r STADSBERICHTEN Halfvastenviering te St.-Gillis en te Oudegem op zondag 21 maart 1982 LERARENCONCERT BERICHT AAN DE BEVOLKING Medische zondagsdienst „J oenderi^°^° DENDERMONDE V.V.V. BERICHTEN SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER Koninklijke Academie voor Schone Kunsten ids De Voorpost - 19.3.1982 - 19 Dienst Secretariaat - A. Oe Decker md iepk St.-Glllls jdnloop van de stoet; ver te 14.30 u. Dge Weg en Veldstraat, Albertstraat, Heir- an, Nieuwe wijk, Oud rijdersplein, Basiel De jckplein, Breestraat, 3t.- Ilislaan, Fr. Van Schoor- aat, Van Langenhove- aat, Weggevoerden- aat, St.-Gillislaan, Otter- aat, Past. Claeysstraat, >n. Albertstraat, 5' Ja- laristraat, Burg. Potiau- an (links), St. Gillislaan ntbinding). Oudegem Jrtrek te 14 u. Varenberg, Hof ten Bos, Zijpestraat, Ouburg, Mw. Courtmans- park (tussen oude en nieu we wijk), Lambroeckstraat, Bosstraat, O.L. Vrouw straat, Bleienpark, Lam broeckstraat, Dorp, Oude- gemsebaan, Hoogtestraat, Oude Baan, Varenberg, Dorp, Hofstraat, P.J. De Harduynstraat (ontbinding hoek P.p. de Harduyn- straat-Oudegemsebaan) Vanaf het vertrek van deze stoeten zal het tussenge- meentelijk verkeer onder broken worden langs de straten waar de stoet zal doortrekken. Gedurende de optocht van de stoeten is het aan alle voertuigen verboden de stoet voorbij te rijden of te hinderen. De voertuigen zullen naar de bevelen van de politie geparkeerd worden. Het is de bestuurders of eigenaars van voertuigen verboden te parkeren op de omloop van de stoet vanaf 2 u. vóór het vertrek tot het einde ervan. Gedurende de doortocht van de stoet is het zonder voorafgaandelijke schrifte lijke toelating van de bur gemeester verboden: dag bladen, aankondigingen, reklame en drukwerken uit te delen of te verkopen. Ten einde te voorkomen dat kinderen de rijdende wagens te dicht zouden benaderen is het aan de deelnemers met reklame- wagens verboden rekla- meartikels uit te delen aan hun voertuigen zelf. Deze reklameartikels moeten naar de toeschouwers ge worpen worden voor zover hun omvang of aard geen gevaar kan opleveren bij het werpen. Op zaterdag 20, zondag 21 en maandag 22 maart 1982 is het maskeren, ver mommen toegelaten vanaf 13 u. het Belgisch Staatsblad van 5.02.1982 is het moeiing van de architect, ofwel van de bouw- geni-B. van 16.12.1981 gepubliceerd tot wijziging, vergunning, ofwel van het eensluidend advies lopDor het Vlaamse Gewest, van het K.B. van van de gemachtigde ambtenaar, gewijzigd bij i.12.1971 tot bepaling van de werken en han- K.B. van 25.04.1973. J°*>lingen die vrijgesteld zijn, ofwel van de be- ERVOLG tlkel II bouwvergunning en bemoeiing van de :hltect Is vereist voor vol- ide werken en hande len kleine serres die niet voor idels- of beroepsdoelein- worden gebouwd max. lengte: 3,00 m max. breedte: 2,00 m afsluitingen van lichte con- "ie, zoals die welke be- in uit betonpalen en draad, betonplaten met een :imumhoogte van 30 cm en id of draadgaas; de tijdelijke constructies ir de installatie van bouw- zoals slaapketen ir arbeiders, directieketen. itlkel III DC<» volgende werken en han- pAiingen zijn vrijgesteld van M eensluidend advies van i a gemachtigde ambtenaar, laar blijven onderworpen m een vergunning. De verbouwingswerken inen het gebouw of de wer- n voor de geschiktmaking n lokalen met inbegrip n de overeenkomstige uit- sting met sanitaire, elektri- he, verwarmings- en ver- chtingsinstallaties voor wer het volume van het ge- hjw daarmee niet merkelijk irgroot alsmede het uan- engen van uitstalramen en irgroten van metselopenin- m, deuren en ramen in de lorgevel van bestaande con- ructies. »r zij- en achtergevel is het Ivies van de gemachtigde ibtenaar vereist. Bij de klei- verbouwingen mag het vo lume maar vermeerderen met 25 m3. De nodige aandacht dient geschonken aan de brandveiligheid (verbouwin gen ten behoeve van de hore cabedrijven). 2* De handelingen en werken van geringe omvang waarvoor de gemeentelijke bouwveror dening een bouwvergunning voorschrijft terwijl de wet zulke vergunning niet eist. 3* Kleine schuilplaatsen, kip penhokken en bergplaatsen voor gereedschappen, in te planten op ten minste 2 m van de perceelsgrenzen en gele gen binnen de zone voor bin nenplaatsen en tuinen beho rende bij bestaande hoofdge bouwen. Max. grondoppervlak 21 m2; max. nokhoogte 3,00 m bij hellend dak: max. 2.50 m hoogte bij plat dak. 4* De als bouwwerk aange merkte reclame-inrichtingen van gennge omvang. Zelfstandig staande inrichtin gen, behandeld zoals rekla- meborden met een max. op pervlakte van 10,00 m2 en voorzien zijn om permanent ter plaatse te blijven. 5* De plaatsing van één cara van, mobilhome of gelijkaardi ge inrichting van geringe om vang, in te planten op ten min ste 2 m van de perceelsgren zen en voor zover bestemd om ter plaatse te blijven, en gele gen binnen de zone voor bin nenplaatsen en tuinen beho rende bij bestaande hoofdge bouwen. Caravans die regelmatig ge bruikt worden om bv. op va- cantie te gaan of op weekend vallen niet onder deze regle mentering Max. 21,00 m2 grondoppervlakte. Stad Dendermonde VAKANTIESALON TE BRUSSEL Voor de vierde maal zal de propagandastand van de Dendermondse V.V.V. vanaf zaterdag 20 maart 1982 tot en met zondag 28 maart 1982, Dendermonde vertegenwoordigen op het Vakantie salon op de Heizei te Brussel. Wij verwachten U zeker op onze stand in paleis 4 nr. 4832. Tot zolang de voorraad strekt zijn er kaarten te verkrijgen in het V.V.V.-onthaalbureel, waarmee U 50% vermindering krijgt op de toegangsprijs. De bezoekuren zijn: - zaterdag en zondag van 10.00 u. tot 19.00 u. - vrijdag van 13.00 u. tot 22.00 u. - andere dagen van 13.00 u. tot 19.00 u. 6* De bouw of plaatsing van één autobergplaats voor één personenauto, in te planten op ten minste 2 m van de per ceelsgrenzen en gelegen bin nen de zone voor binnenplaat sen en tuinen behorende bij bestaande hoofdgebouwen. EEN autobergplaats per hoofdgebouw. Max. opper vlakte 7x3 m; max. nokhoogte 3,00 m, met hellend dak; max. 2,50 m bij plat dak. 7' Het vellen van al leenstaande hoogstammige bomen gelegen binnen de groene ruimten van een bij Koninklijk Besluit goedge keurd algemeen plan van aanleg. Gelegen binnen een groene ruimte in het Gewestplan, een A.P.A. of een B.P.A. alsmede bomen binnen een verkave lingsvergunning. 8* Plastiektunnels ten behoe ve van land- en tuinbouwbe- dnjven met een maximum hoogte van 1,9 m. Plastiektunnels die als serres of stapelplaats voor landbouw- produkten worden gebruikt en die als bouwwerk kunnen aan zien worden. 9' Middelgrote serres, hetzij met een plastiek bedekking, hetzij met een gewone begla zing. Afmetingen min. 3,00 en max. 6,00 m lengte - min. 2,00 en max. 5,00 m breedte. Langer dan 6,00 m en breder dan 5,00 m is advies van de gemachtig de ambtenaar vereist. Serres met max. 3,00 m lengte en 2,00 m breedte is geen ver gunning vereist. 10* Het bijbouwen aan een bestaande woning van een veranda, overdekt terras of balkon, voor zover deze van geringe omvang zijn. Veranda en overdekt terras max. grondoppervlak: 15,00 m2 max. hoogte: 2,75 m. Bal kon- uitsteeksel max. 60 cm. max. oppervlak 2,00 m2 of max. volume 6,00 m3. Steeds inachtname van het Burgerlijk Wetboek. 11* Het plaatsen van een overdekt caféterras of gelijk aardige uitbouwsels. Het betreft het aanbrengen van een overdekt terras als aanhorigheid bij horecabedrij ven en welke worden opge richt op promenades, stoepen voortuinen al dan niet op het openbaar domein. 12* De aanleg van één tennis veld met afrastering, één speelveld, één zwembad of één siervijver in open lucht, voor zover de aanleg geen aanmerkelijke wijziging van het reliëf van de bodem vergt; de oprichting van hoogstens één kleedkabine van geringe omvang en voor zover deze accomodatie wordt aangelegd of opgericht op ten minste 2m van de perceelsgrenzen en gelegen is binnen de zone voor binnenplaatsen en tuinen behorende bij bestaande hoofdgebouwen en voor zover landschappelijk verantwoord. Sportveld- zwembad- siervij ver: max. oppervlakte 20 x 30 m; kleedkabine: max. 2 x 3 m en 2,50 m hoogte Aanmerke lijke wijziging van het reliëf meer dan 50 cm. De accomo datie is niet cummulatief. 13* Duiventillen en volières van geringe omvang, op te richten op ten minste 5 m van het hoofdgebouw en 2 m van de perceelsgrenzen in de zone voor binnenplaatsen en tuinen behorende bij woongebou wen. Oppervlakte max. 30 m2 per woning (afzonderlijk of beiden samen). Kroonlijsthoogte max. 2,7 m. Nokhoogte max. 3,7 m. Geen afbreuk aan het open karakter van de binnenplaats en tuinen. 14° De oprichting van een bij enhall van geringe omvang voor het stallen van bijenkor ven en in te planten op ten minste 2 m van de perceels grenzen. Oppervlakte max. 25 m2 - max. hoogte 2,25 m. 15° Aanleg van opslagruimten voor minder dan vijf gebruikte voertuigen of van minder van vijf ton schroot. Kleine schrootopslagplaatsen en autokerkhoven. Bij samen voeging (schroot en verbruikte auto's) gewicht beperken tot max. 5 ton. 16* Het plaatsen van een fri- tuurinrichting. Openbaar onderzoek is vereist. 17* Het plaatsen van een py loon voor een zend- of ont- vangstmast of voor een eo lisch rad voor het opwekken van elektrische of mechani sche energie, met een maximum hoogte van 15 m ingeplant op ten minste 4 m van de perceelsgrenzen. Indien deze konstrukties opge richt worden op minder dan 4,00 m van de perceelsgrens of hoger zijn dan 15,00 m is het advies van de gemachtig de ambtenaar en een open baar onderzoek vereist. 18® Het plaatsen van een scheidingsmuur tussen twee eigendommen. Scheidingsmuren tussen be bouwde percelen in verstede lijkte gebieden (Dendermonde Centrum, - St. Gillis - Appels). Voordat de gemeente een be slissing neemt moet zij de aan palende eigenaars in kennis stellen van de bouwaanvraag (openbaar onderzoekt. Algemene opmerking De geciteerde cijfers (opper vlakte en afmetingen) zijn ten indicatieve titel gegeven. Zij geven een richting aan. De kleine werken en handelin gen mogen niet in tegenstrijd zijn met de bepalingen van goedgekeurde verkavelingen of van een plan van aanleg. (Gewestplan - Algemeen plan van aanleg - Bijzonder plan van aanleg). De werken en handelingen moeten uit stedebouwkundig oogpunt aanvaardbaar zijn. Daarbij moet vooral gelet wor den op het karakter van de omgeving, op het feit of het bouwwerk of de handeling geen hinder meebrengt voor de omgeving, of de inplanting, de bouwmaterialen en het uit zicht stedebouwkundig aan vaardbaar zijn. Nadere inlichtingen, van ste- debouwkundige aard, kunnen steeds ingewonnen worden bij onze technische dienst, ««afde ling stedebouw». Het is raadzaam dat kandidaat kopers van gronden en/of bouwlustigen zich terdege la ten informeren door onze dien sten alvorens enerlei hande ling te stellen. Legende van gebruikte af kortingen: B.S. Belgisch Staatsblad K.B. Koninklijk Besluit Art. Artikel A.P.A. Algemeen plan van aanleg B.P.A. Bijzonder plan van aanleg. STAD DENDERMONDE STEDELIJKE MUZIEKACADEMIE Op maandag 22 maart 1982 te 20.00 uur in de Aula van het stadhuis te Dendermonde. Met medewerking van: - Rita Dejonckheere - voordracht - Anne Kesteleyn - Frans Doorns - piano - Dirk Vermeir - Jacqueline Van de Vijver - zang - Etienne Baert - hobo - Philippe Duerinck - gitaar ledereen welkom De Directeur, De Voorzitter, Marcel Defleur Schepen Luc Wiemeersch Bericht aan de beroepstuinders Toepassing van M.B. van 2.12 1980 betreffende het verlenen van een compensatie aan beroeps tuinders. De beroepstuinders die de nodige formulieren ont vangen hebben van het Ministerie van Landbouw, worden eraan herinnerd dat deze formulieren vóór 1 april 1982 moeten ingeleverd worden bij het stadsbestuur. Het Stadsbestuur brengt ter kennis aan de bevol king dat de graven welke gelegen zijn op de hieronder vermelde vakken van het kerkhof der deelgemeente St.-Gillis zullen ontruimd worden, in toepassing van de wet op de begraafplaatsen en de lijkbezorging dd. 20 juli 1971 in het bijzonder de artikelen 7 en 26. Onvergunde gronden (nieuw kerkhof) Vak A: jaartal van overlijden: tot en met 1965 Vak B: jaartal van overlijden: tot en met 1967 Vak C: jaartal van overlijden: tot en met 1967 Vak E: jaartal van overlijden: tot en met 1967 Vak G: jaartal van overlijden: tot en met 1964. De aanverwanten van de overleden personen kun nen een aanvraag richten tot het Stadsbestuur om een grafconcessie aan te kopen voor 25 of 50 jaar-, mits de overledene te laten ontgraven en deze over te brengen naar de vergunde gronden voor 25 of 50 jaar, dit binnen een termijn van 30 dagen na het verschijnen van dit bericht dat eveneens zal ge plaatst worden op de bovenvermelde vakken en aan de ingang van het kerkhof zoals voorzien in art. 26 van de wet van 20 juli 1971 Vergunde gronden (nieuw kerkhof) Vak A: aanvangsdatum van de 25-jarige conces sie: tot en met 1957 Vak B: aanvangsdatum van de 25-jarige conces sie: tot en met 1957 Vak E: aanvangsdatum van de 25-jarige conces sie: tot en met 1957 Vak G: aanvangsdatum van de 25-jarige conces sie: tot en met 1957 De aanverwanten van de overledenen kunnen een aanvraag richten tot het Stadsbestuur, om voor deze 25-jarige vergunningen een verlenging te bekomen. Deze verlenging is voor een termijn van 15 jaar met als kostprijs 10.000 fr. per overledene. Wanneer de aanverwanten geen verlenging of ontgraving wensen aan te vragen, dienen zij de graven te ontruimen binnen de 30 dagen, zoniet zullen de gedenktekens eigendom blijven van het Stadsbestuur. Verdere inlichtingen kunnen worden bekomen op de dienst kerkhoven, Technische Dienst, Wegge voerdenstraat 1, 9330 Dendermonde (oude ge meentehuis van St.-Gillis, 1* verdieping), tel. 21.12.42 post 93 De Hauwere Andre. Dokters Dendermonde, St.-Gil lis, Appels, Dender belle, Oudegem 21/3: Dr. H. Van Wam- beke, Ouburg 7, Oude gem. Tel. 21.14.66 Dr. G. Van Den Bos sche, Potiaulaan 47, Dendermonde (St.-Gil lis). Tel. 21.38.35 Hamme, Grembergen, Moerzeke 20/3: Dr. De Gendt, Grembergen. Tel. 21.26.90 21/3: Dr. M. De Cleen, Hamme. Tel. 47.72.27 22/3: Dr. A. Heuvinck, Moerzeke. Tel. 47.78.26 Berlare, Schoonaarde, Oudegem 21/3: Dr. J. Heindryckx, E. Hertecantlaan 19c, Berlare. Tel. 42,33.16 Apothekers Dendermonde Centrum 19/3: Ap. Smolders, Vlasmarkt 28-30. 21.11.74 Tel. ZATERDAG 20 MAART Studiereis naar Londen voor 2 dagen met bezoek aan het British Museum, door de Numismatische Kring Den dermonde. Vertrek: Grote Markt te Dendermonde om 6.00 u. 10.00 u.: Kadervormingsdag door K.V.B. De Samen- werksters afd. Grembergen, in zaal Ros Beiaard, Groot- zand 89 te Grembergen. Tot 13.00 u. 11.00 u.: Sociaal Dienstbetoon door Schepen Hubert Maes, ingericht door K.W.B.-Boonwijk aan de Gast huisstraat 106 te Dendermonde. Tot 12.00 u. 15.00 u.: Opluisteren van PI. Huwelijksmis door het St.- Jozefskoor in de kerk van Lutterzele. 18.30 u.: Opluisteren van H. Mis t.g.v. het Jekofeest door het Jeko-koor in de St.-Apolloniakerk te Appels. 19.00 u.: Halfvastenviering: Eucharistieviering en daar na gezellig samenzijn door K.A.V.-K.W.B.-Schoonaarde in de Parochiale zaal te Schoonaarde. 19.00 u.: Haantjeskaarting: jaarlijkse kaarting door de Culturele Centrale afd. Grembergen in zaal Ros Beiaard te Grembergen. 15.30 u.. Muzikaal concert door de Kon. Kath. Harmon De Eendracht Baasrode met showoptreden van drum band en majoretten, in zaal Scaldis te Baasrode. 20.00 u.: Concert door het Jeko-koor t.g.v. het Jekofeest in zaal De Wijngaard, Heirstraat te Appels. 20.00 u.: 12de Nacht der Uilen: gezellig samenzijn, door het Willemsfonds Baasrode in zaal Casino te Baasrode. 21.00 u.: Karnavalbal in zaal Half-Af te Appels, met orkest ««The Occassionel Yellow Players». Organisatie: Kath. Muziekmaatschappij St.-Cecilia Appels. 21.00 u Karnavalbal in café Weikóm te St.-Gillis. Organisatie: Kon. Blauwe Fanfare St.-Gillis 21.00 u.: Halfvastenbal in zaal Potterken te St.-Gillis. Organisatie: C.S.C.-S.P.-St.-Gillis. ZONDAG 21 MAART 9.00 u.: Uitstap per fiets over een afstand van 45 km. door W.T.K. Blijf Jong Oudegem. Vertrek: café Prado, Oudegemsebaan 137 te Oudegem. 9 30 u. Opluisteren van Vastenviering door het Zwijve- kekoor in de Parochiekerk O.-L.-Vrouw van Zwijveke. 10.00 u.: Volleybal: Grembergen B - Boonwijk A. Terrein: Grembergen. 11.00 u.: Sociaal Dienstbetoon door Schepen Hubert Maes, ingericht door K.W.B. St.-Gillis-center in zaal Gildenhuis, Otterstraat 130 te St.-Gillis. Tot 12.00 u. 13.30 u.: Medewerking aan de 14de Kamavalstoet te Oudegem door K.F. De Ware Belgen Oudegem, samen met het bestuur van De Filosofen Oudegem. 14.00 u.: Medewerking aan de Halfvastenstoet te St.- Gillis door de Kon. Kath. Harmonie De Eendracht Baasro de met voltallig korps. 14.00 u.: Medewerking aan de 14de Kamavalstoet te Oudegem door Muziekmaatschappij De Brandweer Oudegem. 14.00 u.: Medewerking aan de Kamavalstoet te Hamme door de Kath. Muziekmaatschappij St.-Cecilia Appels. 14.30 u.: Feestvergaderlng met dia's over het verfraaien van huis en tuin, voor alle leden van K.V.L.V.-Appels in het Gildenhuis te Appels. 15.00 u.: Jaaroverzicht en uiteenzetting over Reklame op T.V., door Dhr. Goosens, ingericht door K.V.B. De Samenwerksters afd. Grembergen, in zaal Ros Beiaard te Grembergen. MAANDAG 22 MAART 19.30 u.: Voordracht en bespreking «Vrede begint in het gezin» door Mevr. Cooreman, ingericht door K.A.V.- Dendermonde-centrum in de Mariakring. 19.30 u.: Verklede uitstap door de Muziekmaatschappij De Brandweer Oudegem t.g.v. Zotte-maandag-rondgang te Oudegem. 19.45 u.: Voordracht: lektuur voor kleintjes, in huize Cardijn te Baasrode, ingericht door K.A.V.-Baasrode. 20.00 u.: Voordracht en debat «Godsdienstig thema» ingericht door K.A.V.-St.-Gillis-centrum, in het oud-ge meentehuis te St.-Gillis. DINSDAG 23 MAART 19.00 u.: Demonstratie: kaasgerechten, ingericht door K.A.V.-Baasrode in huize Cardijn te Baasrode. 20.00 u.: Debat- en informatieavond «De vrouw in de gemeentepolitiek» ingericht door de Linkse Soc. Vrou wenbond, in A.B.V.V., Oude Vest te Dendermonde. 20.00 u.: Voordracht en debat «Geneesmiddelen, ge bruik en misbruik» ingericht door K.W.B.-Keur in de Parochiezaal. 20.30 u.: Honky Tonk presenteert in Ancienne Belgique te Brussel: «Louis Armstrongs All Stars (U.S.A.)» o.l.v. Peanuts Hucko. WOENSDAG 24 MAART 19.30 u.: Voordracht met toepassing over «Feestscho tels» door K.A.V.-Lutterzele in het St.-Lutgartcentrum. 19.30 u.: Gespreksavond met daarna debat over «Gelo ven in vrijheid», speciaal voor ouders met grotere kinde ren, ingericht door K.A.V.-Schoonaarde in het gemeen tehuis te Schoonaarde. 20.00 u.: Voordracht met nabespreking «Als sterven een stuk leven wordt door E.H. Pastoor Van Hove, ingericht door C.M.B.V.-Oudegem in de Parochiezaal te Oudegem. 20.00 u.: Ontwikkelen van filmen wit/zwart vodr beginne lingen; vergroten van opnamen gemaakt in de vorige les, door de Fotografische Kring Dendermonde in de Nijver heidsschool te Dendermonde. DONDERDAG 25 MAART 20.00 u.: Diareportage met aangepaste muziek; de historiek van de Dender, het verloop van 10 jaar Dender- werken en een kleine blik in de toekomst, door Dhr. F. Scholliers, in het oud-gemeentehuis te St-Gillis. Leden gratis, niet-leden 40 fr. Organisatie: V.T.B.-V.A.B. St.- Gillis. 20.00 u.: Gespreksavond «Wereldsolidariteit» ingericht door K.A.V.-K.W.B.-Dendermonde-centrum in de Maria kring. 20.30 u.: Gespreksavond met demonstratie «Haarver- zorging» door Verbruikersclub B.G.J.G. Oudegem in de Parochiezaal te Oudegem. VRIJDAG 26 MAART 15.30 u.: Opluisteren van PI. Huwelijksmis door de St.«- Gregoriusgilde in de Parochiekerk te Nieuwerkerken. 18.00 u.: Fabrieksbezoek: Scott International te Duffel, door K.W.B.-Boonwijk. 19.30 u.: 14de Volkslied-muziekavond met Zang- en Speelschare De Denderkantorij en het Kon. Gemengd Parafonenkoor, in de feestzaal van het H. Maagdcollege te Dendermonde. 20.00 u.: Jazz-ballet: Kunstgroep Nele en haar jazz-ballet o.l.v. een bekwame danslerares, in de Meisjesschool, Dr. Haekstraat 9 te Grembergen. 20.00 u.: Film «You only live twice» James Bond-film, ingericht door D.F. Schoonaarde in de Parochiale Zaal te Schoonaarde. 20.00 u.: Voordracht en diamontage «Moeder Teresa en haar werk» voor K.A.V. en K.W.B.-Grembergen in het Parochiaal Centrum te Grembergen. 20.30 u.: Vrij Podium met 't Misverstand: muzikale slotavond met o.a. het Muzeval-huisorkest, Ivan Elegast, Pol Van Mossevelde e.a., ingericht door vzw De Muzeval aan de Ringstraat 2 te Grembergen. De academie wenst onmiddellijk beroep te doen op een vrouwelijk model, minimum 18 jaar, met enige noties omtrent het poseren in de laatstejaarscur sussen van het hoger secundair en finaliteitsni- veau. Ervaring is niet noodzakelijk. Prestaties wor den afzonderlijk geregeld binnen de perioden van vrijdagavond tussen 17.30 u. en 21 uur en van Dijkstraat II, >330 Dendermuiite zaterdag tussen 9 en 17 uur volgens de noodwen digheden. De vergoeding is bepaald door de ge meenteraad volgens al of niet geklede prestaties. Voor aanbiedingen zich wenden tot de Directeur der Academie, Dijkstraat 91, na telefonische af spraak op nr. 21.73.24 of op nr. 21.43.70.

De Voorpost | 1982 | | pagina 19