In dit nummer Spannend vervolgverhaal van de bikkelharde broedertwist tussen J.R. en Bobbie op en om de Ewlng Ranch inlV-Ekspres! Standaard klopt leider Reinsert Troelant verloor nipt De beste van de drie Dallas-romans van Burt Hirschfeld. Na «Dallas» en «De - Vrouwen van Dallas» ook «De Zonen van Dallas» exoluslefin TV- EK8PRE8. LOKERS LIEFHEBBERSVERBOND De Voorpost - 22.1.1982 - 39 Lokers Liefhebbersvoetbal Ondanks de sneeuw is men in het Lokers Liefheb bersvoetbal terug op gang geschoten. En meteen werd de verrassing van de lopende kompetitie opge tekend. Het onklopbaar gewaande Reinaert moest op het veld van Standaard de eerste nederlaag inkasse- ren. Een Standaard dat een paar weken terug wel beweest in goede doen te zijn door kampioen Bos- park uit de beker te wippen. Maar toch. Deze eerste speeldag na de jaarwisseling sloot spijtig genoeg ook een eerste schaduwzijde in. Op het veld van Atlanta waar de Witte Pennen te gast waren werden brokken gemaakt waarbij de scheidsrechter niet gespaard werd. Het resultaat was dat 3 spelers voortijdig naar de kleedkamers gestuurd werden. Maar laten we de schijn werper richten op de top per van de dag die meteen een super-verrassing ople verde. Standaard koester de weinig illusies toen het het veld kwam tegen Reinaert. Niet alleen had de «tennis-ploeg» in de heenronde een beresterke reputatie bij elkaar ge speeld maar bovendien was men bij Standaard ver rast door het feit dat er ondanks de sneeuw toch gespeeld werd. Er ver schenen slechts 8 spelers aan de aftrap, een aantal dat in de loop van de twee de helft nog versterkt werd door twee spelers. Maar daar bleef het ook bij. Maar de Standaard-ploeg hield niet alleen verrassend stand maar knokte fel te rug. Met de wetenschap dat de ploeg niets te verlie zen had werd zonder kom- pleksen maar met enorm veel inzet voor iedere bal geknokt. Op slag van rust werden de gastheren be loond voor hun moeite toen Laureys Standaard op voorsprong knalde. Ook na de herneming hielden de gastheren stand wat te vens een verdienste was van Oscar Pringels die als gelegenheidsdoelman fun geerde. Met snelle coun ters probeerden de lokalen de gereputeerde bezoe kers in verlegenheid te brengen en dat lukte nog ook want in de slotminuten van de tweede helft kon Oosterlinck de 2-0 eind stand vastleggen. De achtervolgers hebben overigens de kans niet la ten liggen om dichter aan te sluiten bij de koplopers. De Witte Pennen hadden geen problemen met Atlan ta dat bovendien onthoofd werd door de hoger ver melde rellen. Het Bospark moest niet eens in het veld om twee punten rijker te worden want de Mieren nest gaf forfait. Ook Aiter naïf deed een goede zaak want zij pakten uit met zware cijfers tegen The Cup. Meteen een uitste kende start van Altemalëf nadat deze ploeg in de heenronde toch wel enig zins onder de verwachtin gen bleef. Prior daarentegen werd zonder pardon geklopt op het veld van F.C. Smet dat na een zwakke start reeds voor de jaarwisseling sterk aan het terugkeren was. Daknam tenslotte haalde verrassend uit op het veld van de Witte Steen en liet de lokalen geen schijn van kans. Tweede klasse In de tweede klasse heeft de sneeuw niet direkt voor opvallende verrassingen gezorgd. Voor Juvenes dat de eerste ronde op de knieeën afsloot heeft de winterstop blijkbaar een heilzame invloed gehad. Titanic werd meteen het slachtoffer en moest dub bele cijfers inkasseren. Niet de overwinning van de Bobijn tegen F.C. Koven was een verrassing maar wel het feit dat het goed geklasseerde F.C. Koven niet minder dan 9 voltref fers moest inkasseren. Ti- voli moest zich wel met minder tevreden stellen maar één doelpunt was toch voldoende om de volle inzet thuis te houden tegen Ruilare. De King dat tijdens de heenronde opvallend ontgoochelde pakte nu meteen met een sterke prestatie uit en ging een punt pakken bij het hoog gekwoteerde Blauwe Dui ver. De Jos tenslotte won vlot tegen Bonaparte. W.V.L. Uitslagen en klasseringen Bospark - Mierennest: (ff) 5-0 Standaard - Reinaert: 2-0 Atlanta - Witte Pen 1-9 FC Smet - Prior 4-2 Witte Steen - Daknam 1-4 Aiternaïf - The Cup 7-1 Everslaar - Smisken uigest. 1. Reinaert 12-21 2. Het Wiel 12-17 3. Prior 13-17 4. FC Smet 14-17 5. Bospark 12-16 6. Witte Pen 12-16 7. Standaard 13-15 8. Aiternaïf 13-14 9. Atlanta 13-14 10. Witte Steen 13-12 11. Smisken 12- 9 12. Daknam 12- 7 13. The Cup 12- 6 14. Everslaar 12- 5 15. Mierennest 13- 2 2* klasse Juvenes - Titanic 13-1 Koplopers - Aquarium (ff) 5-0 De Jos - Bonaparte 4-2 Metro - Oude Schuur uitgest. Bóbijn - FC Koven 9-3 Tivoli - Ruilare 1-0 Blauwe D. - De King 2-2 1. Juvenes 13-21 2. Oude Schuur 13-18 3. Bobijn 13-18 4. Blauwe Duiver 13-16 5. FC Koven 12 15 6. Bonaparte 13-14 7. Tivoli 11-14 8. Koplopers 12-13 9. Bosbie 12-12 10. Ruilare 12-12 11. Metro 1-10 12. De Jos 11- 9 13. De King 12- 4 14. Aquarium 11-2 15. Titanic 12- 1 KKSFB-TAFELTENNIS Troelant A heeft op eigen terrein het hoofd moeten bui gen voor Grembergse A. De Brembergenaars sloegen de kloof reeds in de eerste twee wedstrijden. Dat verschil heeft Troelant nooit meer kunnen overbruggen. Wel kwam het tot 2-3 via een zege van Van Iseghem maar daarna ging het niet meer zo vlot en werd het zelfs 3-6. Van Belleghem kon nog even milderen Te laat echter Baasrode A haalde het met sprekende 0-10 cijfers van Lebbeke A, Het werd een wed strijd zonder geschiedenis want Lebbekê kwam er niet in te pas. Patro A heeft zonder moeite gewonnen van Baasrode B met 1 -9. Reeds van bij de start liep de Hamse ploeg uit en ze was niet meer bij te benen. Door het verlies van Pierre De Schoesitter kon Baasrode B de eer redden. Patro B van zijn kant heeft met 4-6 de duimen moeten leggen voor Smash A. De be zoekers kenden een daveren de start die hen onmiddellijk op 0-5 bracht. Patro had toen niets in de pap te brokkelen. Via Van Cauteren en Van Dender werd de achtervolging dan toch ingezet en dat bracht uiteindelijk de 4-6 op het bord. In de tweede reeks heeft Triumf A een zware nederlaag moeten slikken van Pardaf B. De bezoekers konden zonder moeite zware cijfers laten aan tekenen. De thuisploeg kreeg amper drie setjes. De enige lokale overwinning kwam van Kurt De Cock die Van Mie- ghem netjes van een overwin ning hield Prado B is thuis tegen Leb beke B ook al de boot inge gaan met 3-7. Toch scheen het aanvankelijk anders te zul len verlopen, De Hammenaars bleven immers hardnekkig aanklampen. Vooral Messagie was in een begenadigde dag en wist steeds zijn slag thuis te halen. Toen bij de lokalen Sa- lembier wegviel, moest de ploeg eraan geloven. Prado A is weer twee punt jes rijker geworden. Zij ontvin gen thuis Patro D en dat was een kolfje naar hun hand. 9-1 zijn toch sprekende cijfers! Heyvaert klopte Permentier en dat was een mooie start voor de bezoekers, maar de thuis ploeg won alle andere matchen. Prado scheen wel onklopbaar. In de derde reeks zagen we een boeiende strijd tussen Triumf B en Smash C. In het begin kwam de thuisploeg meest aan de bak en het werd 3-1. Toch ging ze door de knieën en Smash C kwam ge lijk (3-3). Voorsprong kwam er voor de bezoekers na het dub belspel en die voorsprong werd niet meer afgestaan. Het zo uiteindelijk 4-6 worden. BAC C heeft zoals verwacht de punten thuis gehouden te gen Pardaf C Het bleef een open ontmoeting tot 2-2, maar toen drukte BAC door en werd het 8-2. Victory A en BAC B hebben de punten broederlijk ver deeld, In het begin namen de jongens van Den Bond een lichte voorsprong vooral via De Jonghe. Hij stond echter alleen. Na het dubbelspel ble ven ze op winst tot 3-5, maar Peelman en Van Cauteren zouden voor Victory een punt je uit de brand halen. «Op de Heide' was blij om sire Honoré De Witte en koningin Mia De Gent (dw) Dit zijn de deelnemers van de kampioenen-fietstocht: de duivenmelkers van het lokaal De Bie uit Appels (c) Roger Lammens is de nieuwe koning bij «Wilskrachtte Kemzeke (dw) Bij Herleving De Klinge werd Willy Pauwels de nieuwe koning en Jeanne Van Vlierbergen schoot zich tot koningin (dw)

De Voorpost | 1982 | | pagina 35