Topmatch geschorst Walivo's wedstrijd van de week bihg, Msrwsr- irMrMïr ON. Van Damme overtuigend winnaar in Zeels derby Dendermondse minivoetbalkompetitie Halve bekerfinale NOMB Minivoetbalkern Sint-Gillis-Waas Heipias klopt Tinne Boys en Simca Boys alleen leider Nog eens winst voor Safari V.V. Bouw staat gelijkspel toe aan SAF De Voorpost - 12.2.1982 - 39 LIEFHEBBERSVOETBAL DENDERMOTORS BANK VOORUIT Dendermotors is in goede doen, ze zijn van plan de laat ste plaats aan iemand anders laten want na hun overwin ning tegen Smossers moest nu ook Mundo Sport de dui men leggen. In de heenronde hadden ze amper 2 punten, nu al 11. TC Lelie moest met lede ogen zien dat ze de rode lantaarn nog een paar weken moeten oppoetsen want MVC was voor hun te sterk. De Lebbeke- naars toonden een rustig meesterschap met doelpunten van Leo Pissens, Van Damme Pierre, De Smedt met mooi vluchtschot, Keppens twee- MINIVOETBAL 1' Nationale minivoetbal ON. Van Damme-MV. De Grauwe: 8-4 Van Damme heeft in het Zeelse derby zijn leiders plaats in de hoogste afdeling alle eer aangedaan. Het won verdiend van De Grauwe en wanneer het dergelijk knap minivoetbal blijft produce ren heeft het beslist alle kan sen om dit jaar een ernstige gooi te doen naar de opper- gaai in dit kampioenschap. Van Damme toonde zich in de aanvangsfaze technisch de betere ploeg en bewerkte via een raak treffende Van de Velde een komfortabele voorsprong. André Steeman opende de score en Roger Christiaens knalde raak tel kens op aangeven van Fred dy Van de Velde. De Zeelse topscorer bracht de stand zelf op 4-0 na een strafcórner en met eèn doeltreffend af standsschot. Na de pauze gooide De Grauwe alles in het offensief en met sukses. Van Eetvelde en Abbeel speelden de Van Damme- defensie op een hoopje zo dat Piet Abbeel na een tref fer van Van Eetvelde een onvervalste hattrick scoor de. Aan een 4-4 stand liet Van de Velde nog een straf córner onbenut en gingen beide ploegen de laatste spelperiode in. Het psycho logisch doelpunt kwam via de voet van Toon Van Caute- ren die ongehinderd op doel afging en genadeloos in schoot. De Grauwe door dit doelpunt aangeslagen kon niet verhinderen dat Roger Christiaens nog twee treffers voor zijn rekening nam. Kort voor het einde velde oppor tunist Van de Velde een te zwaar vonnis voor De Grau we. Aan deze 8-4 cijfers had den de talrijk opgekomen supporters evenwel een goede boodschap. Minivoet bal op hoog niveau met der gelijke sportieve inzet is een aantrekkelijke bedoening. Vermeldenswaard is de uit stekende partij van ON-doel- man Luk Poppe. Hij verhin derde met enkele uitsteken de refleksen doelrijpe scho ten van Abbeel en Van Eet velde. Van Damme mag na de zege vol vertrouwen uit kijken naar de komende kon- frontaties met topploegen als Jabbeke en St.-Gillis- Wit Hof geraakt niet uit de degradatiezone Waas. F.C. Temsica Van Riet - F.C. Cup: 0-3 Tijdens de vorige kampioenschappen veroverde het debuterende F.C. Cup uit Hamme de reekstitel in Walivo's zaterdagse derde afdeling. Met een ruime puntenvoorsprong zelfs. Dat seizoen werd zonder één nederlaag afgesloten. Het grootste deel van die Hamse spelerskern had reeds vroeger onmiskenbare voetbalkwaliteiten gedemonstreerd, in Walivo's zaterdagse topklasse onder de vlag van een ander vermaarde voetbalklub uit het Hamse. Zodat de uiteinde lijke resultaten van het «beginnende» F.C. Cup, nog niet helemaal als verwonderlijk werden beschouwd. In Walivo's zaterdagse tweede lijke akkommodaties beschikt, afdeling wordt F.C. Cup weeral Misschien ook al door het toe bij het kransje der titelkandida- doen van Omer Brys, de ijveri- ten gerekend. De oppositie is er ge klubsekretaris en tevens zo- nochtans duidelijk sterker en wat het duiveltje-doet-al bij die vooral het team van V.K. Siera voetbalploeg uit Temse. wordt daar een beetje als de te Een F.C. Temsica Van Riet dat kloppen formatie beschouwd. r de thuismatch op het ge- (ajz) maal en ten slotte Van Damme Herman. Het tegendoelpunt maakte MVC dan nog zelf langs Pissens. Bij Lelie was De Boeck Pieter de gevaarlijk ste man. Phik» werd gestopt door Smossers, die dit jaar al menig Lebbeeks derby in hun voor deel geslechten. Het was een spannende partij waar beiden om beurt haasje over speel den ten slotte besliste een cor ner, op de stand van 5-5 over de uitslag, De Vos F. zette mooi voor en Lodens legde de zege vast 5-6. VDB Moderna kon zich alleen verdedigen tegen de ploea van Philippe Bruneel. De Hamse jongens hielden weer schietoefening. Mare Nijs Minispart.-FC Plaza Piccadilly-Tuitvr. Den Heizel-lnterc. 3- De ploeg met momenteel de meentelijke Hollebeek toch beste kansen, zegt Omer Van- enigszins verzwakt werd. De dervoorden daarover, de spon- eerste aanvalsbewegingen sor-coach van F.C. Cup. Die werden voor de plaatselijke wordt méér dan verdienstelijk groenbroeken genoteerd. Ón- bijgestaan door André Vincke, middellijk doelgevaar stak daar Antoine Mettepenningen, evenwel nog niet in. Daarvoor Michel D'Hooghe en trainer bleek de Hamse verdediging te Lugien Waterschoot. Een voet- stevig georganizeerd te zijn, balploeg met een stevige bege- met doelman Nelis als het leiding die thans op een slip- voornaamste sluitstuk. Pogin- pertje van V.K. Siera wacht om gen van Lieven Bogaert en de eigen titelambities te kun- Gert Vercouteren werden nog- nen verzilveren. Want Omer al kordaat onschadelijk ge- Vandervoorden ziet het nog maakt. Toen was de altijd zitten voor F.C. Cup. Die stootkracht van het Hamse stond weer 6* aan he. kanon F.C Pto de laatste tijd fel Den^Waïe.d en De Smedt E. en Peelers °P dreef, haalde het dank tl) ™™e uend watero. lieten ook hun techniek gel- f°'f inzet tegen de Yo gB*y~Faa£ls den. Keeper De Laed moest technische kwaliteiten van Kawede.^0lksvr weer enkele stukjes uithalen de Minispartanen. De Spar- om de cijfers enigszins in de tar,en, nog niet bekomen Rangschikking mate te houden. van aar> verrassend verlies R„k5 A Minishotters, waarbij Wölbling t®9e" de rode lantaarn in na een lange afwezigheid we- bet begin van de week kon- derop stond, speelde een goe- den "un bekende technische de en snelle wedstrijd. Vanuit geven niet uitspelen tegen verdediging werd mooi op de ®en hardnekkig en keihard hoeken gespeeld, Wölbling knokkend FC Plaza dat was altijd aanspeelbaar en de steeds op voorsprong twee- Texaco keeper speelde zich in maal fJaai kon scoren. De vedette door schoten van Wöl- wedstrijd, eerder voorzichtig bling D'Hondt, De Smedt te Minispartanen 2. Jovanda 3. Caxtus 4. Schuttershof 5. Lucky Sport 6. Minishotters 7. De Markt 8. Herdersem 9. Mannaert 10. Plaza Reeks I Milono - Spectrum I 6-1 Ondanks het feit dat Spectrum de beginfaze bii een 0-1 stand afsloot, was halverwege de situatie reeds orrv .xeerd (2-1) en een goed geïnspireerd Milono bleef aanvallen (3-1). In de slotfaze kenden zij dan toch eindelijk wat meer sukses bij hun doelpogingen zodat het een mooie afgetekende overwinning werd. Moieken - Minibus 1-8 De aanvangsfaze verliep skoreloos en ook bij de rust was de beslissing nog lang niet gevallen (1-2). Na de kampwisseling echter begon Minibus oan zijn schuttersfestival (1-5) en ging hiermee door tot de laatste minuut (1-8). Post - Vlyminck 2-0 Een nochtans voltallig Vlyminckploeg was blijkbaar niet in zijn beste dag, alhoewel zij wel aanspraak kunnen maken op een deel onkans. Met één doelpunt in de eerste en één in de tweede spelperiode wist Post -zijn derde zege van het seizoen in de wacht te slepen. Knudde - Piet Thoen Boys 10-0 ff Piet Thoen kon slechts over drie spelers beschikken en belde om 17.30 uur af. Dat is echter wel wat laat en zo kreeg Knudde 2 puntjes bij en rukt op naar de derde plaats in het klassement. Reeks II De Sterre - VAB 4-1 Weer een goeie prestatie van deze grensjongens die, na een skoreloze studieronde (0-0) toch halfweg een 1-0 wisten te verwerven en nog talrijke kansen onbenut lieten. No de rust werd het zelfs 4-0 en pas in de laatste spelperiode kon VAB iets terug doen. Kliniek - St. Helena - Spaans Kwartier 3-2 Een fantastische laatste verdediger bij Kliniek heeft ervoor gezorgd dat, nadat zijn ploeg via 1-0, 1-1 en 2-1 halfweg, aan de voortdurende druk van Spaans Kwartier kon weerstaan. Meer zelfs, in de laatste periode bracht een verdediger via een lob vonuit zijn baklijn, de stand op 3-1De bezoekers kwamen wel nog gevaarlijk dichtbij (3-2) maar kreeg niet waar het zeker recht op had. Gaverland - Minivroc 4-2 Tot halfweg was het werkelijk een nek-aan-nek-race (1-1, 2-2) rnaar daarna kende Minivrac wel enige onkans bij het afwerken of zat er minder precisie in hun schoten. Gaverland trok dan longzaam moar zeker het laken noar zijn kant en haalde de volle buit. Reeks III Keukens Bogaert - N Ij pers 6-4 No de eerste periode docht iedereen oan een nieuwe opdoffer voor de volksdansers (3-0). Doch het spel ging beter draaien in de tweede periode en Nijpers kwam ook tot skoren (4-1Na de kampwisseling echter breidde de thuisploeg zijn voorsprong tot 6-1 uit. Toch gaven de bezoekers zich nog niet verloren en kwamen nog gevaarlijk opzetten (6-4). Breydelboys - Omnlsport 2-8 Omnisport scheen in deze wedstrijd wel over vleugels te beschikken hoewel Breydelboys de schade wist te beperken tot 0-1 Maar halfweg was de stand tot 1 -4 opgelopen en na de kampwisseling werd het zelfs 2-6 en in de laatste periode kon Omnisport rustig verder domineren en behaalde een afgeteken- overwinning. Kwartfinales Beker Waasland Parochiebar - Mini 81 Lokeren 3-8 Porochiebar werd verrast door een blitzstart van Mini 81 (0-3) en wist ook i' Je tweede periode geen raad met de stormloop van de manr i van André Baecke (1-5). In de derde periode mist Poroch' jar de kansen om aansluiting te bekomen in de vorm van c strafcórner en een schot op de deklat (2-5). In de laatste Perir e dan speelt de thuisploeg alles of niets, maar de Lof .raars counteren gepast en halen een verdiende overwin- i' g, waarvan de cijfers echter wel wat overdreven zijn. stoppen. Miel Cleemput pakte tef' bleef vo' spanning en 3 11. Sportvrienden met een briljant nummertje uit minuten voor het inrukken 12. Mespelare en deed er daarna nog een bezorgde Tony Co lewaert 13. Edelweiss solonummer bij wat 2 doelpun- z,Jn ,eam een finaleplaats na 14, vVit Hof ten opbracht. Keeper Verbei- ®en persoonlijke poging, ren moest intussen op zijn Een logische draw maar Pla- hoede zijn en redde een ge- za wordt finalist dankzij drie maakt doelpunt van de ge- rechtstreeks gemaakte doel- vaarlijke De Sitter, deze laat- Pdnïen te9en twee voor de Reeks B ste zou trouwens de 3 doel- Minispartanen plus een om- 15. Pappenheimers 16. Bus Boys wedstrijd minder speeld. 4- 6 spekuleert op een uitstekende F.C. Cup reeds tot uiting geko- 2-12 tweede ronde van het Hamse men. Bij een doorbraak van 4- 2 team. In dat verband werd Rudy Quintelier liep die dicht 3-13 doelman Nelis onlangs nog tegen een doelpunt aan. Des- 2- 5 aangeworven. Samen met Erik ondanks bleek F.C. Temsica D'Hondt en Franky Van Van Riet toch bekwaam om Cleemput zijn dit dan de nieu- een licht overwicht te behou- wertjes bij F.C. Cup. Daar werd den. Maar het countervoetbal 33 de klubkem van 19, terugge- van F.C. Cup hield méér doel- 33 bracht tot een 14-tal. gevaar in. Na hoekschop mikte *30 Samen met F.C. Temsica Van Jefke Bosmans rakelings 24 Riet uit Temse, behoort F.C. naast. Diezelfde Bosmans van 24 Cup tot de betere ploegen uit F.C. Cup werd kort daarna 23 deze zaterdagse tweede afde- nogmaals met een goede po- 23 ling. Om de doorbraak naar ging opgetekend. Die werd *20 eerste te forceren ontbreekt echter in hoekschop geduwd 20 het de Temsenaren een beetje en na die corner stuurde Jef *19 aan maturiteit in de ploeg. Dat Bosmans wéér naast. 15 stapje hogerop wordt voor F.C. F.C. Temsica Van Riet was 15 Temsica Van Riet trouwens gelukkig dat Danny De Kimpe 14 géén noodzaak, stelt Eric De een schot van Tom Gabriels 8 Cleen, de klubvoorzitter. Nu over de lat kon tikken. Noch- 7 speelt de ploeg steeds vooraan tans zou de plaatselijke doel punten voor zijn ploeg scoren. 9ezette «strafcórner». De topmatch kende een span- s'chutteraho(v p verii„, nend en sportief verloop tot opnjeuw| een paar minuten voor het ein- R - de van de partij een terechte fout geblazen werd ten voor- dele van Kleding Octaaf. Deze uP»nn«nh vrijschop werd snel genomen r£l en Goossens bracht de leiders Markt-Schuttershof od winst meteen hevia orotest Edelweiss-Mespelare van de SST pngln's;de Wil Hof-M.nnaett scheidsrechter 8- 2 5- 6 7- 6 Reeks B Rijkswacht-Regentb. 1. Van Biesen 38 2. Stany Wafels 33 3. Piccadily 30 4. Famisport 26 5. Intercom 25 6. Rijkswacht 25 7. Volksvrienden 24- 8. Tuitvrienden 18 9. Kawede 18 10. Den Heisel 15 11. Regentboys 13 12. Okapi 13 13. Politie 11 14. Nettetrillers 9 15. Young Boys 8 16. Waterdienst 6 en vroeger in de elitereeks werd man toch verslagen worden en het bijna altijd knokken tegen Luk De Malsche werd de ideale de degradatie. Momenteel is afwerker na een vrijschop van Pierre De Donder (0-1). F.C. Cup zou trouwens nog harder toeslaan en een aarzeling van de sfeer uitstekend bij F.C. danks alle lokale inspanningen van ondermeer Dré Von De Walle, Luk Van Goethem en Lieven met Peter Bogaert, hield een technisch beter voetbal lend F.C. Cup de wedstrijd toch duidelijk in handen. De Hamse blauwhemden kreëerden de beste doelkansen en een eer der verrassend schot van Jean- Pierre Van Gyseghem, werd door Danny De Kimpe schitte rend met de voet gered. Voor F.C. Cup miste Jefke Bosmans dan nogmaals een uitstekende kans, maar op een voorzet van Rudy Quintelier doelde Jef Bos mans uiteindelijk toch (0-3). Bij de lokalen werd tijdens de pauze een dubbele vervanging aangekondigd en André Van Poeck met Jozef Van Hoornick werden gewisseld voor Roger Verheyen en Freddy Van Broeck. Ook tijdens die tweede helft liet F.C. Cup uit Hamme de betere akties bekijken. Nochtans werd het moedig en uiterst sportief verweer van F.C. Temsica Van Riet iets doelmatiger, Van Rudy Buy- taert noteerden we het eerste goede lokale doelschot. Ook F.C. Cup zorgde voor enkele opwindende momenten en na een hoekschop doelde Erik D'Hondt bijna. Een meer dan degelijk element trouwens die met Jef Bosmans, Rudy Quin telier en aanvoerder Tom Ga briels, tot de steunpilaren van een goed geïnspireerd F.C. Cup behoorde. Een misverstand achteraan in de bezoekende formatie leidde dan bijna naar een tegendoel punt. Eigenlijk verdiende F.C. Temsica Van Riet dat eerred- dertje wel. Een verkeerde te rugspeelbal van Freddy Van Broeck werd voor de lokalen dan bijna fataal. Bij het ingaan van het laatste kwartuur werd de bezoekende samenstelling dan gewijzigd: Luk De Malsche werd er vervangen door Guy De Blende. Een kortstondig aandringen van F.C. Temsica Van Riet bracht ook al niet veel doelgevaar mee en aan de an dere zijde was de stootkracht bij de aanvallen ook ver dwenen. Naar het einde toe zou F.C. Temsica Van Riet dan terug met volle overgave naar een tegendoelpunt hengelen. Zon der sukses evenwel. Voor een niet onverdienstelijk leidende André Beniers waren de laatste minuten nog slechts een for- maliteit... Roger Van Laere zou gezegd hebben: «wacht»? maar on dertussen was het kwaad ge schied en de spelleider gaf doelpunt. Heymans kreeg de nieuw aan de leiding maar weer geen enkele rechtstreek rode kaart wegens protest en toen Caudron uit het doel ging se goal binnen en blijft een hier en daar volgden verwijten was het vlug 4-4 langs Verton- rots in het Audi bolwerk, aan het adres van de Heer gen. De rest van verloop kent Radez, deze laatste floot de ge reeds, partij af, enkele minuten voor het einde. Wat er nu zal volgen VW Audi speelt ook een knap- hangt af van het strafcomité pe terugronde. Nu moest die het verslag van de Heer Bouw Buytaert eraan geloven. Radez ernstig onder de loupe zal nemen met de nodige ge- Het steeds in verdediging spe- tuigen van de beide partijen. lend BB kreeg vlug 2 doelpun- Givana was goed begonnen ten tegen langs Goossens en TrMvr met een lucky goal van Mager- Baeyens. Bouchez kon alleen nonHormntnrc man die even nadien gekwetst milderen op corner. Audi liet <3®"° uitviel, daarna liepen de lei- nu Bouw Buytaert komen en ders geweldig van stapel en Goossens speelde zich in ve- liepen uit tot 1-3 langs Van Der dette in de Au'di-verdediging. Geugt. De Bleeckere met een Met nog 2 uitbraken telkens corner en een vluchtschot mil- langs Joos op pas van D'Hae- derde de stand, Goossens se wonnen de Audi-boys ver bracht de Lebbekenaars op- diend. Keeper De Jagher liet MINIVOETBAL D.S.D. Uitslagen 20ste week Philco - Smossers 5-6 1-6 Mundo Sport 4-2 VDB Modema - Beb Drib bling 3-10 Minishotters - Texaco 5-3 MW Givana - Kled. Octaaf gesch. VW Audi - Bouw Buytaert 4-1 BISpi FC Cup Hamme (dw) LIEFHEBBERS VOETBAL AALST M.T.S.A. ledereen dacht reeds, dat de worden. Endoka haalde het hebbers voor een podium ontknoping van de eerste za- met dezelfde score bij hek- plaats rangschikten. Ook terdagreeks zou gaan tussen kensluiter Leeuwerik, dat hier zeer hoge scores. Leider Tinne Boys en Simca Boys. werkelijk tekens van beter- Nieuwe Wijk 6-1 tegen De Op een bepaald ogenblik schap vertoont. Het zag zijn Zwaan. Ex-kampioen Real 7- leidden beiden met zes en 5 laatste wedstrijden met 1 bij Koszen. Doch de groot- meer punten voorsprong op slechts één doelpunt ver- ste was voor Sunset dat ge- hun achtervolgers, en was schil afgesloten. Spijtig voor buur Amapola met liefst 9-1 verantwoord, de Ledenaars was dit 4 maal het zwijgen oplegde. Verras- 27 Cobilas 25 Kloksken 24 die mening Ondertussen is de situatie in hun nadeel. De dagverras- STANDEN: ZONDAG: Nieuwe Wijk 26 Sunset 22 Real 21/ Rode Roos 17 IJs- boerke Sportief en Ade laars 13 Star Boys 12 De Zwaan, Inno 81 Amapola 11 Timarcha, Corner 81 Koszen 10 ZATERDAG: I: Simca Boys 26 Tinne Boys 24 Rayo Espanol en Rode Duivels 23 Endoka 19 plaats rangschikten. Ook Melckenbeeckvrienden en Heipias 18 Jaca en Halt vrienden 15 Camu 12 On der de Toren en Heizijde 10 Kruis 9 Leeuwerik 2. ste was voor Sunset dat ge- ZATERDAG II: Lada Boys 28 Blauwe Vlam TORNOOI VAN STEKENE Uitslagen FC Safari - FC Canada 4-3 FC Heikant - SK Anker 1-5 VK Gouden Leeuw VK Were Di 0-5 Sint-Andries - SK Bosdorp 1-5 FC Vagebonden - KWB Hellestraat 2-1 KWB Stekene - FC Van Hooste 1-3 zodanig veranderd, dat den zich dra moeten hervat ten, willen zij niet van het podium geduwd worden. send hier de zege van rode sing kwam er in feite op- lantaarn Corner dat meteen nieuw van Jaca, Melckenbeeckvrienden afgetekende 4-1 cijfers huis dat zijn museumstuk met aan Koszen. Nieuwe leider Simca Boys waarts stuurde. In de zater- Excelsior 23 Breugel 16 Giwo en GMIC 15 Queen, Musica en Apostelken 10 Royal 9 J. Timarcha 6 Parking 4 liet vier punten vallen in vorige drie weken, terwijl vi- ce-leider Tinne Boys vijf een dag II reeks een nieuwe lei der, want Lada Boys ging Blauwe Vlam in eigen omge- heden verloor de laatste vier ving een verdiende 1-2 ne- weken. Het laatste was een derlaag toedienen, waar- 0-1 home-nederlaag tegen door zij nu zelf de fakkel Heipias. Van deze situatie overgenomen hebben, heeft Rayo Espanol gebruik gemaakt om via een niet zo gemakkelijke 2-0 zege tegen U1J Onder de Toren virtueel op Breugel. Queen dat in de 2 BEDRIJFSVOETBAL AALST Cobilas blijft op vinkenslag na een duidelijke 6-1 zege bij kop te staan. De Spanjaar den tellen twee wedstrijden minder als Simca Boys, en maakt. Rode Ddivels had genoeg Rode Roos, dat Üsboerke aan een krappe 1-2 winst met een oneven doelpunt 3 te zorgen. Maar V.V. Bouw gaf zich niet gewonnen. Het drukte SAF op zijn eigen helft en 10' vóór het eindsig naal zorgde Van den Bremt voor gelijkspel. Leider Amy- lum van zijn kant kende al leen de eerste helft wat pro blemen met een flink opzit tend Callebaut B. Het was langs Mare Wymeersch, dat Amylum bij de rust leidde. Na de rust ging Callebaut B definitief door de knieën. Eerst was het opnieuw yyij- meersch, en later Cleerbout die voor aftekening zorgden. Moortgat kon de bezoeken de eer redden, en De Groeve zette de eindstand op het voorbije weken liefst 11 V.V. Bouw is voorlopig afge- sprong schieten, doch Bouw bord. Callebaut A - Post maal liet scoren, nam er nu schreven voor het titeldebat, reageerde zoals van een Erembodegem moest zowat zelf zes voor zijn rekening, zij dat zich nu ten volle toe- koploper mag verwacht wor- de topper geweest zijn van drie minder als de huidige het dan tegen hekkensluiter spitst tussen leider Amylum den en amper 5' later hingen deze speeidag In de eerste tweede Tinne Boys. De ach- Parking. En de verrassing en Post Erembodegem. SAF, de bordjes in evenwicht na helft kon men daarin gelo- terstand van de Spanjaarden hier was de uitbarsting van reeds meermaals winnaar een doelpunt van Ganze- ven niettegenstaande Post is slechts 3 punten op de Musica, dat GMIC met liefst van deze kompetitie, is wel man, Het spel verliep gelijk- Erembodegem een licht eerste en 1 punt op Tinne 0-8 inblikte. Tot slot de zon- wat afgezakt tegenover opgaand en bij de rust was veldoverwicht toonde en Boys, wat hen virtueel leider dagkompetitie. Normale uit- vroeger. Wanneer SAF ech- de stand dan ook 1-1. In de verdiend langs Ghijssens slagen,_buiten de slipper van ter in het strijdperk moet te- tweede periode kwam Saeys |ejdde. Na de rust echter gen één of andere koploper, op de proppen. Hij stelde ging de thuisploeg kompleet dan kunnen zij zich altijd nog SAF op voorsprong kort na ten onder Cardon en Ghijs- eens motiveren. Dit was het de koffie. Van Goethem kon sens zorgden voor 9.3 en het geval in de wedstrijd bij V.V. een onbetwistbare straf- mag verdiend heten dat Van Bouw. Reeds na 5' kon Van schop omzetten, doch weer Biessen de lokale eer 3' Damme de gasten op voor- was Saeys paraat om voor 2- vdd r tijd hooghield Hek van Leeuwerik om zijn posi tie te handhaven. De man- moest laten voorgaan. De mannen van het Volkshuis nen uit Denderleeuw mogen hebben meteen de rol ge- zeker nog niet afgeschreven lost, die hen tussen de kans- kensluiter Resocub achter volgt door tegenstand, moest nog maar eens de nederlaag slikken. Honda maakte van de numerieke minderheid der thuisploeg gebruik om een veelzeggen de 0-10 op het scorebord te zetten. De spelers en leiders dienen nochtans gefelici teerd voor hun fairplay, die zij elke week opnieuw op brengen. Want zoals insi ders zich wellicht herinneren verloor Resocub zijn eerste wedstrijd met nipte 2-3 cij fers, doch sedertdien kwa men de «keuken»-jongens niet meer tot scoren. STAND: Amylum 22 Post Erembo degem 21 Bouw 19 Calle baut A 17 SAF 15 Intercom 12 Somati en Honda 10 WTTA 9 Callebaut B 3 Resocub 0 UITSLAGEN Bouw - SAF 3-3 Callebaut A - Post Eremb. 1-3 Amylum - Callebaut B 4-1 Resocub-Honda 0-10 Somati was vrij en Intercom - WTTA werd verschoven naar een latere datum.

De Voorpost | 1982 | | pagina 39