eb Dribbling mzeilt gevaarlijke klip Hoge scores voor leidersploegen Basketbal kalender Men zal hem straks fel missen Mini-score, maxi-spanning NOMB-Minivoetbalkern - St.-Gillis-Waas Plaza in scoorlustige bui !ege van de heropstanding e zware cijfers BIJ HET OVERLIJDEN VAN MARC DEMEYER INIVOETBAL D.S.D. MINIVOETBAL De Voorpost - 29.1.1982 - 37 Dribbling heeft te Lebbe- MVC geen kans gegeven gevaarlijk te worden, door overwinning beginnen de jens van kapitein Brunnel tuze titelaspiraties te krij- Door haar nederlaag mag -ana het nu wel vergeten in kampioen te spelen. Lebbeke speelde MVC te- »n Dribbling een faire match aangenaam was om vol- jn en goed geleid werd door iaffieidsrechter Radez. Drib- ia, ig had in de persoon van de de deroptredende Etienne De ,jeTiet de man van de match, samen met Mare Nijs het sultaat bepaalde. Dribbling een vlugge voorsprong dem 0-4 langs Nijs - De Smet, eters en Brunneel. MVC ïeg in het derde kwartier n corner die omgezet werd or Keppens «Verder kwa- 3n de Lebbekenaars niet nt, Nijs en Peeters verhoog- n de score tot 1 -6 N Givana mag haar titelam- nu wel voor goed opber- i na het verlies tegen V.W. De kampioenen ver lenen maar met 4 spelers i de aftrap. Volgens inge- den zou er een innerlijke zijn onder de spelers speelmogelijkheden en dragingen op het terrein, onsor Legat zal zijn spelers even op het matje roepen nt er is toch nog de beker 7. ndo sport, zonder Heuvinck keeper De Witte, heeft on- 1 jonden dat Philco niet ie- e week forfait geeft. De Dendermondenaars speelden te lateraal en te traag in de gebouwen. Een van deze late rale passen werd onderschept door L. Heirbaut die 0-1 maak te. De Looze kon milderen vanuit een scherpe hoek. Maar Paul Vermeiren kon nog tweemaal doelen telkens op aangeven van broer Jef. Van Den Dungen bracht Mundo nog bij met 2 doelpunten. De wedstrijd werd zowaar bitsiger en beide teams vochten om de overwinning. Jef Vermeiren ging alleen door en scoorde en een rumoerige Bomals legde de eindcijfers vast Smossers dacht zijn schaap jes op het droge na een 3-1 voorsprong langs Gerlo (2x) en Meysman, doch TC Lelie kwam terug tot 3-3 en behaal de alzo een onverhoopt punt. De Hammenaars scoorden langs Behiels (2x) en Mariën. Texaco moest de overwinning laten aan een verdienstelijk Dendermotors dat met deze 2 punten op gelijke hoogte komt van TC Lelie en voor het eerst dit seizoen de laatste plaats deelt. Buytaart deed een goede zaak door Mini te kloppen. Ze speel den zoals steeds in hun ge kende counterstijl vanuit een sterk gesloten verdediging. Met nog 10 minuten te spelen was de stand 2-2. Bruchez en Vermeulen scoorden voor Buytaert, en D'Hondt en Guns voor Mini. De vierde corner werd Mini ontzegd en bij deze counter maakte Crombez 3-2. Vermeulen maakte in de slot minuut nog 4-2 maar Mini liet begaan en voelde zich be stolen. Het Lebbeekse derby tussen leider Octaaf en VDB Moderna was een matige wedstrijd waarbij VDB vooral aan verde digen dacht. Aan de rust was de stand nog steeds blank. En dat vooral dank zij VDB keeper De Saert. In het derde kwartier kon Goossens eindelijk doelen 1-0. Maar Beeckman stelde gelijk op flater van Van Den Meersche. Goossens kon ver hogen op corner. De Wilde nam met een vluchtshot alle onzekerheid weg en Kleding Octaaf blijft leider. Uitslagen van de 18' week Bouw Buytaert - Minishot- ters 4-2 MVV Givana - VW Audi 5-9 KI. Octaaf - VDB Moderna 3-1 Smossers - TC Lelie 3-3 MVC - Beb Dribbling 1 -6 Mundo Sport - Philco Ford 3-5 Texaco - Dendermotors 1 -3 Stand na 18 weken 1. Kleding Octaaf 2. Beb Dribbling 3. Bouw Buytaert 4. MW Givana 5. MVC 6. VDB Moderna 7. VW Audi 8. Smossers 9. Minishotters 10. Mundo Sport 12. Philco Ford 13. TC Lelie 14. Dendermotors 3* NATIONALE A Mini Temse-MInl Lokeren 1-1 Zeelse Mlnlvoetbalkompetitle Nelis-Neyt 9-2. In het tweede wedstrijdgedeelte heeft leider Nelis de kloof gemaakt om met hoge cijfers Neyt te verslaan. De rust werd bereikt met een 2-0 stand. Na de rust kon Neyt via Patrick Herrebaut tegenscoren, maar na drie periodes liep de score uit naar 6-1. Danny Van Mele scoorde een tweede doelpunt voor Neyt, terwijl bij Nelis de afwerkers Jan Berkers (4), J.P. Christiaens (3), Peter Van Driessche en Antoine Van der Burgt waren. Arsenal-De Loose 2-7. Co-leider De Loose heeft de klip Arsenal omzeild. Het ging gemakkelijker dan gedacht vermits de stand aan de rust reeds 0-3 was. Na de pauze scoorde Jan Vehent voor Arsenal bij het ingaan van de laatste periode. Een mooie afstandstreffer van J.P. Vehent leverde Arsenal een tweede treffer op. Voor De Loose scoorden Jan Van Cauteren (3), Paul De Kegel (2), Paul Van Doorselaere en Rudy Bruggeman. De Graeve-O.N. Van Damme 2-4. Belangrijke winst voor Van Damme. Eric Tranoy opende de score in de eerste periode en Eric De Graef bracht de stand in evenwicht nog voor de kampwisseling. Na de rust voerde Van Damme de forcing en dreef de stand tot 1-3 op. Peter Boeykens lukte zijn tweede goal voor De Graeve maar Peter Poppe (2) nam alle twijfels weg in de slottime. Freddy Van de Velde tekende eveneens een doelpunt aan. Door deze zege staat Van Damme thans op de vijfde plaats in het klassement. MV Zele-Van Cauteren 4-3. Het was Guy Goossens die Van Cauteren op voorsprong bracht maar MV Zele boog deze achterstand om in winst bij het afsluiten van de eerste periode (2-1). Een goed tweede kwartier leverde Van Cauteren twee treffers op. Emiel De Witte scoorde op cornerbal en Toon Van Cauteren bracht zijn ploeg op 2-3 winst. Nog voor de kampwis seling kwamen de bordjes op 3-3. Na een scoreloze derde periode kon MVZ de zege op penalty veilig stellen. Gilbert Christiaens (2) en Chris De Waele scoorden voor PV Zele. Toon Van Cauteren en Guy Goossens keken tegen de gele kaart op. 't Sloeberke-De Bisschop 2-3. Voor beide ploegen was dit treffen erg belangrijk. Uiteindelijk kon De Bisschop met miniem verschil zijn naaste konkurrent terugslaan. Optiek De Bisschop kwam in de eerste periode op voorsprong via Luc Poppe (2). Hans Heirman bracht de thuisploeg voor rust tot 1 -2. De laatste periode verliep nog erg spannend met wisselende kansen. Luc De Maesschalck legde met een derde doelpunt de zege vast voor De Bisschop. Albert Ydens en Guy De Roover kregen elk de gele kaart. Klodde-Ness 4-2. Ness kon tegen Klodde zijn opgang niet bestendigen. Het werd voor de thuisploeg een goede dag nu in de klassering weer winst werd geboekt. De ruststand was 1-1 na doelpunten van Vincent De Smedt en Herman Callaert. Klodde nam een optie op de overwinning in de derde periode (3- 1). Beide ploegen scoorden elk nog eenmaal in de laatste periode Voor de thuisploeg waren de schutters Edmond Van Driessche (2) en Herman Van Driessche. Een tweede doelpunt voor Ness kwam er langs Frank Jacobs. Klassement 1Nelis 14/27; 2. De Loose 15/27; 3. MV Zele 15/22; 4. Arsenal 15/18; 5. O.N. Van Damme 15/16; 6. De Graeve 15/15; 7. Rombout 14/15; 8. Klodde 15/13; 9. Van Cauteren 15/12; 10. Neyt 15/11; 11. De Bisschop 15/10; 12. 't Sloeberke 15/4; 13. Ness 14/2. A.J.Z. 1 spelers van minivoetbalploeg VPK-Oudegem, afdeling Mwell, zorgen geregeld voor knappe prestaties, (c) De derby tussen Temse en Lokeren is ondanks de lage score toch een boeiend spek takel geworden. De inzet van de beide teams was groot in deze aan een degelijk tempo betwiste wedstrijd. Klaus Gessner schoot reeds in de derde minuut van de partij zijn team op voorsprong (0-1). Deze voor de bezoekers bijkomende stimulans maakte het de leidersploeg niet mak kelijker. Klaus Gessner bleef de boeman voor de home defensie. Naar het einde van de eerste periode kwam Tem se meer aan bod. Iets wat ze in de tweede periode trachtte verder te doen. Dany Meers man, hard werkend, en Rudy Beck, zeer spitsvondig, zorg den voor het eerste thuisoffen- sief. Kwam er toch wat forcing van het Temsefront, dan kon Lokeren toch enkele malen gevaarlijk uitbreken langs Jo- han Hofman en Etienne Sterck. Amper één minuut voor rust speelde Guy Van Hoeylandt Staf Arbyn aan, die oprukte en de ba! in het doel deponeerde (1-1). Na de kampwisseling was het Willy Platinck, die meteen de bal tegen de kruising joeg. Hij werd van antwoord ge diend door Freddy Van Breu- seghem die op zijn beurt kei hard uithaalde. Toen dwongen de bezoekers een comer af, maar misten de kans om op voorsprong te komen. Temse op zijn beurt kon evenmin de score aandikken op corner. Nog 13 minuten hadden beide teams de tijd om het laken naar zich toe te trekken. Het spelbeeld golfde heen en weer. Temse richtte zijn schot iets vaker naar het bezoeken de vizier dat onnauwkeurig af gesteld leek. Lokeren kwam minder tot een doelschot, maar als het een poging on dernam was er telkens een schitterende parade nodig van doelman Jean De Ryck. Voor Temse had André De Wolf het laatste woord maar de score wijzigde niet meer. Vrijdag staat Temse voor een verplaatsing naar Winde- ke. Lokeren is gastheer voor De Pinte. J.V. KORFBAL •ELS - EKERSE 4-2 ir de zege tegen Ekerse heeft Appels korfbalklub nu een i ingenomen in de algemene klassering die velen niet verwacht hadden. Na een paar speeldagen zag de rjatie er allesbehalve rooskleurig uit voor blauw-wit dat 4 .in In de laagste regionen bengelde. Op rlag is alles nu ïer mogelijk. Een volgende zege kan Appels nu heel dicht J de leiders brengen. en Ekerse heeft Appels ids aan de leiding gestaan. 1 De Wilde opende de id met een afstandsschot ir Ekerse maakte dadelijk jk 1-1. Toen kwam Frankie leir zijn neus aan het ven steken en de bordjes we- 2-1Ann Schuddink bracht stand op 3-1. Meer gerust- llend, maar Ekerse sloeg nu terug met een knap fjelpunt: 3-2 en dat was een id die men zo vlug mogelijk :htte te wijzigen. Men het voordeel van Appels dat Putse met twee korven de stand op 4-4 kon brengen. Juniores: Appels - Putse 3-4 Voor de juniores was het een zenuwslopende partij tegen Putse. Een wedstrijd die dien de gewonnen te worden of een gelijkspel om de kampioensti tel binnen schot te hebben. Voor eigen supporters in de sporthal van Appels was het wat veel gevraagd voor de >est wachten tot bij een jeugdspelers van Appels. Door opgezette aanval van overhaasting en zenuwachtig iels Giselle Van Hoorde de spel gingen meerdere kansen il kreeg toegespeeld en een teloor zodat het Putse was dat jhitterend doelpunt lukte. uiteindelijk met de punten ging lopen. Geert Baetens maakte voor Appels het eerste doel- PP® Put8e 4-4 punt maar moest nadien we et B-team moest met een gens kwetsuur vervangen wor- ^lijkspel vrede nemen tegen den. Het was Guy Scholliers ^itse, dat enkel naar het t toe de bordjes kon in even wicht hangen. die in zijn plaats kwam. Dirk Van Royen maakte het vol gende doelpunt op strafworp <idy Van den Steen en Guido en Dirk Duym zorgde voor Je i Pelseneer zorgden elk nummers drie. -O or twee doelpunten Het ANDRE i is toen de stand 4-2 was in Met dertien doelpunten heeft Plaza het rekord van de week gevestigd. Blijkbaar kenden de Plazaboys een goede dag, wat niet kan gezegd worden van de tegenstrevers. Pappenheimers, die met drie doelpunten nau welijks in het stuk voorkwa men. Een opmerkelijke uitslag ook in de tweede reeks waar Okapi op verplaatsing het der by van de Politie Dendermon- de won. 3-5 luidde daar de uitslag. En Mespelare maakte de jongens van De Markt in met zware 2-9 cijfers. Tot daar de uitschieters Dat Jovanda geen genade zou kennen met Schuttershof zal niet verande ren. Liefst 7 treffers voor de leiders in de A-reeks die daar mee nog maar eens bewezen vooral vooraan sterk te zijn. De Mini Spartanen wonnen ook hun wedstrijd met overtui ging De 4-6 uitslag op Lucky Sport is daarvan het bewijs. Met die overwinning lossen de Mini Spartanen de mannen van Jovanda met geen vin. In de B-reeks zet Van Biesen zijn festival verder. Dit keer werd Intercom van het veld gespeeld met 7-2 cijfers. Piccadilly moest in Volksvrienden zijn meerdere herkennen en ziet de achterstand op leider Van Bie sen met twee punten ver groten. Uitslagen en standen A-reeks Jovanda-Schuttershof 7-4 Wit Hof-Herdersem 4-8 Minishotter-Mannaert 2-2 Lucky Sport-Mini Spartanen 4-6 Bus Boys-Sportvrienden 2-3 Plaza-Pappenheimers 13-3 Edelwciss-Caxtus De Markt-Mespelare B-reeks Piccadilly Volksvrienden Van Biesen-Intercom Rijkswacht-Tuitvrienden Kawede-Nettentrillers Politie Dend.-Okapi Young Boys-Regent Den Heizel-Waterdienst Stany Wafels-Famisport A-reeks 1. Jovanda 2. Mini Spartanen 3. Caxtus 4. Schuttershof 5. Minishotters 6. Lucky Sport 7. Herdersem 8. De Markt 9. Plaza 10. Mannacrt 11. Mespelare 12. Sportvrienden 13. Edelweiss 14. Wit Hof 15. Pappenheimers 16. Bus Boys B-reeks 1. Van Biesen 2. Piccadilly 3. Stany Wafels 4. Famisport 5. Intercom 6. Volksvrienden 7. Rijkswacht 8. Ka wede 9 Tuitvrienden 10. Regentboys 11. Den Heizei 12. Okapi 13. Politie Dend. 14. Young Boys 15. Nettentrillers 16. Waterdienst Reeks I Post - Moleken: 2-7 Post heeft zich weinig illusies kunnen maken een sterk spelend Moleken de baas te kunnen want via 0-2 ging het naar 1 -3 bij de rust. Daarna liep Moleken nog verder uit (1-5) zodat het een vlotte 2-7 overwinning werd. Spectrum I - Hormann: 5-7 Na een spannend begin (1-2), sloeg Hormann de definitieve kloof (1-3) en zou deze twee doelpunten voorsprong niet meer prijsgeven (3-5 en 5-7). Er werd vooral een goeie prestatie weggegeven door Dullaert Guy (4 doelpunten) Smuggler - Vlymlnck: 3-3 Na een storeloze studieronde, gingen de bezoekers het menen en lieten bij de rust een 0-2 optekenen. Toch kwam de thuisploeg na de kampwisseling weer aanklampen (2-3) en wist zelfs nog in de laatste periode een puntje te sprokkelen. Post - Parochlebar: 1-6 Post wist heel goed stand te houden, wat reeds een aangename verrassing op zichzelf was (0-1Na een slok water echter vond Parochiebar het goeie ritme en kon de kloof slaan (0-4). De laatste periode was dus maar formaliteit. Reeks II Zilveren Klomp - Gaverland: 9-3 Een zeer snel spelend en goed skorend Zilveren Klomp liep aanvankelijk 3-1 uit en had ook bij de rust deze voorsprong (4- 2). Doch na de kampwisseling liep de thuisploeg steeds verder weg (7-3) om dan tenslotte vlot en mooi te winnen (9-3). De Sterre - Van den Branden: 6-6 Wat kan minivoetbal toch bijzonder mooi zijn als het sportief en met volle inzet van beide ploegen gespeeld wordt. De bezoe kers gingen er al dadelijk volop tegenaan (1-3) maar Sterre liet zich daardoor allerminst intimideren en zorgde zelfs voor de verrassing door bij de rust te leiden met 5-4. Na de rust was het weer Van Den Branden dat het roer in handen nam (5-6). Toch gaf Sterre zich nog niet gewonnen en bleef dapper doorgaan en wist tenslotte een zeer verdiend gelijkspel te behalen (6-6). Reeks III Brouwershuis - Shoeshotters: 3-3 Brouwershuis, dat de hele wedstrijd domineerde, heeft dan toch met één puntje vrede moeten nemen. Nochtans hadden zij halfweg een 2-0 voorsprong opgebouwd, maar twee scherpe tegenakties in de derde periode zorgden voor een 2-2 stand. De laatste periode dan waren beide ploegen aan elkaar gewaagd, met een gelijkspel als resultaat. Mini KSA - Cartouche: 6-6 Hier had voor de bezoekers een overwinning kunnen inzitten als zij hun zenuwen maar de baas gebleven waren. Inderdaad, na 13' hadden zij een 0-3 voorsprong opgebouwd, maar trokken dan te resoluut in de aanval. Een paar tegenstoten van KSA volstonden om bij de rust een 4-6 op het bord te krijgen. Cartouche zat er blijkbaar fysisch een beetje door en in de laatste periode kon KSA op gelijke hoogte klimmen. Nijpers - De Kring: 2-6 Behalve in de eerste periode de (1-0) kon men nooit twijfelen aan de overwinning van de bezoekers (1-2). Na de kampwisse ling was er maar één ploeg meer op het veld (1-4) en tenslotte werd het een vlotte 2-6 overwinning. Keukens Bogaert - Breydelboys: 3-4 Deze wedstrijd trok de aandacht van de spelers van «De Kring», want Breydelboys ving de thuisploeg goed op en kon zelfs (via 0-1 en 0-2) in de derde periode tot 3-0 uitlopen. Nog vóór deze periode ten einde was, kon Bogaert echter milderen (1-3). Via een doelpunt en een strafcorner werd het dan in de laatste periode 3-3, maar een laatste forcing bracht De Kring terug op de leidersplaatsen Bogaert wordt weer tweede op één puntje. Veteranenreeks Veteranen De Klinge - Sportlokaal: 3-2 Voor de thuisploeg de tweede opeenvolgende ovenwinning en voor de bezoekers de tweede opeenvolgende nederlaag. Na een studieronde (0-0) kon Sportlokaal bij de rust een minimum voorsprong nemen (0-1) en was het nog Veteranen De Klinge dat het winnende doelpunt maakte. Kliniek - Mistral: 8-2 Kliniek is eigenlijk nooit in de problemen gekomen tegen een Mistral dat wel niet slecht voetbalt, maar geen echte doelpun tenmaker in zijn rangen telt. Na 13' was de schade nog beperkt (1-0), maar halfweg was de partij al beslist (4-1). Toch ging Kliniek rustig deze voorsprong opdrijven (6-1) om tenslotte een afgetekende overwinning te behalen. GUIDO V. 2* Afdeling Mannen 20.30 (30.1): Jodoigne - Okapi Aalst 3' Afdeling A: 20.30 u (30.1): Oxaco - Hermes St.-Niklaas 20.30 u (30.1): Osiris Denderleeuw - Skolb Houtem 4' Afdeling A: 18 uur: Cabrita Zele - Haantjes Leupegem 20.30 uur (30.1): Beveren - Wasocub Waas munster 1' Afdeling Vrouwen: 20.30 u (30.1): Spartacus - Leonidas Aalst 1' Provinciaal Vrouwen: 11 uur: Lokeren - Haantjes 14.30 u: Akron Ronse - Beveren 2' Provinciaal: 15u.: Baasrode - Melsele 18a.: Leeuwerik - Robac 1' Provinciaal Mannen: 20.30u (30.1): Hemaco - Silaba 11u.: Falco - Scheldejeugd Temse 20u.: The Tower Aalst - Baasrode 20.30 u (30.1): Were Di - Hoger Op 11u.: Dendermonde - Akron Ronse 2* Provinciaal A: 20.30u (30.1): Eenhoorn - Bertino 15.30 u: Sp. Temse - Moerzeke 20.30 u (30.1): Melsele - Erembodegem 20.30 u (30.1): Batavo - Cibo Zele 16u.: Leeuwerik Lede - Grembergen 15.45 u.: St.-Niklase - Eksaarde 20u.: Erpe Mere - Lokeren 3' Provinciaal A: 11 u: Buggenhout - Witte Sterren "jUimS LEBBEKE - TROUW 1-7 nei vlot het in de vorige wed- waren in de wedstrijd tegen ok ijden ging, zo hard sputter- Trouw kansen genoeg maar er nu de motor van blauw-wit normaal spel kon Jtwikkelen. Trouw kon dan IQ, k naar een afgetekende ze- stevenen terwijl Atlantis al- K', m op verdedigen was aan- 0, wezen en zoveel mogelijk g, schade trachtte te beper- n. Marijcke Dierick vond het kj Bmaal niet zo erg. We heb- 3, n ons ingespannen, zegde krim jl is. Nu hebben we nog oog "een ereplaats. Tweede ein- )en in dit micro-kampioen- jou al heel wat ziin. Er moet geluk bij zijn. We gaan ons zeker niet blind staren op deze ene wedstrijd. In een be langrijke wedstrijd als deze is het meestal een kwestie van kalm blijven en nooit te over haastig te zijn. Niet alleen de jonge spelers maar ook gerou tineerde ratten in het vak laten in dergelijke konfrontaties al eens een steek vallen. Bij een maar de bal viel niet voor volgende wedstrijd zien we Van Hauwermeiren en Van Praet wel weer in hun normale doen en worden er zeker doel- punten gescoord. De duivenkampioenen van Erembodegem-Terjoden vierden hun titels in de zaal De Kring, (per) «Een boom van een vent, steeds even levenslus tig. En dan plots niets meer». Zo verwerkt Briek Schotte het plotse overlijden van wielrenner Mare Demeyer. De dood van Demeyer verwekte zowel in het binnen- als het buitenland grote beroering. Demeyer genoot overal waardering om de manier waarop hij zijn zware beroep uitoefende. Hij werd steeds bestempeld als de laatste échte Flandrien. Het zware werk was het zijne en jarenlang behoorde hij tot de kanshebbers in de echt zware wedstrijden. Vooral de stenen van Parijs-Roubaix waren zijn geliefkoosd terrein. Nooit eindigde hij in deze zware wedstrijd buiten de eerste tien. In 1976 de bekroning met een overwinning voor Moser en De Vlaeminck, twee renners die qua temperament best met De meyer vergeleken kunnen worden. Ook in de andere zware wedstrijden was Demeyer steeds bijzonder gul met zijn inspanningen. Toch haalde Mare ongetwijfeld niet uit zijn loop baan wat er heeft ingezeten: hij haalde weinig klassieke zeges, wel een resem etappeoverwinnin gen in verschillende rittenwedstrijden. Als renner maakte hij ongetwijfeld zijn beste jaren mee aan de zijde van Freddy Maertens en Michel Pollentier. Een bondgenootschap dat midden de jaren zeventig van de ene triomf naar'de andere fietste. In bepaalde, zware omstandigheden zoals Parijs-Roubaix, Parijs- Brussel of de Ronde van Vlaanderen overtrof De meyer niet zelden zijn kopman. Demeyer was een groot renner met een klein hart. Weinig profrenners hadden zo veel behoefte aan een goed woordje. Hij was een eerlijk mens. Ook in zijn sport. En dat bekoorde het publiek. Men hield van Demeyer om zijn gulheid in de inspanning, om zijn ongebreidelde aanvalsdrift. Hij maakte de wie lersport tot een prachtfeest en men was er hem steeds dankbaar voor. Mare Demeyer is niet meer. Bij het begin van het nieuwe wielerseizoen viel hij zo plots weg. Men zal hem straks fel missen. Hugo Aerts

De Voorpost | 1982 | | pagina 37