Lede Kruibeke Wichelen De Voorpost - 9.4.1982 - 17 Natuurwandeling Zondag 11 april om 14u30 verzamelt men aan het kerkplein in Bazel voor een natuurwandeling georganiseerd door het C.V.N. In het Lokerse station kan men nu ook terecht voor het huren van fietsen en zo een toeristische trip in de streek maken, (md) Karnaval in Sint-Gillis-Waas. Alle Oostvlaamse prinsen en keizers nog eens samen, n.a.v. de karnavalstoat in de Wase gemeente (dw) In het Torenhof te Buggenhout-Opstal werd er een muziekkwis gehouden. De ploeg Woestijn hield er de leute in en dat werkte duidelijk op hel gemoed van de anderen, d,e ook overschakelden op de lach, (c)iinl-GUHs-WaaZaterdag werd hel vtifligiarig bestaan var, de olaatsethke Davidsfondsefdelin, eevierd (dwI Een i\'MBS afvaardiging en schepen Willems stelden in het Lokerse station de fietsenverhuurdienst voor (dm) Vrijdag 9 april VTB-Galerij «Hof ter Puttens», Wichelsestraat 20, Lede: ten toonstelling Oude kant en kunst- en siervoorwerpen. Open van 9 april tot 18 april. Vrijdagen van 19 tot 21 uur, zaterdagen, zondagen en Paasmaandag van 13u30 tot 21 uur. Zaterdag 10 april Vrije Radio Eikendale: 3- café Congo. Zondag 11 april Jeugdhuis Leeuwerik: drive-in show in het vroegere •TD met verkiezing van Miss én Mister Paasei om 20 uur. Vrije Radio Eikendale: 3-daagse drive-in show in het vroegere café Congo Maandag 12 april K.B.G. Lede: Paasfeest: 11u30 Paasmis, 13 uur: In de Volkskring Paasfeestmaal. Muziek: Orkest Joske Martin. 20 uur: tombola. Jeugdhuis Leeuwerik: basketbaltomooi op de terreinen van het Sint-Maartenkollege, 9 uur. Vrije Radio Eikendale: 3-daagse drive-in show met om 15 uur belotting, met 2.000 fr. vooruit (in het vroeger café Congo). Zaterdag 17 april W.T.C. Cyclo-Central: Start wielertoeristen-jongerenklub om 14 uur. Bal SP-mandatarissen in de feestzaal van de R.M.S. Met orkest «The Swinging Band. Zondag 18 april Jeugdhuis Leeuwerik: Kippenfestijn. Ophalen huisvuil In de straten waar op de maandag het huisvuil opgehaald wordt, zal t.g.v. Paasmaandag die ophaalbeurt verschoven worden naar dinsdag 13 april. De gelukkige winnaars van de prachtige prijzen tijdens de derde Spoele kwis te Lokeren (md) Gonzalez De Roep die 35 jaar wijkmeester is bij de KWB te Lokeren werd gehuldigd, (md) Lokeren Paasklokjes Zaterdag 10 april om 15 u kunnen alle kinderen van drie tot tien jaar op het marktplein paasklokjes komen rapen. Alle kinderen worden met eieren bedacht en er worden per kategorie drie mooie eerste prijzen uitgedeeld: drie paaseieren van liefst één kilo elk. En dan zijn er nog verrassingsprijzen ook. Inschrijven kan van 13 tot 15 u, op het stadhuis. Naar het Zoniënwoud Vakantiegenoegens trekt er op zondag 18 april een volledige dag op uit naar het Zoniènwoud. De bus vertrekt aan de Poststraat (Het Volk) in Lokeren om 8u45. Opstappen kan aan het zwembad in Sint-Niklaas rond 9u10. Kosten in de deelname: 150 frank. Informatie: 72.53.11, na 18 u op weekdagen. De Stedelijke Feestkommissie van Lokeren Nodigt alle kinderen van drie tot tien jaar uit om op zaterdag 10 april te drie uur Paasklokjes te komen rapen op het Marktplein. Alle kinderen worden bedeeld met paaseieren en bovendien zullen er drie mooie eerste prijzen drie prachtige paaseieren van 1 kilo, uitgedeeld worden per kategorie. Aan deze eerste prijzen zullen nog speciale verrassingsprijzen worden toege voegd. 1' kategorie: kinderen van 3 tot 4 jaar, 2* kategorie: kinderen van 5 tot 6 jaar, 3* kategorie: kinderen van 7 tot 8 jaar en 4* kategorie: kinderen van 9 tot 10 jaar. Inschrijvingen op het stadhuis van 1 tot 3 uur stipt. Na drie uur worden geen inschrijvingen meer aanvaard. Hobbyclub Lokeren Op zondag 11 april, de gewone ruildag met beperkte tentoon stelling in het lokaal De Beurs op de Markt om 10 uur. Op maandag 12 april: Nationale Ruildag van 9 tot 18 uur in de lokalen van het RITO, Azalealaan te Lokeren. Zie hiervoor onze afzonderlijke berichtgeving van verleden week. Heemkring De Souvereinen Richt een diavoorstelling in met als thema «Het Guldenboek van de Stad Lokeren. Sedert jaren is dit guldenboek niet alleen een gewone bladzijde, al dan niet fraai geschreven in een tamelijk groot schrift, maar het is geworden tot telkens een kunstvolle bladzijde, met kalligrafische letters en daarbij iedere keer op een verrassende wijze geïllustreerd. Deze voorstelling gaat door in het stedelijk museum van Oudheidkunde op zondag 11 april om 10 uur. Lokerse Postzegelkring A. Rombaut stelt ten toon met een gedeelte van zijn verzame ling Reklamestempels, op zondag 11 april in de Torenstraat om 10 uur. Stedelijke jeugdraad Lokeren Een van de aktiepunten van de Jeugdraad is de bestrijding van de fietsendiefstallen. Hiervoor werd een affiche ontworpen, met daarop een fiets en een fietsslot. Het ontbreekt de Raad nog aan een slogan. Deze slogan moet inslaan, mag daarom niet te lang zijn (max. 3 korte lijntjes), en moet ingestuurd worden naar de Dienst voor de Jeugd, Torenstraat 1, 9100 Lokeren, voor 19 april 1982. De slogan die op de affiche verschijnt, wordt beloond met een toepasselijke prijs. KSJ (KSA-VKSJ) Lokeren Organiseert op 18 april as. een geleide wandeltocht in het Molsbroek. Alle leden worden verwacht, alsmede oud-leden en vrienden, op zondagnamiddag om 14 uur aan het paviljoen «Tot Dan» in de Molsbergenstraat. BC Centrum finale clubtornooi bandstoten Na de eerste reeks finalematchen van vorig weekend, tijdens dewelke iedere finalist 3 matchen diende te spelen, is de voorlopige rangschikking als volgt: 1* Gaston Ceulemans, 6 pt. 118%; 2* Robert Van Damme, 4 pt. 121%; 3* Etienne Willockx 4 pt 100%, 4* Luc Van Duyse, 2 pt. 121 5* Georges Bontinck, 2 pt. 90%; 6- Hugo De Wilde, 0 pt. 94%. De laatste matchen van de finale dienden gespeeld op zaterdag 3 april. Iedere finalist moesten nog 2 matchen spelen. De grote kanshebber blijft natuurlijk Gaston Ceulgmans, die tot nog toe geen enkele match heeft verloren. Alhoewel Robert Van Dam me en Etienne Willockx nog vele kansen hebben. Afwachten dus op de volledige uitslag. ATB-De Natuurvrienden Gaat fietsen naar Daknam en omgeving op zaterdag 10 april. Vertrek aan het Volkshuis op de Markt om 15 uur. Aangifte der belastingen De controle der belastingen van Wetteren 2 zal zitdagen houden voor het inzamelen van de aangiften in de personenbe lasting voor loontrekkenden aanslagjaar 1982 inkomsten 1981 op volgende data: Gemeentehuis Schellebelle: 22 april 1982 Gemeentehuis Serskamp: 23 april 1982 Domein, Margote 16 Wichelen: 26, 27 en 28 april 1982 Telkens van 9 tot 12 uur en van 13.30 tot 16 uur. VRIJDAG 16 APRIL Heeft in zaal Capri, Elsbrug te Wichelen, een politiek kafee over kernwapens plaats. Het wordt gèorganizeerd door de Culturele Centrale van Wichelen. Aanvang om 19.30 uur stipt en de inkom is gratis. Sint-Gillis-Waas Aktiviteitenkalender Vrijdag 9 april: om 19u30 schieting bij Klinge Grens en nog in De Klinge wordt vrijdag en ook zaterdag en zondag het feest van Drieske Nijpers voorbereid. Zaterdag 10 april: schieting bij Herleving Sint-Pauwels (15u) en De Moedingen Meerdonk. WTC Blijft Fit uit Sint-Pauwels fietst om 13u30 naar de Bunt, het Bagoniewijkkomité organiseert een paaszoektocht, in de kerk van De Klinge wordt door Sinte- Cecilia een paaswake verzorgd, bij voetbalklub W.S. Meerdonk wordt het hele weekend een scholierentomooi georganiseerd en zaterdagavond is het daar bal; de biljartklub De Klinge neemt het op tegen Saeftinghe uit Doel. Zondag 11 april verzorgt zangvereniging Sinte-Ceciiia van De Klinge de hoogmis en de Wielervrienden van De Klinge fietsen mee in «Dwars door Pajottenland». Blijf Fit-Sint-Pauwels fie st om 9 u naar Kieldrecht en Axel. Maandag 12 april is er e in rommelmarkt op het getouw gezet door Sint-Cornelius Jit Meerdonk, om 15 u vossenjacht bij de CB-vriendenkring De Klinge, het ouderkomité van de meisjesberoepsschool Sptf- Gillis (vierde jaar) richt tot 18 april een reis in naar Lourdts, WTC Blijf Fit fietst naar Driewegen-Sint-Jansteen om 9 u. Schietingen zijn er bij Klinge Grens en De Moedigen-Meerdoi k, KWB-Sint-Pauwels organiseert een paasfeest en de Si it- Gregoriusgilde van Sint-Pauwels verzorgt de tweestemrrr ge mis. Dinsdag 13 april verneemt u bij KVLV-De Klinge om 20 u al is over evenwichtige voeding. Woensdag 14 april wordt er gekookt bij KA V-Sint-Pauwels n vieren de «ouden van dagen» in Meerdonk het paasfeest. Donderdag 15 april bezoekt het Klingse Davidsfonds t poppentheater Van Campen in Antweroen In Ons Huis te Lebbeke vierde de KAV haar Lentefeest (ks)

De Voorpost | 1982 | | pagina 17