Temse Scheldezwemmers huldigde kampioenen =N Jastremski zet zegereeks voort Uitslag eindejaarspunten V.R.V. 1981 Distriktskampioenschappen 400m vrije slag L.Z.V. voorbij Wetteren Caramboleverbont «Dender en Schelde» 36 - 22.1.1982 - De Voorpost ZWEMMEN Zowel in Sint-Niklaas als in Eeklo wer den tijdens het voorbije weekeinde de 400m vrije slag wedstrijden gezwom men, geldend als distriktkampioen- schappen en tevens schifting voor de schaal Georges te Serai. Zowel te Eeklo als te Sint-Niklaas hebben twee klubs zich veel sterker getoond dan al hun mededingers. In de jongere leeftijdska- tegorieën was dat St. Martens-Latem. Op nationaal plan was dat Meetjes land- se Zwemclub, dat niet minder dan 20 punten voorsprong nam op zijn dicht ste tegenstrever: Mosa Luik. Over het algemeen werden bij- landse Zwemclub kon door zonder mooie prestaties gele- geen enkele Waaslandse Club verd. Zo was er het duel tus- doorbroken worden. Wel kon- sen Hendrik Van Steenberghe den in praktisch alle leefstijds- en Marc Van de Weghe pas in kategorieën de Waaslandse de laatste baan in het voordeel clubs doordringen, van de Belgische Kampioen beslist: 4.02.5 en 4.03.7. Ver- Dendermondse Zwemclub der opvallende tijden van de Olympos Waalse Pierre Schmitz Deze club behaalde zilver met (4.05.6) en Jean Marie Ar- Frank Bruneel in de kategorie nould (4.10.3) De Waaslandse eendjes; kreeg tevens de me- ploegen lieten zich ook niet daille van het district toege- onbetuigd. kend. Voor Nathalie Portaels was er brons met 7.20.9; ook Schiftingen schaal Geor- nog brons voor Kris Rottiers ge te Eeklo Het meesterschap Martens-Latem en de leeftijdskategorie 1068. De ze krachtige zwemmer zwom van St. een bijzonder sterke -wedstrijd Meetjes- door na 4.46.8 aan te tikken, Waterpolo Aalst - Jastremski: 0-12 Van bij het begin werd Aalst op zijn doel geplakt, daardoor ge raakten de Hamse meisjes moeilijk door de. muur, maar toch zou een opportunistische Hilde Bleyaert een 0-2 voor sprong scoren. De tweede pe riode bracht Jastremski een comfortabele voorsprong van 0-7; van een spel van kat en muis gesproken! In de derde periode ging Aalst op zoek naar een doelpunt, maar het had geen rekening gehouden met de Hamse doelvrouw Pa tricia Van Hemelrijck, die en kele mooie safes ten beste gaf, wat haar dan ook menig maal applaus opleverde. Zij werd bijgestaan door een ver rassend goed spelende Marti- ne De Bruyne, die haar verde digende rol uitstekend vertolk te. In de vierde periode werd niet meer gescoord, daar de Hamse coach overging tot ve le vervangingen en iedereen liet spelen. Aan de 0-12 stand werd niet meer geraakt. Voor deze resultaten verdient de ganse ploeg een pluim, maar toch willen we even een uitste kende Hilde Bleyaert vernoe men, die zomaar 6 maal scoorde en een steeds sterk van zich afbijtende Christine Van Cauteren, die 3 doelpun ten voor haar rekening nam. Zaterdag om 8 uur in het Lo- kerse Zwembad neemt Ja stremski het op tegen het hoog gekwoteerde Gent, dat al vaak een boeman is geweest voor JZH. Een grote opkomst wordt verwacht. Inkom gratis! Milou een verbetering van zowat 25 sec. Hij kreeg voor zijn resul taat de bronzen medaille van het district. Wim Bruneel die nog steeds tegen een slechte vorm kampt werd vierde met 4.49.3. Even ook de fraaie prestatie belichten van Veerle Parijs die met 5.20 vierde werd. Annick Pauwels noteer de een ernstige tijdsverbete- ring: 5.16.8 van Michel Van de Casteele (6.34.9) en van Peg gy De Block (7.20.9) zwom men voor het eerst een 400m. wedstrijd. Temse Scheldezwemmers Deze club behaalde tweemaal goud met Geert Van Strijdonck (73) en met Karei Moerman (69). Zij legden de afstand af in respectievelijk 7.48.3 en 5.11.7. Brons was er voor Filip Brijs (72) 6.35.5, die tevens de bronzen medaille van het dis trict kreeg, voor Stefaan Ver- ■cruyssen (5.38.6), en Kathy Van Landeghem (6.17.4). Speciale vermeldingen ook voor Maureen Van Damme (4e met 6.25), De Clercq Daisy (8* met 6.41.9) en Van Buynder Dominique (13® met 6.06.2) Uitslag van de overige TSZ- ers: Verdickt Luc 6.56.8, Loc- kefeer Jelle 6.40.5; De Meyer Christel 6.19.4, Volckerick Ti- na 6.22.5, Stoutjesdijck Joery 5.12.8 en Annick Van de Velde 7.45. Bevers De club van de geestdriftige trainer R. Dullaert kaapte met De Snijders Sandy (73) goud weg met 7.05.8; haar werd de bronzen medaille van het dis trict toegekend. Verder mooie prestaties van Kurt Bosmans; brons met 5,39.7 en nog Van Der Heyden Nathalie 6.04.1. Jastremski - Hamme Dadamfort zorgde hier voor eremetaal: zilver met een tijd van 5.42.4. Petra Mertens werd vijfde met 5.40.4. Neptunus Aalst Hier zwom Anja De Schrijver een bijzonder mooie wedstrijd. Zowat de 350m lag ze aan kop, en pas in de laatste 50 m moest ze deze voorsprong ge leidelijk afstaan aan De Neve Els van St. Martens-Latem. Anja werd ten slotte met de zelfde tijd als de eerste tweede geplaatst; beslist -een tegen valler voor deze knappe zwemster. Marianne Parmen- tier werd 5° met 5.03.2 en Els de Troyer deed 5.17.2 over deze afstand, Wase zwemkring Van Bocklandt Marleen was hier de vaandeldraagster met zilver in 6.09.2, terwijl enkelen van hun zwemmers zo onfor tuinlijk waren, net buiten de prijzen te vallen: Bart Van der Meulen (4e met 5.49,1) Chris Hesters (5e met 6.28) Els Ver- straeten (6e met 5.51.6) Natha lie De Vijlder (5° met 5.23), Nathalie De Moor (6e met 5.45.6). Ook Bea Verbraec- ken, Gert Cools en Vereoni- que Van Haver traden aan. Wel misten de toeschouwer de klasse-zwemster An Boon, die tijdens de vakantie een arm brak en aldus voor weken uit de competitie is. Wisselbeker Wase Zwemkring Zowat alle grote namen op zwemgebied waren op deze ontmoeting aanwezig om zich met elkaar te meten bij het seizoendebuut. Opvallende tij den waren er van Van Poecke Bert (4.22.8), Vassart Béné- dicte (4.35:8), Jean-Marie Ar- noult (4.10.3), Sabine Pauwels (4.28.1), Pierre Schmitz (4.05.6), Van der Straeten Yo- lande (4.23.3) en van Pascale Verbauwen (4.19.5). Vier plaatselijke clubs tussen dit select gezelschap. Dendermondse Zwemclub Olympos Als naar gewoonte werd weer een hoofdvogel afgeschoten door Sabine Pauwels, die met 4.28.1 alle anderen te sterk afwas. Zij werd eveneens kampioene van Oost-Vlaande- ren. Ook een mooie prestatie van Michel Beeckman, die met 4.24.5 derde werd achter de Olympische geslecteerden: Jean Marie Arnould en Chris- toff Volon. Hij kreeg de zilve ren medaille van het district. Een vierde districtsplaats voor Cris Sarens in een fraaie 4.40.2. Verder tijdsverbeterin- gen voor Daniel Beeckman, Michael Bahnmuller en Erik Van Goethem. Neptunus Aalst Murielle Permentier zorgde voor de beste wedstrijd van de club. Zij werd derde met 4.47.6 van haar leeftijdsgenoten, maar verwierf de bronzen me daille van het district. Alain De Schrijver, Kristien Paelinck en Jurgen Goossens en Patrick Meert leverden mooie presta ties, al ligt de 400 meter hen minder goed. Temse Scheldezwemmers De sterkste prestatie kwam hier van Jean-Paul Mijs, (4.34.9) die vijfde werd in zijn leeftijdskategorie, maar die in het district op de vierde plaats kon aanspraak maken. Ook waardige deelname van Kari- ne Briessinck (6° met 5.06.6), van Chris De Meyer, van Micheline Vercruyssen en Gerrit Meersman. Wase Zwemkring Katrijn Beek leverde de beste prestatie van haar team. Zij werd zesde met 4.56.7, be paald positief voor een zwemster die vooral in schoolslag uitmunt. Overigens telde de club heel veel deelne mers, die zich niet bij de kop groep aansloten, maar die toch elk op hun beurt fraaie wedstrijden zwommen. Velen van deze zwemmers hebben immers hun hoofddoel van competitiezwemmen naar wa terpolo verplaatst. Toch even de namen vermelden van Jan De Maesschalck, Jeroen Thi- bault, Nadine Daelman, Dirk Heirbaut, Kristien Boon, Micheline Baeyens, Ilse Van Dame, Filip De Meulenaer, Sabine Heirbaut, Kattelijne De Witte, Noël Selis, Steven en Jan De Witte. Zondag vindt in het Gentse Stropbad de confrontatie over de 400m wisselslag plaats. Milou Nathalie Portaels, Peggy De Block en Karine Bertram, beloftevolle zwemmertjes t Dendermondse Zwemclub Olympos (Milou) Naar jaarlijkse gewoonte viert T.S.Z. het Driekonin genfeest op de tweede zondag van januari. Dit is dan ook het moment, om de kampioenen en verdienstelij ke zwemmers (-sters) te huldigen. Het was dus verzamelen geblazen in het cafetaria van het zwem bad voor zowat 100 zwemmers. WATERPOLO ZVW-LZV 9-10 Zondag stond voor Lokerse Zwemvereniging een zware en belangrijke wedstrijd op het programma: uit bij Wetteren. In het kleine Aalsterse bad, waar de gastheren hun thuiswedstrijden afwerken, ging LZV vorig jaar ten onder aan de zenuwen, maar in eigen bad namen zij revanche. Dit seizoen is de herkansing voor Wetteren, LZV bleef buitenshuis immers aan de winst in een wedstrijd die telkens weer in een geladen sfeer betwist wordt. In het andere kamp staat immers ex-LZV coach Maurits Dauwe. Deze overwinning smaakt dus zoeter dan een andere. De wedstrijd kende ove rigens een uiterst gespan nen verloop. De eerste tref fer was voor de thuisploeg, met onmiddellijk betaald antwoord van Mark Ver- tonghen. ZVW liet een uit sluiting van Jan D'Hooghe onbenut, waardoor LZV na treffers van Erik Peeters (2x) en Rik Mestdagh een eerste keer kon draaien 15' veldloop te Hamme. De scholieren op het schavotje, voorsprong- 3-4. Toen Eerste werd Wiels, tweede Van Herreweghe en derde Rasschaert (vh) leek het Lokerse lied ech ter gezongen: Wetteren drukte, en kwam na uitslui ting van Erik Peeters op voorsprong. LZV was en kele keren in numerieke meerderheid, maar zelfs met twee spelers meer ble ven doelpunten uit. Een tweede straftijd voor Erik Peeters gaf ZVW wel de gelegenheid om even voor halfwedstrijd te scoren (6-4). De derde set begon met straftijd voor Eddy De Bruyne, gelukkig zonder schade. Hij scoorde even later wel zelf, en Rik Mest dagh zorgde voor de gelijk maker. ZVW liet ook een tweede uitsluiting van Eddy onbenut, maar kon toch met voorsprong aan de laatste periode beginnen. Hier ging de thuisploeg echter onderuit. Erik De Wolf en Mark Vertonghen hadden LZV op gelijke hoogte gehesen, en toen pakte Eddy De Bruyne een Wetterse penalty. Na een doelpunt van Luc Mest dagh kwam de thuisploeg nog wel op gelijke hoogte, maar in een hypernerveus wedstrijdeinde bezorgde Peter De Clercq Lokerse toch nog de winninggoal. D.M. Om 15 uur hield de nieuwe voorzitter van T.S.Z. nl. Frans Vercouteren de openingsrede. In zijn toespraak legde hij wel de klemtoon op de sportiviteit die de zwemmers moeten hebben tegenover andere zwemklubs, en zeker tegen over hun konkurrenten in ei gen midden. Men kan hard zijn in het water, maar daarbij kan men ook sportief blijven. Als ontspanning was er nu eens geen disco-bar, jeugdor kest, goochelaar of iets derge lijks, maar de leden (groot en klein) van T.S.Z. zouden zelf de namiddag verzorgen met allerlei opvoeringen. De vol gende zwemmers maakten zich verdienstelijk bij de show. Kathy Van Landeghem, Stefan Vercruyssen, Greetje Vercou teren, Dagmar Lockefeer, Jel le Lockefeer, Karine Bries sinck, Tania De Roeck, Aud rey Smet, Micheline Vercruys sen, Pascale De Beleyr, Sabi ne Briessinck, Nicole Vermeu len, Christel De Meyer. Bij de grote leden was er het optre den van James De Beleyr, Robert Vercruyssen, Cyriel Mijs, Marcel Vermeulen, Jan Stoutjesdijck, Hugo Moerman, Èduard Smet, Jef Van Droog- enbroeck en Frans Vercoute ren. Het optreden van al deze mensen was een voltreffer. Om 16 uur was het tijd om de inwendige mens een beetje te versterken, onder de vorm van koeken met koffie of chocola demelk. Provinciale kampioenen Na het eten was. het grote ogenblik aangebroken voor de huldiging van de diverse kam pioenen. Bij de provinciale kampioenen waren volgende zwemmers aan de eer: bij de «C»-zwemmers: Tina Volcke rick en Nancy Apers. Bij de «B» zwemmers: Tania De Roeck, Gerrit Meersman en Danny Meersman. Bij de «A»- zwemmers: Gunther Noens, Bruno Noens, Stefan Ver cruyssen, Audrey Smet, Micheline Vercruyssen, Jean- Paul Mijs, Karei Moerman, Gert Vercouteren, Nicole Ver meulen, Christel De Meyer en Greetje Vercouteren. Bij de doortochten had T.S.Z. een prachtig klasse ment met zijn zwemmers. Terwijl zij als ploeg beslag legden op de 2de plaats na Kortrijk en dit op 84 klubs, wat wel het vermelden waard is. Hierna volgen, de indivi duele prestaties. Peter Moerman had een 9de plaats in het klassement met 44 punten, Robert Vercruyssen was 6de met 78 punten. Dan ny Meersman en Hugo Moer man eindigden 6de met res- pektlevelljk 82 en 83 punten. Een 3de plaats was er voor Audrey Smet met 98 punten, Joery Stoutjesdijck met 101 punten en Gert Vercouteren met 110 punten. Er waren ook drie 2de plaatsen met Karine Briessinck, met 107 punten, Karei Moerman met 108 punten en Pascale De Beleyr met 110 punten. En op de 1ste plaats had T.S.Z. 2 vertegenwoordigsters: Greetje Vercouteren en Sa bine Briessinck, beiden met 119 punten, wat 1 punt min der is dan het maximum. Beker '«Karei van Damme» Naar jaarlijkse gewoonte wordt deze beker uitgereikt aan het meisje en de jongen met de meeste punten, die zij hebben behaald op de vier zwemwijzen samen, en omge zet in punten volgens de Fran se tabellen. Er was nu wel een wijziging tegenover vroegere jaren, nl. vroeger kon men geen twee jaar naeen deze titel behalen. Maar nu had het bestuur in zijn laatste vergade- Rat voet spel ring beslist, dat diegene mrfvoor het meeste aantal punten di gen titel behaalde, waardoor wei kelijk de beste zwemmer zwemster op het podiusfhiek kwam, terwijl dit in het verle den niet altijd zo was. Bij de jongens eindigd Alain Meirte op de 3de plaal met 2017 punten, Karei Moei man was 2de met 2019 punte terwijl Jean-Paul Mijs (zelfdi als vorig jaar) op de eersl plaats stond met 2022 puntei Hier was de strijd hard. Bij d meisjes was het anders. Chns1 tel De Meyer eindigde 3de mi f 1734 punten, Karine Bries sinck was 2de met 1883 pun ten, terwijl Greetje Vercouts ren daar ver bovenuitstak al 1ste met 2702 punten, dit een voorsprong van 819 pun ten op de tweede. Ik gela niet dat hier moest getwijfet worden op de sterkte van dezi Spc zwemster, want met dit resul taat komt zij zeker in de top; terecht voor gans België. Greetje Vercouteren wen ook nog gehuldigd door d hoofdtrainers voor het behale van een 3de plaats op de Be gische jeugdkampioenschap pen te Blankenberge. Ever-I 7 eens een jonge haai.gezwom men op 100 m. rugslag. De wedstrijdzwemmers ont vingen ook nog een brochi met veel resultaten van jaar 1981, alsook een gan pak gegevens voor 1982. Alvorens huiswaarts ontvingen alle kinderen een pakje fruit. Dit alles wei aan de mikro verzorgd door d sportsekretaris Lea Van Lom bergen, terwijl Marcel Vermeil len en zoon Patrick voor muDat ziek en geluid zorgden Terwi gen de algemene leiding in hand» loet was van de feestkommissi 3ok met name mevr. Marie-Jeannf_k Vercruyssên-Lesire. Voorzitter Frans Vercoutejeer ren mag terecht fier zijn meien zo'n bestuursploeg, want aller Üng hebben zeer hard gewerkt dit feest in een optimale sfee Chic te laten verlopen, en hiervofl 'j ti was de voorzitter zijn mensei ni dankbaa'- Mil, In t an 982. s te gaa P jren nqQ Toe PAARDESPORT 1. Willaert Chris, Bento 81 Willaert Gerry, John 8 2. Meersman Rita, Luitenant 80 Verschelden Peter, Wildfang 8 3. De Francq Filip, Star 55 Joos Christel, Cindy 8 4 De Bock Micheline, He de la Chaine 45 Pauwels Christine, Phloyd 8 5. Van Riet Dominique, Rina 41 De Schutter Ivan, Ivorno 8 6. Bequin Fabienne, Gipsy 39 64 Van Damme Jerry, Quick 7 7. De Vos Freddy, Rubine 38 Willaert Gerrit, Mr. Rapid 7 8. RaesSonja Cartouche 35 Aerssens Sylvain, Quick 7 9. Van Assche Pierre, Gaston 32 Willaert Chris, Mr Rapid 7 10. De Potter Jan, Wikie 30 De Schutter Ivan, Bianca 7 11. Willaert Chris, Vottigeur 27 Van Assche Pierre, Flak 7 Meersman Sonja. Silver Quick 27 Van Praet Eric, Sabine .7 13. De Bock Martine, Sunrise 24 Veeneman Gerrit, Nimmedor 7 14. Joos Jozef, Sara 23 72 Cauwenberghe Martine, Little Fury 6 Moortgat Luc, Intermetzo 23 Moortgat Luc, Wotan 6 16. Verschelden Peter, Dandy 22 Van Bunder Dirk, Loteusi 6 Meersman Rita, Thor 22 Vereecken Leen, Prins 6 18 Van Damme Jerry, Anny 21 De Francq Filip, Bobo 6 19. Verschelden Peter, Travera 20 Jacobs Johan, Vol au Vent 6 20. Maes Christel, Agendoorn 19 Roosemont Luc, Valencia 6 21. Liessens Ivan, Duchesse 18 De Schutter Marleen, Ivorno 6 De Bock Martine, Concorde 18 Veeneman Rienke, Santa Luccia 6 23, Vereecken Paul, Wilson 17 S1De Francq Filip, Urquel 5 24 De Francq Filip, Quick Step 16 Van Damme Jerry, Quick Step 5 25. Willaert Chris, Cocardi 15 Van Bunder Walter, Loteusi 5 26. Verbruggen Christel, Robinhood 14 Michiels Nicole, Wendy 5 Van Holderbeke Inge, Sproet 14 De Schutter Marleen, Flicka 5 Roosemont Luc, Orkey Boy 14 Ceulemans Rudy, Ulrich 5 Peleman Inneke, Neptune 14 Verschelden Peter, Record 5 30. Verbruggen Christel, Banier 13 Van Oevelen Johan, Aristo 5 De Groote Marianne, Don Pablo 13 81 Nelis Inge, Bonjour 5 Maes Roger, Old Fashion 13 Van Camp Patrick, Voske 5 Van Assche Pierre, Wip 13 Smet Peter, Torna 5 34. De Groote Marianne, Cindy 12 De Clerck Luc, Marco 5 De Bock Micheline, Tarzan 12 Cappaert Johny, D'Artagnan 5 De Francq Filip, Huma 12 Wiel Heber, Santa Ventura 5 37. Vereecken Paul, Rex 11 De Francq Filip, Ottelio 5 Van Bunder Patrick, Ursula 11 95. Meersman Mireille, Löllypop 4 De Bock Brigitte, King Fury 11 Maris Johan. Thor 4 De Bock Martine, Violet 11 De Kinder Tommy, Detchco 4 De Schutter Ivan, Fury 11 Van Geyte Gaby, Chenny 4 lllegems Jos, Marco Polo 11 Van Praet Eric, Astra 4 43. lllegems Raf, Shiba 10 Van Damme Jerry, Seven Hills 4 lllegems Jos. Patty 10 Maes Paul. Bonjour 4 De Potter Jan, Winnetou 10 De Schutter Marleen, Krak 4 Cauwenberghe Francky, Little Fury 10 Van Oevelen Ria, Rimini 4 Van Camp Patrick, Vadrouille 10 Peleman Inneke, Lollypop 4 De Francq Filip, Jeunesse 10 Beguin Fabienne, Quatro 4 Nelis Anke, Czalfa 10 Willaert Gerrit, Pedro 4 De Francq Filip, Hamara 10 De Molder Johan, Pedro 4 Verzwalm Johan, Blacky 10 Whiel Heber, Santa Italio 4 De Francq Filip, Blacky 10 109 De Neys Sara. LVH X-step 3 53. Van Landeghem M-J., Trompeira 9 De Francq Filip, Annie 3 Verschelden Peter, Victor 9 Bolle Danny, Vinnes 3 Maes Christel, Carlo 9 Van Assche Pierre, Flak 3 Bolle Danny, Postillion 9 Verhavert Koen, Cruor 3 Moortgat Luc, Urbai Picolo 9 Hausser Willy, Wanda 3 58. Roosemont Luc, Chico 8 Goossens Jan, Vaquera 3 De Schutter Marleen, Whyler 3 Cauwenberghe Martine, Spidy 3 Nelis Anke, Orkey Boy 3 Engelen Herman, Olivia B 3 Van Cruchten Tom, Santa Marcello 3 Veeneman Gerrit, Ricardo 3 122. De Neys Kristof, LVH Sun 2 Coeck Bart, Tanja 2 Van Bunder Dirk, Larissa 2 Van Der Poorten Hilde, Frais Baby 2 Van Ingelghem Geert, Winthok 2 De Francq Filip, Rita 2 De Groote Marianne, Quiel 2 Van Oevelen Ria, Xanadou 2 Melis Greet, Nicolas 2 Heuvinck Jan, Walton 2 Joos Roger, Klaroen 2 Fierens Ramona, Alkoof 2 Smet Peter. Fantast 2 Cauwenberghe Martine, Jumbo De Clerck Luc, Rita De Francq Filip, Faro De Neys Sara, LVH Rosary De Neys Kristof, LVH Wiener Veeneman Gerrit, Kimbel 141De Clercq Alfons, Pascha Beyens Erwin, Tornado Van Der Poorten Hilde, Mister X De Clerck Luk, Feyra Beguin Fabienne, Gipsy II Pieters Peter, Umbra Braem Peter, Gipsy Joos Christel, Quiel De Clercq Eddy, Gaité Van Bunder Glno, Lagissa Tondeleir Christina, Talagie Vekemams Carine, I Hausser Willy, Wittekint De Jonghe Marc, Urania De Groote Marianne. Sproet De Schutter Ivan. Marco Caluwaerts Edwin, Valentino Van Oevelen Johan, Xanadou De Potter Jan, Fury Janssens Christian, Nadinë Van Ingelghem Geert, Wotan Pauwels Peter, Alchemist Vercauteren Martine, Tania De Schutter Ivan, Orion De Man Emiel, Wenty Vam Bunder Dirk, Galoup Liefferinck Ank, Rio Maes Paul, Vil In Temse werden de VRV Ruiters gevierd. KLASSEMENTEN Ie kategorie Reeks A 1. Van Damme J. - 8 - 90.408 2. Van Den Bossche C. - 8 - 86.915 3. Hofman G. - 8 - 82.785 4 V.D. Broeck H. - 8 - 81.259 5. Roelandt P. - 8 - 77.505 5. Marivoet A. - 7 - 73.137 7. Vermeulen F. - 8 - 56.052 Ie categorie Reeks B 1. Buyl W. - 8 - 83.880 2. Lambrechts P. - 7 - 63.217 3. Verleyen F. - 6 - 61.302 4. Lambrechts P. - 7 - 55.042 5. Vcrmeir H. - 6 - 44.120 6. Coppieters R. - 5 - 40.364 7. Goossens P. - 5 - 23.316 lie categorie 1. Inter Nos B - 8 - 150.967 2. De Pluim - 8 - 150.498 3. Pallieter - 8 - 149.981 4. Centrum - 8 - 147,106 5. Inter Nos A - 8 - 137.941 6. Inter Nos C - 8 - 134.214 7. Windsor - 8 - 127.946 IHe categorie A 1. Belgica - 7 - 194.541 2. Windsor - 7 - 193.349 3. De Pluim - 6 - 178,733 4. Pallieter - 6 - 147.391 5. Inter Nos - 5 - 138.890 6. Centrum - 5 - 103.817 IHe categorie B 1. Belgica - 5 - 153.044 2. De Pluim - 5 - 145.075 3. Pallieter - 4 - 126.056 4. Windsor A - 5 - 121.297 5. Windsor B - 5 - 121.266

De Voorpost | 1982 | | pagina 32