er kon Jan de Greve mans 8, Den Beiaard en Sint- DCUrllUi OVUl I DHL geharrewar zijn derde Den Beiaard kon zich gedu- Klok en Terlinden 2. BEDRIJFSVOETBAL Antoon 6, De Nachtwacht, De zowe| Somati als VVTTA bleven onder de maat dit seizoen, punt aantekenen fT#Q Tegen respectievelijk Resocub en Callebaut B, de twee puntenwedstrijd tussen laagst gerangschikten hebben zij zich hervat. Somati kwam baut A en VV Bouw hebb in de voorbij negen weken amper aan 5 treffers, die alle chocoladejongens zich gelijk goed waren voor zes punten en nu tegen de rode het miniemste verschil |„j,0 lantaarn: de jongens van Resocub Terjoden, haalden zij best uit de slag viermaal uit, en de score kon nog wat hoger geweest zijn, Reeds bij de rust was als men ziet dat Rudi De Pues aan het uur, een strafschop uitslag een feit. Meteen rechtop de doelman trapte. Uit voorzet van Mare Moeren- punten. Nu prikten de Tele- lebaut A in het spoor van leider Amylum. stond voor een zeer hout was de Somati-krullebol graafjongens er vijf tegen het ondrarht want hpt nnrhlanc Ho mol/Ar won hol dallphéll it R-nfil Dft hfiSllSSinO zijn M.T.S.A. Bij het MTSA was een rustdag ingelast in de kompetitie en de ire!feLV0?r ^rekening 4 daarvan werd gebruik gemaakt om de kwartfinales van de "a 'n de 5a v®[J1®09" _nrnnn an iatfir 7nrnfifi |an '°yuo uo« beker af te haspelen. Van de vier geplande wedstrijden, de Wilbckx de stand tot 3-0 en sprongI en 1 laterJ"5 9de een latere datum, vonden er drie doorgang, en de als topper aangeschreven in de 63 kon Erauw een vrij- stand: Nieuwe Wijk Endoka zowat het duel van de bekerploegen, schop rechtstreeks in doel stand. Dan kwam Callebaut B bleef in de modder steken. doe" b®1?r\der\ VVT™ *an zijn kant had in de voorbije tien De Scheidsrechter van dienst, glorie gebleven? Naast het be- wedstrijden zevenmaal nochtans de maker van het Callebaut B-net De beslissing bezoej, bjj eerste doelpunt na 23'. Marc in deze wedstrijd viel vrij post Erembodegem De Moerenhout nam zelf de twee- vroeg. Na 11 schoot Jan De toestand van het Dafc u Greve raak. Aan het kwartier 5 - h< verdubbelde Piro de voor- ^echler deze even op adem, en gedurende Amylum 18, Callebaut een halfuur werden de netten R°sf Erembodegem 17, gaaf gehouden Dan kwam de 16- Intercom en 3 3 - \l\rl-TA O Cnmnlj nry oordeelde na kontrole het ter- kerprogramma ook twee ach- scoord, en bereikte met die vernedering Frangois Rom- ^V^T^ 9- ^omatl en rein aan Den Appel onbe- terstallige wedstrijden. Eén in minieme totaalscore zeven bauts maakte 4-0 na 45'en 10' Callebaut B 3 en speelbaar, zodat wij even zul- de zaterdag I reeks, met Rayo len moeten wachten naar de Espanol - Leeuwerik en één in vierde halve finalist. In de an- de tweede reeks met Apostel- dere wedstrijden twee verras- ken Royal Sportief. Rayo Es- singen van formaat: Melcken- panol heeft van de komst van beeckvrienden, toch een ploeg hekkensluiter Leeuwerik ge- die het steeds ver brengt in de bruik gemaakt. Om zijn achter bekerronden ging onderuit te- stand op leider Simca Boys te gen Heizijde, 't Kloksken van herleiden tot zeven eenheden, zijn kant, kon zijn iets minder Met nog twee achterstallige presteren der laatste weken, wedstrijden staan de Span- ook niet verbloemen in zijn jaarden nu op een vierde bekerwedstrijd tegen De plaats. Dat Royal Sportief Zwaan. De bezoekers haalden moeilijk tot scoren komt, werd het zelfs met een duidelijke 0- andermaal bewezen bij Apos- 3 uitslag. In de derde wedstrijd telken. Nochtans waren het de werden de verwachtingen in- bezoekers die de wedstrijd gelost voor wat betrof de over- maakten, doch Apostelken winning en dé nederlaag. Sun- scoorde het winnend doelpunt, set haalde het. Doch de uitslag Een goede zaak voor Apostel- stemt toch even tot nadenken ken, dat hiermede weer aan- 0-7 is zeker geen alledaagse sluiting krijgt met de midden- Tteha9 wLTdifoSdv! m°°' Va" dS ,a"9SChikkin9 Voor de kwortfinolesvan de M.T.S.A.-beker ging Sunse. Timorcho een 0-7 rommeling geven.f"»

De Voorpost | 1981 | | pagina 14