-C Alton Purnell, Barry Martyn en the Maryland Jazzband Hamse vokaliste Ginette Willaerts in de Muzeval te Grembergen «Sine Nomine» doet het goed r v I Akwarel en pastel over Berlare 20 - 5.3.1982 - De Voorpost Muziek Ginette Willaerts woont te Hamme-Zogge, in de Zoggestraat nr. 19. Deze 17- jarige rijzige blonde jongedame is in haar geboortestreek reeds een gevierde vokaliste. Met haar glasheldere stem verbaast ze iedere luisteraar. Ze is gewoonweg een natuurtalent, met een stembeheersing en techniek die haar jeugdige leeftijd niet laten vermoeden. Op vrijdag 12 maart is ze te gast in de Muzeval te Gr ember gen, waar ze samen met de gekende Dendermondse pianist Dirk Vermeir, optreedt. Ze brengen samen een uniek programma, getiteld «Van Bach tot The Beatles». Een programma dat een muzikaal hoogtepunt belooft te worden. We zijn Ginette gaan opzoeken om met haar een praatje te slaan. waar ze me op leerde tokke len. Dit was mijn eerste gi taar, gemaakt op vinger- tjesmaat, want ik was toen een meisje van zeven. Ze heeft me veel kennis op mu zikaal vlak bijgebracht. Nu werk ik ook nog graag sa men met haar zuster Marie- Paule Melkebeek, die haar als koorleidster opgevolgd heeft. Vooral zanglerares Emmy Thiron is mijn grootste steun tot hiertoe. In welk koor zing je? Vanaf mijn zesde jaar zing ik in het Mariakoor, dat nu onder de leiding staat van Marie-Paule Mel kebeek. Wij zijn nog zeer druk met repetities bezig, want zaterdag 6 en zondag 7 maart hebben we een op treden met de kon. fanfare van Hamme-Zogge. Dat wordt weer een belangrijke avond voor Hamme-Zogge. Wat is je favoriete stijl? Zing je ook moderne werken? Mijn favoriete stijl is na tuurlijk de klassieke mu ziek en vooral het lyrische aspekt erin. Mijn grote voorkeur gaat naar opera muziek en vooral de Franse oppera bevalt me zeer, o.a. werken van Puccini en Gounod. Ook de Italiaanse belcanto draagt mijn voor liefde weg. Ik zing ook mo derne stukken, zoals «Let it be» van John Lennon, dat ik ook in de Muzeval zal brengen. Ook breng ik op aanvraag luisterliedjes op De 17-jarige Ginette Wil laerts komt even op adem na een geslaagde uitvoering van het programma Van Bach tot The Beatles», (vh) Ginette werd geboren te Hamme op 13 mei 1964, gaat naar school in het Sint-Vincentiusinstituut te Dendermonde, waar ze laat stejaarsstudente is in de ekonomische afdeling. Te vens volgt ze muziekschool te Hamme voor solozang en notenleer. Als leraars heeft ze daar de heer Mare Van- dermeulen voor notenleer en Emmy Thiron voor zang. Hos is de liefde voor de muziek bij jou gekomen? Eigenlijk is het een fami lieverschijnsel langs vaders zijde geweest, vooral wat de muziek betreft. De familie Willaerts is zeer muzikaal Zonder een specifieke muzi kale opleiding hadden ze al lemaal aanleg voor muziek en speelden op het gehoor. Van mijn mama heb ik mijn hoge stem geërfd. De liefde voor de muziek is dus reeds van kindsbeen af bij mij aanwezig geweest. Als klei ne kleuter zong ik reeds van 's morgens tot 's avonds. Ik viel altijd al zin gend in slaap en als ik weer wakker werd, hief ik mijn liedje terug aan, dit tot groot jolijt van mijn ou ders. Mijn vader leerde me ook vroeg dansen, walsen deden we veel. Wie heeft je gesteund in je muzikale opleiding? In de eerste plaats mijn mama, die alles in het werk stelde om mijn muzikaal ta lent te kunnen ontwikke len. Ook ben ik mevrouw Jenny Melkebeek heel dankbaar, de vroegere leidster van het Mariakoor. Onder haar leiding mocht ik, nog als klein meisje, voor het eerst als soliste optreden. Be kreeg van haar ook een kleine gitaar. mijn gitaar Ik breng ook «modem» klassieke werken zoals van Mortelmans, Jef Van Hoof en Renaat Van Zundert. Heb je een voorkeur voor een bepaalde komponist? Mijn lievelingskomponist is Mozart. Zijn muziek is gewoonweg hemelse mu ziek. Het is heel moeilijk om deze werken juist weer te geven omdat Mozart een heel aparte stijl heeft, die onvergelijkbalar is. Ik zing ook graag romantische lie deren en hierin gaat mijn voorkeur naar Schubert. Wat betreft de opera gaat mijn voorkeur uit naar «Der Freischutz» van Carl Maria Von Weber. Bespeel je een instru ment? Dat is het vernoemen niet waard. Ik bespeel gitaar van in mijn kinderjaren en ik heb ook een beetje piano geleerd bij de heer Coppe- jans. Heb je al optredens achter de rug? Ja, vooral met het koor ben ik dikwijls als soliste opgetreden. Dit vooral met de grote feesten zoals Kerstmis, Pasen, enz. Ook om huwelijksmissen te ver zorgen ben ik al dikwijls gevraagd. In Hamme zelf ben ik al dikwijls opgetre den op de jaarlijkse feesta vond van de Bond van Grote en Jonge Gezinnen enz. Ik heb ook al tweemaal een avond verzorgd in Gent, waar ik zong voor de buitenlandse studenten, van zowat 25 verschillende nationaliteiten. Aan al die optredens heb ik wel goede herinneringen. Ook heb ik gezongen op de viering van 100 jaar dorpsschool te Zog ge. Ook in mijn school, het Sint- Vincentiusinstituut, heb ik al dikwijls gezongen. Is je zangcarrière gemak kelijk te kombineren met je studies? Dat is soms heel moeilijk, inderdaad. Ik hoop dat de leraa. s daar begrip voor op brengen. Ze zien het soms alleen als een hobby en dat is het niet. Het is meer dan een hobby: het is voor mij een soort levenskeuze pas sie. Ik hoop van ganser har te dat ik mijn humaniora zonder herexamen kan vol tooien. Wat zijn je toekomst plannen? Volgend jaar hoop ik het konservatorium binnen te stappen. Mijn ingangsexa men hiervoor wil ik in sep tember doen. wat betekent dat ik in de vakantie nog veel werk voor de boeg heb. Ik zou mijn muziekstudies liefst in Brussel doen, om dat het meer internationaal is en een bredere waaier van mogelijkheden biedt. Ook Antwerpen trekt mij wel aan. Ik zou graag les hebben van Nick Dumont en ook van Andrea Nevry, indien dit mogelijk zou zijn. Ik hoop in het konser vatorium mijn eerste prijs solozang te behalen en dan zou ik lyrische kunst volgen. Op 12 maart treed je sa men op met pianist Dirk Vermeir in de Muzeval. Hoe zie je dat? Ik hoop dat er veel volk gaat zijn en dat het pro gramma het publiek zal be vallen. Het programma is heel verscheiden. Het be gint van de renaissance om te eindigen met The Beatles. Je toekomstplannen? Eerst en vooral wens ik mijn humanioradiploma te verwerven. Daarna hoop ik aan het konservatorium te slagen. Dat is al heel veel. Dan is het afwachten gebla zen tot er iemand je «ont dekt». Mijn vurigste wens ik ook dat ik de kans krijg om ooit zelf in een opera op te treden. Ook een trip naar het buitenland zou welkom zijn. Ik zou ook later zelf les willen geven. Dat is natuur lijk een hele boterham, maar ik hoop dat mijn wens eens in vervulling zal gaan. Tot daar Ginette, die on danks haar jeugdige leef tijd al een grote dame vaS het klassieke lied is en d J samen met Dirk Vermei hoge ogen zal gooien in d Muzeval. De Muzeval is g< adii legen aan de Ringstraat te Grembergen. InkonfonJ 120 fr. Leden: 80 fr. F. Vercai Sint-Cecilia Lebbeke koncerteert an an I De maand maart is de maand waarin de Ko ninklijke Harmonie Sint-Cecilia uit Lebbeke tradi tioneel haar koncert geeft. Dit jaar wenst men daarop geen uitzondering te maken. Vandaar dat men in Lebbeke en omgeving op zaterdag 6 maart wordt uitgenodigd om 20 uur stipt in de Ons Huis het Lentekoncert van de harmonie bij te wonen. Reeds zes jaar na elkaar wordt door de harmonie een dergelijk koncert geor ganiseerd en het dient ge zegd, daarbij oogst men heel wat suksessen. Met on verdroten ijver en veel inzet heeft de harmonie zich de laatste maanden op dit kon cert voorbereid. Met deze zesde koncert- uitvoering voor de deur, gaan de gedachten van de melomanen waarschijnlijk terug naar de voorbije lus- trumuitgave, toen werken als Aïda, van Verdi, Moon light Serenade van Glenn Miller, en Buffalo City van Jos Collyns perfekt werden uitgevoerd en nog lang het onderwerp van de gesprek ken vormden. Ook dit jaar werd meer gestreefd naar een zeer rijk en tevens ge varieerd programma. Het koncert wordt ingezet met de Florentiner Mars van Ju lius Fucik, waarna die Czardas Ftirstin van Kal man wordt uitgevoerd. Dan staat rendez-vous met Ar- mand Preud'homme op het programma. Het trommel korps onder leiding van Paul Ringoot zal dan enkele meesterstukjes van E. Swimberghe ten gehore brengen, waarna «op een Perzische markt» van A.W. Ketelby zal worden aange kondigd. Ook de vice-admi- raal Van Dijck mars van Jozef Wauters staat op het programma. Evenals de Happy Sound Selection. Van J. Oliv dotti wordt South of the Rio gespeeld en van Scott Joplin staat The Entertainer geprog rammeerd. Op het koncert ontbreekt ook niet het po- m h pulaire Muppet-theme d; werd gekomponeerd doo( u, J. Hensen en S. Pottle. Hf koncert wordt afgeron Tg€ met een uitvoering van h< overbekdne When th er Saints go marching in. ^ei Als bijkomende attraktiegt slaagde de dirigent erin o dit zesde koncert een sp E ciale gast het dirigeerstokj te laten hanteren. Het gaan hem om niemand minde jg dan de kapelmeester van d L muziekkapel van de Belg sche Zeemacht, Jozef Wai ters. Hij zal uit de hande van dirigent Franipois Peli man - een van zijn muzi ora kanten - het dirigeerstokj overhandigd krijgen omdie harmonie het niet zo gim makkelijke werk «Vice-ad^j miraal Van Dijck-mars» t y laten uitvoeren Deze mar werd geschreven doo Franpois Peleman zelf. Ver ,^k melden we nog dat de pre ^lc sentatie van dit koncert 11 e g handen is van Willy Meert sekretaris van de Ko e„ ninklijke Harmonie Sint Cecilia, terwijl de algemen leiding berust bij dirigen Franpois Peleman. Pi gai IN HONKY TONK OP ZATERDAG 6 MAART Het begin echt de spuitgaten uit te lopen. Het lijkt wel of de Honky Tonklui met hun dynamisme geen blijf meer weten. In een ander artikel belichten we even het prog ramma van de komende weken, maar nu zaterdag is er toch wel iets heel bijzonders te beleven. Dergelijke mani festaties kunnen alleen plaats vinden in een klub die op volle toeren draait en georganiseerd door mensen die er zich met hart en ziel voor inzetten: geen lukrake prog ramma tie, geen toevallige orkesten, maar welbestudeerde pro gramma tie en studie van de markt zelfs. Zaterdag komen er in feite drie hoofdattrakties tege lijk. De Maryland Jazzband op zichzelf is al een beleven is, wat moet het dan wor den met twee reuzen als Al ton Purnell en Barry Mar tyn erbij? Voor de liefhebbers raden we aan op tijd te komen en diegenen die gewoon een pint komen drinken zullen best zwijgen, want deze keer zullen de echte bunke raars gaan kankeren als er teveel lawaai aan de toog is. Maryland Jazzband De band ontstond in 1959 uit een groepje studenten en was tot 1967 zeer bedrij vig, vooral in Duitsland. In 1975, na meermaalse be zoeken van de bondleden Aan New Orleans, werd vooral aangeknoopt met de «zwarte» New Orleansjazz, en de hoofdzakelijke voor beelden zijn Bunk Johnson, George Lewis, Sweet Emma band enz... In de kontak ten, welke zij in New Or leans hadden met de voor naamste muzikanten al daar, speelt ook de deelna me aan brassbands (Olym- pia Brass Band, Black Eag le Brass Band, Eureka Brass Band) een niet gerin ge rol. «The Maryland Jazzband» was reeds te gast op ver schillende Internationale Jazz-festivals, en trad op met wereldvermaarde New Orleansvedetten In tweeënhalf jaar is dit reeds dt achtste toemee van de band met gastster ren. Na Wallace Daven- sport. Ken Colyer, John Co- les, Louis Nelson, Father «Al» Lewis enz. wordt het deze keer Alton Purnell, de laatste nog in leven zijnde legende uit de Bunk John son-George Lewis-periode. Samen met hem is ook Bar ry Martyn, de grondlegger en begeleider van de Le gends of Jazz, te gaat. Alton Purnell werd geboren in 1911 in St. Peterstreet in een huis waar nu Preserva tion Hall is ondergebracht. Hij trad eerst op als zanger In de vroege twintiger ja ren begon hij als pianist bij verschillende gereputeerde bands, doch zijn grootste periode brak pas aan toen hij in de band van Bunk Johnson en George Lewis kwam. Een aanvang van een wereldwijde New Or leans Jazz-Revival, en voor beeld voor ieder die zich, eender waar ter wereld,, voor oude stijl-jazz interes seerde. In het voorjaar van 1973 trad hij op met Barry Mar- tyn's Legends of Jazz. en reisde met deze band de ganse wereld af, overal triomf oogstend. Barry Martyn werd gebo ren in Engeland in 1941. Op 12-jarige leeftijd kocht hij zijn eerste jazzplaat en op 14-jarige leeftijd begon hij als muzikant te werken In de zestiger jaren leidde hij zijn eigen Ragtime Band en maakte hij met vele New Orlcansgroten jazz toemees door heel Europa. Rond die tijd verscheen zijn eerste langspeelplaat met Georges Lewis, Louis Nelson, Kid Sheik, Capt. John Handy, om er maar enkele te noe men. In 1973 stichtte hij zijn eigen Legends of Jazz, die wereldberoemd waren. Barry's grote verdienste was dat hij muzikanten sa menbracht, die zich zonder zijn invloed en organisatie al lang uit het aktieve mu ziekleven hadden terugge trokken, Honky Tonk Jazzklub, Leo pold B-laan, Dendermonde om 21 uur. Vorige zaterdag had in het Sint-Vincentiusinstituut te Buggenhout de vierde en laatste schifting plaats van het koor zangtom ooi. Vier koren uit de omgeving hadden zich hiervoor ingeschreven. Het kinderkoor «De Edel- weisjes» uit Hofstade, het gemengd koor «Sine Nomine» van de gemeentelijke muziekschool te Lebbeke, o.l.v. Mark Goossens, het gemengd koor «8int-Jozef» uit Den dermonde en het gemengd koor «Sint-Gregorius» uit Buggenhout. Tijdens deze kultureel zeer was de presentatie ook «af», hoogstaande namiddag ge- Het verwonderde dan ook noot het talrijk opgekomen niemand dat de jury het pubhek van hoogstaande koor gaf waarom het ge- koorzang. Het koor van vraagd had en klasseerde Lebbeke dat voor de eerste het dus in tweede divisie, keer deelnam bood zich aan «Sine Nomine» heeft zich in tweede divisie. Maanden- voorgenomen om dus in lang hadden de koorleden Lebbeke en omgeving enke van «Sine Nomine» zich le koncerten te geven. Van- voorbereid op deze dag. El- af einde maart zal aan de ke dinsdagavond werd er voorbereiding van deze duchtig getraind en dus koncerten gewerkt worden. Momenteel maken ree< !ncl een veertigtal dames en h ren deel uit van het k( maar eventuele liefhebbei worden nog steeds aai vaard. Wie geïnteresseerd is ka steeds kontakt opneme met mevr. Janssens, direl trice van de Lebbeekse mi ziekschool (21.37.29), tende dat de repetitie plaats hebben op dingriaj avond van 19 .30u tot 21.3 u. De uitslag van de wet strijd luidde: «De Edelweii jes» voor twee jaar in twe< de divisie, «Sine Nomine vier jaar in tweede divisif «Sint-Jozef» vier jaar in ui muntendheid en «Sint-Gr< gorius» vier jaar in tweed Expo Geweld in de kunst Het Sint-Gregoriuskoor van Buggenhout (foto Piet Hermans) Vanaf vrijdag 27 februari tot 15 maart 1982 kan men, op werkdagen van 10 uur tot 12 uur en van 14 uur tot 17.30 uur, tijdens de weekeinden van 14 uur tot 18 uur, in de Aalsterse belfortzaal en belfortkelder, een merkwaardige tentoonstelling gewijd aan «Geweld» bezoeken. Deze tentoonstelling werd gerealiseerd door Amarant, Centrum voor Artistieke Confrontatie, Eedverbondkaai, 121, Gent, in samenwerking met de dienst Kuituur van de Stad Aalst. Amarant is een, in 1963, door het Ministerie van Ne derlandse Gemeenschap, erkende dienst voor vor- ming8- en ontwikke lingswerk die reeds enkele jaren voordien met haar werking startte. Het centrum stelt zich tot doel smaakvormend en be wustmakend op te treden *naar brede lagen van de be volking, vanuit het werk van beeldende kunstenaars en vormgevers. Het poogt kunstenaars en pubhek te aktiveren, organiseert re gelmatig een brede waaier van tentoonstellingen, kur- sussen, ontmoetingen en bezoeken en betracht voor iedereen een konfrontatie met kunstenaar en kunst. Tevens staat het centrum permanent ten dienste van kunstenaars met allerlei in formatie en advies omtrent sociaal statuut, belas- tingsphcht, promotie, in richten van tentoonstellin gen e.d.m. 'Jeweld bhjkt een onuitroei baar bestanddeel te zijn van onze samenleving Het is een feit dat kunst een nau welijks vervormde spiegel is voor een tijdperk en ook een zeer fascinerend sug gestievermogen bezit. Kunst heeft steeds te ma ken met sociale, morele en ekonomische waarden. De kunstenaar vertolkt met ei gen middelen wat in en rondom hem leeft. Het werk van ieder kunstenaar vertoont meestal, geaksen- tueerd door een eigen tech nische vaardigheid, van uit een persoonlijke gezichts hoek, een eigen kijk op on ze samenleving. In elke kunstrichting wordt aan het tema «geweld» heel wat aandacht geschonken Zo beschouwd is de indruk wekkende kunsttentoon stelling in het Aalsterse bel fort wel erg interessant. Daarbij betekent de kon frontatie met de verschil lende zienswijzen van de eksposanten op de gewelds- problematiek een duidelijke aansporing tot hernieuwde bezinning, zowel over de persoonlijke kijk op geweld als over die van anderen, individueel of in groep en een positieve bijdrage tot vorming van een persoon lijke en bewuste levensstijl. De tentoongestelde werken roepen allerlei vragen op: Wat betekent «eeweld», agressiegeweldloos heid», «struktureel geweld in gezin, familie, dorp, straat» in onze huidige sa menleving en vroeger? Is geweld steeds gebaseerd op misbruik van kracht, macht, gezag? Kan er geen verschil in aandacht en me ning bestaan over wat «ge weld» is en wat het niet is? Roept geweld veelal reak- ties op als vergelding, weerwraak, tegengeweld en doen die tema's ons dan ook niet denken aan oorlog en repressie? Waarom doet men zoiets? Waarom wor den mensen vermoord? Aan de vormgeving van de ten toonstelling werd ongetwij feld heel wat aandacht be steed Door de opstelling van tientallen schilderijen en skulpturen, enkele tekstpanelen en foto's werd duidelijk getracht een sfeer van agressie en geweld op te roepen Volgende kunstenaars ver lenen hun medewerking: Fred Bervoets (Antwerpen), Ben Cloots (Aarschot). Jan Cox (overleden), Delia Cal- berson (Gent), Luk De Blok (Gent), Paul De Bruyne (Gent), Etienne Desmet (Hansbeke), Paul De Vree (Antwerpen), Frans De Vree (Aalst), Jan De Winter (Mechelen), Gerard Al- steens (Brussel), Ludo Gey- sels (Mortsel), Walter Goossens (Antwerpen), Emiel Hoome (Avergem), Frank Maieu (Antwerpen), Mare Melsen (Edegem), Wilfried Pas (Antwerpen), Luc Piron (Tielt-Winge), Roland Rens (Kortrijk-Dut- sel). Frank Slabbinck (Brugge), Marc Van Slem- brouck (Gent), Roger Van Akelijen (Antwerpen), Ca- miel Van Breedam (Aartse- laar), Marc Van den Poel (Kessel), Guido Van Lessen, Dan Van Severen (Gent), Dsbrant Van \fijngaarden (Antwerpen), Paul Wouters (Hasselt) en Luc Zeebroek. Een merkwaardig schilde rij «Het Bombardement» van Walter Goossens doet denken aan een gevreesd oorlogsgeweld en een ge duchte en mogelijke we- reldvemietiging met de neutronenbom Het werk «De Onthoofden» van Jan Cox doet terugden ken aan de Jodenvervol ging. Niet zo verwonderlijk misschien.In veel van zijn werken vindt men dit tema terug. Want., ook verschil lende van Cox' vrienden werden als Joodgedepor teerd, gefolterd en gedood Met een werk dat «Paso ma- so sado» getiteld is, doet de Antwerpse kunstenaar Frank Maieu terugdenken aan Pasolini, masochisme (genoemd naar de Poolse schrijver Leopold Sacher), sadisme (genoemd naar de Franse Markies de Sade, of ficier en romanschrijver), ook aan fascisme, met een autoritair en nationalis tisch karakter Pasolini was een zeer be kend kineast (verfilmer van het Evangelie van Mat- theus), dichter met een zeer ruim lezerspubliek, marx ist en homoseksueel, die vermoord werd (passionele moord). Ook wanneer men de andere tentoongestelde werken van Maieu aan dachtig bekijkt en ontleedt denkt men onwillekeurig terug aan diskriminatie, vervolging en geweld Na dien kan men zichzelf de vraag stellen «Hoe beoor deel ik deze tema's? Is mijn houding tegenover geweld soms niet erg dubbel zinnig?» De Aalsterse beeldhouwer Frans de Vree (geboren in 1934 - eind 1979 geselek- teerd voor de kwalitatief hoogstaande internationale Benediktuswedstrijd voor beeldhouwkunst) stelt twee figuren ten toon: een eer ste, in geel koper, «De krui wagen» getiteld, is een aan klacht tegen de onmense lijkheid en simboliseert de strijd voor het behoud van het leven in de koncentra- tiekampen; het tweede werk «Dood van een Aarts bisschop» illustreert een Franciscaanse levenshou ding en roept herinnerin gen op aan Romero. Iets heel speciaals is ook het werk van Jan De Winter. Hij insinueert «We zullen nooit oud worden in de sa menleving die we droom den». Mark Van den Poel vraagt aandacht voor «6 Huurlin gen» en Etienne Desmet doet terugdenken aan «A- frika 1960». Dan Van Seve ren is bekend om zijn alge mene simboliek. In de koe pel die op de tentoonstel ling te zien is heerst een gevoel van veiligheid en rust: een aksentuatie van het kontrast en de samen hang van twee extremen, geweld en geweldloosheid. Een bezoek aan deze uitzon derlijke tentoonstelling is een aansporing om even na te denken over geweld op zichzelf en geweld in de kunst: een gelegenheid om echt te mediteren «Misschien moeten wij uit roepen dat er te midden van zoveel doden, zoveel bloe< weinig plaats is voor kun of. beloven dat wij kunst zullen smeden een levensgevaarlijk wap n»... (vrij naar Guillerni Nunez). D. u Ho In de zaal van het Paro chiehuis te Berlare loopt er op zaterdag 6 maart van 15 tot 22 u. en op zondag 7 maart van 10 tot 22 uur een merkwaardige tentoonstel ling van aquarellen en pas tels, gemaakt door Raf Temmerman uit Melle De ze binnenhuisarchitekt deed zijn studies aan het Gentse Sint-Lucasinstituut en heeft reeds vele tentoon stellingen in het Gentse op zijn aktief Te Baaigem werd hij geselekteerd in de wedstrijd «Grote Prijs van Baaigem voor de schilder kunst 1981». Berlare en omgeving werd de laatste jaren zijn pleis terplaats zodat hij nu be schikt over een ganse reeks werken met betrekking tot die streek. Men kan deze gaan bekijken in de zaal van het Parochiehuis. Voc onze streekgenoten maa ook voor de anderen ee bijzonder interessante tei toonstelling. faa Kunstenaar Rad Te mm man. (jj)

De Voorpost | 1982 | | pagina 20