maar geen punten Buggenhout en Rosis Aalst pakken de punten Mooi resultaat Degelijk Sparta speelt gelijk Formaliteit R.B. Dendermonde rukt verder op Sekretaris-Generaal Plet Moons ontslagnemend? Vlotte zege 32 - 19.3.1982 - De Voorpost HANDBAL Seraing-Avanti Lebbe- ke: 17-29 Na de overwinningen tegen Herstal en Merksem boekte Avanti nu de derde opeenvol gende zege tegen Seraing. Het ziet er dus naar uit dat de hoge score in aanmerking genomen de ploeg van trai ner De Smedt inderdaad naar zijn beste konditie toegroeit. Met volgende zaterdag de wedstrijd tegen het sterk spe lende Grivegnée in het vooruit zicht in elk geval hoopgevend voor de zware dobbers die hen ook daarna nog wachten. Wij denken hier in de eerste plaats aan de verplaatsing naar Neerpelt en de dubbele ont moeting kompetitie en be ker tegen Sasja. Avanti startte vrij goed te Seraing en langs De Vlieger en Comelis werd het 0-2 na 3'. Via 3 penalty's Seraing kreeg er zes in de eerste helft! raak te de thuisploeg even op voor sprong maar Comelis, A. Maes, Verhofstadt en Vermoe- sen maakten er 3-6 van na een kwartier spelen. Steeds vanop de 7 m-stip kon Seraing aanklampen zodat 5' voor de rust het scorebord 8-10 aan wees. Het werd zelfs 9-10, nu eens via een veldgoal, voora leer Avanti de 10-13 ruststand kon vastleggen. Ook tijdens Vermoesen scoorde in Seraing drie doelpunten maar is tevens onmisbaar in de Avantidefensie (eva) het begin van de tweede helft bleef Seraing nog aanklampen (13-14) maar het was toen reeds duidelijk dat de Walen dit onmogelijk konden volhou den. Inderdaad, via 15-18 na 39' stevende een overdonder end Avanti nu naar 15-22 5' later en met nog 5' te spelen stonden er voor zichzelfspre- kende 16-26 cijfers op het sco rebord. Seraing had geduren de de laatste 22' nog amper driemaal kunnen scoren! Scoorden: De Vlieger 7, Cor nells 5, A. Maes 2, Verhofstadt 7. Vermoesen 3, Schaers 1, De Batselier 2, H. Maes 2. EVA 2* Landelijke Sparta Aalst-Sasja 3: 16-16 Met een gelijkspel tegen Sasja 3 bleef Sparta toch enigszins onder de verwachtingen. Tij dens de wedstrijd bleek niette min dat beide ploegen echt aan elkaar gewaagd waren Sparta dat tot het ëinde van dit seizoen de van een knieopera tie herstellende F. Bomon moet missen, kon nochtans beroep doen op de wederop- tredende D. Troch. Deze spe ler lijkt nog niet veel aan kwali teit te hebben ingeboet want met 3 doelpunten tegen de sterke Sasja defensie bewees hij toch een versterking te be tekenen voor de ploeg van J. Kieckens. De wedstrijd kwam bijzonder traag op gang. Na 10' wees het scorebord 0-1 aan en via 2-1 langs Troch na 20' werd de rust bereikt met een 5-4 score. Ook in de 2* helft bleven beide ploegen sterk aan elkaar gewaagd. Via 11-14 werd het 14-14 en 15-15 tot 2' voor het einde. J. Bomon Sparta 16-15 voor bracht. De bezoekers konden toch nog gelijkstellen tijdens de laatste minuut waardoor beide ploe gen kregen waarop zij recht hadden. Scoorden: K. Bomon 2, Mens 3, Van Temsche 3, J. Bomon 4, Rottiers 1, Troch 3. Ajax Lebbeke-J.S. Her stal: 18-21 Ajax heeft ook tegen J.S. Her stal de zo noodzakelijke zege niet kunnen verwerven. Eens te meer viel het op dat de jonge Ajax-ploeg duidelijk aan kracht te kort schiet en dat vooral in een man tegen man situatie praktisch geen enkel duel wordt gewonnen. Neem daarbij nog dat het bestendig onder druk spelen hun zenuw- potentieel duchtig heeft aan getast waardoor sommige spelers een groot deel van hun mogelijkheden verliezen. Het begon nochtans goed voor Ajax dat langs De Busschere en Hendrickx tot 2-0 uitliep. Het geroutineerde Herstal met Thonon als organisator ver pinkte echter niet en na 9' leidden de bezoekers met 3-4. Na een kwartier was het zelfs 3-6 geworden en het was dui delijk dat het te «brave» Ajax moeilijk de in gestalte en kracht bevoordeelde J.S.-ver dediging kon ontmantelen. Lebbeke speelde nochtans goed mee, bleek technisch minstens de evenknie van de bezoekers maar de ervaren Thonon strafte de kleinste Ajax-fout af en bij de rust leek de wedstrijd verloren voor de thuisploeg. Ruststand 6-11. Ook tijdens het begin van de tweede helft bleef Herstal rus tig domineren. Bij een 7-14 score na 39' «ontplofte» ech ter Eddy Van Geel en onder zijn offensief begon Herstal te kraken. Van Geel scoorde eerst zelf, bediende perfekt zijn medespelers en bracht Ajax tot 11-14 terug 13' voor het einde. Herstal kon er via een toevalstreffer wel 11-15 van maken maar het was dui delijk dat Van Geel echt in grote doen de Wapenma kers de greep op de wedstrijd deed verliezen. Met nog een kleine 10' te spelen zorgde hij met een worp vanop 10 m voor 13-15 en 2' later was hij het opnieuw die via een indivi dueel nummertje Ajax in de wedstrijd hield (14-16). Her stal, nu heel wat minder zelf zeker, slaagde er nochtans in het Ajax offensief te onderbre- ken en vooral dank zij hun D,w fysische sterkte slaagden zij Aalst nam een geweldige start en kon tegen Houthalen een mooie voorsproi 1 erin de thuisploeg opnieuw op uitbouwen (per) 14-18 te plaatsen. Langs Hen drickx en nog maar eens Van Geel werd het weliswaar nog 18-21 maar de te zwakke eer ste helft kostte Ajax uiteindelijk de overwinning. Het is nu wel duidelijk dat alleen een over winning het komende wee keinde tegen Villers de Ajaxie- den nog kan redden. Ajax Lebbeke: De Bruyn en Dierick, Quidé, P. Vermeiren, Van Medegael, Vincke, M, I' Landelijke Rosis Aalst-Houtha- len: 23-19 offensief toch wel stil. De be- de kon Houthalen steeds zoekers bewezen dan dat zij deren tot op 2 doelpunten (1 •ti Huyck 3, Van Geel 5, Hen: Houthalen, tweede in het klas- dfle^Aate.ersïovlU d^ncke4r'CeHuvc1fh4ere2 De 'Zï"™ S" ett^fSser^ Reserven^ kandidaat getipt. werd door v004pr0ng geknaagd. 0n- tel bracht Aalst 19-16 w J a ja- I phhpk»>-Hpr«itai- 17.11 a8? 0Pn,®u^f Rosis <janks M. Bayens na een tien- maar er volgde nog een Li Fantastische start van Aiax'dat Lmn iJ, c'J,ers ,n9e" tal minuten terug op het terrein burgs offensief dat Rosis e! na 20* met lo o dde Jfa De Limburgers werden Vörscheen kon Aalst niet ver- problemen bracht. De bezo I een 12-2 ruststand naderde S wSidb^in^van" de JÜ^n <tat de bezoekers aan kers die duidelijk hun titelte n Worctai nnn »r«» n maar Ha »u wou:>l"J""°y|" vd" ue de rust gelijk kwamen; rust 8- sen wilden vnjwaren vond Q LebbiaskssP zege kwam nooft SXr mX-JKJE ~"er Keeper lUns op h in het gedrang. 5e de ploeg van trLe, Sen 15? 1 Ajax: Dierick, De Busschere, een opvallend sterke Beeckman. Bosteels. D. Ver- ,o' Langs P. Bomon opnieuw bekend' zelfzeker Rosis aan het werk. een paar doelkansen en Beide ploegen zorgden voor 22-19 zorgde een steeds ie aangespeelde V meiren, P. Vermeiren. De Wit, erg ,relZeker. werd het onmid- ™"r ha ,3 Keppens.Qu'dé'Van EVA Rosis Aalst: Mertens, Brabo Denderbelle- Ap. Kortrijk: 21-27 Leider Ap. Kortrijk stuitte te Denderbelle op een erg wilskrachtig spelende thuis ploeg. Ondanks Brabo zonder wisselspelers in de strijd ging en de eerste 10' zelfs met 2 man te kort de wedstrijd dien de aan te vangen, was het de thuisploeg die totaal onver wacht een 4-3 voorsprong nam. Eens met 7 bleet Brabo het de leiders moeilijk maken en met een 11-14 ruststand kon er nog van alles gebeuren. Ondertussen was echter ook Van Lembergen gekwetst ge raakt en tijdens de 2* helft diende de ploeg van H. Ver- poest steeds meer terrein prijs te geven Niettemin was men bij Brabo van oordeel dat men de laatste weken vlot sj>eelt en mits enige meeval moet men in staat zijn het behoud in 2* Landelijke te verzekeren. Eens de naweeën van de in tense moeilijkheden voorbij zijn, ligt dit beslist in de moge lijkheden van de ploeg uit de St. Maartensgemeente Brabo: Van Goethem, Uytter- sprot, Bouteille. Van Lember gen, Dan. Van Goethem, Ver- poest, J. De Bisschop. S.K. Grembergen- Haachtse 2: 35-23 S.K. Grembergen ondervond, zoals verwacht, weinig tegen stand van een te zwak spelend Haachtse 2 Het sterke G.S.K. nam na 8' reeds een 8-2 voor sprong en via 11-5 na 20' en 13-9 ging het in een ruk naar een 20-9 ruststand. Nu was de wedstrijd duidelijk gespeeld en Grembergen kon niet meer de concentratie opbrengen om op hetzelfde niveau te blijven spelen. In een matige 2* helft ging het via 26-12 naar 28-16 na het derde kwartier om via 34-19 met nog 5' te spelen de 35-23 eindcijfers te bereiken. S.K. Grembergen: De Jong- he, Krogstrup 10, J. Van Hout 4, Heirman 3, De Braeckeleer 5, H. Van Haute 1, Segers 10, Doorns, Dauwe 2. Flémalle-E.V. 18-17 Het klinkt misschien ongeloof lijk maar promotiekandidaat Flémalle werd door hekkens luiter E.V Aalst, de val nabij gebracht. Eendracht-voorzitter L. Thys was dan ook uiterst tevreden en uiteraard vond hij het jammer dat deze pracht- prestatie zijn ploeg geen pun- tenwinst opleverde. Niettemin ziet men bij Eendracht de toe komst nu veel optimister tege moet en met nog 7 wedstrijden voor de boeg kan er inderdaad nog van alles gebeuren. Een dracht, zonder Behaege, speelde met een voorbeeldige inzet en langs R. Bayens en W. Bomon werd de thuisploeg onmiddellijk op 0-2 geplaatst. Flémalle liet natuurlijk niet be gaan en via 3-3 en 4-4 konden zij via een penalty 5-4 voor geraken 12' voor de rust. De gebroeders Bayens en Van der Borght zorgden er echter voor dat het Eendracht was dat het meest op voorsprong stond en via 5-6 en 6-7 werd de rust bereikt met een 7-7 len tot 5-3 kon naderen in de minuut zorgde het raspaardje Via 9-8 zorgde Van Herreweg- Van Herreweghe voor 7-3 na he voor 14-12 na 41' en een amper 10' spelen. Jammer kwartier voor het einde had De drngner, Bomon 9,.Bayens voor Rosis kwetste M. Bayens Man Rosis op 16-13 gebracht. Van Herreweghe 7, Corth^p Aalst: score. D,rek na de rust kon zich t0en aan de hand, moest Ondanks de Rosis-verdedi- ^e®te' V^haeven even het terrein af voor verzor- ging goed werk leverde en Meert, De Man 1 ging en meteen viel het Rosis- keeper Mertens attent akteer- Flémalle wel 9-7 voorkomen maar een wilskrachtig Een dracht zette de zaken opnieuw recht en na 40' stonden de ploegen opnieuw gelijk (10- 10). Via 11-11 werd het zelfs 12-13 langs De Cock en Bo mon (47* minüut) en 10' voor het einde stonden de ploegen opnieuw gelijk (14-14). Flé malle slaagde er kort daarna in er 16-14 van te maken maar een knap spelend Eendracht begaf niet en langs Van Der Borght werd het nog 16-15 en 17-16. De Walen lukten toen 18-16 en ondanks Van Der Borght twee minuten voor het einde er 18-17 van maakte kon Eendracht geen punten- winst boeken uit een prestatie die toch het verdere kompeti tieverloop in een ander dag licht stelt. E.V. Aalst: Van Pottelberghe en E. Van Malderen, Van Der Borght 7, Vinck, D. Bayens 3, £en prachtig doelpunt van Bomon tijdens de ontmoeting Rosis Aalst-Houthalen R. Bayens 2, Cooreman, Bo mon 3, Steemans, G. Van Mal- deren 1 De Cock 1 HBC Buggenhout- Hechtel erin tot 6-5 te naderen stelden echter onmiddellijk eva Hechtel: 17-16 S.K. Grembergen 2- Groot-Bijgaarden 2: 24-21 Na onmiddellijk 3-0 voor sprong te hebben genomen kon de thuisploeg gedurende gans de wedstrijd op deze voorsprong teren. Ruststand 11-8. Na de rust hetzelfde spelbeeld. G.S.K. liep soms uit tot 5 doelpunten (16-12) maar steeds naderden de bezoe kers tot op 3 doelpunten (18- 15). Tien minuten voor het ein de was de G.S.K.-voorsprong zelfs gekrompen tot 20-18 maar dichter raakten de be zoekers nooit. S.K. Grembergen 2: Dauwe, Vereecken 4, Heirman 7, Krogstrup 5, T. Van Haute 3, Impens 4, Van Der Vreken 1 EVA VROUWENHANDBAL I* Nationale R.B. Dendermonde- Herstal: 11-4 Na overwinningen tegen Ang- leur en Visé boekte R.B. Den dermonde tegen Herstal zijn derde opeenvolgende zege Hierdoor rukt Dendermonde verder op in het klassement en indien het spelerspotentieel van tegenslag gespaard blijft kan Ros Betaard zeer binnen kort zich plaatsen waar het thuishoort, nml. in de eerste helft van de rangschikking. Ondanks een aarzelend begin een penalty en een open doelkans werden gemist toonde Ros Beiaard zich na enkele minuten duidelijk het sterkste team. Het duurde wel tot de 5* minuut vooraleer Hei- reman opvallend goede wedstrijd de score opende maar ondanks de goede pres tatie van de bezoekende keep er werd het 5-0 vooraleer Her stal na 20' voor de eerste maal kon tegenscoren. Een duidelijk sterker Dendermonde bereikte dan ook de rust met een veili ge 7-3 voorsprong. Na de rust opteerden de bezoeksters voor eeri persoonlijke bewa king op spelverdeelster Coen en aangezien Hermans er ge durende de tweede helft niet meer bij was ondervond de thuisploeg nu toch wel meer tegenstand van een vrij hard verdedigend Herstal. Heirman en de ontzettend hard wer kende Van Der Jeught zorg den niettemin voor 3-9 en een betrouwbare keepster De Donder voorkwam elk onheil. Het rumoerige Herstal moest 2' voor het einde nog een diskwalificatie incasseren maar toen was Dendermonde reeds lang zeker van de zege. R.B. Dendermonde: De Don der, Wijnant 2, Coen 1, Heir man 5, Doorns, Hermans 1, Van Der Jeught 1Melis, Hof man, Symoens 1. Handbal VERRASSING IN DE HANDBALKRINGEN: Reeds een tijdje geleden deden geruchten de ronde dat P Moons, sekretaris-generaal van de V.H.V. na de C- Wereldkampioenschappen zou ontslag nemen en in dienst treden bij het B.O.I.C. Uit verschillende bronnen vernamen wij nu dat deze geruchten zeker niet ongegrond zijn. De vraag rijst nu bij de V.H.V.-klubs: hoe moet het nu verder Het is inderdaad zo dat de heer Moons tijdens de laatste jaren zowat op zijn eentje de V.H.V. runde, wat door de andeie komiteeleden niet steeds in dank werd aanvaard. Indien de heer Moons nu plots zou ontslag nemen komt de V.H.V. ontegensprekelijk in een impasse terecht. In sommige kringen beweert men dan ook dat de heer Moons de V.H.V. gebruikt heeft als voorbereiding op een beroepscarrière bij het B.O.I.C. Zover willen wij echter nog niet gaan in onze beweringen aangezien het evengoed mogelijk is dat hijzelf tot het einde van het seizoen in de funktie blijft en ondertussen voor de noodzakelijke opvolging zorgt. Opvolging die dan zou moeten instaan voor de voortzetting van het indertijd sensationele «Plan P. Moons». EVA. na 17' en meteen werd het de op zaken (15-14) maar t< duidelijk dat er hard diende beleefden de toeschouw^ Buggenhout, gedurende een geknokt om de noodzakelijke nog een bijzonder spannen paar weken in minder goede zege in Buggenhout te hou- wedstrijdeinde. Via 16-U doen, pakte tegen Hechtel een den. Met een 9-8 ruststand raakte Hechtel gelijk 3' vofer zege die op tijd komt Trainer kon de wedstrijd inderdaad het einde (16-16) en er w(,e Mare De Proft motiveerde zijn nog alle kanten uit en een een weinig klassiek doelpuL, ploeg en ondanks Buggenhout goed leidend scheidsrechter- nodig van J. Van Damme oL aanvallend nog niet zijn beste sduo De Rijcke-Van Den minder dan 2' voor het einfo rendement haalde kon Hechtel Broeck moest 2' voor de rust Buggenhout de kostbare zejL slechts eenmaal op voor- een Hechtelse wisselspeler te schenken, Met deze zegeL sprong geraken. De thuisploeg diskwalificeren waardoor wij de thuisploeg nu wel uit jc nam een bliksemstart. Ónder maar willen zeggen dat de be- onmiddellijke problemen maL impuls van een alles gevende zoekers zeker geen gewillige aangezien het niet denkbel J. De Proft werden de bezoe- lammetjes waren. Ook na de dig is dat er dit seizoen vp kers tijdens de eerste 10' to- rust verliep de wedstrijd erg dalers zijn zal er nog hat taal overklast. J. Van Damme gelijkopgaand. Buggenhout geknokt worden in de opvji en Brouillard zorgden onmid- met Van Nuffel bijzonder se- lend moeilijke reeks die 1* la dellijk voor 2-0 en via 4-2 na 5' cuur in de afwerking, bleef aan delijke dit seizoen is. werd het 6-2 na 11' spelen, de leiding (12-10 en 13-12) si Even dacht men bij Buggen- maar met nog een kwartier te Scoorden: Van Damme 3,p hout naar een gemakkelijke spelen kon Hechtel voor de De 2- M. De Proft zege te kunnen stevenen eerste en de enige maal het Brouillard 1, Van Nuffel 5, maar ondanks het degelijke kommando overnemen (13- Maesschalk 2, Bas 1, vpsi werk in verdediging slaagde 14). Van Nuffel en M. De Proft Keer 2- O HOI vooraleer er nog een doelp werd gescoord. Quisqu.p stopte ook nog een penalty r bij de rust wees het scoreb 9 amper 3-4 aan. Ook na de i bleef Dendermonde, erg ATLANTIS LEBBEKE - ERIKA 10-4 Avanti Femina-Jemep- pe: 16-11 Avanti Femina zonder Callens en goalie Van Langenhove, kende een moeilijke start te gen het wilskrachtige maar be perkte Jemeppe. Met een door een kwetsuur gehinderde Hauwelaert in het doel, kon Avanti tijdens de eerste 15' geen afstand nemen van de oezoeksters (3-3) maar onder mpuls van een weer trefzeke re Bleyaert werd de rust toch bereikt met een 6-4 score. Na de rust toonde Avanti zich dan definitief de betere ploeg en via 10-7 na 40' werd het 13-9 9' voor het einde. V. Lissens en Bleyaert bouwden de Avan ti voorsprong dan verder uit tot de 16-11 eindscore. Avanti Femina: Hauwelaert, De Klippel 1, Biesemans, Bleyaert 9, Van Damme 2, Cools, Van San, V. Lissens 3, G. Lissens, De Troetsel 1. 2* Landelijke R.B. Dendermonde 2- Avanti Femina 2: 15-12 Avanti Femina met het duo Hauwelaer-Van Den Broeck opnieuw in de ploeg leek tij dens de eerste helft op weg naar een ruime overwinning. Via 2-2 werd de rust bereikt met een 2-7 voorsprong. Na de rust wijzigde het spelbeeld totaal. Dendermonde 2 nu met Heirman op het terrein, begon aan de achterstand te knagen en via 5-9 werd het 9-12 12' voor het einde. Een ontketen de J. Melis zorgde dan met 5 opeenvolgende treffers voor een na de eerste helft totaal onverwachte Dendermondse zege. R.B. Dendermonde 2: M. Doorns, Hermans 4, De Dec ker 1, Hofman, Melis 9, M. Moonen, Heirman 1. Avanti Femina 2: Hauwelaert, De Klippel, Quarin, Bucque 1, Anne 1De Backer 3, Lissens, Van Den Broeck 4, Vermeiren 3. Mechelen-Buggen- hout: 5-16 Ondanks Buggenhout niet kon beschikken over het duo Borms-Van De Velde boekte de ploeg van voorzitter Poppe een riante zege tegen het vrij zwakke Mechelen. Langs Ro man en Verest leidde Buggen hout reeds met 2-7 aan de rust en via 4-8 werd het 4-15 voor aleer de thuisploeg nog eens kon tegenscoren. Scoorden: Roman 7, Vèrest 6. Van Den Bossche 1, Cale- waerts 1Linda 1 HBC Dendermonde- Mel enkel Heusden en Tonge- in zijn opzet kon slagen I C 9- 11 17 ren nog achter hen in de rang- de beperkte middelen w oasja »1"1' schikking begint de degrada- het sterke Sasja 2 onder k 35 Een erg gehandicapt Dender- tiestrijd zich toe te spitsen zo- trole gehouden. Na 8' wi171 monde heeft ondanks een dat na enkele seizoenen op het scorebord 2-2 aan, d< jc zeer wilskrachtige wedstrijd de het nippertje de promotie te punten van Gysels en Van punten niet kunnen thuishou- hebben gemist de kaarten nu Veken, en dan duurde het den. Zonder Batselier, Van De wel helemaal anders liggen. Velde, De Boeck, B. Wuest, De bijna onoverkomelijke han- Timmerman, moest trainer dicap indachtig opteerde Den- Trienpont zelfs zoeken om een dermonde onmiddellijk voor valabele ploeg te kunnen sa- een stugge en geconcentreerd menstellen. Voor Dendermon- spelende verdediging. Gedu- de begint de toestand er nu rende meer dan driekwartier concentreerd spelend, de zelfs erg gevaarlijk uit te zien. |eek het erop dat de thuisploeg zoekers in de greep houd Trienpont, Van Der Veken 'r Van Cauwenberghe zorgt 3 ervoor dat na 38' de ploec nog steeds gelijk stonden (6 9 en na driekwartier behield Jp thuisploeg nog steeds hlh' kans op puntenwinst (7ai' Ondanks de zege werd het meiren. Deze laatste Kreeg Christine Vermeir die niet lang Wat echter te verwachten w een slechte dag voor Atlantis een zondag straf wegens geel. genoeg op het terrein was gebeurde dan toch. De te Lebbeke dat zondag twee spe- Bij de spelers die instonden daar zij op het laatst van de gehandicapte thuisploeg I Iers diende te vervangen die voor de vervanging mogen we wedstrijd tussen de lijnen d0 onmogelijke strijd niet gekwetst werden tijdens de Els Maes vermelden die zon- kwam zodat zij ons niet kon het einde volhouden en wedstrijd. Eerst was het Pierre dag twee korven liet opteke- tonen haar plaats waard te voor h0' einde was de de Verhavert die het sleutelbeen nen en een opmerkelijke wed- zijn. ,l0ve klo°' gevallen. De brak. Nadien was het zijn strijd voor het voetlicht bracht. Atlantis was in deze partij nooit werpenaars leidden met 8 vrouw Mariette Van Praet die Invaller Mark Dubois die de bedreigd en stevende op een 0n ondanks Gyssels, De Nil in kontakt kwam met een plaats van Pierre Verhavert in- zege af die reeds in de eerste Van Der Veken Dendermor tegenspeler en met gekloven nam wist ook eenmaal te sco- helft met 6-4 cijfers werd voor- 'n de wedstrijd hielden (11- wenkbrauw van het terrein ren zodat het werkelijk prima speld. Nadien werd verder uit- werd het uiteindelijk een 11 werd gedragen. Dat men in was wat de nieuwelingen in gelopen en Erika kon niets nederlaag dergelijke omstandigheden het fanionteam lieten bewon- anders inbrengen dan een 'H.B.C. Dendermonde: O nog een vlotte zege bij elkaar deren. Cor Van der Straeten, krampachtig verweer. Voor de Quater en Mannaert, Van C kan boksen pleit in het voor- nog iemand die inkwam speel- doelpunten zorgden: Verha- wenberghe 1, Van Dami w deel van de invallers die het de zich eveneens in de kijker, vert 2, Van Praet 2, De Maers- De Nil 1Gyssels 2, P. bijzonder goed deden. iets wat we ook mogen zeggen schalck 2, Lieven Maersschalk Swaef, Van Der Vekeni Voor de wedstrijd was er de van Erik Roggeman die zon- 1, Marijcke Dierick 1 en Mark Leenaertz, Verleyen, Tn vervanging te noteren van Van dag weer heel wat werk ver- Dubois 1. pont 3. Ingelghem en Van Hauwer- zette. Spijtig was het voor ^ri rm

De Voorpost | 1982 | | pagina 32