Liefhebbers sporten zo Valivo's uitslagen, lasseringen en kalender COMAR SPORT 4alivo's wedstrijd van de week Gaj.C. Avanti - F.C. Drie Linden 3-5 De traktatie van F.C. Herten Aas uit Sint-Niklaas De Voorpost - 5.3.1982 - 37 Herten Aas op 't de Sint-Niklase doelpunten 9 "paslagen 5rsd 1ERDAG n Afdeling fo-FMC :hte no-Hemelaer srpa dgalm-Raap hun rta-VKW 70 3 aa DAppels-Palamos nti-Dne Linden 7W3 eo-Cup 81 Dhte ,del,n9 ntwf k-RMS tie t |Op-Puivelde Boys-Temsica (li-Club 69 4ul-Dino Boys (-Siera >-SVS tdeling A tites-Vapo iilia-VK 80 nbrandt-Eendr len Aas-De Muiter tauteren-Hibu (deling B «zo-Fair Play >reco-lnt Serv. W-Zw Parels elty-Ankerhof United-Oud Bels. LIEFHEBBERSVOETBAL 11 14 2. Sannicentral 11 13 3. Siera 11 12 4. Den Hert 11 6 5. Ruitershoeve 11 5 6. 3 Linden 10 5 7. Post 10 0 8. 9 Oostberg Club 65 10 10 10 11 9 20 16 13 10 9 10. Hemelaer 11. Fan 12. Rony's Travel 13. Red Star BEI <ER DAMES 11 11 8 8 1. 2. Hardy Plezantshop 11 8 3. Goelgetters 11 7 4. Bonte Girls 10 5 5. 6. 7. 8. Hamme Lady Raapse Girls De Loezers Vercauteren 18 30 9. J.M. Pfaff 16 28 10. Verh. Meys 16 26 11. Zillebeek 17 24 12. Gr. Duivelinnen 17 19 13. Hofstade 17 15 14. Wazoo Girls 18 15 15. De Strijdst. 15 14 16 Jacky Gids 18 13 17. Ankergirls 17 11 18. Fair Play 16 9 18 8 16 6 4. V.K. 80 5. Herten Aas 6. Vapo 7. Rembrandt 8 Familia 9. Eendracht 10. De Muiter 3* afdeling B 1. Inter Service 2. Ankerhof 3. Zw. Parels 4. United 5. Motoreco 6. Novelty 7. Oud Belsele 8. Lorenzo 9. Bristol 10. Fair Play ZONDAG 1* afdeling 1. De Cock 2. Sparta 3. Geywa 4. Beenhouwerken 5. Car Center 6. Volksunie 7. United 8. Desfo 9. Bondgalm 10. Slachthuis 11. 1000 Appels 12. Rode Duivels 13. Ankerlicht 2* afdeling 1. Prado Poorter, en van Rudy De Sut ter noteerden we toen een even uitstekende redding. Een verdienstelijke Guido Van Lys- sebetten van Avanti probeerde het dan ook eens, zonder suk- ses. Omstreeks het uur wissel de Drie Linden nogmaals met Jef Vermeulen in de plaats van Dirk Yzewijn. Alhoewel Avanti meestal aandrong noteerden we voor Drie Linden toch het meeste doelgevaar. Een lob bal van Frangois Verschelden hield bijna een nieuw doelpunt in en op pas van Jef Vermeu len trof diezelfde Verschelden even later toch raak (0-4). Met een zijn twintigste kompetitie- doelpunt, en F.C Avanti keek naar een afgetekende skore. Erik Van der Leur knaagde voor het eerst aan die voor sprong aan (1-4). Dit bleek bij de lokalen een gunstige in vloed te hebhen sp, op 5öri aangeven van Patrick Dael- man, doelde de blonde Peter Spittaels ook (2-4). Voldoende om F.C. Avanti nu alle regis ters te zien opentrekken en om FC Slachthuis, (dw) KALENDER ZATERDAG 6 MAART (aftrap te 15 u.) Eerste afdeling F.C. Cup 81 - F.M.C.: Roger Moortgat: Meesterstraat. Nieuwkerken F.C. Drie Linden - P W. Hemelaer: Robert Van Steelant: Koutermolenstr Belseje V.K. Paiamos - R.C. Raap: Bernard Van Hoornyck: Pareinlaan, Beveren V.K.W.70 - F.C. Milano: André Beniers: Breedstraat Sint-Niklaas F.C.R. Sparta - F.C. Prado: René De Breuck: Passtr. Sint-Niklaas F.C. 1000 Appels - V.K. Rodeo: Edmond Van Mieg- hem: Grote Baan, Waasmunster F.C. Avanti - F.C. Bondgalm: Norbert De Bock: Achter terrein F.C Haasdonk Tweede afdeling V.K. Siera - S.V.S. Beveren: Etienne Steeman, Zog- gestraat, Hamme (16.00 u.) F.C. Dino Boys - R.M.S. Beveren, Willy Roosenboom, Priesteragewijk, St -Niklaas (14.30 u.) Club 69 - F.C. Puivelde: Mon Van Royen: Noordstraat Hamme (16 00 u.) F.C. Temsica - F.C. Vivak: Gery Vercauteren, Holle beek, Temse The Jacky Boys - F.C. Niko Boys: Jef Vergauwen, Kruisstr. Puivelde F.C. Tivoli - F.C. Cup: Mark V. Brussel, Gemeentelijk terrein Hamme F.C. Kabul - F.C Bergop: Hilaire Baecke. Domein Westakkers. Haasdonk Derde afdeling Reeks A V.K. Vapo - F.C. Rembrandt: Antoine Van Osselaer: Groenselstraat, Waasmunster F.C. Herten Aas - F.C Familia: Fons Colman, Meesterstraat, Nieuwkerken (14.30 u.) F.C. De Muyter - V.K. 80: Willy Herreweg, Vlierkouter, Hamme S.K. Hubo - V.V. Eendracht: Jean De Vos: Kerk hofstraat, Hamme F.C Nantes F.C. Vercauteren Boys: John De Wilde: Lange Rekstr. Hamme Reeks B V.K. Fair Play - F.C. Bristol: Frans V.D. Voorde, Lange Rekstr. Sint-Niklaas F.C. Lorenzo - F C Old United: Leo De Puysseleyr, Vrasenestr. Nieuwkerken F.C. Novelty - F.C Motoreco: André V.D. Voorde: Meesterstraat. Nieuwkerken F.C. Ankerhof - F.C. Inter Service: Leo Van Brande, Kleine Breedstr. Sint-Niklaas F.C. Oud Belsele - F.C. Zw. Parels, Clement D Clercq: Bergstr. Belsele ZONDAG 7 MAART (aftrap te 10 u.) Eerste afdeling F.C.R. Sparta - F.C. Geywa, Robert Van Steelant, Meesterstr. Nieuwkerken (9.45 u.ï F.C. Ankerlicht - F.C United, Gilbert De Jonghe, Meesterstr Nieuwkerken (10.15 u.) F.C. Desfo - F.C. R. Duivels: Mark Van Brussel, Heimolenstr. Sint-Niklaas F.C. Car-center - F.C. 't Beenhouwerken, Willy Roos enboom, Breedstraat Sint-Niklaas V.K. Volksunie - S.K. Slachthuis, Erik Meul, Hei- hoekstr., Nieuwkerken F.C. De Cock - F.C. Bondgalm: Frans V.D. Voorde, Hogen Heirweg, Sint-Niklaas F.C. 1000 Appels: vrij Tweede afdeling V.K. Siera - F.C. Ruitershoeve: René Plaquet, Zog- gestr. Hamme F.C. Rony s Travel - F.C Den Hert: Etienne Heirbaut, Lange Rekstr. Sint-Niklaas F.C. Prado, Sportklub Post: Mark VERVAET. Noord straat, Hamme F.C Sanicentral - F.C Oostberg, Dirk Vermeiren, Vrasenestraat, Nieuwkerken F.C. Drie Linden - V.K. Fan, Petrus Van Poucke, Koutermolenstr. Belsele P W. Hemelaer - Club 65, Hilaire Baecke. Azalealaan Temse DAMESKOMPEimE (aftrap te 15 u.) Reeks A F.C. Raapse Girts - F.C. De Loezers: Willy Van Riet, Meesterstr. Nieuwkerken F.C. Vercauteren Girls - F.C. Ankergirls: John De Wilde, Heirstraat, Bazel F.C. J.M. Pfaff - F.C. De Strijdsters: Clement De Clercq, Gemeenteplein Haasdonk F.C. Zillebeek Girls - F.C Verh. Meys: Etienne Steeman, Zillebeek Beveren The Jacky Girls: vrij Reeks B The Ladies Hofstade - F.C Wazoo Girls: Willy Herre weg, Stwg. op Dendermonde, Hofstade F.C Bonte Girls - S.V. Hardy Dames: Jef Van Mieghem. Bospark Lokeren V.K, Fair Play Girls - F.C. Goalgetters: Julien Baert, Breedstraat, Sint-Niklaas F.C. Plezantshop - V.K. Hamme Ladies: José De Rop, Kleine Breedstr, St.-Niklaas GROOT KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat, 54 Koolstraat, 159 9300 AALST Tel. 053/21.25.56 pke 3 mpr de recente nederlagen yan F.C. Avanti en F.C. Drie Goossens hinderden Herman s kjden werden die ploegen voor de titel in Walivo's zater- Van Raemdonck en doelman Mdjse eerste afdeling definitief afgeschreven. Temeer om- Ge Sutter elkaar. Meteen vol- dag de puntenachterstand op de huidige leider F.C. 1000 doende om een own-goal te dut wis daardoor nogal aanzienlijker werd en ook al omdat ,aten opschrijven (0-2). en. e laatste ploeg zich eigenlijk op geen enkele verzwak- Avanti wisselde William De Mclg laat betrappen. Slechts F.C. Bondgalm vormt nog Prycker toen voor Erik Van der /an gszins een bedreiging voor de mannen van Hilaire De Leur. Kort daarop haalde F.C. :hei om. Die worden dan waarschijnlijk ook de nieuwe kam- Dr,e Linden de lokale verdedi- Vol enenploeg van Walivo's zaterdagse elltereeks. Het is de 9in9 uit verband langs Dirk ezefrte ploeg daar trouwens, en dit beamen Jef Vermeulen Yzewijn Frangois Verschel- ïrni Maurice Van Der Hengst ook. Een tweetal dat bij F.C. den had niet de minste moeite tte i Linden zowat de coaching verzorgt. De Belseelse om doelman De Sutter te ver- bijz tbalploeg speelt thans een uitstekend kampioenschap, schalken (0-3). Deze laatste ran digen tussen de eerste vijf, werd er aanvankelijk voorge- kon nadien een alleen doorge- enliden en aan die stelling houdt Flel Vermeulen de broken Verschelden nog stop- r viprzitter van F.C. Drie Linden, zich nog. Onlangs werd de P0" en meteen hadden we tilïkern nog met Luk Van Den Branden aangevuld. Die een tamelijk evenwichtige eer- id adelde op het veld van F.C. Avanti trouwens zijn eerste ste ha,ff bekeken waarin F.C. dielch voor F.C. Drie Linden. Avanti vooral tijdens het laat- bejAvanti de ex-kampioenenploeg, is eerder onverwachts ste halfuur de meeste aanvals- s tv de middenmoot afgezakt. De minder gunstige evolutie bewegingen leidde 3n fF.C. Avanti wordt in die klubkring hoofdzakelijk aan het Tijdens de pauze werd bij Drie Clflwachtersprobleem toegeschreven. Door ziekte is Nas- Linden een nochtans opmer- ifdej Verbeke, de nummer één van F.C. Avanti, daar al kelijke Willy Goossens vervan- konterdere weken onbeschikbaar. Ook Peter Przydryga, zijn 9en door Hubert Gons. Avanti jeci iblure, werd er door bepaalde omstandigheden niet "2™ ««Sma öök ae meeste 3 j£ liïiaai opgemerkt. Zo speeide F.C. Avanti al een drietal initiatieven maar enkel Jozef leic tchen met een gelegenheidsdoelman, en het werden De Sutter schoot eens rake- Ifsf «veel nederlagen. Voor de verantwoordelijken van F.C. ''n9s °v®l F-C. Drie Linden i flirtanti Is er thans werk aan de winkel om een verdere epükeerde met een uitste lt ang te voorkomen. <end schot van André De all verder te milderen miste Pat- riek Daelman een uitstekende kans. De verdediging van F.C. Drie Linden waarin Michel Van der Hengst nochtans een goede match vertolkte scheen even te wankelen. Daar had men het moeilijk om een aandringe- rig F.C. Avanti van het lijf te houden. Een aanleggen van Staf Waterschoot werd er nog in hoekschop verwerkt en een geharrewar voor het bezoe kende doel werd door Patrick Daelman suksesrijk besloten (3-4). Meteen kreeg Avanti nog méér vleugels en in die spektakulaire slotminuten hing de gelijkma ker meermaals in de lucht. Tot Erik Neve van Drie Linden een persoonlijk nummertje optimaal verzilver de en aldus werd het lot van F.C. Avanti definitief bezegeld (3-5). Einde van een bijzonder span nende tweede helft waarin F.C. Avanti nog bijna voor de verrassing zorgde en men een zeer autoritaire Gery Vercau- tsrsn, uè scheidsrechter, zo wat als de beste man van het veld beschouwde. Roger VAN LAERE ZONDAG 1* afdeling Beenhouwerk.United Bondgalm-R Duivels 1000 Appels-Car Center Volksunie-Desfo De Cock-Ankeriicht, Slachthuis-Sparta 2* afdeling Fan-Ruitersh. Hemelaer-Prado Klub 65 - Siera Sanicenter-Post Den Hert-3 Linden Oostberg-Rony's Tr. Damesreeks Zillebeek-Plezantshop De Loezers-Bonte Girls Wazoo Girls-Vercauteren Raapse-Gr Duivelinnen Hofstade-Jacky G De Strijdsters-Hardy D. Goalgetters-Ankerg. Verh Meys - Fair Play L. Hamme L.-J.M. Pfaff KLASSERINGEN ZATERDAG 1* afdeling 1. 1000 Appels 4. Sparta 5. Prado 6. Rodeo 7. Milano 8. VK W 70 9. Avanti 10. Paiamos 11 F.M.C. 12. Raap 13. Hemelaer 14. Cup 2afdeling 1. Siera 2. R.M.S. 3. Cup 4. Jacky Boys 5. Club 69 6. Temsica 7. Puyvelde 8. BergOp 9. S.V.S 10. Vivak 11 Kabul 12. Tivoli 13. Niko Boys 14. Dino Boys 3* afdeling A 1. Hubo 2. Nantes 18 29 3- Vercauteren N.M. 2-1 L. 2-10 ff 5-0 FF 5-0 0-12 6-0 6-0 19 26 19 24 19 24 19 22 19 21 19 20 19 19 16 18 18 16 19 16 19 16 17 7 19 4 19 32 19 30 19 29 19 26 19 24 18 20 19 19 19 17 18 16 19 12 19 12 19 10 19 8 18 7 11 21 11 17 11 15 14 14 12 12 10 10 9 6 6 6 4 4 4 3 FC Ankerlicht, (dw) 2 2 0 Herten Aas. (dw) het speelveld met de nieu- akkomodaties te Haas- ik, werd het tegen F.C. Drie den een nieuwe nederlaag, een spektakelmatch even die met een achttal doel- iten werd gekruid. Met twee hnisch goed ingestelde egen werd deze wedstrijd igevat. Langs beide kanten er een beetje naar de akke schakels bij de rivalen "~:ht. Dat gebeurde dan iens met schitterende voet egingen een tiental minuten werd Drie Linden agressiever, techien ook al door eenster- middenveldbezetting waar ly Goossens en Dré De ter, de voornaamste sleu- luren waren. Ook Carlos lerman en Erik Neve le ien verdienstelijk werk. n F.C. Drie Linden noteer- n we het eerste doelgevaar. _Jn poging van Dirk Yzewijn Ide rakelings voorlangs en een hoekschop faalde die fde Yzewijn enkel bij de terking. or Rudy De Sutter, die bij "'anti nu voor het eerst tus- i de palen stond, werd het UJetten geblazen. Uit een ak- tussen Frangois Verschel en Dirk Yzewijn puurde tstgenoemde voor Drie Lin- 1 i toch het openingspunt (0- 'n Achteraan werd F.C. Avanti met enige onzekerheid gekon- fronteerd. Een goed geïnspi reerd Drie Linden hield aanval lend de bovenhand en met een knappe kopstoot van Fra ngois Verschelden werd de bezoekende voorsprong bijna verdubbeld. Ook doelman De Sutter presteerde naar best vermogen en met de voet werd een poging van Erik Ne ve verijdeld. Bij de aanvang van het tweede kwartier veranderden de plaat selijken het geweer van schouder. Er werd nu aanval lender gespeeld en een goed schot van Staf Waterschoot werd door Gerard De Mol af geweerd. De door Peter Spit taels ingezonden bal werd toen door André Vael naast geknikt. F.C. Avanti kreëerde trouwens nog enkele wenken de doelkansen. Die werden telkens niet benut en ook een paar slippertjes van de bezoe kende defensie werden zelfs niet eens afgestraft. Mits een tikkeltje méér besluitvaardig heid had de wedstrijd voor de plaatselijke voetbalploeg al gunstig kunnen evolueren. Nu bleef de bezoekende winst op het bord en F.Ó. Drie Linden werd meestal in bedwang ge houden door de buitenspeltak- tiek. Een systeem dat ook be paalde risiko's inhield en bij een inzenden van Willy FC Avanti. (dw) De geschiedenis von F.C. Herten Aas uit Sint-Niklaas wordt al meer dan vijftien jaar geschreven. Op het liefhebbersvlak is het één der oudste ploegen van het Waasland. Na een lange reeks vriendenwedstrijden werd daar tenslotte ook naar het meer aantrekkelijke kompetitievoetbal overgescha keld. Daardoor speelt F.C. Herten Aas nu al meerdere jaren bij Walivo. Momenteel in de zaterdagse derde afdelinq reeks A. Deze oorspronkelijke blauwwit- ten zijn daar trouwens één van de betere formaties. De kons om daar een dichte ereplaats te behalen zit er voor F.C. Herten Aas dan ook nog dik in. Temeer omdat die ploeg in verband met de matchresulta ten nu een behoorlijke regel matigheid laat optekenen. Vroeger was dat echter niet altijd het geval. Dan werd F.C. Herten Aas eerder als een be scheiden middenmoter beke ken. De spelersrangen werden opmerkelijk verjongd. Daar door werden de matchresulta ten ook beter en nu behoort F.C. Herten Aas tot de kop stukken van die afdeling. Een ploeg waar de ambities straks misschien naar een kampioe- nentitel zullen reiken. Indien dit eventueel zou kunnen gereali- zeerd worden, betekent dat al leszins een belonina voor Fons Lyssens, Raoul Van Cotthem en Fons Baert. Drie mensen die sinds het ontstaan van F.C. Herten Aas de klubbelangen verdedigen. Tussen de lijnen is Raoul Van Cotthem daarvan nog altijd aktief. De twee ande ren werden trouwens allang in het bestuurskader van de voet balploeg opgenomen. Fons Lyssens reeds enkele jaren als de voorzitter en Fons Baert, zowat het manusje van alles bij F.C. Herten Aas, als raadslid en terreinafgevaardigde. Onlangs werd het bestuur daar herkozen en alhoewel de sa menstelling er nog niet op punt werd gesteld werden toch de volgende namen doorge speeld: Fons Lyssens, Achiel Rossou, Werner Strobbe, Fons Baert, Gerry De Ruysscher en Roland Thienpont. Verleden zaterdag trakteerde die ploeg zichzelf met fonkel nieuwe Puma-uitrustingen en de wedstrijd tegen F.C. De Muyter werd gespeeld met een matchbal geschonken door Lea Gauwloos, de uitbaatster Hertjen te Sint-Niklaas. In de Meesterstraat te Nieuw kerken, werd het voor F.C. Her ten Aas de zoveelste overwin ning. Afgetekend met 5-2, en werden geskoord door Danny Van Bogoert (2) en Mohamed Gueribi (3). Zodat we kunnen stellen dat F.C. Herten Aas thans op bijzonder stevige FC Drie Linde kens, (dw)

De Voorpost | 1982 | | pagina 37