Lede Stekene 18 - 29.1.1982 - De Voorpost kaderku jn word iri, telke s inbegd informal traat 55 Vrijdag 29 januari VTB-Galerij «t Hof te Puttens»: Tentoonstelling kunstschil ders Cecile Verplancke en Jef Janssens (19.00 - 21.00 u.) (Nog tot zondag 31 jan.). Andere dagen op afspraak: 053/ 70.13.30. Jeugdhuis «Leeuwerik»: Discobarvergadering (20.00 u Animatieploeg (21.00 u.); Zendamateurs (20.00 u.) Sportraad Lede: Huldiging Sportlaureaten Sportfilm in «De Volkskring» (20.00 u.) Zaterdag 30 januari: Studentenklub «Ochsenia»: TD «30 jaar Ochsenia» in «De Klub», met Sound Explosion. Totale verkoop hok, kweek- en wedstrijdduiven van Robert Janssens, Bosstraat 97 <13.00-14.30 u) (tevens morgen zon dag, zelfde uren). Jeugdhuis «Leeuwerik»: Trekking Tombola TD (20.00 u). Showavond Radio Flamingo in zaal «Volkskring», 20.00 u. Showavond van Karnavalvereniging «De Sperteleers», met MAEVA in zaal «St. Martinus», Oordegem (20.00 u.) Chiro «Nele» Lede: jaarlijkse wafelslag. VTB-VAB-avond in*«Eden Roc»: Mount Kenya zien en sterven Reisverslag door Etienne Coppens, Roger Quintijn en Herman Van der Sijpe gratis tombola voorstelling VTB- vakantiepakket gezellig samenzijn met verrassingen. Zondag 31 januari: Chiro «Nele» Lede: wafelslag. Melaatsendag: Zuster Lambertine-aktie t.v.v. pater God fried Meeus Jeugdhuis «Leeuwerik»: Basket en volleybal. KVLV-KAV Oordegem: Ledenvergadenng voordracht «Sociale onzekerheid». Maandag 1 februari: Afhalen fiets- en bromfietsplaten; aangifte honden, paarden, pony's, huispersoneel enz. in Admin. Centrum-Financiën (9.00- 12.00 u.) KWB-Lede: Kooklessen mannen. Donderdag 4 februari: BGJG Lede: Toneelvoorstelling «De blauwe Maarschalk» in KVS. Zaterdag 6 februari: KSA-Bal in «Volkskring»- Orkest ELIZ (21.00 u. Het Koerdische volk is een zeer belangrijke ethnische groep in het Midden-Oosten, die echter geen rechten geniet, zomin op kultureel als op sociaal of politiek vlak. Al zijn pogingen tot bevrijding werden gesmoord in het bloed. De moeilijkheden waarop zij stoten zijn vooral te wijten aan een geo-politieke situatie die van hun land een twistappel maakte in alle oorlogen van de streek. Evenzo het ontbreken van een toegang tot de zee en het feit dat het land ingesloten zit tussen reaktionaire staten. Indien de Koerdische vrijheidsbeweging totnogtoe niet tot volledige ontplooiing kwam, is het ook omdat het haar ontbrak aan een soliede politiek-ideologische basis. Het is een bergvolk. Eeuwenlang onder de druk van de naburige Turkse en Perzische rijken, trok het zich terug in de bergen maar kreeg zo een grote achterstand op ekonomisch, sociaal en kultureel vlak. De ineenstorting van die rijken en het daarop volgend Frans-Brits koloniaal regime hebben de voorwaarden voor deze strijd nauwelijks gewijzigd. Het nationaal gevoel van de Koerden werd wel groter, maar ging helaas niet gepaard met een diepere politieke bewustwording. Het Masereelfonds van Lokeren vindt het dan ook haar plicht deze toestanden kenbaar te maken. Te veel onbegrip bestaat er over Turken en Koerdische Turken, lederéen is dan ook welkom op deze avond die plaats heeft op vrijdag 5 februari om 20 uur in de Torenzaal, lokaal 3. HOBBYKLUB-LOKEREN Houdt een grote gewestelijke ruildag op zondag 14 februari in het RITO. Azalealaan te Lokeren. In samenwerking met de ruilklubs uit Melseie en Kieldrecht heeft Hobbyklub-Lokeren een akkoord gesloten om samen gewestelijke ruildagen te beleg gen, elk om de beurt. Door het groot sukses die de gewestelijke ruildagen reeds gekend hebben, kunnen die dagen niet meer doorgaan in de gewone lokalen en iedere klub heeft reeds moeten uitzien naar een groter lokaal. Vandaar de keuze op het reeds goed gekende RITO. Op deze gewestelijke ruildagen worden er speciaal enkele verzamelobjekten naar voren ge bracht. Zo zijn het voor 14.2.82: Munten, Prent- en Briefkaarten, Bierviltjes. De inrichters verwachten dan ook alle verzamelaars uit de Hamme. De laureaten van de tekenwedstrijd «De Schildpad» die BRT, werden op het gemeentehuis ontvangen. Laureaten waren Sa/vatori, Petra Van Duyzen, Annelies De Wolf, Isabel De Saeger, en Jean nine De Bruyne (vh) Toneel Vrijdag 5 februari te 20 uur wordt in de stadsschouwburg «Minetti» van de Oostenrijkse auteur Thomas Bernhard opge voerd. Produktie: Teater Malpertuis van Tielt. Amnestie Op vrijdag 5 februari organiseren het Verbond van Vlaamse Oud-Strijders en de Wase Jonge Leeuwen in lokaal «Steenstra- Lokeren Sexualiteit en maatschappij Informatie-avond «Seksualiteit en Maatschappij» met Bob Car- lier, organisatie LEF-werkgroep. Bob Carlier zal in zijn spreekbeurt trachten enige klaarheid te brengen in deze ingewikkelde verhouding tussen seksualiteit en maatschappij. Na zijn inleiding is er gelegenheid tot discussie Die avond gaat door op vrijdag 22 januari om 20 uur in de Torenstraat, Lokaal 3. School HH. Engelen Gezellige ontspanningsnamiddag met een Stipshow met Willy en Judocus, in de HH. Engelenschool, Brugstraat op zaterdag "•V 23 januari om 14 uur. Kaarten De vierde ronde van het gewestelijk kaartkampioenschap van de KWB gaat door in Het Volk om 19 uur op zaterdag 23 januari 1982. Lust naar kunst: toneel Nog twee vertoningen van het stuk «Een dag uit de dood van Piet Snot» zijn voorzien. Op zaterdag en zondag 23 en 24 januari in de Torenstraat, telkens om 20 uur. Lokerse postzegelklub Ledenvergadering met tentoonstelling door mevr. Luckx met «Glasramen op zegel». De vergadering gaat door in de Toren straat zondag 24 januari om 9.30 uur. .okerse vogelvrienden /oordrachtvoormiddag in Het Centrum. Het thema is: «Hoe mij sptimaal voorbereiden tot de kweek?» Op zondag 24 januari om 0 uur. roneel op Heiende "oneelopvoering van «De Filosoof van Hagem» door de «Edel- veiss». In de zaal van de KWB-H. Hart op Heiende om 19.30 lur zondag 24 januari. Jntjeska8t (reativitertsnamiddagherhaling van de les «Lintjeskant». In het centrum om 13.30 uur, op maandag 25 januari. Organisatie KAV-Centrum. KAV-KWB St. Anna-Heirbrug Start van de bijeenkomst rond «Een mens leeft niet van brood alleen», (ochtendseminaries). In de zaal om 8.30 uur 's morgens op dinsdag 26 januari. «Wonen is meer dan een dak boven je hoofd». Cafetaria op 27 jan. om 20 uur. Studiekring-gespreksavond «Van School naar dop», Ge ntsesteenweg 1 om 20 uur op donderdag 28 januari. Glitter is terug Na jaren bezinning het eerste optreden van de hernieuwde «Glitter Galvanaise Rock 'e Roll band» op vrijdag 22 januari 1982. Met als gastvedetten Bert Baetens, tuba; Stefan De Donder, viola da gamba, Gilbert De Wilde, klokkenspel; Hans Smet, Triangel; en Robert Verleyen, sopraan. In de zaal «Doremi» te Heiende-Lokeren De inkom bedraagt 50 fr. om 20.30 uur. 'Dia-avond Op vrijdag 29 januari te 20 uur in de feestzaal het Volk, Poststraat 2, te Lokeren. ledereen welkom, inkom 20 f per persoon. Het eerste gedeelte wordt gegeven door Jef De Rijck en Theo Van Puyvelde en daarna komt Luc Leroy 1 uur aan de beurt met zijn eigen montage over het kampeerleven te Bertrix, een typisch Ardeens dorpje, gebouwd op een golvende leem- en leisterbodem, voor de helft van zijn gemeente oppervlakte bestaande uit bossen. Bij deze diareeksen kunt u kennis maken met de kamping en zijn vrijetijdsbesteding. Een diareeks die elke kampeerliefheb- ber zal boeien. Organisatie: Vakantiegenoegens Lokeren. Sekretariaat 031 72.53.11 (na 18 uur). HEEMKRING DE SOUVEREINEN geeft een impressie over het heden en verleden van onze stad. Het heet «Lokeren, 'k zien ou geiren!». Dit spektakel gaat door in de Torenstraat 1, op vrijdag 29 januari om 20 uur. 'vakantiegenoegens geeft een dia-avond over allerlei reisplannen, in de feestzaal van Het Volk, Poststraat om 20 uur, eveneens op vrijdag 29 januari. ATB DE NATUURVRIENDEN Vergadering met voordracht en film over Duitsland in het lokaal. Markt om 20 uur op zaterdag 30 januari 1982. LOKERSE POSTZEGELKLUB Gewone vergadering voor alle leden en andere belangstellen den. Dhr. A. Gyselinck vertoont een gedeelte van zijn Canadese postzegels. In de Torenstraat 1, om 9.30 uur op zondag 31 januari 1982. FRANS MASEREELFONDS richt een Koerdische Avond in met de groep Tekoser, een vereniging van Koerdische arbeiders en studenten in Frankrijk en België. Zij brengen dans, muziek en eten uit hun land, samen met film en diamontage. werd ingericht door het gemeentebestuur met medewerking Adriaan De Corte, Katrien Leeman, Katnen Vereeken, Ilse D'Hooghe, Katrien Everaert, Mark Van der Vreken, Davy gangsprijs 80 fr., studenten 50 fr. Kaderkursus politieke vorming De C.S.C.-afdeling «Vormingswerk» richt dit jaar een sus in voor politieke vorming. Deze kursus zal gegeven op drie zaterdagen: 30 januari. 6 februari en 20 februari, van 9 tot 17 uur. De deelnemingsprijs bedraagt 1.350 fr. drie dagen (kursusgeld, middagmaal en konsumpties pen). Mogelijkheid tot kinderopvang is voorzien Meer is te bekomen op het C.S.C.-sekretariaat, Regentiestraat Sint-Niklaas. Lokeren. Naar aanleiding van het Sinte-Ceciliafeest werden verdienstelijke leden gehuldigd bij de Lokerse harmonie Sinte-Cecilia (dm) omtrek die zich speciaal toeleggen op deze onderwerpen Maar ze mogen hun eigen ruilmatenaal en dubbels met vergeten. Want op een gewestelijke ruildag kan er nog geruild worden. Met de huidige ekonomische krisis zal het ruilen meer en meer ingang vinden en van groot belang worden, want de verzamelaars zullen het moeilijker gaan krijgen om maar steeds te gaan kopen. Geef ons terug die tijd van onze jeugd: ruilen en nog eens ruilen! Dat is plezant, maar. wel te verstaan: het moet in de rede blijven. Daarmee wordt bedoeld dat men geen prullen moet geven om waardevolle dingen terug te knjgen. En dat wil nu ook niet zeggen dat op die gewestelijke ruilbeurzen geen andere verzamelobjektan zullen te vinden zijn dan de hierboven genoemde. Alles kan en mag geruild worden. Op deze ruildag is er ook een mini-tentoonsteiling van prent kaarten: «Bloemen op Prentkaarten» van Mevr. Anita Poppe. Dit om aan te tonen dat met goedkoop verzamelmateriaal ook iets moois kan opgebouwd worden. Wie nog meer inlichtingen wenst belle of schrijve naar Paul De Backer, Bergendriesstraat 53 te Lokeren. Tel. 091/48.21.51. De ruildag gaat dus door in genoemd lokaal van 9 tot 12.30 u De inkom voor de leden is gratis. Niet-leden betalen 10 fr. J.V.L. Sint-Niklaas te», Nieuwstraat 86, een voordracht en gespreksavond, waarop V.U.-senatir Walter Luyten het amnestievraagstuk zal behan delen. VOS-zitting voor oud-krijgsgevangenen Begin dit jaar werden nieuwe maatregelen van kracht waardoor oud-krijgsgevangenen aanspraak kunnen maken op kosteloze geneeskundige en farmaceutische verzorging. Om de rechtheb benden wegwijs te maken in de dokumenten die dienen ingevuld te worden om van deze nieuwe maatregelen te kunnen genieten, organiseert het Verbond van Vlaamse Oud-Strijders op zondag 14 februari van 11 tot 12 uur een zitdag in café Hemelrijk op de Grote Markt. Gezinswandeiing Op zondag 7 februari organiseert Vakantiegenoegens een gezinswandeling naar De Belseelse Boskapel. Vertrek om 14.30 uur op het Belseelse dorsplein. De wandeling zal ongeveer 2.15 uur duren. Het schoeisel dient wel aangepast te worden aan de weersomstandigheden. Mariale plechtigheid Op zondag 7 februari organiseert de werkgroep Liturgie om 9.30 uur een korte mariale plechtigheid in de parochiekerk Sint-Job te Puivelde. Deze plechtigheid wordt ingekaderd in de eucharis tieviering en richt zich in de eerste plaats tot jonge gezinnen Elke moeder zal een kaars offeren bij het Lieve Vrouwebeeld en gedurende de «Vrede-wens» zullen de moeders zich met hun peuters en kleuters rond het altaar scharen. Broederlijk delen De vastenaktie van Broederlijk Delen te Sint-Niklaas beoogt voor dit jaar het projekt Yakoma in Noord-Zalëre. Dit projekt wordt ongetwijfeld een model van dorpsintegratie: huisvesting, landbouw, onderwijs, vrouwenproblematiek enz. Over dit pro jekt wordt op 8 februari om 20 uur een info-avond gehouden in het Centrum (Grote Markt). De spreker is E.H. Spillebeen, koo' rdinator C.D.I. Konteverkeerd Op 13 februari brengt het Lokerse toneelgezelschap Kontever keerd zijn programma «Over den T.V. en de kijker» ten tonele en dit op uitnodiging van de Culturele Centrale Boontje. Plaats: Textielhuis, Mercatorstraat 87. Aanvang te 19.30 uur. De toegangspnjs bedraagt 80 fr. Reis naar Londen met C.C. Aktiva Van vrijdag 26 tot en met zondag 28 februari brengt de Culturele Centrale Aktiva een bezoek aan Londen (Tate Galerie, British Museum, National Galerie enz.). De prijs bedraagt 3.600 fr Inschrijvingen op het sekretariaat, Truweelstraat 122. F.C. Wieze bal Het jaarlijks dansfeest van FC-Wieze heeft plaats op zaterdag 30 januari vanaf 21 uur in de zaal Wiezehof. Het orkest «Freeland Fuifmasjien» zorgt voor de stemming. Aan dit bal, toegankelijk voor 60 fr. is een gratis tombola verbonden. (V.W.) The China Syndrome Op zaterdag 30 januari wordt te 20 uur in de konferentiezaal van de stedelijke openbare bibliotheek de film «The China Syndro me» gedraaid. KSA-VKSJ Hernieuwers zorgen na de filmverto ning voor diskussiemogelijkheid. Daarbij zal dan hoogstwaar schijnlijk wel de (on)veiligheid van kerncentrales ter sprake komen. Bijbelstudie Op maandag 1 februari wordt te 20 uur een Bijbelstudie-avond georganiseerd in de Reynaertzaal van de stedelijke openbare WÈKi W.. HBPt bibliotheek langs het Hendrik Heymanplein. St*/ V f Toneelvoorstelling «Zwart en Wit» Op dinsdag 2 februari brengt het Mechels Miniatuurleater te 20 I 1 wk uur in de stadsschouwburg «Zwart en wit» ten In dit H Wj toneelstuk van René Verreth, naar de gelijknamige roman van G. Walschap, wordt gehandeld over de oorlogsproblematiek. ^^ÊSSmX. I Demokratie in Vlaanderen Vrijdag 5 februari organiseren het Frans Masereelfonds, de jjÉRÉ Centrale voor Socialistisch Cultuurbeleid en de Amedee Ver- bruggenkring te 20 uur een debatavond in de konferentiezaal van de stedelijke openbare bibliotheek. Thema Anton Roosens Karnaval in Relsele Schmpn F™.hor, a. a (Masereelfonds), M. Coppieters (V U.) en Urbain Vercauteren re.ZTrJ" *cHePe" Pouberthoudt de wacht bt, (C.S.C.) zullen er kort hun vizie voorstellen. reuzin Uermaine, die zaterdag werd gedoopt. Stimula tor van het hele gebeuren was de familie Rossaert. Peter Kanker behandelen ^aS^A ^°PPersle Zwarte Piet) en meter mevrouw N.V.K.V.V.-afdeling Sint-Niklaas organiseert dinsdag 2 februari De Vidts houden samen met de plaatselijke prins een oogje een voordracht door dr. Stuer over «alternatieve behandeling in 't zeil (Iv) van kanker». Om 20 uur in Het Centrum, Grote Markt. Toe- «Wakkere burger In verschillende gemeenten steekt «De Wakkere Burger» hoofd op. Ook in Stekene werkt reeds sinds enkele maand een werkgroep. Deze hoofdzakelijk jongere mensen kwam tot de konklusie dat «openheid» en «gemeentebeleid» n steeds twee erg uiteenlopende begrippen zijn. Ook en voorair Stekene. Via maatschappelijk opbouwwerk Waasland én via t®n projekt «De Wakkere Burger» richt deze werkgroep nu e oc oproep tot alle «wakkere» Stekenaars om samen te praten o\ er «Inspraak in het Gemeentebeleid». Daarom wordt er e Ie «Volksvergadering» georganiseerd op woensdag 3 februfcgi om 20 uur in de bovenzaal van café «Het Anker» aan Stekense markt. Tijdens deze «open» vergadering zal Tof Berckmoes van «De Wakkere Burger» dit projekt voorsteik 0n Daarna zullen alle «wakkere» Stekenaren de gelegenh<us krijgen om hun visie te geven over «Inspraak in het gemeen e beleid te Stekene». Wandelen met Roda De Kemzeekse wielertoeristenklub WTC Roda organise k> iedere zondagvoormiddag een wandeltocht voor iedereen jg geïnteresseerden vertrekken telkens om 9.30 uur aan het lok< p «Rock-Ola», Kemzekedorp 6 te Kemzeke voor een tochtje vp|( ongeveer 10 km. ledereen ook niet-leden zijn van ha^j welkom: hoe méér zielen, hoe meer wandelvreugde. ï0[ Dolle Nacht van Stekene Als feestelijke afsluiting van de grootse «Koop U Rijk»-akhei georganiseerd door het NCMV van groot-Stekene gaat iyn vrijdagavond 29 januari '82 in de gemeentelijke sporthal aan |gh Nieuwstraat de «Tweede dolle nacht van Stekene» door, rri begin om 20.30 uur. De deuren worden opengegooid vaifR' 19.30 uur. Als absolute vedette van deze grote show- dansavond komt Will Tura met z'n showorkest naar Stekï Tijdens deze «Dolle nacht» worden natuurlijk ook de prij; getrokken, verbonden aan de loten die werden geschonl door de deelnemende winkeliers bij elke aankoop van 100 Voor de verdere muzikale omlijsting zorgt disco-bar Bingo en presentatie van het geheel is in handen van Walter Capia^ Kaarten kosten 150 fr. in voorverkoop, ofwel 50 loten van Lar «Koop U Rijk»-aktie en zijn te bekomen bij de heer B.D.'Ej Polenlaan 6 te Stekene, tel 031/79.73.96. Aan de kasse op avond zelf zullen die kaarten 180 fr. kosten. nai Gemeenteraad Vrijdag 29 januari vergadert de gemeenteraad te 19 uur in de raadszaal van het stadhuis Op de agenda o.a de uitbreiding van het waterleidmgsnet, de ter beschikking stelling van grond aan de vrije gesubsidieerde lagere jongensschool, de definitie ve vaststelling van het onteigeningsplan «Hoek Tabakstraat- Leopold I l-laande uitbreiding van het waterzuiveringsstation en de vaststelling van het definitief ontwerp voor verbete- ringswerken aan de Kokkelbeek- en Knaptandstraat. Sjacherbeurs Zaterdag 30 en zondag 31 januari heeft de vierde sjacherbeurs plaats in de stadsfeestzalen, ledereen kan hieraan deelnemen. Aan de deelnemers wordt wel een minieme tussenkomst in de onkosten gevraagd. Verdere inlichtingen bij n.v. Exporama te Berchem (tel. 031-74.18.60). Energiepolitiek Europa-club Sint-Niklaas organiseert op donderdagavond 4 februari in het auditorium van «Het Centrum» (Grote Markt) een voordracht, gewijd aan kernenergie EBES-direkteur Maurice Potemans zal het er hebben over de energiepolitiek in de wereld, Europa en België. Aanvang te 20 uur. De toegangsprijs bedraagt 40 fr. Studenten betalen slechts 20 fr. Judoklub Kwal Elke zondagvoormiddag traint de Kemzeekse judoklub Kwaii z'n lokaal «Malpertus», Kemzekedorp 27. De jeugdige judo! trainen tussen 11 en 12 uur, terwijl de volwassenen krachten meten tussen 10 en 11 uur. Ook maandagavond v er aan judo gedaan, namelijk van 19 tot 20 uur voor de jeugd I van 20 tot 21 uur voor de volwassenen. Geïnteresseerd/ kunnen steeds een kijkje komen nemen: iedereen is van hater welkom. Jan Van Steene te boek Na de suksesvolle afloop van het grootse massaspel vran Stekene «Jan van Steene», werden door enkele mensen vter: het heemkundig komité dat aktief meewerkte aan massaspel én onnoemelijk veel opzoekingswerk heeft verrid alle kranten- en weekbladenknipsels in verband met (i massaspel verzamelt én samengebracht in een boekwe/t; Geïnteresseerden konden inschrijven voor dit boek, waardt ze meteen lid worden van de op te richten Stekense heemkunb ge kring. Ondertussen is ae oprichting van deze heemkunc Kring» een feit én zijn ook de boeken met persartikelen rondje over «Jan en z'n massaspel» van de persen gerold. Al wie e exemplaar bestelde (én betaalde) kan dit vanaf nu afhalen Luc van Hoye, Dorpsstraat 17 te Stekene. Dansen De Hellestraatse afdeling van de K.W.B. organiseert voor 4 eerst in z'n bestaan een groots bal ofte dansfeest op zaterdP 30 januari '82, met begin om 20.30 uur. Dit eerste KWB-Bal gd' door (uiteraard) in het mooie Parochie-centrum, Molenstraat 6< en disco-bar «Jupiter» speelt er ten dans. Alle leden f sympatisanten worden verwacht. Deelname in de onkosten: f fr. Sfinx Ook op zaterdag 30 januari is de vernieuwe «Sfinx-drive show te gast in de zaal van de Broeders in de Steke Nieuwstraat. Dit samen met duo Fancy. Vanaf 20 uur kun alle Stekense tieners er schwingen en dansen én kijken naar grandioze show met onder meer een gloednieuwe geluidsin latie van 1.400 W, een unieke belichting van 1.300 W én dit in een uniek dekor. Verder nog filmen over de beste popste én presentatie van de «Sfinx Super 30» 't Kindje komt op toneel Na 2 suksesvolle opvoeringen in het centrum van de gemee trekt toneelkring de Distelbloem (nog steeds scherp om grij naar «buitenwijk» Hellestraat. Zaterdag 30 januari, vanaf uur, zullen dezelfde spelers er het toneelspel «Als 't ki binnenkomt» opvoeren. Een toneel van André Roussin wordt gebracht in een regie van Martine Dijkers-Van Ranst Alle Hellestraatse toneelliefhebbers kunnen dus terecht in parochiecentrum t Helleke» aan het Preekeplein Toeg kaarten zijn in voorverkoop (100 fr of CJP 60 fr) te bekom Pouri Dijkers, Trompstraat 33 (tel 79.90.70), bij Stanny Rechter, Lekestraat 13 (tel. 79.72.38) en bij Gert Ar Hellestraat 52 (tel 79.89.72). Wegkode kennen Na de informatieavond «Rijbewijs, beperkt de prijs», organi de Hellestraatse afdeling van de KWB nog een dnetal iesa i JH®' voor deze drie avonden bedr slechts 50 fr. De eerste avond gaat door op vrijdag 29 jan 82, met begin te 20 uur in zaal «'t Helleke» aan het Preek plein. De titel van deze eerste van drie lessen' «Ken ik wegkode?», met onder meer de belangrijkste bepalingen eengezet door adjunkt-politiekommissaris Van der Weken Sint-Gillis-Waas.

De Voorpost | 1982 | | pagina 18