Liefhebbers sporten zo I Bonte Os en De Snuffel: forse overwinningen COMAR SPORT De Hoorn stuitte op hevige tegenstand! Voetbaltornooi jeugdhuizen Wedstrijden Vlaams Sportverbond 38 - 12.2.1982 - De Voorpost BC De Nachtwacht met Jan Philips, W. De Kimpe, Lescraewaert, Coubert, Claessens, Van der -teen (per) Pallieter (per) I I LiJ GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI E«n sportzaak met ERVARING! Schoolstraat, 54 Koolstraat, 159 9300 AALST Tel. 053/21.25.56 I BASKET LIEFHEBBERSVOETBAL Liefhebbers Basketbal Aalst ken, kwam dubbele meter vleugels Veillefon en Van van alle plaatsen weg weet. Hugh's had blijkbaar keurig Herman Ven Keer moeilijk Stichel waren voortreffelijk. Het grote gevaar kwam deze de leidersploeg gescout, aan. z'Jn trekken. Ook de uit- Doch De Hoorn bewees dat maal uit een totaal onver want in zone teruggetrok- schietbewegingen naar de het in zijn huidige opstelling wachte hoek. Het was Danny Huylebroeck, die vanop zijn playmakersplaats liefst een 5 op 7 liet optekenen, zodat De Hoorn toch steeds op voorsprong «reed». Meteen moest die voortreffelijke Hugh's-zone uit elkaar, en kon Herman Van Keer aan gespeeld worden en 17 pun ten aantekenen in een eerste helft, afgesloten met een 37- 44 stand. Tussenstanden in die eerste periode waren 18- 23 en 18-33, doch langs een weer voortreffelijke Danny De Wolf en een raakmikken- de Mare Cornelis kon die achterstand bij de rust her leid worden tot amper 7 punten. De tweede helft was een kopie van de eerste. Hugh's geloofde blijkbaar nog niet in de trefkracht van Danny Huylebroeck, en «omschermde» opnieuw Van Keer, doch Danny deed zijn stunt van de eerste helft nogmaals over, met een 5 op 7 en meteen was Hugh's geklopt. Hugh's probeerde nog het tij te doen keren, doch verder dan een aan schouwelijke nederlaag kwamen zij niet meer. BBC. Hugh's Toff Shake speare: Troch 10, Van den Driessche 12, De Wolf 22, Cornelis 18, Van den Eeckhout 4, De Meyer 3. BBC. De Hoorn: Huylebroeck 23, Van der Speeten 13, Van Stichel 2, Veillefon 6, De Schaepdrijver 4 en Van Keer 39. Cockpit heeft zich tijdig her vat van zijn nederlaag vorige werk bij BBC. Borghmans. Het werd een éénrichtings- wedstrijd met Jacques Ras- schaert in de eerste helft «keizer» in de rebound en goed voor 23 punten, en in de tweede helft Ferre Van den Hauwe, snel in de fast- break en juistmikkend van op zijn vleugelplaats. Het was langs Wim Possé en Jacques Rasschaert, dat Cockpit onmiddellijk voor een 0-10 voorsprong zorgde. Langs De Paepe en J. De Vleeschauwer kon Den Bei aard even milderen, doch Ferre Van den Hauwe en op nieuw Jacques Rasschaert zorgde na 10' reeds voor een definitieve 9-22 stand. Den Beiaard kon langs J. De Vleeschauwer een paar lich te tegenstoten plaatsen, doch Guy Van den Hauwe en «springveer» Jacques Ras schaert zorgden voor een 14-47 ruststand. De tweede periode mocht een kopie van de eerste genoemd wor den. Alleen viel de bezoe kende verdediging wat min der sterk uit, zodat ook P. De Vleeschauwer, en De Paepe wat punten op hun aktief kregen. Het uitvallen van J. De Vleeschauwer met fou- tenlast, was de definitieve stop voor Den Beiaard. BBC. Den Beiaard - Diversy: De Paepe 10, J. De Vlee schauwer 8, H. Stassijns 6, Bossaert 2, De Vleeschau wer 11. BBC. Cockpit-Zorba: Ras schaert 24, F. Van den Hau we 31, G. Van den Hauwe 13, Possé 12, De Wuffel 8, De Wuffel 4. Stand: De Hoorn (12) 22, Olfit (12) 20, Cockpit (13) 18, Borgh mans (13) 16, Hugh's Opel (12) 14, Sint Antoon (12) 12, De Klok (13) 6, Den Beiaard (13) 6, De Nachtwacht (12) 4, Terlinden 2. Uitslagen: Olfit - De Nachtwacht 83-62 De Klok - Borghmans 53-79 Bosveld (per) Hugh's-De Hoorn 73-86 Den Beiaard - Cockpit 37-92 De jeugdige Olfit mannen doen het momenteel goed in de Aalsterse liefhebberswereld (per) Wijnveld C - De Nieuwe Sportvriend 0-1 Na een geiijkopgaand kwartier begonnen de bezoekers stifoan de gaspedaal in te duwen en drongen de thuisploeg op hun eigen helft terug. Onder impuls van Fred Callebaut en Leon De Wree werden venijnige aanvallen gelanceerd. Gelukkig was de lokale keeper zeer aandachtig en Mare Moens ongelukkig in zijn afwerking zodat de blartko-skore ruim een halfuur op het bord bleef. Op hoekschop van Mare Moens kwam hier echter verandering in, Tony Boddia stond op de goede plaats, veerde hoog de lucht in en mooi met het hoofd de bal in de netten tikte (0-1). Deze stand bleef tot aan de rust behouden, ondanks de pogingen van Fred Callebaut en Rudy Boert In de tweede helft was het de thuisploeg "die de teugels in handen nam en de verdedigers van De Nieuwe Sportvriend, geregeld in de proble men bracht. Ze hadden echter een rustige eerste helft achter de rug, zodat ze nog over voldoende reserve beschikten om de thuisploeg in zijn offensief te stoppen Vooral keeper Jaak Van Gijzel bracht tweemaal subliem redding. De aanvallen van de bezoekers liepen steeds op niets uit, vermits men er vooraan blijkbaar door zat. Mare Moens en Rudy Baert misten samen vier open kansen om de skore op te drijven, mede wel door het gepaste uitkomen van de Wijnveld-keeper Met het inbrengen van Danny Wauman bij de bezoekers, kwam de rust in de bezoekende rangen terug en kon men moeizaam beide punten meenemen. Een aantrekkelijke wedstrijd en een uitstekende leiding van scheidsrechter Achiel Peersman. Sijlken B - Viola 3-2 De wedstrijd startte weinig hoopvol voor de thuisploeg wont'na amper 3 minuten draaide een voorzet van de bezoekers met de wind in het doel en was het 0-1 Toen de thuisploeg het noorden teruggevonden had, hadden ze het een en ander meegemaakt, maar toch was de stand steeds 0-1Bijlken B kwam geleidelijk aan terug in de wedstrijd en begon aan zijn recital dat uiteindelijk leidde tot de nodige doelpunten, Freddy Wiels was op zijn vertrouwde strook vertrokken, rolde al zijn tegenstand op en gaf aan Luc Haeck, die echter op de keeper besloot. Deze weerde af in de voeten van Dean Vérstraeten die induwde en meteen stond het 1-1, tevens de ruststand. Na de koffie ging Bijlken terug op de aanvallende toer, en was het de pnjsschutter Luc Hoeck die in de 47e minuut zijn tweede treffer van de wedstrijd lukte (2-1) Korte vreugde want amper 5 minuten later was het 2-2. De thuisploeg wilde echter perse deze wedstrijd winnen en bleef komen. Viola werd nu in de verdruk king gespeeld, maar toch moest de thuisploeg wachten tot in de slotminuten om dan toch deze wedstrijd te winnen. Op een hoekschop was Kurt Scheiro er als de kippen bij om de 3-2 cijfers op het bord te knallen. Dolle vreugde om deze zo begeerde overwinning die tot loot in de avond onder vrienden beklonken werd. Prettige wedstrijd met zeer goede leiding. KWB O.L.Vrouw A - Van Hoecke 3-0 Alles was aanwezig om van deze wedstrijd een toptreffen te maken. De leider tegen de derde uit de eerste zondagvoormid dagreeks. Ideale grasmat en denderende belangstelling Als nu de 22 akteurs nu ook voetbal lieten zien was alles kompleet De wedstrijd werd van bij de oftrap volledig gedomineerd door de thuisploeg. Met knap voetbal toog de thuisploeg onmiddellijk in de aanval en was Van Hoecke enkel op verdedigen aangewezen. Van dit pressievoetbol moesten resultaten komen. Op het kwartier was er een snelle rush langs de lijn van Chris Van Weynsberghe, zijn haarscherpe voorzet belandde bij Guido Smet die prachtig overnam met het hoofd en het stond 1 -0. De jongens van KWB O.L.Vrouw wilden echter duidelijk meer en na een enig mooie oanval die begon bij Richard Vereist, die CR Saeftinghe (Iv) doortikte naar Freddy Van Raemdonck, die op zijn beurt in één tijd doorgaf naar Luc Ivens die met een afgemeten pas de ingelopen Roger Van Gasse bediende die in één tijd binnenknal- de en de bordjes wezen 2-0 in de 36e minuut van de wedstrijd. Na de koffiepauze kwam Van Hoecke meer en meer in de wedstrijd maar tot meer dan enkele verwarde fasen voor het thuisdoel kwam het niet De thuisploeg had begrepen dat ze er nog iets moesten aan gaan doen en namen resoluut de teugels opnieuw in handen Via hun snelle vleugelspelers waren ze opnieuw aartsgevaarlijk, ware er niet de knappe bezoekende doelman die menig gevaarlijk standje voor zijn doel wist te klaren. Op de 67e minuut van de wedstrijd vertrekt er een voorzet naar de snelle Geert Van Puyvelde die recht op doel afstormt, waarop de bezoekende verdediging naar de noodrem moet grijpen. Strafschop, die door diezelfde Geert Van Puyvelde keihard ingeschoten wordt, nadat de keeper toch nog even de bal kon beroeren. Meteen lagen de eindcijfers van deze topper vast. Er kwamen wel nog menige doelkansen die echter niet benut werden Meer dan verdiende zege voor de thuisploeg en een knappe leiding van het scheidsrechterstrio. Verbroedering - RD Beveren Travel 1-2 In een wedstrijd die pas 25 minuten na 3 van start kon gaan had de thuisploeg dan toch de kans gezien om zijn spelers van 8 naar 11 aan te vullen, zodat ze kompleet aan de aftrap verschenen en ook onmiddellijk fel van zich afbeten tegen de leidersploeg. RD Beveren Travel was duidelijk de betere ploeg maar het spel was teveel op het middenveld gekoncentreerd en de vleugels werden te weinig bediend. Op een aanval met een oprukkende kapitein Jos Van Raemdonck, prima afgelost in zijn 1-2 bewe ging vond hij zijn broer Ronny vrijstaand, deze werd echter onderuit gehaald en Francois Pfaff zette de strafschop om 0-1 19e min. Pas na rust konden de bezoekers uitlopen tot 0-2 na een kopbaldoelpunt van Marcel Pouwels. Even bleek er nog gevaar te zijn, want de thuisploeg kwam terug tot 1 -2 maar de bezoekers hielden het hoofd koel zodat ook deze stand op het bord bleef. Emmanuel Thoen Klassement A-reeks 1. Tijl 2. Bosveld 3. Efsee 4. Eureka 5. Tuf Tuf 6. Spokuon 7. Pallieter 8. Terlinden B-reeks 1. Zenith 2. Nijdrop 3. St.-Joris 4. Twentiers 5. Ypsilon 6. Tien Twen 7 Tanu 8. Pilaartje Wie speelt waar zondag 14 februari '82: A-reeks Pallieter - Tijl (Zandberg 13.30 u.) Terlinden - Bosveld (Osbroek B) Eureka - Tuf Tuf (Osbroek C) Efsee - Spokuon (Osbroek A) B-reeks Pilaartje - Ypsilon (Lebbeke 15 u.) St.-Joris - Tanu (Zandberg 15 u.) Nijdrop - Zenith (Dendermonde 15 u.) Tien Twen - Twentiers (Ninove 15 u.) Inhaalwedstrijd Zaterdag 13.2.82 Tanu - Twentiers Osbroek C, 10.30 u. Zondag 21 februari '82: vrije zondag. 17 31 i 16 24 17 24 17 24 17 22 17 21 17 19 17 17 17 20 17 13 16 12 16 12 17 10 17 7- 16 7 17 51 HAMS LIEFHEBBERSVOETBAL In de Beker van Hamme valt het dadelijk op dat mindere ploegen als Bonte Os en De Snuffel het meeste doelpunten scoorden. In de strijd om de titel heeft Stille Vrienden een goede zaak gedaan door Hansevelde nipt te verslaan. owr!)!^98 t 3 9en hat einde van de wedstrijd °en Trap 5 kon dezelfde Van Hemelrijck Omdat de thuisploeg het in nog eens milderen, de eerste helft met tien moest rooien, hadden de bezoekers J®'®2? 3 het niet zo moeilijk om hen op v'asbloem 1 een 1-3 achterstand te zetten. Plaza. de beste ploeg, heeft Toch had J. De Ridder na am- hier zeker verdiend gewon- per twee minuten spel al een nen. Reeds na een kwartiertje doelpunt gemaakt. BVDI Den mocht de bordjesman de lad- Trap scoorde daarna nog drie- der op om de thuisploeg te maal via Van Houte, Willockx honoreren. Via Peelman zorg en Baetens. Van Hemelrijck de de Vlasbloem voor betaald zou in de tweede helft het antwoord. Tijdens de tweede mooiste doelpunt van de helft veroverde Plaza stilaan match lukken, maar dat intimi- het meesterschap, hoewel deerde Brijs en Baetens niet Vlasbloem toch nog weer- die Den Trap op een 2-5 voor- stand kon bieden. Toch ging spronq zouden schieten. Te- het door de knieèn toen Plaza een strafschop omzette. Stille Vrienden 2 Hansevelde 1 Voor de leiders begon de wedstrijd niet bijster goed. Reeds op de derde minuut had Hansevelde langs Vercam- men gescoord, maar na een kwartier spel moest alles her begonnen worden. Een mooi samenspel tussen De Clercq en Wuytack resulteerde in een doelpunt van deze laatste. De definitieve ontknoping kwam in de tweede helft. De Bleser verschalkte de bezoekende goalie en het werd 2-1. Hoe wel er langs beide kanten nog fel werd aangedrongen veran derde de stand niet meer. Juliette 2 Dubbelspel 0 Juliette heeft tegen de hek kensluiters zeker niet kunnen overtuigen. Het werd een wed strijd met veel middenveldspel hoewel Dubbelspel geregeld de neus aan het venster kwam steken. ,De schutters waren echter niet thuis. Juliette kreeg wel een doelpunt via een fel aangevochten strafschop. Van Hecke scoorde. In de tweede helft had het er alle schijn van dat de stand bij deze povere 1 - 0 zou blijven. Er dreigde nog even een penalty ten voordele van Juliette toen een bezoeker na hoekschop het leder met de hand kontroleerde. Op de 76ste minuut zat Juliette op rozen via een doelpunt van Patrick Van Cauwenberghe. Moerhelde De Snuffel Het werd een prachtige ovenwinning voor de Grem- bergse bezoekers, hoewel Moerheide op papier sterker leek. Vergeet dat maar, dacht De Snuffel en pakte uit met een vlug passenspel dat Moer heide volledig van de kook bracht en aan de rust wezen de bordjes al 0-3. Het werd nog erger en de bezoekers liepen zelfs uit tot 0-5 voor er een tegendoelpunt kwam via De Clippel. Maar Snuffel deed met brio verder en schoot nog twee rozen. Slera 1 Coulier 3 Een grote wedstrijd is het niet geworden. Hoewel de lo kale formatie aanvankelijk wat tegensputterde, was Coulier duidelijk de betere ploeg. De Clercq, Roels en De Klippel zorgden voor de doelpunten. Zevende Postbal Voetbalklub De Post is he den zaterdag vrij. Zij organi seert dan immers haar zeven de Postbal. Traditiegetrouw wordt dit gehouden in de zaal Gildenhuis en de stemming wordt verzorgd door The Musi cals. Met een toegangskaart van 70 fr. kan men dus vanaf 20u30 terecht in de Otterstraat te Sint-Gillis-Dendermonde. De fakteurs hopen natuurlijk alle klubs uit de Beker van Hamme te mogen verwel komen. Uitslagen Nachtegaal-BVDI Den Trap 3-5 Plaza-Vlasbloem 3-1 St. Vrienden-Hansev. Juliette-Dubbelsp. Moerheide-Snuffel 1-7 Siera-Coulier VK Hamme-Bonte Os 2-8 Hardy-De Post Onder Ons: vrij Klassement 1Juliette 32 2. Stille Vrienden 30 3. Hansevelde 23 4. Hardy 23 5. Coulier 23 6. Plaza 22 1 7. Nachtegaal 19 8. Vlasbloem 18 9. VK Hamme 14 10. BVDI/DenTrap 14 Wedstrijden voor deze week Nachtegaal-Vlasbloem BVDI/Den Trap-Stille Vrienden Plaza-Juliette Hansevelde-Moerheide Dubbelspel-Siera Snuffel-VK Hamme Coulier-Hardy Bonte Os-Onder Ons De Post: vrij Uitslagen van zondag 7 februari: A-reeks: Tuf-Tijl Bosveld - Efsee Pallieter - Eureka Spokuon - Terlinden B-reeks Ypsilon - Tanu St.-Joris - Pilaartje Zenith-Tien Twen Twentiers - Nijdrop

De Voorpost | 1982 | | pagina 38