r»=& Lat, I jaar schutter: Lon De Vos uit Stekene is niet de enige uit de streek die er een ilve eeuw met pijl en boog op uittrekt, maar voor hem was er een extraatje bij. Jong geleerd is oud gedaan, zegt Jerry Van Dam me. (ar) Luc Beniers: stevige Wase belofte, (dm) De derde in de reeks: na Luc en John klom ook Kurt De Croock op de koersfiets. (per) Is Sonja Thuy in De Klinge de koningsvogel naar beneden schiet, dan mondt if steevast uit in een fuif. (ar) Hans Aabech, samen met Costa Vervaet dé aanwinst van Lokerse SV (ar) Ook de jeugd doet aan veldlopen. Een eerder ludiek gebeuren voor de meesten. (ar) my Buyle uit Lokeren: één van 's lands stevigste biljartbeloften (dm) idi Haieydt, gezellig thuis en in familiekring: transfer naar Cercle Brugge, na ren in dienst van SV Waregem, waar hij verzeild was na zijn carrière bij mdracht Aalst en zijn debuut in het team van Wilskracht Gijzegem waar hij reds op 16-jarige leeftijd titularis was. (ar) Bené Uyttersprot uit Lebbeke: 70 jaar duivenmelker. Een rekord? (ar) «Oudje» Godelieve Roggeman (Eendracht Aalst na elke veldloop steevast op het podium. Lokerse supportersklub Metro huldigde René Verheyen als verdienstelijkste tier van het seizoen. Ook de andere Sportingspelers werden erbij betrokken In Stekene namen 128 jongeren deel aan het jeugdtennistornooi (ar) itsen lokt nog steeds de grote massa. Vooral in Aalst dan, voor het jaarlijks tooi op de Houtmarkt. Hoeveel kijkgragen er bijeenkwamen7 Zo'n goeie 1.500 Clement D'Hondt uit Berlare: één van 's lands beste veteranen, (ar) In Lebbeke kwamen de rebellen kijken hoe de noodploeg het deed... (ar)

De Voorpost | 1981 | | pagina 23