Topploegen klaar voor de eindstrijd NOMB minivoetbalkern minivoetbal d.s.d. Sint-Gillis-Waas 24 24 24 24 24 24 Het land van Beveren Het Land van Beveren MW Givana - Kleding Octaaf: match herspelen Leider Nelis zet zegereeks voort Mini-Temse herademt Sint-Gillis opnieuw aan de leiding waardig leider Van Biesen 38 - 12.3.1982 - De Voorpost MINIVOETBAL Kleding Octaaf won in een fai re match, zonder Mark Goossens en met opnieuw Caudron in het doel, gemakke lijk van Texaco. Van Der Jeugt wist zeven maal te doelen, Verbeeck (3x) en De Wilde en Meskens elk 1 maal. De tegendoelen kwamen van Ja cobs en De Sitter. Beb Dribbling moest tegen ro de lantaarn Lelie wachten tot in de 3de periode om de kloof te maken. Nijs nam weer zes doelpunten voor zijn rekening en Bogaert L. (1x) en Van Dorselaer (3x) legden de eind cijfers vast. Lelie moest de diensten missen van Behiels A. en Goossens F. kon twee maal keeper Buggenhout ver slaan. MW Givana verpletterde de Minishotters dat meer achter de bal liep dan met de bal speelde. De Bleekere was weer in goede doen en orkes treerde puik zijn team. Keeper Heyvaert moest regelmatig het doel uit om nog hogere score te beletten. Slechts D'Hondt kon met twee indivuduele ak- ties tegen doelen. Smossers was weer eens on berekenbaar en speelde een puike partij tegen VW Audi. Mundo sport kon aanspraak maken op een gelijkspel maar heeft uitefhdelijk toch nog ver loren. Het liet twee strafcor- ners onbenut en moest vijf doelpunten toestaan ondanks het knappe verweer van goalie Vlaeminck. Het begon noch- thans goed met een goal van Mon Heuvinck na slecht ont zetten van Buggenhout. MVC stelde gelijk langs Keppens en liep uit met een hard schot van Leo Pissens. Mouton kon dit ook en weer stonden de bord jes gelijk. Pierre Van Damme onderschepte een aanval gaf door aan Pissens en de Leb- bekenaars leidden weer. Pis sens scoorde dan nog maar eens op aangeven van Kep pens en deze laatste rolde nadien gans de Mundo verde diging op en Elskens legde de zege vast. Een laat tegendoel punt van Mouton ten spijt. VDB Modema heeft na weken weer met de zege aange knoopt, dit in een derby met good old Philco dat weer een inzinking doorworstelt. Dendermotors kwam in de eerste periode op voorsprong langs de snelle A. Vinck. Crombez kon gelijk maken en Dendermotors moest een strafcorner toestaan die Thoen omzette. Cornel Van Der Jeught gaf keeper Van Hau- wermeiren het nakijken op pas van Crombez en even wisselden de twee B.B. rr nen van functie. 1-4. V brak nog eens uit en milde tot 2-4, maar Thoen legde eindstand vast 2-5. Uitslagen van de 24e week Smossers-VW Audi Kled. Octaaf - Texaco Mundo Sp.-MVC Beb Dribbling-TC Lelie Minish. - MW Givana Dendermoto.-B. Buytaert VDB Modema-Hilco Ford jren jrd Stand na 24 weken 1. Beb Dribbling fcirs 2. Kleding Octaaf 23 3. MW Givana 23 li R 4. Bouw Buytaert 24 5. MVC 24 kgc 6. VW Audi jeu" 7. Minishotters [id. 8. VDB Moderna 9, Smossers 24 i d< 10. Philco Ford 24 I ene 11. Texaco 24 I pte 12. Mundo Sp. 13. Dendermotors 24 i 14. T.C. Lelie otz UITSLAGEN 2* afdeling Parochiehuis-Rainsafe SVS-SK Beestenhoek 1/8* fin. beker RMS-Beverse Blauwe Rainsafe-Baert Keukens ZVC Laar-Minikiel Halfweg-Wembley Col RMS-VK 78 FC Sport-S/S Meersen Keukens Cant-Beestenhoek Melsior-Smoutpot Programma 2* afd. C Sporthal Beveren maandag 15 maart 19 u.: Rainsafe-Carl. Black Label 20 u.: ZVC Laar-TV Sport 21 u.: Smoutpot-Baert Keukens 22 u.: Melsior-'t Paviljoentje Reeks 2 b-Sporthal Melsele 16.3: 22 u.: Minikiel-Renova FC Sport-SVS Beestenh.-S/S Meersen Parochieh.-Roll. Arnarol St.-Michael-'t Paviljoentje (Sporthal Beveren) 17.3: 21 u.: 22 u.: 19.3: 22 u.: 19.3: 22 u.: 8-1 3-5 6-1 1-7 1-4 6-5 Informatieavond dameskompetitie 8*5 Op dinsdag 16 maart om 19.30 u. in de z 4-2 Troebadoer, Glazenleeuwstraat 134 te Be ren: eerste informatieavond over een zaalko petitie voor dames, vanaf mei '82. Ook de voetbalkompetitie en de zaalkompet voor het seizoen '82-'83 zal er besprok worden. Bij een tegenaanval is Vancauter voorbij Bourgeois gerend en hij zal alleen Vanderschommen opduiken die echter kansrijk kan redden (hdv) FC Union T.B.-KWB 0.-L.-V. FC St.-Elisabeth-FC Alum Spray SVS Beveren-Baert Keukens Poldervrienden-Kamer Edelweiss SK Smoutpot is vrij Zaterdagreeks 1. VK t Vlietje 2. FCPoenjaard 3. De Nieuwe Stad 4. De Poldervriend 5. Jong KWB 6. SVDeSnijn 7. VK 78 8. FC Valencia 9. 'tSmiske 10. FC De Bridge 11Jong Edelweiss 12. Weyn's Tuning 13. FCSoulfinger Zondagreeks 1. Rode Arend 2. FC Poenjaard 3. Baert Keukens 4. St.-Elisabeth 5. KWB O.-L.-V, 6. Poldervrienden 7. Alum-Spray 8. De Smoutpot 9. SVS Beveren 10. SV Mustangs 11. Kamer Edelweiss 12. Union TB 13. Drive-In 11. Sportvrienden 19 12. Mespelare 17 13. Edelweiss 9 14. Pappenheimers 9 15. Wit Hof 8 16. Bus Boys 8 Reeks b 1. Van Biesen 2. Stany Wafels 3. Picadilly 4. Fami Sport 5. Inlntercom 6. Volksvrienden 7. Rijkswacht 8. Tuitvrienden 9. Kawede 46 10. Okapi 39 11. Regentboys 33 12. Den Heizei 33 13. Waterdienst 29 14. Nettetrillers 29 15. Young Boys 27 16. Politie Denderm. 20 19 16 Reeks I Vlyminck-Mini Hormonn 1-5 De thuisploeg heeft lang stand gehouden en wist zelfs een 1-1 na 13' te laten noteren. In de periode die ons naar halfweg leidde bleef het lang 1-2 doch de rust kwam met 1-3. Als men dan tegen zijn eigen ploeg nog scoort dan wordt het natuurlijk makkelijk voor de tegenstander Moleken-Parochiebar 3-4 De Lokerse Sportraad lauwerde de sportlaureaten en kampioenen, (md) Reeks b Intercom - Nettetrillers 4-5 Okapi - Waterdienst 3-5- Stany Wafels - Pol. Dend. 11-0 Volksvr.-Tuitvr. 9-2 Regentboys - Fami Sport 4-4 Rijkswacht - Young Boys 4-5 Kawede - Picadilly 4-4 Den Heizei - Van Biesen 2-4 Rangschikking Reeks a 1. Jovanda 37 2. Mini Spartanen 35 3. Caxtus 33 4. Mini Shotters 28 5. Lucky Sport 28 6. Schuttershof 27 7. De Markt 23 8. Herdersem 23 9. Mannaert 22 10. Plaza 20 Uitslagen zaterdag SV De Snijrs-Jong KWB O.-L.-V. VC Weyn's Tuning-FC Bridge De Nieuwe Stad-VK 78 De Poldervriend-'t Smiske FC Valencia-FC Poenjaard Jong Edelweiss-FC Soulfinger VK 't Vlietje is vrij Zondag FC Poenjaard-FC Mustangs SK Rode Arend-FC Drive-In Woensdag 17 maart om 21 u. te Grembergen krijgen we opnieuw een treffen tussen de ex-kampiuoen '81 Givana en 2de geklasseerde Kleding Octaaf. Voor de Lebbekenaars is deze partij van uitzonderlijk belang want bij winst zijn ze medelelder met Dribbling - Hamme. Deze ontmoeting zal wel zeker de nodige belangstelling krijgen en dan speciaal van Hamse zijde, want bij verlies van Kleding Octaaf zijn de Hammenaars kampioen. Een week later staat er Im mers nog een Dribbling-Kledlng Octaaf op het prog ramma! In tweede nationale komt minivoetbalklub Pimpernel Zele nu op de vijfde plaats na een overwinning met 9-6 tegen Black Label Zele (bvw) ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE De Loose-'t Sloeberke 11-2: Na twee opeenvolgende nederlagen knoopte De Loose terug aan met de zege. Tegen 't Sloeberke werd het een probleemloze overwinning. Jan Van Cauteren (2) schoot De Loose op winst in de eerste periode (1-0). Paul De Kegel (3) en Eric Van Doorsselaere (3) voerden de voorsprong op tot 4-0 na twee periodes. In de derde okt bracht vlot samenspel vijf treffers op voor De Loose. Aan de overzijde milderde Hans Heirman via cornerbal. Dubbele cijfers werden in de slottime bereikt. Paul Herwege scoorde een tweede maal voor de bezoekers. Robert Van Dorp, Rudy Bruggeman en Paul De Waele waren de overige afwerkers voor De Loose. Nelis-O. N. Van Damme: Wie een spannend duel verwacht had tussen deze ploegen kwam wel bedrogen uit. O N Van Damme trad aan met vier spelers waardoor ze niet bekwaam waren om leider Nelis ernstig te verontrusten. Wie anders dan Jan Berkers kon deze numerieke meerderheid het best uitbuiten: hij scoorde zeven treffers. J.P. Christiaens vond eveneens viermaal de weg naar het doel. In de eerste periode hield O N Van Damme nochtans gelijke tred met Nelis (3-2). Het doelpuntenfestijn begon na deze openingsperiode (8-4). Het werd in de derde act 11-4 en de eindstand werd "vastgelegd op 15-5 in de slotact. Voor O N Van Damme scoorden Freddy Van de Velde (2), Eric Tranoy, Peter Poppe en Petrus Luc Poppe. Michel Dauwe en Peter Van Driessche scoorden elk tweemaal. De Bisschop-MV Zele— Deprouw 3-8: De Bisschop kende in de wedstrijdaanvang pech toen het twee onnauwkeurigheden in de MV Zele-defensie niet kon omzetten in doelpunten. Paul Quintijn opende in de eerste periode de score (0-1). Het werd 0-2 via Gilbert Christiaens (2) en Mare Herrebaut (2) bracht de stand op 1-2. De rust werd bereikt met 2-4 cijfers op het bord en in de derde periode verhoogde MV Zele de voorsprong tot 2-5 via Johan Van Eetvelde (2). In de laatste time werd het scoreverschil vergroot in het voordeel van MV Zele. Overige schutters van MV Zele waren Theo Hofman en Geert Christiaens, tweemaal op comerbal. Luc Poppe scoorde eveneens via comerbal. Ness-De Groeve 3-5 (onder voorbehoud): Ness diende klacht in omdat De Graeve na de rust de naam van een speler aan het scheidsrechtersblad heeft toegevoegd. Heel waarschijnlijk wordt hier een 10-0 ff uitgesproken in het voordeel van Ness. Dit feit buiten beschouwing gelaten geven we hier toch het wedstrijdver loop. Na één periode had Ness een 2-1 voorsprong bijeenge- trapt. Dirk Christiaens (2) en Eric De Graef scoorden voor hun ploegen. Peter Boeykens (3) bracht z'n ploeg op gelijke hoogte van Ness. In de derde periode bleef de wedstrijd evenwichtig verlopen (3-3). Ness scoorde een derde maal langs Benny Van Laere. Uiteindelijk nam De Graeve toch afstand van de rode lantaarn. Marc Van de Velde scoorde een vijfde maal voor De Graeve. Benny Van Laere, Prank Jacobs en Luc Van Doorsselae re kreeg geel Van Cauteren-Klodde 3-0: In deze evenwichtige wedstrijd behaal de Van Cauteren de beide puntjes door een betere afwerking van de geschapen doelkansen. Filip De Smedt scoorde een eerste maal voor de groen-witten in de eerste act. Na de rust bleef deze stand ongewijzigd. Toen schoot Paul Van Cauteren uit z'n krammen en liet in de derde en vierde periode doelman Peter Moens tweemaal kansloos. Van Cauteren komt meteen op 1 punt van de zesde plaats. Neyt-Rombout 4-6: Na het goede resultaat van vorige week tegen De Loose, heeft Neyt de volle inzet nu moeten laten aan Rombout, een ploeg die tot nu toe in de tweede ronde de overwinning nog niet had gesmaakt. Neyt ging de tweede act nochtans met een 2-1 voorsprong in. Ook de rust werd bereikt in het voordeel van Ford (3-2). De kentering kwam na de rust en met nog één periode voor de boeg wezen de bordjes 3-4 aan. Nog even kwam Neyt de neus aan het venster steken doch Patrick Van De Velde (3) en Frank Goossens (2) namen alle twijfels weg omtrent de zege. Maes Luc was de overige schutter voor Rombout. Danny Van Mele was goed voor drie treffers en Ronny Feussels nam ook een doelpunt voor zijn rekening. KLASSEMENT (rekening gehouden met een 10-0 ff Ness-De Graeve) 1Nelis 19-37; 2. De Loose 20-31, 3. MV Zele 19-28, 4 Arsenal 19-24, 5. O N VD 19-22; 6. De Graeve 20-20; 7. Van Cauteren 20-19; 8. Rombout 19-18, 9. Neyt 19-16, 10. Klodde 19-14, 11. De Bisschop 20-13; 12. 't Sloeberke 20-5, 13. Ness 19-5. A.J.Z. Mini Temse - AZ Maideren: 3-2 Deze wedstrijd, die vol verras singen zat en waarbij de twee ploegen tot het uiterste van hun krachten gingen om hun ereplaats in de rangschikking te behouden was aangenaam om volgen. Na de wedstrijd heerste er een opluchting in het bezoekende kamp. Im mers de laatste weken was Temse op zoek naar het ge paste ritme, nu tegen Malde- gem gaven ze blijk dat zij terug op het goede pad zitten, al was het behalen van de over winning geen sinekure. Tot tweemaal toe keek Temse te gen een achterstand aan, maar uiteindelijk werd de zaak rechtgezet. In de eerste periode was het vooral Staf Arbyn, die de doel man op de korrel nam. De bezoekende nummer één kweet zich zelfs in de onmoge lijkste pozities goed van zijn taak. Aan de overzijde liet de verdediging met Albert Bnjs als sluitstuk evenmin een kans aan Maldegem. De tweede pe riode eindigde op een climax. Temse had zich wel het ge vaarlijkst aangesteld langs Ru dy Beck en Van Hoeylandt maar kreeg in de 12* minuut een koude douche toen De Coster op tegenaanval feilloos besloot (0-1). Albert Brijs bracht de bal vlug in het spel tot bij Staf Arbyn, die oprukte en de nog in een euforie ver kerende bezoekers met een grondscherend schot van op 12 meter terug tot de realiteit bracht (1-1). Na de kampwis seling bracht een corner Mal degem op 1-2. Temse kreeg het toen wel warm, maar Fred dy Van Breuseghem en Guy Van Hoeylandt samen met doelman Albert Brijs voorkwa men onheil. In de slotminuut was het de beurt aan Temse om een corner te nemen. De lob kwam van Staf Arbyn en Dany Meersman kopte de ge lijkmaker in (2-2). Drie minuten waren gespeeld in de laatste periode toen Marc Van Breu seghem de Maldegemse ver dediging in de maling nam en de doelman geen kans liet (3- 2). De gespannen zenuwen leken het te begeven toen een intrap binnen de lijnen geno men werd. Na die fase maakte Albert Brijs handspel met een strafschop als gevolg. De Cos- ter trapte het leder tegen de paal. Temse speelde op ze kerheid en was nog het ge vaarlijkst op counter. Temse hield kostbare punten in eigen midden. Vriidaa soeelt Temse op verplaatsing tegen Munte; kunnen zij daar ook munt uit slaan? Hier kon de wedstrijd tot de laatste sekonde alle kanten uit. Het begon met een 1-1 en dat bleef zo tot halfweg. In de derde periode liep Parochiebar tot 1-2 en in de laatste herneming zelfs tot 1-3. Moleken naderde tot 3-2, met voor beide ploegen drie corners. Bij de aanvang van de laatste minuut lukte Moleken zijn strafcorner (3-3) en een paar sekonden later gebeurde hetzelfde voor Parochiebar, zodat zij in extremis nog de overwinning behaalden (3-4). Piet Thoen Boys-Minibus 3-11 Na de 0-1 uit de beginfaze wist Piet Thoen zelfs terug te komen, niet voor lang echter want ziekte had drie basispionnen geveld. Stand halfweg 1-3. Maar de tweede wedstrijdhelft ging het te vtug voor Piet Thoen, dat niet kon vervangen. Verdere tussenstanden waren 1 -6 en 3-11 Smuggler-Moleken 5-6 Wedstrijd die tamelijk hard betwist werd en bovendien moeilijk loskwam maar Moleken neemt dan halfweg toch een 0-2 voorsprong. Smuggler laat echter niet begaan en komt tot 1-2 terug. Zo gingen we dan de laatste herneming in met een spanning om te snijden en waar de bezoekers tenslotte de volle buit binnen haalden. Reeks II Spaans Kwartier-Minivrac 10-3 Via 2-0 ging het naar 4-1 halfweg en na 3/4 wedstrijd was het al duidelijk wie overwinnaar zou worden (7-1). Tenslotte werd het een reale 10-3 overwinning. Gaverland-Eagles 1-2 De wedstrijd van de onkans die de Eagles nu al een aantal wedstrijden achtervolgt. Dat was dan ook de reden waarom het slechts 0-1 stond halfweg, en voordat Eagles de overwinning kunnen jubelen troffen zij nog een viertal keren het doelhout. Reeks III Breydelboys-Brouwershuis 8-5 Tot zolang de bezoekers op voorsprong bleven of slechts één doelpunt achterstonden werd er goed gevoetbald (1-2, 4-3) maar toen het halfweg de derde periode 5-3 werd, lieten bepaalde spelers de armen zakken en ging het in de laatste herneming tot 8-2. Toch kwam Brouwershuis nog even wat terug doen doch verder dan een 8-5 kwamen ze niet Omnisport-Keukens Bogaert 3-4 De bezoekers mochten niet verliezen om de titel en zelfs hun tweede plaats niet in gevaar te brengen, terwijl een vastbesloten Omnisport al onmiddellijk voor de openingstreffer zorgde, kwam nog voor het einde van deze periode de gelijkmaker (1-1). Maar Omnisport bleef doorgaan en had halfweg weer een doelpunt voorsprong (2-1). Toch dacht men halfweg de derde herneming dat de thuisploeg eraan was voor zijn moeite als Bogaert ineens naar 2-3 wipte, net voor het einde van de 39' echter was de stand terug in evenwicht (3-3). Een doelpunt in de slotfaze zorgde echter nog voor een verdiende overwinning voor de Omnisporters. Brandweer-Nijpers 6-2 Behalve de 0-1 uit de beginfaze had Nijpers weinig in te brengen tegen een vlot en goed georganiseerd Brandweer dat halfweg al de leiding had 1 -2) en in de derde periode zelfs uitliep tot 1 -4 Het liet ook in de slotfaze niets aan het toeval over en behaalde een eerder gemakkelijke zege (6-2). De Kring-KSA 15-1 Hoe gemakkelijk de Kring het hier gehaald heeft blijkt uit het feit dat na 3' de stand al 2-0 was en tegen het einde van deze beginfaze werd het 4-0. Halfweg waren we al aan het half dozijn (6-0) en via een 9-0 wordt dan tenslotte een 15-1 bereikt. GA/. EERSTE NATIONALE MINIVOETBAL Dry Swoenen Jabbeke-Sint-Gillis-Waos 3-4 Na de overwinning tegen Zottegem, in een pracht van een wedstrijd trouwens, had men er terug zin in bij onze Waaslan- ders. Toch nam de thuisploeg de beste start en kwam via Van Canneyt 1-0 voor. Het duurde tot halfweg voor Mare Nijs de bordjes in evenwicht bracht met een strak schot. Tegen het spelbeeld in kwam Jabbeke zelfs 2-1 voor weer via Van Canneyt. De slotherneming echter verliep aan een razend tempo. Raoul De Roeck, in optima forma, nam een verre intrap die uitstekend door Karei De Mol met het hoofd tot een doelpunt verlengd werd (2-2). Een tweetal minuten later ging Mare Nijs op solotoer en zorgde voor 2-3. Net vóór het ingaan van de laatste vijf minuten gof Karei De Mol een prachtvoorzet en Eddy Franckaert liet de geboden kans niet onbenut (2-4). Net vóór het eindsignaal nam Van Canneyt ook de derde Jabbeekse treffer voor zijn rekening en legde daarmee de eindstand vast met 3-4 Guido V. Het wordt eentonig, maar de jongens van Van Biesen blij ven de overwinningen aan elkaar rijgen. Toch hadden zij meer dan de handen vol met hun tegenstander Den Heizei die met 2-4 cijfers moest onderdoen na een spannende wedstrijd. Stany Wafels ging er hader tegen aan. De Dendermondse poli tie heeft dat tot zijn schade en schande moeten onder vinden. Liefst elf keer moest de politie-goalie zich om draaien, zonder dat zijn maats konden tegenscoren. Toch was dit niet de hoogste score. Jovanda, leider in de a-reeks, maakte liefst 14 doelpunten tegen de Pap penheimers die het genoe gen hadden tegen de sterke leiders tweemaal te kunnen scoren. Verder geen verras singen, tenzij misschien het gelijkspel van Caxtus tegen Plaza en de moeizame over winning van Mini Spartanen tegen De Markt. Uitslagen Reeks a Herdersem - Bus Boys 5-5 Mannaert - Lucky Sport 3-5 Caxtus - Plaza 5-5 Pappenheimers - Jovanda 2-14 Mini-Spartanen - De Markt 3-2 Schuttershof - Mini Schot- te rs 5-5 Mespelare - Wit Hof 8-4 Sportvrienden - Edelweiss 10-0 PROGRAMMA Zaterdag 13 maart -15.00 uur Kompetitie De Nieuwe Stad-FC Valencia VC Weyn's Tuning-Jong Edelweiss SV De Snijrs-VK 't Vlietje Jong KWB O.-L.-V.-FC Soulfinger FC Bridge-FC Poenjaard VK 78-'t Smiske De Poldervriend is vrij Beker 1/8 finale De Poldervriend-FC Alum Spray Zondag 14 maart - 10.00 uur Kompetitie KWB O.-L.-V.-Kamer Edelweiss FC Drive-ln-SK Smoutpot FC Alum Spray-Baert Keukens Beker 1/16 finale VC Weyn's Tuning-FC Mustangs FC Poldervrienden-De Nieuwe Stad

De Voorpost | 1982 | | pagina 38