Frans Van Vlierberghe: «Het is om de poen te doen l E. Bracke wint rmwÊm^ Kopman Dirk Heirweg voor zijn verantwoordelijkheid Patrick Lerno: «Op een nieuwe leest beginnen» en de jongens» Ronald Van Avermaet: seizoen van de waarheid Ronde van het Waasland Etienne Van Der Snickt: «opnieuw in het profpeloton> Dirk Heirweg: «Voor de bazen 30 - 12.3.1982 - De Voorpost WIELRENNEN Het tussenseizoen was voor de Zeelse prof zeker geen periode van gemoedsrust en een probleemloze voorbereiding op een nieuw seizoen. Heirweg zat middenin de «troubles» om en rond het team Boston. Na zijn niet gelukkige periode bij Flandria en Daf, had hij in het duo Lauwers - De Boe de personen gevonden die hem zowel als renner en als mens het beste konden opvangen. Hij had vertrouwen in de begeleiding en dit vertrouwen scheen wederzijds te zyn. Het team Boston maakte mede door het tour-werk van Lucien Van Impe, een goed seizoen en ook Heirweg met negen overwinningen en een nationale pistetitel had voldoende publiciteit binnengebracht. Hij voelde zich safe en tekende voor 1982 zyn beste kontrakt sedert hij prof werd. Heirweg volgde zijn bazen, die hem vroegen niet te veel op piste te rijden. Hij liet enkele goede kontrakten onaangeroerd. De verrassing, die later ONZEKERHEID BLEEF Maufroy - Moser. Boston omsloeg in verwarring, EN BLIJFT - mocht en mag er niet bij. kwam dan opduiken. De De eerste wedstrijden kwa- De nog resterende gelden N.V. Installux ging over men steeds maar dichter en zouden gestort zijn, maar kop en de wielerploeg een definitieve oplossing de BWB wil ze eerst op Boston werd er het slacht- kwam er niet. Het werd haar rekening zien. offer van. Er volgde dan leven dag in dag uit, steeds Het is dus lang niet zeker een opvoering in veel epi- met de hoop dat het fiat dat Boston mee in de dans soden. Dirk zat zowat tus- van de Wielrijdersbond er kan springen. Vorige zater- sen de twee groepen. Ver- ZOu komen. Die hield het dag starten de tien gekon- antwoordelijke De Boe been stijf. Geen nieuw trakteerde renners dan in bleef beweren, dat hij zou avontuur. De Boston ver- een neutrale trui, want terugkomen en anderzijds antwoordelijken moeten Boston - Maufroy mocht was er Lucien Van Impe, eerst hun verplichtingen niet en Maufroy tout-court die inspanningen leverde Van vorig seizoen nakomen was niet voorzien, om de groep in zijn totali- vooraleer, hun naam nog teit op te vangen. De Zele- Qp een wielershirt mag. De VERANTWOORDE- naar bleef hopen op vorming van een nieuwe Boston, ook al omdat die pioeg werd vooropgesteld: tN PKIKKLL opteerden voor een pro- Boston - Maufroy - Moser. Dirk Heirweg, de kopman gramma, dat beter in zijn Op de vooravond van de van de ploeg-met-de- lijn lag en de belofte van eerste Belgische wedstrijd vraagtekens, kommenta- het kopmanschap sprak Gent - Gent, werd er wel rieert de gang van zaken: hem wel aan. een toelating verleend voor *lk hoop dat Boston er zo vlug mogelijk bijkomt. An derzijds was het met een zucht van verlichting, dat ik vorige zaterdag startte. De twijfel was opgetrokken. Het spreekt voor zichzelf dat niemand van de ploeg voldoende voorbereid was op de kompetitie. Op uit zondering van het club kampioenschap had ik nog geen kompetitie. De mees te andere ploegen hadden de konditie in het buiten land aangescherpt. Een zestal groepstrainingen en wat individueel werk, wa ren de bagage waar ik de weg mee op moest. De sleutelbeenbreuk had mij van een intensere training afgehouden. Nog nooit kwam ik met zo weinig ki lometers aan de start van een seizoen. Ik was ver wonderd dat ik dan ook zo lang stand hield. Ik denk dat het de zekerheid toch te kunnen starten was, die me de prikkel gaf om het te doen. Anderzijds wilde ik in naam van de ploeg, me zo vlug mogelijk tonen, als dank aan de verantwoorde lijken voor het team. Ik voelde op het einde wel dat ik nog wat te kort kwam, maar die achterstand kan alleen weggewerkt worden met kompetitie». De Zeie naar weet dat hij een zware verantwoordelijkheid heeft: «We zullen onze huid duur verkopen. We beschikken maar over een tien man, toch zullen we ons niet belachelijk laten maken. Met veel enthou siasme willen we er een goed seizoen van maken. In eerste instantie voor de sponsors, maar ook met de idee in het achterhoofd, dat in geval we goed presteren er voor de toekomst gun stige perspektieven mogen verwacht worden. We zul len voornamelijk het team spirit in de banier voeren. Eenheid binnen de ploeg moet er voor, tijdens en na de wedstrijden zijn. Dege ne die zich niet aan die discipline kan onderwerpen wordt terzijde gelaten. Ons programma zal uiteraard niet zo uitgebreid zijn. Op uitzondering van Milaan - San Remo rijden we alle klassiekers en hopen aan te zetten in de kleine ritten koersen». Dirk Heirweg heeft uit al de moeilijkheden van de voorbije maanden schijn baar meer zelfvertrouweji durf en initiatief geput. Hij weet dat het voor hem een belangrijk seizoen is. Het aantal overwinningen mag zeker niet verminderen, en daarenboven wil hij zich in de klassiekers in de kijker fietsen. BENO In een afzonderlijke bijdrage voelden we de Zeienaar Heirweg aan de tand over de voorbije miserie met de nieuwe ploeg en uiteindelijk zijn visie. Uit de ondertoon van het gesprek konden we opma ken, dat Heirweg barstte van ambitie en hij niets onverlet zou laten om zo vlug mogelijk bloemen te winnen, voor degenen die het mogelijk maakten dat hij en negen kameraden uiteindelijk een nieuw wie- Ier seizoen begonnen. «Ik reed gemakkelijk in Gent - Gent en de Ronde van Limburg. Ik wist dat de ploegmaats naar mij zouden kijken en wat belangrijker is voor mij zouden werken. Een bijkomende motivatie om zo snel mogelijk te winnen. Het is met die gedachte dat ik te Wanzele de start nam. Ik reed goed, maar in de achtergrond verrichtten de anderen reuzeafstop- pingswerk, zodat we niet uit de greep van het peloton bleven. Ik was dolgelukkig na de aankomst. Ik ervaarde het alsof ik mijn eerste profkoers won. Het geluk na een uitbarsting van maandenlange opge kropte onzekerheid, maar grotendeels was het uit dankbaarheid voor de bazen, die in de wielersport zijn blijven geloven en voor de kameraden uit de ploeg, wiens vertrouwen ik er mee wilde winnen». BENO De Berlarenaar scheen vlug zijn bestemming in het profpeloton gevonden te hebben. Hij zou zijn kar- rière in de kermiskoersen- opbouwen. Vorig seizoen draaide het niet zo vlot. Patrick was wel goed voor 68 prijzen, maar de blik vangers bleven achterwege. Hij geraakte bij Florent Van Vaerenbergh, in de vergeethoek en moest voor het nieuwe seizoen op zoek naar een ander merk. Hij zat dan ook volop mee in de tribulaties rond het al dan niet starten van de nieuwe ploeg. Patrick acht zich gelukkig dat het einde lijk rond kwam, is het met nog enkele af te ronden h9eken: «Grote daden moeten ze de eerste weken nog niet van mij verwachten. Ik zal me wel de ziel uit het lijf rijden om kopman Dirk Heirweg, zoveel en zo lang mogelijk bij te staan. Vanaf april - mei wordt de konditie be ter. Ik ben een vijand van koude en regen. Ik moet het meer van de warmte hebben. Het is in die perio de dat ik zal trachten mijn steentje bij te dragen om onze ploeg aanzien te ge ven. Ik meen dat ik moet bekwaam zijn om nog een paar kermiskoersen te win nen. Het zal bij ons beter gaan. We zijn met tien man en willen zoveel mogelijk de ploeg in dezelfde wed strijden uitspelen. Waarom zou ik dan op een bepaalde dag, het fiat van de leiders niet krijgen. Het is in die geest dat de huidige kop man Heirweg ons seizoen ziet. Winnen waar het kan, de naam speelt minder rol». Patrick heeft duidelijk de moraal opnieuw te pakken. Hij voelt zich opnieuw ge steund door een ploeglei ding, die hoofdzakelijk de kameraadschappelijke geest wil aanwakkeren. Pa trick, die nog al eens als een Pallieter versleten wordt, wil bewijzen, dat hij zeker nog niet afgedaan heeft endat in 1982 met hem zal moeten rekening worden gehouden, als in zijn beste periode. BENO Eric Bracke won zijn eerste wedstrijd van het seizoen, (jj) De Berlaarse nieuweling Eric supporters in het café Vooruit ker van de partij zullen zijn en Bracke kon met zijn overwin- van Berlare heel veel plezier waar ze samen alles in het ning in het klubkampioen- gedaan. Eric wordt op 15 mei werk zullen stellen om de bloe schap van de Gentse Velos- 17 Jaar en °P die dag valt er men in eigen gemeente te port zijn seizoen biezonder net ®en koers te Berlare, waar- houden, goed inzetten. Dat heeft zijn °P de gebroeders Bracke ze- (ii) STERK OP DREEF OP ZUIDERSE WEGEN In de loop van de voorbije seizoenen is Roland Van Avermaet uitgegroeid tot één der sterkste pionnen in de liefhebberskategorie. In zyn amateursperiode was het echter niet allemaal rozegeur en zonneschijn. Hij kreeg zyn deel van de tegenslagen, die zijn definitieve opgang zeker hebben vertraagd. In 1978 werd het een traditio- «Ik heb dat belgisch kampioen- neel aanpassingsjaar. Militaire schap achteraf in mijn gedach- dienst kombineren met resulta- ten misschien tien keer opnieuw ten behalen, gaat niet altijd geredenverteld Ronald. «Ik makkelijk. Ronald verwachtte beging die dag de fout mij te dan ook meer van het seizoen sterk te wanen. Ik voelde de nadien, maar dal seizoen staat titel in mijn bereik en woekerde bij de Huiveldenaar met een in de eindfase te veel met mijn zwarte streep aangestipt. Een krachten. Van mijn werk heb- valpartij tijdens de Ronde van ben uiteindelijk anderen gepro- Vlaanderen zette zijn wieier- fiteerd. Met een belgische titel loopbaan op de helling. Een had ik gemakkelijker de aan- zware hersenschudding en een dacht van de talentjagers gekre- sleutelbeenbreuk waren het ein- gen. Ik wil dit seizoen alles of de van het seizoen. Ronald niets spelen. Ik ben sedert fe- nam de verplichte rustperiode bruari 23 jaar en moet zo vlug te baat als aanloop naar een mogelijk een grote koers win- voorbereidingsperiode, die nen. Een klassieker, speelt in hem in 1980 naar de top van mijn achterhoofd. Het is niet uit zijn kategorie stuwde. Hij won ijdelheid, maar wel om mijn vroeg op het seizoen te Pécrot toekomst in de wielersport te de Prijs Bodson en voor de verzekeren. Het is momenteel selektieheren van de bond is dit bijzonder moeilijk ergens on een maatstaf om de zogenaam- derdak te vinden. De gouden de «blauwe garde» samen te jaren zijn voorbij en dat besef stellen. Zeven overwinningen ik heel goed. Alleen topresulta- dat seizoen voor de jonge Van ten kunnen nog verzilverd wor- Avermaet, met uitschieters als den. Dat wordt dan ook mijn de internationale wedstrijden te streven Eind vorig seizoen Ludwigshaven en Ferrière-la- kreeg ik een vage belofte van grande Hij werd geslekleerd het duo Robert Lauwers - Van voor de Olympische Spelen te Impe, maar de voorgenomen Moscou, maar hield er niets Boston formatie viel uit elkaar dan een grote ontgoocheling en ondertussen was het voor aan over. Toen hij die pil had mij te laat om ergens anders verteerd, wilde hij hel in 1981 nog wat te proberen. Een ande- opnieuw proberen. re belofte van Fred De Bruyne, Goede wijn hoeft geen krans, dal indien ik een grote overwin- wöj in het geval Van Avermaet ning kan voorleggen, hij mij in zeker van toepassing. Hij mani- zijn Daf formatie opneemt, is festeerde zich direkt bij de win- de stimulans, naar een sterk naars. Hij hield er een selektie seizoen.» voor de Ronde van Marokko aan over, maar kwam ziek te- Inlense voorbereiding rug en meteen mocht hij het «Ik ben gehuwd, heb een doch- hoog-seizoen opnieuw verge- ter en als gezinshoofd moet ten. In het naseizoen redde hij men zijn verantwoordelijkheid echter nog wat er te redden viel. opnemen. Momenteel baat Zijn dertien overwinningen, mijn vrouwtje Bernadette een hielden voor hem de waarde in, kapsalon uit, maar ook ik wil dat hij een plaats bij de beste in de kortst mogelijke tijd een van zijn kategorie zeker waard broodwinner worden In de is. Zijn prestatie in het Belgisch winterperiode bleef ik dan ook kampioenschap, dat hij afsloot bestendig in beweging en sedert met een vierde plaats, staafde begin januari ben ik serieus aan alleen maar zijn intenties het trainen. Een schema dat Die dag mistte Ronald een voornamelijk uitgebouwd is op unieke kans, om al zijn zorgen kilometers. De afstanden in één definitief aan de kant te zetten, tijd liggen reeds boven de 200 zorgen die hoofdzakelijk te ma- km. Dit is hoofdzakelijk toe ken hebben met het verwerven komstgericht. Indien ik be- van een profkontrakl. roepsrenner kan worden, wil ik Ronald Van Avermaet met dochtertje Claudia en echtgenote Bernadette Buysse. bvwt voorbereid zijn op het aantal kilometers». Dat het bij Ronald Van Aver maet menens is, konden we opmaken uit het zelfvertrouwen dat hij uitstraalt. Het is zelfver trouwen uit noodzaak. Een jongeman, die wel degelijk be seft dat hel niet makkelijk meer is om als wielerenner om den brode een plaats te verwerven en die meer dan ooit, dan ook al zijn fysische mogelijkheden in de weegschaal wil leggen om het gestelde doel te bereiken. Hij weet dat de talentscouts nu niet meer naar de jonge renners komen, maar de kandidaat profs moeten uitstekende ge loofsbrieven kunnen voorleg gen om ergens onderdak te geraken. Ambitieus gezin Onze intuitie zegt ons dat in de loop van de komende jaren het Zeelse sportieve duo Bernadet te Buysse - Ronald Van Aver maet, nog zal gelauwerd wor den ab het sportiefste gezin, niet met een brevet om een paar kilometers te joggen, maar aan de hand van topprestaties in de sport. Bernadette Buysse, de topatlete heeft haar ambitie en haar win ningspirit momenteel overge dragen op haar man Ronald. Zij zal hem aanmoedigen om de beste mogelijke resultaten mee naar hub te brengen. Het b haar aangeboren ingesteld heid. Het atletiekpalmares van deze rasatlete kan door weinigen worden voorgelegd. Ab scho liere behaalde ze drie nationale tileb: twee keer in de cross en één keer op pbte (1500 m.j. Ab juniore was ze eveneens goed voor drie nationale schildjes. Hier werden de rollen omge keerd. Twee keer de 3.000 m op pbte en éénmaal in de cross. Daarnaast behaalde Bernadette naast veel knappe pbtetijden, ook twee militaire wereldtitels in het Afrikaanse Soudan en in het Franse Fontainebleau. De atletiekmikrobe zit er bij Bernadette nog diep ingewor teld. Een comeback, daar droomt ze reeds luidop van. Nu b het nog te vroeg Na de geboorte van de kleine Claudia moet er nog wat gerust worden. We pronostiekeren toch dat ze tegen komend winterseizoen opnieuw aan de start van de Belgbche crossen staat. «Ik weet van mezelf», ALDUS Bernadette, «dat ik een win naarstype ben. Ik heb de slecht^ eigenschap niet te kunnen vewT liezen. Dan wordt ik nijdig. IkGe weet het van mezelf, maar kaip\e er niets aan verhelpen. Ab tlke opnieuw aan de atletiek begin ii/ai hel om te winnen. Het zelfstandig beroep vai kapster b wel een nadeel Eei hele dag op de benen staan i geen voordeel voor de konditie Indien ik de tijd kan vinden o/i| éénmaal per dag te trainen, z J ik het nog wel zitten. Ik zot hoofdzakelijk in de winter loI pen. Dit zou te kombinere zijn met het wielrennen Ronald». Bernadettes echtgenoot pikt o/J middellijk in: Het b spijtig dê de atletieksport geen beroepsaI deling heeft Dan zou de keum vlug gemaakt zijn BernadetÊ zou zich voltijds op de atletit toeleggen en ik zou gat werken». Daar waar vroeger BernadetÊ en Ronald met elkaar de v denschap aangingen om dichtste prijs, wuift de glim chende Bernadette manlief 4 zaterdagmiddag uit met de gt dachte dat hij zo vlug mogelij zijn doel mag bereiken. BEW Wanneer men als beroepsrenner het geluk heeft een broer te hebben die een profploeg leidt, dan mag men natuurlijk gerust op beide oren slapen. Daarom vonden we het heel eigenaardig dat Frans Van Vlierberghe voor het seizoen 1982 niet tekende bij broer Albert maar er integen deel de voorkeur aan gaf bij zijn werkgever van vorig jaar te blijven. De ploeg Driessens, met als pronkstuk de herboren Freddy Maertens, heeft er inmiddels al een volle maand zuiderse koersbedrijvigheid opzitten zodat we wel erg veel sukses hadden toen we de Belselenaar Frans Van Vlier berghe op zijn nest vonden. Spanje en Italië geanl bijvoorbeeld heeft zich Het is hem aan te zien dat geweldig snel aangepast aan hij nu bijna vier weken lang de zlJn nieuwe status bij de profs. Spaanse Ruta del Sol en de meen dat de ploeg heel wat Italiaanse wegen aftoerde. rneer overwinningen zal bij- Onze Waaslander heeft een eenfietsen dan in1981 Al mo- tintje dat men moeilijk tussen 9en we van dat iaar natuurlijk Dender en Schelde kan aan- °°k niet klagen. kweken. Maar ligt dat verre c_ we* hem wel? En Albert dan? We zijn profs. En daar is dan bijna alles mee gezegd. Het is voor de familie soms wel erg moeilijk maar als het lonend is dan verdraagt men al veel. Het liep in het zuiden heel lekker. In de ploeg hebben we nu vier beschermde renners. Maer- Nu reeds, voor het echte Belgische seizoenbegin, is Frans Van Vlierberghe een van de weinige renners die in de ploeg van Driessens een vaste waarde is voor de kern ploeg. Een steun voor Frans die voor het seizoenbegin al iens m Willems maar ook eens een w0°rdie had mel Vertinden Mare Sergeant. K..Alb6rt' ploe9leider Voor een knecht is er dan heel wat werk. En wanneer men Broer Albert had me natuur- dan hoort dat de bazen tevre- lijk dolgraag bij Masta. Maar, den zijn dan is alles in orde. na lang twijfelen besloot ik dus Freddy Maertens staat ook al toch maar bij Boule d'Or te heel wat verder dan twaalf blijven. Er waren woordjes, ja, maand geleden en Mare Ser- maar men mag dat toch niet overdrijven. Het is ten andere zp dat Albert jarenlang in Italië, met Merckx bijvoorbeeld, werkte. Ook hij heeft toen lang zijn helperskwaliteiten aardig weten te verzilveren. Ambitie Albert Van Vlierberghe ar gumenteert dat Frans in zijn ploeg veel meer een eigen weg kon gaan. Ook eigen koersen winnen. Gelooft Frans daar dan zelf niet in? Misschien wel. Maar in wel ke wedstrijden dan? Johny De Nul won vorig jaar ook een massa koersen maar van welk niveau? Al mag men het werk van De Nul nu ook weer niet onderschatten. Men moet het toch nog altijd doen. Maar ik blijf en/an overtuigd dat ik in mijn huidige ploeg zowel finan cieel als publicitair heel sterk zit. Zowel de veertiendaagse Spanje-trip als de wedstrijden die we in Sicilië afmaalden, brachten me al meer op dan twee maanden wedde van een tweederangsrenner in een kleine Belgische ploeg. En wat betreft de persoonlijke ambi tie? Als ik ooit eens vooraan ben voor een grote ovenwin ning zal ik ook wel mijn eigen kans gaan. Maar die kans blijft toch wel erg klein. Hugo Aerts De twee volgende weekends wordt de Vijfde Ronde van het Waasland voor juniors verreden. Deze «Ronde" groeide uit de Omloop van het Waasland die voor de eerste keer werd verreden als Eksaarde-Beveren en die door Luc Collijn werd gewonnen. In 1977 kwam er uit die Omloop de Beverse Pijl met Eksaarde-Beveren en Ge- raardsbergen-Beveren, waarvan Rudi Veyt de winnaar werd. Deze Beverse Pijl werd slechts één keer gereden en werd in 1978 vervangen door de huidige Ronde van het Waasland. De grote man achter deze organizatie is Marcel Van Kerckhove die bijgestaan wordt door het Komitee ter Heropleving van de Wielersport uit Beveren en door andere Wase klubs als Lokeren, Temse, Sint- Gillis, Stekene, Verrebroek en Kallo. Op zaterdag 13 maart start de proloog te Lokeren als een ploegentijdrit om 11 uur. Men rijdt er een afstand van 2,2 km op een omloop in de Gaverstraat. Alle formaliteiten in café «De Zaal», Hillarestraat. Om 15 uur vertrekken ze dan voor de eerste rit «Lokeren - Overmere - Lokeren». Alle formaliteiten worden opnieuw verricht in café De Zaal. Deze rit gaat over 78 km met vier ronden langs Overmere en Zele. Op zondag 14 maart start de tweede rit om 15 uur te Stekene. Inschrijving-in café De Pub. Er worden eerst twee plaatselijke ronden verreden, maar dan gaat het naar Beveren via Kemzeke, Sint-Gillis en Vrasene voor een totaal aantal kilometers van 86. De aankomstlijn ligt in de Van Raemdonckstraat. De week nadien, op zaterdag 20 maart, kunnen we de derde rit volgen van Verrebroek naar Beveren. Op zater dag vertrekt men om 14.30 u. en schrijft men in in het café Terminus aan het Verheyenplein waar ook de start wordt gegeven De totale afstand beloopt 99 km. Dit alles wordt georganizeerd door het Komitee ter Heropleving Wielersport Beveren en verloopt met mede werking van Nering door Sport en Steun (Stekene), het Sportkomitee van Lokeren-Heiende en het Vliegend Wiel uit Verrebroek. Voor de eerste keer zijn er maar drie ritten en waarschijn lijk valt volgend jaar de proloog nog weg. Toch blijft het prijzenbedrag hetzelfde. Na maanden van .zorgen en problemen was de Berlare naar uiteindelijk nog bij de gelukkigen. Hij kon vorige zaterdag aanzetten in Gent - Gent, met de daags voor dien opgerichte Maufroy - Moser ploeg waarvan zijn buur Dirk Heirweg kop man is. «Ik begon al serieus aan de goede afloop te twijfelen», vertelt Etienne, «Op het laatste moment kwam er steeds een kink in de kabel. Dat we uiteindelijk toch zijn kunnen starten is voor de ploeg een bijkomende prikkel. Het resultaat liet niet lang op zich wachten. De kopman Heirweg be schaamde het vertrouwen niet en in de openingsweek van het nieuw wielersei- zoen plezierde hij de bazen met een eerste seizoenze ge. Het zijn die oppeppers die we nodig hebben om ons te handhaven. We heb ben maar een kleine ploeg, maar we laten ons niet ver drummen en indien Heir weg die konditie nog enke le maanden kan aanhou den,' dan pikken we gega randeerd nog wat publici teit mee via het TV scherm. Mijn ambities reiken zeker niet ver. Ik denk dat Dirk Heirweg een goed woord voor mij gedaan heefteen daar zal ik hem op mijn manier voor bedanken. Hij kan onvoorwaardelijk op mijn steun rekenen en hij zal dit de eerste wedstrij den ondervonden hebben. Ik gaf hem mijn woord en zal dit in daden omzetten. We moeten het voorname lijk hebben van de ploeg- geest. Alhoewel ons aantal klein is, heeft het zijn voor deel om elkaar beter te le ren kennen. Wat in die op- tiek bijzonder positief is. We rijden in eerste instai tie voor de kopman, ma het is een goeie gast en di nu al zegt, dat als de gel genheid zich voordoet 1 ook zal trachten een ande ploegmaat op het podiu te helpen. In mijn zevende profs< zoen, zou ik tevreden zijl De mocht ik zoals vorig se m zoen met één palm nalen huis kunnen komen. D eerste opdracht is Hein te helpen en hem bestend te stimuleren, dat hij besten aankan». Bij de WAOD te Sint-Niklaas won Roger Van de Male uit Oeselgem. (dw)

De Voorpost | 1982 | | pagina 30