Ook DAT was 1981 22 - 25.12.1981 De Voorposl Jean Janssens: naar Bornem als speler-trainer. Een lange en mooie loopbaan bij SK Beveren zit er voorgoed op (ar) keertje: Frangois Willems, samen met Laureys en Patrick Van Damme: begaafd biljarter en nationaal kampioen bij de juniores (ar) Zo was het ook al eens een Vervaet op het podium (ar) Rolstoelbasket: volwaardige sport. Dat bewijst Feniks Lokeren (ar) De BWB-afgevaardigde hoort erbij. Hij is de rechtvaardige rechter en de man die er voor zorgen moet dat alles naar de regels verloopt. Hier Emmanuel Buys, een vertrouwde figuur, bij de start van een nieuwelingenkoers. Ria Van Landegem (241) en Karine Van de Moortel (202): langzaam maar zeker naar de nationale atle- tiektop. (ar) Een kwart eeuw reeds verkoopt Remi Eeckman uit Zele «De Eendrachtsuppor- ter». Sinds het begin van dit seizoen is de oplage gestegen: nu de ploeg prima resultaten boekt, was er ook een ruimere publieke belangstelling, (ar) Ronald Van Avermaet: terug van weggeweest. José De Cauwer: renner-af, maar adjunkt- sportbestuurder bij Fred De Bruyne (ar) Gregorz Lato en Wlodek Lubanski: mijmerend over wat in hun onrustig geboorteland aan het gebeuren is? (ar) Gaston Slots, vooraanstaand «duivensjapper» uit Lede (rechts) samen mü echtgenote en soigneurRoger Key meuten, destijds een man die de goal wisi staan toen hij voor Wilskracht Gijzegem voetbalde, (ar) Scholier Kris De Ridder: 4,60 meter en nieuw natio naal rekord. (ar) Golfbiljart: voor wie het goed wil doen, geen doordeweeks cafésportje. (ar)

De Voorpost | 1981 | | pagina 22