Walivo's kampioenschappen onder de loupe.... A Eerste zege voor Frangois Maes (Zandmannetjes) ,1 Zondagreeksen en dames mm Walivo-kalender 38 - 22.1.1982 - De Voorpost In verband met Walivo's voet balkampioenschappen bij de zondagse ploegen zijn er t.o.v. vorig seizoen enkele verschui vingen te melden. Zondag Eerste afdeling Zeer spannende titelstrijd. Een viertal ploegen, komen hier voor nog in aanmerking. Mo menteel wordt de leiding ge deeld door F.C.R. Sparta en F.C. De Cock. Eerstgenoemde halen het voordeel uit een nog te spelen inhaalmatch en de mindere verliespunten uiter aard. De zondagse ploeg van Sparta heeft trouwens vol doende talent in de rangen om een ernstige gooi naar de titel te wagen. Dat deed men in het voorbije seizoen ook al en toen werd het een eervolle derde plaats. Nu vizeren de Spartanen blijkbaar méér Ook F.C. De Cock heeft thans se rieuze titelambities. Die wer den in het verleden ook al eens verzilverd. De jongste nederlaag tegen F.C. Geywa betekende voor F.C. De Cock echter ook de eerste van dit seizoen en meteen werden de blauwbroeken van aan de Ho gen Heirweg te Sint-Niklaas bijgebeend door het voor noemde F.C.R. Sparta. De derde geklasseerde van het afgescheiden leidersgroepje is F.C. 't Beenhouwerken. Zoals altijd steeds vooraan en een eventuele verzwakking van de anderen wordt voor de man nen van William Meerschaert voldoende om het kommando over te nemen. Voor F.C. Gey wa uit Hamme dat tijdens de kampioenschappen '80-'81 bij zonder groots speelde, liggen de kaarten thans ook nogal gunstig. Daar bouwt men im mers naarstig aan een titelher- nieuwing en met de schotvaar- digste aanvallers momenteel wordt dat beslist een pluspunt. Na dit favorietenkwartet volgt dan een viertal ploegen op gelijke hoogte, die normaliter voor de vijfde eindplaats in aanmerking zullen komen. Op papier heeft F.C. Desfo de beste kansen want die hebben momenteel nog een tweetal inhaalwedstrijden tegoed. Wat daarom nog niet als een ze kerheid kan beschouwd wor den, maar die vijfde plaats haalde F.C. Desfo in het verle den ook al. Voor F.C. United, dat nogal fors uit de startblok ken sprong, is nadien de ont nuchtering gekomen. Waar door thans het statuut van een goede middenmoter wordt ge haald en dat is merkelijk beter dan tijdens het vorige seizoen. Toen kampte men vrijwel altijd in de degradatiezone en de tuimeling naar tweede werd slechts op het ultieme moment voorkomen. Een verdienstelij ke middenmoter wordt V.K. Volksunie uit Nieuwkerken nu ook weer beslist, een ploeg die misschien nog een tikkeltje méér maturiteit ontbeert om iets hoger te mikken. In die zelfde trend kan ook F.C. Car- center, of het vroegere V.K. Paradis gerangschikt worden. Daar is men best tevreden met een zorgeloos kampioen schap. Van F.C. Bondgalm, werd enigszins beter ver wacht. Nochtans hadden die vroeger aan een schitterende ronde ook genoeg om nog een zesde plaats in de eindstand weg te kapen. Met F.C. 1000 Appels geraken we zo'n beetje in de degradatiezone en voor die debutanten van Walivo's zondagse elitereeks wordt het beslist knokken voor het be houd. Ook S.K. Slachthuis wordt met deze bedreiging ge- konfronteerd. Nochtans laten de jongste resultaten van S.K. Slachthuis in verband met een gunstige ontknoping het beste - verhopen. Ook F.C. Anker licht, of de gewezen kampioe nen uit de tweede afdeling, hebben het in deze nieuwe omgeving niet breed De aan passingsperiode verloopt daar blijkbaar niet bijzonder vlot en de operatie redding wordt daar thans zowat het meest cen traal gesteld. Misschien ook door F.C. Rode Duivels dat andere redenen aanhaalt om de mindere klubresultaten te verklaren. Tweede afdeling Eén van de meest homogene ploegen uit de tweede afdeling lijkt wel F.C. Prado te zijn. Die hebben al een tijdje de leiding, en bij de Hammenaars worden de titelambities niet onder stoelen noch banken gesto ken. Ook bij het debuterende F.C, Sanicentral, niet dat tij dens het huidige seizoen nog geen enkele nederlaag inkas- seerde. Tussen die twee wordt het beslist een bitsige strijd en V.K. Siera ligt daarbij op vin kenslag. Zij zijn trouwens ook nog niet uitgeschakeld. Ook Sportklub Post verrast thans in de aangenaamste zin en de formatie van Guido Van Over loop kan ook niet volledig af geschreven worden. Met F.C, Den Hert uit Lokeren kan men alle kanten uit. Voor F.C. Rui- tershoeve werd het evenmin een onverdienstelijk debuut en de klassering kan na de ver plichte winterstop beslist nog verbeterd worden. Zoals bij F.C. Drie Linden misschien, dat het palmares nochtans met ups en downs samenstelt. Goed voor een degelijke mee loper en daar klampt het ver nieuwde F.C. Oostberg zich blijkbaar ook aan vast. Op pa pier trouwens een haalbare kaart voor de mannen van 't Zofineken en voor die gemixte voetbalbende. Zijn er straks nog heugelijke dagen voor de boeg. Met Klub 65 naderen we de bedreigde zone, al worden in die reeks eigenlijk geen fa taliteiten vooropgesteld. Noch tans beoogt Klub 65 een bete re klassering. Daartoe is P W. Hemelaer misschien ook al in staat. Blijkbaar betalen die nu het nodige leergeld en dat ge beurt daar alleszins met de glimlach. Een ploeg die momenteel on der de verwachtingen is geble ven heet V.K. Fan. Tijdens het vorige seizoen een degelijke middenmoter en thans enigs zins in mindere doen. Toch werden daar reeds meerdere nederlagen met één doelpunt- je verschil opgetekend. Voor de mannen uit het Denderland beslist géén reden om het hoofd te laten hangen. Zulks doet F.C. Red Star ook niet. Ondanks het feit dat er nog niet kon gewonnen worden slechts één drawn bijten deze jongens moedig door. Zoals F.C. Rony's Travel, dat trouwens in hetzelfde schuitje vaart. De konfrontatie tussen die twee wordt dan wel eens voer voor «Walivo's wedstrijd van de week». Dameskompetitie Reeks A In deze reeks wordt de titel strijd beperkt tot een drietal ploegen F\C. Zillebeekgirls heeft er momenteel de leiding. Dat wordt daar niet helemaal als verwonderlijk beschouwd. Omdat deze dames reeds tij dens het vorige seizoen de titel van vice-kampioen haal den en bij Walivo als een vaste waarde worden bekeken. Eén van de betere ploegen dus, die het leiderschrap toch te dan ken heeft aan het feit dat F.C. Raapse Girls nog een tweetal inhaalmatchen te spelen heeft. De volgelingen van Marie- Louise Van Lombergen doen het in deze reeks nog altijd zonder nederlaag en het ver schil met de kompetitie '80- '81, is werkelijk opvallend. Voor het eerst wordt daar nu misschien over titelambities gesproken. Ook de meisjes van F.C. J.M. Pfaff lieten daar nog geen ver lies opschrijven en dat is dan de derde ploeg van het trio met werkelijke titelkansen. Voor F.C. De Strijdsters uit Sint-Niklaas lijken die al ver zwonden te zijn en het beha len van een behoorlijk klasse ring, wordt daar mee centraal gesteld. Iets wat ook de Ant werpse ploeg van F.C. Verhui zingen Meys nastreeft en de roodbroeken uit Achterbroek bereiken deze doelstelling be slist. Helemaal anders ver loopt het thans met F.C. Ver- cauteren Ladies. Zij speelden tijdens de vorige uitgave nog afgetekend kampioen en nu wordt er amper aangeklampt. Een duidelijke tegenstelling die enkele vragen oproept en FC. Vercauteren Ladies is daarvoor nog het sportieve antwoord schuldig. Ook bij F.C. De Loezers de andere kampioenen uit de vo rige kompetitie is de lamp van het sukses niet blijven bran den. Thans wordt het voor die charmante groep een mindere uitgave, en alleen een uitste kende tweede ronde kan het blazoen daar nog enigszins opkalefateren. Van F.C. An- kergirls is er ook al géén op beurend nieuws te meiden. Zij zijn in het dezelfde schuitje als verleden jaar beland en bij het keerpunt van de kompetitie wordt daar ook nog steeds naar dé eerste overwinning uitgekeken. Zoals bij The Ja- cky Girls, die maar moeilijk het peil van een degelijke ploeg kunnen halen Reeks B In deze reeks blijkt S.V. Hardy Dames regelrecht op de kam pioenstitel af te stevenen. Slechts één puntje werd aan deze rood-witten afgesnoept. Bijzonder kordate prestaties dus, en de mogelijkheden van een debuterende ploeg wor den daarbij wel opvallend on derstreept. Tot zowat hetzelf de genre kan ook de formatie van V.K. Hamme Ladies gere kend worden. Die kennen al lang het klappen van de voet- balzweep en het behalen van een reekstitel werd er trou wens niet voor de eerste maal gevierd, altijd al in een ander verbond. Bij Walivo werd deze ploeg nu meer naar een be- s f i; n sot UTWETT* «rrri i&r&ïtt'i REGENT 80YS ^AYCtT1, gestoken. Sponsor is dit keer de heer R. Michiels (c) De Regentboy s werden weer paalde oppositie gedreven. Meer door de ongenaakbaar heid van S.V. Hardy Dames en op een slippertje van die da mes achten de meisjes van Greta Berckmoes nu om zich méér in het titeldebat te kun nen mengen. Voor F.C. Plezantshop zijn daar bijna halve mirakelen voor nodig. Die bekijken de strijd vanop afstand. Bij Jan Coen en Hugo De Meester liggen de ambities duidelijk el ders. Met F.C. Goalgetters ci teren we dan een ploeg uit de goede middenmoot en die bor duren de overwinningen en nederlagen netjes aan elkaar. Ook het Lokerse F.C. Bonte Girls doet het als eerstejaars niet slecht en alle beterschap wordt daar gretig meegeno men. Met F.C. Groene Duive linnen uit Stekene wordt het rijtje der verdienstelijke debu tanten verder afgelopen en de ploeg van F.C. The Ladies Hofstade behoort daar ook nog bij, Deze roodwitten uit 't Schuurken hadden misschien een langere aanpassingspe riode nodig, maar toch hebben ze al voldoende afstand geno men van V.K. Fair Play Ladies. Die verzeilden weer in hetzelf de straatje van verleden jaar en veel beterschap zit er blijk baar nog niet in. Wat trouwens ook al van F.C. Wazoo Girls kan gezegd worden. In déze reeks doelden de poulains van Marie-Jeanne Moens zelfs nog niet. Bekerkompetitie dames Tijdens dit seizoen werd bij Walivo weer een bekerkompe titie met puntenklassering voor damesploegen ingelast. Door de weersomstandigheden en gedeeltelijk ook door de kalen derindeling werd van deze schotel nog niet veel geproefd Het beeld is er dan ook onvol ledig, en ondanks alles prijken er slechts nog een drietal ploe gen met het maximum- F.C. Plezantshop, S.V. Hardy Da mes en F.C Bonte Girls vor men daar dit trio en op een paar punten volgen F.C. Goal getters, V.K. Hamme Ladies en F.C. Groene Duivelinnen. Walivo's zaterdags voetbal Verleden week zijn The Jacky Boys ongewild uit het vers van «Walivo's kampicx schappen onder de loupe» tuimeld. Die spelen in de terdagse tweede afdeling vw V.K. Siera zich thans als afgescheiden reeksha heeft aangemeld. Een ernsti kanshebber trouwens, en die groep hadden The Jac Boys zichzelf ook gereken Een paar onverwachte si pertjes verklaren echter de punten achterstand van de Sint-Niklase roodjes. Hel maal onoverbrugbaar word niet, maar dan zouden T Jacky Boys toch alle valse ten uit hun repertoire moeti kunnen weren. Roger Van Lae Rangschikking na 16 januari 1982 10, Cosmos B 18 2 12 4 32 76 Reeks Ere 11Kravael B 18 3 14 1 40 68 12. Rupa B 18 1 17 0 21 87 1. Turbo Cars 18 17 0 1 90 18 35 2. Palace 17 15 2 0 82 20 30 Reeks B 3. Hand in Hand 17 14 2 1 76 26 29 1Palace B 19 17 0 2 94 20 4. Zandmannetjes 18 10 5 3 61 47 23 2. Salon Discount A 19 16 2 1 87 27 5. Koszen 17 9 4 4 60 42 22 3. Krijt op Tijd A 19 13 3 3 78 36 6. Moorsel 17 7 6 4 53 49. 18 4. Schoonaarde B 19 9 4 6 65 49 7. Rupa 18 6 7 5 57 51 17 5. Johny Boys B 19 9 5 5 60 54 8. Welkom 18 6 7 5 52 56 17 6. Corso B 19 9 6 4 68 46 9. Schoonaarde 18 7 9 2 49 59 16 7. Scotsching B 19 9 8 2 55 59 10. De Leeuwkens 18 3 12 3 41 67 9 8. Sportvrienden A 19 8 8 3 58 56 11Kravael 17 2 12 3 35 67 7 9. Kasseistampers A 19 5 9 5 48.66 12. Cosmos 17 2 13 3 28 74 5 10. Salon Discount B 19 5 11 3 40 74 13. De Post 18 0 18 0 0 108 0 11Zandmannetjes C 19 3 11 5 52 72 Reeks A 12. Sportvrienden B 19 3 12 4 39 75 13. Faber B "19. 2 13 4 30 84 1. Turbo CarsB 17 12 1 4 75 27 28 14. Krijt op Tijd B 19 1 16 2 33 81 2. Scotsching A 17 12 1 4 74 28 28 3. Moorsel B 18 10 3 5 67 41 25 Vrijdagreeks 4. De Leeuwkens B 18 10 4 4 71'37 24 1Palace 16 10 1 5 66 30 5. Zandmannetjes B 17 8 4 5 56 46 21 2. Koszen 16 10 2 4 61 35 6. Corso A 17 7 6 4 49 53 18 3. Moorsel 16 9 4 3 58 38 7. Faber A 17 5 4 8 54 48 18 4. Schoonaarde 16 3 7 6 46 50 8. Koszen B 18 7 7 4 51 57 18 5. Welkom 16 1 9 6 33 63 9. Johny Boys A 17 6 7 4 43 59 16 6. Johny Boys 16 2 12 2 24 72 In de erereeks vielen op de jongste kompetitiedag geen schokkende uitslagen te note ren. Er was wel het feit dat Koszen zijn uitwedstrijd bij De Leeuwkens tot een overwin ning omboog. Waaruit men dan kan afleiden dat Koszen wellicht in het goede spoor zit. Problemen bestonden er eens te meer niet voor de meest vooraanstaanden. De partij Turbo Cars - Moorsel draaide normaal uit op een afgeteken de overwinning van de thuis ploeg met de gevesstigde waarden als Meese, Cours, De Baere, Neyrinck, Van Lief- feringe en Van Aerde. Rupa bleek niet opgewassen tegen Hand in Hand. De bezoekers zetten immers met Van der Linden, Baelde, De Cock en Hereman het sein op groen. En lieten pas dan hun tegen stander in de wedstrijd komen. De thuisploeg lukte dan nog een 2-4 stand langs Ovaere en De Meersman. Met 1-5 cijfers won Palace bij Kravael. Uit de wedstrijdaanhef kon men al direkt afleiden dat de thuis ploeg niet opgewassen was. Frank De Backer, De Thaey en Lannoo zorgden voor de aftekening. Wille lukte toen het enige puntje voor Kravael en Van den Borre en Frangois De Backer maakten het geval rond voor de gasten. Ook Zandmannetjes faalde niet. En Schoonaarde moest een zwa re nederlaag slikken. Deze kwam tot stand door Moens, Richard De Sitter, De Waege-' neer, Meert, Herman De Sitter en Aeyels. In de B-reeks was de uitslag die Cosmos (b) bij Faber lukte het meest opval lende feit. Daarbij liet Cosmos een 0-3 voorsprong, die langs De Smet, De Sterck en Van de Keere tot stand was gekomen, glippen. Gaiee, Van den Steen en De Sutter kregen gelegen heid om voor Faber de vrij benarde situatie recht te trek ken. Uit uitstekende start langs Saeys, Janssens en De Winter bezorgde Moorsel al direkt een 3-0 winst in zijn thuiswed strijd met Zandmannetjes (b). Van Waeyenbergh zorgde voor een tegenpunt. Maar ver der kwamen de bezoekers echter niet. Vinck en Clau- waert legden een uitgespro ken overwinning voor de be zoekers vast. Welkom - John ny Boys kende een vrij span nend verloop. Waarin de be zoekers in het begin de indruk wekten op een zege te ste venen. Het werd inderdaad 0- 2 langs Dirk en Freddy Bou- ckenhove. Doch De Nul en De Backer riepen de spanning te rug. Michel Heck liet daarna de gasten opnieuw juichen. Maar De Pelsmaecker verhin derde de nederlaag. In de B-reeks won Zandman netjes royaal bij Salon Dis count (b). Opvallend was daar bij dat Frangois Maes zijn eer ste wedstrijd won in een tijd spanne van twee seizoenen. Nadat De Valck Zandmannet jes op voorsprong had ge speeld verdubbelde hij de winst. Vermeir, De Cock en De Mesmaeker duwden de thuis ploeg verder in de nederlaag. De eer van deze was door De Poorter gered. Salon Discount (a) ondervond weinig of geen tegenstand vanwege Sport vrienden. Deze werd immers vrij vlot weggespeeld. Die 0-6 cijfers werden in de hand ge werkt door De Strooper, De Gols, Mertens, De Koninck, Van den Bossche en Van Lan- genhove, Palace werd door Krijt op Tijd op achterstand gezet. Demoisseaux scoorde het openingspunt voor de be zoekers, Nadien evolueerde de stand naar 3-1. Door toe doen van Peter De Backer, Van der Borght en Temmer man. Er kwam nog enige reak- tie langs Franck, Maar Roels legde de partij in haar definitie ve plooi. Kasseistampers en Sportvrienden toonden zich even sterk, nadat de thuis ploeg tot 2-0 was uitgelopen. Schauwers en Janssens luk ten die punten. De Deyn en Tas hingen de bordjes in even wicht. De Valck bracht de thuisploeg opnieuw aan de lei ding. De Meyst speelde de puntendeling voor mekaar. In de Vrijdagreeks was Welkom niet opgewassen tegen de lei der Palace. Met De Vits, Van Langenhove, Leyssens, Van Delsen, Limpens en De Grae- ve won Palace zonder veel moeite. Moorsel kreeg het bij Schoonaarde moeilijker, Het kon wel een 0-3 voorsprong verwerven door De Petter, Rubbrecht en De Meyst, doch Eeckhout replieceerde De Meyst stuwde de partij in het voordeel van de gasten. Roels bracht voor Schoonaarde toch een meer eervolle uitslag. JVH Kort sport Adolf De Backer werd sire bij De Klinge Statie (dw) Judo Zondag 24 januari 1982 vanaf 11 uur worden in de dojo van sporthal V.H.V.D., Langeakker Zele de Oostvlaamse kam pioenschappen judo voor seniores gehouden. Boksen Temsenaar Mohammed Maalem zal op zaterdag 13 februari in het Zeiehof te Zele boksen tegen de Spanjaard en comingman José Molina Jeronimo. Een tweede serie bokser die over enorme kwaliteiten en door de Spaanse boksbond waardig werd geacht om tegen de Temsenaar aan te t'reden. BENO Zaterdag 23 januari (aftrap te 15 u.) Eerste afdeling F.C. Bondgalm - F.M.C., Jef Vergauwen, Driegotenkouter Hamme F.C. Avanti - F.C. 1000 Appels, Etienne Heirbaut, Achter het terrein F.C. Haasdonk V.K. Rodeo - F.C.R. Sparta, Julien Baert, Bergstraat Belsele F.C. Prado - V.K.W. 70, Edmond Van Mieghem, Noordstraat Hamme F.C. Milano - V.K. Palamos, Roger Moortgat, Houtvoort Sint-Gillis R.C. Raap - F.C. Drie Linden, Norbert De Bock, Passtraat Sint-Niklaas P W. Hemelaer - F.C. Cup 81, André Beniers, Azalealaan Temse. Tweede afdeling F.C. Bergop - S.V.S. Beveren, Jean De Vos, Belselestraat Belsele F.C. Kabul - F.C. Tivoli, Frans Wijmeersch, Domein Westakkers Haasdonk F.C. Cup - The Jacky Boys, Frans Van De Voorde, Kerkhofstraat Hamme F.C. Temsica - F.C. Niko Boys, Willy Herreweg, Hollebeek Temse F.C. Vivak - Club 69, Bernard Van Hoornyck, Breedstraat Sint-Niklaas F.C, Puivelde - F.C. Dino Boys, John De Wilde, Kruisstraat Puivelde R.M.S. Beveren - V.K. Siera (14.30 u.), Mon Van Royen, Donkvijverstraat Beveren Derde afdeling Reeks A V.K. 80 - S.K. Hubo, Leo Van Brande, Lange rekstraat Sint-Niklaas V.V. Eendracht - F.C. De Muyter, René De Breuck, Meesterstraat Nieuwkerken F.C Rembrandt - F.C. Herten Aas, Fons Colman, Kleine Breedstraat Sint-Niklaas F.C Familia - F.C. Nantes, Gery Vercauteren, Koutermolenstraat Belsele F.C. Vercauteren Boys - V.K. Vapo, André Van de Voorde, Heirstraat Bazel. Reeks B F.C, Old United - V.K. Fair Play, René Plaquet, Wazoo Sint-Niklaas F.C. Inter-service - F.C. Oud Belsele, Leo De Puysseleyr, Vrasenestraat Nieuwkerken F.C. Zwarte Parels - F.C, Ankerhof (14.30 u.), Willy Roosenboom Meesterstr. Nieuwkerken F.C. Bristol - F.C. Novelty (14.30 u.) Mark Vervaet, Priesteragewijk Sint-Niklaas F.C. Motoreco - F.C. Lorenzo (14.30 u.), Antoine Van Osselaer, Priesteragewijk St.- Niklaas. Zondag 24 januari (aftrap te 10u) Eerste afdeling F.C. Bondgalm - F.C. Geywa, Gilbert De Jonghe, Driegotenkouter Hamme F.C. De Cock - V.K. Volksunie, Fens Colman, Hogen Heirweg Sint-Niklaas S.K. Slachthuis - F.C. 1000 Appels, (10.15 u.), Petrus Van Poucke, Meesterstr. Nieuwkerken F.C. 't Beenhouwerken - F.C. Desfo, Robert Van Steelant, Breedstraat Sint-Niklaas F.C. Rode Duivels - F.C. Ankerlicht, Hilaire Baecke, Grote Baan Waasmunster F.C. United - F.C.R. Sparta, Dirk Vermeiren, Wazoo Sint-Niklaas F.C. Car-center vrij Tweede afdeling F.C. Rony's Travel - P.W. Hemelaer, Leo De Puysseleyr, Lange Rekstraat St-Niklaas Klub 65 - F.C. Drie Linden (9,45 u Gery Vercauteren, Meesterstraat Nieuwkerken F.C. Oostberg - V.K. Prado, André Van De Voorde, Bellestraat Sint-Niklaas Sportklub Post - F.C. Den Hert, André Beniers, Koutermolenstraat Belsele F.C. Red Star - V.K. Siera, Eric Meul, Meesterstraat Nieuwkerken F.C. Sanicentral - F.C. Ruitershoeve, Clement De Clercq, Vrasenestraat Nieuwkerken Dames-bekerkompetitie (aftrap te 15 u.) The Jacky Girls - F.C. Groene Duivelinnen, Etienne Steeman Bellestraat St.-Niklaas F.C. De Loezers - The Ladies Hofstade, René Plaquet, Camping Ford Bedmar De Klinge F.C, Wazoo Girls - F.C. Raapse Girls, Bernard Van Hoornyck, Wazoo St-Niklaas 1 F.C. Ankergirls - F.C. Bonte Girls, Jef Van Mieghem, Meesterstraat Nieuwkerken S.V. Hardy Dames - F.C. Vercauteren Ladies, Clement De Clercq, Neerstraat Waas munster V.K, Fair Play Ladies - F.C. De Strijdsters, José De Rop, Breedstraat Sint-Niklaas F.C. Goalgetters - F.C. J.M. Pfaff, Norbert De Bock, terrein S.K. Beervelde F.C. Verh. Meys - F.C. Plezantshop, Etienne Heirbaut, Roozendaalsebaan Achterbroek V.K. Hamme Ladies - F.C Zillebeek Girls, Julien Baert, Moerheide Hamme.

De Voorpost | 1982 | | pagina 34