Liefhebbers sporten zo Wedstrijd met drie gezichten Mini St.-Gillis-Waas - De Grau we Zele: 6-6 Zeletnaars verdienden meer Mess pronkt met eerste overwinning ^OMB-minivoetbalkern «Sint-Gillis-Waas Kleding Octaaf met monsterscore <r CQMAR SPORT i Ar— o\ dendermondse minivoetbalkompetitie Dendermondse minivoetbalkompetitie I LU QJ LU LU De Voorpost - 22.1.1982 - 37 GROOT KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat, 54 Koolstraat, 159 9300 AALST Tel. 053/21.25.56 Iendermondse minivoetbalkompetitie [Fami Sport - Den Heizei 8-5 Bij Fami Sport speelden er "twee, bij Den Heizei ook twee; vier Pietersen op het veld met de twee jongste duidelijk ster ker wat zich ook uitte in de eindstand. :ami Sport begon uitstekend en speelde na 13 minuten al een 4-1 voorsprong bij elkaar, esultaat van zeer beweeglijk voetbal en vlot combinatie spel Van Sande, D'Hooghe en Dominique Pieters zorgden nxlvoor de doelpunten. Verton- o gen en Donald Pieters brach- m ten lijn in het aangenaam eer- este kwartier Het leuke spel liu hiekl nog even aan en Fami erk lep uit tot 5-1, tevens rust stand. ifld Volgde dan een erbarmelijk derde kwartier: met een 5-1 voorsprong bleef Fami rustig de bal rondspelen en bij Den Heizei kwam niemand over de middellijn (schrik voor een af slachting?) wat resulteerde in een potje slaperig slentervoet bal, uiteraard zonder doelpun ten. De laatste 13 minuten dan en plots weer sensatie. Onder de korte pauze had men bij Fami besloten er nog een ste vige trainings-eindspurt van te maken wat onmiddellijk een aantal open kansen, een doel punt, maar ook een tegendoel punt tot gevolg had: (v2. Fami Sport bleef jagen en Verton gen maakte er 7-2 van; ge speeld dachten wij. Scheids rechter Sterck kreeg het even kwaad bij het negeren van en kele aangeschoten handspel- overtredingen en Fami leek aangeslagen. Den Heizei kwam in 4 minuten terug tot 7- 5 met nog ruim 5 minuten voor de boeg. Een zoveelste hand- spel kon door scheidsrechter Sterck niet ontkend worden en Fami haalde op strafschop de zege naar zich toe met een 8-5 score die beslist veel hoger had kunnen en moeten liggen, onder een al bij al zeer correc te leiding van scheidsrechter Sterck. D.D. Nationaal minivoetbal Van bij de aftrap gingen de bezoekers de lokale verdediging testen. Toch waren het Mare Nijs en Kleber Maes die voor het eerste werkelijke gevaar zorgden met schoten op de paal. Het eerste doelpunt kwam via penalty, omgezet door Mare Nijs (1-0) Dan was het de beurt aan Betoncelli om de staander van het doel op zijn weg te vinden. Tegen het spel in wist Piet Abbeel (altijd op de loer liggend) de gelijkmaker te skoren (1-1). 1' vóór tijd werd Franky Marin voor de tweede maal gevloerd (1-2) door Van Der Jeugd Mare. Maar Mare Nijs tilde zijn ploeg op gelijke hoogte (2-2). Pas was de tweede periode gestart of Piet Abbeel skoorde 2-3. Maar het antwoord van Mare Nijs liet niet op zich wachten (3-3) terwijl het schot van Kleber Maes nipt naast ging. Halfweg had dezelfde speler wel sukses, met een prachtig gekruist schot vanop zo'n achttal meter en Mini kwam op voorsprong (4-3). Na de rust was er nog weinig voetbal te zien door de verruwing van het spel. Toch was Piet Abbeel er als de kippen bij om een verdedigingsflater af te straffen (4-4). Mini dat al een hele poos op drie corners stond (evenals De Grauwe) ging nu op zoek naar een doelpunt of een comer. Bij de aanvang van de laatste periode maakte Piet Abbeel er 4-5 van en schoot onmiddellijk daarop op het kruis. Bij de volgende aktie volgde een corner in het voordeel van de thuisploeg en Mare Nijs maakte er 5-5 van. Maar zelfde speler mikte onmiddellijk daarop een haartje te hoog. In de 3' dan opnieuw penalty wegens handspel van de laatste verdediger en 6-5. In de 8' beging Raoul De Roeck handspel (waarna Piet Abbeel skoord) doch de scheidsrechter keurd het doelpunt af en gaf penalty. Deze werd gemist door Marc Van Der Jeugd. In de laatste minuut skoord Piet Abbeel 6-6. op strafcorner. Guido V. MINIVOETBAL 1' 'nationale Sint Gillis Waas - De Grauwe Zele 6-6 Piet Abbeel en Mare Nijs heb ben op hun gekende manier gestalte gegeven aan dit tref fen waarbij De Grauwe kon aanspraak maken op de zege. In de openingsminuten trok Marc Nijs ten aanval maar trof de paal. Bij een volgende doorbraak werd hij op een kor- rekte manier van de bal ge houden door doelman Van Doorsselaere maar de scheidsrechter liet zich aan het stukje teater vangen zodat de leiders via strafschop op voorsprong klommen 1-0. De Grauwe sloeg terug langs Ab beel en Van der Jeugd tot 1-2 maar kort voor het einde van de eerste spelperiode bracht ilfd 'r»Waterdienst Dendermonde reeds aan de winst Jovanda blijft leider Eerste overwinning voor Bus Boys ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE nu ie?. Reeks A iun Schuttersh.-Lucky Sp. 0- 6 ute Caxtus-Jovanda al Hlnlspart.-Wlt Hof 11 Pappenheimers-MI aun Mannaert-De Markt Hoo Mespelare-Bus Boys jfet Herdersem-Edelweiss ia Sportvrlenden-Plaza >pU Rangschikking 1. Jovanda 2. Mini Spartanen 3. Caxhis 4. Schuttershof 5. Minishotters 6. Lucky Sport 7. Herdersem 8. De Markt 18 Tuitvr.-Stany W. 1- 5 9. Plaza 15 Rangschikking 10. Mannaert 15 1. Van Biesen 32 11. Mespelare 11 2: Picadilly 30 12. Sportvrienden 11 3. Stany Wafels 27 13. Edelweiss 11 4 Fami Sport 24 14. Wit Hof 8 5. Intercom 22 15. Pappenheimers 7 6. Volksvrienden 20 16. Bus Boys 5 7. Rijkswacht 20 Reeks B 8. Kawede 15 9. Tuitvrienden 14 Volksvr.-Young B. 10- 6 10. Regentboys 11 Intercom-Picadilly 3- 3 11. Den Heizei 11 Waterdienst-Kawede 3- 2 12. Politie Dend. 11 Regentb.-Politie Dend. 0-10 13. Okapi 10 Nettetrillers-Rijksw. 5- 3 14. Young Boys 8 Fami Sport-Heizel 5- 4 15. Nettetrillers 7 Okapi-Van Biesen 2- 7 16. Waterdienst 2 De Loose - De Bisschop 4-1 [8 I iebar-Minjbus 1-2 mujDat deze twee Klingse ploe- rw gen elkaar geen duimbreed da oegeven is al lang geweten, ss» Ook dit keer bleef alles moge- nnffik tot de laatste sekonde toe. Toch was het Minibus dat als rste de opening vond (0-1) het liep na de kampwisse- illajing zelfs uit tot 0-2. De laatste on periode probeerde Paro- fee etiiebar met man en macht het /ootij te doen keren, maar kwam sa niet verder dan 1 -2. lillano-Pompstraat 8-1 In tegenstelling met de vorige wedstnjd duurde hier de span- ning maar 13' (2-1) want half- weg stond het 5-1 en na het bankje ruilen bereikte Milano zelfs het half dozijn (6-1). En tenslotte werd de wedstrijd 8-1 afgesloten. ieker Waasland Spectrum-Brouwershuis 6-4 kouwershuis doet het in de ieker beter als in de kompeti- Via 1-0 en 2-1 ging het na ile kampwisseling naar 3-2. 'as was de laatste periode jestart of Brouwershuis kwam M 3-3 terug en ging zelfs op zoek naar een vierde doel punt. Zoals vaak gebeurt was één tegenaktie van Spectrum voldoende (4-3) en even later werd het zelfs 5-3. Toch kwa men de bezoekers nog even gevaarlijk opzetten (5-4) maar ipectrum liet niet begaan en lékert dus verder. Reeks II Tuinders -111111111111111 VAB/VTB St.-Pauwels 3 wedstrijd van de gemiste kansen Toch komt Sint-Pau- wels nog in de aanvangsperio- de op 0-1. We moeten dan wachten tot na half wedstrijd voor men nog tot skoren komt en hoewel Tuinders het meest aanvallend is het VAB/VTB dat het meest skoort (1-3). In de laatste herneming doet Tuinders nog wat het kan ech ter zonder resultaat. Eagles-MInivrac 3-3 Na 13' wist Eagles een 3-0 voorsprong te realiseren. In de daarop volgende periode bleef de stand ongewijzigd. Na de kampwisseling echter kwam Minivrac terug (3-1) en toen iedereen dacht dat dit wel de eindstand zou zijn, skoorde De Smet Wim op 2' van het einde. Minivreac geloofde er dan nog even in en skoorde net voor tijd 3-3. Zaterdagnamiddag Ple-Vlymlnckll 4-1 Pie weet in elke periode voor de rust een treffer achter zijn naam te brengen, doch Vly- minck was niet van plan de puntjes kadeau te geven (2-1 maar in de laatste periode kon Pie de puntjes veilig stellen. Spectrum III 5 Mini Van der Heyden 8 In de eerste periode ging het er spannend en snel aan toe, waarbij Spectrum de kansen beter benutte (2-1). Halfweg echter stond het reeds (2- 4),toch kwamen de Moerbeke- naars nog even op gelijke hoogte (5-5) maar ze moesten deze inspanning bekopen in de laatste periode. Sigl Boys-Partlzan 7-2 Alhoewel Partizan het eerst skoorde (0-1) was halfweg de stand weer in evenwicht (1-1), Na de kampwisseling werd het echter 3-1 en dan ging het allemaal veel gemakkelijker voor Sigi Boys. Veteranenkompetitie Veteranen De Kllnge 2 Mistral 0 Wedstrijd waar de puntjes, en dan nog wel de eerste, bij de thuisploeg bleven. Het ging zeker niet gemakkelijk, maar toch kunnen we niet zeggen dat Veteranen deze overwin ning niet verdienden, al was het maar om hun inzet. Kliniek-Sportlokaal 7-4 Na de 2-1 uit de eerste perio de, ging Sportlokaal wat méér drukken, doch zonder resul taat. In de derde periode werd het dan weer een nek-aan- nek-race die toch in het voor deel van de thuisploeg uitviel (4-3). En wie gedacht had dat Kliniek het tempo niet meer zou aankunnen in de laatste periode kwam wel even bedro gen uit, want in een overweldi gende vijf minuten skoorde Kli niek maar liefst dnemaal zodat de wedstnjd beslist was. Reeks III Keukens Bogaert 4 De Kring 2 De nummer twee tegen de nummer één. Beide ploegen traden voltallig aan en van meet af aan koos de thuis ploeg voor de aanval. Ze wer den hiervoor beloond met een doelpunt (1-0). Deze stand bleef ongewijzigd tot bij de kampwisseling. Daarna pro beerde De Kring iets aan die achterstand te doen, maar Keukens Bogaert reageerde gepast (3-1). Toch kwamen de bezoekers nog even dichterbij in de laatste periode (3-2) De Bisschop speelde een ver dienstelijke wedstrijd tegen De Loose. De eerste periode werd scoorloos afgesloten maar nog voor de kampwisseling wisten Paul De Waele en Freddy Meyskens een 2-0 winst op het bord te zetten. De Bisschop liet zich na de rust aanvallend opmerken. Noch tans verhoogde Frangois Mic- hiels de voorsprong tot 3-0. De werkkracht van de bezoekers werd enkele minuten vóór in rukken beloond met een doel punt van Luc Poppe op straf corner Van Cauteren - Arse nal 6-7: Deze erg aantrekkelij ke wedstrijd werd pas in de slottime beslist in het voordeel van Arsenal. In de eerste pe riode verdiende Van Cauteren meer dan een 1-0 voorsprong. De tweede periode verliep scoorloos, maar na de rust sloeg het vuur definitief in de pan. De stand was bij het in gaan van de vierde periode 3- 3. Een wervelend kwartier mi nivoetbal leverde nog zeven doelpunten van goede makelij. Arsenal verwierf tot tweemaal toe een voorsprong van twee doelpunten maar telkens vond Van Cauteren aansluiting. Toen iedereen zich verzoende met een 6-6 gelijkspel wist Arsenal in de slotminuten de twee punten in te rekenen. Voor Van Cauteren scoorden Toon Van Cauteren (3), Paul Van Cauteren (2) en Guy Goossens. Voor Arsenal wa ren de treffers van Romain Van Driessche (3) geel, Danny Everaert (geel), André Van der Poorten, Jean Pierre Vehent en Mare De Beule. 't Sloeberke - Ness 1-8: De eer ste zege voor Ness is een feit. Spijtig genoeg gebeurde dit in een erg verdienstelijke wed strijd met zes gele en één rode kaart Ness ging nogal kordaat van stapel. Het leverde hen reeds een 0-3 voorsprong op na dertien minuten. De voor sprong bleef aandikken en op het ogenblik dat Ness reeds zeker was van een eerste pun- tenwinst, kon 't Sloeberke via cornerbal van Hans Heirman tegenscoren. Voor Ness scoorden Martin Verhulst en Dirk Christiaens elk tweemaal, Frank Jacobs, Herman Cal- laert, Filip De Wilde en Luc Van Malderen scoorden de overige doelpunten. Geel was er voor Luc Van Malderen, Luc Vanhecke, Hans Heirman, Paul De Roover, Guy De Roover en Paul Herwege. De ze laatste kreeg nadien ook de rode kaart getoond. MV. Zele Deprouw - O N. Van Dam me 2-2: Deze spannende en goede wedstrijd kreeg de ont knoping in de laatste spelpe riode. In de tweede helft open de Luc Vertongen voor MV. Zele de score. MV. Zele was de gevaarlijkste ploeg maar de tegenstoten van het duo Boey- kens - Van De Velde waren van die aard dat de MV Zele defensie op zijn hoede moest zijn. Johan Van Eetvelde ver dubbelde de stand tot 2-0 na de kampwisseling. Een pracht- aanval van O N Van Damme werd in de vierde periode door André Steeman afgerond (2- 1)- De O N druk verhoogde en uiteindelijk kon Freddy Van De Velde op strafschop het gelijkspel bewerken. De beide doelmannen, Mare De Kegel en Geert Christiaens speelden een heel goede wedstrijd en droegen zeker bij tot het beha len van een punt voor hun respectievelijke ploegen. Klodde - Neyt 5-6: Klodde verloor een belangrijke wed strijd tegen een konkurrent Neyt. Klodde ging de tweede periode in met een 2-1 voor sprong. Patrick Herrebaut bracht Neyt nog voor de rust op 2-2. Een spannende derde set werd besloten met een 5-4 stand. Klodde begaf echter in de slotfase en moest de zege aan Neyt laten. Doelpunten voor Klodde waren van Ed- mond Van Driessche (3) en Herman Van Driessche (2). De overige Neytschutters waren Danny Van Mele en Luc Van Damme elk twee en Geert Van Kerckhove De Graeve - Rom- bout 2-2: Ook deze wedstrijd tussen twee evenwaardige ploegen eindigde onbeslist. De Graeve moest een 2-0 voorsprong prijsgeven aan Rombout in de laatste spelpe riode. Peter Boeykens scoor de in de eerste periode en St.-Gillis de stand opnieuw ge lijk na een fout in de Zeelse defensie. Na een nieuwe af standstreffer van Abbeel liet de ref een duidelijk handspel van Nijs onbestraft en nog voor rust schoot Nijs nogmaals raak en de stand klom naar een 4-3 voordeel. Abbeel bleef ook na rust goed geïnspireerd en stelde de bordjes opnieuw in evenwicht. Toen kwam voor velen een onbegrijpelijke be slissing wanneer de ref een geldig en knap doelpunt van De Grauwe afkeurde. Abbeel kon dit onrecht even later her stellen met een suksesnjke kombinatie maar knalde na dien op de deklat. Via Nijs met een strafcorner en strafschop kwam de stand opnieuw in het voordeel van de thuisploeg aan een 6-5 stand. Het bleef evenwel biezonder spannend toen De Grauwe via een char ge op Abbeel een strafschop miste. De billijke puntendeling hadden de Zeienaars uiteinde lijk te danken aan een strafcor ner feilloos omgezet door een opportuniste Piet Abbeel. Door deze overwinning lukte De Grauwe de uitslag van de week en toch was het een punt te weinig voor de leiders. De ploeg: Abbeel (5), Van der Jeugd (1), Van Eetvelde, Heir man, Hofman, Meirsman en Van Doorsselaere. (ajs) Marc Van de Velde verhoogde de stand tot 2-0. Een offensief laatste kwartier van Rombout bracht de kentering. André Maes bracht met twee doel punten zijn ploeg op gelijke hoogte. Gele kaarten waren er voor Jan Bogaert. Peter Boey kens, Armand Christiaens en André Maes Klassement 1Nelis 13/25, 2. De Loose 14/ 25, 3. MV Zele 14/20, 4. Arse nal 14/18, 5. De Graeve 14/15, 6. Rombout 14/15, O&N. Van Damme 14/14, 8. Van Cauteren 14/12, 9. Neyt 14/11, 10. Klodde 14/11, 11. De Bis schop 14/8 12. 't Sloeberke 14/4, 13. Ness 13/2. (ajz) maar een vierde doelpunt van de thuisploeg deed de deur dicht. Keukens Bogaert neemt hiermee tevens de leiding. Nijpers-Breydelboys 5-4 Dat beide ploegen aan mekaar gewaagd waren bewijzen de tussenstanden uit deze span nende wedstrijd: 2-2, 4-3, 5-4. Het doelpunt voorsprong dat Nijpers in de tweede periode wist te nemen, kon dus niet meer ojagehaald worden door de bezoekers. Omnisport-Spectrum II 2-8 Wedstrijd die volledig beheerst werd door de Moerbekenaars, die via 0-1, 0-4 en 1-5 naar een riante 2-8 overwinning wandelden. Daardoor komen Keukens Bogaert, De Kring en Spectrum op één punt van elkaar, in die volgorde Brandweer-WWF 80 5-2 In een zeer goede eerste pe riode geraakte WWF niet ver der dan een 1-0, doch bij de rust had Brandweer reeds de touwtjes in handen (2-1). Hoe WWF ook probeerde, Brand weer, en vooral zijn laatste verdediger, wist met alles raad (3-2). In de laatste periode dan ging Brandweer lustig door en boekte zijn tweede opeenvol gende overwinning. Minovoetbal DSD De Lebbeekse leiders hebben alle registers weer eens opengetrokken en maakten niet minder dan 19 doelpunten. Het is natuurlijk niet verwonderlijk dat Goossens en Van der Jeugt respektievelijk 9 en 8 doelpunten maakten. Merkwaardig is wel dat geen enkele corner moest worden gegeven. Het waren allemaal uitgespeelde kansen tegen een sportieve hekkesluiter waarbij alleen keeper Van Hauwermei- ren op penalty wist te milderen. Haasdonk Tornooi voor liefhebbersklubs Op zondag 31 januari 1982 organiseert de Culturele Centrale (ABW) van het Waasland, een gemengd voet- baltornooi tussen de afdelingen: Het Sekretariaat, Boon tje, Aktiva en Horizon. Om 13.15 u. wordt afgesproken op de Grote Markt, aan het stadhuis van Sint-Niklaas, vanwaar men zich begeeft naar het plein van Red Star Haasdonk omstreeks 13.15 u. Deze voetbalwedstrijd is een gelegenheid om een betere wisselwerking tussen de verschillende afdelingen te be werkstelligen, daarom wordt er een oproep gedaan t.o.v. alle leden, familieleden en kennissen De namiddag wordt afgerond met een gezellig samenzijn, waarbij boterhammen en drank worden geserveerd. Dit zal tevens gepaard gaan met een tombola waarbij tal van prijzen verloot worden onder de klinkende melodieën van de disco-bar. Tevens hoopt de Culturele Centrale op de aanwezigheid van spelers en familieleden aangesloten bij verenigingen ressorterend onder Walivo en dergelijke aanverwante sportklubs. Verlangt u, leden van Walivo en andere sportverenigingen deel te nemen aan het gezellig samenzijn, geef dan gewoon uw naam en aantal deelnemers op aan de sportafgevaardigde van uw klub, aan wie u tevens een bijdrage in kosten van 50 F geeft voor de belegde broodjes. De drank gelegenheid zal verzorgd worden door de plaatselijke kantien van Red Star Haasdonk Gelieve uw deelname vóór 25 januari over te maken aan de Culturele Centrale vzw, Mercatorstraat 87, 2700 Sint- Niklaas. Dribbling kreeg de pun ten ten geschenke want Philco was door omstan digheden weer niet volle dig en daar was vooral Mare Nijs minder geluk kig om, gezien zijn doel- puntenstand. Givana hield tegen Mun- dosport een algemene troepenschouw. Er ble ven verschillende spelers langs de lijn en de teams speelden zonder specifie ke keeper. Bij Mundo speelde zelfs Mon Heu- vinck in het doel. Vermel den we nog het heroptre den van Heymans bij MVV en de knappe wed strijd van Mouton bij Mundo. Bouw Buytaert speelde met een nog herstelde Thoen in het doel en Jef Van der Jeught in het veld. Paul Crombez was hier topscoorder met 4 doelpunten en Blom- maert redde de eer voor TC. Lelie. MVC had de hele wedstrijd in handen, zonder tot het uiterste te moeten gaan. Tot 3 mi nuten voor het einde was het nog 5-0 dank zij Leo Pissens (tweemaal), Pier re Van Damme op pas van Keppens, Herman Van Damme en tenslotte Kepoens zelf die keeper De Laet te grazen nam. Verstrepen kon na slecht ontzetten van Buggen- hout milderen en De Laet die een puike wedstrijd speelde, legde de eindcij fers vast. VW Audi haalde een ver rassende overwinning te gen het nochtans sterker gewaande Mini. Audi speelde volledig op de counter en slaagde daar in wonderwel. De Den- dermondenaars kwamen zelf op een 0-3 voor sprong langs Baeyens, Joos en D'Haese. Na de rust werd Audi op zijn doel geplakt. Mini bleef maar komen. Mini kwam langs Cleemput, De Smedt en D'Hondt (twee maal) tot 4-4 terug. De Minishotters zagen de overwinning nog in hun bereik, maar op een zeld zame aanval plofte de bal nog eens in het Mini doel. Bij Audi ontpopte keeper De Jagher zich als de man van de wedstrijd. Want deze overwinning mag hij gerust voor drie vierde op zijn aktief plaatsen. Van Texaco-Smossers kregen we geen nieuws. Uit de uitslag moeten we nochtans afleiden dat Smossers opnieuw in goede doen is, zoals dat het geval was in het be gin van de kompetitie. Toen ze een paar knappe uitslagen bij elkaar speel den, zoals het laatst nog door de overwinning op Bouw Buytaert. Volgende maandag staat MVC - Dribbling op het programma te Lebbeke om 19.00 uur. Deze kom petitie zou wel eens een keerpunt in de kompetitie kunnen brengen, want bij winst van de Lebbeke- naars staat Kleding Oc taaf drie punten los. In dien natuurlijk de leiders hun derby tegen VDB Moderna winnen... af wachten maar! UITSLAGEN TC Lelie-B. Buytaert 1-8 VDB Moderna -MVC 2-5 VW Audi-Minishott. 5-4 Texaco Appels-Smos- sers 3-4 MW Givana-Mundo Sp. 10-8 Dendermotors-KI. Oc taaf 1-19 Philco-Beb. Dribbling 0-10 ff KLASSERING (na 17 speeldagen) 1Kleding Octaaf 30 2. Beb. Dribbling 29 3. MW Givana 26 4. Bouw Buytaert 25 5. MVC 22 6. VDB Moderna 18 7. VW Audi 16 8. Minishotters 14 9. Smossers 14 10. Mundo Sport 13 11. Texaco 12 12. Philco 8 13. TC Lelie 6 14. Dendermotors 5 Van 20 tot 31 januari wordt te Antwerpen voor de 12de maal een filmfestival georganiseerd. Het festival heeft plaats in de twee zalen van het Filmhuis aan de Lange Brilstraat 12. Meer informatie is verkrijg baar bij Film International, Lange Brilstraat 12 te 2000 Antwerpen (031/34.32.62). Het Provinciebestuur van Oost-Vlaanderen zal weer pro vinciale tornooien voor koor zang organiseren. Het laatste tornooi in de reeks heeft plaats te Buggenhout op zaterdag 27 februari te 15.00 uur in de feestzaal van het Sint-Vincen- tiusinstituut. Schoolstraat 18. Op donderdag 28 januari heeft een Middag van de Poëzie plaats in het wandelfoyer van de Stadsschouwburg te Ant werpen. gewijd aan de Ameri kaanse beatgeneratie. De spre ker is Freddy De Vree. De lezing begint om 12.30 uur en de toegang bedraagt 40 fr. De Gewestelijke Ontwikke lingsmaatschappij voor Oost- Vlaanderen zal in het voorjaar een nieuw adresboek van de Oostvlaamse industrie publice ren. Door deze uitgave wil men een bruikbaar werkinstru ment ter beschikking stellen x van het bedrijfsleven.

De Voorpost | 1982 | | pagina 33